1. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 3
Basket Poděbrady
DSK Basketball Brandýs
7. 1. 2023
15:00
MSH Ostende Lukáš Hartig
Martin Svoboda
51
64
7
19
14
30
36
50
Review
základní část 2. kolo 12
DSK Basketball Brandýs
Žabiny Brno B
24. 9. 2022
09:45
Sportcentrum Petr Hruša
Vitaliy Shumskyy
68
69
21
21
42
37
59
57
Review
základní část 3. kolo 18
DSK Basketball Brandýs
BSK KP Brno
25. 9. 2022
11:00
Sportcentrum Dominik Výborný
Vitaliy Shumskyy
75
60
23
11
34
31
58
43
Review
základní část 4. kolo 22
Sokol Nusle
DSK Basketball Brandýs
8. 10. 2022
18:00
TJ Sokol Nusle Tomáš Mašek
Petr Eisner
88
58
27
17
46
29
69
43
Review
základní část 5. kolo 27
BA Sparta
DSK Basketball Brandýs
9. 10. 2022
09:00
Hala Kuncova Marek Vondráček
Jan Hošek
68
62
19
17
41
32
53
58
Review
základní část 6. kolo 34
DSK Basketball Brandýs
SK UP Olomouc
22. 10. 2022
18:30
Sportcentrum Pavel Šenk
Jakub Hejduk
72
61
23
17
38
30
62
40
Review
základní část 7. kolo 40
DSK Basketball Brandýs
BK Havířov
23. 10. 2022
12:00
Sportcentrum Tomáš Linhart
Jan Jeřáb
71
72
18
9
33
25
44
41
61
61
Review
základní část 8. kolo 48
HB Aritma
DSK Basketball Brandýs
12. 11. 2022
18:00
SK Aritma Praha Matej Kovačovič
Antonín Ďurana
71
80
9
20
27
39
47
60
Review
základní část 9. kolo 53
USK Praha B
DSK Basketball Brandýs
13. 11. 2022
11:00
SH Královka Marek Vošahlík
František Syrovátka
81
71
20
20
33
35
52
57
Review
základní část 10. kolo 56
DSK Basketball Brandýs
TJ Sokol Pečky
3. 12. 2022
09:30
Sportcentrum Jaroslav Pazourek
Petr Havlíček
66
63
21
7
28
18
52
47
Review
základní část 11. kolo 62
DSK Basketball Brandýs
BK Studánka Pardubice
4. 12. 2022
11:00
Sportcentrum Petr Blahout
Petr Šmůla
88
58
23
12
50
29
74
44
Review
základní část 12. kolo 69
DSK Basketball Brandýs
Basket Poděbrady
8. 1. 2023
12:00
Sportcentrum Martin Kučírek
Vitaliy Shumskyy
86
69
20
20
41
44
66
52
Review
základní část 13. kolo 78
BSK KP Brno
DSK Basketball Brandýs
21. 1. 2023
20:00
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Marek Vaníček
Jan Špaček
64
80
13
18
33
39
50
62
Review
základní část 14. kolo 84
Žabiny Brno B
DSK Basketball Brandýs
22. 1. 2023
12:00
SH Rosnička Brno Michal Škaroupka
Petr Mynarčík
49
67
13
18
26
39
33
59
Review
základní část 15. kolo 87
DSK Basketball Brandýs
BA Sparta
4. 2. 2023
12:30
Sportcentrum Petr Znamínko
Jaroslav Pazourek
58
63
13
25
32
37
40
54
Review
základní část 16. kolo 94
DSK Basketball Brandýs
Sokol Nusle
5. 2. 2023
10:00
Sportcentrum Petr Blahout
Lukáš Ulrych
74
71
17
22
33
40
56
51
Review
základní část 17. kolo 100
BK Havířov
DSK Basketball Brandýs
25. 2. 2023
15:00
Městská SH ZŠ Žákovská Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
89
61
26
19
43
42
64
55
Review
základní část 18. kolo 106
SK UP Olomouc
DSK Basketball Brandýs
26. 2. 2023
10:00
SH UP Olomouc Jakub Kremser
Dennis Billík
73
78
17
19
37
32
47
46
64
64
Review
základní část 19. kolo 113
DSK Basketball Brandýs
USK Praha B
11. 3. 2023
11:00
Sportcentrum Jan Hošek
Michal Bakajsa
55
73
10
22
33
45
39
59
Review
základní část 20. kolo 120
DSK Basketball Brandýs
HB Aritma
12. 3. 2023
11:00
Sportcentrum Martin Kučírek
Michal Horník
102
92
28
24
45
38
77
63
Review
základní část 21. kolo 122
BK Studánka Pardubice
DSK Basketball Brandýs
1. 4. 2023
12:45
hala Sportovní gymnázium Jiří Fanta
Jakub Válek
51
80
11
27
19
35
33
57
Review
základní část 22. kolo 128
TJ Sokol Pečky
DSK Basketball Brandýs
2. 4. 2023
11:15
Městská sportovní hala Štěpán Pokorný
Martin Svoboda
76
79
21
15
37
39
59
55
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Andrea Ondroušková BRA 22 18 28.8 19.0 4.0/8.8 45.3 2.2/7.3 30.5 4.3/5.7 76.5 2.1 4.8 6.9 2.2 2.1 2.5 0.0 4.7 1.7 19.5
21 Irena Vrančič BRA 33 26 27.4 11.9 2.5/6.1 40.5 0.8/3.1 26.3 4.6/6.2 73.5 0.7 3.4 4.0 3.7 2.0 3.2 0.0 6.0 2.5 14.5
15 Marie Holá BRA 18 24 21.7 9.4 3.8/7.6 50.5 0.1/0.5 0.0* 1.5/2.1 68.6 3.3 0.4 3.7 0.7 1.0 1.6 0.0 1.6 1.0 9.0
12 Leeza Chanel Burdgess BRA 33 22 25.8 10.1 3.9/7.7 50.6 0.0/0.0 0.0* 2.3/4.7 49.0 4.7 7.2 11.9 1.9 0.5 2.3 0.0 4.0 2.4 17.9
28 Lucie Ceralová BRA 20 21 25.0 9.8 4.5/9.1 49.5 0.1/0.3 0.0* 0.5/0.7 0.0* 2.8 5.0 7.8 1.5 1.0 1.1 0.1 1.1 1.6 13.4
16 Jana Maršíková BRA 33 26 25.5 6.4 2.4/6.2 38.9 0.3/1.5 0.0* 0.7/1.5 0.0* 2.6 3.3 5.9 0.8 1.0 1.5 0.0 1.2 2.8 5.5
5 Natálie Durdová BRA 19 21 16.2 5.8 1.9/4.1 44.8 0.4/1.6 0.0* 1.0/1.3 0.0* 0.9 0.8 1.7 0.7 0.8 1.7 0.0 1.0 1.8 2.7
Natálie Koucká BRA 20 17 20.5 6.5 2.5/5.9 42.0 0.2/1.5 0.0* 1.0/1.5 0.0* 2.1 3.4 5.5 0.9 0.8 1.4 0.0 1.2 0.9 8.2
11 Petra Klokočníková BRA 19 10 19.5 6.6 1.5/4.2 35.7 1.0/3.6 27.8 0.6/1.1 0.0* 0.9 1.3 2.2 2.3 1.4 2.9 0.1 0.9 2.0 2.7
23 Hana Tomková BRA 19 22 11.0 2.3 0.7/1.8 0.0* 0.2/1.0 0.0* 0.1/0.2 0.0* 0.3 0.7 1.0 0.2 0.2 0.7 0.0 0.2 0.5 1.0
10 Kateřina Matějková BRA 41 22 15.8 1.5 0.1/1.1 0.0* 0.3/1.2 0.0* 0.5/0.9 0.0* 0.6 1.5 2.1 1.4 0.5 1.1 0.1 1.2 3.0 0.4
29 Kateřina Richterová BRA 18 13 8.7 1.9 0.5/0.9 0.0* 0.2/0.5 0.0* 0.4/0.6 0.0* 0.2 1.1 1.2 0.3 0.2 1.0 0.0 0.5 1.3 1.1
Kateřina Rotková BRA 39 18 8.3 1.3 0.3/0.9 0.0* 0.0/0.5 0.0* 0.6/0.6 0.0* 0.2 0.7 0.9 0.2 0.2 0.4 0.0 0.4 1.7 -0.1
Viola Durdová BRA 21 19 9.3 0.9 0.4/1.1 0.0* 0.1/0.4 0.0* 0.1/0.3 0.0* 0.5 0.5 1.0 0.5 0.4 1.0 0.0 0.3 0.8 -0.1
Lucie Klementová BRA 18 13 8.0 0.6 0.3/0.7 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.1 0.0* 0.2 0.5 0.8 0.1 0.1 0.5 0.0 0.1 1.6 -0.9
14 Julie Kučerová BRA 19 4 5.3 0.8 0.0/1.5 0.0* 0.3/0.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.3 0.0 0.3 0.0 0.3 0.0 0.0 0.0 0.5 -1.0
Alžběta Holovská BRA 20 4 4.3 0.8 0.0/0.3 0.0* 0.0/0.3 0.0* 0.8/1.0 0.0* 0.0 0.3 0.3 0.0 0.0 1.5 0.0 1.0 1.3 -1.5
Lada Dvořáková BRA 20 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Sabina Mlčkovská BRA 29 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Barbora Motlíčková BRA 19 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BK Havířov 27 18.2 6.8 11.8 /16.8 70.0 15.8 29.4 45.2 14.0 10.4 16.5 16.8 16.9 1.9
SK UP Olomouc 24 17.0 5.1 12.5 /18.4 68.0 12.7 29.9 42.6 10.1 8.7 18.7 17.9 18.0 2.0
USK Praha B 24 21.4 4.8 9.1 /13.4 67.8 11.8 29.2 41.0 15.5 10.6 18.2 16.1 19.8 1.7
HB Aritma 22 19.8 4.4 13.2 /19.1 69.3 12.3 24.6 36.9 10.1 9.5 17.0 17.5 18.8 1.4
Basket Poděbrady 22 14.1 6.1 10.0 /15.6 64.2 16.6 28.5 45.0 11.0 9.3 21.2 17.5 18.5 2.0
DSK Basketball Brandýs 26 23.5 4.2 15.0 /22.7 66.1 19.5 29.5 49.1 13.5 9.5 18.0 20.3 20.0 1.5
BSK KP Brno 22 20.2 4.0 10.8 /18.8 57.5 13.5 29.7 43.1 12.0 10.3 20.3 17.7 17.4 3.0
Žabiny Brno B 24 20.3 5.4 9.3 /15.3 60.7 13.3 32.1 45.3 11.3 9.0 18.2 16.8 17.7 3.0
BA Sparta 26 20.9 4.4 14.0 /22.3 62.6 15.0 29.8 44.8 11.8 12.3 18.9 20.4 18.0 2.0
Sokol Nusle 26 21.0 5.9 13.6 /21.2 64.1 15.3 30.2 45.4 13.2 11.8 15.9 19.0 19.1 2.2
Studánka Pardubice 22 18.5 3.7 10.7 /17.8 60.1 15.1 28.3 43.4 10.5 11.0 20.1 17.0 16.1 1.9
Sokol Pečky 25 19.3 5.6 10.0 /17.0 59.1 16.6 28.2 44.8 13.8 12.4 17.3 16.6 16.5 2.4
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H K C
Znamínko Petr 6 4 2 0 - - - -
Zavřel Maxmilian 1 0 1 0 - - - -
Vyhlídal Michal 2 2 0 0 - - - -
Výborný Dominik 4 4 0 0 - - - -
Vošahlík Marek 4 3 1 0 - - - -
Vondráček Marek 7 7 0 0 - - - -
Vlach Ondřej 8 0 8 0 - - - -
Veis Martin 2 2 0 0 - - - -
Vávrová Veronika 3 3 0 0 - - - -
Vaníček Marek 3 2 1 0 - - - -
Válek Jakub 5 2 3 0 - - - -
Ulrych Lukáš 3 2 1 0 - - - -
Theodor Pavel 1 1 0 0 - - - -
Tesař Michal 2 0 2 0 - - - -
Tejček Tomáš 5 1 4 0 - - - -
Špaček Jan 3 0 3 0 - - - -
Šmůla Petr 2 0 2 0 - - - -
Škaroupka Michal 2 2 0 0 - - - -
Šenk Pavel 6 5 1 0 - - - -
Ščurek Vojtěch 2 0 2 0 - - - -
Syrovátka František 5 1 4 0 - - - -
Svoboda Martin 5 2 3 0 - - - -
Slovák Michal 2 0 2 0 - - - -
Scholzová Michaela 6 5 1 0 - - - -
Shumskyy Vitaliy 3 0 3 0 - - - -
Sekáč Martin 4 0 4 0 - - - -
Rusz Ondřej 1 1 0 0 - - - -
Renc Jan 2 0 2 0 - - - -
Přidal Matouš 2 0 2 0 - - - -
Pokorný Štěpán 3 3 0 0 - - - -
Podhůrský Pavel 2 0 2 0 - - - -
Petrák Jakub 2 0 2 0 - - - -
Petrák Robin 2 2 0 0 - - - -
Peterková Lucie 4 3 1 0 - - - -
Perlík Michal 2 2 0 0 - - - -
Pazourek Jaroslav 3 1 2 0 - - - -
Opletal Petr 2 0 2 0 - - - -
Nevřela Tomáš 2 0 2 0 - - - -
Neubauer Jan 1 0 1 0 - - - -
Nejezchleb Petr 1 1 0 0 - - - -
Nehoda Pavel 1 0 1 0 - - - -
Mynarčík Petr 2 1 1 0 - - - -
Musil Jan 4 2 2 0 - - - -
Melzer Ondřej 1 0 1 0 - - - -
Mašek Tomáš 3 2 1 0 - - - -
Mareš Roman 2 2 0 0 - - - -
Mainuš Michal 1 0 1 0 - - - -
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 - - - -
Linhart Tomáš 1 1 0 0 - - - -
Kurz Vlastimil 1 1 0 0 - - - -
Kuncl Michal 1 0 1 0 - - - -
Kult Michal 2 2 0 0 - - - -
Kučírek Martin 3 3 0 0 - - - -
Kubiš Michal 4 4 0 0 - - - -
Kremser Jakub 5 5 0 0 - - - -
Kovačovič Matej 1 1 0 0 - - - -
Koudela Martin 5 0 5 0 - - - -
Kočovský Dominik 1 0 1 0 - - - -
Kocián Michal 2 2 0 0 - - - -
Klapetek René 1 0 1 0 - - - -
Kesler Vladimír 2 0 2 0 - - - -
Karwowska Klaudia Aleksandra 6 0 6 0 - - - -
Karafiát Kamil 3 3 0 0 - - - -
Karabínová Natálie 2 2 0 0 - - - -
Kapl Antonín 6 2 4 0 - - - -
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 - - - -
Josefus Ondřej 1 0 1 0 - - - -
Jilg Albert 1 0 1 0 - - - -
Jeřáb Jan 4 3 1 0 - - - -
Jansová Kristýna 1 0 1 0 - - - -
Jakubík Petr 1 0 1 0 - - - -
Hruša Petr 1 1 0 0 - - - -
Hošek Jan 7 2 5 0 - - - -
Horník Michal 3 2 1 0 - - - -
Holubek Tomáš 5 5 0 0 - - - -
Holaň Dominik 2 2 0 0 - - - -
Hendrich Pavel 3 0 3 0 - - - -
Hejnic Jan 2 0 2 0 - - - -
Hejduk Jakub 5 0 5 0 - - - -
Hecl Jan 7 6 1 0 - - - -
Havlíček Petr 7 3 4 0 - - - -
Hartig Lukáš 5 5 0 0 - - - -
Giecek Adam 3 2 1 0 - - - -
Fanta Jiří 3 2 1 0 - - - -
Eisner Petr 5 3 2 0 - - - -
Ďurana Antonín 2 0 2 0 - - - -
Dub Michal 1 0 1 0 - - - -
Čížek Daniel 3 1 2 0 - - - -
Bubeníčková Michaela 2 0 2 0 - - - -
Bráblík Jan 3 2 1 0 - - - -
Bohata Pavel 1 1 0 0 - - - -
Bočková Lenka 2 0 2 0 - - - -
Blahout Petr 7 7 0 0 - - - -
Billík Dennis 4 2 2 0 - - - -
Bešina Marek 2 0 2 0 - - - -
Barták Dominik 1 0 1 0 - - - -
Barták Matěj 1 1 0 0 - - - -
Bakajsa Michal 3 0 3 0 - - - -
Baďura Ota 2 0 2 0 - - - -
Asztalos Ondřej 3 0 3 0 - - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Výborný Rudolf 0 - - - 0.000
Veselý Jiří 0 - - - 0.000
Valoušek Zdeněk 0 - - - 0.000
Šmíd Pavel 0 - - - 0.000
Smetana Jiří 0 - - - 0.000
Sládek Oldřich 0 - - - 0.000
Kukla Jiří 0 - - - 0.000
Kapounek Petr 0 - - - 0.000
Buršík Petr 0 - - - 0.000
Beneš Otakar 0 - - - 0.000
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře