Přípravná soutěž U13M

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Středočeský přebor U13M 1. kolo 2
BK Beroun U13B
BC Kolín (ms)
23. 9. 2023
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Lejčko
Lucie Málková
43
88
18
20
28
47
39
64
Review
Středočeský přebor U13M 1. kolo 5
NBK JUVENTA Milovice U13B
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
23. 9. 2023
13:00
ZŠ Juventa Vojtěch Poláček
Barbora Naxerová
68
25
15
9
30
11
51
17
Review
Středočeský přebor U13M 1. kolo 3
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
25. 11. 2023
14:30
Sportovní hala Jeneč
86
35
33
6
42
18
68
24
Review
Středočeský přebor U13M 1. kolo 1
BC Benešov U13B
BK Český Brod U13B (ms)
23. 9. 2023
16:00
SH Benešov Klára Seidlová
Jakub Eichler
60
34
23
4
33
14
54
20
Review
Středočeský přebor U13M 2. kolo 6
BK Beroun U13B
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
24. 9. 2023
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jan Lejčko
Lucie Málková
66
42
13
14
27
21
50
32
Review
Středočeský přebor U13M 2. kolo 8
BA Nymburk U13B (ms)
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
24. 9. 2023
12:30
ZŠ Komenského Vojtěch Poláček
59
13
16
5
35
7
48
11
Review
Středočeský přebor U13M 2. kolo 7
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
BC Kolín (ms)
24. 9. 2023
15:00
Sportovní hala Jeneč 38
83
7
21
18
40
26
67
Review
Středočeský přebor U13M 3. kolo 14
BK Český Brod U13B (ms)
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
7. 10. 2023
09:00
Sportovní hala Jiří Mazur
Jakub Hájek
43
78
10
23
15
16
10
14
8
25
Review
Středočeský přebor U13M 3. kolo 12
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
NBK JUVENTA Milovice U13B
7. 10. 2023
10:20
Městská sportovní hala František Kolář
Barbora Dudová
18
113
6
27
8
50
16
69
Review
Středočeský přebor U13M 3. kolo 11
BC Kolín (ms)
BA Nymburk U13B (ms)
7. 10. 2023
10:30
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Vladimír Pádivý
Tomáš Mach
44
66
8
14
25
28
31
52
Review
Středočeský přebor U13M 3. kolo 13
BC Benešov U13B
BK Beroun U13B
7. 10. 2023
13:00
SH Benešov Karel Martínek
Klára Seidlová
47
38
18
9
24
23
37
28
Review
Středočeský přebor U13M 4. kolo 16
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
BA Nymburk U13B (ms)
8. 10. 2023
08:30
Městská sportovní hala Petr Vávra
Barbora Naxerová
22
74
8
10
12
30
20
45
Review
Středočeský přebor U13M 4. kolo 17
BC Benešov U13B
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
8. 10. 2023
09:00
SH Benešov Jáchym Povolný
Ondřej Vaněk
46
37
20
7
28
20
40
26
Review
Středočeský přebor U13M 4. kolo 18
BK Český Brod U13B (ms)
BK Beroun U13B
8. 10. 2023
09:00
Sportovní hala Jiří Mazur
Jakub Hájek
77
51
12
18
23
21
16
9
26
9
Review
Středočeský přebor U13M 4. kolo 15
BC Kolín (ms)
NBK JUVENTA Milovice U13B
8. 10. 2023
10:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Vladimír Pádivý
Tomáš Mach
38
78
3
21
21
33
26
66
Review
Středočeský přebor U13M 5. kolo 20
BA Nymburk U13B (ms)
BC Benešov U13B
21. 10. 2023
09:30
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Petr Vávra
61
36
12
11
34
13
45
22
Review
Středočeský přebor U13M 5. kolo 21
NBK JUVENTA Milovice U13B
BK Český Brod U13B (ms)
21. 10. 2023
12:30
ZŠ Juventa Tomáš Blažek
74
36
18
12
32
22
43
32
Review
Středočeský přebor U13M 5. kolo 19
BK Beroun U13B
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
21. 10. 2023
14:30
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Pavýza
Anežka Kaštánková
48
99
12
27
27
60
37
80
Review
Středočeský přebor U13M 5. kolo 23
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
21. 10. 2023
15:00
Tělocvična IŠST 24
41
4
18
12
24
12
40
Review
Středočeský přebor U13M 6. kolo 27
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
BC Kolín (ms)
22. 10. 2023
09:00
Tělocvična IŠST Tomáš Blažek
Jakub Hájek
28
91
10
16
14
45
22
68
Review
Středočeský přebor U13M 6. kolo 25
NBK JUVENTA Milovice U13B
BC Benešov U13B
22. 10. 2023
09:30
ZŠ Juventa Petr Buršík
Ondřej Vaněk
40
35
4
8
12
16
28
26
Review
Středočeský přebor U13M 6. kolo 24
BA Nymburk U13B (ms)
BK Český Brod U13B (ms)
22. 10. 2023
13:30
ZŠ Komenského Petr Buršík
Ondřej Vaněk
70
25
18
5
35
9
47
19
Review
Středočeský přebor U13M 7. kolo 30
BK Český Brod U13B (ms)
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
11. 11. 2023
09:00
Sportovní hala Dušan Dvorský
Vladimír Pádivý
64
31
14
6
35
6
52
19
64
31
Review
Středočeský přebor U13M 7. kolo 31
BK Beroun U13B
BA Nymburk U13B (ms)
11. 11. 2023
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Fedor Lysov
Jan Průša
18
103
4
21
12
45
18
70
Review
Středočeský přebor U13M 7. kolo 28
BC Kolín (ms)
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
11. 11. 2023
12:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Jaroslav Janovský
Tomáš Mach
87
44
10
22
43
26
59
44
Review
Středočeský přebor U13M 7. kolo 32
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
NBK JUVENTA Milovice U13B
11. 11. 2023
13:30
ZŠ Na Dlouhém lánu 28
62
4
6
15
28
20
42
Review
Středočeský přebor U13M 8. kolo 35
BK Beroun U13B
NBK JUVENTA Milovice U13B
12. 11. 2023
09:30
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Mazur
Karel Martínek
24
106
6
22
10
50
20
75
Review
Středočeský přebor U13M 8. kolo 36
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
BA Nymburk U13B (ms)
12. 11. 2023
09:30
ZŠ Na Dlouhém lánu Šárka Smítková
Kryštof Novotný
25
72
7
23
14
40
19
51
Review
Středočeský přebor U13M 8. kolo 33
BC Benešov U13B
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
12. 11. 2023
13:00
SH Benešov
49
25
14
4
25
12
40
19
Review
Středočeský přebor U13M 9. kolo 39
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
2. 12. 2023
10:00
Tělocvična IŠST Lukáš Balog
Jiří Pavýza
34
69
7
16
11
32
24
47
Review
Středočeský přebor U13M 9. kolo 40
BC Kolín (ms)
BC Benešov U13B
6. 4. 2024
12:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Tomáš Mach
Zajistí pořadatel
63
92
14
31
29
46
49
78
Review
Středočeský přebor U13M 9. kolo 41
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
BK Český Brod U13B (ms)
2. 12. 2023
16:00
Městská sportovní hala Artem Petrenko
Petr Frána
60
45
18
11
28
32
42
41
Review
Středočeský přebor U13M 9. kolo 37
BA Nymburk U13B (ms)
NBK JUVENTA Milovice U13B
4. 12. 2023
17:30
ZŠ Komenského Leoš Kvíz
Nikola Kvízová
49
24
16
4
26
10
32
19
Review
Středočeský přebor U13M 10. kolo 44
BC Kolín (ms)
BK Český Brod U13B (ms)
3. 12. 2023
09:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Karel Martínek
Tomáš Mach
48
50
15
7
21
23
41
33
Review
Středočeský přebor U13M 10. kolo 45
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
BC Benešov U13B
4. 2. 2024
09:00
Městská sportovní hala Jan Mikulec
Kateřina Jakubcová
47
49
10
12
28
17
34
37
Review
Středočeský přebor U13M 10. kolo 43
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
BK Beroun U13B
3. 12. 2023
10:00
Tělocvična IŠST Pavel Strnad
Vladimír Pádivý
41
50
10
18
25
30
31
37
Review
Středočeský přebor U13M 11. kolo 46
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
BK Beroun U13B
17. 2. 2024
09:00
Městská sportovní hala Petr Vávra
Vladimír Pádivý
61
48
10
10
24
19
41
36
Review
Středočeský přebor U13M 11. kolo 47
BC Kolín (ms)
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
13. 1. 2024
09:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Alžběta Rýcová
Tomáš Mach
77
51
16
12
26
25
49
39
Review
Středočeský přebor U13M 11. kolo 48
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
BA Nymburk U13B (ms)
13. 1. 2024
15:00
Tělocvična IŠST Jan Průša
30
119
5
38
10
67
12
98
Review
Středočeský přebor U13M 12. kolo 54
BK Český Brod U13B (ms)
BC Benešov U13B
3. 3. 2024
09:00
Sportovní hala Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
23
69
9
20
11
39
16
56
Review
Středočeský přebor U13M 12. kolo 51
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
14. 1. 2024
11:00
Městská sportovní hala Šárka Smítková
Ondřej Jánský
29
59
9
14
18
25
25
44
Review
Středočeský přebor U13M 12. kolo 50
BC Kolín (ms)
BK Beroun U13B
14. 1. 2024
12:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Jiří Mazur
Jakub Hájek
58
40
5
14
25
18
45
22
Review
Středočeský přebor U13M 12. kolo 53
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
NBK JUVENTA Milovice U13B
14. 1. 2024
13:00
Tělocvična IŠST 11
90
5
30
7
50
9
76
Review
Středočeský přebor U13M 13. kolo 55
NBK JUVENTA Milovice U13B
BC Kolín (ms)
27. 1. 2024
09:30
ZŠ Juventa Jiří Veselý
Lukáš Balog
71
34
23
10
32
14
58
20
Review
Středočeský přebor U13M 13. kolo 56
BA Nymburk U13B (ms)
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
27. 1. 2024
10:00
ZŠ Komenského Dušan Dvorský
Ondřej Jánský
62
43
27
6
39
20
48
32
Review
Středočeský přebor U13M 13. kolo 58
BK Beroun U13B
BK Český Brod U13B (ms)
27. 4. 2024
10:00
tělocvična ZŠ Preislerova Jiří Pavýza
Lukáš Balog
71
78
16
16
30
32
52
56
Review
Středočeský přebor U13M 13. kolo 57
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
BC Benešov U13B
27. 1. 2024
13:30
Sportovní hala Jeneč Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
38
49
9
19
21
31
31
41
Review
Středočeský přebor U13M 14. kolo 62
BK Beroun U13B
BC Benešov U13B
28. 1. 2024
09:45
tělocvična ZŠ Preislerova Václav Mezera
Jan Průša
41
49
17
14
29
24
39
41
Review
Středočeský přebor U13M 14. kolo 60
BA Nymburk U13B (ms)
BC Kolín (ms)
28. 1. 2024
10:00
ZŠ Komenského Vladimír Pádivý
Dominik Luňák
78
53
14
10
30
21
54
38
Review
Středočeský přebor U13M 14. kolo 63
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
BK Český Brod U13B (ms)
20. 4. 2024
11:15
Sportovní hala Jeneč 29
116
2
37
10
58
16
86
29
116
Review
Středočeský přebor U13M 14. kolo 61
NBK JUVENTA Milovice U13B
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
28. 1. 2024
14:30
ZŠ Komenského Vladimír Pádivý
Dominik Luňák
73
34
16
9
38
15
50
25
Review
Středočeský přebor U13M 15. kolo 64
BK Český Brod U13B (ms)
BA Nymburk U13B (ms)
17. 3. 2024
09:00
Sportovní hala František Kolář
Jan Mikulec
68
71
16
14
40
35
61
61
Review
Středočeský přebor U13M 15. kolo 67
BC Kolín (ms)
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
17. 3. 2024
10:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Ondřej Jánský
Tomáš Mach
82
27
25
6
48
10
66
25
Review
Středočeský přebor U13M 15. kolo 65
BC Benešov U13B
NBK JUVENTA Milovice U13B
17. 2. 2024
14:00
SH Benešov Jaroslav Janovský
Jan Průša
37
55
11
12
22
30
32
42
Review
Středočeský přebor U13M 16. kolo 69
BK Český Brod U13B (ms)
NBK JUVENTA Milovice U13B
18. 2. 2024
09:00
Sportovní hala Jiří Mazur
Karel Martínek
57
83
4
16
34
33
44
67
Review
Středočeský přebor U13M 16. kolo 71
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
20. 4. 2024
13:00
Městská sportovní hala Ondřej Jánský
Pavel Strnad
49
58
16
17
32
37
45
46
Review
Středočeský přebor U13M 16. kolo 72
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
BK Beroun U13B
18. 2. 2024
15:00
Sportovní hala Jeneč
69
33
11
16
42
20
53
27
Review
Středočeský přebor U13M 16. kolo 68
BC Benešov U13B
BA Nymburk U13B (ms)
24. 2. 2024
17:00
SH Benešov Klára Seidlová
Ondřej Vaněk
25
53
10
8
11
17
20
36
Review
Středočeský přebor U13M 17. kolo 75
NBK JUVENTA Milovice U13B
BK Beroun U13B
9. 3. 2024
09:30
ZŠ Komenského Lukáš Balog
76
46
11
16
39
18
56
40
Review
Středočeský přebor U13M 17. kolo 76
BA Nymburk U13B (ms)
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
9. 3. 2024
11:30
ZŠ Komenského Lukáš Balog
73
38
21
7
40
23
59
32
Review
Středočeský přebor U13M 17. kolo 73
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
BC Benešov U13B
9. 3. 2024
15:00
Tělocvična IŠST Vojtěch Beneš
Claudie Štroblová
34
61
14
10
16
42
28
49
Review
Středočeský přebor U13M 18. kolo 81
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
BC Kolín (ms)
10. 3. 2024
09:00
Městská sportovní hala Jiří Pavýza
Zajistí pořadatel
38
73
8
20
10
30
28
51
Review
Středočeský přebor U13M 18. kolo 80
NBK JUVENTA Milovice U13B
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
10. 3. 2024
09:30
ZŠ Juventa Jakub Hájek
Lukáš Balog
69
40
18
8
36
23
54
29
Review
Středočeský přebor U13M 18. kolo 79
BA Nymburk U13B (ms)
BK Beroun U13B
10. 3. 2024
12:00
ZŠ Komenského Lukáš Balog
Jakub Hájek
90
37
15
17
44
21
68
31
Review
Středočeský přebor U13M 18. kolo 78
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
BK Český Brod U13B (ms)
10. 3. 2024
13:00
Tělocvična IŠST Zajistí pořadatel
42
79
9
30
20
48
28
63
Review
Středočeský přebor U13M 19. kolo 83
BK Beroun U13B
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
23. 3. 2024
09:00
tělocvična ZŠ Preislerova Vojtěch Beneš
Lucie Misterková
53
28
13
0
28
8
42
18
Review
Středočeský přebor U13M 19. kolo 84
BK Český Brod U13B (ms)
BC Kolín (ms)
23. 3. 2024
09:00
Sportovní hala Leoš Kvíz
Nikola Kvízová
53
93
8
28
21
50
45
60
Review
Středočeský přebor U13M 19. kolo 85
BC Benešov U13B
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
23. 3. 2024
14:00
SH Benešov Barbora Jiroušková
Klaudie Kolbabová
32
36
12
6
17
18
23
28
Review
Středočeský přebor U13M 20. kolo 88
BC Benešov U13B
BC Kolín (ms)
24. 3. 2024
08:30
SH Benešov Barbora Jiroušková
Klára Seidlová
46
42
17
4
26
18
46
24
Review
Středočeský přebor U13M 20. kolo 89
BK Český Brod U13B (ms)
TJ Sokol Pečky U13B (ms)
24. 3. 2024
09:00
Sportovní hala Michal Vyhlídal
Šárka Smítková
87
72
29
16
39
40
63
54
Review
Středočeský přebor U13M 20. kolo 87
BŠ Tygři Praha U13B(ms) (mix)
BK R&J EBC Mělník U13B(mix) (ms)
24. 3. 2024
10:00
ZŠ Na Dlouhém lánu Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
36
46
15
8
22
17
31
30
Review
Středočeský přebor U13M 20. kolo 90
NBK JUVENTA Milovice U13B
BA Nymburk U13B (ms)
24. 3. 2024
12:00
ZŠ Juventa Nikola Kvízová
Leoš Kvíz
41
66
11
21
17
34
31
49
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
27 Marek Šmíd Ber U13B 13 14 1.0 20.1 8.6 0.0 2.9/5.9 48.8 2.4
34 Štěpán Rak ČBr U13B 13 15 1.0 15.8 7.2 0.0 1.4/2.9 48.8 1.3
5 Matyáš Malínský ČBr U13B 13 15 1.0 15.3 6.8 0.1 1.5/3.3 46.9 1.2
Lukáš Pivoňka Ben U13B 13 17 1.0 12.8 6.0 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.9
Sebastien Rigny Kol U13B 13 16 1.0 12.9 5.6 0.1 1.4/2.8 51.1 1.4
20 Viktor Zahradník JUVENTA U13B 12 18 1.0 10.1 3.6 0.4 1.6/2.7 57.1 1.7
Ondřej Štěpánek Ben U13B 13 18 1.0 9.8 4.2 0.0 1.4/2.5 57.8 0.8
4 Denis Hauerland BANymbU13B 11 15 1.0 11.3 4.7 0.4 0.8/2.6 30.8 1.7
14 Jan Grepl BANymbU13B 13 9 1.0 18.7 8.8 0.0 1.1/3.2 34.5 1.8
13 Štěpán Šmrha JUVENTA U13B 13 17 1.0 9.8 4.4 0.2 0.5/1.6 0.0* 1.4
Jakub Vondráček Kol U13B 13 11 1.0 14.6 5.7 0.2 2.6/3.9 67.4 1.3
2 Filip Novák JUVENTA U13B 12 16 1.0 10.0 3.6 0.6 1.0/3.1 32.0 2.6
13 Štěpán Vyskočil BANymbU13B 13 18 1.0 8.9 3.7 0.3 0.7/1.3 0.0* 1.1
2 Robert Roza BANymbU13B 13 12 1.0 12.9 5.7 0.2 1.1/3.6 30.2 1.9
Lukáš Kaprálek Kol U13B 13 14 1.0 10.9 4.6 0.0 1.7/3.1 55.8 1.6
8 Jakub Kudrlička JUVENTA U13B 13 17 1.0 8.8 2.9 0.6 1.0/3.5 28.8 1.9
Ivan Dlouhý Kol U13B 12 16 1.0 8.9 3.6 0.0 1.6/4.3 37.7 1.3
5 Oliver Šimek SPU13 13 14 1.0 10.0 4.8 0.0 0.4/1.7 0.0* 2.6
6 Matyáš Jakeš BANymbU13B 13 16 1.0 8.6 3.6 0.1 0.9/2.4 38.5 2.2
15 Denis Sukup BANymbU13B 12 15 1.0 8.8 4.2 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.3
8 Michal Slavíček BANymbU13B 11 15 1.0 8.7 4.1 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.4
13 Jakub Lněníček SPU13 14 15 1.0 8.7 4.1 0.1 0.2/0.7 0.0* 2.3
9 Šimon Kudrlička JUVENTA U13B 13 18 1.0 6.6 3.0 0.1 0.3/0.9 0.0* 0.8
16 Stefan Petkanov JUVENTA U13B 13 16 1.0 7.4 3.3 0.0 0.8/3.1 24.0 1.5
4 Tadeáš Kramule JUVENTA U13B 12 18 1.0 6.4 2.5 0.1 1.1/3.3 31.7 1.1
Vojtěch Batelka Kol U13B 13 8 1.0 14.4 5.8 0.1 2.5/6.0 41.7 1.5
29 Oliver Kahoun ČBr U13B 13 13 1.0 8.3 3.8 0.1 0.5/2.8 19.4 1.2
1 Kašpar Ježek Ber U13B 12 14 1.0 7.5 3.2 0.0 1.1/3.5 30.6 1.5
Martin Mareš Ben U13B 13 18 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/2.5 26.7 1.3
Adam Topinka Kol U13B 13 11 1.0 8.7 3.5 0.1 1.4/2.3 60.0 2.1
Tadeáš Horčic Měl U13B 13 15 1.0 5.9 2.5 0.0 1.0/2.1 46.9 2.9
99 Václav Hladeček ČBr U13B 13 12 1.0 7.1 2.9 0.2 0.8/2.4 31.0 1.7
Michal Mareš Ben U13B 13 18 1.0 4.7 2.1 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.5
5 Filip Sokolovský BANymbU13B 12 16 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.2
Daniel Novotný Měl U13B 12 11 1.0 6.7 3.1 0.0 0.5/2.0 27.3 1.5
3 Vojtěch Zejdl JUVENTA U13B 13 17 1.0 4.2 1.8 0.2 0.2/0.9 0.0* 1.2
23 Filip Hor ČBr U13B 13 15 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.2
17 Waldemar Pavlásek SPU13 14 11 1.0 6.2 2.8 0.1 0.3/0.7 0.0* 2.1
7 Jan Kytýř BANymbU13B 14 14 1.0 4.7 2.1 0.1 0.2/1.4 0.0* 0.5
Vojtěch Špergl Měl U13B 13 10 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.2 0.0* 2.9
11 František Varga SPU13 13 16 1.0 4.0 1.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.0
7 Maxmilián Pospíšil JUVENTA U13B 12 16 1.0 3.9 1.6 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.0
7 Milan Nešněra SPU13 13 11 1.0 5.5 2.6 0.0 0.2/1.7 0.0* 1.8
Matěj Šára Tygři U13B 12 4 1.0 13.8 6.0 0.0 1.8/3.5 50.0 2.0
Jakub Hamták Kol U13B 11 12 1.0 4.6 1.8 0.0 0.9/2.7 34.4 1.1
František Gombík Měl U13B 13 14 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/2.0 10.7 3.1
12 Matěj Rasocha BANymbU13B 13 15 1.0 3.5 1.6 0.1 0.1/0.7 0.0* 1.0
Štěpán Veselý Měl U13B 12 12 1.0 4.2 1.9 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.7
25 Jonáš Dvořák ČBr U13B 13 9 1.0 5.4 2.0 0.0 1.4/3.0 48.1 1.7
Lukáš Urban Ben U13B 12 12 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.3
Vojtěch Dohnal Ben U13B 13 18 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/1.4 0.0* 1.8
9 Matouš Dvořák ČBr U13B 11 10 1.0 4.6 1.7 0.0 1.2/3.5 34.3 0.4
15 Adam Ladjimi JUVENTA U13B 12 11 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.2
michal Dlauhoweský Kol U13B 14 15 1.0 2.9 1.1 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.9
Hugo Benža Tygři U13B 12 3 1.0 14.7 7.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Pavel Filip Ben U13B 13 17 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
1 Tomáš Kroupa BANymbU13B 13 16 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.0
2 Nicolas Hausmann Ber U13B 12 11 1.0 3.5 1.5 0.0 0.6/1.7 0.0* 0.3
14 Jan Céza SPU13 13 13 1.0 3.0 1.5 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.8
7 Tobias Priputen Ber U13B 12 12 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Hynek Klíma Měl U13B 12 6 1.0 6.3 2.7 0.0 1.0/2.8 35.3 1.8
5 David Jedlička Ber U13B 13 14 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.3
14 Dominik Chromý Ber U13B 12 11 1.0 3.3 1.5 0.0 0.2/1.8 0.0* 2.1
23 Robert Balog Ber U13B 12 11 1.0 3.3 1.5 0.0 0.2/1.1 0.0* 1.7
1 Tomáš Šmejkal SPU13 13 14 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.1
7 Richard Nývlt ČBr U13B 13 15 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.9 0.0* 0.9
12 Denis Čech SPU13 14 14 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/1.1 0.0* 0.7
Pavel Vondráček Kol U13B 11 10 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.8 0.0* 0.7
9 Tomáš Kronus BANymbU13B 14 18 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
24 Dominik Pazdera ČBr U13B 13 10 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.1
5 Matěj Podaný JUVENTA U13B 13 18 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
David Kotík Měl U13B 13 12 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.6
Sebastian Jackson Ben U13B 13 7 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.6
17 Lukáš Pokorný JUVENTA U13B 13 12 1.0 2.3 0.9 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.4
Jan Vaněk Ber U13B 13 10 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/1.4 0.0* 1.4
8 Gabriel Rusyn Ber U13B 13 12 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.8
Antonín Bunc Kol U13B 13 4 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/1.8 0.0* 1.5
Filip Březina Ben U13B 12 13 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.1
13 Danilo Adžić Ber U13B 13 13 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.3
Adam Kučera Ben U13B 12 6 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/3.3 20.0 0.0
Petr Lípa Ben U13B 12 14 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.4
3 Dominik Kubina SPU13 13 15 1.0 1.5 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Sebastian Vait Tygři U13B 12 2 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 4.0
3 Patrik Oubrecht BANymbU13B 13 16 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.7
Dominik Kubínek Kol U13B 14 5 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.4
Jan Marček Měl U13B 13 8 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.5 0.0* 3.4
Jáchym Petráček Měl U13B 13 14 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.0
Jakub Zábranský Tygři U13B 12 1 1.0 18.0 9.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
11 Lukáš Král BANymbU13B 13 17 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.2
Tomáš Hospůdka Ber U13B 11 8 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Kamron Rajabiy Tygři U13B 13 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.5
Ondřej Turek Měl U13B 13 13 1.0 1.2 0.4 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.4
Yaman Emiroglu Tygři U13B 13 6 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
Roko Prskalo Tygři U13B 11 1 1.0 14.0 5.0 0.0 4.0/6.0 66.7 0.0
24 Adam Schlesinger Ber U13B 12 13 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Václav Trojan Tygři U13B 12 3 1.0 4.7 0.7 0.0 3.3/7.3 45.5 0.3
Sebastian Hronek Měl U13B 13 10 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.1
55 Benjamin Ackah ČBr U13B 14 6 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
Tomáš Sojka Kol U13B 13 7 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/1.7 0.0* 0.4
2 Štěpán Šimek SPU13 10 13 1.0 1.0 0.4 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.1
19 Tomáš Slovik JUVENTA U13B 12 5 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Miroslav Kylar Ben U13B 13 8 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.8
Metoděj Andrle Tygři U13B 12 1 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Vojtěch Kos SPU13 14 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
6 Pavel Krúpa SPU13 13 13 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Jáchym Bechyně Tygři U13B 11 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Adam Jan Kulp SPU13 12 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.6
Filip Coubal Kol U13B 12 12 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.8
Marek Novotný Tygři U13B 12 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/2.0 50.0 1.3
8 Max Škola ČBr U13B 12 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.0
Jáchym Zajíček Tygři U13B 13 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
82 Viktor Krestýn ČBr U13B 14 3 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 0.7
10 Michal Babyč SPU13 13 16 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 2.6
11 Vít Zeman JUVENTA U13B 13 9 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.1
Matyáš Augustin Měl U13B 13 9 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.2
23 Jan Maliarik SPU13 13 8 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.5
4 Filip Svatoš Ber U13B 12 12 1.0 0.7 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Jakub Mach BANymbU13B 12 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Ondřej Jirásek Ben U13B 13 14 1.0 0.6 0.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.5
Jan Hárovník Tygři U13B 13 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Michal Kozlík Kol U13B 14 16 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Jan Kalousek Tygři U13B 12 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Lukáš Vytlačil Kol U13B 14 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.0
Adam Fiala Ben U13B 12 8 1.0 0.9 0.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.5
Adam Mertl Tygři U13B 12 4 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.8
Filip Dvořák Ben U13B 13 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
16 Oskar Leicht ČBr U13B 13 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jonathan Maurer Tygři U13B 12 3 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.7 0.0* 2.0
Tomáš Pospíchal Tygři U13B 13 4 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Vojtěch Puchinger Měl U13B 12 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.8
Vojtěch Stříbrný Kol U13B 12 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.6
Jakub Sedlák Ben U13B 13 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Kryštof Pecina Tygři U13B 13 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.2
Šimon Macík Kol U13B 13 13 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Daniel Říha Tygři U13B 12 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Alan Čepek SPU13 14 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Youcef Rayen Bouallagui Měl U13B 13 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.0
10 Viktor Strnadel JUVENTA U13B 11 6 1.0 0.7 0.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.2
Maxim Faltus Tygři U13B 13 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
22 Ondřej Burýšek SPU13 13 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marek Špergl Měl U13B 10 12 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
2 Maxim Leicht ČBr U13B 11 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
35 Damián Takács Ber U13B 13 13 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Štěpán Zavadil Tygři U13B 13 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
16 Filip Lewington SPU13 11 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Teodor Frydrych Ben U13B 13 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.2
Martin Střela Tygři U13B 12 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 2.0
Karel Janda Tygři U13B 13 5 1.0 0.6 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.2
Václav Novák Ben U13B 13 6 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.2
Vítek Musil Ben U13B 13 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Kryštof Vaněk Ber U13B 11 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Vojtěch Jakouš JUVENTA U13B 11 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
12 Jan Vavřinec Ber U13B 12 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Svoboda Ben U13B 13 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
František Sigmund Měl U13B 12 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Viktor Čežek Ber U13B 12 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.0
Vojta Brauner Ben U13B 13 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Robin Šandor JUVENTA U13B 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jaroslav Šich Tygři U13B 12 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Martin Halámek Tygři U13B 11 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Eduard Ščadej Kol U13B 13 14 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Filip Otta BANymbU13B 12 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Filip Petrovichev Tygři U13B 13 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
82 Jiří Vydrář ČBr U13B 10 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Patrik Hejl Kol U13B 12 9 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.0
Jáchym Veselý Měl U13B 10 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Štěpán Dušek Ben U13B 13 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Felix Dvořák ČBr U13B 13 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Daniil Yarmolenko Kol U13B 12 11 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.6
Albert Charous SPU13 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Líbal ČBr U13B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Holoubek ČBr U13B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julia Glenda Jones Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Prokeš Měl U13B 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
David Mammadov JUVENTA U13B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stanislav Suchánek ČBr U13B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dan Bolomský ČBr U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Korotvička Ben U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Krtková Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Valenta Tygři U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Pokorná Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aiden Öymen Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Šimůnek SPU13 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Robert Newbold Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Benjamin Vaz Santos SPU13 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sedlmaier Ben U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Herediová Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jáchym Černý Ben U13B 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Tesařík Ber U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Dražanová Měl U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Zbrojová Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Zbroj Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Husák Tygři U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Langová Tygři U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Vaško Ber U13B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Matěj Janák SPU13 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Vepřek Měl U13B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxmilián Bystrý SPU13 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Melicharová Tygři U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Diabelková Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Oto Vodička Ber U13B 11 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Diana Piloušková Tygři U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Ulrich Měl U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Čestmír Štěpánek Ber U13B 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
6 Eduard Redlich JUVENTA U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bořil Ber U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alex Novák Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Sýkorová Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Pirner Ber U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Buňka Kol U13B 12 13 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 1.3
Veronika Chmelařová Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Ružinský SPU13 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Pavlas Kol U13B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Max Jermář Ber U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Matěj Moutelík Ber U13B 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radek Sedláček SPU13 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Oliver Denis SPU13 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jiří Švorc Tygři U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Pěnka SPU13 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Josef Brandejs Ber U13B 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Čejková Tygři U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Holata Kol U13B 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Monika Fialová Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Hutyra JUVENTA U13B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Bukovský Kol U13B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Janda SPU13 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Antonín Bilas Ber U13B 13 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Martin Zeman JUVENTA U13B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hejl JUVENTA U13B 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mark Barták JUVENTA U13B 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Schicker Ber U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Handl JUVENTA U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Josef Bukovský Kol U13B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
50 Viktor Hladík ČBr U13B 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Niko Raguž Kol U13B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Fejfar SPU13 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alžběta Slepičková Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Pavlo Haponov Ber U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ruth Johanna Kirschner Tygři U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Červený Ber U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
František Kmec BANymbU13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Slavata Ben U13B 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Sofie Střelbová Tygři U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
3 Alex Jan Buonocore Ber U13B 12 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Louise Marie-Claire Mahé Tygři U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vesna Jelínková Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Možiš JUVENTA U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Prošek Ber U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Fridrich Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ludvík Wlazel Tygři U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beata Přibylová Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Decastelo Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Bartoš Měl U13B 9 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Rachnev Tygři U13B 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Anna Řezníčková Tygři U13B 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Flíček Měl U13B 12 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Kawtar Bouzid Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vincent Vurm Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Chobot Kol U13B 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Kroupa Tygři U13B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
27 Marek Šmíd Ber U13B 13 38 19 0 8 5
34 Štěpán Rak ČBr U13B 13 24 11 0 5 3
5 Matyáš Malínský ČBr U13B 13 26 11 1 6 4
Lukáš Pivoňka Ben U13B 13 23 11 0 3 4
Sebastien Rigny Kol U13B 13 25 12 1 7 4
20 Viktor Zahradník JUVENTA U13B 12 19 7 2 5 4
Ondřej Štěpánek Ben U13B 13 23 11 0 3 3
4 Denis Hauerland BANymbU13B 11 21 9 2 3 4
14 Jan Grepl BANymbU13B 13 34 15 0 4 4
13 Štěpán Šmrha JUVENTA U13B 13 22 11 1 2 5
Jakub Vondráček Kol U13B 13 25 10 1 7 4
2 Filip Novák JUVENTA U13B 12 31 12 3 4 5
13 Štěpán Vyskočil BANymbU13B 13 21 10 1 3 3
2 Robert Roza BANymbU13B 13 29 14 1 3 4
Lukáš Kaprálek Kol U13B 13 29 14 0 5 4
8 Jakub Kudrlička JUVENTA U13B 13 18 7 2 4 4
Ivan Dlouhý Kol U13B 12 18 8 0 5 5
5 Oliver Šimek SPU13 13 26 13 0 2 5
6 Matyáš Jakeš BANymbU13B 13 23 9 1 3 4
15 Denis Sukup BANymbU13B 12 22 11 0 1 2
8 Michal Slavíček BANymbU13B 11 17 7 0 3 4
13 Jakub Lněníček SPU13 14 15 7 1 2 4
9 Šimon Kudrlička JUVENTA U13B 13 15 6 1 3 4
16 Stefan Petkanov JUVENTA U13B 13 17 8 0 2 5
4 Tadeáš Kramule JUVENTA U13B 12 15 6 1 4 5
Vojtěch Batelka Kol U13B 13 23 10 1 5 2
29 Oliver Kahoun ČBr U13B 13 23 9 1 2 4
1 Kašpar Ježek Ber U13B 12 17 6 0 5 3
Martin Mareš Ben U13B 13 18 8 0 3 4
Adam Topinka Kol U13B 13 22 11 1 8 5
Tadeáš Horčic Měl U13B 13 18 9 0 3 5
99 Václav Hladeček ČBr U13B 13 14 6 1 4 5
Michal Mareš Ben U13B 13 20 10 0 3 5
5 Filip Sokolovský BANymbU13B 12 15 7 0 2 3
Daniel Novotný Měl U13B 12 15 7 0 3 4
3 Vojtěch Zejdl JUVENTA U13B 13 12 6 1 1 3
23 Filip Hor ČBr U13B 13 12 6 0 2 4
17 Waldemar Pavlásek SPU13 14 17 7 1 2 5
7 Jan Kytýř BANymbU13B 14 12 6 1 1 3
Vojtěch Špergl Měl U13B 13 16 8 0 3 4
11 František Varga SPU13 13 8 4 0 1 4
7 Maxmilián Pospíšil JUVENTA U13B 12 18 9 0 4 2
7 Milan Nešněra SPU13 13 10 5 0 1 4
Matěj Šára Tygři U13B 12 24 11 0 2 4
Jakub Hamták Kol U13B 11 9 4 0 3 5
František Gombík Měl U13B 13 8 4 0 1 5
12 Matěj Rasocha BANymbU13B 13 11 4 1 1 3
Štěpán Veselý Měl U13B 12 13 6 0 1 3
25 Jonáš Dvořák ČBr U13B 13 10 3 0 4 3
Lukáš Urban Ben U13B 12 8 4 0 2 4
Vojtěch Dohnal Ben U13B 13 8 4 0 1 4
9 Matouš Dvořák ČBr U13B 11 17 7 0 4 1
15 Adam Ladjimi JUVENTA U13B 12 8 4 0 2 1