Přípravná soutěž U11Ž

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižákyně U11
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 1. kolo 1
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
23. 9. 2023
09:00
Hala ZŠ Nikola Caňkářová
Leoš Kvíz
33
70
13
10
17
30
29
48
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 1. kolo 2
BC Benešov U11G (ms)
BK Kralupy Junior U11G
23. 9. 2023
09:00
SH Benešov Klaudie Kolbabová
Tomáš Blažek
78
28
24
8
40
8
64
20
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 1. kolo 3
Basket Říčany U11G (ms)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
23. 9. 2023
17:00
Sportovní hala Říčany Jiří Veselý
Barbora Dudová
22
85
4
27
10
39
18
61
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 2. kolo 5
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G (ms)
28. 9. 2023
09:00
ZŠ Na Výsluní Claudie Štroblová
Vojtěch Beneš
35
32
5
13
14
22
24
26
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 2. kolo 6
BC Kolín z.s.U11G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
28. 9. 2023
09:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Alžběta Rýcová
Tomáš Mach
23
38
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 2. kolo 4
BK Kralupy Junior U11G
Basket Říčany U11G (ms)
28. 9. 2023
10:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Pavýza
Jakub Hájek
39
33
8
2
11
20
28
24
33
33
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 3. kolo 7
BC Benešov U11G (ms)
BC Kolín z.s.U11G
Bude upřesněno
-
SH Gymnázium Benešov
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 3. kolo 9
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Kralupy Junior U11G
7. 10. 2023
09:00
Víceúčelová sportovní hala Johanka Kindermannová
Anna Pospíšilová
70
21
18
5
35
5
53
13
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 3. kolo 8
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Basket Říčany U11G (ms)
7. 10. 2023
17:00
ZŠ Na Výsluní Pavel Strnad
Filip Toušek
54
28
13
2
28
9
35
15
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 4. kolo 11
BC Kolín z.s.U11G
Basket Říčany U11G (ms)
21. 10. 2023
09:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín David Volný
Tomáš Mach
12
68
4
21
6
40
12
56
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 4. kolo 12
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BC Benešov U11G (ms)
21. 10. 2023
09:30
Hala ZŠ Leoš Kvíz
49
66
20
10
29
27
35
47
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 4. kolo 10
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
21. 10. 2023
13:00
ZŠ Na Výsluní Jakub Hájek
Vojtěch Beneš
34
74
17
14
20
37
29
50
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 5. kolo 13
Basket Říčany U11G (ms)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
21. 4. 2024
-
Sportovní hala Říčany
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 5. kolo 14
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BC Kolín z.s.U11G
11. 11. 2023
09:00
Víceúčelová sportovní hala Karel Albrecht
František Hubáček
87
11
20
0
47
4
59
8
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 5. kolo 15
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BK Kralupy Junior U11G
11. 11. 2023
09:00
ZŠ Na Výsluní Jiří Pavýza
Anna Pospíšilová
63
9
14
5
26
7
45
9
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 6. kolo 18
BC Benešov U11G (ms)
Basket Říčany U11G (ms)
4. 11. 2023
08:30
SH Benešov Karel Martínek
Klaudie Kolbabová
62
72
20
24
32
42
52
54
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 6. kolo 17
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
17. 11. 2023
09:00
Hala ZŠ Leoš Kvíz
80
65
14
19
37
37
50
57
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 6. kolo 16
BC Kolín z.s.U11G
BK Kralupy Junior U11G
17. 11. 2023
09:30
Tělocvična 1.ZŠ Kolín David Volný
Tomáš Mach
15
45
0
12
1
25
8
31
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 7. kolo 19
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BC Benešov U11G (ms)
7. 1. 2024
09:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Průša
Jakub Hájek
71
25
14
8
32
10
55
16
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 7. kolo 20
BK Kralupy Junior U11G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
2. 12. 2023
09:00
SH Kralupy nad Vltavou 33
34
9
5
13
19
19
25
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 7. kolo 21
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Kolín z.s.U11G
21. 1. 2024
09:00
ZŠ Na Výsluní Vojtěch Beneš
Anna Pánková
78
4
30
0
46
0
64
2
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 8. kolo 22
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
Bude upřesněno
-
ZŠ Na Výsluní
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 8. kolo 23
BK Kralupy Junior U11G
BC Benešov U11G (ms)
20. 1. 2024
09:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Veselý
Tomáš Blažek
24
50
10
4
12
28
18
40
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 8. kolo 24
BC Slaný U11G (ms) (mix)
Basket Říčany U11G (ms)
13. 1. 2024
09:00
Víceúčelová sportovní hala Anna Pospíšilová
František Hubáček
58
28
24
8
30
14
48
20
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 9. kolo 26
BC Benešov U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
7. 4. 2024
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 9. kolo 27
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BC Kolín z.s.U11G
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 9. kolo 25
Basket Říčany U11G (ms)
BK Kralupy Junior U11G
27. 1. 2024
13:00
Sportovní hala Říčany Barbora Dudová
Lucie Málková
43
59
4
19
20
39
24
51
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 10. kolo 29
Basket Říčany U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
17. 3. 2024
-
Sportovní hala Na Fialce
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 10. kolo 30
BK Kralupy Junior U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
16. 3. 2024
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 10. kolo 28
BC Kolín z.s.U11G
BC Benešov U11G (ms)
17. 2. 2024
16:15
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Ondřej Jánský
Tomáš Mach
14
38
6
2
6
18
14
26
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 11. kolo 32
Basket Říčany U11G (ms)
BC Kolín z.s.U11G
6. 4. 2024
-
Sportovní hala Říčany
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 11. kolo 31
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
3. 2. 2024
09:00
Víceúčelová sportovní hala Johanka Kindermannová
František Hubáček
61
38
12
7
30
15
44
26
Review
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 11. kolo 33
BC Benešov U11G (ms)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
2. 3. 2024
09:00
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 12. kolo 34
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
Basket Říčany U11G (ms)
9. 3. 2024
-
Hala ZŠ
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 12. kolo 36
BK Kralupy Junior U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
9. 3. 2024
09:00
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 12. kolo 35
BC Kolín z.s.U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
9. 3. 2024
11:15
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 13. kolo 37
BK Kralupy Junior U11G
BC Kolín z.s.U11G
23. 3. 2024
-
SH Kralupy nad Vltavou
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 13. kolo 38
BC Slaný U11G (ms) (mix)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
23. 3. 2024
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 13. kolo 39
Basket Říčany U11G (ms)
BC Benešov U11G (ms)
23. 3. 2024
09:00
Sportovní hala Říčany
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 14. kolo 40
BC Benešov U11G (ms)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
13. 4. 2024
-
SH Benešov
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 14. kolo 41
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BK Kralupy Junior U11G
13. 4. 2024
-
Hala ZŠ
Preview
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G SK. A 14. kolo 42
BC Kolín z.s.U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
13. 4. 2024
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Sophia Výdová SlaU11G 11 16 1.0 15.4 7.3 0.9/3.3 26.4 0.6
Josef Marek SlaU11G 11 12 1.0 15.5 7.1 1.3/4.2 32.0 0.6
10 Stella Gospodinová BKKraljunU11G(ms) 11 16 1.0 10.1 4.9 0.4/1.6 0.0* 1.3
Betty Hofmanová BaŘíč U11G 12 12 1.0 13.4 6.6 0.3/1.3 0.0* 0.0
Amélie Macková BC Ben U1 G 11 11 1.0 12.1 5.8 0.5/1.9 0.0* 1.1
Kateřina Chobotská BC Ben U1 G 11 8 1.0 14.8 7.3 0.3/1.4 0.0* 0.9
4 Viktorie Kačíková BraU11G 11 14 1.0 7.9 3.7 0.5/1.0 0.0* 0.2
Emily Blyznets SlaU11G 11 12 1.0 7.5 3.6 0.3/1.8 0.0* 1.0
23 Sára Kalfusová BraU11G 11 14 1.0 6.0 2.7 0.6/1.8 0.0* 0.0
5 Pavlína Svobodová ŠBKSad U11G 11 7 1.0 11.9 4.9 2.1/4.1 51.7 2.9
14 Adéla Votrubcová BraU11G 10 14 1.0 5.9 2.7 0.5/1.1 0.0* 0.0
10 Tereza Hnízdová ŠBKSad U11G 10 10 1.0 7.9 3.6 0.7/2.4 29.2 1.6
Tereza Bártlová BC Ben U1 G 11 10 1.0 7.1 3.5 0.1/0.8 0.0* 1.2
Barbora Drasnarová SlaU11G 11 12 1.0 5.8 2.8 0.3/1.3 0.0* 1.8
Jan Poláček SlaU11G 11 10 1.0 6.6 3.2 0.2/0.9 0.0* 0.8
Markéta Hanzalová BaŘíč U11G 11 12 1.0 5.5 2.6 0.3/0.8 0.0* 0.0
8 Adéla Holinová BKKraljunU11G(ms) 11 16 1.0 4.1 1.9 0.3/1.4 0.0* 0.6
6 Sofie Kačíková BraU11G 11 12 1.0 4.8 2.2 0.5/2.1 24.0 0.1
1 Nela Králová BraU11G 11 12 1.0 4.8 2.1 0.7/1.2 0.0* 0.2
Leontýna Chadová BaŘíč U11G 11 12 1.0 4.6 2.3 0.1/0.3 0.0* 0.0
Aneta Tikovská BC Ben U1 G 11 6 1.0 8.7 4.2 0.3/1.5 0.0* 0.2
17 Aneta Trávníčková ŠBKSad U11G 11 10 1.0 5.1 2.4 0.3/0.8 0.0* 0.9
Tereza Prajzlerová SlaU11G 12 10 1.0 4.8 2.3 0.2/0.7 0.0* 0.8
Beáta Müllerová BaŘíč U11G 11 12 1.0 3.9 1.8 0.3/0.8 0.0* 0.0
Tereza Hodová BaŘíč U11G 12 8 1.0 5.8 2.9 0.0/0.3 0.0* 0.0
24 Ema Kuthanová BraU11G 11 14 1.0 3.2 1.5 0.2/0.6 0.0* 0.0
6 Marie Mansfeldová ŠBKSad U11G 10 8 1.0 5.6 2.8 0.1/1.4 0.0* 1.0
Klára Mašková SlaU11G 11 16 1.0 2.8 1.3 0.3/1.1 0.0* 0.6
Matěj Kubr SlaU11G 11 14 1.0 3.1 1.5 0.1/0.4 0.0* 0.6
8 Simona Servusová BraU11G 11 12 1.0 3.6 1.7 0.3/0.6 0.0* 0.0
Diana Nováková SlaU11G 12 14 1.0 3.1 1.3 0.5/1.3 0.0* 0.5
Anuška Pejšová BC Ben U1 G 11 10 1.0 4.1 1.9 0.3/0.8 0.0* 0.7
Viktorie Drasnarová SlaU11G 9 12 1.0 3.3 1.5 0.3/0.7 0.0* 0.3
5 Adéla Vobořilová BraU11G 11 12 1.0 3.3 1.3 0.6/1.3 0.0* 0.0
9 Natálie Leśniková ŠBKSad U11G 10 10 1.0 3.6 1.7 0.2/0.8 0.0* 0.7
5 Anna Cigániková BKKraljunU11G(ms) 11 10 1.0 3.5 1.7 0.1/1.0 0.0* 0.0
32 Alexandra Turavinina BC KolU11G 10 8 1.0 4.0 1.9 0.3/0.8 0.0* 0.8
9 Barbora Malinová BC KolU11G 9 10 1.0 3.2 1.4 0.4/1.6 0.0* 0.6
3 Johana Barbora Šnáblová BraU11G 11 4 1.0 7.8 3.5 0.8/1.0 0.0* 0.0
Anna Lidická SlaU11G 11 14 1.0 2.2 1.1 0.1/1.0 0.0* 0.8
Lily Kolbabová BC Ben U1 G 11 10 1.0 3.1 1.4 0.3/1.2 0.0* 0.8
11 Markéta Mlejnková ŠBKSad U11G 10 10 1.0 3.1 1.4 0.3/1.8 0.0* 2.3
Adriana Šišková BC Ben U1 G 11 8 1.0 3.9 1.9 0.1/0.8 0.0* 0.4
Ema Cerovská BaŘíč U11G 10 12 1.0 2.3 1.2 0.0/0.2 0.0* 0.0
Amálie Vokounová BC KolU11G 9 12 1.0 2.3 1.0 0.3/0.7 0.0* 0.8
11 Sofie Blažková BKKraljunU11G(ms) 11 16 1.0 1.7 0.8 0.1/0.6 0.0* 0.0
18 Chloe Ann Springthorpe BKKraljunU11G(ms) 10 15 1.0 1.7 0.8 0.1/0.2 0.0* 0.3
Emma Honetschlägerová BaŘíč U11G 10 12 1.0 2.0 1.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
20 Kristýna Palánová ŠBKSad U11G 11 1 1.0 24.0 10.0 4.0/6.0 66.7 4.0
11 Viktorie Honalová BraU11G 11 10 1.0 2.3 1.0 0.3/0.6 0.0* 0.1
12 Sofie Černá BC KolU11G 11 10 1.0 2.3 1.0 0.3/0.8 0.0* 1.2
Nela Hlaváčková BC Ben U1 G 10 8 1.0 2.9 1.4 0.1/0.5 0.0* 0.3
19 Milana Kozijova BraU11G 11 12 1.0 1.9 0.8 0.3/0.5 0.0* 0.1
20 Melanie Mücková BraU11G 11 12 1.0 1.8 0.8 0.3/0.3 0.0* 0.4
Valerie Votrubová BaŘíč U11G 10 12 1.0 1.7 0.8 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Tereza Špeldová BKKraljunU11G(ms) 11 12 1.0 1.6 0.8 0.1/0.3 0.0* 0.6
Barbora Barešová BC Ben U1 G 11 10 1.0 1.8 0.8 0.2/0.7 0.0* 0.3
Sofie Kulkusová BC Ben U1 G 11 14 1.0 1.3 0.6 0.0/0.0 0.0* 0.4
Tereza Kulíšková SlaU11G 12 12 1.0 1.5 0.8 0.0/0.2 0.0* 0.2
12 Adéla Marhanová BKKraljunU11G(ms) 11 10 1.0 1.7 0.8 0.1/0.7 0.0* 0.6
13 Jolana Mrvíková BKKraljunU11G(ms) 11 14 1.0 1.2 0.5 0.2/0.6 0.0* 0.7
Aneta Zemanová BC Ben U1 G 10 6 1.0 2.7 1.3 0.0/0.3 0.0* 0.7
8 Marie Kuttichová ŠBKSad U11G 10 10 1.0 1.6 0.8 0.0/0.2 0.0* 0.7
Emma Macková BC Ben U1 G 9 1 1.0 16.0 8.0 0.0/2.0 0.0 1.0
11 Eliška Macková BC KolU11G 10 10 1.0 1.5 0.7 0.1/1.4 0.0* 2.1
Bela Hromádková BC Ben U1 G 10 8 1.0 1.8 0.9 0.0/0.5 0.0* 0.3
30 Adéla Holubíková BraU11G 11 14 1.0 1.0 0.4 0.1/0.4 0.0* 0.1
19 Klára Stádník BKKraljunU11G(ms) 10 16 1.0 0.9 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.1
4 Nicol Kárová ŠBKSad U11G 9 10 1.0 1.4 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.7
Barbora Mikešová BC Ben U1 G 11 6 1.0 2.2 0.8 0.5/2.0 25.0 0.2
1 Ester Anna Franzová BC KolU11G 9 12 1.0 1.0 0.5 0.0/0.6 0.0* 0.3
Žofie Macháčková BaŘíč U11G 11 10 1.0 1.2 0.6 0.0/0.2 0.0* 0.0
Natália Trsek SlaU11G 11 11 1.0 1.1 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.2
16 Nikola Hájková BKKraljunU11G(ms) 10 14 1.0 0.9 0.4 0.1/0.4 0.0* 0.0
Michaela Chalupecká BaŘíč U11G 11 8 1.0 1.4 0.6 0.1/0.6 0.0* 0.0
18 Radka Balášová ŠBKSad U11G 10 10 1.0 1.0 0.5 0.0/0.2 0.0* 0.3
32 Vanesa Třešňáková BraU11G 11 12 1.0 0.8 0.4 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tea Nováková SlaU11G 11 11 1.0 0.9 0.5 0.0/0.2 0.0* 0.5
8 Eliška Galčíková BC KolU11G 10 12 1.0 0.8 0.4 0.0/0.3 0.0* 1.2
Kateřina Nováková BC Ben U1 G 10 4 1.0 2.5 1.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
26 Kateřina Ježková BraU11G 11 12 1.0 0.8 0.4 0.0/0.2 0.0* 0.0
Tereza Vosátková BC Ben U1 G 10 4 1.0 2.5 1.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kovrčová BaŘíč U11G 12 4 1.0 2.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Semrádová BC Ben U1 G 11 12 1.0 0.7 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.3
4 Angelyn Concil BKKraljunU11G(ms) 11 8 1.0 1.0 0.5 0.0/0.3 0.0* 0.1
Jana Stöckelmayerová BaŘíč U11G 11 12 1.0 0.6 0.3 0.1/0.5 0.0* 0.0
15 Anastasie Foitová BKKraljunU11G(ms) 10 6 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
54 Tereza Vitamvás BraU11G 10 2 1.0 3.0 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Kristýna Ruterlová ŠBKSad U11G 10 10 1.0 0.6 0.3 0.0/0.2 0.0* 0.4
Antonie Šelichová SlaU11G 9 12 1.0 0.5 0.3 0.0/0.2 0.0* 0.3
Mariana Čáslavková BaŘíč U11G 11 9 1.0 0.7 0.3 0.0/0.2 0.0* 0.0
17 Julie Blážová BKKraljunU11G(ms) 10 10 1.0 0.5 0.2 0.1/0.2 0.0* 0.1
Ema Dostálová BaŘíč U11G 11 6 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Barbora Sojková BC KolU11G 9 8 1.0 0.5 0.3 0.0/0.3 0.0* 1.1
Nela Mecková BC Ben U1 G 11 10 1.0 0.4 0.2 0.0/0.2 0.0* 0.5
Štěpánka Urbanová BC Ben U1 G 9 2 1.0 1.5 0.5 0.5/1.0 0.0* 0.0
20 Anna Ryšlinková BKKraljunU11G(ms) 11 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.5
Anna Fraňková BaŘíč U11G 11 8 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Mariia Onyshchenko BKKraljunU11G(ms) 11 9 1.0 0.2 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.0
Lucie Krylová BC KolU11G 9 8 1.0 0.3 0.1 0.0/0.8 0.0* 0.3
Nikol Drábková BC Ben U1 G 11 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Veronika Urbanová BC Ben U1 G 9 2 1.0 1.0 0.5 0.0/2.0 0.0 1.0
Monika Bertová BraU11G 11 4 1.0 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Ema Čepeláková ŠBKSad U11G 11 5 1.0 0.4 0.2 0.0/0.8 0.0* 0.8
Sylvie Weyrostková BraU11G 11 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šárka Benešová BC Ben U1 G 9 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
2 Markéta Davidovová ŠBKSad U11G 10 8 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.6
Laura Gloneková BC Ben U1 G 11 8 1.0 0.3 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.3
Martina Jandourková SlaU11G 10 6 1.0 0.3 0.2 0.0/0.3 0.0* 0.0
14 Michaela Matějová BKKraljunU11G(ms) 11 10 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Marie Purnochová BKKraljunU11G(ms) 11 11 1.0 0.2 0.1 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Kosíková BaŘíč U11G 11 6 1.0 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.0
7 Alžběta Bubeníková BC KolU11G 8 8 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Dominika Doležalová BC Ben U1 G 11 8 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Magdaléna Hlomová BC Ben U1 G 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kalašová BKKraljunU11G(ms) 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lilien Višteinová BKKraljunU11G(ms) 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Bautkinová BC Ben U1 G 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Ema Borovičková BraU11G 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Pospíchalová BC KolU11G 11 10 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Klára Való ŠBKSad U11G 8 1 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Laura Bobčíková BraU11G 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Drahorádová ŠBKSad U11G 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Marta Borovičková BraU11G 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Kamlerová BKKraljunU11G(ms) 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Krúpová BC Ben U1 G 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Lukešová BC Ben U1 G 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Melenová SlaU11G 9 14 1.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
František Folbrecht SlaU11G 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
28 Emma Volštátová ŠBKSad U11G 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Nakatová BC Ben U1 G 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Růžičková BC Ben U1 G 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Hořáková BC Ben U1 G 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Berta Glasnáková BC Ben U1 G 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Šíchová BKKraljunU11G(ms) 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Pohnánová BC Ben U1 G 12 5 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Markéta Hrušková BKKraljunU11G(ms) 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rebeka Heřmanová BaŘíč U11G 10 4 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julia Jedličková BC Ben U1 G 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Šlampová BC Ben U1 G 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Charlotte Reinbergerová BC Ben U1 G 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Hrůzová BC Ben U1 G 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Darina Rusyn BC Ben U1 G 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Lucie Nerudová BC KolU11G 11 10 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
6 Veronika Holatová BC KolU11G 9 12 1.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
4 Alena Šafaříková BC KolU11G 10 12 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Barbora Budáková BKKraljunU11G(ms) 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Čamajová BKKraljunU11G(ms) 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Repková BKKraljunU11G(ms) 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Sitařová BKKraljunU11G(ms) 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Nedvědová SlaU11G 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Příbramská BKKraljunU11G(ms) 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Eliška Holá ŠBKSad U11G 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Hamáková BKKraljunU11G(ms) 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Šárka Taliánová ŠBKSad U11G 10 7 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Sofie Kautová ŠBKSad U11G 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Skřipská BC Ben U1 G 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Tereza Vratišovská BC Ben U1 G 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Roškotová BC Ben U1 G 11 6 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ester Chlapcová BKKraljunU11G(ms) 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Konopiská BC Ben U1 G 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B TH F-
Sophia Výdová SlaU11G 11 31 15 2 2
Josef Marek SlaU11G 11 24 11 4 2
10 Stella Gospodinová BKKraljunU11G(ms) 11 20 9 3 11
Betty Hofmanová BaŘíč U11G 12 26 13 1 0
Amélie Macková BC Ben U1 G 11 21 10 2 2
Kateřina Chobotská BC Ben U1 G 11 20 10 1 3
4 Viktorie Kačíková BraU11G 11 18 8 2 2
Emily Blyznets SlaU11G 11 17 8 1 3
23 Sára Kalfusová BraU11G 11 11 5 2 0
5 Pavlína Svobodová ŠBKSad U11G 11 18 8 4 5
14 Adéla Votrubcová BraU11G 10 12 6 4 0
10 Tereza Hnízdová ŠBKSad U11G 10 11 5 3 4
Tereza Bártlová BC Ben U1 G 11 14 7 1 3
Barbora Drasnarová SlaU11G 11 11 5 3 5
Jan Poláček SlaU11G 11 16 7 2 3
Markéta Hanzalová BaŘíč U11G 11 17 8 2 0
8 Adéla Holinová BKKraljunU11G(ms) 11 12 6 2 3
6 Sofie Kačíková BraU11G 11 10 5 1 1
1 Nela Králová BraU11G 11 14 6 2 1
Leontýna Chadová BaŘíč U11G 11 10 5 1 0
Aneta Tikovská BC Ben U1 G 11 12 6 2 1
17 Aneta Trávníčková ŠBKSad U11G 11 14 7 1 4
Tereza Prajzlerová SlaU11G 12 16 8 1 3
Beáta Müllerová BaŘíč U11G 11 11 5 1 0
Tereza Hodová BaŘíč U11G 12 14 7 0 0
24 Ema Kuthanová BraU11G 11 6 3 3 0
6 Marie Mansfeldová ŠBKSad U11G 10 16 8 1 5
Klára Mašková SlaU11G 11 10 4 2 2
Matěj Kubr SlaU11G 11 7 3 1 4
8 Simona Servusová BraU11G 11 17 8 1 0
Diana Nováková SlaU11G 12 9 4 2 2
Anuška Pejšová BC Ben U1 G 11 8 4 2 2
Viktorie Drasnarová SlaU11G 9 8 4 3 2
5 Adéla Vobořilová BraU11G 11 10 5 2 0
9 Natálie Leśniková ŠBKSad U11G 10 10 5 2 3
5 Anna Cigániková BKKraljunU11G(ms) 11 8 4 1 0
32 Alexandra Turavinina BC KolU11G 10 12 5 2 3
9 Barbora Malinová BC KolU11G 9 10 5 1 2
3 Johana Barbora Šnáblová BraU11G 11 10 5 2 0
Anna Lidická SlaU11G 11 8 4 1 4
Lily Kolbabová BC Ben U1 G 11 6 3 3 4
11 Markéta Mlejnková ŠBKSad U11G 10 10 4 2 4
Adriana Šišková BC Ben U1 G 11 12 6 1 1
Ema Cerovská BaŘíč U11G 10 6 3 0 0
Amálie Vokounová BC KolU11G 9 8 4 2 2
11 Sofie Blažková BKKraljunU11G(ms) 11 5 2 1 0
18 Chloe Ann Springthorpe BKKraljunU11G(ms) 10 4 2 1 4
Emma Honetschlägerová BaŘíč U11G 10 6 3 0 0
20 Kristýna Palánová ŠBKSad U11G 11 24 10 4 4
11 Viktorie Honalová BraU11G 11 10 4 2 1
12 Sofie Černá BC KolU11G 11 6 2 2 3
Nela Hlaváčková BC Ben U1 G 10 6 3 1 1
19 Milana Kozijova BraU11G 11 5 2 1 1
20 Melanie Mücková BraU11G 11 6 3 2 4
Valerie Votrubová BaŘíč U11G 10 14 7 0 0
7 Tereza Špeldová BKKraljunU11G(ms) 11 6 3 1 5
Barbora Barešová BC Ben U1 G 11 4 2 1 1
Sofie Kulkusová BC Ben U1 G 11 6 3 0 3
Tereza Kulíšková SlaU11G 12 8 4 0 1
12 Adéla Marhanová BKKraljunU11G(ms) 11 6 3 1 2
13 Jolana Mrvíková BKKraljunU11G(ms) 11 8 4 1 4
Aneta Zemanová BC Ben U1 G 10 4 2 0 2
8 Marie Kuttichová ŠBKSad U11G 10 6 3 0 3
Emma Macková BC Ben U1 G 9 16 8 0 1
11 Eliška Macková BC KolU11G 10 5 2 1 4
Bela Hromádková BC Ben U1 G 10 6 3 0 1
30 Adéla Holubíková BraU11G 11 7 3 1 1
19 Klára Stádník BKKraljunU11G(ms) 10 12 6 0 1
4 Nicol Kárová ŠBKSad U11G 9 4 2 0 3
Barbora Mikešová BC Ben U1 G 11 4 2 2 1
1 Ester Anna Franzová BC KolU11G 9 4 2 0 2
Žofie Macháčková BaŘíč U11G 11 4 2 0 0
Natália Trsek SlaU11G 11 4 2 0 1
16 Nikola Hájková BKKraljunU11G(ms) 10 6 3 2 0
Michaela Chalupecká BaŘíč U11G 11 7 3 1 0
18 Radka Balášová ŠBKSad U11G 10 4 2 0 1
32 Vanesa Třešňáková BraU11G 11 4 2 0 0
Tea Nováková SlaU11G 11 2 1 0 2
8 Eliška Galčíková BC KolU11G 10 4 2 0 2
Kateřina Nováková BC Ben U1 G 10 4 2 0 0
26 Kateřina Ježková BraU11G 11 6 3 0 0
Tereza Vosátková BC Ben U1 G 10 8 4 0 0
Ema Kovrčová BaŘíč U11G 12 6 3 0 0
Kristýna Semrádová BC Ben U1 G 11 6 2 2 5
4 Angelyn Concil BKKraljunU11G(ms) 11 2 1 0 1
Jana Stöckelmayerová BaŘíč U11G 11 2 1 1 0
15 Anastasie Foitová BKKraljunU11G(ms) 10 4 2 0 0
54 Tereza Vitamvás BraU11G 10 4 2 0 0
14 Kristýna Ruterlová ŠBKSad U11G 10 2 1 0 2
Antonie Šelichová SlaU11G 9 2 1 0 1
Mariana Čáslavková BaŘíč U11G 11 4 2 0 0
17 Julie Blážová BKKraljunU11G(ms) 10 2 1 1 1
Ema Dostálová BaŘíč U11G 11 2 1 0 0
5 Barbora Sojková BC KolU11G 9 2 1 0 3
Nela Mecková BC Ben U1 G 11 2 1 0 2
Štěpánka Urbanová BC Ben U1 G 9 2 1 1 0
20 Anna Ryšlinková BKKraljunU11G(ms) 11 2 1 0 2
Anna Fraňková BaŘíč U11G 11 2 1 0 0
6 Mariia Onyshchenko BKKraljunU11G(ms) 11 2 1 0 0
Lucie Krylová BC KolU11G 9 2 1 0 1
Nikol Drábková BC Ben U1 G 11 2 1 0 1
Veronika Urbanová BC Ben U1 G 9 2 1 0 1
Monika Bertová BraU11G 11 2 1 0 0
15 Ema Čepeláková ŠBKSad U11G 11 2 1 0 2
Sylvie Weyrostková BraU11G 11 2 1 0 0
Šárka Benešová BC Ben U1 G 9 2 1 0 3
2 Markéta Davidovová ŠBKSad U11G 10 2 1 0 3
Laura Gloneková BC Ben U1 G 11 2 1 0 1
Martina Jandourková SlaU11G 10 2 1 0 0
14 Michaela Matějová BKKraljunU11G(ms) 11 2 1 0 0
9 Marie Purnochová BKKraljunU11G(ms) 11 2 1 0 0
Veronika Kosíková BaŘíč U11G 11 1 0 1 0
7 Alžběta Bubeníková BC KolU11G 8 0 0 0 2
Dominika Doležalová BC Ben U1 G 11 0 0 0 1
Ema Pospíchalová BC KolU11G 11 0 0 0 3
Klára Való ŠBKSad U11G 8 0 0 0 0
Ema Melenová SlaU11G 9 0 0 0 0
Adéla Hořáková BC Ben U1 G 11 0 0 0 1
Berta Glasnáková BC Ben U1 G 11 0 0 0 0
Beáta Pohnánová BC Ben U1 G 12 0 0 0 2
Rebeka Heřmanová BaŘíč U11G 10 0 0 0 0
Charlotte Reinbergerová BC Ben U1 G 10 0 0 0 0
14 Lucie Nerudová BC KolU11G 11 0 0 0 2
6 Veronika Holatová BC KolU11G 9 0 0 0 2
4 Alena Šafaříková BC KolU11G 10 0 0 0 4
1 Eliška Holá ŠBKSad U11G 10 0 0 0 0
16 Šárka Taliánová ŠBKSad U11G 10 0 0 0 0
7 Sofie Kautová ŠBKSad U11G 11 0 0 0 0
Nela Skřipská BC Ben U1 G 11 0 0 0 3
Nikola Roškotová BC Ben U1 G 11 0 0 0 0
Nela Konopiská BC Ben U1 G 11 0 0 0 1
Tým Z 2B TH TH %
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G 10 18.2 3.5 /11.4 30.7
BK Brandýs U11G 14 21.4 4.5 /10.7 42.0
BC Benešov U11G (ms) 14 21.9 1.9 /8.8 21.3
BK Kralupy Jun.U11G 16 12.4 1.4 /6.3 22.0
Basket Říčany U11G (ms) 14 17.4 1.0 /4.6 21.5
Slaný U11G (ms) 16 28.0 3.7 /14.4 25.7
BC Kolín z.s.U11G 12 6.0 1.1 /6.0 18.1
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Volný David 4 3 1 0 - - -
Veselý Jiří 3 3 0 0 - - -
Toušek Filip 2 1 1 0 - - -
Štroblová Claudie 2 1 1 0 - - -
Strnad Pavel 2 1 1 0 - - -
Seidlová Klára 1 1 0 0 - - -
Rýcová Alžběta 2 1 1 0 - - -
Průša Jan 2 1 1 0 - - -
Pospíšilová Anna 6 2 4 0 - - -
Petrenko Artem 1 1 0 0 - - -
Pavýza Jiří 4 3 1 0 - - -
Pánková Anna 2 1 1 0 - - -
Martínek Karel 2 1 1 0 - - -
Málková Lucie 2 0 2 0 - - -
Mach Tomáš 8 3 5 0 - - -
Kvíz Leoš 6 5 1 0 - - -
Kolbabová Klaudie 3 1 2 0 - - -
Kindermannová Johanka 4 2 2 0 - - -
Jánský Ondřej 2 1 1 0 - - -
Hubáček František 6 2 4 0 - - -
Hájek Jakub 6 3 3 0 - - -
Dudová Barbora 4 2 2 0 - - -
Caňkářová Nikola 2 1 1 0 - - -
Blažek Tomáš 4 1 3 0 - - -
Beneš Vojtěch 6 3 3 0 - - -
Albrecht Karel 2 2 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře