Smíšený východočeský přebor mladšího minižactva U12 VP II

Základní informace

Kategorie
mladší minižáci U12
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní 1. kolo 12257
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
25. 9. 2021
09:30
Městská hala, Jiráskova 916
100
20
28
4
52
10
78
14
Review
základní 1. kolo 12251
Basketbal TJ Svitavy
BK NAPOS Vysoká n.L.
25. 9. 2021
10:00
ZŠ Felberova
75
55
27
10
39
20
60
39
Review
základní 1. kolo 12255
SŠB Pardubice
TJ Turnov
25. 9. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka David Schmidt
Zdeněk Táborský
44
30
14
12
19
20
27
28
Review
základní 1. kolo 12258
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
25. 9. 2021
11:00
Městská hala, Jiráskova 916
56
28
24
2
34
8
42
16
Review
základní 1. kolo 12252
Basketbal TJ Svitavy
BK NAPOS Vysoká n.L.
25. 9. 2021
12:00
ZŠ Felberova
79
40
16
10
41
18
61
34
Review
základní 1. kolo 12253
SK Týniště nad Orlicí
BK Loko Trutnov
25. 9. 2021
13:00
hala U dubu
64
15
8
4
34
8
44
13
Review
základní 1. kolo 12256
SŠB Pardubice
TJ Turnov
25. 9. 2021
13:00
SH ZŠ Studánka
44
36
12
5
24
7
32
17
Review
základní 1. kolo 12254
SK Týniště nad Orlicí
BK Loko Trutnov
25. 9. 2021
15:00
hala U dubu
68
16
16
2
32
10
48
12
Review
základní 2. kolo 12261
TJ Turnov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
9. 10. 2021
08:30
Sportovní hala TJ
63
43
14
16
31
26
43
36
Review
základní 2. kolo 12263
BK Loko Trutnov
SŠB Pardubice
9. 10. 2021
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Bára Frintová
16
78
4
21
11
30
12
42
Review
základní 2. kolo 12265
Basketbal TJ Svitavy
SK Týniště nad Orlicí
9. 10. 2021
10:00
ZŠ Felberova
73
51
4
8
26
20
51
42
Review
základní 2. kolo 12262
TJ Turnov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
9. 10. 2021
11:00
Sportovní hala TJ
60
45
16
4
26
17
44
28
Review
základní 2. kolo 12264
BK Loko Trutnov
SŠB Pardubice
9. 10. 2021
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Bára Frintová
32
79
8
23
16
47
22
59
Review
základní 2. kolo 12259
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10. 10. 2021
12:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
67
14
13
6
37
8
49
10
Review
základní 2. kolo 12266
Basketbal TJ Svitavy
SK Týniště nad Orlicí
9. 10. 2021
12:00
ZŠ Felberova
77
61
17
18
45
31
71
43
Review
základní 2. kolo 12260
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
10. 10. 2021
13:45
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
113
0
34
0
64
0
84
0
Review
základní 3. kolo 12269
SŠB Pardubice
Basketbal TJ Svitavy
23. 10. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
62
27
10
13
27
19
41
25
Review
základní 3. kolo 12267
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
17. 11. 2021
10:00
hala U dubu Tomáš Brandejs
Marek Kohout
55
57
10
13
16
27
39
39
Review
základní 3. kolo 12271
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Loko Trutnov
23. 10. 2021
10:00
Městská hala, Jiráskova 916
60
42
20
10
32
22
46
30
Review
základní 3. kolo 12270
SŠB Pardubice
Basketbal TJ Svitavy
23. 10. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
100
28
22
2
42
12
62
24
Review
základní 3. kolo 12273
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Turnov
23. 10. 2021
11:00
Kotlina Tomáš Duben
Lucie Dubnová
8
88
4
22
6
42
8
66
Review
základní 3. kolo 12272
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK Loko Trutnov
23. 10. 2021
11:30
Městská hala, Jiráskova 916
53
39
12
8
29
16
39
33
Review
základní 3. kolo 12268
SK Týniště nad Orlicí
BK NAPOS Vysoká n.L.
17. 11. 2021
12:00
hala U dubu Marek Kohout
Tomáš Brandejs
36
46
13
10
25
19
33
40
Review
základní 3. kolo 12274
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Turnov
23. 10. 2021
13:00
Kotlina Lucie Dubnová
Tomáš Duben
11
100
0
22
4
43
9
67
Review
základní 4. kolo 12277
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13. 11. 2021
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
59
22
18
3
30
8
44
18
Review
základní 4. kolo 12279
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Heřmanův Městec
13. 3. 2022
09:30
ZŠ Felberova Karel Němec
67
43
12
11
34
19
56
33
Review
základní 4. kolo 12281
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
14. 11. 2021
10:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
34
97
6
25
16
45
26
67
Review
základní 4. kolo 12278
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
13. 11. 2021
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
47
38
13
9
27
19
37
27
Review
základní 4. kolo 12280
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Heřmanův Městec
13. 3. 2022
11:30
ZŠ Felberova Karel Němec
72
48
18
12
31
23
52
35
Review
základní 4. kolo 12275
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Turnov
14. 11. 2021
12:00
SH Vysoká nad Labem Eliška Skoumalová
Martin Beránek
36
44
12
13
20
24
29
28
Review
základní 4. kolo 12282
SK Týniště nad Orlicí
SŠB Pardubice
14. 11. 2021
12:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
26
89
8
16
13
36
20
64
Review
základní 4. kolo 12276
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Turnov
14. 11. 2021
13:30
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
Eliška Skoumalová
40
52
7
4
16
20
28
34
Review
základní 5. kolo 12283
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
27. 11. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka Matěj Pletánek
Eva Nývltová
57
36
18
8
24
14
36
18
Review
základní 5. kolo 12287
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Basketbal TJ Svitavy
27. 11. 2021
10:00
Kotlina Lucie Dubnová
Adéla Krajcigrová
17
67
4
14
13
31
17
46
Review
základní 5. kolo 12284
SŠB Pardubice
BK NAPOS Vysoká n.L.
27. 11. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
Matěj Pletánek
80
43
18
16
42
26
64
37
Review
základní 5. kolo 12288
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
Basketbal TJ Svitavy
27. 11. 2021
12:00
Kotlina Adéla Krajcigrová
Lucie Dubnová
18
68
8
12
10
41
16
56
Review
základní 5. kolo 12289
TJ Turnov
BK Loko Trutnov
29. 1. 2022
14:30
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
70
25
16
8
30
13
52
18
Review
základní 5. kolo 12285
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
1. 4. 2022
16:30
Městská hala, Jiráskova 916
49
40
16
8
22
12
34
34
Review
základní 5. kolo 12290
TJ Turnov
BK Loko Trutnov
29. 1. 2022
16:30
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
72
39
19
8
28
22
50
32
Review
základní 5. kolo 12286
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SK Týniště nad Orlicí
1. 4. 2022
18:15
Městská hala, Jiráskova 916
58
46
10
15
22
27
39
39
Review
základní 6. kolo 12293
Basketbal TJ Svitavy
TJ Turnov
Bude upřesněno
-
ZŠ Felberova
20
0
*
Review
základní 6. kolo 12294
Basketbal TJ Svitavy
TJ Turnov
Bude upřesněno
-
ZŠ Felberova 0
20
*
Review
základní 6. kolo 12297
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Heřmanův Městec
11. 12. 2021
09:00
SH ZŠ Studánka David Schmidt
42
36
18
9
27
21
37
26
Review
základní 6. kolo 12295
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11. 12. 2021
10:00
hala U dubu Marek Kohout
30
54
5
8
11
23
20
35
Review
základní 6. kolo 12298
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Heřmanův Městec
11. 12. 2021
11:00
SH ZŠ Studánka David Schmidt
69
42
16
8
28
19
50
25
Review
základní 6. kolo 12296
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
11. 12. 2021
12:00
hala U dubu Marek Kohout
40
55
9
12
15
26
30
45
Review
základní 6. kolo 12291
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Loko Trutnov
24. 2. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
54
31
11
8
29
16
44
27
Review
základní 6. kolo 12292
BK NAPOS Vysoká n.L.
BK Loko Trutnov
24. 2. 2022
17:30
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
44
33
8
5
23
14
36
20
Review
základní 7. kolo 12299
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK NAPOS Vysoká n.L.
8. 1. 2022
09:30
Městská hala, Jiráskova 916 62
63
14
14
28
29
41
47
Review
základní 7. kolo 12301
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SŠB Pardubice
8. 1. 2022
09:30
Kotlina Adéla Krajcigrová
Tomáš Duben
23
108
8
22
12
48
19
84
Review
základní 7. kolo 12305
BK Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
8. 1. 2022
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 36
87
6
20
13
38
25
60
Review
základní 7. kolo 12303
TJ Turnov
SK Týniště nad Orlicí
27. 2. 2022
10:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
59
48
7
8
23
17
35
29
45
45
Review
základní 7. kolo 12300
TJ Jiskra Heřmanův Městec
BK NAPOS Vysoká n.L.
8. 1. 2022
11:00
Městská hala, Jiráskova 916 31
81
7
24
13
37
25
57
Review
základní 7. kolo 12302
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SŠB Pardubice
8. 1. 2022
11:30
Kotlina Tomáš Duben
Adéla Krajcigrová
8
122
2
24
6
48
6
92
Review
základní 7. kolo 12306
BK Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
8. 1. 2022
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 36
69
8
21
16
33
32
53
Review
základní 7. kolo 12304
TJ Turnov
SK Týniště nad Orlicí
27. 2. 2022
12:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
67
40
16
12
33
24
47
31
Review
základní 8. kolo 12307
BK NAPOS Vysoká n.L.
Basketbal TJ Svitavy
22. 1. 2022
09:00
SH Vysoká nad Labem 56
67
10
17
34
31
44
53
Review
základní 8. kolo 12313
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Heřmanův Městec
22. 1. 2022
09:00
Kotlina Tomáš Duben
Jan Krajcigr
26
57
6
19
10
29
14
45
Review
základní 8. kolo 12309
BK Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
14. 5. 2022
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Petr Jiříček
Bára Frintová
59
40
21
4
26
18
36
25
Review
základní 8. kolo 12314
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
TJ Jiskra Heřmanův Městec
22. 1. 2022
10:30
Kotlina Jan Krajcigr
Tomáš Duben
28
70
6
12
17
30
24
46
Review
základní 8. kolo 12308
BK NAPOS Vysoká n.L.
Basketbal TJ Svitavy
22. 1. 2022
10:45
SH Vysoká nad Labem
59
52
16
7
25
32
37
48
Review
základní 8. kolo 12310
BK Loko Trutnov
SK Týniště nad Orlicí
14. 5. 2022
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 Bára Frintová
Petr Jiříček
52
38
11
6
26
16
36
21
Review
základní 8. kolo 12311
TJ Turnov
SŠB Pardubice
9. 4. 2022
14:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
48
63
13
15
27
40
41
47
Review
základní 8. kolo 12312
TJ Turnov
SŠB Pardubice
9. 4. 2022
16:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
51
54
11
3
20
17
36
35
Review
základní 9. kolo 12317
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Turnov
19. 3. 2022
09:30
Městská hala, Jiráskova 916 42
76
10
18
20
39
32
53
Review
základní 9. kolo 12319
SŠB Pardubice
BK Loko Trutnov
20. 2. 2022
09:30
tělocvična sportovní Gymnázium Matěj Pletánek
Eva Nývltová
65
28
14
10
33
16
50
22
Review
základní 9. kolo 12318
TJ Jiskra Heřmanův Městec
TJ Turnov
19. 3. 2022
11:00
Městská hala, Jiráskova 916 43
79
9
12
22
34
33
45
Review
základní 9. kolo 12320
SŠB Pardubice
BK Loko Trutnov
20. 2. 2022
11:30
tělocvična sportovní Gymnázium Eva Nývltová
Matěj Pletánek
67
43
10
16
31
16
53
27
Review
základní 9. kolo 12315
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK NAPOS Vysoká n.L.
3. 4. 2022
12:30
Kotlina Tomáš Duben
Lucie Dubnová
19
84
3
21
8
37
17
71
Review
základní 9. kolo 12321
SK Týniště nad Orlicí
Basketbal TJ Svitavy
5. 2. 2022
13:30
hala U dubu Marek Kohout
32
45
15
4
18
26
22
39
Review
základní 9. kolo 12316
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK NAPOS Vysoká n.L.
3. 4. 2022
14:15
Kotlina Lucie Dubnová
Tomáš Duben
37
88
9
20
15
38
23
66
Review
základní 9. kolo 12322
SK Týniště nad Orlicí
Basketbal TJ Svitavy
5. 2. 2022
15:30
hala U dubu Marek Kohout
37
56
6
16
15
23
26
34
Review
základní 10. kolo 12325
Basketbal TJ Svitavy
SŠB Pardubice
19. 2. 2022
09:00
ZŠ Felberova 40
85
5
19
10
39
21
59
Review
základní 10. kolo 12327
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
19. 2. 2022
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 46
54
16
9
19
26
27
36
Review
základní 10. kolo 12329
TJ Turnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
27. 3. 2022
10:00
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
Otto Jarolímek
89
5
28
0
55
0
67
1
Review
základní 10. kolo 12326
Basketbal TJ Svitavy
SŠB Pardubice
19. 2. 2022
11:00
ZŠ Felberova 59
96
8
22
24
45
38
68
Review
základní 10. kolo 12328
BK Loko Trutnov
TJ Jiskra Heřmanův Městec
19. 2. 2022
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 53
66
11
27
21
46
39
60
Review
základní 10. kolo 12330
TJ Turnov
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
27. 3. 2022
12:00
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
Tomáš Roubiček
105
17
22
3
53
7
79
15
Review
základní 10. kolo 12323
BK NAPOS Vysoká n.L.
SK Týniště nad Orlicí
17. 2. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
66
30
16
5
37
11
48
26
Review
základní 10. kolo 12324
BK NAPOS Vysoká n.L.
SK Týniště nad Orlicí
28. 3. 2022
16:00
SH Vysoká nad Labem
64
46
20
3
38
15
54
28
Review
základní 11. kolo 12337
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
20. 3. 2022
09:00
SH ZŠ Studánka Eva Nývltová
Jakub Šrámek
65
24
12
0
28
4
48
14
Review
základní 11. kolo 12335
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Basketbal TJ Svitavy
6. 3. 2022
09:30
Městská hala, Jiráskova 916 63
65
10
12
28
26
41
21
Review
základní 11. kolo 12331
TJ Turnov
BK NAPOS Vysoká n.L.
5. 3. 2022
10:00
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
78
57
16
13
36
29
62
39
Review
základní 11. kolo 12336
TJ Jiskra Heřmanův Městec
Basketbal TJ Svitavy
6. 3. 2022
11:00
Městská hala, Jiráskova 916 49
74
8
20
22
40
30
62
Review
základní 11. kolo 12338
SŠB Pardubice
SK Týniště nad Orlicí
20. 3. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Jakub Šrámek
Eva Nývltová
65
18
19
6
38
8
53
14
Review
základní 11. kolo 12332
TJ Turnov
BK NAPOS Vysoká n.L.
5. 3. 2022
12:00
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
74
57
20
6
38
24
54
37
Review
základní 11. kolo 12333
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Loko Trutnov
5. 3. 2022
13:00
Kotlina Lucie Dubnová
Adéla Krajcigrová
32
28
6
9
10
21
21
28
Review
základní 11. kolo 12334
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
BK Loko Trutnov
5. 3. 2022
14:30
Kotlina Adéla Krajcigrová
Lucie Dubnová
42
40
14
15
25
23
38
31
Review
základní 12. kolo 12339
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
12. 3. 2022
09:00
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
48
69
12
17
25
31
33
56
Review
základní 12. kolo 12345
BK Loko Trutnov
TJ Turnov
12. 3. 2022
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 32
54
12
16
18
29
24
43
Review
základní 12. kolo 12341
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
12. 3. 2022
10:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
72
50
26
16
47
30
55
43
Review
základní 12. kolo 12343
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12. 3. 2022
10:00
ZŠ Felberova Milan Jaroš
97
26
23
6
44
13
67
24
Review
základní 12. kolo 12340
BK NAPOS Vysoká n.L.
SŠB Pardubice
12. 3. 2022
10:45
SH Vysoká nad Labem Martin Beránek
74
67
18
21
43
37
59
50
Review
základní 12. kolo 12346
BK Loko Trutnov
TJ Turnov
12. 3. 2022
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 27
58
10
14
19
21
23
35
Review
základní 12. kolo 12342
SK Týniště nad Orlicí
TJ Jiskra Heřmanův Městec
12. 3. 2022
12:00
hala U dubu Jaroslav Kolář
41
65
4
16
14
33
29
43
Review
základní 12. kolo 12344
Basketbal TJ Svitavy
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
12. 3. 2022
12:00
ZŠ Felberova Milan Jaroš
92
38
30
2
53
10
59
28
Review
základní 13. kolo 12347
BK Loko Trutnov
BK NAPOS Vysoká n.L.
26. 3. 2022
09:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 46
70
12
15
20
30
35
44
Review
základní 13. kolo 12353
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SŠB Pardubice
27. 3. 2022
09:30
Městská hala, Jiráskova 916 47
82
11
19
25
36
39
60
Review
základní 13. kolo 12351
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SK Týniště nad Orlicí
26. 3. 2022
10:00
Kotlina Tomáš Duben
Jan Krajcigr
16
63
2
19
6
33
8
50
Review
základní 13. kolo 12354
TJ Jiskra Heřmanův Městec
SŠB Pardubice
27. 3. 2022
11:00
Městská hala, Jiráskova 916 60
75
12
29
25
45
43
53
Review
základní 13. kolo 12348
BK Loko Trutnov
BK NAPOS Vysoká n.L.
26. 3. 2022
11:30
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325 53
60
17
16
25
27
38
42
Review
základní 13. kolo 12352
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
SK Týniště nad Orlicí
26. 3. 2022
12:00
Kotlina Jan Krajcigr
Tomáš Duben
18
54
2
13
6
27
11
40
Review
základní 13. kolo 12349
TJ Turnov
Basketbal TJ Svitavy
26. 3. 2022
12:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
54
50
6
11
20
21
32
31
Review
základní 13. kolo 12350
TJ Turnov
Basketbal TJ Svitavy
26. 3. 2022
14:30
Sportovní hala TJ Otto Jarolímek
53
82
14
23
29
37
39
62
Review
základní 14. kolo 12355
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Heřmanův Městec
2. 4. 2022
09:00
SH Vysoká nad Labem
65
48
18
13
29
22
47
38
Review
základní 14. kolo 12357
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2. 4. 2022
09:00
SH ZŠ Studánka Adéla Hrdličková
91
14
24
0
49
5
71
14
Review
základní 14. kolo 12359
SK Týniště nad Orlicí
TJ Turnov
2. 4. 2022
10:00
hala U dubu Marek Kohout
30
70
6
22
15
35
21
51
Review
základní 14. kolo 12361
Basketbal TJ Svitavy
BK Loko Trutnov
2. 4. 2022
10:00
ZŠ Felberova Karel Němec
49
35
16
10
22
21
39
29
Review
základní 14. kolo 12356
BK NAPOS Vysoká n.L.
TJ Jiskra Heřmanův Městec
2. 4. 2022
10:45
SH Vysoká nad Labem
65
51
18
15
42
22
56
32
Review
základní 14. kolo 12358
SŠB Pardubice
TJ Jiskra Havlíčkův Brod
2. 4. 2022
11:00
SH ZŠ Studánka Adéla Hrdličková
93
10
22
6
51
6
68
10
Review
základní 14. kolo 12360
SK Týniště nad Orlicí
TJ Turnov
2. 4. 2022
12:00
hala U dubu Marek Kohout
54
81
14
22
26
45
38
59
Review
základní 14. kolo 12362
Basketbal TJ Svitavy
BK Loko Trutnov
2. 4. 2022
12:00
ZŠ Felberova Karel Němec
52
45
12
5
30
15
46
25
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Tomáš Dalecký BK NAPOS Vysoká n.L. 12 28 1.0 25.6 12.0 1.6/4.0 41.4 1.6
8 Kryštof Hlaváček TJ Svitavy 12 28 1.0 19.1 8.9 1.4/3.6 40.0 1.6
Přemysl Lédl TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 30 1.0 17.8 8.5 0.8/1.6 0.0* 1.0
David Skalecký TJ Jiskra Heřmanův Městec 11 30 1.0 16.4 7.3 1.9/3.4 56.4 2.4
7 Dominik Slabý TJ Svitavy 12 26 1.0 16.5 7.6 1.2/2.5 49.2 1.0
Vojtěch Mareš SŠB Pardubice 12 24 1.0 17.8 8.5 0.9/3.0 29.6 1.5
Kateřina Rozsívalová BK Loko Trutnov 12 26 1.0 14.6 7.0 0.7/1.4 0.0* 1.5
Antonín Uhlíř SŠB Pardubice 12 28 1.0 13.6 6.5 0.6/1.2 0.0* 1.4
Tobiáš Valšík TJ Turnov 10 28 1.0 12.7 6.0 0.6/1.4 0.0* 1.1
Matouš Pecha BK NAPOS Vysoká n.L. 12 24 1.0 13.7 6.5 0.8/3.0 26.4 1.3
Natálie Janišová SŠB Pardubice 12 30 1.0 10.8 5.1 0.5/1.5 0.0* 0.7
Matyáš Kněbort TJ Turnov 12 28 1.0 10.9 5.2 0.5/1.3 0.0* 1.7
Adéla Baťhová SK Týniště nad Orlicí 13 28 1.0 10.1 4.4 1.2/2.7 45.3 1.0
Adam Koffer SŠB Pardubice 12 30 1.0 8.9 4.2 0.5/1.2 0.0* 1.4
Eliška Sýkorová SŠB Pardubice 12 29 1.0 8.2 3.8 0.5/2.0 0.0* 1.2
Julie Skřivanová BK Loko Trutnov 12 18 1.0 12.1 5.3 1.4/3.9 35.7 1.1
Zdeněk Halamka TJ Svitavy 12 20 1.0 10.7 4.5 0.7/1.9 0.0* 1.3
Jan Bevilaqua TJ Turnov 13 18 1.0 11.7 5.3 1.1/2.2 47.5 2.1
Michal Majerík TJ Jiskra Heřmanův Městec 10 22 1.0 9.1 4.4 0.4/0.9 0.0* 1.7
Klára Fialová SK Týniště nad Orlicí 12 27 1.0 7.1 3.3 0.5/1.0 0.0* 0.9
Nela Doskočilová SK Týniště nad Orlicí 12 30 1.0 5.7 2.3 1.1/2.3 47.1 1.5
Nikola Vomáčková BK NAPOS Vysoká n.L. 12 26 1.0 6.5 3.2 0.1/0.3 0.0* 0.3
Jan Venzara SŠB Pardubice 11 22 1.0 7.1 3.5 0.2/0.9 0.0* 1.2
Tereza Melicharová SŠB Pardubice 12 22 1.0 6.9 3.2 0.5/1.0 0.0* 1.0
Matěj Kučera TJ Turnov 12 19 1.0 8.0 3.8 0.4/1.1 0.0* 1.5
Tomáš König TJ Turnov 12 20 1.0 7.5 3.6 0.3/1.5 0.0* 1.0
Patrick Špaček TJ Svitavy 11 22 1.0 6.8 3.2 0.4/1.1 0.0* 1.3
Tomáš Tocháček TJ Svitavy 12 24 1.0 6.3 3.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
Jan Stěhulka TJ Turnov 13 26 1.0 5.3 2.5 0.2/1.0 0.0* 1.6
Petr Fusek BK NAPOS Vysoká n.L. 11 25 1.0 5.4 2.6 0.2/1.0 0.0* 2.4
Tomáš Kašpar TJ Jiskra Heřmanův Městec 13 26 1.0 5.0 2.3 0.3/1.3 0.0* 1.1
Adéla Dostálová SK Týniště nad Orlicí 11 30 1.0 4.3 1.7 0.9/2.0 42.6 1.1
Matyáš Fňukal TJ Jiskra Havlíčkův 12 24 1.0 5.3 2.4 0.4/1.1 0.0* 2.1
Adam Röhrich TJ Jiskra Havlíčkův 12 24 1.0 5.3 2.5 0.3/1.1 0.0* 1.2
Lucie Trejbalová BK Loko Trutnov 11 26 1.0 4.7 2.0 0.7/2.2 32.1 1.3
Pavel Samek BK NAPOS Vysoká n.L. 11 23 1.0 5.3 2.4 0.5/1.1 0.0* 1.0
Tereza Štěpánová SK Týniště nad Orlicí 12 26 1.0 4.7 2.0 0.7/1.3 0.0* 1.6
Robin Čermák SK Týniště nad Orlicí 12 11 1.0 10.4 4.7 0.9/2.8 32.3 2.1
Adam Patočka TJ Turnov 13 14 1.0 8.1 4.0 0.1/0.7 0.0* 0.3
David Shihata SK Týniště nad Orlicí 12 14 1.0 7.7 3.6 0.6/2.0 28.6 3.1
Denis Kafoněk TJ Svitavy 11 20 1.0 5.4 2.7 0.1/0.4 0.0* 0.7
Ella Rothanzlová SŠB Pardubice 12 25 1.0 4.0 1.9 0.2/0.6 0.0* 1.6
Oliver Voltr TJ Turnov 10 20 1.0 4.8 2.2 0.4/0.8 0.0* 0.7
Rosa Schubertová BK Loko Trutnov 11 26 1.0 3.5 1.5 0.4/1.0 0.0* 0.7
Anna Malá BK Loko Trutnov 10 26 1.0 3.3 1.5 0.4/1.9 0.0* 1.0
Tobiáš Brunclík TJ Turnov 11 14 1.0 5.9 2.6 0.6/1.6 0.0* 1.4
Štěpán Vyšohlíd TJ Turnov 12 20 1.0 3.9 1.7 0.5/1.2 0.0* 1.1
Josef Slabý SŠB Pardubice 12 30 1.0 2.6 1.2 0.1/0.5 0.0* 0.6
Vojtěch Lédl TJ Jiskra Heřmanův Městec 9 26 1.0 2.7 1.3 0.1/0.3 0.0* 0.5
Pavlína Kuželová BK Loko Trutnov 12 24 1.0 2.8 1.2 0.5/2.4 20.7 1.5
Patrik Vojta TJ Svitavy 11 14 1.0 4.9 2.3 0.3/0.7 0.0* 0.1
Ondřej Mikeska BK NAPOS Vysoká n.L. 11 28 1.0 2.3 1.1 0.0/0.1 0.0* 0.6
Vojtěch Otava SK Týniště nad Orlicí 10 26 1.0 2.4 1.1 0.2/0.5 0.0* 0.6
Filip Zelený BK NAPOS Vysoká n.L. 12 18 1.0 3.3 1.6 0.2/0.6 0.0* 1.4
Daniel Vršecký TJ Jiskra Havlíčkův 12 12 1.0 4.8 2.2 0.4/0.7 0.0* 1.0
Klára Bodláková TJ Jiskra Heřmanův Městec 13 20 1.0 2.8 1.3 0.2/0.5 0.0* 0.6
Žofie Machytková SŠB Pardubice 13 11 1.0 5.1 2.5 0.0/0.0 0.0* 0.7
David Hovhannisyan TJ Jiskra Havlíčkův 12 18 1.0 3.0 1.3 0.3/0.9 0.0* 1.1
Jan Jakub Felix SK Týniště nad Orlicí 11 6 1.0 8.8 4.0 0.8/2.7 31.3 3.0
Aleš Neuman TJ Jiskra Havlíčkův 12 24 1.0 2.2 0.9 0.4/1.1 0.0* 1.1
Vojtěch Neuman TJ Jiskra Havlíčkův 12 24 1.0 2.2 1.0 0.2/0.8 0.0* 2.2
Mariana Prokůpková BK Loko Trutnov 11 26 1.0 2.0 0.9 0.2/1.1 0.0* 1.8
Ondřej Tušl TJ Jiskra Heřmanův Městec 11 14 1.0 3.6 1.7 0.1/0.3 0.0* 1.0
Tadeáš Res TJ Turnov 10 22 1.0 2.2 1.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
Eliška Růžičková SŠB Pardubice 12 22 1.0 2.1 1.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Michal Černý TJ Turnov 12 6 1.0 7.3 3.5 0.3/2.2 15.4 1.7
Jakub Kořínek TJ Jiskra Havlíčkův 12 20 1.0 2.2 1.1 0.1/0.3 0.0* 0.6
Victoria Kroulíková TJ Svitavy 10 16 1.0 2.6 1.1 0.4/0.9 0.0* 0.5
Ema Schreiberová BK Loko Trutnov 10 19 1.0 2.1 1.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
Ema Vodehnalová BK NAPOS Vysoká n.L. 11 27 1.0 1.4 0.7 0.1/0.4 0.0* 0.3
Ondřej Sláma TJ Jiskra Havlíčkův 12 24 1.0 1.6 0.7 0.2/0.4 0.0* 0.6
Štěpán Avuk TJ Jiskra Havlíčkův 12 10 1.0 3.6 1.4 0.8/1.9 0.0* 0.6
Sára Juhászová BK NAPOS Vysoká n.L. 11 23 1.0 1.6 0.8 0.0/0.2 0.0* 0.6
Petr Brič SK Týniště nad Orlicí 11 27 1.0 1.3 0.6 0.1/0.4 0.0* 0.6
Oliver Stehlík TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 26 1.0 1.3 0.6 0.2/0.6 0.0* 0.5
Eliška Křivková BK Loko Trutnov 11 16 1.0 2.0 0.9 0.3/1.1 0.0* 1.3
Thobias Stejskal TJ Turnov 12 20 1.0 1.6 0.8 0.1/0.3 0.0* 0.5
Jakub Šlapák BK NAPOS Vysoká n.L. 10 13 1.0 2.5 1.2 0.2/0.2 0.0* 0.6
Madlen Sofie Bucháčová TJ Svitavy 11 10 1.0 2.9 1.4 0.1/0.5 0.0* 0.1
Patrik Kamil Pechanec TJ Svitavy 10 20 1.0 1.4 0.7 0.1/0.1 0.0* 0.8
Jaroslav Zimprich TJ Jiskra Havlíčkův 12 12 1.0 2.3 0.9 0.4/0.7 0.0* 1.3
Dominika Černíková SK Týniště nad Orlicí 10 14 1.0 1.9 0.9 0.1/0.3 0.0* 0.6
Filip Hartman TJ Jiskra Havlíčkův 11 24 1.0 1.0 0.3 0.3/0.5 0.0* 0.3
Tobiáš Tulis SŠB Pardubice 11 17 1.0 1.4 0.7 0.0/0.1 0.0* 0.4
Nikolas Seňko BK NAPOS Vysoká n.L. 11 18 1.0 1.3 0.6 0.1/0.1 0.0* 0.6
Erkhes Od-Erdene TJ Jiskra Havlíčkův 13 24 1.0 0.9 0.4 0.1/0.3 0.0* 0.5
Jáchym Schiller BK NAPOS Vysoká n.L. 10 14 1.0 1.6 0.8 0.0/0.4 0.0* 0.6
Sandra Wendy Stejskalová BK Loko Trutnov 11 10 1.0 2.1 0.9 0.3/0.4 0.0* 0.3
Munkhjargal Batmunkh TJ Jiskra Havlíčkův 12 24 1.0 0.8 0.4 0.0/0.2 0.0* 0.7
Patrik Mankevich TJ Jiskra Havlíčkův 11 22 1.0 0.9 0.4 0.0/0.2 0.0* 1.1
Viktorie Braunová BK Loko Trutnov 12 16 1.0 1.2 0.6 0.1/0.1 0.0* 1.0
Ondřej Kodytek TJ Svitavy 12 15 1.0 1.2 0.6 0.0/0.2 0.0* 0.1
Karolína Samková BK NAPOS Vysoká n.L. 13 28 1.0 0.6 0.3 0.0/0.1 0.0* 0.0
Jitka Čurdová TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 26 1.0 0.6 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.3
Kristýna Samková BK NAPOS Vysoká n.L. 10 30 1.0 0.4 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.3
Vojta Nevečeřal TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 16 1.0 0.7 0.3 0.1/0.4 0.0* 0.1
Erik Davídek TJ Svitavy 11 20 1.0 0.6 0.3 0.1/0.2 0.0* 0.0
Lada Gaislerová BK Loko Trutnov 11 16 1.0 0.7 0.3 0.1/0.4 0.0* 0.9
Jiří Zdražil TJ Svitavy 11 8 1.0 1.4 0.6 0.1/0.5 0.0* 1.4
Jan Šimonka TJ Jiskra Heřmanův Městec 10 30 1.0 0.3 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.4
Adam Částek BK NAPOS Vysoká n.L. 10 22 1.0 0.5 0.2 0.0/0.1 0.0* 0.5
Vojtěch Linke BK NAPOS Vysoká n.L. 12 7 1.0 1.1 0.6 0.0/0.0 0.0* 1.6
Daniel Gruncl SK Týniště nad Orlicí 12 6 1.0 1.3 0.7 0.0/0.0 0.0* 1.2
Aneta Pourová BK NAPOS Vysoká n.L. 8 7 1.0 1.1 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.7
Ondřej Chaloupka SK Týniště nad Orlicí 8 26 1.0 0.3 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.7
Martin Miškovič TJ Jiskra Havlíčkův 10 25 1.0 0.2 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.9
Laura Kurzová BK Loko Trutnov 12 12 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.1
Lukáš Voženílek TJ Jiskra Heřmanův Městec 13 14 1.0 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.4
Viktorie Ornstová BK NAPOS Vysoká n.L. 12 8 1.0 0.6 0.3 0.1/0.3 0.0* 0.3
Daniel Hodač BK NAPOS Vysoká n.L. 12 15 1.0 0.3 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.5
Vojtěch Šimek TJ Jiskra Havlíčkův 12 12 1.0 0.4 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.8
Vanesa Machová TJ Jiskra Heřmanův Městec 10 14 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.4
Sophia Kűnzlová BK Loko Trutnov 12 6 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Urbancová BK Loko Trutnov 10 16 1.0 0.3 0.1 0.0/0.1 0.0* 0.4
Julie Kroužková BK Loko Trutnov 11 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Matyáš Jambor TJ Svitavy 11 15 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.2
Vojtěch Kunt BK NAPOS Vysoká n.L. 12 5 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.2
Tergel Od-Erdene TJ Jiskra Havlíčkův 10 26 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Tobiáš Poustka TJ Jiskra Havlíčkův 12 4 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.3
Natálie Tomčíková TJ Jiskra Heřmanův Městec 9 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Daniel Miškovič TJ Jiskra Havlíčkův 12 20 1.0 0.1 0.1 0.0/0.4 0.0* 1.0
Klára Včelišová SŠB Pardubice 11 15 1.0 0.1 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.3
Rozárie Buková BK Loko Trutnov 11 8 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.4
Matyáš Vodička TJ Svitavy 11 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
Magdaléna Dočekalová SŠB Pardubice 12 7 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.1
Valerie Čiháková BK NAPOS Vysoká n.L. 11 14 1.0 0.1 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
Matyáš Polák BK Loko Trutnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Květa Svobodová SŠB Pardubice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Hemerka SŠB Pardubice 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Hlaváč TJ Jiskra Havlíčkův 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Šímová BK Loko Trutnov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matylda Gumanová BK Loko Trutnov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ellen Kraftová SŠB Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Králíková BK Loko Trutnov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Balounová TJ Jiskra Havlíčkův 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Čurdová TJ Jiskra Heřmanův Městec 11 28 1.0 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.1
Štěpán Hlavatý SŠB Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Studničková SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vála TJ Jiskra Havlíčkův 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Pišl SK Týniště nad Orlicí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Fajfr BK Loko Trutnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Slavíková TJ Jiskra Havlíčkův 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerie Suchnová TJ Jiskra Havlíčkův 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Doležálek TJ Jiskra Havlíčkův 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojta Šidlák TJ Jiskra Havlíčkův 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristián Kaleja SŠB Pardubice 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Gruberová TJ Jiskra Havlíčkův 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Jónášová BK Loko Trutnov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Stolín BK Loko Trutnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Zedník TJ Svitavy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Samuel Čonka TJ Svitavy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Trojanová SŠB Pardubice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Weber TJ Jiskra Havlíčkův 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Chaloupka SK Týniště nad Orlicí 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Berenika Šimečková SK Týniště nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Drbal SŠB Pardubice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Frinta BK Loko Trutnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Horyna TJ Svitavy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Sičáková TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Křeček TJ Svitavy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Novotný BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Richtárová SŠB Pardubice 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Johana Křížová SŠB Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Kristková SŠB Pardubice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavel Dostál SŠB Pardubice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Rózanski BK Loko Trutnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Zástavová BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Zálešák BK Loko Trutnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonáš Adámek TJ Svitavy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentina Apeltauer TJ Jiskra Havlíčkův 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Miriam Kosprtová SŠB Pardubice 12 15 1.0 0.0 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.0
Vilém Mikan SŠB Pardubice 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Břeň TJ Svitavy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Břeň TJ Svitavy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Štěpánková TJ Jiskra Havlíčkův 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Škoda TJ Jiskra Havlíčkův 12 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jaromír Svoboda TJ Svitavy 11 16 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kasper BK Loko Trutnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kalousek BK Loko Trutnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Němeček BK Loko Trutnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Urválek SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bekh Ganbold TJ Jiskra Havlíčkův 12 12 1.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Jakub Mráz SK Týniště nad Orlicí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Rothbauer TJ Jiskra Havlíčkův 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bednaříková BK Loko Trutnov 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Karas TJ Jiskra Havlíčkův 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Brič SK Týniště nad Orlicí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Halamková TJ Svitavy 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Ladislav Matějka SK Týniště nad Orlicí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Holasová TJ Jiskra Havlíčkův 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Černíková TJ Jiskra Havlíčkův 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Kubát TJ Jiskra Havlíčkův 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Kalina TJ Jiskra Havlíčkův 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Černíková TJ Jiskra Havlíčkův 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Zíková TJ Jiskra Havlíčkův 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Brzobohatá SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kropáč SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanda Dvořáková TJ Jiskra Havlíčkův 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Theodor Mařan TJ Turnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matts Benjamín Fiala TJ Jiskra Havlíčkův 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozárie Páchová SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Balánová BK Loko Trutnov 11 10 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Sára Lorencová BK Loko Trutnov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Volochová SK Týniště nad Orlicí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Tuma TJ Svitavy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Voženílek SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Marková SŠB Pardubice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Štůla TJ Svitavy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Chmelová BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentýna Marčíková SK Týniště nad Orlicí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Samková BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Pechancová TJ Svitavy 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Snopek BK Loko Trutnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Capko BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Zaňka SK Týniště nad Orlicí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Potřeba TJ Turnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Flégr TJ Turnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Elizabeth Rezková BK NAPOS Vysoká n.L. 8 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Tomáš Holubka TJ Turnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oskar Bobek TJ Turnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Svobodová BK Loko Trutnov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Drábková BK Loko Trutnov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Nýdrlová BK Loko Trutnov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marta Husáková BK Loko Trutnov 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Kratochvílová BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Cingroš BK NAPOS Vysoká n.L. 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Mlynář BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eleanor Slavíčková BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anežka Friedrichová BK Loko Trutnov 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vanessa Ardeltová SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nelli Koudelková SŠB Pardubice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Česák BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elen Dočekalová SŠB Pardubice 9 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Lálík TJ Svitavy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Štůlová TJ Svitavy 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Ryšavá TJ Svitavy 12 17 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Jan Tuček BK NAPOS Vysoká n.L. 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hadinec BK Loko Trutnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kubec SŠB Pardubice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Kusý BK Loko Trutnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eva Dvořáková BK Loko Trutnov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kolářová SK Týniště nad Orlicí 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B TH F-
Tomáš Dalecký BK NAPOS Vysoká n.L. 12 51 24 7 4
8 Kryštof Hlaváček TJ Svitavy 12 36 16 5 5
Přemysl Lédl TJ Jiskra Heřmanův Městec 12 32 16 3 3
David Skalecký TJ Jiskra Heřmanův Městec 11 40 18 6 5
7 Dominik Slabý TJ Svitavy 12 32 15 6 3
Vojtěch Mareš SŠB Pardubice 12 30 15 4 4
Kateřina Rozsívalová BK Loko Trutnov 12 42 21 5 5
Antonín Uhlíř SŠB Pardubice 12 35 17 4 5
Tobiáš Valšík TJ Turnov 10 32 16 4 4
Matouš Pecha BK NAPOS Vysoká n.L. 12 28 14 4 3
Natálie Janišová SŠB Pardubice 12 23 11 4 4
Matyáš Kněbort TJ Turnov 12 25 12 2 5
Adéla Baťhová SK Týniště nad Orlicí 13 27 11 8 4
Adam Koffer SŠB Pardubice 12 19 8 3 5
Eliška Sýkorová SŠB Pardubice 12 23 11 3 4
Julie Skřivanová BK Loko Trutnov 12 21 10 6 4
Zdeněk Halamka TJ Svitavy 12 27 12 3 4
Jan Bevilaqua TJ Turnov 13 24 12 7 4
Michal Majerík TJ Jiskra Heřmanův Městec 10 26 13 2 4
Klára Fialová SK Týniště nad Orlicí 12 18 9 3 4
Nela Doskočilová SK Týniště nad Orlicí 12 21 9 6 4
Nikola Vomáčková BK NAPOS Vysoká n.L. 12 20 10 1 2
Jan Venzara SŠB Pardubice 11 20 10 1 4
Tereza Melicharová SŠB Pardubice 12 14 7 3 4
Matěj Kučera TJ Turnov 12 18 9 2 4
Tomáš König TJ Turnov 12 24 12 2 3
Patrick Špaček TJ Svitavy 11 16 7 2 4
Tomáš Tocháček TJ Svitavy 12 16 8 3 5
Jan Stěhulka TJ Turnov 13 12 6 1 5
Petr Fusek BK NAPOS Vysoká n.L. 11 13 6 2 5
Tomáš Kašpar TJ Jiskra Heřmanův Městec 13 11 5 2 3
Adéla Dostálová SK Týniště nad Orlicí 11 10 5 3 4
Matyáš Fňukal TJ Jiskra Havlíčkův 12 25 10 5 5
Adam Röhrich TJ Jiskra Havlíčkův 12 18 9 4 5
Lucie Trejbalová BK Loko Trutnov 11 16 7 2 4
Pavel Samek BK NAPOS Vysoká n.L. 11 13 5 3 4
Tereza Štěpánová SK Týniště nad Orlicí 12 18 8 8 4
Robin Čermák SK Týniště nad Orlicí 12 21 9 5 4
Adam Patočka TJ Turnov 13 19 9 1 1
David Shihata SK Týniště nad Orlicí 12 16 8 3 5
Denis Kafoněk TJ Svitavy 11 14 7 1 2
Ella Rothanzlová SŠB Pardubice 12 12 6 2 5
Oliver Voltr TJ Turnov 10 12 6 2 3
Rosa Schubertová BK Loko Trutnov 11 9 4 3 3
Anna Malá BK Loko Trutnov 10 8 4 4 3
Tobiáš Brunclík TJ Turnov 11 19 9 4 3
Štěpán Vyšohlíd TJ Turnov 12 12 6 2 3
Josef Slabý SŠB Pardubice 12 10 5 1 3
Vojtěch Lédl TJ Jiskra Heřmanův Městec 9 9 4 2 3
Pavlína Kuželová BK Loko Trutnov 12 8 4 2 5
Patrik Vojta TJ Svitavy 11 25 12 1 1
Ondřej Mikeska BK NAPOS Vysoká n.L. 11 12 6 1 3
Vojtěch Otava SK Týniště nad Orlicí 10 10 5 3 3
Filip Zelený BK NAPOS Vysoká n.L. 12 10 5 1 4
Daniel Vršecký TJ Jiskra Havlíčkův 12 12 5 2 4
Klára Bodláková TJ Jiskra Heřmanův Městec 13 12 6 2 3
Žofie Machytková SŠB Pardubice 13 12 6 0 3
David Hovhannisyan TJ Jiskra Havlíčkův 12