Severomoravská liga mužů - 1.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
BK Krnov
BK Hladnov Ostrava
18. 9. 2021
17:00
Hala TJ Lokomotiva Jan Posker
Kateřina Jedličková
58
77
13
22
30
39
45
64
Review
Základní část 1. kolo 4
TJ Slavoj Český Těšín
BK Snakes Ostrava B
16. 9. 2021
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Václav Sýkora
80
74
24
21
45
42
64
60
Review
Základní část 1. kolo 5
Basket Opava 2010 B
BK Frýdek-Místek
30. 9. 2021
19:00
Sportovní hala Malé Hoštice
Preview
Základní část 1. kolo 1
BC Nový Jičín B
Slavia Havířov
15. 9. 2021
19:30
SH Krytý bazén Jan Menšík
Michal Slovák
78
53
24
17
38
21
60
37
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Příbor
VSK VŠB Ostrava
17. 9. 2021
20:00
tělocvična Masarykova gymnázia Aleš Jurda
Marek Pilch
100
59
19
6
48
21
67
41
Review
Základní část 1. kolo 6
BK Labrador Ostrava A
TJ Sokol Karvíná B
23. 9. 2021
20:15
Trojhalí Václav Sýkora
Matouš Přidal
Preview
Základní část 2. kolo 8
BK Frýdek-Místek
BK Labrador Ostrava A
14. 10. 2021
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 2. kolo 11
VSK VŠB Ostrava
BK Krnov
24. 9. 2021
17:30
Sportovní hala VŠB TU Ivo Dolinek
Michal Slovák
Preview
Základní část 2. kolo 10
BK Hladnov Ostrava
TJ Slavoj Český Těšín
24. 9. 2021
19:00
Gymnázium Hladnov Petr Opletal
Jan Posker
Preview
Základní část 2. kolo 12
BC Nový Jičín B
BK Příbor
22. 9. 2021
19:30
SH Krytý bazén Ota Baďura
Michal Mainuš
69
67
10
21
39
33
45
47
Review
Základní část 2. kolo 7
Slavia Havířov
TJ Sokol Karvíná B
22. 9. 2021
19:45
SPŠE Havířov Adam Giecek
Vojtěch Ščurek
79
59
19
7
43
23
62
40
Review
Základní část 2. kolo 9
BK Snakes Ostrava B
Basket Opava 2010 B
24. 9. 2021
20:30
ZŠ Dvorského Ivo Dolinek
Michal Slovák
Preview
Základní část 3. kolo 14
BK Krnov
BC Nový Jičín B
9. 10. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 3. kolo 16
Basket Opava 2010 B
BK Hladnov Ostrava
9. 10. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část 3. kolo 15
TJ Slavoj Český Těšín
VSK VŠB Ostrava
7. 10. 2021
18:30
SŠHOP Český Těšín
Preview
Základní část 3. kolo 18
TJ Sokol Karvíná B
BK Frýdek-Místek
8. 10. 2021
20:00
ZŠ Družby Karviná
Preview
Základní část 3. kolo 13
BK Příbor
Slavia Havířov
8. 10. 2021
20:00
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 3. kolo 17
BK Labrador Ostrava A
BK Snakes Ostrava B
7. 10. 2021
20:15
Trojhalí
Preview
Základní část 4. kolo 20
BK Snakes Ostrava B
TJ Sokol Karvíná B
23. 10. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 4. kolo 21
BK Hladnov Ostrava
BK Labrador Ostrava A
23. 10. 2021
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 4. kolo 24
BK Příbor
BK Krnov
23. 10. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 4. kolo 22
VSK VŠB Ostrava
Basket Opava 2010 B
22. 10. 2021
17:30
Sportovní hala VŠB TU
Preview
Základní část 4. kolo 23
BC Nový Jičín B
TJ Slavoj Český Těšín
20. 10. 2021
19:30
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 4. kolo 19
Slavia Havířov
BK Frýdek-Místek
20. 10. 2021
19:45
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 5. kolo 25
BK Krnov
Slavia Havířov
6. 11. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 5. kolo 26
TJ Slavoj Český Těšín
BK Příbor
6. 11. 2021
-
SŠHOP Český Těšín
Preview
Základní část 5. kolo 27
Basket Opava 2010 B
BC Nový Jičín B
6. 11. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část 5. kolo 28
BK Labrador Ostrava A
VSK VŠB Ostrava
6. 11. 2021
-
Trojhalí
Preview
Základní část 5. kolo 30
BK Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava B
6. 11. 2021
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 5. kolo 29
TJ Sokol Karvíná B
BK Hladnov Ostrava
5. 11. 2021
20:00
ZŠ Družby Karviná
Preview
Základní část 6. kolo 31
Slavia Havířov
BK Snakes Ostrava B
13. 11. 2021
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 6. kolo 32
BK Hladnov Ostrava
BK Frýdek-Místek
13. 11. 2021
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 6. kolo 33
VSK VŠB Ostrava
TJ Sokol Karvíná B
13. 11. 2021
-
Sportovní hala VŠB TU
Preview
Základní část 6. kolo 35
BK Příbor
Basket Opava 2010 B
13. 11. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 6. kolo 36
BK Krnov
TJ Slavoj Český Těšín
13. 11. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 6. kolo 34
BC Nový Jičín B
BK Labrador Ostrava A
12. 11. 2021
19:30
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 7. kolo 37
TJ Slavoj Český Těšín
Slavia Havířov
27. 11. 2021
-
SŠHOP Český Těšín
Preview
Základní část 7. kolo 38
Basket Opava 2010 B
BK Krnov
27. 11. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část 7. kolo 39
BK Labrador Ostrava A
BK Příbor
27. 11. 2021
-
Trojhalí
Preview
Základní část 7. kolo 41
BK Frýdek-Místek
VSK VŠB Ostrava
27. 11. 2021
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 7. kolo 42
BK Snakes Ostrava B
BK Hladnov Ostrava
27. 11. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 7. kolo 40
TJ Sokol Karvíná B
BC Nový Jičín B
26. 11. 2021
20:00
ZŠ Družby Karviná
Preview
Základní část 8. kolo 43
Slavia Havířov
BK Hladnov Ostrava
11. 12. 2021
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 8. kolo 44
VSK VŠB Ostrava
BK Snakes Ostrava B
11. 12. 2021
-
Sportovní hala VŠB TU
Preview
Základní část 8. kolo 46
BK Příbor
TJ Sokol Karvíná B
11. 12. 2021
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 8. kolo 47
BK Krnov
BK Labrador Ostrava A
11. 12. 2021
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 8. kolo 48
TJ Slavoj Český Těšín
Basket Opava 2010 B
11. 12. 2021
-
SŠHOP Český Těšín
Preview
Základní část 8. kolo 45
BC Nový Jičín B
BK Frýdek-Místek
10. 12. 2021
19:30
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 9. kolo 49
Basket Opava 2010 B
Slavia Havířov
18. 12. 2021
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část 9. kolo 50
BK Labrador Ostrava A
TJ Slavoj Český Těšín
18. 12. 2021
-
Trojhalí
Preview
Základní část 9. kolo 52
BK Frýdek-Místek
BK Příbor
18. 12. 2021
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 9. kolo 53
BK Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín B
18. 12. 2021
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 9. kolo 54
BK Hladnov Ostrava
VSK VŠB Ostrava
18. 12. 2021
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 9. kolo 51
TJ Sokol Karvíná B
BK Krnov
17. 12. 2021
20:00
ZŠ Družby Karviná
Preview
Základní část 10. kolo 55
Slavia Havířov
VSK VŠB Ostrava
8. 1. 2022
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 10. kolo 56
BC Nový Jičín B
BK Hladnov Ostrava
8. 1. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 10. kolo 57
BK Příbor
BK Snakes Ostrava B
8. 1. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 10. kolo 58
BK Krnov
BK Frýdek-Místek
8. 1. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 10. kolo 59
TJ Slavoj Český Těšín
TJ Sokol Karvíná B
8. 1. 2022
-
SŠHOP Český Těšín
Preview
Základní část 10. kolo 60
Basket Opava 2010 B
BK Labrador Ostrava A
8. 1. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část 11. kolo 61
BK Labrador Ostrava A
Slavia Havířov
22. 1. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 11. kolo 63
BK Frýdek-Místek
TJ Slavoj Český Těšín
22. 1. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 11. kolo 64
BK Snakes Ostrava B
BK Krnov
22. 1. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 11. kolo 65
BK Hladnov Ostrava
BK Příbor
22. 1. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 11. kolo 66
VSK VŠB Ostrava
BC Nový Jičín B
22. 1. 2022
-
Sportovní hala VŠB TU
Preview
Základní část 11. kolo 62
TJ Sokol Karvíná B
Basket Opava 2010 B
21. 1. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná
Preview
Základní část 12. kolo 67
Slavia Havířov
BC Nový Jičín B
29. 1. 2022
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 12. kolo 68
VSK VŠB Ostrava
BK Příbor
29. 1. 2022
-
Sportovní hala VŠB TU
Preview
Základní část 12. kolo 69
BK Hladnov Ostrava
BK Krnov
29. 1. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 12. kolo 70
BK Snakes Ostrava B
TJ Slavoj Český Těšín
29. 1. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 12. kolo 71
BK Frýdek-Místek
Basket Opava 2010 B
29. 1. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 12. kolo 72
TJ Sokol Karvíná B
BK Labrador Ostrava A
28. 1. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná
Preview
Základní část 13. kolo 74
BK Labrador Ostrava A
BK Frýdek-Místek
12. 2. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 13. kolo 75
Basket Opava 2010 B
BK Snakes Ostrava B
12. 2. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část 13. kolo 76
TJ Slavoj Český Těšín
BK Hladnov Ostrava
12. 2. 2022
-
SŠHOP Český Těšín
Preview
Základní část 13. kolo 77
BK Krnov
VSK VŠB Ostrava
12. 2. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 13. kolo 78
BK Příbor
BC Nový Jičín B
12. 2. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 13. kolo 73
TJ Sokol Karvíná B
Slavia Havířov
11. 2. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná
Preview
Základní část 14. kolo 79
Slavia Havířov
BK Příbor
19. 2. 2022
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 14. kolo 80
BC Nový Jičín B
BK Krnov
19. 2. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 14. kolo 81
VSK VŠB Ostrava
TJ Slavoj Český Těšín
19. 2. 2022
-
Sportovní hala VŠB TU
Preview
Základní část 14. kolo 82
BK Hladnov Ostrava
Basket Opava 2010 B
19. 2. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 14. kolo 83
BK Snakes Ostrava B
BK Labrador Ostrava A
19. 2. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 14. kolo 84
BK Frýdek-Místek
TJ Sokol Karvíná B
19. 2. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 15. kolo 85
BK Frýdek-Místek
Slavia Havířov
5. 3. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 15. kolo 87
BK Labrador Ostrava A
BK Hladnov Ostrava
5. 3. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 15. kolo 88
Basket Opava 2010 B
VSK VŠB Ostrava
5. 3. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část 15. kolo 89
TJ Slavoj Český Těšín
BC Nový Jičín B
5. 3. 2022
-
SŠHOP Český Těšín
Preview
Základní část 15. kolo 90
BK Krnov
BK Příbor
5. 3. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 15. kolo 86
TJ Sokol Karvíná B
BK Snakes Ostrava B
4. 3. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná
Preview
Základní část 16. kolo 91
Slavia Havířov
BK Krnov
19. 3. 2022
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 16. kolo 92
BK Příbor
TJ Slavoj Český Těšín
19. 3. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 16. kolo 93
BC Nový Jičín B
Basket Opava 2010 B
19. 3. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 16. kolo 94
VSK VŠB Ostrava
BK Labrador Ostrava A
19. 3. 2022
-
Sportovní hala VŠB TU
Preview
Základní část 16. kolo 95
BK Hladnov Ostrava
TJ Sokol Karvíná B
19. 3. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 16. kolo 96
BK Snakes Ostrava B
BK Frýdek-Místek
19. 3. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 17. kolo 97
BK Snakes Ostrava B
Slavia Havířov
26. 3. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 17. kolo 98
BK Frýdek-Místek
BK Hladnov Ostrava
26. 3. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 17. kolo 100
BK Labrador Ostrava A
BC Nový Jičín B
26. 3. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 17. kolo 101
Basket Opava 2010 B
BK Příbor
26. 3. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část 17. kolo 102
TJ Slavoj Český Těšín
BK Krnov
26. 3. 2022
-
SŠHOP Český Těšín
Preview
Základní část 17. kolo 99
TJ Sokol Karvíná B
VSK VŠB Ostrava
25. 3. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná
Preview
Základní část 18. kolo 103
Slavia Havířov
TJ Slavoj Český Těšín
9. 4. 2022
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 18. kolo 104
BK Krnov
Basket Opava 2010 B
9. 4. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 18. kolo 105
BK Příbor
BK Labrador Ostrava A
9. 4. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 18. kolo 106
BC Nový Jičín B
TJ Sokol Karvíná B
9. 4. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 18. kolo 107
VSK VŠB Ostrava
BK Frýdek-Místek
9. 4. 2022
-
Sportovní hala VŠB TU
Preview
Základní část 18. kolo 108
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Ostrava B
9. 4. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 19. kolo 109
BK Hladnov Ostrava
Slavia Havířov
23. 4. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 19. kolo 110
BK Snakes Ostrava B
VSK VŠB Ostrava
23. 4. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 19. kolo 111
BK Frýdek-Místek
BC Nový Jičín B
23. 4. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 19. kolo 113
BK Labrador Ostrava A
BK Krnov
23. 4. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 19. kolo 114
Basket Opava 2010 B
TJ Slavoj Český Těšín
23. 4. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část 19. kolo 112
TJ Sokol Karvíná B
BK Příbor
22. 4. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná
Preview
Základní část 20. kolo 115
Slavia Havířov
Basket Opava 2010 B
30. 4. 2022
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 20. kolo 116
TJ Slavoj Český Těšín
BK Labrador Ostrava A
30. 4. 2022
-
SŠHOP Český Těšín
Preview
Základní část 20. kolo 117
BK Krnov
TJ Sokol Karvíná B
30. 4. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 20. kolo 118
BK Příbor
BK Frýdek-Místek
30. 4. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 20. kolo 119
BC Nový Jičín B
BK Snakes Ostrava B
30. 4. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 20. kolo 120
VSK VŠB Ostrava
BK Hladnov Ostrava
30. 4. 2022
-
Sportovní hala VŠB TU
Preview
Základní část 21. kolo 121
VSK VŠB Ostrava
Slavia Havířov
14. 5. 2022
-
Sportovní hala VŠB TU
Preview
Základní část 21. kolo 122
BK Hladnov Ostrava
BC Nový Jičín B
14. 5. 2022
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 21. kolo 123
BK Snakes Ostrava B
BK Příbor
14. 5. 2022
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část 21. kolo 124
BK Frýdek-Místek
BK Krnov
14. 5. 2022
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 21. kolo 126
BK Labrador Ostrava A
Basket Opava 2010 B
14. 5. 2022
-
Trojhalí
Preview
Základní část 21. kolo 125
TJ Sokol Karvíná B
TJ Slavoj Český Těšín
13. 5. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná
Preview
Základní část 22. kolo 127
Slavia Havířov
BK Labrador Ostrava A
21. 5. 2022
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 22. kolo 128
Basket Opava 2010 B
TJ Sokol Karvíná B
21. 5. 2022
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část 22. kolo 129
TJ Slavoj Český Těšín
BK Frýdek-Místek
21. 5. 2022
-
SŠHOP Český Těšín
Preview
Základní část 22. kolo 130
BK Krnov
BK Snakes Ostrava B
21. 5. 2022
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
Základní část 22. kolo 131
BK Příbor
BK Hladnov Ostrava
21. 5. 2022
-
tělocvična Masarykova gymnázia
Preview
Základní část 22. kolo 132
BC Nový Jičín B
VSK VŠB Ostrava
21. 5. 2022
-
SH Krytý bazén
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Nový Jičín B 2 2 0 147 120 4
2. Slavia Havířov 2 1 1 132 137 3
3. BK Příbor 2 1 1 167 128 3
4. Český Těšín 1 1 0 80 74 2
5. Hladnov Ostrava 1 1 0 77 58 2
6. BK Krnov 1 0 1 58 77 1
7. VŠB Ostrava 1 0 1 59 100 1
8. Snakes Ostrava B 1 0 1 74 80 1
9. Karviná B 1 0 1 59 79 1
10. Labrador A 0 0 0
11. Opava 2010 B 0 0 0
12. BK FM 0 0 0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Ščurek Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Sýkora Václav 1 0 1 0 - - -
Slovák Michal 1 0 1 0 - - -
Posker Jan 1 1 0 0 - - -
Pilch Marek 1 0 1 0 - - -
Menšík Jan 1 1 0 0 - - -
Mainuš Michal 1 0 1 0 - - -
Jurda Aleš 1 1 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 1 0 1 0 - - -
Holubek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Giecek Adam 1 1 0 0 - - -
Baďura Ota 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře