Slaný U11G (ms)

Kategorie
Nejmladší minižákyně U11
Soutěž
Přípravná soutěž U11Ž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 8. 9. 2022
Danica Weissová
danica.weissova@seznam.cz
724 099 980

1. asistent trenéra

od: 18. 9. 2023
Lenka Jánská
janskal@post.cz

Asistent trenéra

od: 2. 9. 2023
Alena Bendáková
bendakova@dopos.cz

Technický zápis

od: 5. 9. 2023
Danica Weissová
danica.weissova@seznam.cz
724 099 980

Trenér

od: 6. 9. 2023 do 18. 9. 2023
Lenka Jánská
janskal@post.cz

Trenér

od: 19. 9. 2023 do 29. 11. 2023
Ing. Rostislav Nič
rnic@kpk-displays.com
724 118 811

Trenér

od: 29. 11. 2023
Jindřich Hnilička
jindrich.hnilicka@email.cz
603 326 639

Adresa

Basketbalový klub Slaný z.s.
Lacinova
27401 Slaný

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Sophia Výdová 2013 160 11 16 1.0 15.4 7.3 0.9/3.3 26.4 0.6
Josef Marek 2013 145 11 12 1.0 15.5 7.1 1.3/4.2 32.0 0.6
Emily Blyznets 2013 141 11 12 1.0 7.5 3.6 0.3/1.8 0.0 1.0
Barbora Drasnarová 2013 145 11 12 1.0 5.8 2.8 0.3/1.3 0.0 1.8
Jan Poláček 2013 157 11 10 1.0 6.6 3.2 0.2/0.9 0.0 0.8
Tereza Prajzlerová 2012 148 12 10 1.0 4.8 2.3 0.2/0.7 0.0 0.8
Matěj Kubr 2013 149 11 14 1.0 3.1 1.5 0.1/0.4 0.0 0.6
Klára Mašková 2013 141 11 16 1.0 2.8 1.3 0.3/1.1 0.0 0.6
Diana Nováková 2012 139 12 14 1.0 3.1 1.3 0.5/1.3 0.0 0.5
Viktorie Drasnarová 2015 133 9 12 1.0 3.3 1.5 0.3/0.7 0.0 0.3
Anna Lidická 2013 148 11 14 1.0 2.2 1.1 0.1/1.0 0.0 0.8
Tereza Kulíšková 2012 158 12 12 1.0 1.5 0.8 0.0/0.2 0.0 0.2
Natália Trsek 2013 145 11 11 1.0 1.1 0.5 0.0/0.0 0.0 0.2
Tea Nováková 2013 141 11 11 1.0 0.9 0.5 0.0/0.2 0.0 0.5
Antonie Šelichová 2015 124 9 12 1.0 0.5 0.3 0.0/0.2 0.0 0.3
Martina Jandourková 2014 131 10 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.3 0.0 0.0
Marie Poláčková 2012 158 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Zuzana Štěpánková 2012 144 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sofie Briknerová 2012 162 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Olivia Dzjadik 2013 142 11 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Václav Jeřábek 2015 9 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ema Melenová 2015 130 9 14 1.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0 0.0
Ema Nedvědová 2015 130 9 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Kočová 2012 156 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
František Folbrecht 2014 10 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH %
82 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 13. 4. 2024 SlaU11G : 0 /0 %
40 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 13. 4. 2024 SlaU11G : 0 /0 %
80 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 23. 3. 2024 ŠBKSad U11G : 0 /0 %
38 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 23. 3. 2024 ŠBKSad U11G : 0 /0 %
72 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 16. 3. 2024 SlaU11G : 0 /0 %
30 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 16. 3. 2024 SlaU11G : 0 /0 %
77 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 9. 3. 2024 SlaU11G : 0 /0 %
35 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 9. 3. 2024 SlaU11G : 0 /0 %
73 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 3. 2. 2024 BraU11G 31:21 14 3/8 37.5%
31 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 3. 2. 2024 BraU11G 61:38 28 5/13 38.5%
66 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 13. 1. 2024 BaŘíč U11G 46:32 22 2/14 14.3%
24 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 13. 1. 2024 BaŘíč U11G 58:28 25 8/28 28.6%
61 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 7. 1. 2024 BC Ben U1 G 59:26 27 5/22 22.7%
19 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 7. 1. 2024 BC Ben U1 G 71:25 35 1/14 7.1%
59 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 17. 11. 2023 ŠBKSad U11G 44:55 25 5/14 35.7%
17 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 17. 11. 2023 ŠBKSad U11G 80:65 31 3/20 15%
56 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 11. 11. 2023 BC KolU11G 52:4 25 2/6 33.3%
14 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 11. 11. 2023 BC KolU11G 87:11 42 3/14 21.4%
52 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 21. 10. 2023 BraU11G 29:33 14 5/16 31.3%
10 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 21. 10. 2023 BraU11G 34:74 35 4/16 25%
51 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 7. 10. 2023 BKKraljunU11G(ms) 46:20 22 2/6 33.3%
9 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Domácí 7. 10. 2023 BKKraljunU11G(ms) 70:21 31 8/24 33.3%
45 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 23. 9. 2023 BaŘíč U11G 16:62 30 2/9 22.2%
3 Přípravná soutěž U11Ž (nejmladší minižákyně U11) Hosté 23. 9. 2023 BaŘíč U11G 22:85 42 1/6 16.7%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 23. 9. 2023
17:00
Basket Říčany U11G (ms)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
22
85
4
27
10
39
18
61
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
1. kolo 23. 9. 2023
18:30
Basket Říčany U11G (ms)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
16
62
4
18
10
24
10
50
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
3. kolo 7. 10. 2023
10:30
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Kralupy Junior U11G
46
20
12
8
20
12
32
20
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
3. kolo 7. 10. 2023
09:00
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Kralupy Junior U11G
70
21
18
5
35
5
53
13
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
4. kolo 21. 10. 2023
15:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
29
33
11
2
15
15
25
20
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
4. kolo 21. 10. 2023
13:00
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
34
74
17
14
20
37
29
50
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
5. kolo 11. 11. 2023
10:30
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BC Kolín z.s.U11G
52
4
11
0
23
0
35
0
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
5. kolo 11. 11. 2023
09:00
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BC Kolín z.s.U11G
87
11
20
0
47
4
59
8
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
6. kolo 17. 11. 2023
11:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
44
55
9
15
19
28
31
41
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
6. kolo 17. 11. 2023
09:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
80
65
14
19
37
37
50
57
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
7. kolo 7. 1. 2024
09:00
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BC Benešov U11G (ms)
71
25
14
8
32
10
55
16
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
7. kolo 7. 1. 2024
10:30
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BC Benešov U11G (ms)
59
26
14
6
25
12
45
20
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
8. kolo 13. 1. 2024
10:30
BC Slaný U11G (ms) (mix)
Basket Říčany U11G (ms)
46
32
8
6
20
18
37
30
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
8. kolo 13. 1. 2024
09:00
BC Slaný U11G (ms) (mix)
Basket Říčany U11G (ms)
58
28
24
8
30
14
48
20
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
11. kolo 3. 2. 2024
10:30
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
31
21
8
9
14
17
23
17
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Review
11. kolo 3. 2. 2024
09:00
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
61
38
12
7
30
15
44
26
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Review
12. kolo 9. 3. 2024
12:30
BC Kolín z.s.U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Preview
12. kolo 9. 3. 2024
11:15
BC Kolín z.s.U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Preview
10. kolo 16. 3. 2024
00:00
BK Kralupy Junior U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Preview
10. kolo 16. 3. 2024
00:00
BK Kralupy Junior U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Preview
13. kolo 23. 3. 2024
09:00
BC Slaný U11G (ms) (mix)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Preview
13. kolo 23. 3. 2024
10:30
BC Slaný U11G (ms) (mix)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Preview
14. kolo 13. 4. 2024
00:00
BC Benešov U11G (ms)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A1 Preview
14. kolo 13. 4. 2024
00:00
BC Benešov U11G (ms)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A Preview