Extraliga

Základní informace

Kategorie
kadeti U17
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
základní část 1. kolo 1
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 1. kolo 2
USK Praha
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 1. kolo 3
BK NH Ostrava
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Bonver aréna
Preview
základní část 1. kolo 4
Basket Brno
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 1. kolo 5
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 1. kolo 6
BŠ Tygři Praha
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 2. kolo 7
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BŠ Tygři Praha
19. 9. 2020
17:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Dominik Štancl
Vojtěch Krejsa
83
69
30
10
53
25
65
55
Review
základní část 2. kolo 8
BCM Orli Prostějov
Sokol Pražský
19. 9. 2020
12:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Škaroupka
Václav Dolejš
58
79
14
18
25
41
35
64
Review
základní část 2. kolo 9
USK Praha
Sokol Písek Sršni
19. 9. 2020
14:00
SH Folimanka Jan Renc
Barbora Kopecká
66
88
11
25
29
44
45
68
Review
základní část 2. kolo 10
BA Nymburk
BK Lokomotiva Plzeň
19. 9. 2020
16:00
ZŠ Komenského Dominik Výborný
Petr Šmůla
85
63
16
9
42
31
60
45
Review
základní část 2. kolo 11
BK NH Ostrava
Basket Brno
19. 9. 2020
18:30
SH Ostrava-Tatran Ondřej Zatloukal
Ota Baďura
70
88
23
23
42
48
58
71
Review
základní část 2. kolo 12
BK Snakes Ostrava
Tygři Brno
19. 9. 2020
17:00
ZŠ Dvorského Jan Hecl
Bára Nováková
50
89
12
26
21
55
30
73
Review
základní část 3. kolo 13
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol Pražský
20. 9. 2020
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Michal Scholze
Vojtěch Krejsa
82
87
23
25
36
40
50
61
69
69
Review
základní část 3. kolo 14
BCM Orli Prostějov
BŠ Tygři Praha
20. 9. 2020
10:00
Sportcentrum DDM 1 Michal Škaroupka
Václav Dolejš
64
72
13
15
31
37
49
53
Review
základní část 3. kolo 15
USK Praha
BK Lokomotiva Plzeň
20. 9. 2020
10:00
SH Folimanka Jan Jeřáb
Klaudia Karwowska
78
68
24
21
36
30
61
41
Review
základní část 3. kolo 16
BA Nymburk
Sokol Písek Sršni
20. 9. 2020
11:00
ZŠ Komenského Dominik Výborný
Petr Šmůla
55
81
16
13
28
38
39
61
Review
základní část 3. kolo 17
BK NH Ostrava
Tygři Brno
20. 9. 2020
11:00
SH Ostrava-Tatran Ondřej Zatloukal
Ota Baďura
57
102
11
30
33
59
44
79
Review
základní část 3. kolo 18
BK Snakes Ostrava
Basket Brno
20. 9. 2020
10:00
ZŠ Dvorského Jan Hecl
Bára Nováková
64
59
9
21
23
37
40
49
Review
základní část 4. kolo 19
BŠ Tygři Praha
Basket Brno
3. 10. 2020
14:00
Sportovní hala Jeneč Tomáš Linhart
Ondřej Svejkovský
72
75
17
27
37
46
57
61
Review
základní část 4. kolo 20
Sokol Pražský
Tygři Brno
3. 10. 2020
17:00
Sokol pražský Marek Vošahlík
Pavel Bohata
61
83
16
23
30
49
40
64
Review
základní část 4. kolo 21
Sokol Písek Sršni
BK NH Ostrava
3. 10. 2020
16:00
Sportovní hala Sokol Jiří Jodl
Michal Kuncl
87
72
27
7
48
28
76
52
Review
základní část 4. kolo 22
BK Lokomotiva Plzeň
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 4. kolo 23
BK VIVIDBOOKS Pardubice
USK Praha
3. 10. 2020
16:30
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Mynarčík
Michal Kubeš
72
63
18
15
37
32
55
39
Review
základní část 4. kolo 24
BCM Orli Prostějov
BA Nymburk
3. 10. 2020
13:00
Sportcentrum DDM 1 Jiří Fanta
Antonín Kapl
49
56
20
17
25
31
32
40
Review
základní část 5. kolo 25
BŠ Tygři Praha
Tygři Brno
4. 10. 2020
11:00
Sportovní hala Jeneč Jan Hošek
Ondřej Svejkovský
24
98
6
26
12
47
19
75
Review
základní část 5. kolo 26
Sokol Pražský
Basket Brno
4. 10. 2020
10:00
Sokol pražský Jakub Kec
Martin Koudela
79
82
23
16
49
35
68
59
Review
základní část 5. kolo 27
Sokol Písek Sršni
BK Snakes Ostrava
4. 10. 2020
10:00
Sportovní hala Sokol Jiří Jodl
Michal Kuncl
96
52
38
15
60
25
79
34
Review
základní část 5. kolo 28
BK Lokomotiva Plzeň
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Plzeň - hala č.4
Preview
základní část 5. kolo 29
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BA Nymburk
4. 10. 2020
10:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Petr Mynarčík
Michal Kubeš
65
69
12
14
34
32
52
54
Review
základní část 5. kolo 30
BCM Orli Prostějov
USK Praha
4. 10. 2020
10:00
Sportcentrum DDM 1 Jiří Fanta
Antonín Kapl
59
65
14
13
33
29
48
43
Review
základní část 6. kolo 31
USK Praha
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 6. kolo 32
BA Nymburk
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 6. kolo 33
BK NH Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
základní část 6. kolo 34
BK Snakes Ostrava
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
základní část 6. kolo 35
Basket Brno
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 6. kolo 36
Tygři Brno
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 7. kolo 37
USK Praha
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 7. kolo 38
BA Nymburk
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 7. kolo 39
BK NH Ostrava
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
základní část 7. kolo 40
BK Snakes Ostrava
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
základní část 7. kolo 41
Basket Brno
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 7. kolo 42
Tygři Brno
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 8. kolo 43
BŠ Tygři Praha
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 8. kolo 44
Sokol Pražský
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 8. kolo 45
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Basket Brno
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 8. kolo 46
BCM Orli Prostějov
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
základní část 8. kolo 47
USK Praha
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 8. kolo 48
BA Nymburk
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 9. kolo 49
BŠ Tygři Praha
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 9. kolo 50
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 9. kolo 51
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 9. kolo 52
BCM Orli Prostějov
Basket Brno
Bude upřesněno
-
Sportcentrum DDM 1
Preview
základní část 9. kolo 53
USK Praha
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 9. kolo 54
BA Nymburk
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 10. kolo 55
BK NH Ostrava
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Bonver aréna
Preview
základní část 10. kolo 56
BK Snakes Ostrava
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
základní část 10. kolo 57
Basket Brno
USK Praha
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 10. kolo 58
Tygři Brno
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 10. kolo 59
Sokol Písek Sršni
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 10. kolo 60
BK Lokomotiva Plzeň
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 11. kolo 61
BK NH Ostrava
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Bonver aréna
Preview
základní část 11. kolo 62
BK Snakes Ostrava
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
základní část 11. kolo 63
Basket Brno
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 11. kolo 64
Tygři Brno
USK Praha
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 11. kolo 65
Sokol Písek Sršni
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 11. kolo 66
BK Lokomotiva Plzeň
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 12. kolo 67
BCM Orli Prostějov
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
základní část 12. kolo 68
BA Nymburk
USK Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 12. kolo 69
BK Snakes Ostrava
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
základní část 12. kolo 70
Tygři Brno
Basket Brno
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 12. kolo 71
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 12. kolo 72
Sokol Pražský
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 13. kolo 73
Sokol Pražský
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 13. kolo 74
BŠ Tygři Praha
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 13. kolo 75
BK Lokomotiva Plzeň
USK Praha
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 13. kolo 76
Sokol Písek Sršni
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 13. kolo 77
Tygři Brno
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 13. kolo 78
Basket Brno
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 14. kolo 79
BŠ Tygři Praha
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 14. kolo 80
Sokol Pražský
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 14. kolo 81
Sokol Písek Sršni
USK Praha
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 14. kolo 82
BK Lokomotiva Plzeň
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 14. kolo 83
Basket Brno
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 14. kolo 84
Tygři Brno
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 15. kolo 85
Tygři Brno
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 15. kolo 86
Basket Brno
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 15. kolo 87
BK Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
základní část 15. kolo 88
BK NH Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Bonver aréna
Preview
základní část 15. kolo 89
BA Nymburk
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 15. kolo 90
USK Praha
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 16. kolo 91
Basket Brno
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 16. kolo 92
Tygři Brno
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 16. kolo 93
BK NH Ostrava
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Bonver aréna
Preview
základní část 16. kolo 94
BK Snakes Ostrava
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
základní část 16. kolo 95
USK Praha
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 16. kolo 96
BA Nymburk
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 17. kolo 97
Sokol Pražský
USK Praha
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 17. kolo 98
BŠ Tygři Praha
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 17. kolo 99
BCM Orli Prostějov
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
základní část 17. kolo 100
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 17. kolo 101
BK Lokomotiva Plzeň
Basket Brno
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 17. kolo 102
Sokol Písek Sršni
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 18. kolo 103
BŠ Tygři Praha
USK Praha
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 18. kolo 104
Sokol Pražský
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 18. kolo 105
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 18. kolo 106
BCM Orli Prostějov
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
základní část 18. kolo 107
Sokol Písek Sršni
Basket Brno
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 18. kolo 108
BK Lokomotiva Plzeň
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 19. kolo 109
BK Lokomotiva Plzeň
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 19. kolo 110
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 19. kolo 111
Tygři Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 19. kolo 112
Basket Brno
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 19. kolo 113
BK Snakes Ostrava
USK Praha
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
základní část 19. kolo 114
BK NH Ostrava
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
Bonver aréna
Preview
základní část 20. kolo 115
Sokol Písek Sršni
BŠ Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Sokol
Preview
základní část 20. kolo 116
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Městská sportovní hala
Preview
základní část 20. kolo 117
Basket Brno
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 20. kolo 118
Tygři Brno
BCM Orli Prostějov
Bude upřesněno
-
SH Morenda
Preview
základní část 20. kolo 119
BK NH Ostrava
USK Praha
Bude upřesněno
-
Bonver aréna
Preview
základní část 20. kolo 120
BK Snakes Ostrava
BA Nymburk
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
základní část 21. kolo 121
Sokol Pražský
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 21. kolo 122
BŠ Tygři Praha
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 21. kolo 123
BA Nymburk
Basket Brno
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 21. kolo 124
USK Praha
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 21. kolo 125
BCM Orli Prostějov
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
základní část 21. kolo 126
BK VIVIDBOOKS Pardubice
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 22. kolo 127
BŠ Tygři Praha
BK NH Ostrava
Bude upřesněno
-
Sportovní hala Jeneč
Preview
základní část 22. kolo 128
Sokol Pražský
BK Snakes Ostrava
Bude upřesněno
-
Sokol pražský
Preview
základní část 22. kolo 129
USK Praha
Basket Brno
Bude upřesněno
-
SH Folimanka
Preview
základní část 22. kolo 130
BA Nymburk
Tygři Brno
Bude upřesněno
-
ZŠ Komenského
Preview
základní část 22. kolo 131
BK VIVIDBOOKS Pardubice
Sokol Písek Sršni
Bude upřesněno
-
Hala BK Pardubice, V Ráji 311
Preview
základní část 22. kolo 132
BCM Orli Prostějov
BK Lokomotiva Plzeň
Bude upřesněno
-
Národní sportovní centrum Prostějov
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 2B % 3B 3B % TH TH % DO DC AS M+ M- AS/M- F+ F- VAL
Tomáš Palas USK Praha B 17 6 3.8 15.3 4.2 / 9.0 46.3 1.5 / 5.3 28.1 2.5/3.3 75.0 2.7 6.7 9.3 3.2 2.7 4.5 0.1 3.3 2.3 18.3
Matěj Rychtecký Basket Brno 17 5 28.8 17.8 7.0 / 9.4 74.5 0.8 / 2.2 36.4 1.4/3.4 41.2 1.2 5.6 6.8 2.6 2.0 3.4 0.2 3.4 3.4 14.2
David Frič BA Nymburk 17 4 31.8 12.5 2.8 / 7.0 39.3 1.8 / 5.3 33.3 1.8/3.5 50.0 1.5 8.3 9.8 4.3 1.0 6.5 0.2 6.8 3.3 15.0
24 Pavel Dohnal OLO 16 9 3.7 4.1 1.3 / 2.4 54.5 0.3 / 0.7 0.0* 0.4/0.8 0.0* 0.6 1.2 1.8 1.2 0.4 0.8 0.2 1.1 1.2 5.0
Jakub Ouředník BK Mariánské Lázně 17 1 1.0 36.0 15.0 / 0.0 0.0* 2.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Štěpán Vlček PCE 17 7 1.0 4.9 1.6 / 1.7 0.0* 0.1 / 0.4 0.0* 1.3/2.4 52.9 0.7 2.1 2.9 0.7 0.4 0.9 0.1 1.1 1.7 3.4
Kryštof Havlíček Sokol Žižkov 17 3 1.0 10.7 4.7 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 1.3/2.7 50.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.3 0.0
Ondřej Chvála Sokol Písek 17 4 27.3 7.8 0.8 / 2.8 27.3 1.3 / 4.5 27.8 2.5/3.5 71.4 0.8 2.5 3.3 3.5 2.8 3.3 0.3 2.8 2.3 8.5
Tomáš Hrabec Snakes Ostrava 17 3 1.0 8.3 2.3 / 6.7 35.0 0.7 / 3.3 20.0 1.7/5.0 33.3 2.3 4.7 7.0 1.0 2.7 2.3 0.1 5.0 3.0 8.3
Ondřej Hauzer Sokol Pražský 17 4 18.0 6.0 2.3 / 4.8 47.4 0.5 / 3.0 16.7 0.0/0.5 0.0* 2.3 1.5 3.8 1.5 1.3 2.0 0.2 0.8 1.5 4.3
Martin Votava BK Skuteč 17 2 1.0 11.5 4.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 3.5/6.0 58.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.5 0.0
4 Tomáš Olbort Tygři Brno 17 4 18.3 5.3 2.0 / 5.3 38.1 0.0 / 1.8 0.0* 1.3/2.0 62.5 0.3 1.5 1.8 1.3 1.5 0.8 0.4 1.8 2.0 3.0
Lukáš Olbort SK Brno Žabovřesky 17 1 1.0 17.0 1.0 / 0.0 0.0* 5.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.0 0.0
Vít Stankuš BK Hladnov 17 2 1.0 8.5 2.5 / 0.0 0.0* 1.0 0.0* 0.5/2.0 25.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 3.0 0.0
Filip Kališ Tygři Praha 17 4 1.0 4.0 1.5 / 0.0 0.0* 0.3 0.0* 0.3/1.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 2.8 0.0
Radim Stehlík BK Přeštice 16 1 1.0 16.0 2.0 / 0.0 0.0* 3.0 0.0* 3.0/9.0 33.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Sabol BCM Orli Prostějov B 16 4 1.0 4.0 0.8 / 0.0 0.0* 0.8 0.0* 0.3/0.8 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
99 Jakub Nečas BRN 17 2 24.5 7.0 1.5 / 3.0 50.0 1.0 / 3.5 28.6 1.0/1.0 0.0* 0.5 3.0 3.5 1.0 0.0 1.0 0.5 1.0 1.5 6.0
Hugo Kanda Tygři Praha B 17 2 1.0 2.5 0.5 / 1.0 0.0* 0.5 / 1.5 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 1.5 0.0 4.5 0.2 2.5 2.0 -1.5
Jan Žalud SLUNETA Ústí n. L. 16 1 1.0 5.0 2.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 1.0/3.0 33.3 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Adam Kašok NH Ostrava 16 3 18.3 1.0 0.3 / 2.7 12.5 0.0 / 0.7 0.0* 0.3/0.7 0.0* 0.7 1.3 2.0 0.7 1.3 3.3 0.1 0.7 0.7 -1.3
77 Josef Svoboda Sokol Písek 16 1 14.0 2.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 2.0/2.0 100.0 1.0 2.0 3.0 3.0 0.0 1.0 3.0 2.0 1.0 8.0
Jonáš Janota BK Brandýs n. L. 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Adam Růžička DEC 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
David Mihál NH Ostrava B 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Jakub Majer BK Loko Plzeň 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
15 Martin Studnický NBK 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Eliáš Kalish SK Bruntál 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Tomáš Ulrych BVK Holice 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Vojtěch Konečný BBK Blansko 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Haták Snakes Ostrava B 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Benjamín Navrátil BP Frýdek-Místek 16 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
14 Jakub Zvolánek OVA 15 1 9.0 0.0 0.0 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0 0.0 0.0 -2.0
Šimon Kořínek Kondoři Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0
Petr Šťovíček Sokol Pražský 17 1 7.0 0.0 0.0 / 1.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 1.0 1.0 2.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 1.0 0.0
Petr Bašta Jižní Supi 17 1 0.0 0.0 0.0 / 0.0 0.0* 0.0 0.0* 0.0/0.0 0.0* 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH DO DC AS M+ M- F+ F- VAL
Tomáš Palas USK Praha B 17 90 30 12 21 21 33 54 18 12 30 15 12 105
Matěj Rychtecký Basket Brno 17 40 16 4 4 4 18 20 14 6 10 16 8 50
David Frič BA Nymburk 17 18 4 4 4 4 13 17 6 3 8 9 4 25
24 Pavel Dohnal OLO 16 30 10 2 10 6 16 18 6 8 12 18 10 32
Jakub Ouředník BK Mariánské Lázně 17 23 8 2 4 6 9 15 3 2 8 6 4 30
Štěpán Vlček PCE 17 20 4 2 6 4 14 18 6 4 4 6 4 34
Kryštof Havlíček Sokol Žižkov 17 11 4 1 1 4 3 6 2 1 3 2 5 10
Ondřej Chvála Sokol Písek 17 16 1 3 5 2 6 6 6 6 5 4 3 20
Tomáš Hrabec Snakes Ostrava 17 20 6 2 6 10 22 26 4 10 6 12 6 22
Ondřej Hauzer Sokol Pražský 17 12 6 2 0 4 3 6 4 3 4 2 2 12
Martin Votava BK Skuteč 17 6 3 0 0 2 1 3 1 0 1 2 1 9
4 Tomáš Olbort Tygři Brno 17 11 4 0 3 1 3 3 2 2 2 3 3 8
Lukáš Olbort SK Brno Žabovřesky 17 27 6 5 12 2 14 15 8 6 5 11 3 39
Vít Stankuš BK Hladnov 17 8 3 0 2 0 4 4 1 3 6 3 1 9
Filip Kališ Tygři Praha 17 17 4 2 3 4 10 14 2 1 7 2 3 21
Radim Stehlík BK Přeštice 16 0 0 0 0 1 0 1 0 0 2 0 0 0
Adam Sabol BCM Orli Prostějov B 16 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
99 Jakub Nečas BRN 17
Hugo Kanda Tygři Praha B 17 10 2 2 0 0 0 0 6 0 10 10 4 0
Jan Žalud SLUNETA Ústí n. L. 16 5 2 1 0 1 3 4 2 3 4 1 5 2
Adam Kašok NH Ostrava 16 2 1 0 1 1 2 2 1 2 5 1 2 3
77 Josef Svoboda Sokol Písek 16 28 7 5 8 3 5 6 8 3 5 9 3 34
Jonáš Janota BK Brandýs n. L. 16 6 2 0 4 1 4 5 1 1 3 4 2 9
Adam Růžička DEC 16 32 12 3 4 5 8 10 4 3 9 7 3 33
David Mihál NH Ostrava B 17 0 0 0 0 1 1 2 1 0 0 1 1 0
Jakub Majer BK Loko Plzeň 17
15 Martin Studnický NBK 16 11 5 0 1 4 14 18 2 1 5 1 4 19
Eliáš Kalish SK Bruntál 16 10 2 2 1 2 8 10 2 3 10 2 3 8
Tomáš Ulrych BVK Holice 17 11 3 3 2 1 3 4 6 5 2 5 5 14
Vojtěch Konečný BBK Blansko 17 2 1 0 0 1 1 1 0 0 1 1 5 -1
Petr Haták Snakes Ostrava B 16
Benjamín Navrátil BP Frýdek-Místek 16 16 5 2 4 2 4 6 5 3 3 4 4 12
14 Jakub Zvolánek OVA 15 34 10 4 8 8 10 14 6 6 12 12 10 36
Šimon Kořínek Kondoři Liberec 17 19 4 3 2 2 7 8 3 3 8 4 4 12
Petr Šťovíček Sokol Pražský 17 13 5 1 2 3 13 16 4 2 2 3 3 30
Petr Bašta Jižní Supi 17 7 3 0 3 4 6 8 2 2 2 4 5 14
Tým Z 2B 3B TH TH % DO DC AS M+ M- F+ F- BL
4 18.0 4.0 9.5 /17.3 55.1 18.8 32.3 51.0 12.0 16.3 24.5 19.3 20.0 6.8
4 25.5 6.8 5.3 /11.1 47.7 20.3 34.0 54.3 19.3 12.3 24.0 15.5 20.5 4.8
4 21.3 5.5 9.0 /16.3 55.4 17.0 33.0 50.0 14.5 12.8 29.5 16.3 20.0 3.0
4 21.8 9.5 16.0 /25.5 62.7 16.0 32.5 48.5 23.5 16.3 23.5 21.8 21.0 2.5
4 20.3 5.5 9.3 /15.3 60.7 18.3 41.5 59.8 14.5 7.8 31.3 20.0 21.5 3.0
2 17.5 6.5 11.0 /18.5 59.5 8.0 15.0 23.0 10.5 18.5 23.0 20.5 20.5 0.5
4 21.5 6.3 13.8 /21.8 63.2 13.5 30.8 44.3 19.3 14.8 17.8 21.8 16.5 3.8
4 18.0 4.3 10.5 /17.8 59.2 16.8 29.0 45.8 12.3 14.0 26.0 17.8 20.0 1.5
3 16.7 2.7 14.0 /27.0 51.9 18.0 37.7 55.7 5.3 9.0 24.0 23.7 26.0 2.0
4 29.8 4.8 19.3 /25.6 75.5 13.0 38.3 51.3 14.8 14.0 14.0 23.8 15.8 2.8
3 17.7 5.7 14.0 /23.3 60.0 14.3 23.0 37.3 12.7 9.7 22.3 19.3 24.0 2.7
4 22.0 5.5 15.5 /26.0 59.6 8.3 32.3 40.5 12.0 11.0 20.8 22.5 18.3 2.3