Severomoravská liga mužů - 1.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
BK Krnov
BK Hladnov Ostrava
18. 9. 2021
17:00
Hala TJ Lokomotiva Jan Posker
Kateřina Jedličková
58
77
13
22
30
39
45
64
Review
Základní část 1. kolo 4
TJ Slavoj Český Těšín
BK Snakes Ostrava B
16. 9. 2021
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Václav Sýkora
80
74
24
21
45
42
64
60
Review
Základní část 1. kolo 5
Basket Opava 2010 B
BK Frýdek-Místek
30. 9. 2021
19:00
Sportovní hala Malé Hoštice Jakub Kremser
Ondřej Chodura
83
59
27
13
50
26
71
38
Review
Základní část 1. kolo 1
BC Nový Jičín B
Slavia Havířov
15. 9. 2021
19:30
SH Krytý bazén Jan Menšík
Michal Slovák
78
53
24
17
38
21
60
37
Review
Základní část 1. kolo 2
BK Příbor
VSK VŠB Ostrava
17. 9. 2021
20:00
tělocvična Masarykova gymnázia Aleš Jurda
Marek Pilch
100
59
19
6
48
21
67
41
Review
Základní část 1. kolo 6
BK Labrador Ostrava A
TJ Sokol Karvíná B
23. 9. 2021
20:15
Trojhalí Václav Sýkora
Matouš Přidal
78
85
23
8
40
33
59
64
Review
Základní část 2. kolo 11
VSK VŠB Ostrava
BK Krnov
24. 9. 2021
17:30
Sportovní hala VŠB TU Ivo Dolinek
Michal Slovák
36
63
11
16
24
30
31
47
Review
Základní část 2. kolo 10
BK Hladnov Ostrava
TJ Slavoj Český Těšín
24. 9. 2021
19:00
Gymnázium Hladnov Petr Opletal
Jan Posker
66
50
16
14
28
23
45
40
Review
Základní část 2. kolo 12
BC Nový Jičín B
BK Příbor
22. 9. 2021
19:30
SH Krytý bazén Ota Baďura
Michal Mainuš
69
67
10
21
39
33
45
47
Review
Základní část 2. kolo 7
Slavia Havířov
TJ Sokol Karvíná B
22. 9. 2021
19:45
SPŠE Havířov Adam Giecek
Vojtěch Ščurek
79
59
19
7
43
23
62
40
Review
Základní část 2. kolo 8
BK Frýdek-Místek
BK Labrador Ostrava A
14. 10. 2021
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek Michal Slovák
Miroslav Slovák
60
77
29
18
40
42
52
56
Review
Základní část 2. kolo 9
BK Snakes Ostrava B
Basket Opava 2010 B
24. 9. 2021
20:30
ZŠ Dvorského Ivo Dolinek
Michal Slovák
48
59
8
14
24
26
40
48
Review
Základní část 3. kolo 14
BK Krnov
BC Nový Jičín B
9. 10. 2021
16:00
Hala TJ Lokomotiva Kateřina Jedličková
60
59
16
9
28
32
48
42
Review
Základní část 3. kolo 15
TJ Slavoj Český Těšín
VSK VŠB Ostrava
7. 10. 2021
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Václav Sýkora
97
59
30
14
51
30
73
48
Review
Základní část 3. kolo 16
Basket Opava 2010 B
BK Hladnov Ostrava
7. 10. 2021
19:00
Sportovní hala Malé Hoštice Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
80
69
22
19
44
31
62
47
Review
Základní část 3. kolo 18
TJ Sokol Karvíná B
BK Frýdek-Místek
8. 10. 2021
20:00
ZŠ Družby Karviná Vojtěch Ščurek
Ondřej Veselý
106
68
28
7
57
29
81
48
Review
Základní část 3. kolo 13
BK Příbor
Slavia Havířov
8. 10. 2021
20:00
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Michal Slovák
69
68
15
10
30
22
54
41
Review
Základní část 3. kolo 17
BK Labrador Ostrava A
BK Snakes Ostrava B
2. 12. 2021
20:15
Trojhalí Tomáš Nevřela
Petr Opletal
74
90
21
28
39
45
59
67
Review
Základní část 4. kolo 22
VSK VŠB Ostrava
Basket Opava 2010 B
22. 10. 2021
17:30
Sportovní hala VŠB TU Petr Opletal
Marek Pilch
63
74
10
20
21
38
36
61
Review
Základní část 4. kolo 21
BK Hladnov Ostrava
BK Labrador Ostrava A
22. 10. 2021
19:00
Gymnázium Hladnov Václav Sýkora
Matouš Přidal
89
62
25
16
50
26
77
43
Review
Základní část 4. kolo 23
BC Nový Jičín B
TJ Slavoj Český Těšín
20. 10. 2021
19:30
SH Krytý bazén Jan Menšík
Miroslav Slovák
87
81
19
18
44
39
62
50
72
72
Review
Základní část 4. kolo 24
BK Příbor
BK Krnov
22. 10. 2021
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Ivo Dolinek
Michal Slovák
87
66
22
12
47
28
62
49
Review
Základní část 4. kolo 19
BK Frýdek-Místek
Slavia Havířov
21. 10. 2021
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek Adam Giecek
Radim Kavka
67
76
25
9
34
28
50
52
Review
Základní část 4. kolo 20
BK Snakes Ostrava B
TJ Sokol Karvíná B
22. 10. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Jan Posker
77
60
17
20
30
34
53
43
Review
Základní část 5. kolo 25
BK Krnov
Slavia Havířov
6. 11. 2021
16:00
Hala TJ Lokomotiva Vojtěch Ščurek
Jan Posker
57
63
15
21
31
36
50
50
Review
Základní část 5. kolo 27
Basket Opava 2010 B
BC Nový Jičín B
6. 11. 2021
17:00
Sportovní hala Malé Hoštice Dominik Holaň
Matouš Přidal
82
66
23
22
41
36
65
45
Review
Základní část 5. kolo 26
TJ Slavoj Český Těšín
BK Příbor
4. 11. 2021
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Václav Sýkora
83
71
25
22
41
42
63
56
Review
Základní část 5. kolo 29
TJ Sokol Karvíná B
BK Hladnov Ostrava
5. 11. 2021
20:00
ZŠ Družby Karviná Tomáš Kraina
Johana Križanová
63
92
21
17
32
44
45
70
Review
Základní část 5. kolo 28
BK Labrador Ostrava A
VSK VŠB Ostrava
4. 11. 2021
20:15
Trojhalí Petr Opletal
Ondřej Rusz
71
61
18
10
37
27
55
42
Review
Základní část 5. kolo 30
BK Frýdek-Místek
BK Snakes Ostrava B
4. 11. 2021
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek Jan Menšík
Radim Kavka
42
81
23
18
34
38
39
62
Review
Základní část 6. kolo 33
VSK VŠB Ostrava
TJ Sokol Karvíná B
12. 11. 2021
17:30
Sportovní hala VŠB TU Adam Giecek
Petr Opletal
57
60
6
14
21
34
46
42
Review
Základní část 6. kolo 32
BK Hladnov Ostrava
BK Frýdek-Místek
12. 11. 2021
19:30
Gymnázium Hladnov Václav Sýkora
Matouš Přidal
89
66
16
15
43
30
68
44
Review
Základní část 6. kolo 34
BC Nový Jičín B
BK Labrador Ostrava A
12. 11. 2021
19:30
SH Krytý bazén Michal Slovák
Miroslav Slovák
78
67
16
13
32
37
51
53
Review
Základní část 6. kolo 36
BK Krnov
TJ Slavoj Český Těšín
10. 11. 2021
19:30
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
63
40
15
6
32
9
50
25
Review
Základní část 6. kolo 31
Slavia Havířov
BK Snakes Ostrava B
10. 11. 2021
19:50
SPŠE Havířov Tomáš Nevřela
Ondřej Rusz
71
81
26
16
43
44
56
68
Review
Základní část 6. kolo 35
BK Příbor
Basket Opava 2010 B
25. 2. 2022
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Michal Slovák
64
83
12
14
27
46
46
64
Review
Základní část 7. kolo 37
TJ Slavoj Český Těšín
Slavia Havířov
2. 12. 2021
18:30
SŠHOP Český Těšín Adam Giecek
Jan Posker
68
70
19
13
38
32
54
49
Review
Základní část 7. kolo 40
TJ Sokol Karvíná B
BC Nový Jičín B
20. 12. 2021
19:00
ZŠ Družby Karviná Tomáš Holubek
Jan Posker
88
77
22
18
49
44
70
56
Review
Základní část 7. kolo 38
Basket Opava 2010 B
BK Krnov
13. 1. 2022
20:00
Sportovní hala Malé Hoštice René Klapetek
Ondřej Chodura
83
60
19
12
36
34
65
44
Review
Základní část 7. kolo 39
BK Labrador Ostrava A
BK Příbor
25. 11. 2021
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Jan Posker
95
64
22
19
47
41
66
48
Review
Základní část 7. kolo 41
BK Frýdek-Místek
VSK VŠB Ostrava
18. 1. 2022
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek Lukáš Stáňa
Radim Kavka
76
80
16
27
35
42
60
59
Review
Základní část 7. kolo 42
BK Snakes Ostrava B
BK Hladnov Ostrava
26. 1. 2022
20:45
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Jan Posker
60
70
16
20
34
39
47
57
Review
Základní část 8. kolo 47
BK Krnov
BK Labrador Ostrava A
Bude upřesněno
-
Hala TJ Lokomotiva
20
0
*
Review
Základní část 8. kolo 44
VSK VŠB Ostrava
BK Snakes Ostrava B
10. 12. 2021
17:30
Sportovní hala VŠB TU Adam Giecek
Jan Posker
42
70
12
21
20
46
29
62
Review
Základní část 8. kolo 48
TJ Slavoj Český Těšín
Basket Opava 2010 B
18. 1. 2022
18:30
SŠHOP Český Těšín Adam Giecek
Petr Opletal
86
110
21
30
40
64
58
95
Review
Základní část 8. kolo 43
Slavia Havířov
BK Hladnov Ostrava
8. 12. 2021
19:45
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
76
83
17
16
40
36
56
56
Review
Základní část 8. kolo 45
BC Nový Jičín B
BK Frýdek-Místek
30. 3. 2022
20:00
SH Krytý bazén Michal Slovák
Miroslav Slovák
80
28
19
10
40
13
59
22
Review
Základní část 8. kolo 46
BK Příbor
TJ Sokol Karvíná B
10. 12. 2021
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Marek Slovák
79
102
21
30
45
53
57
77
Review
Základní část 9. kolo 54
BK Hladnov Ostrava
VSK VŠB Ostrava
17. 12. 2021
19:00
Gymnázium Hladnov Tomáš Holubek
Julie Valerie Ostráková
78
60
19
8
45
31
66
40
Review
Základní část 9. kolo 51
TJ Sokol Karvíná B
BK Krnov
17. 12. 2021
20:00
ZŠ Družby Karviná Václav Sýkora
Tomáš Kraina
90
78
25
18
36
38
63
60
Review
Základní část 9. kolo 49
Basket Opava 2010 B
Slavia Havířov
31. 1. 2022
20:15
Sportovní hala Malé Hoštice René Klapetek
Ondřej Chodura
98
60
20
17
52
25
78
46
Review
Základní část 9. kolo 50
BK Labrador Ostrava A
TJ Slavoj Český Těšín
16. 12. 2021
20:15
Trojhalí Filip Hudec
Michal Slovák
73
57
13
11
34
22
52
39
Review
Základní část 9. kolo 52
BK Frýdek-Místek
BK Příbor
16. 12. 2021
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek Marek Pilch
Aleš Jurda
76
83
21
26
40
44
54
66
Review
Základní část 9. kolo 53
BK Snakes Ostrava B
BC Nový Jičín B
17. 12. 2021
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Tomáš Nevřela
69
76
18
27
34
40
50
59
Review
Základní část 10. kolo 59
TJ Slavoj Český Těšín
TJ Sokol Karvíná B
Bude upřesněno
-
SŠHOP Český Těšín 0
20
*
Review
Základní část 10. kolo 60
Basket Opava 2010 B
BK Labrador Ostrava A
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Malé Hoštice
20
0
*
Review
Základní část 10. kolo 55
Slavia Havířov
VSK VŠB Ostrava
5. 1. 2022
19:45
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
76
66
15
8
29
25
54
50
Review
Základní část 10. kolo 56
BC Nový Jičín B
BK Hladnov Ostrava
5. 1. 2022
20:00
SH Krytý bazén Marek Slovák
Miroslav Slovák
67
85
20
18
39
39
47
61
Review
Základní část 10. kolo 58
BK Krnov
BK Frýdek-Místek
1. 4. 2022
20:00
Hala TJ Lokomotiva Filip Hudec
Ondřej Chodura
83
29
16
14
42
17
61
21
Review
Základní část 10. kolo 57
BK Příbor
BK Snakes Ostrava B
7. 1. 2022
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Michal Slovák
78
83
25
25
43
50
63
70
Review
Základní část 11. kolo 66
VSK VŠB Ostrava
BC Nový Jičín B
21. 1. 2022
17:30
Sportovní hala VŠB TU Marek Pilch
Aleš Jurda
59
68
12
10
32
27
44
45
Review
Základní část 11. kolo 65
BK Hladnov Ostrava
BK Příbor
21. 1. 2022
19:15
Gymnázium Hladnov Vojtěch Ščurek
Jan Posker
80
62
22
13
39
32
63
49
Review
Základní část 11. kolo 62
TJ Sokol Karvíná B
Basket Opava 2010 B
21. 1. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná Lukáš Stáňa
Tomáš Kraina
69
61
21
13
45
26
55
48
Review
Základní část 11. kolo 61
BK Labrador Ostrava A
Slavia Havířov
20. 1. 2022
20:15
Trojhalí Tomáš Nevřela
Matouš Přidal
91
90
15
19
44
37
62
63
Review
Základní část 11. kolo 63
BK Frýdek-Místek
TJ Slavoj Český Těšín
20. 1. 2022
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek Radim Kavka
Jan Menšík
43
86
10
19
23
43
33
59
Review
Základní část 11. kolo 64
BK Snakes Ostrava B
BK Krnov
21. 1. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Tomáš Nevřela
71
57
24
11
39
26
56
42
Review
Základní část 12. kolo 72
TJ Sokol Karvíná B
BK Labrador Ostrava A
Bude upřesněno
-
ZŠ Družby Karviná
20
0
*
Review
Základní část 12. kolo 68
VSK VŠB Ostrava
BK Příbor
28. 1. 2022
17:30
Sportovní hala VŠB TU René Klapetek
Johana Križanová
82
79
25
20
38
39
63
56
Review
Základní část 12. kolo 69
BK Hladnov Ostrava
BK Krnov
28. 1. 2022
19:00
Gymnázium Hladnov Vojtěch Ščurek
Jan Posker
67
49
19
6
25
16
56
29
Review
Základní část 12. kolo 67
Slavia Havířov
BC Nový Jičín B
23. 2. 2022
19:50
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
68
73
15
14
30
33
47
54
Review
Základní část 12. kolo 71
BK Frýdek-Místek
Basket Opava 2010 B
27. 1. 2022
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek Jan Menšík
Radim Kavka
38
64
14
25
24
38
27
55
Review
Základní část 12. kolo 70
BK Snakes Ostrava B
TJ Slavoj Český Těšín
28. 1. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Tomáš Nevřela
51
83
17
16
26
31
37
53
Review
Základní část 13. kolo 77
BK Krnov
VSK VŠB Ostrava
12. 2. 2022
17:00
Hala TJ Lokomotiva René Klapetek
Vojtěch Jurník
57
66
12
18
30
33
40
53
Review
Základní část 13. kolo 76
TJ Slavoj Český Těšín
BK Hladnov Ostrava
10. 2. 2022
18:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Kraina
Lukáš Stáňa
92
81
29
12
55
33
71
57
Review
Základní část 13. kolo 73
TJ Sokol Karvíná B
Slavia Havířov
11. 2. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná Vojtěch Ščurek
Jan Posker
109
70
27
16
49
28
87
48
Review
Základní část 13. kolo 75
Basket Opava 2010 B
BK Snakes Ostrava B
10. 2. 2022
20:00
Sportovní hala Malé Hoštice René Klapetek
Jakub Kremser
80
73
26
13
38
36
57
57
Review
Základní část 13. kolo 74
BK Labrador Ostrava A
BK Frýdek-Místek
31. 5. 2022
20:15
Trojhalí Václav Sýkora
Marek Pilch
83
86
15
21
34
47
53
62
Review
Základní část 13. kolo 78
BK Příbor
BC Nový Jičín B
11. 2. 2022
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Michal Slovák
61
77
23
23
36
43
49
58
Review
Základní část 14. kolo 81
VSK VŠB Ostrava
TJ Slavoj Český Těšín
18. 2. 2022
17:30
Sportovní hala VŠB TU Matouš Přidal
Marek Pilch
75
81
10
22
40
43
57
61
Review
Základní část 14. kolo 82
BK Hladnov Ostrava
Basket Opava 2010 B
25. 3. 2022
19:00
Gymnázium Hladnov Václav Sýkora
Ondřej Veselý
94
59
19
8
46
24
68
28
Review
Základní část 14. kolo 79
Slavia Havířov
BK Příbor
16. 2. 2022
19:50
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Jan Posker
97
93
27
24
49
50
71
63
Review
Základní část 14. kolo 80
BC Nový Jičín B
BK Krnov
16. 2. 2022
20:00
SH Krytý bazén Miroslav Slovák
Michal Slovák
81
37
22
8
39
21
67
26
Review
Základní část 14. kolo 84
BK Frýdek-Místek
TJ Sokol Karvíná B
17. 2. 2022
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek Tomáš Kraina
Radim Kavka
34
63
10
19
14
33
25
49
Review
Základní část 14. kolo 83
BK Snakes Ostrava B
BK Labrador Ostrava A
4. 5. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Václav Sýkora
Adam Giecek
96
68
28
23
48
39
63
60
Review
Základní část 15. kolo 89
TJ Slavoj Český Těšín
BC Nový Jičín B
3. 3. 2022
18:30
SŠHOP Český Těšín Adam Giecek
Matouš Přidal
93
68
26
17
45
31
75
51
Review
Základní část 15. kolo 90
BK Krnov
BK Příbor
11. 3. 2022
19:30
Hala TJ Lokomotiva Kateřina Jedličková
Ondřej Chodura
73
57
13
15
35
28
63
40
Review
Základní část 15. kolo 85
Slavia Havířov
BK Frýdek-Místek
2. 3. 2022
19:50
SPŠE Havířov Tomáš Nevřela
Matouš Přidal
73
52
16
17
32
33
55
43
Review
Základní část 15. kolo 86
TJ Sokol Karvíná B
BK Snakes Ostrava B
4. 3. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná Václav Sýkora
Jan Menšík
72
76
28
18
35
37
58
56
Review
Základní část 15. kolo 88
Basket Opava 2010 B
VSK VŠB Ostrava
3. 3. 2022
20:00
Víceúčelová hala Opava Ondřej Chodura
Kamil Vavrečka
67
59
14
15
27
27
51
40
Review
Základní část 15. kolo 87
BK Labrador Ostrava A
BK Hladnov Ostrava
3. 3. 2022
20:15
Trojhalí Tomáš Kraina
Lukáš Stáňa
59
121
16
27
33
60
52
95
Review
Základní část 16. kolo 94
VSK VŠB Ostrava
BK Labrador Ostrava A
18. 3. 2022
17:30
Sportovní hala VŠB TU Dominik Holaň
Marek Pilch
55
64
18
13
33
36
39
48
Review
Základní část 16. kolo 95
BK Hladnov Ostrava
TJ Sokol Karvíná B
18. 3. 2022
19:15
Gymnázium Hladnov Václav Sýkora
Vojtěch Ščurek
87
64
21
19
36
33
65
52
Review
Základní část 16. kolo 91
Slavia Havířov
BK Krnov
16. 3. 2022
19:50
SPŠE Havířov Vojtěch Ščurek
Matouš Přidal
70
68
17
17
33
34
53
46
Review
Základní část 16. kolo 93
BC Nový Jičín B
Basket Opava 2010 B
16. 3. 2022
20:00
SH Krytý bazén Filip Hudec
Michal Slovák
70
63
18
13
30
32
47
44
Review
Základní část 16. kolo 92
BK Příbor
TJ Slavoj Český Těšín
18. 3. 2022
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Michal Slovák
Jan Menšík
55
62
10
12
28
28
45
41
Review
Základní část 16. kolo 96
BK Snakes Ostrava B
BK Frýdek-Místek
18. 3. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Petr Opletal
113
56
28
16
51
30
82
40
Review
Základní část 17. kolo 102
TJ Slavoj Český Těšín
BK Krnov
24. 3. 2022
18:30
SŠHOP Český Těšín Adam Giecek
Petr Opletal
73
62
18
17
34
37
54
46
Review
Základní část 17. kolo 99
TJ Sokol Karvíná B
VSK VŠB Ostrava
25. 3. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná Lukáš Stáňa
Natálie Grobelná
79
42
19
8
44
16
64
31
Review
Základní část 17. kolo 101
Basket Opava 2010 B
BK Příbor
24. 3. 2022
20:00
Sportovní hala Malé Hoštice Ondřej Chodura
Kateřina Jedličková
91
58
28
16
50
30
72
38
Review
Základní část 17. kolo 100
BK Labrador Ostrava A
BC Nový Jičín B
10. 5. 2022
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Marek Pilch
55
85
9
24
25
43
36
64
Review
Základní část 17. kolo 98
BK Frýdek-Místek
BK Hladnov Ostrava
24. 3. 2022
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek Tomáš Kraina
Radim Kavka
33
104
16
35
24
51
29
76
Review
Základní část 17. kolo 97
BK Snakes Ostrava B
Slavia Havířov
25. 3. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Tomáš Nevřela
Jan Posker
79
53
26
14
45
22
63
39
Review
Základní část 18. kolo 104
BK Krnov
Basket Opava 2010 B
9. 4. 2022
15:00
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
51
72
12
25
23
45
38
59
Review
Základní část 18. kolo 107
VSK VŠB Ostrava
BK Frýdek-Místek
8. 4. 2022
17:30
Sportovní hala VŠB TU Petr Opletal
Matouš Přidal
72
50
26
14
40
20
58
39
Review
Základní část 18. kolo 108
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Ostrava B
8. 4. 2022
19:00
Gymnázium Hladnov Václav Sýkora
Tomáš Holubek
109
66
19
14
47
35
82
50
Review
Základní část 18. kolo 106
BC Nový Jičín B
TJ Sokol Karvíná B
8. 4. 2022
19:30
SH Krytý bazén Jan Menšík
Radim Kavka
82
56
15
14
34
19
53
36
Review
Základní část 18. kolo 103
Slavia Havířov
TJ Slavoj Český Těšín
6. 4. 2022
19:50
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Jan Posker
68
88
17
9
31
34
50
49
Review
Základní část 18. kolo 105
BK Příbor
BK Labrador Ostrava A
8. 4. 2022
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Michal Slovák
Miroslav Slovák
84
63
19
19
43
28
68
51
Review
Základní část 19. kolo 109
BK Hladnov Ostrava
Slavia Havířov
22. 4. 2022
19:15
Gymnázium Hladnov Dominik Holaň
Vojtěch Ščurek
101
75
14
22
37
39
64
57
Review
Základní část 19. kolo 112
TJ Sokol Karvíná B
BK Příbor
22. 4. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná Johana Križanová
Lukáš Stáňa
77
61
25
21
43
32
66
43
Review
Základní část 19. kolo 114
Basket Opava 2010 B
TJ Slavoj Český Těšín
21. 4. 2022
20:00
Sportovní hala Malé Hoštice Jonáš Kavan
Kamil Vavrečka
90
81
19
23
43
52
66
63
Review
Základní část 19. kolo 113
BK Labrador Ostrava A
BK Krnov
17. 5. 2022
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Jan Posker
70
71
16
26
32
37
54
55
Review
Základní část 19. kolo 111
BK Frýdek-Místek
BC Nový Jičín B
21. 4. 2022
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek Marek Slovák
Miroslav Slovák
57
67
13
14
31
32
42
50
Review
Základní část 19. kolo 110
BK Snakes Ostrava B
VSK VŠB Ostrava
22. 4. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Ondřej Veselý
Aleš Jurda
80
55
22
9
43
25
62
44
Review
Základní část 20. kolo 120
VSK VŠB Ostrava
BK Hladnov Ostrava
29. 4. 2022
17:30
Sportovní hala VŠB TU Tomáš Holubek
Aleš Jurda
61
93
12
21
19
41
43
65
Review
Základní část 20. kolo 116
TJ Slavoj Český Těšín
BK Labrador Ostrava A
28. 4. 2022
18:30
SŠHOP Český Těšín Václav Sýkora
Petr Opletal
97
63
28
13
51
29
74
47
Review
Základní část 20. kolo 119
BC Nový Jičín B
BK Snakes Ostrava B
26. 5. 2022
19:30
SH Krytý bazén Filip Hudec
David Tichý
80
71
14
18
36
38
55
55
Review
Základní část 20. kolo 115
Slavia Havířov
Basket Opava 2010 B
27. 4. 2022
19:50
SPŠE Havířov Tomáš Holubek
Vojtěch Ščurek
61
81
3
35
28
46
41
70
Review
Základní část 20. kolo 117
BK Krnov
TJ Sokol Karvíná B
29. 4. 2022
20:00
Hala TJ Lokomotiva René Klapetek
Ondřej Chodura
67
56
26
7
38
29
50
49
Review
Základní část 20. kolo 118
BK Příbor
BK Frýdek-Místek
29. 4. 2022
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Michal Slovák
Miroslav Slovák
89
62
20
17
34
32
61
46
Review
Základní část 21. kolo 121
VSK VŠB Ostrava
Slavia Havířov
13. 5. 2022
17:30
Sportovní hala VŠB TU Adam Giecek
Matouš Přidal
75
60
20
17
38
39
61
47
Review
Základní část 21. kolo 122
BK Hladnov Ostrava
BC Nový Jičín B
13. 5. 2022
19:00
Gymnázium Hladnov Ondřej Rusz
Jan Posker
84
69
24
12
41
25
62
48
Review
Základní část 21. kolo 125
TJ Sokol Karvíná B
TJ Slavoj Český Těšín
13. 5. 2022
20:00
ZŠ Družby Karviná Vojtěch Ščurek
Ondřej Veselý
73
71
29
15
44
34
60
61
Review
Základní část 21. kolo 126
BK Labrador Ostrava A
Basket Opava 2010 B
12. 5. 2022
20:15
Trojhalí Tomáš Holubek
Václav Sýkora
59
84
7
22
24
38
41
58
Review
Základní část 21. kolo 124
BK Frýdek-Místek
BK Krnov
12. 5. 2022
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek Michal Slovák
Miroslav Slovák
62
82
13
28
28
49
47
59
Review
Základní část 21. kolo 123
BK Snakes Ostrava B
BK Příbor
25. 5. 2022
20:40
ZŠ Dvorského Adam Giecek
Tomáš Nevřela
82
52
12
13
42
27
66
40
Review
Základní část 22. kolo 129
TJ Slavoj Český Těšín
BK Frýdek-Místek
20. 5. 2022
17:30
SŠHOP Český Těšín Tomáš Holubek
Václav Sýkora
80
54
15
20
40
27
60
39
Review
Základní část 22. kolo 132
BC Nový Jičín B
VSK VŠB Ostrava
17. 5. 2022
18:15
SH Krytý bazén Jan Menšík
Michal Slovák
86
54
16
9
41
26
58
35
Review
Základní část 22. kolo 130
BK Krnov
BK Snakes Ostrava B
20. 5. 2022
19:30
Hala TJ Lokomotiva Jakub Kremser
Kateřina Jedličková
68
73
14
17
37
33
55
45
Review
Základní část 22. kolo 127
Slavia Havířov
BK Labrador Ostrava A
25. 5. 2022
19:50
SPŠE Havířov Petr Opletal
Jan Posker
73
59
23
15
34
25
52
38
Review
Základní část 22. kolo 128
Basket Opava 2010 B
TJ Sokol Karvíná B
14. 4. 2022
20:00
Sportovní hala Malé Hoštice Jakub Kmošek
Kateřina Jedličková
89
46
21
13
42
30
67
34
Review
Základní část 22. kolo 131
BK Příbor
BK Hladnov Ostrava
20. 5. 2022
20:15
tělocvična Masarykova gymnázia Jan Menšík
Radim Kavka
66
75
15
19
33
39
52
51
Review
Hráč Tým Věk Z
Ludvík Magnusek Labrador A 52 1
Jan Bystroň Nový Jičín B 20 1
Matouš Přidal Snakes Ostrava B 22 1
Jakub Zikl Karviná B 23 1
Matěj Rygel Labrador A 22 1
Ondřej Zhasil Hladnov Ostrava 20 1
Radek Janisch Hladnov Ostrava 20 1
Marek Valigura Nový Jičín B 21 1
Martin Malíček Labrador A 23 1
Štěpán Pavelek Opava 2010 B 20 1
Dominik Gebauer Opava 2010 B 21 1
Vít Sekerák Hladnov Ostrava 28 1
Dominik Pasterňák Opava 2010 B 24 1
Jakub Velička BK Příbor 21 1
Pavel Jelič Nový Jičín B 23 1
Robin Hoblík VŠB Ostrava 23 1
Přemysl Kořínek Snakes Ostrava B 22 1
David Paluv Karviná B 20 1
Zdeněk Zima Karviná B 20 1
Petr Švesták Karviná B 20 1
Richard Čepek BK Krnov 21 1
Jakub Choma BK Krnov 20 1
Daniel Choma BK Krnov 23 1
Jan Kopecký BK Krnov 21 1
Ivo Santarius BK Krnov 20 1
Dominik Holaň Snakes Ostrava B 21 1
Jan Pešta BK Příbor 23 1
Viktor Chalupa VŠB Ostrava 33 1
Matouš Kavan VŠB Ostrava 34 1
Artur Wojnarowský Karviná B 22 1
Zdeněk Jakubu Nový Jičín B 24 1
Kamil Černý Opava 2010 B 25 1
David Číšecký Karviná B 27 1
Otakar Kukla Opava 2010 B 53 1
Pavel Gniadek Snakes Ostrava B 32 1
Jiří Lepík BK FM 35 1
Tomáš Krba Nový Jičín B 42 1
Jan Poczatek Hladnov Ostrava 29 1
Aleš Jurda Hladnov Ostrava 34 1
Michael Dostál Labrador A 40 1
Vojtěch Ščurek Snakes Ostrava B 26 1
Vojtěch Kortiš BK Krnov 23 1
Dominik Šíma Karviná B 28 1
Vojtěch Jančík VŠB Ostrava 26 1
Michal Katreniak VŠB Ostrava 26 1
Robin Stančík Labrador A 31 1
Roman Hašek Karviná B 27 1
Tomáš Noga BK FM 29 1
David Schrebenský Snakes Ostrava B 32 1
Jaroslav Močigemba VŠB Ostrava 38 1
Jiří Pilař Hladnov Ostrava 38 1
Roman Vítek Snakes Ostrava B 52 1
Jiří Kováč Nový Jičín B 28 1
Jakub Hlaváček BK Krnov 31 1
Jan Říčka BK Příbor 24 1
Lukáš Holčapek Snakes Ostrava B 22 1
Štěpán Vons Snakes Ostrava B 22 1
Tomáš Doležel VŠB Ostrava 24 1
Jiří Klepáč Snakes Ostrava B 22 1
Vojtěch Vons Snakes Ostrava B 22 1
Vojtěch Blačinský Hladnov Ostrava 20 1
Orlando Duanes VŠB Ostrava 21 1
Jiří Tomek BK Příbor 21 1
Lukáš Peterek Opava 2010 B 33 1
Martin Koval Nový Jičín B 20 1
Patrik Matzke Nový Jičín B 23 1
Leszek Siwy Český Těšín 39 1
Adam Hajduk Český Těšín 39 1
Lukasz Kuboszek Český Těšín 55 1
Filip Špaňhel Hladnov Ostrava 23 1
Grzegorz Siwy Český Těšín 37 1
Michał Talik Český Těšín 38 1
Dominik Priadka Karviná B 20 1
Radek Miľo Nový Jičín B 19 1
Michal Kazmierczak Český Těšín 37 1
Václav Makový BK FM 32 1
Tomáš Machold Opava 2010 B 35 1
Daniel Przebinda Český Těšín 41 1
Mikuláš Kalisz BK Krnov 21 1
Ladislav Filo Karviná B 20 1
Kamil Pietrysko Český Těšín 31 1
Michal Smutný BK Krnov 20 1
Martin Bostl Opava 2010 B 21 1
Lukasz Ferfecki Český Těšín 39 1
Jakub Debicki Český Těšín 39 1
Jaroslav Vavera BK Krnov 25 1
Pavel Carbol VŠB Ostrava 25 1
Kryštof Beneš BK Krnov 26 1
Szymon Ciompa Český Těšín 38 1
Lukáš Kuděla Opava 2010 B 19 1
Matěj Plovucha Opava 2010 B 19 1
Lukáš Horký BK FM 43 1
Jakub Buchtík Karviná B 18 1
Jakub Lepka Karviná B 24 1
Dominik Tomek Karviná B 19 1
Erik Havel BK Příbor 18 1
Marek Slovák BK Příbor 18 1
Matěj Šesták BK Krnov 19 1
Dominik Šimeček Opava 2010 B 20 1
Jakub Havrlant Nový Jičín B 23 1
Sebastián Kloss Karviná B 21 1
Milan Machala BK Příbor 18 1
Mariusz Kubien Český Těšín 42 1
Jan Kubica BK Krnov 20 1
Adam Jež Karviná B 20 1
Petr Belák Karviná B 19 1
Daniel Tomek Karviná B 19 1
Petr Němčík BK Krnov 20 1
Tomasz Holisz Český Těšín 43 1
Šimon Veselý Karviná B 19 1
Petr Šindler Nový Jičín B 22 1
Petr Szczur Hladnov Ostrava 20 1
Ján Matiaško BK Krnov 43 1
Ferdinand Tischlinger Nový Jičín B 55 1
Daniel Juřík Karviná B 20 1
Ondřej Ciasnocha Karviná B 19 1
Jindřich Niesporek BK Příbor 19 1
David Muntág BK Příbor 19 1
David Mihál Labrador A 18 1
Tomáš Martinák BK FM 37 1
Lukáš Kremer Opava 2010 B 23 1
Luboš Heinc Slavia Havířov 49 1
Adam Zemánek BK Příbor 21 1
Matěj Richtář Hladnov Ostrava 23 1
Jaroslav Odehnal Karviná B 32 1
Vojtěch Sedlák Slavia Havířov 32 1
Vojtěch Žurek Hladnov Ostrava 34 1
Ondřej Měrka VŠB Ostrava 35 1
Tomáš Měrka VŠB Ostrava 35 1
Petr Pešat BK FM 40 1
Stanislav Audy BK Příbor 41 1
Aleš Karafiát BK Krnov 40 1
Roman Brys BK FM 40 1
Petr Sabol BK FM 40 1
Přemyslav Rylko Český Těšín 40 1
Lukáš Peter Snakes Ostrava B 35 1
Mateo Bilič BK Příbor 36 1
Jan Navrátil Slavia Havířov 32 1
Petr Sobčák BK FM 34 1
Tomáš Sokol VŠB Ostrava 35 1
Michal Hájek BK FM 41 1
Michal Hrnčíř Snakes Ostrava B 32 1
František Siska Slavia Havířov 32 1
Tomáš Kovalčík Karviná B 32 1
Jakub Janus Labrador A 31 1
Jan Kukol Opava 2010 B 38 1
Martin Tomaštík Slavia Havířov 31 1
Lukáš Růžička Labrador A 30 1
Petr Nakládal Labrador A 50 1
Zdeněk Miček Labrador A 31 1
Rafal Domajer Český Těšín 46 1
Marek Schuster Opava 2010 B 29 1
Stanislav Bujnovský Hladnov Ostrava 40 1
Martin Benek Labrador A 46 1
Václav Mojžíšek BK FM 41 1
Jaroslav Kretschmann BK Příbor 25 1
Radek Šolc Opava 2010 B 32 1
Jindřich Wisla Karviná B 32 1
Patrik Mosler Karviná B 30 1
Tomáš Kraina Slavia Havířov 29 1
Filip Kovalčík Hladnov Ostrava 29 1
Dominik Folwarczný Slavia Havířov 30 1
Robert Závada Slavia Havířov 29 1
Václav Sýkora Slavia Havířov 30 1
Daniel Giecek Hladnov Ostrava 32 1
Ondřej Kocurek Slavia Havířov 30 1
Adam Černý Labrador A 23 1
Tomáš Dihel Opava 2010 B 30 1
Jan Bobocký Opava 2010 B 26 1
Adam Horák Opava 2010 B 32 1
Jaromír Kudela BK FM 37 1
Lukáš Příchodský Snakes Ostrava B 30 1
Jan Krutina Karviná B 26 1
Martin Štěpánek Karviná B 27 1
Vladimír Vaněk Labrador A 42 1
Petr Němec Nový Jičín B 51 1
Martin Pachlopník BK FM 40 1
Jan Roško BK FM 40 1
Václav Janovský BK Krnov 50 1
Marek Ježek Český Těšín 50 1
Tomáš Fukala Český Těšín 49 1
Igor Bosák Český Těšín 51 1
Michael Beier Český Těšín 56 1
Břetislav Hanzel Labrador A 41 1
Jakub Omaník Nový Jičín B 28 1
Marek Broulík VŠB Ostrava 24 1
Šimon Kurečka Opava 2010 B 25 1
Matěj Smolarčík Snakes Ostrava B 25 1
Lukáš Veselý Labrador A 27 1
Kamil Vašťák Snakes Ostrava B 27 1
Marek Pilch Snakes Ostrava B 27 1
Filip Helštýn Hladnov Ostrava 33 1
Jan Šíma Hladnov Ostrava 31 1
Filip Gregor Nový Jičín B 33 1
Daniel Panák Nový Jičín B 27 1
Tomáš Vlček BK Příbor 33 1
Adam Samiec VŠB Ostrava 31 1
Lukáš Přebinda BK FM 27 1
Karel Špidla BK FM 40 1
Jindřich Skopal Karviná B 33 1
Roman Halík Labrador A 42 1
Jan Tecl Opava 2010 B 27 1
Pavel Malatinský Slavia Havířov 30 1
Ondřej Šiko Hladnov Ostrava 41 1
Filip Zifčák BK Krnov 21 1
Tomáš Zápalka BK Krnov 25 1
Michael Mach Slavia Havířov 31 1
Marek Mattivi Nový Jičín B 31 1
Matěj Šnaur Hladnov Ostrava 22 1
Erik Viktorin Hladnov Ostrava 21 1
Adam Giecek Hladnov Ostrava 36 1
Vítězslav Branda Opava 2010 B 35 1
Jan Dedek Snakes Ostrava B 31 1
Miroslav Zapletal Nový Jičín B 32 1
Petr Martikán Opava 2010 B 23 1
David Obercian BK Příbor 30 1
Ondřej Kukla Opava 2010 B 25 1
Adam Skácelík Opava 2010 B 27 1
Martin Kubáň BK Příbor 33 1
Daniel Rýdel Nový Jičín B 27 1
David Šotlík Opava 2010 B 25 1
Adam Vidlička BK Krnov 26 1
Adam Rumian BK Krnov 27 1
Petr Gross BK Krnov 30 1
Jiří Siegfried BK Krnov 25 1
Miroslav Chudoba BK Krnov 25 1
Jiří Durišík BK Krnov 25 1
Petr Strnisko BK Krnov 33 1
Marek Nogol BK FM 31 1
Martin Zdražil Nový Jičín B 43 1
Roman Medek Nový Jičín B 35 1
Lukáš Pindroch Nový Jičín B 30 1
Vojtěch Novák BK Příbor 29 1
Jiří Rabiec Hladnov Ostrava 33 1
Miroslav Gibas VŠB Ostrava 33 1
Jan Sikora Hladnov Ostrava 34 1
František Luzar VŠB Ostrava 28 1
Jakub Bačák VŠB Ostrava 32 1
Pavel Olka BK FM 33 1
Jan Heidrich BK FM 31 1
Libor Glac Karviná B 31 1
Tomáš Dvořák Slavia Havířov 28 1
Jiří Pavelka BK Příbor 44 1
Robert Dihel Opava 2010 B 37 1
Dalibor Vaněk Nový Jičín B 35 1
Petr Olka BK FM 26 1
Jan Kelar Nový Jičín B 24 1
Adam Stuchlik Český Těšín 42 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Veselý Ondřej 4 1 3 0 - - -
Vavrečka Kamil 2 0 2 0 - - -
Tichý David 1 0 1 0 - - -
Ščurek Vojtěch 14 7 7 0 - - -
Sýkora Václav 16 11 5 0 - - -
Stáňa Lukáš 6 3 3 0 - - -
Slovák Michal 19 7 12 0 - - -
Slovák Marek 3 2 1 0 - - -
Slovák Miroslav 10 1 9 0 - - -
Rusz Ondřej 3 1 2 0 - - -
Přidal Matouš 11 1 10 0 - - -
Posker Jan 18 1 17 0 - - -
Pilch Marek 8 2 6 0 - - -
Ostráková Julie Valerie 1 0 1 0 - - -
Opletal Petr 11 5 6 0 - - -
Nevřela Tomáš 11 7 4 0 - - -
Menšík Jan 15 12 3 0 - - -
Mainuš Michal 1 0 1 0 - - -
Križanová Johana 3 1 2 0 - - -
Kremser Jakub 3 2 1 0 - - -
Kraina Tomáš 7 5 2 0 - - -
Kmošek Jakub 4 4 0 0 - - -
Klapetek René 6 6 0 0 - - -
Kavka Radim 9 1 8 0 - - -
Kavan Jonáš 1 1 0 0 - - -
Jurník Vojtěch 1 0 1 0 - - -
Jurda Aleš 5 1 4 0 - - -
Jedličková Kateřina 9 2 7 0 - - -
Chodura Ondřej 8 2 6 0 - - -
Hudec Filip 4 4 0 0 - - -
Holubek Tomáš 17 16 1 0 - - -
Holaň Dominik 3 3 0 0 - - -
Grobelná Natálie 1 0 1 0 - - -
Giecek Adam 16 15 1 0 - - -
Dolinek Ivo 3 3 0 0 - - -
Baďura Ota 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře