Celostátní liga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B 1. kolo 57
BK Lions Jindřichův Hradec
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
skupina B 1. kolo 58
Tesla Pardubice
BVK Holice
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 1. kolo 59
BK Brandýs n. Labem
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 1. kolo 60
Jižní Supi
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina B 2. kolo 61
BK Lions Jindřichův Hradec
Jižní Supi
19. 9. 2020
14:30
Městská SH J.Hradec II-malá Marek Vaníček
Ondřej Josefus
61
66
13
13
28
34
46
49
Review
skupina B 2. kolo 62
BC Vysočina
Sokol Žižkov
19. 9. 2020
17:00
Hala SMJ Jihlava Natálie Karabínová
Karel Janík
98
58
16
13
46
30
74
40
Review
skupina B 2. kolo 63
Tesla Pardubice
BK Brandýs n. Labem
19. 9. 2020
11:00
SH ZŠ Studánka Jan Špaček
Vladislav Trmač
55
88
17
27
29
46
38
68
Review
skupina B 2. kolo 64
BVK Holice
Basket Poděbrady
19. 9. 2020
11:30
SH Holubova ul. Pavel Theodor
Jaroslav Poživil
78
59
25
15
47
34
70
46
Review
skupina B 3. kolo 65
BK Lions Jindřichův Hradec
Sokol Žižkov
20. 9. 2020
09:30
Městská SH J.Hradec II-malá Marek Vaníček
Ondřej Josefus
83
36
25
6
47
10
69
24
Review
skupina B 3. kolo 66
BC Vysočina
Jižní Supi
20. 9. 2020
10:00
Hala SMJ Jihlava Natálie Karabínová
Karel Janík
56
71
17
15
26
37
48
46
Review
skupina B 3. kolo 67
Tesla Pardubice
Basket Poděbrady
20. 9. 2020
14:00
SH ZŠ Studánka Michal Šafařík
Jan Špaček
81
72
21
18
42
36
62
52
Review
skupina B 3. kolo 68
BVK Holice
BK Brandýs n. Labem
20. 9. 2020
09:00
SH Holubova ul. Jakub Petrák
Jan Lejčko
66
89
14
21
34
54
50
71
Review
skupina B 4. kolo 69
Jižní Supi
BK Brandýs n. Labem
3. 10. 2020
10:00
TJ Sokol Petrovice Lukáš Ulrych
Martin Kozel
85
75
26
19
53
36
64
57
Review
skupina B 4. kolo 70
Sokol Žižkov
Basket Poděbrady
3. 10. 2020
11:30
SH Folimanka František Syrovátka
Fedor Lysov
75
61
13
17
34
35
55
44
Review
skupina B 4. kolo 71
BK Lions Jindřichův Hradec
Tesla Pardubice
3. 10. 2020
14:30
Městská SH J.Hradec II-malá Martin Sekáč
Martin Račanský
85
83
16
16
44
35
66
53
Review
skupina B 4. kolo 72
BC Vysočina
BVK Holice
3. 10. 2020
17:00
Hala SMJ Jihlava Kamil Karafiát
Maxmilian Zavřel
88
67
23
17
43
28
63
48
Review
skupina B 5. kolo 73
Jižní Supi
Basket Poděbrady
4. 10. 2020
12:30
TJ Sokol Petrovice Matej Kovačovič
Jan Renc
97
45
24
13
48
23
70
33
Review
skupina B 5. kolo 74
Sokol Žižkov
BK Brandýs n. Labem
4. 10. 2020
10:00
SH Folimanka Michal Kocián
Fedor Lysov
52
94
10
26
27
51
39
72
Review
skupina B 5. kolo 75
BK Lions Jindřichův Hradec
BVK Holice
4. 10. 2020
09:30
Městská SH J.Hradec II-malá Martin Sekáč
Martin Račanský
60
49
18
10
31
23
45
35
Review
skupina B 5. kolo 76
BC Vysočina
Tesla Pardubice
4. 10. 2020
11:00
Hala SMJ Jihlava Kamil Karafiát
Maxmilian Zavřel
83
74
23
12
52
32
71
51
Review
skupina B 6. kolo 77
Tesla Pardubice
Jižní Supi
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 6. kolo 78
BVK Holice
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 6. kolo 79
BK Brandýs n. Labem
BK Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 6. kolo 80
Basket Poděbrady
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 7. kolo 81
Tesla Pardubice
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 7. kolo 82
BVK Holice
Jižní Supi
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 7. kolo 83
BK Brandýs n. Labem
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 7. kolo 84
Basket Poděbrady
BK Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 8. kolo 85
BC Vysočina
BK Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina B 8. kolo 86
BVK Holice
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 8. kolo 87
Basket Poděbrady
BK Brandýs n. Labem
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 8. kolo 88
Sokol Žižkov
Jižní Supi
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina B 9. kolo 89
Sokol Žižkov
BK Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina B 9. kolo 90
Jižní Supi
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina B 9. kolo 91
Basket Poděbrady
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 9. kolo 92
BK Brandýs n. Labem
BVK Holice
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 10. kolo 93
Jižní Supi
BK Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina B 10. kolo 94
Sokol Žižkov
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina B 10. kolo 95
BK Brandýs n. Labem
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 10. kolo 96
Basket Poděbrady
BVK Holice
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 11. kolo 97
Basket Poděbrady
Jižní Supi
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 11. kolo 98
BK Brandýs n. Labem
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 11. kolo 99
BVK Holice
BK Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 11. kolo 100
Tesla Pardubice
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 12. kolo 101
BK Brandýs n. Labem
Jižní Supi
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
skupina B 12. kolo 102
Basket Poděbrady
Sokol Žižkov
Bude upřesněno
-
MSH Ostende
Preview
skupina B 12. kolo 103
Tesla Pardubice
BK Lions Jindřichův Hradec
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
skupina B 12. kolo 104
BVK Holice
BC Vysočina
Bude upřesněno
-
SH Holubova ul.
Preview
skupina B 13. kolo 105
Sokol Žižkov
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina B 13. kolo 106
Jižní Supi
BVK Holice
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina B 13. kolo 107
BC Vysočina
BK Brandýs n. Labem
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
skupina B 13. kolo 108
BK Lions Jindřichův Hradec
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
skupina B 14. kolo 109
Jižní Supi
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Petrovice
Preview
skupina B 14. kolo 110
Sokol Žižkov
BVK Holice
Bude upřesněno
-
TJ Sokol Žižkov I.
Preview
skupina B 14. kolo 111
BK Lions Jindřichův Hradec
BK Brandýs n. Labem
Bude upřesněno
-
Městská SH J.Hradec II-malá
Preview
skupina B 14. kolo 112
BC Vysočina
Basket Poděbrady
Bude upřesněno
-
Hala SMJ Jihlava
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Martin Šindelář BK Přelouč 17 7 1.0 12.4 4.4 0.6 1.9/2.6 72.2 1.9
Vojtěch Toul Slavia Kroměříž 17 4 1.0 19.3 6.3 1.0 3.8/7.5 50.0 1.8
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 16 8 1.0 8.5 3.3 0.3 1.3/4.5 27.8 1.6
Sebastian Křemen BA Nymburk 15 6 1.0 11.0 2.2 1.5 2.2/3.3 65.0 2.3
11 Dominik Procházka Tesla Pardubice 17 8 1.0 8.3 3.4 0.3 0.8/2.8 27.3 1.4
Lukáš Kejmar BK Brandýs n. L. 17 4 1.0 15.5 4.5 1.3 2.8/3.0 91.7 3.5
19 Martin Černý BK SLUNETA Ústí n.L. 15 6 1.0 9.2 3.7 0.0 1.8/4.0 45.8 2.7
Jan Florčík STRABAG Zlín 15 6 1.0 7.8 2.7 0.3 1.5/2.5 60.0 1.5
Max Hrabovský BA Sparta 15 5 1.0 9.2 3.2 0.2 2.2/4.0 55.0 2.2
Matěj Šperl BK Lions J. Hradec 17 4 1.0 11.3 4.3 0.5 1.3/5.0 25.0 2.0
Adam Cíleček Tygři Brno B 17 4 1.0 10.8 4.0 0.3 2.0/4.3 47.1 2.5
Ondřej Franěk BK Klatovy 15 2 1.0 19.5 2.5 3.0 5.5/6.5 84.6 1.0
Marek Zvolánek BK Lions J. Hradec 15 2 1.0 19.0 7.5 1.0 1.0/2.0 50.0 3.5
Erik Havel BK Příbor 17 4 1.0 9.0 1.8 1.5 / 2.5 1.0/1.5 0.0* 2.8
Tadeáš Šruc BCM Orli Prostějov B 17 3 1.0 11.0 3.0 1.3 / 3.0 1.0/1.3 0.0* 2.0
Robert Lízálek Sokol Pražský 16 5 22.8 6.4 2.2 0.4 / 2.6 0.8/1.6 0.0* 3.6
Milan Machala NH Ostrava 17 3 21.0 10.3 0.7 2.0 / 3.7 3.0/4.0 75.0 2.0
Josef Pluhař BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 6 24.2 5.2 1.7 0.3 / 1.3 0.8/1.3 0.0* 2.7
Jakub Louda Jižní Supi 17 4 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.8 0.0* 2.5
Robin Klapetek BK Opava 17 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Kryštof Kopecký Sokol Žižkov 17 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 4.0
Tomáš Hlaváček Tygři Louny 16 3 1.0 6.3 2.7 0.0 1.0/1.7 0.0* 3.3
Filip Hampl Pod U17B 17 3 1.0 6.3 2.0 0.0 2.3/2.7 87.5 2.3
Petr Mondschein USK 17 4 27.3 4.5 1.8 0.0 / 0.3 1.0/2.3 44.4 4.0
Matěj Trnka BC Vysočina 17 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/2.0 25.0 2.3
David Nejezchleb Tygři Brno 15 1 1.0 17.0 8.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Richard El Karib Tygři Praha B 16 4 1.0 3.5 1.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.8
Tomáš Valentíny GBA Lions J. Hradec B 16 1 1.0 10.0 3.0 1.0 1.0/3.0 33.3 2.0
Michal Slovák Tygři Brno 16 2 18.5 4.5 2.0 0.0 / 1.0 0.5/0.5 0.0* 1.0
Adam Polanský Vlci Žďár 16 2 1.0 4.0 1.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 3.0
Tomáš Halámek BK Přeštice 17 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/8.0 0.0 0.0
Tadeáš Hofman Kondoři Liberec 17 4 1.0 1.5 0.3 0.3 0.3/1.5 0.0* 1.3
Ondřej Urban Vlci Žďár 15 5 1.0 1.2 0.4 0.0 0.4/0.4 0.0* 0.8
Jan Grmolenský BA Nymburk 17 4 8.3 1.3 0.0 0.3 / 0.8 0.5/0.5 0.0* 0.3
Jakub Semrád BA Sparta Praha 17 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Matouš Brunner USK 17 1 14.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n. L. 17 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Vít Straška Levharti Chomutov 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/4.0 0.0 0.0
Petr Dvořák BA Sparta Praha 17 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/4.0 50.0 2.0
Václav Hylmar VYS 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Faust BK Klatovy U19 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Kraml BK Klatovy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Novák Basket Brno 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kryzan Sojky Pelhřimov 17 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lukáš Michna NH Ostrava B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Fröhlich Baník Most 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Vejr Basket Kohouti D 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Kala Slavoj Litoměřice 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hudeček Jiskra Kyjov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kaiser BK Loko Plzeň 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Přikryl Sokol Vyšehrad 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Suttner Basket Poděbrady 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Kováč BK Levharti Chomutov 15 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Čech BK Teplice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Myška SK UP-BCM Olomouc 17 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Martin Kamitz Loko Trutnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kocourek Tygři Praha 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Drahanský SAM Brno C 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Vyhnánek BKj Kralupy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Martin Šindelář BK Přelouč 17 50 22 2 6 8
Vojtěch Toul Slavia Kroměříž 17 28 10 2 7 5
Vojtěch Vrána Slavoj Litoměřice 16 16 8 1 4 4
Sebastian Křemen BA Nymburk 15 15 3 2 3 4
11 Dominik Procházka Tesla Pardubice 17 30 10 2 10 8
Lukáš Kejmar BK Brandýs n. L. 17 36 14 4 8 8
19 Martin Černý BK SLUNETA Ústí n.L. 15
Jan Florčík STRABAG Zlín 15 10 5 0 1 1
Max Hrabovský BA Sparta 15 5 2 0 1 1
Matěj Šperl BK Lions J. Hradec 17 17 8 1 2 4
Adam Cíleček Tygři Brno B 17 34 16 2 6 8
Ondřej Franěk BK Klatovy 15 20 4 4 6 1
Marek Zvolánek BK Lions J. Hradec 15
Erik Havel BK Příbor 17 52 10 8 8 6
Tadeáš Šruc BCM Orli Prostějov B 17
Robert Lízálek Sokol Pražský 16 24 12 0 0 6
Milan Machala NH Ostrava 17 8 3 0 2 5
Josef Pluhař BK VIVIDBOOKS Pardubice 17 0 0 0 0 0
Jakub Louda Jižní Supi 17 16 8 0 2 8
Robin Klapetek BK Opava 17 12 6 0 0 2
Kryštof Kopecký Sokol Žižkov 17 16 8 0 0 10
Tomáš Hlaváček Tygři Louny 16 14 6 0 2 8
Filip Hampl Pod U17B 17 13 5 0 4 4
Petr Mondschein USK 17
Matěj Trnka BC Vysočina 17 20 8 0 4 4
David Nejezchleb Tygři Brno 15
Richard El Karib Tygři Praha B 16 19 6 1 6 4
Tomáš Valentíny GBA Lions J. Hradec B 16 20 7 4 3 4
Michal Slovák Tygři Brno 16
Adam Polanský Vlci Žďár 16 6 2 0 2 4
Tomáš Halámek BK Přeštice 17 11 4 1 3 2
Tadeáš Hofman Kondoři Liberec 17 4 1 1 2 3
Ondřej Urban Vlci Žďár 15
Jan Grmolenský BA Nymburk 17
Jakub Semrád BA Sparta Praha 17 16 6 0 4 1
Matouš Brunner USK 17 38 18 3 5 5
Vincent Šedivý SLUNETA Ústí n. L. 17 4 0 0 4 0
Vít Straška Levharti Chomutov 16 4 2 0 0 0
Petr Dvořák BA Sparta Praha 17 2 0 0 2 2
Václav Hylmar VYS 16 21 5 2 7 5
Václav Faust BK Klatovy U19 16
Jiří Kraml BK Klatovy 17
Adam Novák Basket Brno 16 13 6 0 1 1
Jakub Kryzan Sojky Pelhřimov 17 4 2 0 0 1
Lukáš Michna NH Ostrava B 16 15 6 0 3 2
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín 17
Filip Fröhlich Baník Most 16 10 5 0 3 4
Dan Vejr Basket Kohouti D 17 10 3 1 3 3
Michal Kala Slavoj Litoměřice 17 13 6 1 1 4
Adam Hudeček Jiskra Kyjov 16
Jakub Kaiser BK Loko Plzeň 16 13 5 0 3 4
Josef Přikryl Sokol Vyšehrad 17
Patrik Suttner Basket Poděbrady 17 31 8 3 6 4
Tomáš Kováč BK Levharti Chomutov 15
Martin Čech BK Teplice 16 11 5 0 4 5
David Myška SK UP-BCM Olomouc 17 0 0 0 0 2
Martin Kamitz Loko Trutnov 17 18 6 1 3 4
Vojtěch Kocourek Tygři Praha 16 13 6 2 3 3
Patrik Drahanský SAM Brno C 17 48 24 0 0 2
Ondřej Vyhnánek BKj Kralupy 17 39 6 7 6 0
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
2 14.5 3.5 11.5 /21.0 54.8 25.5
3 30.0 4.7 13.3 /25.0 53.3 15.0
4 26.8 3.8 9.3 /24.3 38.1 17.5
3 21.3 4.0 9.0 /21.3 42.2 23.3
2 16.5 7.0 17.5 /22.5 77.8 18.5
3 17.3 4.3 10.7 /22.0 48.5 21.7
4 19.3 6.3 16.0 /28.8 55.7 18.0
4 27.8 7.5 8.5 /18.0 47.2 23.0
4 23.8 2.3 10.8 /21.1 51.2 18.3
4 18.8 2.0 15.8 /26.3 60.0 25.3
4 24.8 4.5 9.3 /21.1 44.0 18.5
4 28.0 4.0 11.8 /23.1 51.1 17.0
4 31.8 3.0 8.8 /21.3 41.2 19.3
4 19.0 2.0 11.3 /27.6 40.9 24.8
4 18.0 1.5 12.3 /26.6 46.2 17.3
4 36.3 2.3 12.5 /26.3 47.6 18.3
4 31.0 3.3 11.3 /21.8 51.7 23.0
4 16.8 4.8 11.3 /25.8 43.7 16.5
4 29.3 3.5 11.0 /22.0 50.0 15.8
4 25.8 6.8 11.0 /20.5 53.7 24.8
4 21.8 1.5 8.0 /18.8 42.7 15.8
4 27.8 1.8 13.0 /24.0 54.2 21.5
1 27.0 9.0 19.0 /28.0 67.9 17.0