Nadregionální liga U15M

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 15463
BK Medvědi Tábor
BC Benešov
11. 11. 2023
12:30
Hala 7. ZŠ Helsinská Diana Kratochvílová
Daniel Tomášek
72
47
19
6
29
23
52
33
Review
Skupina C 3. kolo 15469
BC Benešov
BK Příbram 2000
24. 9. 2023
09:00
SH Benešov Karel Martínek
Ondřej Vaněk
81
30
23
7
45
20
60
26
Review
Skupina C 4. kolo 15474
BC Benešov
Kaplice Grizzlies
7. 10. 2023
15:00
SH Benešov Karel Martínek
Klaudie Kolbabová
121
13
29
4
58
6
91
6
Review
Skupina C 5. kolo 15477
BC Benešov
BK Lions Jindřichův Hradec
8. 10. 2023
13:00
SH Benešov Jáchym Povolný
Jakub Eichler
32
56
7
24
12
33
19
46
Review
Skupina C 6. kolo 15480
Sokol Vyšehrad
BC Benešov
21. 10. 2023
13:30
Sokolovna Vyšehrad Martin Buršík
Lukáš Balog
56
73
16
18
34
32
45
54
Review
Skupina C 7. kolo 15482
TJ Sokol Kbely
BC Benešov
22. 10. 2023
13:00
ZŠ Albrechtická Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
91
54
24
10
43
16
67
33
Review
Skupina C 8. kolo 15484
BC Benešov
BK Medvědi Tábor
12. 11. 2023
15:00
SH Benešov Klaudie Kolbabová
Klára Seidlová
37
61
9
15
25
30
27
46
Review
Skupina C 9. kolo 15487
BK Příbram 2000
BC Benešov
2. 12. 2023
16:00
ZŠ Březové Hory Daniel Tomášek
Jan Hanzal
57
81
10
15
21
34
43
58
Review
Skupina C 11. kolo 15495
BK Lions Jindřichův Hradec
BC Benešov
14. 1. 2024
14:00
Městská SH J.Hradec II-malá Vojtěch Brom
Marek Chvála
69
39
17
8
32
22
52
33
Review
Skupina C 13. kolo 15500
BC Benešov
TJ Sokol Kbely
27. 1. 2024
16:00
SH Benešov Barbora Jiroušková
Pavel Strnad
49
57
6
15
19
24
32
44
Review
Skupina C 14. kolo 15504
BC Benešov
Sokol Vyšehrad
28. 1. 2024
13:00
SH Benešov Vojtěch Beneš
Miloš Nesvadba
52
54
4
13
16
27
29
38
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
17 Jan Koudelka BC Benešov 15 18 1.0 11.0 3.1 1.2 1.3/2.7 46.9 2.2
77 Adam Vašák BC Benešov 15 12 1.0 13.2 6.3 0.1 0.4/1.8 0.0* 1.3
18 Oskar Výborný BC Benešov 15 17 1.0 8.8 3.6 0.1 1.4/3.1 43.4 2.0
Šimon Šulc BC Benešov 14 7 1.0 11.1 3.9 0.7 1.3/4.0 32.1 1.6
Vojtěch Mařík BC Benešov 14 9 1.0 7.3 2.8 0.4 0.4/1.3 0.0* 1.1
Dominik Kostka BC Benešov 14 10 1.0 4.9 2.0 0.2 0.3/1.0 0.0* 0.7
21 Matyáš Breburda BC Benešov 15 5 1.0 8.6 3.4 0.4 0.6/1.8 0.0* 0.8
4 David Kubelka BC Benešov 15 16 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.7
14 Mikuláš Pokorný BC Benešov 15 17 1.0 1.9 0.6 0.2 0.1/0.3 0.0* 2.5
David Březina BC Benešov 14 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
24 Šimon Klíma BC Benešov 15 3 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.0 0.0* 2.7
6 Jáchym Fiala BC Benešov 15 6 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
Alex Rohlík BC Benešov 14 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.3 0.0* 3.3
3 Zdeněk Doležal BC Benešov 16 14 1.0 0.6 0.1 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.1
15 Antonín Lada BC Benešov 16 9 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.9
Jonáš Rathouský BC Benešov 14 8 1.0 1.0 0.4 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.4
Kryštof Novák BC Benešov 14 4 1.0 1.8 0.5 0.3 0.0/0.0 0.0* 0.3
16 Adam Nácovský BC Benešov 15 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Štěpán Přenosil BC Benešov 14 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Vojtěch Kovář BC Benešov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Hejný BC Benešov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Pírek BC Benešov 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Marek Mančík BC Benešov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Pivoňka BC Benešov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Štěpánek BC Benešov 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Škvor BC Benešov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH %
BA 2006 Roudnice n.L. 22 28.0 1.5 6.9 /16.9 40.9
Basket Poděbrady 21 15.7 2.0 8.9 /19.8 45.1
R&J EBC Mělník 18 24.8 1.0 4.9 /12.5 39.3
BK Brandýs n. L. B 21 32.4 2.0 7.8 /15.6 49.8
Basketpoint F-M 12 31.3 2.1 3.2 /6.0 53.5
BK Lions J. Hradec 18 29.4 2.7 7.0 /17.1 41.0
TJ Sokol Kbely 18 29.4 2.7 8.4 /18.7 45.1
TJ Start Havířov 17 26.6 3.2 6.6 /14.8 44.6
Slovan Varnsdorf 21 34.6 3.3 8.7 /17.8 48.7
BK Kralupy 22 25.9 2.5 5.6 /13.0 43.2
Pandy Čelákovice 22 16.1 5.3 4.4 /11.3 39.1
SBŠ Sokol Karviná 9 4.1 0.9 3.7 /6.9 53.2
BK Příbor 18 37.4 1.9 7.0 /15.8 44.2
NH Ostrava B 6 23.5 0.5 2.0 /4.2 48.0
SK Bruntál 13 11.0 0.2 3.4 /9.2 37.0
BC Benešov 18 19.4 2.3 4.6 /12.6 36.6
Kaplice Grizzlies 5 10.6 0.2 5.6 /13.0 43.1
Sokol Vyšehrad 17 14.6 1.3 4.5 /10.3 43.4
BK Příbram 2000 15 11.1 1.5 2.5 /6.9 36.5
Loko Trutnov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Královští Sokoli B 3 4.3 0.7 4.3 /11.0 39.4
BK Hladnov Ostrava 10 7.4 0.3 1.7 /3.5 48.6
BK Jiskra Domažlice 10 53.2 1.6 5.0 /12.1 41.3
SKB Rokycany 10 28.4 2.3 3.8 /13.5 28.1
Slavoj Č. Brod 21 26.3 3.0 5.8 /13.6 42.7
BK Snakes Ostrava B 7 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Medvědi Tábor 18 24.7 1.3 5.7 /16.3 34.8
kelti Nové Strašecí 16 22.9 0.9 6.6 /17.0 38.8
BK Kladno 18 24.1 1.0 9.5 /22.3 42.5
Basket Valmez 12 21.4 0.3 4.8 /11.5 42.0
Vsetínský basket 13 21.2 1.5 6.5 /13.7 47.8
TBS Přerov 13 22.8 2.8 4.8 /16.8 28.8
SK UP Olomouc B 6 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Přeštice 10 36.6 1.3 4.7 /12.8 36.7
BA Lynx Liberec 10 22.1 2.8 5.2 /13.4 38.8
BA Tygři Louny 18 8.2 0.5 1.8 /4.7 37.6
ŠSK Slaný 18 18.1 1.9 7.4 /16.0 46.5
FASTAV Zlín B 11 17.7 1.6 3.6 /6.4 56.3
TJ Šumperk 7 3.1 0.3 0.7 /1.6 45.5
Sokol Bor 8 2.3 0.0 0.3 /0.9 28.6
BK Baník Most 14 15.9 0.7 3.6 /11.5 31.1
BK Teplice 18 23.4 2.3 5.3 /15.9 33.4
BK Beroun 14 14.4 0.4 5.6 /12.6 44.3
Thermia K. Vary 9 31.9 1.6 6.8 /23.8 28.5
TJ Turnov 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK DDM Kadaň 7 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Bizoni Náchod 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK NAPOS Vysoká n. L. 2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
BLNP 1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Žatecká Kateřina 3 2 1 0 - - -
Zítko Tomáš 8 4 4 0 - - -
Zima Jan 8 2 6 0 - - -
Ziesemann Filip 2 0 2 0 - - -
Zatloukal Ondřej 2 1 1 0 - - -
Zajistí pořadatel 18 5 13 0 - - -
Zadina Martin 2 2 0 0 - - -
Vyplel David 3 3 0 0 - - -
Vyplel Jakub 8 0 8 0 - - -
Vyhlídal Michal 1 1 0 0 - - -
Vyčichlo Ondřej 3 0 3 0 - - -
Volný David 5 4 1 0 - - -
Veselý Jiří 9 7 2 0 - - -
Veselý Ondřej 2 1 1 0 - - -
Velda Pavel 5 3 2 0 - - -
Vávra Petr 5 4 1 0 - - -
Vaněk Dalibor 6 0 6 0 - - -
Vaněk Ondřej 1 0 1 0 - - -
Váňa Roman 3 2 1 0 - - -
Válek Jakub 9 5 4 0 - - -
Vajnahij Volodymyr 1 1 0 0 - - -
Týř Pavel 1 0 1 0 - - -
Turanská Štěpánka 1 1 0 0 - - -
Tržická Tereza 1 1 0 0 - - -
Trejbal Adam 1 1 0 0 - - -
Tomášek Daniel 7 4 3 0 - - -
Toboláková Barbora 2 1 1 0 - - -
Tichý David 3 1 2 0 - - -
Ticháček Vojtěch 4 0 4 0 - - -
Tesař Michal 1 1 0 0 - - -
Tauber Pavel 6 5 1 0 - - -
Šupová Kateřina 2 1 1 0 - - -
Šupová Andrea 1 0 1 0 - - -
Štroblová Claudie 2 1 1 0 - - -
Štětkářová Kristýna 3 0 3 0 - - -
Štěpánková Karolína 1 0 1 0 - - -
Šťavík Radek 2 2 0 0 - - -
Šťáhlavský Matěj 3 0 3 0 - - -
Špinka Ondřej 7 6 1 0 - - -
Šmůla Petr 1 0 1 0 - - -
Šmíd Pavel 3 0 3 0 - - -
Šlehofer Martin 3 3 0 0 - - -
Šlaj Jiří 2 1 1 0 - - -
Škaroupka Michal 1 0 1 0 - - -
Šenkyřík Petr 2 0 2 0 - - -
Ščurek Vojtěch 1 1 0 0 - - -
Sýkora Václav 2 2 0 0 - - -
Sýkora František 2 1 1 0 - - -
Svobodová Anna 1 0 1 0 - - -
Svoboda Karel 1 0 1 0 - - -
Svoboda Luděk 1 1 0 0 - - -
Střalka Jaroslav 2 0 2 0 - - -
Strolený Zdeněk 1 1 0 0 - - -
Strnad Pavel 3 2 1 0 - - -
Sokolovský Ladislav 8 6 2 0 - - -
Snopková Barbora 3 1 2 0 - - -
Slovák Michal 2 2 0 0 - - -
Skoumalová Eliška 2 2 0 0 - - -
Skořepa Petr 1 1 0 0 - - -
Silný Filip 1 1 0 0 - - -
Schuster Radek 1 0 1 0 - - -
Schmidt David 1 0 1 0 - - -
Schaffner Vojtěch 2 2 0 0 - - -
Shumskyy Mykhaylo 1 1 0 0 - - -
Shumskyy Vitaliy 1 0 1 0 - - -
Seidlová Klára 2 0 2 0 - - -
Seberová Kateřina 9 7 2 0 - - -
Rýcová Alžběta 1 0 1 0 - - -
Roubíková Iveta 1 0 1 0 - - -
Rebej Anna 2 0 2 0 - - -
Přidal Matouš 2 0 2 0 - - -
Průša Jan 11 5 6 0 - - -
Prouza Pavel 5 3 2 0 - - -
Prokeš Matěj 1 0 1 0 - - -
Poživil Jaroslav 1 1 0 0 - - -
Povolný Jáchym 2 2 0 0 - - -
Pospíšilová Anna 4 2 2 0 - - -
Posker Jan 7 0 7 0 - - -
Porvich Lubomír 3 2 1 0 - - -
Pommer Roman 1 0 1 0 - - -
Poliček Pavel 4 2 2 0 - - -
Polda Tomáš 8 5 3 0 - - -
Polanský Samuel 2 2 0 0 - - -
Poláček Vojtěch 5 4 1 0 - - -
Podhůrský Pavel 1 0 1 0 - - -
Pletánek Matěj 1 0 1 0 - - -
Pivovarský Michal 3 1 2 0 - - -
Pilch Marek 9 7 2 0 - - -
Petrenko Artem 5 0 5 0 - - -
Petrák Jakub 1 0 1 0 - - -
Pešek Jakub 2 1 1 0 - - -
Pavýza Jiří 7 5 2 0 - - -
Pánková Anna 1 0 1 0 - - -
Pádivý Vladimír 3 1 2 0 - - -
Pačovský Jan 3 3 0 0 - - -
Oubrechtová Markéta 1 0 1 0 - - -
Orlewski Adam 5 4 1 0 - - -
Opletal Petr 1 1 0 0 - - -
Obešlo Jan 3 2 1 0 - - -
Novotný Kryštof 2 0 2 0 - - -
Novák Filip 1 0 1 0 - - -
Nevřela Tomáš 3 3 0 0 - - -
Netáhlová Silvie 3 1 2 0 - - -
Nesvadba Miloš 6 3 3 0 - - -
Nesper Jindřich 5 1 4 0 - - -
Němec Karel 8 3 5 0 - - -
Navrátil Jiří 9 4 5 0 - - -
Mužík Jiří 1 1 0 0 - - -
Mrázek Zdeněk 3 2 1 0 - - -
Morávek Tomáš 4 3 1 0 - - -
Moravcová Lucie 1 0 1 0 - - -
Misterková Lucie 3 0 3 0 - - -
Mikulec Jan 2 1 1 0 - - -
Michlík Radek 1 0 1 0 - - -
Michal Patrik 4 1 3 0 - - -
Mezera Václav 2 1 1 0 - - -
Menšík Jan 2 1 1 0 - - -
Mazur Jiří 12 8 4 0 - - -
Martínek Karel 7 6 1 0 - - -
Marek Ondřej 5 4 1 0 - - -
Máj Michal 3 0 3 0 - - -
Mainuš Michal 1 0 1 0 - - -
Machková Romana 1 1 0 0 - - -
Macura Tomáš 2 0 2 0 - - -
Macura Lukáš 3 0 3 0 - - -
Lysov Fedor 2 1 1 0 - - -
Lunhul Vladislav 3 3 0 0 - - -
Luňák Dominik 1 0 1 0 - - -
Lukeš Libor 1 0 1 0 - - -
Litterbach Bořek 4 2 2 0 - - -
Liga Jakub 3 0 3 0 - - -
Lejčko Jan 3 3 0 0 - - -
Lehroch Vojtěch 5 3 2 0 - - -
Latík Zdeněk 5 3 2 0 - - -
Kvízová Nikola 3 1 2 0 - - -
Kvíz Leoš 5 4 1 0 - - -
Kurková Adéla 1 0 1 0 - - -
Kundert Mattias 7 5 2 0 - - -
Kuhn Robert 1 0 1 0 - - -
Kučeva Vojtěch 7 2 5 0 - - -
Kubeš Jan 1 1 0 0 - - -
Kuba Theodor 3 0 3 0 - - -
Krzywoň Jan 1 1 0 0 - - -
Krčmář Daniel 4 3 1 0 - - -
Kraváček Břetislav 7 7 0 0 - - -
Kratochvílová Diana 6 2 4 0 - - -
Krajcigr Jan 3 2 1 0 - - -
Kraina Tomáš 8 8 0 0 - - -
Kout Jan 1 1 0 0 - - -
Kostiha Vít 1 0 1 0 - - -
Kořínek Vladimír 2 1 1 0 - - -
Kořínek Matěj 1 0 1 0 - - -
Kopřivová Zuzana 6 1 5 0 - - -
Kopřiva Martin 6 2 4 0 - - -
Kopenec Vojtěch 2 0 2 0 - - -
Kolbabová Klaudie 2 1 1 0 - - -
Kolář František 4 3 1 0 - - -
Kolář Jaroslav 5 2 3 0 - - -
Kohout Marek 8 6 2 0 - - -
Kohout Radomír 1 0 1 0 - - -
Kočárník Vojtěch 1 1 0 0 - - -
Koc Ondřej 1 1 0 0 - - -
Kněbortová Anna Marie 7 4 3 0 - - -
Kmošek Jakub 2 0 2 0 - - -
Klapetek René 1 1 0 0 - - -
Klančíková Lucie 1 1 0 0 - - -
Klajl Jan 1 1 0 0 - - -
Kinka Roman 2 0 2 0 - - -
Kindermannová Johanka 1 1 0 0 - - -
Kesler Vladimír 1 0 1 0 - - -
Kavka Radim 7 6 1 0 - - -
Karásek Jan 4 4 0 0 - - -
Kapl Antonín 3 3 0 0 - - -
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 - - -
Kahánek Lubomír 9 2 7 0 - - -
Jurda Aleš 8 2 6 0 - - -
Jiroušková Barbora 6 4 2 0 - - -
Jindřichová Simona 1 1 0 0 - - -
Jenček Filip 1 1 0 0 - - -
Jedličková Kateřina 7 0 7 0 - - -
Jaroš Milan 5 2 3 0 - - -
Jarolímek Otto 11 6 5 0 - - -
Jánský Ondřej 2 0 2 0 - - -
Janovský Jaroslav 8 6 2 0 - - -
Janda Martin 1 0 1 0 - - -
Jakubcová Kateřina 4 1 3 0 - - -
Chvála Marek 6 4 2 0 - - -
Hummel Luboš 4 0 4 0 - - -
Humlová Lucie 4 2 2 0 - - -
Hudec Filip 1 0 1 0 - - -
Hubáček František 5 1 4 0 - - -
Hrušková Monika 2 1 1 0 - - -
Hovorka Petr 2 1 1 0 - - -
Hošťálek Jan 1 1 0 0 - - -
Hošek Jan 1 1 0 0 - - -
Hornychar Bohdan 2 0 2 0 - - -
Horník Michal 1 1 0 0 - - -
Hornák Josef 1 0 1 0 - - -
Holubek Tomáš 1 0 1 0 - - -
Holaň Dominik 3 2 1 0 - - -
Hlaváč Jakub 1 0 1 0 - - -
Heřman Matěj 2 1 1 0 - - -
Hendrych Jan 6 3 3 0 - - -
Hejnic Jan 1 1 0 0 - - -
Hecl Jan 1 1 0 0 - - -
Havrda Martin 2 1 1 0 - - -
Hasák Miroslav 3 1 2 0 - - -
Hanzal Jan 7 2 5 0 - - -
Hána Michal 1 1 0 0 - - -
Hájek Jakub 8 2 6 0 - - -
Hacklová Rozálie 4 1 3 0 - - -
Hackl Filip 1 0 1 0 - - -
Gottfried Richard 3 2 1 0 - - -
Giecek Adam 2 2 0 0 - - -
Galajda Václav 1 1 0 0 - - -
Gabriel Jakub 1 0 1 0 - - -
Frintová Bára 1 0 1 0 - - -
Frána Petr 4 2 2 0 - - -
Fiala Matouš 1 1 0 0 - - -
Fanta Jiří 1 0 1 0 - - -
Fajkus Lukáš 1 0 1 0 - - -
El Bedoui Ryan 1 0 1 0 - - -
Eichler Jakub 2 0 2 0 - - -
Dvorský Dušan 3 1 2 0 - - -
Dubnová Lucie 2 2 0 0 - - -
Duben Pavel 1 0 1 0 - - -
Duben Tomáš 4 0 4 0 - - -
Dub Michal 2 2 0 0 - - -
Dolinek Ivo 2 2 0 0 - - -
Doležal Vratislav 2 1 1 0 - - -
Dočkal Petr 5 3 2 0 - - -
Čúzy Štefan 2 1 1 0 - - -
Činka Michal 6 3 3 0 - - -
Částek Michal 1 0 1 0 - - -
Čarnecký Martin 8 8 0 0 - - -
Caňkářová Nikola 1 0 1 0 - - -
Buršík Martin 1 1 0 0 - - -
Buršík Petr 6 3 3 0 - - -
Buňková Klára 2 0 2 0 - - -
Buňka Jiří 2 2 0 0 - - -
Bukovský Michal 6 2 4 0 - - -
Bubeníčková Michaela 3 2 1 0 - - -
Bubeníček Jan 1 0 1 0 - - -
Brom Vojtěch 5 4 1 0 - - -
Brandejs Tomáš 3 3 0 0 - - -
Bočková Lenka 1 1 0 0 - - -
Blažek Tomáš 2 1 1 0 - - -
Billík Dennis 2 2 0 0 - - -
Beran Petr 1 0 1 0 - - -
Beran Antonín 5 2 3 0 - - -
Beneš Vojtěch 7 1 6 0 - - -
Bělka Michal 2 2 0 0 - - -
Behenský Jonáš 1 1 0 0 - - -
Balog Lukáš 3 1 2 0 - - -
Balicz Ondřej 3 1 2 0 - - -
Bakajsa Michal 1 0 1 0 - - -
Asztalos Ondřej 11 10 1 0 - - -
Albrecht Karel 2 2 0 0 - - -
Abraham Matěj 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře