Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 15001
Sokol Nová Paka
TJ AŠ Mladá Boleslav
18. 9. 2021
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 1. kolo 15002
Sokol Nová Paka
TJ AŠ Mladá Boleslav
18. 9. 2021
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 1. kolo 15003
Loko Trutnov
BA Lynx Liberec
18. 9. 2021
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina B 1. kolo 15004
Loko Trutnov
BA Lynx Liberec
18. 9. 2021
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina B 1. kolo 15005
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vysoká nad Labem
18. 9. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 1. kolo 15006
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vysoká nad Labem
18. 9. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 2. kolo 15007
BA Lynx Liberec
ADFORS Basket Litomyšl
2. 10. 2021
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 2. kolo 15008
BA Lynx Liberec
ADFORS Basket Litomyšl
2. 10. 2021
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 2. kolo 15009
TJ AŠ Mladá Boleslav
Loko Trutnov
2. 10. 2021
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 2. kolo 15010
TJ AŠ Mladá Boleslav
Loko Trutnov
2. 10. 2021
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 2. kolo 15011
TJ Turnov
Sokol Nová Paka
2. 10. 2021
-
III.ZŠ Žižkova Turnov, Žižkova ul.
Preview
skupina B 2. kolo 15012
TJ Turnov
Sokol Nová Paka
2. 10. 2021
-
III.ZŠ Žižkova Turnov, Žižkova ul.
Preview
skupina B 3. kolo 15013
Loko Trutnov
TJ Turnov
16. 10. 2021
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina B 3. kolo 15014
Loko Trutnov
TJ Turnov
16. 10. 2021
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina B 3. kolo 15015
ADFORS Basket Litomyšl
TJ AŠ Mladá Boleslav
16. 10. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 3. kolo 15016
ADFORS Basket Litomyšl
TJ AŠ Mladá Boleslav
16. 10. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 3. kolo 15017
BK Vysoká nad Labem
BA Lynx Liberec
16. 10. 2021
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 3. kolo 15018
BK Vysoká nad Labem
BA Lynx Liberec
16. 10. 2021
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 4. kolo 15019
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Vysoká nad Labem
6. 11. 2021
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 4. kolo 15020
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Vysoká nad Labem
6. 11. 2021
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 4. kolo 15021
TJ Turnov
ADFORS Basket Litomyšl
6. 11. 2021
-
III.ZŠ Žižkova Turnov, Žižkova ul.
Preview
skupina B 4. kolo 15022
TJ Turnov
ADFORS Basket Litomyšl
6. 11. 2021
-
III.ZŠ Žižkova Turnov, Žižkova ul.
Preview
skupina B 4. kolo 15023
Sokol Nová Paka
Loko Trutnov
6. 11. 2021
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 4. kolo 15024
Sokol Nová Paka
Loko Trutnov
6. 11. 2021
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 5. kolo 15025
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Nová Paka
20. 11. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 5. kolo 15026
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Nová Paka
20. 11. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 5. kolo 15027
BK Vysoká nad Labem
TJ Turnov
20. 11. 2021
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 5. kolo 15028
BK Vysoká nad Labem
TJ Turnov
20. 11. 2021
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 5. kolo 15029
BA Lynx Liberec
TJ AŠ Mladá Boleslav
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 5. kolo 15030
BA Lynx Liberec
TJ AŠ Mladá Boleslav
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 6. kolo 15031
TJ Turnov
BA Lynx Liberec
4. 12. 2021
-
III.ZŠ Žižkova Turnov, Žižkova ul.
Preview
skupina B 6. kolo 15032
TJ Turnov
BA Lynx Liberec
4. 12. 2021
-
III.ZŠ Žižkova Turnov, Žižkova ul.
Preview
skupina B 6. kolo 15033
Sokol Nová Paka
BK Vysoká nad Labem
4. 12. 2021
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 6. kolo 15034
Sokol Nová Paka
BK Vysoká nad Labem
4. 12. 2021
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 6. kolo 15035
Loko Trutnov
ADFORS Basket Litomyšl
4. 12. 2021
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina B 6. kolo 15036
Loko Trutnov
ADFORS Basket Litomyšl
4. 12. 2021
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina B 7. kolo 15037
BK Vysoká nad Labem
Loko Trutnov
15. 1. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 7. kolo 15038
BK Vysoká nad Labem
Loko Trutnov
15. 1. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 7. kolo 15039
BA Lynx Liberec
Sokol Nová Paka
15. 1. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 7. kolo 15040
BA Lynx Liberec
Sokol Nová Paka
15. 1. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 7. kolo 15041
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Turnov
15. 1. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 7. kolo 15042
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Turnov
15. 1. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 8. kolo 15043
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Nová Paka
29. 1. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 8. kolo 15044
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Nová Paka
29. 1. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 8. kolo 15045
BA Lynx Liberec
Loko Trutnov
29. 1. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 8. kolo 15046
BA Lynx Liberec
Loko Trutnov
29. 1. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 8. kolo 15047
BK Vysoká nad Labem
ADFORS Basket Litomyšl
29. 1. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 8. kolo 15048
BK Vysoká nad Labem
ADFORS Basket Litomyšl
29. 1. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 9. kolo 15049
ADFORS Basket Litomyšl
BA Lynx Liberec
12. 2. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 9. kolo 15050
ADFORS Basket Litomyšl
BA Lynx Liberec
12. 2. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 9. kolo 15051
Loko Trutnov
TJ AŠ Mladá Boleslav
12. 2. 2022
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina B 9. kolo 15052
Loko Trutnov
TJ AŠ Mladá Boleslav
12. 2. 2022
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina B 9. kolo 15053
Sokol Nová Paka
TJ Turnov
12. 2. 2022
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 9. kolo 15054
Sokol Nová Paka
TJ Turnov
12. 2. 2022
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 10. kolo 15055
TJ Turnov
Loko Trutnov
5. 3. 2022
-
III.ZŠ Žižkova Turnov, Žižkova ul.
Preview
skupina B 10. kolo 15056
TJ Turnov
Loko Trutnov
5. 3. 2022
-
III.ZŠ Žižkova Turnov, Žižkova ul.
Preview
skupina B 10. kolo 15057
TJ AŠ Mladá Boleslav
ADFORS Basket Litomyšl
5. 3. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 10. kolo 15058
TJ AŠ Mladá Boleslav
ADFORS Basket Litomyšl
5. 3. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 10. kolo 15059
BA Lynx Liberec
BK Vysoká nad Labem
5. 3. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 10. kolo 15060
BA Lynx Liberec
BK Vysoká nad Labem
5. 3. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 11. kolo 15061
BK Vysoká nad Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
19. 3. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 11. kolo 15062
BK Vysoká nad Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
19. 3. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 11. kolo 15063
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Turnov
19. 3. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 11. kolo 15064
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Turnov
19. 3. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 11. kolo 15065
Loko Trutnov
Sokol Nová Paka
19. 3. 2022
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina B 11. kolo 15066
Loko Trutnov
Sokol Nová Paka
19. 3. 2022
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina B 12. kolo 15067
Sokol Nová Paka
ADFORS Basket Litomyšl
2. 4. 2022
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 12. kolo 15068
Sokol Nová Paka
ADFORS Basket Litomyšl
2. 4. 2022
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 12. kolo 15069
TJ Turnov
BK Vysoká nad Labem
2. 4. 2022
-
III.ZŠ Žižkova Turnov, Žižkova ul.
Preview
skupina B 12. kolo 15070
TJ Turnov
BK Vysoká nad Labem
2. 4. 2022
-
III.ZŠ Žižkova Turnov, Žižkova ul.
Preview
skupina B 12. kolo 15071
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA Lynx Liberec
2. 4. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 12. kolo 15072
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA Lynx Liberec
2. 4. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 13. kolo 15073
BA Lynx Liberec
TJ Turnov
23. 4. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 13. kolo 15074
BA Lynx Liberec
TJ Turnov
23. 4. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 13. kolo 15075
BK Vysoká nad Labem
Sokol Nová Paka
23. 4. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 13. kolo 15076
BK Vysoká nad Labem
Sokol Nová Paka
23. 4. 2022
-
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 13. kolo 15077
ADFORS Basket Litomyšl
Loko Trutnov
23. 4. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 13. kolo 15078
ADFORS Basket Litomyšl
Loko Trutnov
23. 4. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 14. kolo 15079
Loko Trutnov
BK Vysoká nad Labem
7. 5. 2022
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina B 14. kolo 15080
Loko Trutnov
BK Vysoká nad Labem
7. 5. 2022
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
skupina B 14. kolo 15081
Sokol Nová Paka
BA Lynx Liberec
7. 5. 2022
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 14. kolo 15082
Sokol Nová Paka
BA Lynx Liberec
7. 5. 2022
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 14. kolo 15083
TJ Turnov
TJ AŠ Mladá Boleslav
7. 5. 2022
-
III.ZŠ Žižkova Turnov, Žižkova ul.
Preview
skupina B 14. kolo 15084
TJ Turnov
TJ AŠ Mladá Boleslav
7. 5. 2022
-
III.ZŠ Žižkova Turnov, Žižkova ul.
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Sokol Nová Paka 0 0 0
2. Loko Trutnov 0 0 0
3. ADFORS Basket Litomyšl 0 0 0
4. BA Lynx Liberec 0 0 0
5. TJ AŠ Mladá Boleslav 0 0 0
6. TJ Turnov 0 0 0
7. BK Vysoká nad Labem 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Tobias Wurm von Sterndorff BK Kralupy 14 1
Matyáš Hawiger Basket Valmez 15 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým