Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP II

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 12257
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
25. 9. 2021
09:30
Městská hala, Jiráskova 916
100
20
28
4
52
10
78
14
Review
základní 1. kolo 12251
Basketbal TJ Svitavy
BK NAPOS Vysoká n.L.
25. 9. 2021
10:00
ZŠ Felberova
75
55
27
10
39
20
60
39
Review
základní 1. kolo 12255
SŠB Pardubice
TJ Turnov
25. 9. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka David Schmidt
Zdeněk Táborský
44
30
14
12
19
20
27
28
Review
základní 1. kolo 12258
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
25. 9. 2021
11:00
Městská hala, Jiráskova 916
56
28
24
2
34
8
42
16
Review
základní 1. kolo 12252
Basketbal TJ Svitavy
BK NAPOS Vysoká n.L.
25. 9. 2021
12:00
ZŠ Felberova
79
40
16
10
41
18
61
34
Review
základní 1. kolo 12253
SK Týniště nad Orlicí
BK Loko Trutnov
25. 9. 2021
13:00
hala U dubu
64
15
8
4
34
8
44
13
Review
základní 1. kolo 12256
SŠB Pardubice
TJ Turnov
25. 9. 2021
13:00
SH ZŠ Studánka
44
36
12
5
24
7
32
17
Review
základní 1. kolo 12254
SK Týniště nad Orlicí
BK Loko Trutnov
25. 9. 2021
15:00
hala U dubu
68
16
16
2
32
10
48
12
Review
základní 2. kolo 12261
TJ Turnov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
9. 10. 2021
08:30
Sportovní hala TJ
63
43
14
16
31
26
43
36
Review
základní 2. kolo 12263
BK Loko Trutnov
SŠB Pardubice
9. 10. 2021
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Bára Frintová
16
78
4
21
11
30
12
42
Review
základní 2. kolo 12265
Basketbal TJ Svitavy
SK Týniště nad Orlicí
9. 10. 2021
10:00
ZŠ Felberova
73
51
4
8
26
20
51
42
Review
základní 2. kolo 12262
TJ Turnov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
9. 10. 2021
11:00
Sportovní hala TJ
60
45
16
4
26
17
44
28
Review
základní 2. kolo 12264
BK Loko Trutnov
SŠB Pardubice
9. 10. 2021
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Bára Frintová
32
79
8
23
16
47
22
59
Review
základní 2. kolo 12259
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10. 10. 2021
12:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
67
14
13
6
37
8
49
10
Review
základní 2. kolo 12266
Basketbal TJ Svitavy
SK Týniště nad Orlicí
9. 10. 2021
12:00
ZŠ Felberova
77
61
17
18
45
31
71
43
Review
základní 2. kolo 12260
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10. 10. 2021
13:45
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
113
0
34
0
64
0
84
0
Review
základní 3. kolo 12269
SŠB Pardubice
Basketbal TJ Svitavy
23. 10. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
62
27
10
13
27
19
41
25
Review
základní 3. kolo 12267
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
17. 11. 2021
10:00
hala U dubu Tomáš Brandejs
Marek Kohout
55
57
10
13
16
27
39
39
Review
základní 3. kolo 12271
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Loko Trutnov
23. 10. 2021
10:00
Městská hala, Jiráskova 916
60
42
20
10
32
22
46
30
Review
základní 3. kolo 12270
SŠB Pardubice
Basketbal TJ Svitavy
23. 10. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
100
28
22
2
42
12
62
24
Review
základní 3. kolo 12273
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Turnov
23. 10. 2021
11:00
Kotlina Tomáš Duben
Lucie Dubnová
8
88
4
22
6
42
8
66
Review
základní 3. kolo 12272
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Loko Trutnov
23. 10. 2021
11:30
Městská hala, Jiráskova 916
53
39
12
8
29
16
39
33
Review
základní 3. kolo 12268
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
17. 11. 2021
12:00
hala U dubu Marek Kohout
Tomáš Brandejs
36
46
13
10
25
19
33
40
Review
základní 3. kolo 12274
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Turnov
23. 10. 2021
13:00
Kotlina Lucie Dubnová
Tomáš Duben
11
100
0
22
4
43
9
67
Review
základní 4. kolo 12277
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13. 11. 2021
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
59
22
18
3
30
8
44
18
Review
základní 4. kolo 12279
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Heřmanův Městec
13. 3. 2022
09:30
ZŠ Felberova Karel Němec
67
43
12
11
34
19
56
33
Review
základní 4. kolo 12281
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
14. 11. 2021
10:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
34
97
6
25
16
45
26
67
Review
základní 4. kolo 12278
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13. 11. 2021
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
47
38
13
9
27
19
37
27
Review
základní 4. kolo 12280
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Heřmanův Městec
13. 3. 2022
11:30
ZŠ Felberova Karel Němec
72
48
18
12
31
23
52
35
Review
základní 4. kolo 12275
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Turnov
14. 11. 2021
12:00
SH Vysoká nad Labem Eliška Skoumalová
Martin Beránek
36
44
12
13
20
24
29
28
Review
základní 4. kolo 12282
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
14. 11. 2021
12:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
26
89
8
16
13
36
20
64
Review
základní 4. kolo 12276
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Turnov
14. 11. 2021
13:30
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
Eliška Skoumalová
40
52
7
4
16
20
28
34
Review
základní 5. kolo 12283
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
27. 11. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
Eva Nývltová
57
36
18
8
24
14
36
18
Review
základní 5. kolo 12287
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Basketbal TJ Svitavy
27. 11. 2021
10:00
Kotlina Lucie Dubnová
Adéla Krajcigrová
17
67
4
14
13
31
17
46
Review
základní 5. kolo 12284
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
27. 11. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
Matěj Pletánek
80
43
18
16
42
26
64
37
Review
základní 5. kolo 12288
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Basketbal TJ Svitavy
27. 11. 2021
12:00
Kotlina Adéla Krajcigrová
Lucie Dubnová
18
68
8
12
10
41
16
56
Review
základní 5. kolo 12289
TJ Turnov
BK Loko Trutnov
29. 1. 2022
14:30
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
70
25
16
8
30
13
52
18
Review
základní 5. kolo 12285
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
1. 4. 2022
16:30
Městská hala, Jiráskova 916
49
40
16
8
22
12
34
34
Review
základní 5. kolo 12290
TJ Turnov
BK Loko Trutnov
29. 1. 2022
16:30
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
72
39
19
8
28
22
50
32
Review
základní 5. kolo 12286
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
1. 4. 2022
18:15
Městská hala, Jiráskova 916
58
46
10
15
22
27
39
39
Review
základní 6. kolo 12293
Basketbal TJ Svitavy
TJ Turnov
Bude upřesněno
-
ZŠ Felberova
20
0
*
Review
základní 6. kolo 12294
Basketbal TJ Svitavy
TJ Turnov
Bude upřesněno
-
ZŠ Felberova 0
20
*
Review
základní 6. kolo 12297
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Heřmanův Městec
11. 12. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka David Schmidt
42
36
18
9
27
21
37
26
Review
základní 6. kolo 12295
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11. 12. 2021
10:00
hala U dubu Marek Kohout
30
54
5
8
11
23
20
35
Review
základní 6. kolo 12298
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Heřmanův Městec
11. 12. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka David Schmidt
69
42
16
8
28
19
50
25
Review
základní 6. kolo 12296
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11. 12. 2021
12:00
hala U dubu Marek Kohout
40
55
9
12
15
26
30
45
Review
základní 6. kolo 12291
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Loko Trutnov
24. 2. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
54
31
11
8
29
16
44
27
Review
základní 6. kolo 12292
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Loko Trutnov
24. 2. 2022
17:30
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
44
33
8
5
23
14
36
20
Review
základní 7. kolo 12299
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK NAPOS Vysoká n.L.
8. 1. 2022
09:30
Městská hala, Jiráskova 916 62
63
14
14
28
29
41
47
Review
základní 7. kolo 12301
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SŠB Pardubice
8. 1. 2022
09:30
Kotlina Adéla Krajcigrová
Tomáš Duben
23
108
8
22
12
48
19
84
Review
základní 7. kolo 12305
BK Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
8. 1. 2022
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 36
87
6
20
13
38
25
60
Review
základní 7. kolo 12303
TJ Turnov
SK Týniště nad Orlicí
27. 2. 2022
10:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
59
48
7
8
23
17
35
29
45
45
Review
základní 7. kolo 12300
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK NAPOS Vysoká n.L.
8. 1. 2022
11:00
Městská hala, Jiráskova 916 31
81
7
24
13
37
25
57
Review
základní 7. kolo 12302
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SŠB Pardubice
8. 1. 2022
11:30
Kotlina Tomáš Duben
Adéla Krajcigrová
8
122
2
24
6
48
6
92
Review
základní 7. kolo 12306
BK Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
8. 1. 2022
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 36
69
8
21
16
33
32
53
Review
základní 7. kolo 12304
TJ Turnov
SK Týniště nad Orlicí
27. 2. 2022
12:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
67
40
16
12
33
24
47
31
Review
základní 8. kolo 12307
BK NAPOS Vysoká n.L.
Basketbal TJ Svitavy
22. 1. 2022
09:00
SH Vysoká nad Labem 56
67
10
17
34
31
44
53
Review
základní 8. kolo 12313
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Heřmanův Městec
22. 1. 2022
09:00
Kotlina Tomáš Duben
Jan Krajcigr
26
57
6
19
10
29
14
45
Review
základní 8. kolo 12309
BK Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
14. 5. 2022
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Petr Jiříček
Bára Frintová
59
40
21
4
26
18
36
25
Review
základní 8. kolo 12314
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Heřmanův Městec
22. 1. 2022
10:30
Kotlina Jan Krajcigr
Tomáš Duben
28
70
6
12
17
30
24
46
Review
základní 8. kolo 12308
BK NAPOS Vysoká n.L.
Basketbal TJ Svitavy
22. 1. 2022
10:45
SH Vysoká nad Labem
59
52
16
7
25
32
37
48
Review
základní 8. kolo 12310
BK Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
14. 5. 2022
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Bára Frintová
Petr Jiříček
52
38
11
6
26
16
36
21
Review
základní 8. kolo 12311
TJ Turnov
SŠB Pardubice
9. 4. 2022
14:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
48
63
13
15
27
40
41
47
Review
základní 8. kolo 12312
TJ Turnov
SŠB Pardubice
9. 4. 2022
16:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
51
54
11
3
20
17
36
35
Review
základní 9. kolo 12317
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Turnov
19. 3. 2022
09:30
Městská hala, Jiráskova 916 42
76
10
18
20
39
32
53
Review
základní 9. kolo 12319
SŠB Pardubice
BK Loko Trutnov
20. 2. 2022
09:30
tělocvična sportovní Gymnázium Matěj Pletánek
Eva Nývltová
65
28
14
10
33
16
50
22
Review
základní 9. kolo 12318
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Turnov
19. 3. 2022
11:00
Městská hala, Jiráskova 916 43
79
9
12
22
34
33
45
Review
základní 9. kolo 12320
SŠB Pardubice
BK Loko Trutnov
20. 2. 2022
11:30
tělocvična sportovní Gymnázium Eva Nývltová
Matěj Pletánek
67
43
10
16
31
16
53
27
Review
základní 9. kolo 12315
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK NAPOS Vysoká n.L.
3. 4. 2022
12:30
Kotlina Tomáš Duben
Lucie Dubnová
19
84
3
21
8
37
17
71
Review
základní 9. kolo 12321
SK Týniště nad Orlicí
Basketbal TJ Svitavy
5. 2. 2022
13:30
hala U dubu Marek Kohout
32
45
15
4
18
26
22
39
Review
základní 9. kolo 12316
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK NAPOS Vysoká n.L.
3. 4. 2022
14:15
Kotlina Lucie Dubnová
Tomáš Duben
37
88
9
20
15
38
23
66
Review
základní 9. kolo 12322
SK Týniště nad Orlicí
Basketbal TJ Svitavy
5. 2. 2022
15:30
hala U dubu Marek Kohout
37
56
6
16
15
23
26
34
Review
základní 10. kolo 12325
Basketbal TJ Svitavy
SŠB Pardubice
19. 2. 2022
09:00
ZŠ Felberova 40
85
5
19
10
39
21
59
Review
základní 10. kolo 12327
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
19. 2. 2022
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 46
54
16
9
19
26
27
36
Review
základní 10. kolo 12329
TJ Turnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
27. 3. 2022
10:00
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
Otto Jarolímek
89
5
28
0
55
0
67
1
Review
základní 10. kolo 12326
Basketbal TJ Svitavy
SŠB Pardubice
19. 2. 2022
11:00
ZŠ Felberova 59
96
8
22
24
45
38
68
Review
základní 10. kolo 12328
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
19. 2. 2022
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 53
66
11
27
21
46
39
60
Review
základní 10. kolo 12330
TJ Turnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
27. 3. 2022
12:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Tomáš Roubiček
105
17
22
3
53
7
79
15
Review
základní 10. kolo 12323
BK NAPOS Vysoká n.L.
SK Týniště nad Orlicí
17. 2. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
66
30
16
5
37
11
48
26
Review
základní 10. kolo 12324
BK NAPOS Vysoká n.L.
SK Týniště nad Orlicí
28. 3. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem
64
46
20
3
38
15
54
28
Review
základní 11. kolo 12337
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
20. 3. 2022
09:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
Jakub Šrámek
65
24
12
0
28
4
48
14
Review
základní 11. kolo 12335
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Basketbal TJ Svitavy
6. 3. 2022
09:30
Městská hala, Jiráskova 916 63
65
10
12
28
26
41
21
Review
základní 11. kolo 12331
TJ Turnov
BK NAPOS Vysoká n.L.
5. 3. 2022
10:00
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
78
57
16
13
36
29
62
39
Review
základní 11. kolo 12336
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Basketbal TJ Svitavy
6. 3. 2022
11:00
Městská hala, Jiráskova 916 49
74
8
20
22
40
30
62
Review
základní 11. kolo 12338
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
20. 3. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Jakub Šrámek
Eva Nývltová
65
18
19
6
38
8
53
14
Review
základní 11. kolo 12332
TJ Turnov
BK NAPOS Vysoká n.L.
5. 3. 2022
12:00
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
74
57
20
6
38
24
54
37
Review
základní 11. kolo 12333
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Loko Trutnov
5. 3. 2022
13:00
Kotlina Lucie Dubnová
Adéla Krajcigrová
32
28
6
9
10
21
21
28
Review
základní 11. kolo 12334
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Loko Trutnov
5. 3. 2022
14:30
Kotlina Adéla Krajcigrová
Lucie Dubnová
42
40
14
15
25
23
38
31
Review
základní 12. kolo 12339
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
12. 3. 2022
09:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
48
69
12
17
25
31
33
56
Review
základní 12. kolo 12345
BK Loko Trutnov
TJ Turnov
12. 3. 2022
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 32
54
12
16
18
29
24
43
Review
základní 12. kolo 12341
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
12. 3. 2022
10:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
72
50
26
16
47
30
55
43
Review
základní 12. kolo 12343
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12. 3. 2022
10:00
ZŠ Felberova Milan Jaroš
97
26
23
6
44
13
67
24
Review
základní 12. kolo 12340
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
12. 3. 2022
10:45
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
74
67
18
21
43
37
59
50
Review
základní 12. kolo 12346
BK Loko Trutnov
TJ Turnov
12. 3. 2022
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 27
58
10
14
19
21
23
35
Review
základní 12. kolo 12342
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
12. 3. 2022
12:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
41
65
4
16
14
33
29
43
Review
základní 12. kolo 12344
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12. 3. 2022
12:00
ZŠ Felberova Milan Jaroš
92
38
30
2
53
10
59
28
Review
základní 13. kolo 12347
BK Loko Trutnov
BK NAPOS Vysoká n.L.
26. 3. 2022
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 46
70
12
15
20
30
35
44
Review
základní 13. kolo 12353
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SŠB Pardubice
27. 3. 2022
09:30
Městská hala, Jiráskova 916 47
82
11
19
25
36
39
60
Review
základní 13. kolo 12351
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SK Týniště nad Orlicí
26. 3. 2022
10:00
Kotlina Tomáš Duben
Jan Krajcigr
16
63
2
19
6
33
8
50
Review
základní 13. kolo 12354
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SŠB Pardubice
27. 3. 2022
11:00
Městská hala, Jiráskova 916 60
75
12
29
25
45
43
53
Review
základní 13. kolo 12348
BK Loko Trutnov
BK NAPOS Vysoká n.L.
26. 3. 2022
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 53
60
17
16
25
27
38
42
Review
základní 13. kolo 12352
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SK Týniště nad Orlicí
26. 3. 2022
12:00
Kotlina Jan Krajcigr
Tomáš Duben
18
54
2
13
6
27
11
40
Review
základní 13. kolo 12349
TJ Turnov
Basketbal TJ Svitavy
26. 3. 2022
12:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
54
50
6
11
20
21
32
31
Review
základní 13. kolo 12350
TJ Turnov
Basketbal TJ Svitavy
26. 3. 2022
14:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
53
82
14
23
29
37
39
62
Review
základní 14. kolo 12355
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Heřmanův Městec
2. 4. 2022
09:00
SH Vysoká nad Labem
65
48
18
13
29
22
47
38
Review
základní 14. kolo 12357
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2. 4. 2022
09:00
SH ZŠ Studánka Adéla Hrdličková
91
14
24
0
49
5
71
14
Review
základní 14. kolo 12359
SK Týniště nad Orlicí
TJ Turnov
2. 4. 2022
10:00
hala U dubu Marek Kohout
30
70
6
22
15
35
21
51
Review
základní 14. kolo 12361
Basketbal TJ Svitavy
BK Loko Trutnov
2. 4. 2022
10:00
ZŠ Felberova Karel Němec
49
35
16
10
22
21
39
29
Review
základní 14. kolo 12356
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Heřmanův Městec
2. 4. 2022
10:45
SH Vysoká nad Labem
65
51
18
15
42
22
56
32
Review
základní 14. kolo 12358
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2. 4. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Adéla Hrdličková
93
10
22
6
51
6
68
10
Review
základní 14. kolo 12360
SK Týniště nad Orlicí
TJ Turnov
2. 4. 2022
12:00
hala U dubu Marek Kohout
54
81
14
22
26
45
38
59
Review
základní 14. kolo 12362
Basketbal TJ Svitavy
BK Loko Trutnov
2. 4. 2022
12:00
ZŠ Felberova Karel Němec
52
45
12
5
30
15
46
25
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Tomáš Dalecký BK NAPOS Vysoká n.L. 14 28 1.0 25.6 12.0 1.6/4.0 41.4 1.6
8 Kryštof Hlaváček TJ Svitavy 14 28 1.0 19.1 8.9 1.4/3.6 40.0 1.6
Přemysl Lédl TJ Jiskra Heřmanův Městec 14 30 1.0 17.8 8.5 0.8/1.6 0.0* 1.0
David Skalecký TJ Jiskra Heřmanův Městec 13 30 1.0 16.4 7.3 1.9/3.4 56.4 2.4
7 Dominik Slabý TJ Svitavy 14 26 1.0 16.5 7.6 1.2/2.5 49.2 1.0
Vojtěch Mareš SŠB Pardubice 14 24 1.0 17.8 8.5 0.9/3.0 29.6 1.5
Antonín Uhlíř SŠB Pardubice 14 28 1.0 13.6 6.5 0.6/1.2 0.0* 1.4
Kateřina Rozsívalová BK Loko Trutnov 14 26 1.0 14.6 7.0 0.7/1.4 0.0* 1.5
Tobiáš Valšík TJ Turnov 12 28 1.0 12.7 6.0 0.6/1.4 0.0* 1.1
Matouš Pecha BK NAPOS Vysoká n.L. 14 24 1.0 13.7 6.5 0.8/3.0 26.4 1.3
Natálie Janišová SŠB Pardubice 14 30 1.0 10.8 5.1 0.5/1.5 0.0* 0.7
Matyáš Kněbort TJ Turnov 14 28 1.0 10.9 5.2 0.5/1.3 0.0* 1.7
Adéla Baťhová SK Týniště nad Orlicí 15 28 1.0 10.1 4.4 1.2/2.7 45.3 1.0
Adam Koffer SŠB Pardubice 14 30 1.0 8.9 4.2 0.5/1.2 0.0* 1.4
Eliška Sýkorová SŠB Pardubice 14 29 1.0 8.2 3.8 0.5/2.0 0.0* 1.2
Julie Skřivanová BK Loko Trutnov 14 18 1.0 12.1 5.3 1.4/3.9 35.7 1.1
Zdeněk Halamka TJ Svitavy 14 20 1.0 10.7 4.5 0.7/1.9 0.0* 1.3
Jan Bevilaqua TJ Turnov 15 18 1.0 11.7 5.3 1.1/2.2 47.5 2.1
Michal Majerík TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 22 1.0 9.1 4.4 0.4/0.9 0.0* 1.7
Klára Fialová SK Týniště nad Orlicí 14 27 1.0 7.1 3.3 0.5/1.0 0.0* 0.9
Nela Doskočilová SK Týniště nad Orlicí 14 30 1.0 5.7 2.3 1.1/2.3 47.1 1.5
Nikola Vomáčková BK NAPOS Vysoká n.L. 14 26 1.0 6.5 3.2 0.1/0.3 0.0* 0.3
Jan Venzara SŠB Pardubice 13 22 1.0 7.1 3.5 0.2/0.9 0.0* 1.2
Matěj Kučera TJ Turnov 14 19 1.0 8.0 3.8 0.4/1.1 0.0* 1.5
Tereza Melicharová SŠB Pardubice 14 22 1.0 6.9 3.2 0.5/1.0 0.0* 1.0
Tomáš Tocháček TJ Svitavy 14 24 1.0 6.3 3.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
Tomáš König TJ Turnov 14 20 1.0 7.5 3.6 0.3/1.5 0.0* 1.0
Patrick Špaček TJ Svitavy 13 22 1.0 6.8 3.2 0.4/1.1 0.0* 1.3
Jan Stěhulka TJ Turnov 15 26 1.0 5.3 2.5 0.2/1.0 0.0* 1.6
Petr Fusek BK NAPOS Vysoká n.L. 13 25 1.0 5.4 2.6 0.2/1.0 0.0* 2.4
Tomáš Kašpar TJ Jiskra Heřmanův Městec 15 26 1.0 5.0 2.3 0.3/1.3 0.0* 1.1
Adéla Dostálová SK Týniště nad Orlicí 13 30 1.0 4.3 1.7 0.9/2.0 42.6 1.1
Matyáš Fňukal TJ Jiskra Havlíčkův 14 24 1.0 5.3 2.4 0.4/1.1 0.0* 2.1
Adam Röhrich TJ Jiskra Havlíčkův 14 24 1.0 5.3 2.5 0.3/1.1 0.0* 1.2
Lucie Trejbalová BK Loko Trutnov 13 26 1.0 4.7 2.0 0.7/2.2 32.1 1.3
Pavel Samek BK NAPOS Vysoká n.L. 13 23 1.0 5.3 2.4 0.5/1.1 0.0* 1.0
Tereza Štěpánová SK Týniště nad Orlicí 14 26 1.0 4.7 2.0 0.7/1.3 0.0* 1.6
Robin Čermák SK Týniště nad Orlicí 14 11 1.0 10.4 4.7 0.9/2.8 32.3 2.1
Adam Patočka TJ Turnov 15 14 1.0 8.1 4.0 0.1/0.7 0.0* 0.3
David Wadie Shihata SK Týniště nad Orlicí 14 14 1.0 7.7 3.6 0.6/2.0 28.6 3.1
Denis Kafoněk TJ Svitavy 13 20 1.0 5.4 2.7 0.1/0.4 0.0* 0.7
Ella Rothanzlová SŠB Pardubice 14 25 1.0 4.0 1.9 0.2/0.6 0.0* 1.6
Oliver Voltr TJ Turnov 12 20 1.0 4.8 2.2 0.4/0.8 0.0* 0.7
Rosa Schubertová BK Loko Trutnov 13 26 1.0 3.5 1.5 0.4/1.0 0.0* 0.7
Anna Malá BK Loko Trutnov 12 26 1.0 3.3 1.5 0.4/1.9 0.0* 1.0
Tobiáš Brunclík TJ Turnov 13 14 1.0 5.9 2.6 0.6/1.6 0.0* 1.4
Štěpán Vyšohlíd TJ Turnov 14 20 1.0 3.9 1.7 0.5/1.2 0.0* 1.1
Josef Slabý SŠB Pardubice 14 30 1.0 2.6 1.2 0.1/0.5 0.0* 0.6
Vojtěch Lédl TJ Jiskra Heřmanův Městec 10 26 1.0 2.7 1.3 0.1/0.3 0.0* 0.5
Patrik Vojta TJ Svitavy 13 14 1.0 4.9 2.3 0.3/0.7 0.0* 0.1
Pavlína Kuželová BK Loko Trutnov 14 24 1.0 2.8 1.2 0.5/2.4 20.7 1.5
Ondřej Mikeska BK NAPOS Vysoká n.L. 13 28 1.0 2.3 1.1 0.0/0.1 0.0* 0.6
Vojtěch Otava SK Týniště nad Orlicí 12 26 1.0 2.4 1.1 0.2/0.5 0.0* 0.6
Filip Zelený BK NAPOS Vysoká n.L. 14 18 1.0 3.3 1.6 0.2/0.6 0.0* 1.4
Daniel Vršecký TJ Jiskra Havlíčkův 12 12 1.0 4.8 2.2 0.4/0.7 0.0* 1.0
Klára Bodláková TJ Jiskra Heřmanův Městec 15 20 1.0 2.8 1.3 0.2/0.5 0.0* 0.6
Žofie Machytková SŠB Pardubice 13 11 1.0 5.1 2.5 0.0/0.0 0.0* 0.7
David Hovhannisyan TJ Jiskra Havlíčkův 14 18 1.0 3.0 1.3 0.3/0.9 0.0* 1.1
Vojtěch Neuman TJ Jiskra Havlíčkův 14 24 1.0 2.2 1.0 0.2/0.8 0.0* 2.2
Aleš Neuman TJ Jiskra Havlíčkův 14 24 1.0 2.2 0.9 0.4/1.1 0.0* 1.1
Jan Jakub Felix SK Týniště nad Orlicí 13 6 1.0 8.8 4.0 0.8/2.7 31.3 3.0
Mariana Prokůpková BK Loko Trutnov 13 26 1.0 2.0 0.9 0.2/1.1 0.0* 1.8
Ondřej Tušl TJ Jiskra Heřmanův Městec 13 14 1.0 3.6 1.7 0.1/0.3 0.0* 1.0
Tadeáš Res TJ Turnov 12 22 1.0 2.2 1.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
Eliška Růžičková SŠB Pardubice 14 22 1.0 2.1 1.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Jakub Kořínek TJ Jiskra Havlíčkův 14 20 1.0 2.2 1.1 0.1/0.3 0.0* 0.6
Michal Černý TJ Turnov 14 6 1.0 7.3 3.5 0.3/2.2 15.4 1.7
Victoria Kroulíková TJ Svitavy 12 16 1.0 2.6 1.1 0.4/0.9 0.0* 0.5
Ema Schreiberová BK Loko Trutnov 12 19 1.0 2.1 1.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
Ema Vodehnalová BK NAPOS Vysoká n.L. 13 27 1.0 1.4 0.7 0.1/0.4 0.0* 0.3
Ondřej Sláma TJ Jiskra Havlíčkův 14 24 1.0 1.6 0.7 0.2/0.4 0.0* 0.6
Štěpán Avuk TJ Jiskra Havlíčkův 14 10 1.0 3.6 1.4 0.8/1.9 0.0* 0.6
Sára Juhászová BK NAPOS Vysoká n.L. 13 23 1.0 1.6 0.8 0.0/0.2 0.0* 0.6
Oliver Stehlík TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 26 1.0 1.3 0.6 0.2/0.6 0.0* 0.5
Petr Brič SK Týniště nad Orlicí 13 27 1.0 1.3 0.6 0.1/0.4 0.0* 0.6
Jakub Šlapák BK NAPOS Vysoká n.L. 12 13 1.0 2.5 1.2 0.2/0.2 0.0* 0.6
Thobias Stejskal TJ Turnov 14 20 1.0 1.6 0.8 0.1/0.3 0.0* 0.5
Eliška Křivková BK Loko Trutnov 13 16 1.0 2.0 0.9 0.3/1.1 0.0* 1.3
Madlen Sofie Bucháčová TJ Svitavy 13 10 1.0 2.9 1.4 0.1/0.5 0.0* 0.1
Patrik Kamil Pechanec TJ Svitavy 12 20 1.0 1.4 0.7 0.1/0.1 0.0* 0.8
Jaroslav Zimprich TJ Jiskra Havlíčkův 12 12 1.0 2.3 0.9 0.4/0.7 0.0* 1.3
Dominika Černíková SK Týniště nad Orlicí 12 14 1.0 1.9 0.9 0.1/0.3 0.0* 0.6
Filip Hartman TJ Jiskra Havlíčkův 13 24 1.0 1.0 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.3
Tobiáš Tulis SŠB Pardubice 13 17 1.0 1.4 0.7 0.0/0.1 0.0* 0.4
Nikolas Seňko BK NAPOS Vysoká n.L. 13 18 1.0 1.3 0.6 0.1/0.1 0.0* 0.6
Jáchym Schiller BK NAPOS Vysoká n.L. 12 14 1.0 1.6 0.8 0.0/0.4 0.0* 0.6
Erkhes Od-Erdene TJ Jiskra Havlíčkův 13 24 1.0 0.9 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.5
Sandra Wendy Stejskalová BK Loko Trutnov 13 10 1.0 2.1 0.9 0.3/0.4 0.0* 0.3
Munkhjargal Batmunkh TJ Jiskra Havlíčkův 14 24 1.0 0.8 0.4 0.0/0.2 0.0* 0.7
Patrik Mankevič TJ Jiskra Havlíčkův 13 22 1.0 0.9 0.4 0.0/0.2 0.0* 1.1
Viktorie Braunová BK Loko Trutnov 14 16 1.0 1.2 0.6 0.1/0.1 0.0* 1.0
Karolína Samková BK NAPOS Vysoká n.L. 15 28 1.0 0.6 0.3 0.0/0.1 0.0* 0.0
Ondřej Kodytek TJ Svitavy 14 15 1.0 1.2 0.6 0.0/0.2 0.0* 0.1
Jitka Čurdová TJ Jiskra Heřmanův Městec 14 26 1.0 0.6 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.3
Vojta Nevečeřal TJ Jiskra Heřmanův Městec 14 16 1.0 0.7 0.3 0.1/0.4 0.0* 0.1
Jiří Zdražil TJ Svitavy 13 8 1.0 1.4 0.6 0.1/0.5 0.0* 1.4
Erik Davídek TJ Svitavy 13 20 1.0 0.6 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.0
Kristýna Samková BK NAPOS Vysoká n.L. 12 30 1.0 0.4 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.3
Lada Gaislerová BK Loko Trutnov 13 16 1.0 0.7 0.3 0.1/0.4 0.0* 0.9
Adam Částek BK NAPOS Vysoká n.L. 12 22 1.0 0.5 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.5
Jan Šimonka TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 30 1.0 0.3 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.4
Daniel Gruncl SK Týniště nad Orlicí 14 6 1.0 1.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.2
Aneta Pourová BK NAPOS Vysoká n.L. 10 7 1.0 1.1 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.7
Vojtěch Linke BK NAPOS Vysoká n.L. 14 7 1.0 1.1 0.6 0.0/0.0 0.0* 1.6
Ondřej Chaloupka SK Týniště nad Orlicí 10 26 1.0 0.3 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.7
Laura Kurzová BK Loko Trutnov 14 12 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.1
Lukáš Voženílek TJ Jiskra Heřmanův Městec 15 14 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Martin Miškovič TJ Jiskra Havlíčkův 12 25 1.0 0.2 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.9
Daniel Hodač BK NAPOS Vysoká n.L. 14 15 1.0 0.3 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.5
Viktorie Ornstová BK NAPOS Vysoká n.L. 14 8 1.0 0.6 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.3
Vojtěch Šimek TJ Jiskra Havlíčkův 14 12 1.0 0.4 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.8
Tobiáš Poustka TJ Jiskra Havlíčkův 14 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.3
Vanesa Machová TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 14 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Sophia Kűnzlová BK Loko Trutnov 14 6 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tergel Od-Erdene TJ Jiskra Havlíčkův 12 26 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Julie Kroužková BK Loko Trutnov 13 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ema Urbancová BK Loko Trutnov 12 16 1.0 0.3 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.4
Matyáš Jambor TJ Svitavy 13 15 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.2
Vojtěch Kunt BK NAPOS Vysoká n.L. 14 5 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.2
Rozárie Buková BK Loko Trutnov 13 8 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.4
Valerie Čiháková BK NAPOS Vysoká n.L. 13 14 1.0 0.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
Magdaléna Dočekalová SŠB Pardubice 13 7 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.1
Natálie Tomčíková TJ Jiskra Heřmanův Městec 9 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Matyáš Vodička TJ Svitavy 13 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Klára Včelišová SŠB Pardubice 13 15 1.0 0.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.3
Daniel Miškovič TJ Jiskra Havlíčkův 14 20 1.0 0.1 0.1 0.0/0.4 0.0* 1.0
Vendula Ryšavá TJ Svitavy 14 17 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Vilém Mikan SŠB Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miriam Kosprtová SŠB Pardubice 14 15 1.0 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0
Natálie Svobodová BK Loko Trutnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Drbal SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Drábková BK Loko Trutnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Nýdrlová BK Loko Trutnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Friedrichová BK Loko Trutnov 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Dostál SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Kristková SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Křížová SŠB Pardubice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Richtárová SŠB Pardubice 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Eva Dvořáková BK Loko Trutnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Cingroš BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Sičáková TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Hlavatý SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marta Husáková BK Loko Trutnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Elizabeth Rezková BK NAPOS Vysoká n.L. 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Škoda TJ Jiskra Havlíčkův 12 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tereza Marková SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hemerka SŠB Pardubice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Kaleja SŠB Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Čurdová TJ Jiskra Heřmanův Městec 13 28 1.0 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.1
Michal Chaloupka SK Týniště nad Orlicí 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Králíková BK Loko Trutnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ellen Kraftová SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Dočekalová SŠB Pardubice 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Šímová BK Loko Trutnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Jónášová BK Loko Trutnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Květa Svobodová SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaromír Svoboda TJ Svitavy 13 16 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Kalina TJ Jiskra Havlíčkův 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kubát TJ Jiskra Havlíčkův 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Lorencová BK Loko Trutnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bekh Ganbold TJ Jiskra Havlíčkův 14 12 1.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Lucie Halamková TJ Svitavy 14 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Markéta Balánová BK Loko Trutnov 13 10 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tereza Bednaříková BK Loko Trutnov 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Pechancová TJ Svitavy 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matylda Gumanová BK Loko Trutnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B TH F-
Tomáš Dalecký BK NAPOS Vysoká n.L. 14 51 24 7 4
8 Kryštof Hlaváček TJ Svitavy 14 36 16 5 5
Přemysl Lédl TJ Jiskra Heřmanův Městec 14 32 16 3 3
David Skalecký TJ Jiskra Heřmanův Městec 13 40 18 6 5
7 Dominik Slabý TJ Svitavy 14 32 15 6 3
Vojtěch Mareš SŠB Pardubice 14 30 15 4 4
Antonín Uhlíř SŠB Pardubice 14 35 17 4 5
Kateřina Rozsívalová BK Loko Trutnov 14 42 21 5 5
Tobiáš Valšík TJ Turnov 12 32 16 4 4
Matouš Pecha BK NAPOS Vysoká n.L. 14 28 14 4 3
Natálie Janišová SŠB Pardubice 14 23 11 4 4
Matyáš Kněbort TJ Turnov 14 25 12 2 5
Adéla Baťhová SK Týniště nad Orlicí 15 27 11 8 4
Adam Koffer SŠB Pardubice 14 19 8 3 5
Eliška Sýkorová SŠB Pardubice 14 23 11 3 4
Julie Skřivanová BK Loko Trutnov 14 21 10 6 4
Zdeněk Halamka TJ Svitavy 14 27 12 3 4
Jan Bevilaqua TJ Turnov 15 24 12 7 4
Michal Majerík TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 26 13 2 4
Klára Fialová SK Týniště nad Orlicí 14 18 9 3 4
Nela Doskočilová SK Týniště nad Orlicí 14 21 9 6 4
Nikola Vomáčková BK NAPOS Vysoká n.L. 14 20 10 1 2
Jan Venzara SŠB Pardubice 13 20 10 1 4
Matěj Kučera TJ Turnov 14 18 9 2 4
Tereza Melicharová SŠB Pardubice 14 14 7 3 4
Tomáš Tocháček TJ Svitavy 14 16 8 3 5
Tomáš König TJ Turnov 14 24 12 2 3
Patrick Špaček TJ Svitavy 13 16 7 2 4
Jan Stěhulka TJ Turnov 15 12 6 1 5
Petr Fusek BK NAPOS Vysoká n.L. 13 13 6 2 5
Tomáš Kašpar TJ Jiskra Heřmanův Městec 15 11 5 2 3
Adéla Dostálová SK Týniště nad Orlicí 13 10 5 3 4
Matyáš Fňukal TJ Jiskra Havlíčkův 14 25 10 5 5
Adam Röhrich TJ Jiskra Havlíčkův 14 18 9 4 5
Lucie Trejbalová BK Loko Trutnov 13 16 7 2 4
Pavel Samek BK NAPOS Vysoká n.L. 13 13 5 3 4
Tereza Štěpánová SK Týniště nad Orlicí 14 18 8 8 4
Robin Čermák SK Týniště nad Orlicí 14 21 9 5 4
Adam Patočka TJ Turnov 15 19 9 1 1
David Wadie Shihata SK Týniště nad Orlicí 14 16 8 3 5
Denis Kafoněk TJ Svitavy 13 14 7 1 2
Ella Rothanzlová SŠB Pardubice 14 12 6 2 5
Oliver Voltr TJ Turnov 12 12 6 2 3
Rosa Schubertová BK Loko Trutnov 13 9 4 3 3
Anna Malá BK Loko Trutnov 12 8 4 4 3
Tobiáš Brunclík TJ Turnov 13 19 9 4 3
Štěpán Vyšohlíd TJ Turnov 14 12 6 2 3
Josef Slabý SŠB Pardubice 14 10 5 1 3
Vojtěch Lédl TJ Jiskra Heřmanův Městec 10 9 4 2 3
Patrik Vojta TJ Svitavy 13 25 12 1 1
Pavlína Kuželová BK Loko Trutnov 14 8 4 2 5
Ondřej Mikeska BK NAPOS Vysoká n.L. 13 12 6 1 3
Vojtěch Otava SK Týniště nad Orlicí 12 10 5 3 3
Filip Zelený BK NAPOS Vysoká n.L. 14 10 5 1 4
Daniel Vršecký TJ Jiskra Havlíčkův 12 12 5 2 4
Klára Bodláková TJ Jiskra Heřmanův Městec 15 12 6 2 3
Žofie Machytková SŠB Pardubice 13 12 6 0 3
David Hovhannisyan TJ Jiskra Havlíčkův 14 6 2 3 5
Vojtěch Neuman TJ Jiskra Havlíčkův 14 8 3 2 5
Aleš Neuman TJ Jiskra Havlíčkův 14 10 4 2 5
Jan Jakub Felix SK Týniště nad Orlicí 13 17 8 3 5
Mariana Prokůpková BK Loko Trutnov 13 8 4 2 4
Ondřej Tušl TJ Jiskra Heřmanův Městec 13 9 4 1 2
Tadeáš Res TJ Turnov 12 8 4 2 2
Eliška Růžičková SŠB Pardubice 14 6 3 1 3
Jakub Kořínek TJ Jiskra Havlíčkův 14 7 3 1 2
Michal Černý TJ Turnov 14 20 10 1 3
Victoria Kroulíková TJ Svitavy 12 6 2 2 3
Ema Schreiberová BK Loko Trutnov 12 8 4 1 2
Ema Vodehnalová BK NAPOS Vysoká n.L. 13 8 4 1 3
Ondřej Sláma TJ Jiskra Havlíčkův 14 10 5 2 4
Štěpán Avuk TJ Jiskra Havlíčkův 14 7 3 3 3
Sára Juhászová BK NAPOS Vysoká n.L. 13 6 3 0 3
Oliver Stehlík TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 6 3 2 2
Petr Brič SK Týniště nad Orlicí 13 6 3 1 4
Jakub Šlapák BK NAPOS Vysoká n.L. 12 10 4 2 3
Thobias Stejskal TJ Turnov 14 4 2 1 3
Eliška Křivková BK Loko Trutnov 13 7 3 1 4
Madlen Sofie Bucháčová TJ Svitavy 13 9 4 1 1
Patrik Kamil Pechanec TJ Svitavy 12 8 4 2 4
Jaroslav Zimprich TJ Jiskra Havlíčkův 12 7 3 5 3
Dominika Černíková SK Týniště nad Orlicí 12 15 7 1 4
Filip Hartman TJ Jiskra Havlíčkův 13 5 2 3 2
Tobiáš Tulis SŠB Pardubice 13 4 2 0 4
Nikolas Seňko BK NAPOS Vysoká n.L. 13 8 4 1 3
Jáchym Schiller BK NAPOS Vysoká n.L. 12 6 3 0 2
Erkhes Od-Erdene TJ Jiskra Havlíčkův 13 4 2 1 2
Sandra Wendy Stejskalová BK Loko Trutnov 13 5 2 2 2
Munkhjargal Batmunkh TJ Jiskra Havlíčkův 14 8 4 0 2
Patrik Mankevič TJ Jiskra Havlíčkův 13 4 2 1 4
Viktorie Braunová BK Loko Trutnov 14 6 3 1 3
Karolína Samková BK NAPOS Vysoká n.L. 15 6 3 0 0
Ondřej Kodytek TJ Svitavy 14 4 2 0 1
Jitka Čurdová TJ Jiskra Heřmanův Městec 14 6 3 2 2
Vojta Nevečeřal TJ Jiskra Heřmanův Městec 14 2 1 1 1
Jiří Zdražil TJ Svitavy 13 4 2 1 4
Erik Davídek TJ Svitavy 13 4 2 1 0
Kristýna Samková BK NAPOS Vysoká n.L. 12 2 1 1 1
Lada Gaislerová BK Loko Trutnov 13 4 2 1 4
Adam Částek BK NAPOS Vysoká n.L. 12 2 1 0 2
Jan Šimonka TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 4 2 0 2
Daniel Gruncl SK Týniště nad Orlicí 14 4 2 0 2
Aneta Pourová BK NAPOS Vysoká n.L. 10 6 3 0 4
Vojtěch Linke BK NAPOS Vysoká n.L. 14 8 4 0 5
Ondřej Chaloupka SK Týniště nad Orlicí 10 2 1 1 3
Laura Kurzová BK Loko Trutnov 14 6 3 0 1
Lukáš Voženílek TJ Jiskra Heřmanův Městec 15 2 1 0 2
Martin Miškovič TJ Jiskra Havlíčkův 12 2 1 0 5
Daniel Hodač BK NAPOS Vysoká n.L. 14 2 1 1 2
Viktorie Ornstová BK NAPOS Vysoká n.L. 14 4 2 1 2
Vojtěch Šimek TJ Jiskra Havlíčkův 14 2 1 1 3
Tobiáš Poustka TJ Jiskra Havlíčkův 14 2 1 0 1
Vanesa Machová TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 2 1 0 2
Sophia Kűnzlová BK Loko Trutnov 14 2 1 0 0
Tergel Od-Erdene TJ Jiskra Havlíčkův 12 4 2 0 2
Julie Kroužková BK Loko Trutnov 13 2 1 0 1
Ema Urbancová BK Loko Trutnov 12 2 1 0 1
Matyáš Jambor TJ Svitavy 13 4 2 0 1
Vojtěch Kunt BK NAPOS Vysoká n.L. 14 2 1 0 1
Rozárie Buková BK Loko Trutnov 13 2 1 0 2
Valerie Čiháková BK NAPOS Vysoká n.L. 13 2 1 0 2
Magdaléna Dočekalová SŠB Pardubice 13 2 1 0 1
Natálie Tomčíková TJ Jiskra Heřmanův Městec 9 2 1 0 1
Matyáš Vodička TJ Svitavy 13 2 1 0 1
Klára Včelišová SŠB Pardubice 13 2 0 2 2
Daniel Miškovič TJ Jiskra Havlíčkův 14 2 1 0 4
Vendula Ryšavá TJ Svitavy 14 0 0 0 1
Miriam Kosprtová SŠB Pardubice 14 0 0 0 0
Anežka Friedrichová BK Loko Trutnov 13 0 0 0 0
Natálie Richtárová SŠB Pardubice 11 0 0 0 1
Štěpán Škoda TJ Jiskra Havlíčkův 12 0