Snakes Hrabůvka

Kategorie
Nejmladší minižáci U10
Soutěž
Oblastní přebor nejmladších minižáků U10

Základní informace

Organizační pracovník

od: 20. 7. 2021
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Trenér

od: 3. 11. 2023
Mgr. Dušan Hrdlička
snakes@razdva.cz
603 114 383

Technický zápis

od: 24. 1. 2024
Richard Marek
Richard.Marek@centrum.cz
725 650 253

Technický zápis

od: 29. 2. 2024
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Adresa

BK SNAKES OSTRAVA z.s.
Na Kopaninách
725 27 Ostrava - Plesná

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Jan Čajka 2013 11 0
Damian Malina 2014 10 0
Tomáš Rýc 2013 11 0
Martin Škrov 2013 0 11 0
Tomáš Vláčil 2013 0 11 0
Daniel Derkáč 2015 9 0
Radoslav Gloc 2014 10 0
Petr Krušina 2014 10 0
Samuel Malina 2016 8 0
Richard Pracný 2013 0 11 0
Matyáš Moravec 2016 8 0
Jakub Pechar 2014 10 0
Filip Vančák 2014 10 0
Filip Kučera 2014 10 0
Damián Mendl 2014 10 0
Tobiáš Gruchala 2015 9 0
Roman Klempar 2014 10 0
Milan Proske 2013 0 11 0
Matěj Pospíšil 2013 11 0
Štěpán Černek 2014 10 0
Filip Kaplan 2013 0 11 0
Tobiáš Černota 2014 0 10 0
Jakub Černý 2013 11 0
Daniel Čižmař 2013 11 0
Dominik Honěk 2014 0 10 0
Dominik Hořák 2014 10 0
Janis Janakos 2013 11 0
Vojtěch Janko 2014 10 0
Ilya Karpik 2014 10 0
Tomáš Sami Pastrňák 2014 0 10 0
Vojtěch Kudela 2013 11 0
Samuel Liška 2013 0 11 0
Šimon Mužík 2014 0 10 0
Dominik Nesit 2014 10 0
Martin Nguyen 2013 11 0
Marek Nguyen 2015 9 0
Simon Nitsche 2013 0 11 0
Dominik Karel Meyer 2015 9 0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
233 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 4. 5. 2024 BK Snakes Hrabůvka :
234 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 4. 5. 2024 BK Snakes Hrabůvka :
231 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 4. 2024 Basketpoint Frýdek-Místek "M" :
232 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 4. 2024 Basketpoint Frýdek-Místek "M" :
29 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 6. 4. 2024 BK Snakes Hrabůvka 41:42
30 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 6. 4. 2024 BK Snakes Hrabůvka 37:34
35 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 3. 2024 BK Příbor 41:63
36 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 3. 2024 BK Příbor 35:58
25 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 3. 2. 2024 Basketpoint Frýdek-Místek "F" 20:55
26 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 3. 2. 2024 Basketpoint Frýdek-Místek "F" 34:59
3 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 27. 1. 2024 BK Hladnov Ostrava 25:27
4 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 27. 1. 2024 BK Hladnov Ostrava 13:23
23 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 1. 2024 BK Snakes Hrabůvka 48:46
24 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 1. 2024 BK Snakes Hrabůvka 36:38
15 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 9. 12. 2023 BK Snakes Hrabůvka 41:30
16 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 9. 12. 2023 BK Snakes Hrabůvka 40:37
9 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 18. 11. 2023 BK NH Ostrava 27:37
10 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 18. 11. 2023 BK NH Ostrava 9:40
5 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 4. 11. 2023 BK Snakes Hrabůvka 81:15
6 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 4. 11. 2023 BK Snakes Hrabůvka 40:18
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 4. 11. 2023
09:45
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
BK Snakes Hrabůvka
40
18
10
4
24
8
28
10
40
18
Skupina A Review
2. kolo 4. 11. 2023
08:30
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
BK Snakes Hrabůvka
81
15
14
3
28
7
57
13
81
15
Skupina A Review
3. kolo 18. 11. 2023
10:30
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava
9
40
2
20
3
26
5
33
Skupina A Review
3. kolo 18. 11. 2023
09:00
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava
27
37
2
12
9
27
15
36
Skupina A Review
4. kolo 9. 12. 2023
14:00
BK Příbor
BK Snakes Hrabůvka
41
30
12
4
21
14
32
24
Skupina A Review
4. kolo 9. 12. 2023
15:30
BK Příbor
BK Snakes Hrabůvka
40
37
9
5
16
20
31
29
Skupina A Review
6. kolo 20. 1. 2024
09:00
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Hrabůvka
48
46
7
18
20
28
30
39
Skupina A Review
6. kolo 20. 1. 2024
10:00
BK Hladnov Ostrava
BK Snakes Hrabůvka
36
38
6
10
12
16
23
26
Skupina A Review
1. kolo 27. 1. 2024
09:00
BK Snakes Hrabůvka
BK Hladnov Ostrava
25
27
7
7
11
9
23
19
Skupina A Review
1. kolo 27. 1. 2024
10:30
BK Snakes Hrabůvka
BK Hladnov Ostrava
13
23
11
3
11
11
13
11
Skupina A Review
7. kolo 3. 2. 2024
09:00
BK Snakes Hrabůvka
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
20
55
10
6
12
22
12
42
Skupina A Review
7. kolo 3. 2. 2024
10:30
BK Snakes Hrabůvka
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
34
59
6
14
18
29
24
39
Skupina A Review
9. kolo 20. 3. 2024
17:15
BK Snakes Hrabůvka
BK Příbor
35
58
10
6
19
21
25
34
Skupina A Review
9. kolo 20. 3. 2024
16:00
BK Snakes Hrabůvka
BK Příbor
41
63
12
13
18
26
24
50
Skupina A Review
8. kolo 6. 4. 2024
09:00
BK NH Ostrava
BK Snakes Hrabůvka
37
34
14
13
16
17
25
20
Skupina A Review
8. kolo 6. 4. 2024
08:00
BK NH Ostrava
BK Snakes Hrabůvka
41
42
17
14
23
25
33
34
Skupina A Review
1. kolo 20. 4. 2024
00:00
BK Snakes Hrabůvka
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
Skupina A+B o 9.-10.místo Preview
1. kolo 20. 4. 2024
00:00
BK Snakes Hrabůvka
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
Skupina A+B o 9.-10.místo Preview
2. kolo 4. 5. 2024
00:00
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
BK Snakes Hrabůvka
Skupina A+B o 9.-10.místo Preview
2. kolo 4. 5. 2024
00:00
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
BK Snakes Hrabůvka
Skupina A+B o 9.-10.místo Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2023/24 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 5 18
2022/23 Oblastní přebor 2 21
2021/22 Oblastní přebor 5 19