Žákovská liga U15M

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina B 1. kolo 57
Jižní Supi
Sokol Pražský
11. 12. 2023
17:45
TJ Sokol Petrovice Tomáš Tejček
Ondřej Vlach
66
68
18
18
31
33
49
51
Review
Skupina B 2. kolo 61
Jižní Supi
SLUNETA Ústí nad Labem
23. 9. 2023
17:00
TJ Sokol Petrovice Miloslav Jon
Marek Škořepa
102
69
32
11
63
25
85
50
Review
Skupina B 3. kolo 65
Jižní Supi
Válečníci Děčín
24. 9. 2023
10:00
TJ Sokol Petrovice Radomír Kohout
Marek Škořepa
60
91
9
30
20
51
36
72
Review
Skupina B 4. kolo 71
Jižní Supi
Slavoj BK Litoměřice
7. 10. 2023
17:00
TJ Sokol Petrovice Jan Matulka
Lukáš Balog
89
55
23
16
45
22
66
40
Review
Skupina B 5. kolo 75
Jižní Supi
BK Brandýs nad Labem
9. 10. 2023
17:30
TJ Sokol Petrovice Filip Hackl
Michal Mainuš
66
79
16
22
34
38
48
59
Review
Skupina B 6. kolo 79
BA Nymburk
Jižní Supi
21. 10. 2023
12:00
ZŠ Komenského Marek Vondráček
Petr Vávra
90
58
20
7
39
31
64
47
Review
Skupina B 7. kolo 84
Královští Sokoli
Jižní Supi
27. 1. 2024
10:00
hala Sokol Hradec Králové Ondřej Vlach
Petr Dočkal
73
79
20
19
39
37
52
65
Review
Skupina B 8. kolo 85
Sokol Pražský
Jižní Supi
28. 11. 2023
17:00
Sokol pražský Ondřej Koc
Lucie Moravcová
74
56
17
11
37
28
58
47
Review
Skupina B 9. kolo 89
Válečníci Děčín
Jižní Supi
2. 12. 2023
09:15
ARMEX Sportcentrum Ladislav Neuman
Jakub Gabriel
112
36
23
4
53
19
80
27
Review
Skupina B 10. kolo 93
SLUNETA Ústí nad Labem
Jižní Supi
3. 12. 2023
09:00
Sluneta 2 - hlavní kurt Dennis Billík
Jakub Hejduk
58
57
17
14
30
30
39
42
Review
Skupina B 11. kolo 99
BK Brandýs nad Labem
Jižní Supi
13. 1. 2024
12:00
ZŠ Na Výsluní Jakub Petrák
David Volný
86
70
28
19
49
40
66
51
Review
Skupina B 12. kolo 103
Slavoj BK Litoměřice
Jižní Supi
14. 1. 2024
10:00
Hala 6. ZŠ Jan Hendrych
Adéla Zemancová
53
68
13
21
28
35
37
54
Review
Skupina B 13. kolo 108
Jižní Supi
Královští Sokoli
16. 10. 2023
17:30
TJ Sokol Petrovice Jakub Hejduk
Michal Mainuš
111
62
25
6
59
25
83
51
Review
Skupina B 14. kolo 111
Jižní Supi
BA Nymburk
28. 1. 2024
09:30
TJ Sokol Petrovice Jakub Hejduk
74
103
23
26
36
56
57
77
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Matyáš Kopečný Jižní Supi 15 20 1.0 14.8 5.7 0.3 2.5/5.6 44.6 1.9
Aleš Dlouhý Jižní Supi 15 22 1.0 13.0 3.9 1.3 1.2/2.1 55.3 2.5
Vojtěch Musil Jižní Supi 15 22 1.0 10.9 3.9 0.8 0.8/1.4 0.0* 1.3
William Walter Jižní Supi 15 16 1.0 11.6 4.4 0.6 0.9/1.5 0.0* 2.1
Matyáš Dlouhý Jižní Supi 15 21 1.0 7.0 2.1 0.6 1.0/2.0 50.0 2.5
Martin Nebus Jižní Supi 15 17 1.0 8.1 2.5 0.3 2.3/4.0 57.4 1.9
Max Coufal Jižní Supi 15 20 1.0 6.6 2.6 0.2 0.9/1.5 0.0* 1.7
Martin Vosol Jižní Supi 15 20 1.0 2.1 0.9 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.5
Jakub Kremr Jižní Supi 15 19 1.0 1.7 0.5 0.1 0.5/1.1 0.0* 0.7
Martin Štoček Jižní Supi 15 11 1.0 2.7 0.6 0.5 0.1/0.6 0.0* 0.8
Jakub Bartoš Jižní Supi 14 6 1.0 3.7 1.5 0.2 0.2/0.7 0.0* 1.5
Hynek Košata Jižní Supi 14 2 1.0 9.0 4.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Edward Walter Jižní Supi 13 4 1.0 4.3 1.5 0.0 1.3/1.5 0.0* 0.8
David Bátrla Jižní Supi 15 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.4
Tobiáš Stalmach Jižní Supi 15 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.8
Václav Jelínek Jižní Supi 15 8 1.0 0.9 0.1 0.1 0.3/0.3 0.0* 0.5
Martin Šoukal Jižní Supi 15 8 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.4
Petr Němec Jižní Supi 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Maxim Lehocký Jižní Supi 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Kubát Jižní Supi 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Janek Kučera Jižní Supi 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH % F+
USK Praha 22 31.4 5.0 10.2 /17.1 59.7 0.0
Tigers Č. Budějovice 22 22.5 4.2 9.7 /18.2 53.4 0.0
Lokomotiva Plzeň 22 20.0 5.7 11.0 /19.8 55.6 0.0
BK Klatovy 22 22.5 3.2 9.5 /18.6 51.1 0.0
BA Sparta 20 16.2 3.7 8.1 /15.3 53.0 0.0
Tygři Praha 22 27.2 5.6 7.7 /15.8 48.9 0.0
BK Sokolov 22 24.5 6.5 11.0 /19.1 57.6 0.0
BK Levharti Chomutov 22 23.5 3.0 12.8 /24.2 52.9 0.0
Sokol Pražský 22 27.4 3.5 8.2 /16.1 51.1 0.0
Válečníci Děčín 22 38.0 5.5 10.5 /21.9 47.9 0.0
NH Ostrava 22 41.0 3.5 8.3 /15.8 52.3 0.0
BK Opava 22 25.7 4.0 13.0 /24.2 53.6 0.0
Slavoj Litoměřice 21 20.5 3.2 9.8 /20.5 47.8 0.0
BK Brandýs n.L. 22 25.4 4.7 12.5 /20.2 61.7 0.0
BA Nymburk 22 34.0 3.3 12.0 /22.9 52.5 0.0
Královští Sokoli 22 20.4 2.3 8.6 /18.5 46.4 0.0
SLUNETA Ústí n.L. 21 16.7 3.4 9.4 /16.7 56.3 0.0
Jiskra Kyjov 21 23.7 1.8 7.0 /16.4 42.8 0.0
SK Žabovřesky 22 23.9 2.0 8.6 /17.5 49.2 0.0
Vlci Žďár 22 20.6 4.5 9.5 /17.9 52.9 0.0
BK VIVIDBOOKS Pardubice 21 26.1 5.7 7.3 /14.9 49.0 10.5
BCM Orli Prostějov 21 23.8 2.4 13.1 /24.9 52.8 0.0
SKUP-BCM Olomouc 20 24.4 4.6 8.7 /19.1 45.7 0.0
Snakes Ostrava 20 25.6 2.4 14.6 /26.8 54.6 0.0
BC Nový Jičín 22 24.0 3.2 12.0 /21.3 56.4 0.0
Slavia Kroměříž 21 27.6 2.2 7.1 /15.0 47.5 4.8
FASTAV Zlín 21 27.8 1.8 10.7 /19.2 55.6 0.0
Jižní Supi 22 25.5 4.1 9.8 /19.1 51.4 0.0
Basketbal TJ Svitavy 20 16.8 3.4 7.5 /17.0 44.0 0.0
ADFORS Basket Litomyšl 21 19.3 4.2 8.1 /15.9 51.2 0.0
BASKET Brno 21 28.9 4.7 8.4 /17.9 46.9 0.0
Tygři Brno 21 34.0 3.9 11.0 /19.5 56.5 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Znamínko Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Zemancová Adéla 6 0 6 0 1.2 1.3 1.2
Zeman Zdeněk 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Zavřel Maxmilian 7 6 1 0 1.1 1.1 1.1
Zatloukal Ondřej 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Výborný Dominik 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Vošahlík Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Vondráček Marek 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Volný David 6 0 6 0 1.8 1.2 1.5
Vlach Ondřej 8 4 4 0 1.0 1.0 1.0
Veselý Rostislav 1 0 1 0 1.0 4.0 2.5
Veselý Ondřej 5 1 4 0 1.8 1.2 1.5
Večeřová Tereza 12 2 10 0 1.1 1.1 1.1
Večeřa Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vávra Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Vaníček Marek 3 1 2 0 1.0 1.0 1.0
Ulrych Lukáš 1 1 0 0 2.0 1.5 1.8
Tichý David 5 1 4 0 1.1 1.3 1.2
Theodor Pavel 1 1 0 0 1.0 2.0 1.5
Tesař Michal 5 4 1 0 1.0 1.0 1.0
Tejček Tomáš 6 3 3 0 1.1 1.0 1.0
Štancl Dominik 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Špaček Jan 8 8 0 0 1.1 1.3 1.2
Šlaj Jiří 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Škořepa Marek 3 0 3 0 1.0 1.3 1.2
Škaroupka Michal 1 0 1 0 1.0 1.5 1.3
Šenk Pavel 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Ščurek Vojtěch 6 2 4 0 1.3 1.1 1.2
Sýtař Jan 1 0 1 0 1.5 3.0 2.3
Syrovátka František 5 4 1 0 1.0 1.2 1.1
Sýkora Václav 8 6 2 0 1.1 1.2 1.1
Svoboda Kryštof 3 0 3 0 2.0 1.0 1.5
Svejkovský Ondřej 3 2 1 0 1.0 1.3 1.2
Sochor Jakub 3 0 3 0 1.5 1.3 1.4
Slovák Michal 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Skořepa Petr 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Sklenář Tomáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Scholzová Michaela 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Schaffner Vojtěch 2 2 0 0 1.0 1.3 1.1
Shumskyy Vitaliy 4 3 1 0 1.5 1.0 1.3
Sekáč Martin 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Seberová Kateřina 2 0 2 0 2.0 1.0 1.5
Sádovský Matěj 3 3 0 0 1.3 3.0 2.2
Růžička Martin 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Rusz Ondřej 3 2 1 0 1.3 1.0 1.2
Rom Daniel 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Renc Jan 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Račanský Martin 11 4 7 0 1.2 1.1 1.1
Přidal Matouš 7 0 7 0 1.2 1.1 1.2
Prokeš Matěj 1 0 1 0 2.0 1.0 1.5
Povolný Jáchym 6 1 5 0 1.0 1.0 1.0
Porvich Lubomír 3 0 3 0 1.7 1.3 1.5
Poliček Pavel 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Polanský Samuel 2 0 2 0 1.0 2.3 1.6
Poláček Vojtěch 1 1 0 0 1.5 1.0 1.3
Podhůrský Pavel 4 4 0 0 1.6 1.0 1.3
Pletánek Matěj 8 0 8 0 1.1 1.3 1.2
Pivovarský Michal 2 0 2 0 1.0 1.5 1.3
Petrák Jakub 4 4 0 0 1.1 1.1 1.1
Peterková Lucie 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Perlík Michal 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Pazourek Jaroslav 4 3 1 0 1.0 1.1 1.1
Pačovský Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Opletal Petr 7 6 1 0 1.1 1.3 1.2
Nevřela Tomáš 4 4 0 0 1.0 1.3 1.1
Neuman Ladislav 4 3 1 0 1.0 1.5 1.3
Neubauer Jan 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Nesper Jindřich 7 2 5 0 1.0 1.1 1.0
Němec Karel 2 0 2 0 1.8 1.5 1.6
Nehoda Pavel 3 3 0 0 1.0 1.0 1.0
Navrátil Jiří 7 0 7 0 1.1 1.5 1.3
Mynarčík Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Musil Jan 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Morávek Tomáš 5 0 5 0 1.1 1.4 1.3
Moravcová Lucie 8 3 5 0 1.2 1.3 1.3
Menšík Jan 4 4 0 0 1.4 1.1 1.3
Melzer Ondřej 4 2 2 0 1.8 1.0 1.4
Melichárek Ivo 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Matys Pavel 4 1 3 0 1.5 1.0 1.3
Matulka Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Mašek Tomáš 5 2 3 0 1.0 1.1 1.1
Mareš Roman 10 5 5 0 1.1 1.2 1.1
Marek Ondřej 2 0 2 0 1.8 2.0 1.9
Mainuš Michal 11 0 11 0 1.3 1.3 1.3
Lysov Fedor 7 2 5 0 1.5 1.1 1.3
Lunhul Vladislav 14 9 5 0 1.3 1.4 1.4
Lejčko Jan 7 2 5 0 1.1 1.2 1.1
Kvízová Nikola 1 0 1 0 2.5 1.0 1.8
Kvíz Leoš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kunclová Natálie 6 2 4 0 1.0 1.4 1.2
Kuncl Michal 6 2 4 0 1.0 1.2 1.1
Kult Michal 4 3 1 0 1.3 1.0 1.1
Kubeš Michal 5 5 0 0 1.2 1.2 1.2
Kuba Theodor 17 3 14 0 1.5 1.3 1.4
Križanský Adam 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Križanová Johana 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Kremser Jakub 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Krejčiřík Jiří 9 6 3 0 1.3 1.0 1.1
Krčmář Dominik 10 6 4 0 1.5 1.2 1.3
Krčmář Daniel 12 4 8 0 2.1 1.8 1.9
Kraina Tomáš 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Kozel Martin 4 2 2 0 1.0 1.1 1.1
Kovačovič Matej 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Kout Jan 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Koudela Martin 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Komprs Michal 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kolář Jaroslav 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Koch Martin 11 0 11 0 1.1 1.0 1.1
Kohout Radomír 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kočovský Dominik 1 0 1 0 1.0 2.0 1.5
Kočárník Vojtěch 5 0 5 0 1.1 1.6 1.4
Koc Ondřej 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Klapetek René 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Kinka Roman 3 1 2 0 1.3 1.0 1.2
Kavan Jonáš 2 2 0 0 1.3 1.0 1.1
Karwowska Klaudia Aleksandra 6 5 1 0 1.0 1.5 1.3
Karásek Jan 7 6 1 0 1.1 1.0 1.1
Karabínová Natálie 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Kapl Antonín 6 4 2 0 1.0 1.1 1.0
Kapaňa Lukáš 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Kalabza Lukáš 6 3 3 0 1.5 1.0 1.3
Josefus Ondřej 12 4 8 0 1.5 1.3 1.4
Jon Miloslav 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Jodl Jiří 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Jeřáb Jan 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Jansová Kristýna 11 4 7 0 1.1 1.2 1.2
Jakubík Petr 8 5 3 0 1.3 1.3 1.3
Chvála Daniel 3 3 0 0 1.0 1.3 1.2
Chlup Aleš 10 5 5 0 1.2 1.1 1.1
Humlová Lucie 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hrušková Monika 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hošek Jan 4 4 0 0 1.0 1.0 1.0
Horník Michal 6 3 3 0 1.0 1.2 1.1
Holubek Tomáš 2 2 0 0 1.0 1.5 1.3
Holaň Dominik 8 4 4 0 1.1 1.4 1.2
Hendrych Jan 11 10 1 0 1.1 1.0 1.1
Helis Jan 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Hejnic Jan 2 1 1 0 1.0 1.0 1.0
Hejduk Jakub 11 4 7 0 1.2 1.0 1.1
Hecl Jan 6 6 0 0 1.0 1.0 1.0
Havrda Martin 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Havlíček Petr 5 4 1 0 1.0 1.1 1.1
Havlíček Petr 2 2 0 0 1.0 1.0 1.0
Hartig Lukáš 3 2 1 0 1.0 1.2 1.1
Hána Michal 3 0 3 0 1.0 1.0 1.0
Hackl Filip 8 2 6 0 1.0 1.9 1.5
Gottfried Richard 7 4 3 0 1.9 1.0 1.5
Giecek Adam 8 6 2 0 1.3 1.1 1.2
Galajda Václav 1 0 1 0 3.0 1.0 2.0
Gabriel Jakub 5 0 5 0 1.0 1.5 1.3
Frass Rastislav 4 0 4 0 1.4 1.0 1.2
Fanta Jiří 4 2 2 0 1.3 1.4 1.3
Fajkus Lukáš 2 0 2 0 1.0 1.8 1.4
Eisner Petr 9 7 2 0 1.0 1.2 1.1
Dub Michal 6 4 2 0 1.2 1.0 1.1
Dočkal Petr 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Čížek Daniel 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Buryšek Zdeněk 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bukovský Michal 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Bráblík Jan 4 4 0 0 1.0 1.1 1.1
Bohata Pavel 4 3 1 0 1.0 1.0 1.0
Bočková Lenka 2 0 2 0 1.0 1.0 1.0
Blahout Petr 1 1 0 0 1.0 1.0 1.0
Billík Dennis 7 5 2 0 1.3 1.4 1.4
Bešina Marek 14 14 0 0 1.1 1.1 1.1
Beneš Vojtěch 1 0 1 0 1.5 1.0 1.3
Balog Lukáš 1 0 1 0 1.0 1.0 1.0
Asztalos Ondřej 2 0 2 0 1.3 1.0 1.1
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře