BA Nymburk U13M

Kategorie
Muži U13
Soutěž
Středočeský přebor U13M

Základní informace

Organizační pracovník

od: 15. 6. 2020
Michal Hubálek
team@nymburk.basketball
602 338 717

Trenér

od: 1. 8. 2025
Pavel Hauerland
hauerlandpavel@gmail.com

Asistent trenéra

od: 20. 8. 2025
Eliška Urbanová
19curbanova@gym-nymburk.cz
734 279 443

Technický zápis

od: 11. 9. 2025
Michal Hubálek
team@nymburk.basketball
602 338 717

Adresa

Spolek přátel košíkové Polabí
Komenského 589
28802 Nymburk

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Šimon Čmugr 2013 13 0
Adam Hutyra 2013 13 0
Michal Slavíček 2013 13 0
Jan Sekereš 2014 12 0
Albert Sajdl 2015 11 0
David Mammadov 2013 13 0
Filip Lewington 2013 13 0
Vojtěch Jakouš 2013 13 0
Dymytrij Hryšyn 2013 13 0
Jáchym Čmugr 2013 13 0
David Hejl 2013 13 0
Denis Hauerland 2013 13 0
Kryštof Hanzl 2013 13 0
Tomáš Grepl 2014 12 0
Alexandr Florian 2013 13 0
Matouš Dvořák 2013 13 0
Oliver Denis 2013 13 0
Viktor Strnadel 2013 13 0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
66 Středočeský přebor U13M (muži U13) Domácí 20. 3. 2027 Újezd U13 M :
62 Středočeský přebor U13M (muži U13) Domácí 7. 3. 2027 Měl U13B :
58 Středočeský přebor U13M (muži U13) Domácí 6. 3. 2027 BraU13B :
50 Středočeský přebor U13M (muži U13) Domácí 13. 2. 2027 BANymbU13M :
47 Středočeský přebor U13M (muži U13) Domácí 24. 1. 2027 JUVENTA U13B :
43 Středočeský přebor U13M (muži U13) Domácí 23. 1. 2027 ČBr U13B :
41 Středočeský přebor U13M (muži U13) Domácí 10. 1. 2027 BANymbU13M :
29 Středočeský přebor U13M (muži U13) Domácí 5. 12. 2026 Basket Poděbrady U13M :
28 Středočeský přebor U13M (muži U13) Domácí 15. 11. 2026 BANymbU13M :
23 Středočeský přebor U13M (muži U13) Domácí 14. 11. 2026 BANymbU13M :
19 Středočeský přebor U13M (muži U13) Domácí 25. 10. 2026 Ber U13B :
13 Středočeský přebor U13M (muži U13) Domácí 11. 10. 2026 BANymbU13M :
8 Středočeský přebor U13M (muži U13) Domácí 10. 10. 2026 BANymbU13M :
4 Středočeský přebor U13M (muži U13) Domácí 26. 9. 2026 BANymbU13M :
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 26. 9. 2026
00:00
Basket Poděbrady U13M
BA Nymburk U13M
Základní část Preview
3. kolo 10. 10. 2026
00:00
NBK JUVENTA Milovice U13B
BA Nymburk U13M
Základní část Preview
4. kolo 11. 10. 2026
00:00
BK Český Brod U13 M
BA Nymburk U13M
Základní část Preview
6. kolo 25. 10. 2026
00:00
BA Nymburk U13M
BK Beroun U13M
Základní část Preview
7. kolo 14. 11. 2026
00:00
BK R&J EBC Mělník U13 M
BA Nymburk U13M
Základní část Preview
8. kolo 15. 11. 2026
00:00
BK Brandýs nad Labem U13M
BA Nymburk U13M
Základní část Preview
9. kolo 5. 12. 2026
00:00
BA Nymburk U13M
Basket Poděbrady U13M
Základní část Preview
12. kolo 10. 1. 2027
00:00
Basketbal Újezd nad Lesy U13 M
BA Nymburk U13M
Základní část Preview
13. kolo 23. 1. 2027
00:00
BA Nymburk U13M
BK Český Brod U13 M
Základní část Preview
14. kolo 24. 1. 2027
00:00
BA Nymburk U13M
NBK JUVENTA Milovice U13B
Základní část Preview
15. kolo 13. 2. 2027
00:00
BK Beroun U13M
BA Nymburk U13M
Základní část Preview
17. kolo 6. 3. 2027
00:00
BA Nymburk U13M
BK Brandýs nad Labem U13M
Základní část Preview
18. kolo 7. 3. 2027
00:00
BA Nymburk U13M
BK R&J EBC Mělník U13 M
Základní část Preview
19. kolo 20. 3. 2027
00:00
BA Nymburk U13M
Basketbal Újezd nad Lesy U13 M
Základní část Preview