1. liga

Základní informace

Kategorie
ženy
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 3
Basket Poděbrady
DSK Basketball Brandýs
7. 1. 2023
-
MSH Ostende
Preview
základní část 2. kolo 12
DSK Basketball Brandýs
Žabiny Brno B
24. 9. 2022
09:45
Sportcentrum Petr Hruša
Vitaliy Shumskyy
68
69
21
21
42
37
59
57
Review
základní část 3. kolo 18
DSK Basketball Brandýs
BSK KP Brno
25. 9. 2022
11:00
Sportcentrum Dominik Výborný
Vitaliy Shumskyy
75
60
23
11
34
31
58
43
Review
základní část 4. kolo 22
Sokol Nusle
DSK Basketball Brandýs
8. 10. 2022
18:00
TJ Sokol Nusle Tomáš Mašek
Petr Eisner
Preview
základní část 5. kolo 27
BA Sparta
DSK Basketball Brandýs
9. 10. 2022
09:00
Hala Kuncova Marek Vondráček
Jan Hošek
Preview
základní část 6. kolo 34
DSK Basketball Brandýs
SK UP Olomouc
22. 10. 2022
-
Sportcentrum
Preview
základní část 7. kolo 40
DSK Basketball Brandýs
BK Havířov
23. 10. 2022
-
Sportcentrum
Preview
základní část 8. kolo 48
HB Aritma
DSK Basketball Brandýs
12. 11. 2022
18:00
SK Aritma Praha
Preview
základní část 9. kolo 53
USK Praha B
DSK Basketball Brandýs
13. 11. 2022
-
SH Královka
Preview
základní část 10. kolo 56
DSK Basketball Brandýs
TJ Sokol Pečky
3. 12. 2022
-
Sportcentrum
Preview
základní část 11. kolo 62
DSK Basketball Brandýs
BK Studánka Pardubice
4. 12. 2022
-
Sportcentrum
Preview
základní část 12. kolo 69
DSK Basketball Brandýs
Basket Poděbrady
8. 1. 2023
-
Sportcentrum
Preview
základní část 13. kolo 78
BSK KP Brno
DSK Basketball Brandýs
21. 1. 2023
-
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala)
Preview
základní část 14. kolo 84
Žabiny Brno B
DSK Basketball Brandýs
22. 1. 2023
-
SH Rosnička Brno
Preview
základní část 15. kolo 87
DSK Basketball Brandýs
BA Sparta
4. 2. 2023
-
Sportcentrum
Preview
základní část 16. kolo 94
DSK Basketball Brandýs
Sokol Nusle
5. 2. 2023
-
Sportcentrum
Preview
základní část 17. kolo 100
BK Havířov
DSK Basketball Brandýs
25. 2. 2023
17:00
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
základní část 18. kolo 106
SK UP Olomouc
DSK Basketball Brandýs
26. 2. 2023
-
Sportovní hala UP
Preview
základní část 19. kolo 113
DSK Basketball Brandýs
USK Praha B
11. 3. 2023
-
Sportcentrum
Preview
základní část 20. kolo 120
DSK Basketball Brandýs
HB Aritma
12. 3. 2023
-
Sportcentrum
Preview
základní část 21. kolo 122
BK Studánka Pardubice
DSK Basketball Brandýs
1. 4. 2023
12:00
hala Sportovní gymnázium
Preview
základní část 22. kolo 128
TJ Sokol Pečky
DSK Basketball Brandýs
2. 4. 2023
-
Městská sportovní hala
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Marie Holá DSK Brandýs 17 2 21.0 12.5 4.5/8.5 52.9 0.5/1.5 0.0* 2.0/4.0 50.0 5.5 0.0 5.5 0.5 0.0 0.0 0.0 3.5 2.0 13.0
Irena Vrančič DSK Brandýs 32 2 33.0 12.0 4.0/8.5 47.1 0.0/1.0 0.0* 4.0/6.0 66.7 0.5 1.5 2.0 1.5 2.0 2.0 0.4 4.5 2.5 10.0
Leeza Chanel Burdgess DSK Brandýs 31 2 28.5 11.5 4.5/9.5 47.4 0.0 0.0* 2.5/4.5 55.6 7.5 3.5 11.0 1.0 0.0 0.5 1.0 3.5 3.0 16.5
Jana Maršíková DSK Brandýs 32 2 30.0 9.0 3.5/8.5 41.2 0.5/3.0 16.7 0.5/1.5 0.0* 3.0 1.0 4.0 0.0 0.5 1.0 0.0 1.0 2.0 3.0
Lucie Ceralová DSK Brandýs 18 2 18.5 7.5 3.0/6.0 50.0 0.0 0.0* 1.5/1.5 0.0* 2.0 1.0 3.0 0.5 0.0 1.0 0.3 1.5 1.5 7.0
Natálie Durdová DSK Brandýs 18 2 12.0 7.5 1.5/3.5 42.9 1.5/2.0 75.0 0.0/0.0 0.0* 1.5 0.0 1.5 0.0 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0 5.5
Kateřina Matějková DSK Brandýs 40 2 25.0 4.5 0.5/1.5 0.0* 1.0/2.5 40.0 0.5/2.0 25.0 0.5 2.0 2.5 0.0 0.0 1.0 0.0 3.0 2.0 3.0
Hana Tomková DSK Brandýs 18 2 15.0 4.5 1.0/1.5 0.0* 0.5/1.5 0.0* 1.0/1.0 0.0* 1.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.5 0.0 1.0 0.0 4.5
Alžběta Holovská DSK Brandýs 18 2 3.5 1.5 0.0/0.5 0.0* 0.0 0.0* 1.5/2.0 75.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 0.0 1.0 0.5 -1.5
Kateřina Richterová DSK Brandýs 17 2 9.5 1.0 0.5/0.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.5 0.5
Kateřina Rotková DSK Brandýs 38 2 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.5 0.5 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.5 0.0
Andrea Ondroušková DSK Brandýs 21 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Sabina Mlčkovská DSK Brandýs 27 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Viola Durdová DSK Brandýs 20 2 9.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 2.0 0.5 2.5 0.0 0.0 0.5 0.0 0.0 0.5 0.0
Barbora Motlíčková DSK Brandýs 17 1 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
BK Havířov 2 15.0 5.0 12.0 /16.0 75.0 9.5 25.0 34.5 13.0 8.5 17.5 15.5 13.5 2.0
SK UP Olomouc 2 18.5 2.5 12.5 /18.0 69.4 14.0 20.5 34.5 9.5 14.5 17.0 16.0 18.5 1.0
USK Praha B 2 17.0 4.5 4.5 /8.5 52.9 13.0 22.0 35.0 12.0 9.0 24.5 15.0 18.0 2.0
HB Aritma 2 16.5 3.5 10.0 /15.5 64.5 5.5 9.0 14.5 2.5 3.5 7.0 16.0 19.0 0.0
Basket Poděbrady 2 17.5 4.5 9.5 /19.0 50.0 14.5 22.0 36.5 17.5 13.5 21.0 18.5 17.5 4.5
DSK Brandýs 2 23.0 4.0 13.5 /22.5 60.0 23.5 10.5 34.0 3.5 3.5 10.5 19.0 16.0 0.0
BSK KP Brno 2 21.0 3.0 13.0 /18.5 70.3 9.0 19.5 28.5 8.0 8.5 18.0 19.0 21.0 0.0
Žabiny Brno B 2 21.5 7.0 7.0 /13.5 51.9 21.5 19.5 41.0 5.5 6.5 14.0 14.5 17.0 1.5
BA Sparta 2 20.5 4.5 14.5 /23.0 63.0 12.0 26.0 38.0 9.0 7.5 18.5 19.5 15.5 3.0
Sokol Nusle 2 23.0 2.0 10.5 /19.0 55.3 6.5 16.5 23.0 9.5 10.5 11.0 17.5 16.0 3.5
Studánka Pardubice 2 22.0 4.5 10.5 /13.0 80.8 14.5 25.5 40.0 10.0 12.0 24.5 16.5 19.5 1.0
Sokol Pečky 2 17.0 7.0 10.0 /16.0 62.5 15.5 28.5 44.0 12.5 12.5 14.5 15.0 13.5 2.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H K C
Výborný Dominik 1 1 0 0 - - - -
Vošahlík Marek 1 1 0 0 - - - -
Ulrych Lukáš 1 1 0 0 - - - -
Shumskyy Vitaliy 2 0 2 0 - - - -
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 - - - -
Peterková Lucie 1 1 0 0 - - - -
Opletal Petr 2 0 2 0 - - - -
Musil Jan 1 0 1 0 - - - -
Mašek Tomáš 1 0 1 0 - - - -
Koudela Martin 2 0 2 0 - - - -
Kočovský Dominik 1 0 1 0 - - - -
Kapl Antonín 2 0 2 0 - - - -
Hruša Petr 1 1 0 0 - - - -
Hošek Jan 1 0 1 0 - - - -
Holubek Tomáš 2 2 0 0 - - - -
Hecl Jan 2 2 0 0 - - - -
Havlíček Petr 1 1 0 0 - - - -
Hartig Lukáš 1 1 0 0 - - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
K: průměrná známka od komisařů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře