Snakes Orlová

Kategorie
Nejmladší minižáci U10
Soutěž
Oblastní přebor nejmladších minižáků U10

Základní informace

Organizační pracovník

od: 7. 7. 2019
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Trenér

od: 11. 10. 2023
Roman Vítek
roman.vitek@post.cz

Asistent trenéra

od: 11. 10. 2023
Radek Wlach
radek.wlach@seznam.cz
604 980 719

Technický zápis

od: 24. 1. 2024
Richard Marek
Richard.Marek@centrum.cz
725 650 253

Technický zápis

od: 29. 2. 2024
Petr Hála
snakesbk@seznam.cz
736 660 430

Adresa

BK SNAKES ORLOVÁ, pobočný spolek
Na Výsluní
735 14 Orlová - Lutyně

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
1 Kryštof Beliančín 2014 10 0
24 Jan Pilch 2014 10 0
22 Kristián Veis 2014 10 0
7 Tobias Tomčiak 2015 9 0
25 Dominik Svoboda 2014 10 0
32 Patrik Skýbský 2015 9 0
21 Filip Pomšár 2014 10 0
4 Richard Podgorný 2014 10 0
31 Matěj Pečínka 2014 10 0
16 Markus Béreš 2016 8 0
50 Matěj Musiol 2015 9 0
11 Matyáš Macek 2014 10 0
20 Jan Kratochvíl 2014 10 0
29 Daniel Kopp 2014 10 0
33 Vojtěch Koláček 2015 9 0
14 Tomáš Číž 2014 10 0
27 Filip Botur 2014 10 0
3 Viliam Witosz 2014 10 0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
225 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 4. 5. 2024 BK NH Ostrava :
226 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 4. 5. 2024 BK NH Ostrava :
223 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 4. 2024 BK Snakes Orlová :
224 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 4. 2024 BK Snakes Orlová :
77 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 6. 4. 2024 BK Snakes Orlová 22:28
78 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 6. 4. 2024 BK Snakes Orlová 26:25
73 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 12. 3. 2024 TJ Start Havířov 37:46
74 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 12. 3. 2024 TJ Start Havířov 40:35
71 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 9. 3. 2024 BK Snakes Orlová 47:66
72 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 9. 3. 2024 BK Snakes Orlová 42:65
63 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 1. 2024 BK Snakes Hrabůvka 2 27:15
64 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 20. 1. 2024 BK Snakes Hrabůvka 2 40:22
57 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 6. 1. 2024 BK Snakes Poruba 21:38
58 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 6. 1. 2024 BK Snakes Poruba 14:48
53 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 9. 12. 2023 BK Snakes Orlová 64:16
54 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 9. 12. 2023 BK Snakes Orlová 29:21
51 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 14. 11. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek "M" 48:36
52 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 14. 11. 2023 Basketpoint Frýdek-Místek "M" 54:50
43 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 14. 10. 2023 BK Snakes Orlová 38:32
44 Oblastní přebor nejmladších minižáků U10 (nejmladší minižáci U10) Domácí 14. 10. 2023 BK Snakes Orlová 6:28
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 14. 10. 2023
12:00
BK Snakes Hrabůvka 2
BK Snakes Orlová
38
32
18
6
18
19
24
22
30
30
Skupina B Review
1. kolo 14. 10. 2023
13:30
BK Snakes Hrabůvka 2
BK Snakes Orlová
6
28
2
3
2
19
6
26
Skupina B Review
3. kolo 14. 11. 2023
17:30
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
54
50
17
16
28
23
44
44
Skupina B Review
3. kolo 14. 11. 2023
16:00
BK Snakes Orlová
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
48
36
13
8
31
13
45
28
Skupina B Review
4. kolo 9. 12. 2023
09:15
TJ Start Havířov
BK Snakes Orlová
29
21
12
6
14
11
23
17
Skupina B Review
4. kolo 9. 12. 2023
08:00
TJ Start Havířov
BK Snakes Orlová
64
16
26
1
40
3
58
10
Skupina B Review
5. kolo 6. 1. 2024
09:00
BK Snakes Orlová
BK Snakes Poruba
21
38
0
12
6
14
14
33
Skupina B Review
5. kolo 6. 1. 2024
10:30
BK Snakes Orlová
BK Snakes Poruba
14
48
4
9
10
16
10
38
Skupina B Review
6. kolo 20. 1. 2024
08:30
BK Snakes Orlová
BK Snakes Hrabůvka 2
27
15
4
0
12
4
15
11
Skupina B Review
6. kolo 20. 1. 2024
10:00
BK Snakes Orlová
BK Snakes Hrabůvka 2
40
22
11
4
25
13
31
18
Skupina B Review
8. kolo 9. 3. 2024
14:00
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
BK Snakes Orlová
47
66
17
14
24
38
29
58
Skupina B Review
8. kolo 9. 3. 2024
15:30
Basketpoint Frýdek-Místek "M"
BK Snakes Orlová
42
65
18
17
19
38
31
51
Skupina B Review
9. kolo 12. 3. 2024
18:00
BK Snakes Orlová
TJ Start Havířov
40
35
15
12
23
18
31
31
Skupina B Review
9. kolo 12. 3. 2024
16:30
BK Snakes Orlová
TJ Start Havířov
37
46
10
12
28
22
29
41
Skupina B Review
10. kolo 6. 4. 2024
10:30
BK Snakes Poruba
BK Snakes Orlová
26
25
8
4
13
10
18
14
Skupina B Review
10. kolo 6. 4. 2024
09:00
BK Snakes Poruba
BK Snakes Orlová
22
28
4
10
4
22
16
24
Skupina B Review
1. kolo 20. 4. 2024
00:00
BK NH Ostrava
BK Snakes Orlová
Skupina A+B o 5.-6.místo Preview
1. kolo 20. 4. 2024
00:00
BK NH Ostrava
BK Snakes Orlová
Skupina A+B o 5.-6.místo Preview
2. kolo 4. 5. 2024
00:00
BK Snakes Orlová
BK NH Ostrava
Skupina A+B o 5.-6.místo Preview
2. kolo 4. 5. 2024
00:00
BK Snakes Orlová
BK NH Ostrava
Skupina A+B o 5.-6.místo Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2019/20 Oblastní přebor 4 19