Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 15001
Sokol Nová Paka
TJ AŠ Mladá Boleslav
18. 9. 2021
09:00
SH ZŠ Nová Paka Marek Kohout
Tomáš Brandejs
136
18
36
2
71
7
100
16
Review
skupina B 1. kolo 15002
Sokol Nová Paka
TJ AŠ Mladá Boleslav
18. 9. 2021
11:00
SH ZŠ Nová Paka Tomáš Brandejs
Marek Kohout
170
8
35
2
85
4
133
6
Review
skupina B 1. kolo 15005
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vysoká nad Labem
18. 9. 2021
13:00
Hala Jiskra Litomyšl
58
51
18
11
28
18
39
37
Review
skupina B 1. kolo 15006
ADFORS Basket Litomyšl
BK Vysoká nad Labem
18. 9. 2021
14:45
Hala Jiskra Litomyšl
59
47
14
12
21
25
41
35
Review
skupina B 2. kolo 15007
BA Lynx Liberec
ADFORS Basket Litomyšl
2. 10. 2021
15:30
Sportovní hala Kort 50
85
13
21
25
47
36
65
Review
skupina B 2. kolo 15011
TJ Turnov
Sokol Nová Paka
2. 10. 2021
16:30
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
12
147
4
40
6
80
10
105
Review
skupina B 2. kolo 15008
BA Lynx Liberec
ADFORS Basket Litomyšl
2. 10. 2021
17:30
Sportovní hala Kort 32
73
12
25
16
37
24
51
Review
skupina B 2. kolo 15012
TJ Turnov
Sokol Nová Paka
2. 10. 2021
18:30
Sportovní hala TJ Tomáš Roubiček
23
170
8
40
18
83
18
133
Review
skupina B 3. kolo 15017
BK Vysoká nad Labem
BA Lynx Liberec
16. 10. 2021
10:00
SH Vysoká nad Labem Michal Bělka
74
51
20
12
43
24
66
35
Review
skupina B 3. kolo 15015
ADFORS Basket Litomyšl
TJ AŠ Mladá Boleslav
16. 10. 2021
11:00
Hala Jiskra Litomyšl Karel Němec
120
13
25
2
64
4
90
10
Review
skupina B 3. kolo 15018
BK Vysoká nad Labem
BA Lynx Liberec
16. 10. 2021
11:45
SH Vysoká nad Labem Michal Bělka
61
66
17
14
35
38
51
52
Review
skupina B 3. kolo 15016
ADFORS Basket Litomyšl
TJ AŠ Mladá Boleslav
16. 10. 2021
12:45
Hala Jiskra Litomyšl Karel Němec
124
18
29
5
55
7
89
14
Review
skupina B 4. kolo 15019
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Vysoká nad Labem
19. 3. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 4. kolo 15020
TJ AŠ Mladá Boleslav
BK Vysoká nad Labem
19. 3. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 4. kolo 15021
TJ Turnov
ADFORS Basket Litomyšl
19. 3. 2022
15:30
Sportovní hala TJ
Preview
skupina B 4. kolo 15022
TJ Turnov
ADFORS Basket Litomyšl
19. 3. 2022
17:30
Sportovní hala TJ
Preview
skupina B 5. kolo 15025
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Nová Paka
20. 11. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 5. kolo 15026
ADFORS Basket Litomyšl
Sokol Nová Paka
20. 11. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 5. kolo 15029
BA Lynx Liberec
TJ AŠ Mladá Boleslav
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 5. kolo 15030
BA Lynx Liberec
TJ AŠ Mladá Boleslav
20. 11. 2021
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 5. kolo 15027
BK Vysoká nad Labem
TJ Turnov
20. 11. 2021
11:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 5. kolo 15028
BK Vysoká nad Labem
TJ Turnov
20. 11. 2021
12:45
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 6. kolo 15033
Sokol Nová Paka
BK Vysoká nad Labem
4. 12. 2021
09:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 6. kolo 15034
Sokol Nová Paka
BK Vysoká nad Labem
4. 12. 2021
11:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 6. kolo 15031
TJ Turnov
BA Lynx Liberec
4. 12. 2021
15:30
Sportovní hala TJ
Preview
skupina B 6. kolo 15032
TJ Turnov
BA Lynx Liberec
4. 12. 2021
17:30
Sportovní hala TJ
Preview
skupina B 7. kolo 15039
BA Lynx Liberec
Sokol Nová Paka
15. 1. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 7. kolo 15040
BA Lynx Liberec
Sokol Nová Paka
15. 1. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 7. kolo 15041
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Turnov
15. 1. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 7. kolo 15042
TJ AŠ Mladá Boleslav
TJ Turnov
15. 1. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 8. kolo 15043
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Nová Paka
29. 1. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 8. kolo 15044
TJ AŠ Mladá Boleslav
Sokol Nová Paka
29. 1. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 8. kolo 15047
BK Vysoká nad Labem
ADFORS Basket Litomyšl
29. 1. 2022
12:30
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 8. kolo 15048
BK Vysoká nad Labem
ADFORS Basket Litomyšl
29. 1. 2022
14:15
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 9. kolo 15049
ADFORS Basket Litomyšl
BA Lynx Liberec
12. 2. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 9. kolo 15050
ADFORS Basket Litomyšl
BA Lynx Liberec
12. 2. 2022
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 9. kolo 15053
Sokol Nová Paka
TJ Turnov
12. 2. 2022
09:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 9. kolo 15054
Sokol Nová Paka
TJ Turnov
12. 2. 2022
11:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 10. kolo 15057
TJ AŠ Mladá Boleslav
ADFORS Basket Litomyšl
5. 3. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 10. kolo 15058
TJ AŠ Mladá Boleslav
ADFORS Basket Litomyšl
5. 3. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 10. kolo 15059
BA Lynx Liberec
BK Vysoká nad Labem
5. 3. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 10. kolo 15060
BA Lynx Liberec
BK Vysoká nad Labem
5. 3. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 11. kolo 15063
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Turnov
17. 11. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 11. kolo 15064
ADFORS Basket Litomyšl
TJ Turnov
17. 11. 2021
-
Hala Jiskra Litomyšl
Preview
skupina B 11. kolo 15061
BK Vysoká nad Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
6. 11. 2021
12:30
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 11. kolo 15062
BK Vysoká nad Labem
TJ AŠ Mladá Boleslav
6. 11. 2021
14:15
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 12. kolo 15071
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA Lynx Liberec
2. 4. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 12. kolo 15072
TJ AŠ Mladá Boleslav
BA Lynx Liberec
2. 4. 2022
-
TJ Sokol Mladá Boleslav
Preview
skupina B 12. kolo 15067
Sokol Nová Paka
ADFORS Basket Litomyšl
2. 4. 2022
09:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 12. kolo 15069
TJ Turnov
BK Vysoká nad Labem
2. 4. 2022
10:00
Sportovní hala TJ
Preview
skupina B 12. kolo 15068
Sokol Nová Paka
ADFORS Basket Litomyšl
2. 4. 2022
11:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 12. kolo 15070
TJ Turnov
BK Vysoká nad Labem
2. 4. 2022
12:00
Sportovní hala TJ
Preview
skupina B 13. kolo 15073
BA Lynx Liberec
TJ Turnov
23. 4. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 13. kolo 15074
BA Lynx Liberec
TJ Turnov
23. 4. 2022
-
Sportovní hala Kort
Preview
skupina B 13. kolo 15075
BK Vysoká nad Labem
Sokol Nová Paka
23. 4. 2022
14:00
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 13. kolo 15076
BK Vysoká nad Labem
Sokol Nová Paka
23. 4. 2022
15:30
SH Vysoká nad Labem
Preview
skupina B 14. kolo 15083
TJ Turnov
TJ AŠ Mladá Boleslav
7. 5. 2022
-
III.ZŠ Žižkova Turnov, Žižkova ul.
Preview
skupina B 14. kolo 15084
TJ Turnov
TJ AŠ Mladá Boleslav
7. 5. 2022
-
III.ZŠ Žižkova Turnov, Žižkova ul.
Preview
skupina B 14. kolo 15081
Sokol Nová Paka
BA Lynx Liberec
7. 5. 2022
09:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
skupina B 14. kolo 15082
Sokol Nová Paka
BA Lynx Liberec
7. 5. 2022
11:00
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
David Kubíček ADFORS Basket Litomy 14 5 1.0 21.8 10.2 0.2 0.8/1.4 0.0* 1.8
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 14 4 1.0 25.5 11.8 0.5 0.5/1.3 0.0* 1.3
Adam Avuk TJ Jiskra Havlíčkův Brod 13 4 1.0 24.3 9.5 0.8 3.0/5.5 54.5 0.8
Jiří Bastl SKB Rokycany 14 3 1.0 16.7 7.3 0.0 2.0/4.7 42.9 4.0
Lukáš Jánošík STHAV 14 3 1.0 12.7 5.7 0.0 1.3/2.7 50.0 1.3
David Egermeier BK Teplice 14 6 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.2
Tomáš Heřman BK M. Lázně 12 6 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Jakub Adámek Kaplice Grizzlies 14 4 1.0 6.8 3.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.3
Tobias Wurm von Sterndorff BK Kralupy 14 8 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Ondřej Baklík TJ Šumperk 14 3 1.0 4.3 1.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 2.3
David Barusel SK Bruntál 13 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/5.3 18.8 2.0
Vojtěch Blažek BBK Blansko 12 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Šimon Dowertill Basketpoint Frýdek-Místek 13 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 4.0
Jakub Segedi BA Tygři Louny 15 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/1.7 0.0* 2.0
Lukáš Hofman TJ AŠ Mladá Boleslav 14 2 1.0 4.0 1.0 0.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Jakub Daneček SK UP Olomouc 11 1 1.0 7.0 1.0 1.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Václav Břečka BK Medvědi Tábor 13 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.0
Adam Baltaretu BA 2006 Roudnice n.L. 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
Filip Rolenc BK Vysoká nad Labem 13 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Matěj Beran SKB Tišnov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Blaha Basketbal Dubňany 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rayn William Coen BA Lynx Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Hawiger Basket Valmez 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Hanika SK Renocar Podolí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bohuslav Graman BK Sokolov 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Martin Fiala Loko Trutnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Bochýnek Jiskra Kyjov 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Böhm Tygři JBC Brno B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kvído Flegel Válečníci Děčín B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Bevilaqua TJ Turnov 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Cicvárek Sokol Šlapanice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Čermáková BK Velké Meziříčí 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Gawlas Start Havířov B 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tomáš Durčok Sokol Karviná 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Busby SK Žabovřesky 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.0
David Čutek BK Vyškov 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F-
TJ Start Havířov 3 38.3 0.7 6.7 /19.4 34.5 15.7
Basket Valmez 3 34.0 0.7 9.3 /21.6 43.1 14.3
BK Sokolov 6 41.8 0.3 8.2 /22.2 36.8 16.3
SKB Rokycany 6 27.5 0.3 7.5 /20.8 36.0 16.0
ADFORS Basket Litomyšl 6 36.8 3.3 2.8 /7.1 39.5 11.8
BK Vysoká nad Labem 4 24.8 0.0 8.8 /20.1 43.8 13.0
Sokol Nová Paka 4 72.3 2.3 4.5 /13.3 34.0 6.5
TJ AŠ Mladá Boleslav 4 5.5 0.5 1.8 /7.6 23.3 10.5
Válečníci Děčín B 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
SK Bruntál 3 17.7 0.0 3.7 /16.0 22.9 13.3
Start Havířov B 3 23.7 1.0 4.7 /13.0 35.9 13.0
BA Tygři Louny 6 26.5 2.0 5.8 /15.0 38.9 13.3
BA 2006 Roudnice n.L. 7 22.6 1.0 7.3 /17.6 41.5 9.6
SK UP Olomouc 3 15.0 0.3 7.0 /24.0 29.2 11.7
TJ Šumperk 3 51.7 1.0 6.7 /14.4 46.5 16.7
BK Teplice 7 34.4 3.4 8.6 /18.9 45.5 11.4
SK Žabovřesky 4 10.0 0.0 1.8 /8.8 20.0 11.3
BK Vyškov 2 36.5 1.5 12.5 /26.5 47.2 16.0
BK M. Lázně 6 10.8 0.0 0.7 /4.9 13.8 11.3
Basketpoint Frýdek-Místek 3 20.7 1.7 3.3 /12.3 27.0 20.3
Sokol Karviná 3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
TJ Jiskra Havlíčkův Brod 4 52.8 1.5 7.3 /18.6 39.2 13.5
BK Velké Meziříčí 4 6.3 0.3 2.8 /7.1 39.3 7.8
TJ Turnov 2 7.5 0.5 1.0 /2.0 50.0 6.0
SKB Tišnov 4 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Kaplice Grizzlies 4 41.0 1.3 5.3 /15.8 33.3 17.0
BBK Blansko 4 26.0 1.0 7.0 /17.5 40.0 16.8
BK Medvědi Tábor 4 20.3 0.0 3.0 /13.0 23.1 15.5
BK Kralupy 6 27.0 1.2 3.3 /10.3 32.3 19.3
BA Lynx Liberec 4 20.0 2.3 3.0 /8.5 35.3 12.3
SK Renocar Podolí 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
Jiskra Kyjov 4 33.8 3.5 10.5 /23.8 44.2 13.5
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vybíral Michal 4 4 0 0 - - -
Vondráčková Sabina 1 1 0 0 - - -
Vildová Linda 1 0 1 0 - - -
Veselý Rostislav 2 0 2 0 - - -
Veselá Lucie 1 1 0 0 - - -
Tichý David 1 0 1 0 - - -
Tichý František 1 0 1 0 - - -
Šlaisová Veronika 1 0 1 0 - - -
Šesták Matěj 1 0 1 0 - - -
Šedivý Jan 2 0 2 0 - - -
Šedivý Vincent 1 1 0 0 - - -
Svatoš Miroslav 1 0 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 2 1 1 0 - - -
Snopková Barbora 1 0 1 0 - - -
Slouková Sandra 2 1 1 0 - - -
Slouková Daniela 2 1 1 0 - - -
Slezák Jiří 2 1 1 0 - - -
Skořepa Petr 1 1 0 0 - - -
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 - - -
Roubiček Tomáš 2 2 0 0 - - -
Přidal Matouš 1 0 1 0 - - -
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Poliček Pavel 1 0 1 0 - - -
Polák Richard 2 0 2 0 - - -
Pivovarský Michal 2 1 1 0 - - -
Petrisko Lukáš 2 1 1 0 - - -
Pacelt Jan 2 1 1 0 - - -
Novotný Tomáš 2 2 0 0 - - -
Nováková Bára 1 0 1 0 - - -
Nesvadba Miloš 1 1 0 0 - - -
Němec Karel 2 2 0 0 - - -
Morávek Tomáš 2 1 1 0 - - -
Minich Radovan 3 1 2 0 - - -
Marek Vojtěch 4 4 0 0 - - -
Mainuš Michal 1 1 0 0 - - -
Machálek Jan 1 1 0 0 - - -
Kundert Mattias 3 0 3 0 - - -
Kunclová Natálie 4 0 4 0 - - -
Kratochvílová Diana 2 1 1 0 - - -
Krajcigr Jan 2 1 1 0 - - -
Kraina Tomáš 1 1 0 0 - - -
Koranda Vladimír 1 0 1 0 - - -
Koch Martin 2 2 0 0 - - -
Kohout Marek 2 1 1 0 - - -
Klapetek René 1 1 0 0 - - -
Keslerová Barbora 1 0 1 0 - - -
Kavka Radim 1 1 0 0 - - -
Karásek Jan 1 1 0 0 - - -
Kapl Antonín 1 1 0 0 - - -
Kalabza Petr 1 1 0 0 - - -
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Jodl Jiří 1 1 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 2 2 0 0 - - -
Chlup Aleš 4 3 1 0 - - -
Hušek Daniel 1 1 0 0 - - -
Hovorka Petr 1 1 0 0 - - -
Hošťálek Jan 2 1 1 0 - - -
Heřman Matěj 3 1 2 0 - - -
Hána Michal 2 1 1 0 - - -
Grobelná Natálie 1 1 0 0 - - -
Friedl Miroslav 2 2 0 0 - - -
Frass Rastislav 2 1 1 0 - - -
Dvořák František 4 0 4 0 - - -
Ďurana Antonín 1 1 0 0 - - -
Duben Tomáš 2 1 1 0 - - -
Doležal Vratislav 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 1 0 1 0 - - -
Brandejs Tomáš 2 1 1 0 - - -
Bešina Marek 1 0 1 0 - - -
Bělka Michal 2 2 0 0 - - -
Baron Martin 2 1 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 3 3 0 0 - - -
Antoš Adam 2 0 2 0 - - -
Anton Karel 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře