Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 59
Jižní Supi B
Sokol Vyšehrad
25. 10. 2021
19:00
TJ Sokol Petrovice Ivo Melichárek
Dennis Billík
Preview
skupina B 2. kolo 64
Basket Poděbrady
Sokol Vyšehrad
21. 11. 2021
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 3. kolo 67
Královští Sokoli
Sokol Vyšehrad
19. 9. 2021
13:00
hala Sokol Hradec Králové Antonín Kapl
Vladislav Trmač
41
113
12
23
23
54
34
75
Review
skupina B 4. kolo 70
BC Vysočina
Sokol Vyšehrad
2. 10. 2021
17:00
Hala SMJ Jihlava Pavel Theodor
Petr Havlíček
62
67
16
14
29
32
47
52
Review
skupina B 5. kolo 73
GBA Sojky Pelhřimov B
Sokol Vyšehrad
3. 10. 2021
10:00
SH Pelhřimov Lenka Křičková
Petr Mynarčík
82
83
25
25
52
44
61
64
Review
skupina B 6. kolo 80
Sokol Vyšehrad
Tesla Pardubice
16. 10. 2021
15:00
Sokolovna Vyšehrad Fedor Lysov
Filip Hackl
67
59
20
21
31
28
48
48
Review
skupina B 7. kolo 84
Sokol Vyšehrad
BASKET Brno B
17. 10. 2021
10:00
Sokolovna Vyšehrad Michal Bakajsa
Vitaliy Shumskyy
81
73
28
20
43
25
65
49
Review
skupina B 8. kolo 87
Sokol Vyšehrad
Jižní Supi B
27. 10. 2021
18:00
Sokolovna Vyšehrad Jiří Šlaj
Filip Hackl
Preview
skupina B 9. kolo 91
Sokol Vyšehrad
Královští Sokoli
20. 11. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina B 10. kolo 96
Sokol Vyšehrad
Basket Poděbrady
18. 9. 2021
16:00
Sokolovna Vyšehrad Tomáš Linhart
Barbora Schambergerová
64
95
17
22
37
46
45
74
Review
skupina B 11. kolo 97
Sokol Vyšehrad
GBA Sojky Pelhřimov B
4. 12. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina B 12. kolo 102
Sokol Vyšehrad
BC Vysočina
5. 12. 2021
-
Sokolovna Vyšehrad
Preview
skupina B 13. kolo 108
BASKET Brno B
Sokol Vyšehrad
18. 12. 2021
-
Hala míč. sportů Kampus
Preview
skupina B 14. kolo 112
Tesla Pardubice
Sokol Vyšehrad
19. 12. 2021
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Hráč Věk Z

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Věk
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
Královští Sokoli 6 16.5 4.2 7.5 /14.3 52.3 17.0
Jižní Supi B 6 24.8 4.5 11.2 /24.7 45.3 14.8
Levharti Chomutov 5 29.2 5.0 13.6 /22.6 60.2 15.0
BK Klatovy 6 13.7 4.7 9.8 /20.5 48.0 15.2
Tesla Pardubice 6 26.7 4.7 10.0 /20.8 48.0 17.3
BC Vysočina 6 24.0 1.8 6.3 /15.0 42.2 15.0
Slavia Kroměříž 6 28.7 4.7 11.0 /17.7 62.3 13.5
BK Hladnov 6 23.5 4.2 11.3 /21.5 52.7 19.2
Sokol Karviná 6 16.5 4.5 7.5 /17.0 44.1 17.0
Tygři Brno B 6 26.0 3.8 9.0 /16.2 55.7 17.8
BK Opava 6 26.5 5.7 12.8 /18.5 69.4 15.0
BK Příbor 6 12.3 6.8 10.0 /16.8 59.4 21.0
Basket Poděbrady 6 25.0 8.2 10.2 /16.5 61.6 15.2
Sokol Vyšehrad 6 22.7 5.0 11.0 /18.0 61.1 15.7
STRABAG Zlín 6 21.2 8.0 8.8 /17.0 52.0 20.5
Jiskra Kyjov 6 19.0 4.7 11.0 /18.5 59.5 18.8
GBA Sojky Pelhřimov B 6 22.7 5.5 9.0 /20.0 45.0 17.3
BA Sparta Praha 5 12.2 3.6 6.6 /11.8 55.9 10.2
BASKET Brno B 6 27.3 8.3 11.3 /19.1 59.1 19.8
SLUNETA Ústí n. L. 6 17.0 5.2 9.3 /18.1 51.4 19.2
Válečníci Děčín 6 16.5 6.7 14.3 /23.5 61.0 17.5
Tygři Praha 6 29.3 6.7 9.8 /17.5 56.2 14.3
Tygři Praha B 6 19.2 4.8 5.8 /11.0 53.0 19.5
Sokol Žižkov 4 22.5 1.3 8.5 /16.0 53.1 17.3
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zavřel Maxmilian 2 0 2 0 1.0 1.3 1.1
Záruba Matěj 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Veis Martin 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Vaníček Marek 3 3 0 0 1.0 1.5 1.3
Vampola Jakub 2 0 2 0 1.3 1.3 1.3
Válek Jakub 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Trmač Vladislav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Theodor Pavel 2 2 0 0 1.5 1.8 1.6
Štancl Dominik 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Šmíd Vojtěch 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Sýkora Václav 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Schambergerová Barbora 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 1.5 2.5 2.0
Račanský Martin 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Přidal Matouš 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Průša Jan 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Poživil Jaroslav 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Pokorný Štěpán 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Petrák Jakub 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Petrák Robin 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 2 0 0 - 1.0 1.0
Opletal Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Nesper Jindřich 1 1 0 0 1.0 1.5 1.3
Nehoda Pavel 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Mynarčík Petr 2 0 2 0 1.0 2.8 1.9
Mycak Michael 6 1 5 0 1.1 1.3 1.2
Melichárek Ivo 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 2 2 0 0 1.5 2.3 1.9
Mareš Roman 4 2 2 0 1.0 1.0 1.0
Lysov Fedor 1 1 0 0 2.0 2.0 2.0
Lunhul Vladislav 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Linhart Tomáš 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Lejčko Jan 3 2 1 0 1.2 1.3 1.3
Kult Michal 2 2 0 0 1.0 1.8 1.4
Kubeš Michal 2 0 2 0 1.0 2.8 1.9
Křičková Lenka 2 2 0 0 1.0 3.0 2.0
Krejčiřík Jiří 2 0 2 0 1.8 1.5 1.6
Krčmář Dominik 3 2 1 0 1.8 3.0 2.4
Kraina Tomáš 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Kout Jan 2 0 2 0 1.5 1.0 1.3
Klapetek René 2 2 0 0 1.0 2.3 1.6
Kesler Vladimír 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Karafiát Kamil 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kapl Antonín 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Josefus Ondřej 1 0 1 0 2.0 2.5 2.3
Jakubík Petr 2 2 0 0 1.0 2.8 1.9
Chodura Ondřej 4 0 4 0 1.4 1.8 1.6
Hudec Filip 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 2 2 0 0 1.5 1.5 1.5
Holaň Dominik 2 0 2 0 1.5 1.5 1.5
Hendrych Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 4 2 2 0 1.5 1.3 1.4
Hejduk Jakub 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Havlíček Petr 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Hackl Filip 1 0 1 0 2.5 3.0 2.8
Giecek Adam 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Eisner Petr 2 0 2 0 2.0 2.3 2.1
Dolejš Václav 2 2 0 0 1.5 2.3 1.9
Čížek Daniel 2 0 2 0 - 1.0 1.0
Bráblík Jan 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 5 0 5 0 1.2 1.1 1.2
Bešina Marek 4 2 2 0 2.0 2.1 2.1
Bakajsa Michal 4 1 3 0 1.1 1.6 1.4
Anton Karel 2 2 0 0 1.5 1.0 1.3
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře