Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
20. 4. 2024
So 09:30 |
BK Brandýs U12B
BK Kralupy junior U12B
|
86
63
|
19
14
38
23
58
49 |
Final 4 o pohár Středočeské oblasti |
|
review |
1. |
20. 4. 2024
So 16:00 |
BK Brandýs U12B
NBK JUVENTA Milovice U12B
|
71
64
|
14
16
31
30
49
46 |
Final 4 o pohár Středočeské oblasti |
|
review |
14. |
7. 4. 2024
Ne 09:00 |
TJ Sokol Nehvizdy U12B (ms)
BK Brandýs U12B
|
51
111
|
14
24
26
49
38
74 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B |
|
review |
14. |
7. 4. 2024
Ne 11:00 |
TJ Sokol Nehvizdy U12B (ms)
BK Brandýs U12B
|
22
59
|
1
23
7
36
13
48 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B1 |
|
review |
11. |
6. 4. 2024
So 10:30 |
NBK JUVENTA Milovice U12B
BK Brandýs U12B
|
36
50
|
12
11
20
23
35
35 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B1 |
|
review |
11. |
6. 4. 2024
So 09:00 |
NBK JUVENTA Milovice U12B
BK Brandýs U12B
|
56
66
|
22
15
29
35
45
52 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B |
|
review |
12. |
2. 3. 2024
So 09:00 |
BK Brandýs U12B
BC Benešov U12B
|
87
25
|
28
2
43
11
68
15 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B |
|
review |
12. |
2. 3. 2024
So 11:00 |
BK Brandýs U12B
BC Benešov U12B
|
51
33
|
14
5
31
15
39
23 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B1 |
|
review |
10. |
10. 2. 2024
So 11:00 |
BK Brandýs U12B
TJ AŠ Mladá Boleslav U12B (ms)
|
55
50
|
5
13
29
27
44
44 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B1 |
|
review |
10. |
10. 2. 2024
So 09:00 |
BK Brandýs U12B
TJ AŠ Mladá Boleslav U12B (ms)
|
112
53
|
34
8
59
22
91
30 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B |
|
review |
8. |
20. 1. 2024
So 11:30 |
BK Brandýs U12B
BA Nymburk U12B
|
30
25
|
14
1
21
7
28
13 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B1 |
|
review |
8. |
20. 1. 2024
So 09:30 |
BK Brandýs U12B
BA Nymburk U12B
|
84
39
|
13
12
35
25
55
29 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B |
|
review |
7. |
6. 1. 2024
So 10:45 |
BK Brandýs U12B
TJ Sokol Nehvizdy U12B (ms)
|
69
23
|
15
4
43
8
54
21 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B1 |
|
review |
7. |
6. 1. 2024
So 09:00 |
BK Brandýs U12B
TJ Sokol Nehvizdy U12B (ms)
|
57
24
|
26
8
33
16
46
20 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B |
|
review |
5. |
9. 12. 2023
So 11:00 |
BC Benešov U12B
BK Brandýs U12B
|
23
42
|
4
8
14
18
19
38 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B1 |
|
review |
5. |
9. 12. 2023
So 09:00 |
BC Benešov U12B
BK Brandýs U12B
|
28
65
|
6
19
14
34
22
45 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B |
|
review |
4. |
18. 11. 2023
So 17:00 |
BK Brandýs U12B
NBK JUVENTA Milovice U12B
|
41
39
|
11
2
20
18
30
29 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B1 |
|
review |
4. |
18. 11. 2023
So 15:00 |
BK Brandýs U12B
NBK JUVENTA Milovice U12B
|
103
46
|
30
5
54
17
76
34 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B |
|
review |
3. |
4. 11. 2023
So 10:30 |
TJ AŠ Mladá Boleslav U12B (ms)
BK Brandýs U12B
|
59
89
|
14
16
42
38
53
57 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B1 |
|
review |
3. |
4. 11. 2023
So 08:30 |
TJ AŠ Mladá Boleslav U12B (ms)
BK Brandýs U12B
|
71
81
|
16
17
38
41
49
60 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B |
|
review |
2. |
14. 10. 2023
So 11:00 |
BK Brandýs U12B
TJ Sokol Pečky U12B
|
103
8
|
19
2
43
6
71
8 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B1 |
|
review |
2. |
14. 10. 2023
So 09:30 |
BK Brandýs U12B
TJ Sokol Pečky U12B
|
133
5
|
32
2
69
2
93
2 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B |
|
review |
1. |
30. 9. 2023
So 14:00 |
BA Nymburk U12B
BK Brandýs U12B
|
35
34
|
10
7
16
18
26
28 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B1 |
|
review |
1. |
30. 9. 2023
So 12:30 |
BA Nymburk U12B
BK Brandýs U12B
|
59
72
|
15
26
36
36
41
61 |
Přípravná soutěž mladších minižáků U12 SK. B |
|
review |