Oblastní přebor nejmladších minižáků U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 225
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
2. 10. 2021
09:00
Víceúčelová hala Opava
43
13
16
0
31
3
39
7
Review
Skupina A 1. kolo 227
BC Nový Jičín
BK Snakes Poruba
2. 10. 2021
09:00
SH Krytý bazén
55
23
24
8
28
10
43
18
Review
Skupina A 1. kolo 228
BC Nový Jičín
BK Snakes Poruba
2. 10. 2021
10:30
SH Krytý bazén
52
14
18
6
32
10
44
14
Review
Skupina A 1. kolo 226
BK Opava
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
2. 10. 2021
11:00
Víceúčelová hala Opava
54
20
16
4
26
8
46
18
Review
Skupina A 1. kolo 229
BK NH Ostrava PORG
BK Příbor
3. 10. 2021
13:30
SH Ostrava-Tatran
106
4
26
0
50
0
80
2
Review
Skupina A 1. kolo 230
BK NH Ostrava PORG
BK Příbor
3. 10. 2021
15:00
SH Ostrava-Tatran
110
4
30
0
54
2
84
2
Review
Skupina A 2. kolo 235
BK Opava
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava 0
20
*
Review
Skupina A 2. kolo 236
BK Opava
BC Nový Jičín
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava 0
20
*
Review
Skupina A 2. kolo 233
BK Snakes Poruba
BK NH Ostrava PORG
16. 10. 2021
11:30
ZŠ Dvorského 8
74
4
20
6
46
8
60
Review
Skupina A 2. kolo 234
BK Snakes Poruba
BK NH Ostrava PORG
16. 10. 2021
13:00
ZŠ Dvorského 6
89
3
18
3
39
6
56
Review
Skupina A 2. kolo 231
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK Příbor
24. 11. 2021
16:30
Basketpoint aréna
61
3
15
0
27
0
49
0
Review
Skupina A 2. kolo 232
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK Příbor
24. 11. 2021
18:00
Basketpoint aréna
44
0
8
0
16
0
30
0
Review
Skupina A 3. kolo 237
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
6. 11. 2021
09:00
SH Krytý bazén 21
41
9
16
13
27
17
27
Review
Skupina A 3. kolo 238
BC Nový Jičín
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
6. 11. 2021
10:30
SH Krytý bazén 36
37
6
14
9
20
22
20
30
30
34
34
Review
Skupina A 3. kolo 239
BK NH Ostrava PORG
BK Opava
6. 11. 2021
10:45
SH Ostrava-Tatran
45
22
10
6
22
12
39
19
Review
Skupina A 3. kolo 240
BK NH Ostrava PORG
BK Opava
6. 11. 2021
12:15
SH Ostrava-Tatran
53
20
13
2
27
6
33
16
Review
Skupina A 3. kolo 241
BK Příbor
BK Snakes Poruba
7. 11. 2021
14:00
ZŠ npor. Loma Příbor 26
33
6
10
8
16
10
24
Review
Skupina A 3. kolo 242
BK Příbor
BK Snakes Poruba
7. 11. 2021
15:30
ZŠ npor. Loma Příbor 14
40
8
10
10
16
10
32
Review
Skupina A 4. kolo 243
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK Snakes Poruba
20. 11. 2021
09:00
Basketpoint aréna
28
17
8
2
18
6
20
11
Review
Skupina A 4. kolo 247
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava PORG
20. 11. 2021
09:00
SH Krytý bazén 17
53
9
20
9
28
15
39
Review
Skupina A 4. kolo 244
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK Snakes Poruba
20. 11. 2021
10:30
Basketpoint aréna 27
29
9
10
17
14
21
16
Review
Skupina A 4. kolo 248
BC Nový Jičín
BK NH Ostrava PORG
20. 11. 2021
10:30
SH Krytý bazén 23
67
5
16
13
30
21
53
Review
Skupina A 4. kolo 245
BK Opava
BK Příbor
27. 1. 2022
16:00
Víceúčelová hala Opava
38
24
8
7
18
13
24
18
Review
Skupina A 4. kolo 246
BK Opava
BK Příbor
27. 1. 2022
17:00
Víceúčelová hala Opava
38
8
10
4
19
6
25
6
Review
Skupina A 5. kolo 253
BK Snakes Poruba
BK Opava
5. 12. 2021
09:00
ZŠ Dvorského 19
34
6
6
13
15
17
24
Review
Skupina A 5. kolo 254
BK Snakes Poruba
BK Opava
5. 12. 2021
10:30
ZŠ Dvorského 27
38
10
4
14
15
16
28
Review
Skupina A 5. kolo 251
BK Příbor
BC Nový Jičín
5. 12. 2021
13:30
ZŠ npor. Loma Příbor 12
76
1
27
5
43
10
54
Review
Skupina A 5. kolo 249
BK NH Ostrava PORG
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
4. 12. 2021
13:45
SH Ostrava-Tatran
73
9
16
2
36
5
58
7
Review
Skupina A 5. kolo 252
BK Příbor
BC Nový Jičín
5. 12. 2021
15:00
ZŠ npor. Loma Příbor 10
76
2
26
2
34
8
60
Review
Skupina A 5. kolo 250
BK NH Ostrava PORG
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
4. 12. 2021
15:15
SH Ostrava-Tatran
40
12
9
4
25
6
37
12
Review
Skupina A 6. kolo 255
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK Opava
18. 12. 2021
09:00
Basketpoint aréna
51
48
10
16
30
26
38
38
Review
Skupina A 6. kolo 257
BK Snakes Poruba
BC Nový Jičín
18. 12. 2021
09:00
ZŠ Dvorského 24
34
2
10
14
20
18
28
Review
Skupina A 6. kolo 256
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK Opava
18. 12. 2021
10:30
Basketpoint aréna 22
35
6
14
10
20
18
28
Review
Skupina A 6. kolo 258
BK Snakes Poruba
BC Nový Jičín
18. 12. 2021
10:30
ZŠ Dvorského 14
46
0
7
6
17
10
36
Review
Skupina A 6. kolo 259
BK Příbor
BK NH Ostrava PORG
19. 12. 2021
14:00
ZŠ npor. Loma Příbor 6
95
2
23
2
43
6
73
Review
Skupina A 6. kolo 260
BK Příbor
BK NH Ostrava PORG
19. 12. 2021
15:30
ZŠ npor. Loma Příbor 5
94
0
23
0
48
4
65
Review
Skupina A 7. kolo 263
BK NH Ostrava PORG
BK Snakes Poruba
15. 1. 2022
08:00
SH Ostrava-Tatran
75
18
21
5
39
12
55
18
Review
Skupina A 7. kolo 261
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
15. 1. 2022
09:00
ZŠ npor. Loma Příbor 13
67
0
10
6
28
12
44
Review
Skupina A 7. kolo 265
BC Nový Jičín
BK Opava
15. 1. 2022
09:00
SH Krytý bazén
34
30
9
8
13
17
22
23
Review
Skupina A 7. kolo 264
BK NH Ostrava PORG
BK Snakes Poruba
15. 1. 2022
09:30
SH Ostrava-Tatran
85
13
28
5
49
9
69
9
Review
Skupina A 7. kolo 262
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
15. 1. 2022
10:30
ZŠ npor. Loma Příbor 22
80
0
24
10
32
12
63
Review
Skupina A 7. kolo 266
BC Nový Jičín
BK Opava
15. 1. 2022
10:30
SH Krytý bazén 29
37
13
12
16
20
23
27
Review
Skupina A 8. kolo 269
BK Opava
BK NH Ostrava PORG
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava 0
20
*
Review
Skupina A 8. kolo 270
BK Opava
BK NH Ostrava PORG
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava 0
20
*
Review
Skupina A 8. kolo 267
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BC Nový Jičín
29. 1. 2022
09:00
Basketpoint aréna
43
41
7
13
16
25
24
38
Review
Skupina A 8. kolo 268
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BC Nový Jičín
29. 1. 2022
10:30
Basketpoint aréna 53
64
17
15
27
31
41
53
Review
Skupina A 8. kolo 271
BK Snakes Poruba
BK Příbor
4. 3. 2022
18:00
ZŠ Dvorského
70
8
15
2
29
4
51
6
Review
Skupina A 8. kolo 272
BK Snakes Poruba
BK Příbor
4. 3. 2022
19:15
ZŠ Dvorského
70
18
11
4
33
9
51
16
Review
Skupina A 9. kolo 273
BK Snakes Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
20
0
*
Review
Skupina A 9. kolo 274
BK Snakes Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
20
0
*
Review
Skupina A 9. kolo 277
BK NH Ostrava PORG
BC Nový Jičín
13. 2. 2022
11:00
SH Ostrava-Tatran
77
34
15
8
31
16
55
24
Review
Skupina A 9. kolo 278
BK NH Ostrava PORG
BC Nový Jičín
13. 2. 2022
12:30
SH Ostrava-Tatran
71
22
14
4
37
9
55
17
Review
Skupina A 9. kolo 275
BK Příbor
BK Opava
3. 3. 2022
16:15
ZŠ npor. Loma Příbor 16
53
6
17
6
29
14
41
Review
Skupina A 9. kolo 276
BK Příbor
BK Opava
3. 3. 2022
17:30
ZŠ npor. Loma Příbor 19
64
2
16
8
32
14
46
Review
Skupina A 10. kolo 279
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK NH Ostrava PORG
Bude upřesněno
-
Basketpoint aréna 0
20
*
Review
Skupina A 10. kolo 280
Basketpoint Frýdek-Místek ""M""
BK NH Ostrava PORG
Bude upřesněno
-
Basketpoint aréna 0
20
*
Review
Skupina A 10. kolo 283
BK Opava
BK Snakes Poruba
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
20
0
*
Review
Skupina A 10. kolo 284
BK Opava
BK Snakes Poruba
Bude upřesněno
-
Víceúčelová hala Opava
20
0
*
Review
Skupina A 10. kolo 281
BC Nový Jičín
BK Příbor
6. 3. 2022
09:00
SH Krytý bazén
67
18
16
2
30
6
46
11
Review
Skupina A 10. kolo 282
BC Nový Jičín
BK Příbor
6. 3. 2022
10:30
SH Krytý bazén
66
10
8
4
28
4
46
6
Review
Hráč Tým Věk Z
Oliver Nikolov NH Slezská 12 1
Richard Švrčina BK Opava 12 1
Max Vašut Orlová 11 1
Kryštof Košut Orlová 10 1
Teodor Bortlík Start Havířov 10 1
Dominik Figel Snakes Poruba 11 1
Vojtěch Kukol BK Opava 12 1
Lukáš Kondas Snakes Poruba 11 1
Mojmír Jeřábek Start Havířov 12 1
Matyáš Bugoš Snakes Poruba 11 1
Vojtěch Mrověc Snakes Poruba 11 1
Filip Krkoška Snakes Poruba 11 1
Tomáš Benek Snakes Poruba 11 1
Jan Hurta Snakes Poruba 11 1
Patrik Bartošík BK Opava 11 1
Adam Hubáček NH Slezská 9 1
Vojtěch Matušek BK Opava 12 1
Maxmilián Pivko NH PORG 11 1
Marek Šulc NH Slezská 11 1
Petr Mikulec NH Slezská 12 1
Jakub Šebesta NH Slezská 10 1
Dominik Křestan BK Opava 12 1
Daniel Bušov NH PORG 12 1
Dominik Hollmann Start Havířov 12 1
Alexandr Janoš NH Slezská 12 1
Josef Gargoš BK Opava 11 1
Vojtěch Hladký NH Poruba 10 1
Daniel Ficek NH PORG 12 1
Matyáš Dluhoš NH PORG 10 1
Martin Tešnar Orlová 9 1
Tomáš Cupian NH PORG 10 1
Jan Žvak FM ""M"" 11 1
Adam Hikl BK Příbor 8 1
Jakub Šplíchal BK Příbor 11 1
Filip Mrkva BK Příbor 11 1
Lukáš Kraus BK Opava 11 1
Janis Petropulos BK Opava 12 1
Samuel Gürtler BK Opava 11 1
Jonáš Palacký BK Příbor 8 1
Josef Stodola BK Příbor 9 1
Tomáš Kahánek BK Příbor 10 1
Lukáš Dudek BK Příbor 9 1
Adam Busek BK Příbor 10 1
David Busek BK Příbor 8 1
Jakub Jurečka BK Příbor 9 1
Lukáš Filo Start Havířov 12 1
Petr Čagánek BK Příbor 9 1
Viktor Witosz Orlová 10 1
Jiří Pavelka BK Příbor 9 1
Richard Majer BK Příbor 11 1
Václav Kresta BK Příbor 10 1
Antonín Kresta BK Příbor 8 1
Martin Kačer Nový Jičín 11 1
Martin Kunzl Snakes Hrabůvka 11 1
Radek Tutka Nový Jičín 11 1
Tomáš Hájek Nový Jičín 10 1
Filip Šaja Snakes Hrabůvka 11 1
Matyáš Lacki Snakes Hrabůvka 11 1
Šimon Hrabánek Snakes Hrabůvka 11 1
Jan Stejskal Snakes Hrabůvka 10 1
Matyáš Jeziorský NH PORG 11 1
Matyáš Horvát NH Slezská 10 1
Radovan Bajgar NH PORG 11 1
Jakub Rozmarin BK Příbor 8 1
Adam Rosa NH PORG 12 1
Dominik Roubal NH PORG 11 1
Jan Šimíček NH Poruba 9 1
Jonáš Adámek NH PORG 12 1
Adam Beď FM ""M"" 12 1
David Bařina Nový Jičín 11 1
Tomáš Kryl NH PORG 11 1
Adam Kryl NH Slezská 11 1
Samuel Jonathan Rider FM ""M"" 12 1
Mikuláš Polcer NH Slezská 11 1
Dominik Polcer NH PORG 11 1
David Jelínek NH PORG 11 1
Boris Páloci BK Opava 11 1
Matyáš Sinčák NH Poruba 10 1
Šimon Jílek NH Slezská 11 1
Filip Lasoň NH Slezská 10 1
Jan Polášek NH Slezská 11 1
Adrian Hudec NH Slezská 10 1
Matyáš Horoch FM ""M"" 12 1
Michal Řehák Nový Jičín 12 1
Šimon Štorek NH Poruba 10 1
Jakub Lička NH Slezská 10 1
Dominik Gebauer FM ""M"" 11 1
Michal Voroniuk FM ""F"" 11 1
Michal Axmann FM ""M"" 11 1
Andrej Schronk FM ""M"" 11 1
Sebastian Mlčák FM ""F"" 11 1
Erik Urbanec FM ""F"" 10 1
Štěpán Macháček NH Poruba 10 1
Jakub Vrublovský NH PORG 11 1
Vojtěch Cuber NH Poruba 10 1
Kryštof Reichmann Nový Jičín 12 1
Jan Neusser NH PORG 9 1
Jáchym Kratochvíl NH PORG 9 1
Zdeněk Selecký NH PORG 12 1
Mikuláš Krba Nový Jičín 12 1
Michal Dlouhý NH PORG 11 1
Maxmilián Špunda NH Poruba 10 1
Ondřej Vítek NH Slezská 9 1
Dominik Cheben Orlová 10 1
Samuel Machálek Nový Jičín 12 1
Michal Bronček Orlová 11 1
Daniel Boháček Orlová 10 1
Šimon Kaděra Snakes Hrabůvka 11 1
David Samul Snakes Hrabůvka 11 1
Tobiáš Tomica Orlová 10 1
Marek Sláma NH PORG 12 1
Max Jordan Orlová 12 1
Lukáš Hruška BK Opava 12 1
Adam Knapek Nový Jičín 11 1
Antonín Stříž NH Slezská 10 1
Jan Brož NH PORG 11 1
Kryštof Maslonka NH PORG 9 1
Jan Pokorný NH Slezská 11 1
Jakub Holuša NH PORG 12 1
Krystian Starý NH Slezská 10 1
Matyáš Halfar NH Poruba 10 1
Jiří Mrázek NH Poruba 10 1
Tomáš Kostelník NH Poruba 11 1
Daniel Šedý NH PORG 10 1
Alexandros Jakovidis NH PORG 8 1
Jonáš Jureček Snakes Hrabůvka 11 1
Matyáš Gřunděl FM ""F"" 10 1
Tomáš Rýc NH PORG 9 1
Gabriel Novakovský NH PORG 10 1
Petr Kocuba NH Slezská 10 1
Daniel Salamon BK Příbor 10 1
Dominik Hejnal NH Slezská 10 1
Václav Stříž NH PORG 9 1
Daniel Pikulík Nový Jičín 11 1
Petr Šimon Mikulenka Nový Jičín 10 1
Ondřej Pácl NH Slezská 9 1
Tomáš Kvasnovský NH PORG 9 1
Maxmilián Pelech NH Slezská 10 1
Teodor Ferčák NH Slezská 8 1
Daniel Galia BK Příbor 8 1
Jan Křížek BK Příbor 9 1
Stanislav Šljukov NH Slezská 8 1
Daniel Tůma BK Opava 9 1
Hynek Motlíček BK Příbor 8 1
Adam Vodička NH Slezská 8 1
Marek Snášel NH Slezská 9 1
Antonín Bezruč NH PORG 9 1
Jiří Ruš NH Slezská 11 1
Martin Stuchlý NH PORG 10 1
Václav Sommer NH Poruba 8 1
Michael Ďuriš NH PORG 9 1
Filip Martynek NH PORG 11 1
Adam Jurečka BK Příbor 6 1
Jan Richter NH Slezská 10 1
Antonín Hajda NH PORG 10 1
Tom Maier NH Slezská 8 1
David Rodriguez BK Příbor 10 1
Karel Müller BK Opava 11 1
Ondřej Matušek BK Opava 10 1
Denis Vlačuha FM ""F"" 11 1
Matěj David BK Opava 11 1
Maxim Vojtěchovský BK Opava 10 1
Ondřej Nenutil BK Příbor 8 1
Christian Libiger BK Příbor 9 1
Martin Palička BK Opava 9 1
Oliver Langa BK Opava 11 1
Ervín Holáň Nový Jičín 11 1
Štěpán Kubík BK Opava 10 1
Vítek Zahradník Nový Jičín 10 1
Matěj Černý Nový Jičín 10 1
Jakub Rataj NH Slezská 9 1
Radim Merta NH Slezská 9 1
Filip Suchánek BK Opava 10 1
Hynek Bystroň NH Slezská 10 1
Štěpán Měch BK Opava 10 1
Erik Černošek Orlová 10 1
Robin Gemrot Orlová 11 1
Viktor Drastich NH Slezská 9 1
Filip Ondejka NH PORG 9 1
Jakub Babiš NH Slezská 9 1
Tobias Ludvar NH Slezská 8 1
Dominik Tichavský NH PORG 10 1
Alexandr Horák BK Opava 11 1
Marek Drozd BK Opava 11 1
Petr Kuffa BK Opava 10 1
Samuel Horák BK Opava 10 1
Jan Mikulášek NH Slezská 10 1
Šimon Hubáček FM ""F"" 10 1
Jan Vašut FM ""F"" 11 1
Matyáš Vysocký BK Příbor 8 1
Patrik Dolhý NH Poruba 10 1
Radim Kracík Nový Jičín 11 1
Filip Janovský Nový Jičín 10 1
František Kozák Snakes Hrabůvka 11 1
Matyáš Karkoška Orlová 10 1
Ondra Tomčík Orlová 10 1
Jakub Kupczak Orlová 9 1
Antonín Soukal Orlová 10 1
Jakub Gola Orlová 10 1
Jan Lichnovský NH Slezská 10 1
Vít Barnáš BK Příbor 11 1
David Hammer NH Slezská 11 1
David Neuwirth NH PORG 11 1
Tomáš Ptašinský NH Slezská 11 1
František Šimetka BK Opava 10 1
Jiří Ardielli NH Poruba 10 1
Kosťa Bolohov NH Slezská 10 1
Janis Jakovidis NH Poruba 8 1
Tadeáš Kala NH Slezská 8 1
Adrian Malý NH Poruba 9 1
Sebastián Čech NH PORG 11 1
Mikuláš Lehnert NH PORG 9 1
Filip Horák NH Poruba 10 1
Ondřej Beran NH Slezská 11 1
Petr Kužílek Nový Jičín 11 1
Tomáš Kužílek Nový Jičín 11 1
Jan Filipec Snakes Hrabůvka 10 1
Tomáš Sommer BK Příbor 10 1
Tobias Faul BK Opava 10 1
Richard Kašný BK Opava 11 1
Tomáš Kunčik Nový Jičín 11 1
Alexandr Šigut Nový Jičín 11 1
Jakub Fišer Nový Jičín 11 1
Antonín Tichavský Nový Jičín 10 1
Daniel Hasal Nový Jičín 9 1
Teodor Šumbera NH Slezská 9 1
Erik Hubáček FM ""F"" 11 1
Jakub Wacziński NH Slezská 10 1
Leonard Ožana NH Poruba 9 1
Vojtěch Borák FM ""F"" 11 1
Ondřej Haman NH PORG 10 1
Teodor Weisz FM ""F"" 10 1
Tomáš Koláček FM ""F"" 10 1
Jan Lotko FM ""F"" 10 1
Alex Krpec Nový Jičín 9 1
Matěj Družba FM ""F"" 9 1
Štěpán Jedlička NH Poruba 9 1
Ruben Rojíček BK Příbor 9 1
Karel Novák NH Poruba 11 1
Richard Fojtů NH PORG 9 1
Jakub Pyrta NH PORG 9 1
Nikolai Strebčuk NH Slezská 9 1
Matěj Porchuk NH Slezská 11 1
Maxim Prokop Snakes Poruba 11 1
Vladimír Drozd NH PORG 11 1
Vojtěch Kaloč NH Poruba 10 1
Tomáš Kamrád NH Poruba 10 1
David James Duvall NH Poruba 9 1
František Indrst FM ""M"" 11 1
Jonáš Šimoník FM ""F"" 11 1
David Butora FM ""M"" 11 1
Karel Matura NH Slezská 12 1
Richard Kozel NH Poruba 12 1
Martin Varecha BK Příbor 11 1
Filip Sageder NH Poruba 12 1
Marián Koval Start Havířov 12 1
Lukáš Horáček NH Poruba 12 1
Jan Hanák NH Poruba 12 1
Jaroslav Slováček Snakes Poruba 11 1
Matěj Mikeska Snakes Poruba 11 1
Filip Špaček BK Příbor 12 1
Martin Mihál NH Poruba 12 1
Filip Kološ NH Slezská 12 1
Adam Urbanec NH PORG 11 1
Tobias Rulf BK Příbor 12 1
Oliver Kresta BK Příbor 12 1
Oliver Anderle BK Příbor 12 1
Ladislav Sivák NH PORG 11 1
Patrik Popov FM ""M"" 12 1
Filip Svozil FM ""M"" 12 1
Václav Vidomus BK Příbor 12 1
Michal Mazáč BK Příbor 12 1
Štěpán Lazar NH Poruba 12 1
Tadeáš Volek NH Slezská 12 1
Dominik Krejčí NH Poruba 12 1
Vojtěch Krzywoň BK Opava 12 1
Adam Bielik BK Opava 12 1
Kamil Willerth Orlová 12 1
Oliwer Petruňa NH PORG 12 1
Tomáš Krob NH PORG 11 1
Vojtěch Sordyl Orlová 11 1
Robert Lasák NH Poruba 12 1
Kristián Farník NH PORG 12 1
Vojtěch Kaštovský NH Slezská 12 1
David Obrusník NH Poruba 11 1
David Michalec Snakes Poruba 11 1
Tadeáš Nikel BK Příbor 11 1
Jan Hrdý NH Poruba 10 1
Ondřej Kaich NH Slezská 12 1
Matěj Šimurda NH PORG 11 1
Jakub Částek NH PORG 12 1
Ondřej Bajer NH PORG 12 1
Jakub Sálus NH Slezská 10 1
Jan Mika NH Slezská 12 1
Nikolas Sobek NH PORG 12 1
Jakub Dobeš NH Slezská 10 1
Michal Sálus NH PORG 12 1
Matěj Heczko NH Slezská 11 1
Patrik Georgiev NH PORG 12 1
Matěj Suchánek Snakes Poruba 11 1
Jan Ksenič NH Poruba 11 1
Jan Hrubý NH Poruba 11 1
Jakub Paloušek Start Havířov 12 1
Oliver Tejbus NH Slezská 11 1
Ondřej Machala NH Poruba 11 1
Petr Maixner Start Havířov 11 1
Adrian Totre NH Slezská 11 1
Patrik Šaněk NH PORG 12 1
Václav Janáček NH Poruba 11 1
Petr Malý NH Poruba 11 1
Tomáš Klíma NH Slezská 12 1
Vojtěch Klíma NH Slezská 12 1
Roman Vašek NH Poruba 11 1
Samuel Michalčík NH PORG 11 1
Jiří Vitovský Orlová 11 1
Matyáš Hula NH Slezská 12 1
David Tichý NH Poruba 12 1
Denis Kudela NH PORG 12 1
Václav Drobek Orlová 12 1
Tomáš Drabina FM ""M"" 12 1
Vadim Krčmář Start Havířov 12 1
Mikuláš Vajda BK Opava 11 1
Dominik Janošík FM ""M"" 12 1
Martin Koláček Orlová 12 1
Viktor Balys Orlová 12 1
Šimon Peterek FM ""M"" 12 1
Adam Friedrich NH Poruba 12 1
Matyáš Karel Tettauer NH Slezská 12 1
Oliver Goryczka NH PORG 12 1
Šimon Zátopek NH PORG 12 1
Dominik Tomeček NH Slezská 12 1
Michal Šefčík NH PORG 12 1
Adrian Knopp NH Slezská 12 1
Matyas Kubját NH Poruba 12 1
Tomáš Novák NH Slezská 12 1
Marek Čentík NH Poruba 12 1
Jan Dvořák NH PORG 12 1
Adam Macháček NH PORG 12 1
Jan Unzeitig NH Slezská 12 1
Štěpán Dospěl NH PORG 12 1
Jonáš Staněk NH PORG 12 1
Tomáš Pavlíček NH PORG 12 1
Michael Dostál NH PORG 12 1
Sebastian Peňáz NH PORG 12 1
Matyáš Černák NH Slezská 11 1
Dennis Hladký NH PORG 12 1
Kristián David Orlová 12 1
Hugo Paděra NH Slezská 11 1
Patrik Egyed NH Poruba 11 1
Jakub Macháček Orlová 11 1
Theodor Šnapka NH Poruba 11 1
Roman Šula NH Slezská 11 1
Filip Holub NH PORG 11 1
Marek Lasák NH Poruba 12 1
Kryštof Mikula NH Slezská 12 1
Jakub Ptáček NH PORG 12 1
Petr Valentík NH PORG 11 1
Petr Škráček NH PORG 12 1
Lukáš Mamula NH Slezská 11 1
Jakub Maixner NH Poruba 12 1
Matyáš Malinovský NH Slezská 11 1
Matěj Chmelař NH Slezská 12 1
Matěj Polomský NH PORG 12 1
Vojtěch Jendrysek NH Poruba 10 1
Martin Vašíček NH Poruba 11 1
Matyáš Witosz NH Slezská 12 1
Jan Mitura NH PORG 11 1
Matouš Ondra NH PORG 12 1
Matyáš Václavík NH Slezská 12 1
Tobiáš Krsička NH Poruba 12 1
Rudolf Tichý NH Poruba 12 1
Lukáš Procházka NH PORG 12 1
Daniel Pastrňák NH PORG 11 1
Max Šimonek NH PORG 11 1
Juraj Dančík NH PORG 11 1
David Kozelský NH Poruba 11 1
Josef Mrkva NH Slezská 12 1
Vojtěch Genda NH Slezská 11 1
Jan Gardáš NH PORG 11 1
Robin Plch NH Poruba 11 1
Robin Sajaš BK Opava 12 1
Dominik Pospíšil Start Havířov 12 1
Michal Běťák BK Opava 11 1
Jan Kurka BK Opava 12 1
Vojtěch Nedopílek BK Opava 12 1
Ondřej Gronský BK Opava 11 1
Jakub Klčo Orlová 11 1
Štěpán Urbančík Orlová 12 1
Dominik Theimer NH Slezská 12 1
Přemysl Dostál BK Příbor 12 1
Jiří Worek Start Havířov 12 1
Michal Tajdus Start Havířov 12 1
Michael Hvojník NH Slezská 12 1
Adam Novotný Nový Jičín 11 1
Michal Šafarčík NH Slezská 11 1
Tadeáš Randula NH Poruba 11 1
Štěpán Kusiak NH PORG 11 1
Jakub Mališ NH PORG 12 1
Oliver Sikora NH PORG 12 1
Šimon Balůsek NH Slezská 9 1
Radim Rzyman Orlová 10 1
Dalibor Váňa Orlová 11 1
Jan Lednický FM ""M"" 11 1
Vojtěch Špurek FM ""M"" 12 1
Matyáš Hrubý FM ""M"" 12 1
Ondřej Vojkovský FM ""F"" 11 1
Vojtěch Havlásek Orlová 11 1
Roman Křižan Nový Jičín 11 1
Samuel Škuta NH PORG 12 1
Petr Chlebek FM ""M"" 10 1
Bořek Volný FM ""M"" 12 1
Ondřej Vích NH Slezská 12 1
Mikuláš Vacho FM ""F"" 10 1
Jiří Šmída NH Slezská 11 1
Erik Fojtík FM ""M"" 10 1
Filip Rygula FM ""M"" 11 1
Kristián Vích FM ""F"" 10 1
David Papík NH Slezská 11 1
Josef Štucka NH Poruba 10 1
Jan Merta NH PORG 11 1
Vojtěch Neuwirth NH Poruba 10 1
Lukáš Lalik FM ""M"" 12 1
Vojtěch Kubina FM ""M"" 12 1
Jakub Vrobel FM ""M"" 12 1
Petr Novák FM ""M"" 12 1
Matouš Zapletal Nový Jičín 12 1
Adam Zboch FM ""M"" 12 1
Samuel Timčo FM ""M"" 12 1
Vítek Velička FM ""M"" 11 1
Jan Honěk FM ""M"" 11 1
Eliáš Machovič FM ""M"" 11 1
Ondřej Dvořák FM ""M"" 11 1
Adam Rybář FM ""M"" 11 1
Daniel Baletka Nový Jičín 11 1
Tomáš Pollak Nový Jičín 12 1
Eliáš Kubica NH Poruba 10 1
Jan Červenka NH PORG 9 1
Filip Buzek NH PORG 9 1
Tobias Mohyla FM ""M"" 12 1
Tomáš Orlík NH Poruba 12 1
Dominik Bartušek Orlová 12 1
Dominik Ondruch NH PORG 12 1
Vojtěch Rohan NH PORG 11 1
Jakub Vacula NH PORG 10 1
Antonín Dej NH PORG 12 1
Adam Knebel Snakes Hrabůvka 10 1
Vojtěch Kocinec FM ""M"" 12 1
Ondřej Horák NH PORG 11 1
Vojtěch Kovář NH PORG 11 1
Jiří Radošovský NH PORG 12 1
Šimon Zmrzlík NH PORG 12 1
Ondřej Polášek FM ""M"" 12 1
Vojtěch Polášek Nový Jičín 12 1
Nikolas Martinek NH PORG 11 1
Daniel Moravec NH Slezská 12 1
Tobiáš Michálek NH Slezská 12 1
Jeremiáš Míček NH PORG 11 1
Jakub Přikryl NH Slezská 10 1
Radek Gröger NH PORG 12 1
Marek Uram NH Slezská 11 1
Jaromír Bojko NH PORG 11 1
Tomáš Demjan NH Poruba 11 1
Matouš Seman NH Poruba 11 1
Jan Mohyla NH Slezská 12 1
Matyáš Holuša NH Slezská 11 1
Vojtěch Kašpar NH Slezská 12 1
Samuel Vícha FM ""M"" 11 1
Matyáš Tabášek NH Slezská 10 1
Tobiáš Tabášek NH PORG 12 1
Christopher Deshawn Berger Orlová 9 1
Andreas Adamopulos NH Slezská 10 1
Daniel Turlej NH PORG 11 1
Vojtěch Pělucha NH PORG 11 1
David Satora Orlová 11 1
Ondřej Orság FM ""M"" 12 1
Dany Oliva Snakes Poruba 11 1
Lukáš Szüllö FM ""F"" 10 1
Lukáš Bača FM ""M"" 12 1
Šimon Šmahaj NH Slezská 11 1
Lukáš Labor NH Poruba 11 1
Ondřej Kičmer NH Slezská 12 1
Ondřej Nikl NH Poruba 10 1
Daniel Koníček NH PORG 11 1
Vojtěch Bačák FM ""M"" 11 1
Mikuláš Koběrský FM ""M"" 12 1
Antonín Mynář FM ""M"" 11 1
Patrik Minich FM ""F"" 11 1
Kryštof Gongol FM ""M"" 11 1
Vojtěch Šmejkal FM ""F"" 11 1
Karel Latečka Snakes Hrabůvka 11 1
Michal Lassek Start Havířov 11 1
Eduard Žemla Snakes Hrabůvka 11 1
Radek Hlucháň FM ""M"" 12 1
Vojtěch Kopecký Orlová 11 1
Adam Ondruš Snakes Hrabůvka 11 1
Jiří Jenčmionka Orlová 11 1
Šimon Stolarczyk Orlová 10 1
Jan Zielinski Snakes Hrabůvka 11 1
Šimon Chvostek Snakes Hrabůvka 11 1
Vojtěch Ulmann Snakes Hrabůvka 11 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře