Přebor

Základní informace

Kategorie
starší minižáci U13
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
F1 1. kolo 57
USK Praha
BA Radotín
13. 1. 2024
09:00
ZŠ Horáčkova Miloslav Jon
Robert Kuhn
79
33
19
9
46
15
57
26
Review
F1 1. kolo 55
Tygři Praha
BA Sparta
3. 12. 2023
11:30
Sportovní hala Jeneč Dominik Kočovský
Jiří Daňha
66
33
13
2
32
17
45
21
Review
F1 1. kolo 56
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
3. 12. 2023
12:20
ZŠ Albrechtická Michal Bakajsa
Vojtěch Schaffner
14
98
0
35
2
49
6
69
Review
F1 2. kolo 58
BA Sparta
BA Radotín
2. 12. 2023
10:40
ZŠ Albrechtická Marek Škořepa
Kristýna Růžičková
55
49
7
24
34
39
42
42
Review
F1 2. kolo 60
Tygři Praha
Sokol Kbely
13. 1. 2024
12:00
ZŠ Horáčkova Miloslav Jon
Robert Kuhn
92
36
29
3
52
16
74
28
Review
F1 2. kolo 59
TJ Sokol Pražský
USK Praha
2. 12. 2023
12:30
Sportovní hala Jeneč Albert Jilg
Miloslav Jon
63
74
18
37
32
45
47
63
Review
F1 3. kolo 61
Sokol Kbely
BA Sparta
2. 12. 2023
09:00
ZŠ Albrechtická Marek Škořepa
Kristýna Růžičková
34
94
12
18
20
44
22
73
Review
F1 3. kolo 63
BA Radotín
TJ Sokol Pražský
14. 1. 2024
09:00
Tělocvična ZŠ David Kuděj
Jiří Daňha
43
72
6
23
17
36
39
49
Review
F1 3. kolo 62
USK Praha
Tygři Praha
2. 12. 2023
09:30
Sportovní hala Jeneč Albert Jilg
Miloslav Jon
57
56
15
9
27
21
41
37
Review
F1 4. kolo 66
Sokol Kbely
USK Praha
3. 12. 2023
09:00
ZŠ Albrechtická Albert Jilg
Barbora Schambergerová
28
94
4
36
18
54
22
71
Review
F1 4. kolo 65
Tygři Praha
BA Radotín
3. 12. 2023
10:00
Sportovní hala Jeneč Dominik Kočovský
Jiří Daňha
105
34
32
8
57
16
80
28
Review
F1 4. kolo 64
BA Sparta
TJ Sokol Pražský
13. 1. 2024
10:30
ZŠ Horáčkova Miloslav Jon
Robert Kuhn
48
72
10
20
17
33
28
57
Review
F1 5. kolo 69
TJ Sokol Pražský
Tygři Praha
2. 12. 2023
11:00
Sportovní hala Jeneč Albert Jilg
Miloslav Jon
47
66
22
22
31
33
34
58
Review
F1 5. kolo 68
BA Radotín
Sokol Kbely
2. 12. 2023
12:20
ZŠ Albrechtická Marek Škořepa
Kristýna Růžičková
48
55
16
17
24
25
42
37
Review
F1 5. kolo 67
USK Praha
BA Sparta
14. 1. 2024
16:15
Hala Kuncova Dominik Kočovský
Pavel Šenk
60
29
18
1
25
16
48
20
Review
F1 6. kolo 72
BA Radotín
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
F1 6. kolo 71
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
14. 1. 2024
10:30
Tělocvična ZŠ David Kuděj
Jiří Daňha
77
30
20
10
33
17
58
23
Review
F1 6. kolo 70
BA Sparta
Tygři Praha
14. 1. 2024
13:00
Hala Kuncova Jan Neubauer
25
71
6
23
8
39
15
53
Review
F1 7. kolo 75
Sokol Kbely
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
F1 7. kolo 73
BA Radotín
BA Sparta
3. 12. 2023
08:30
Sportovní hala Jeneč Dominik Kočovský
Jiří Daňha
38
64
6
17
12
35
25
44
Review
F1 7. kolo 74
USK Praha
TJ Sokol Pražský
3. 12. 2023
10:40
ZŠ Albrechtická Albert Jilg
Barbora Schambergerová
59
55
13
18
29
25
53
41
Review
F1 8. kolo 76
BA Sparta
Sokol Kbely
24. 2. 2024
09:00
ZŠ Albrechtická Vladimir Samoylov
Martin Kmošek
71
38
14
9
35
20
47
26
Review
F1 8. kolo 78
TJ Sokol Pražský
BA Radotín
24. 2. 2024
09:00
Tělocvična ZŠ Marek Škořepa
Jiří Daňha
49
24
11
2
28
8
36
17
Review
F1 8. kolo 77
Tygři Praha
USK Praha
14. 1. 2024
14:40
Hala Kuncova Dominik Kočovský
Jan Neubauer
58
40
9
6
28
19
44
29
Review
F1 9. kolo 79
TJ Sokol Pražský
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
F1 9. kolo 80
BA Radotín
Tygři Praha
24. 2. 2024
12:00
Tělocvična ZŠ Marek Škořepa
Jiří Daňha
22
85
2
28
6
57
18
77
Review
F1 9. kolo 81
USK Praha
Sokol Kbely
24. 2. 2024
12:20
ZŠ Albrechtická Vladimir Samoylov
Martin Kmošek
59
41
15
6
26
19
43
33
Review
F1 10. kolo 84
Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
24. 2. 2024
10:30
Tělocvična ZŠ Marek Škořepa
Jiří Daňha
53
33
11
8
25
17
32
29
Review
F1 10. kolo 82
BA Sparta
USK Praha
24. 2. 2024
10:40
ZŠ Albrechtická Vladimir Samoylov
Martin Kmošek
49
73
10
13
20
50
33
59
Review
F1 10. kolo 83
Sokol Kbely
BA Radotín
14. 1. 2024
12:00
Tělocvična ZŠ David Kuděj
Jiří Daňha
26
60
5
19
8
28
17
52
Review
F1 11. kolo 85
Tygři Praha
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
F1 11. kolo 86
Sokol Kbely
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
F1 12. kolo 89
TJ Sokol Pražský
USK Praha
25. 2. 2024
09:00
ZŠ Horáčkova Vojtěch Schaffner
Vladimir Samoylov
44
61
7
17
14
29
27
46
Review
F1 12. kolo 88
BA Sparta
BA Radotín
25. 2. 2024
14:45
TJ Ruzyně Miloslav Jon
Marek Škořepa
65
36
19
12
40
15
52
32
Review
F1 13. kolo 93
BA Radotín
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
F1 13. kolo 91
Sokol Kbely
BA Sparta
25. 2. 2024
11:30
TJ Ruzyně Miloslav Jon
Marek Škořepa
43
63
9
11
21
26
29
37
Review
F1 13. kolo 92
USK Praha
Tygři Praha
25. 2. 2024
12:00
ZŠ Horáčkova Vojtěch Schaffner
Vladimir Samoylov
54
73
11
10
39
36
44
51
Review
F1 14. kolo 95
Tygři Praha
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Preview
F1 14. kolo 96
Sokol Kbely
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
F1 15. kolo 97
USK Praha
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
F1 15. kolo 99
TJ Sokol Pražský
Tygři Praha
25. 2. 2024
10:30
ZŠ Horáčkova Vojtěch Schaffner
Vladimir Samoylov
48
75
11
12
24
29
37
59
Review
F1 15. kolo 98
BA Radotín
Sokol Kbely
25. 2. 2024
13:15
TJ Ruzyně Miloslav Jon
Marek Škořepa
44
64
12
14
24
32
36
51
Review
F1 16. kolo 100
BA Sparta
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
F1 16. kolo 101
TJ Sokol Pražský
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Preview
F1 17. kolo 103
BA Radotín
BA Sparta
Bude upřesněno
-
Preview
F1 17. kolo 104
USK Praha
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
F1 18. kolo 106
BA Sparta
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Preview
F1 18. kolo 107
Tygři Praha
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
F1 18. kolo 108
TJ Sokol Pražský
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Preview
F1 19. kolo 110
BA Radotín
Tygři Praha
Bude upřesněno
-
Preview
F1 19. kolo 111
USK Praha
Sokol Kbely
Bude upřesněno
-
Preview
F1 20. kolo 112
BA Sparta
USK Praha
Bude upřesněno
-
Preview
F1 20. kolo 113
Sokol Kbely
BA Radotín
Bude upřesněno
-
Preview
F1 20. kolo 114
Tygři Praha
TJ Sokol Pražský
Bude upřesněno
-
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Kristián Šobr BA Sparta 13 17 1.0 21.4 9.7 0.0 1.9/6.4 30.3 2.1
Robin Štika BA Radotín 13 15 1.0 18.3 8.1 0.1 1.9/5.3 35.0 1.9
Patrik Očadlík Sokol Pražský 13 16 1.0 16.9 5.7 0.7 3.4/5.0 68.8 1.2
Ondřej Kroupa Tygři Praha 13 16 1.0 12.3 4.6 0.5 1.6/2.3 69.4 1.1
Adam Volšík Jižní Supi 13 14 1.0 13.0 6.1 0.0 0.7/2.1 33.3 1.5
Robin Mlích Porg Basket 13 17 1.0 10.0 3.7 0.4 1.4/4.6 29.1 1.2
Matěj Šnobl Tygři Praha 13 8 1.0 21.1 7.6 1.0 2.9/4.1 69.7 1.1
Samuel Malik Shweiki BA Sparta 13 17 1.0 9.6 4.5 0.1 0.4/1.2 0.0* 1.1
Adam Temilade Horčička Sokol Pražský 13 15 1.0 10.9 4.5 0.3 0.9/3.4 25.5 2.1
Michal Setunský USK Praha 12 15 1.0 10.2 4.7 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.1
Adam Matějíček USK Praha 13 15 1.0 9.9 4.1 0.4 0.4/0.4 0.0* 0.5
Marek Adam Porg Basket 13 13 1.0 11.2 4.8 0.1 1.3/3.6 36.2 1.5
Alex Techman Porg Basket 13 17 1.0 8.5 4.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.1
Sebastian Mark Simmons Porg Basket 13 14 1.0 9.5 4.4 0.0 0.6/2.0 32.1 0.3
Max Kadlec Sokol Kbely 13 12 1.0 10.5 4.8 0.0 1.0/2.4 41.4 1.7
Jakub Irinkov Porg Basket 13 17 1.0 6.8 2.8 0.0 1.1/3.1 36.5 1.6
Jakub Sobotka BA Radotín 13 17 1.0 6.7 2.9 0.1 0.6/1.7 0.0* 2.6
Jan Pospíchal BA Radotín 12 19 1.0 5.9 2.5 0.0 0.8/2.4 35.6 1.8
Lukáš Zbroj Tygři Praha 13 17 1.0 6.4 2.9 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.4
Čeněk Komárek USK Praha 13 7 1.0 15.1 4.0 2.1 0.7/1.3 0.0* 1.4
Robert Newbold Tygři Praha 13 17 1.0 6.1 2.8 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.3
Lukáš Novák Sokol Žižkov Cubs 12 10 1.0 10.4 4.7 0.0 1.0/3.0 33.3 1.3
Vincent Vurm Tygři Praha 13 17 1.0 6.0 2.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.6
Adam Baláž USK Praha 13 13 1.0 7.7 3.3 0.2 0.4/0.8 0.0* 1.5
Daniel Svatoň BA Sparta 12 17 1.0 5.9 2.2 0.1 1.2/3.2 38.2 1.8
Jan Pašek Sokol Pražský 13 13 1.0 7.6 3.2 0.2 0.8/2.2 37.9 2.0
Tomáš Robson USK Praha 13 15 1.0 6.3 2.7 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.3
Kelvin Prince Oduro SK Velká Ohrada 12 14 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/4.0 16.1 0.1
Alex Novák Tygři Praha 13 17 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.8
Samuel Cinger Sokol Pražský 13 14 1.0 6.4 2.6 0.0 1.3/2.6 50.0 0.6
Antonín Burda SK Velká Ohrada 13 14 1.0 6.4 2.6 0.1 0.7/2.4 30.3 0.1
Omer Gušmirovič Sokol Pražský 12 12 1.0 7.3 3.0 0.0 1.3/1.8 0.0* 2.7
Jakub Ponert Sokol Kbely 13 10 1.0 8.6 2.9 0.2 2.2/4.0 55.0 0.9
Václav David BA Radotín 12 15 1.0 5.3 2.0 0.1 0.9/2.0 43.3 1.7
Maxim Broda USK Praha 12 14 1.0 5.6 2.2 0.4 0.1/0.6 0.0* 0.4
Tobiáš Toman USK Praha 13 15 1.0 5.3 2.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.9
Rudolf Hájek TJ Sokol Dubeč 13 14 1.0 5.5 2.1 0.0 1.4/3.1 43.2 1.8
Arsenije Aćimović Sokol Pražský 13 15 1.0 5.1 1.7 0.4 0.5/1.3 0.0* 1.8
Adam Husák Tygři Praha 12 14 1.0 5.5 2.3 0.1 0.7/1.4 0.0* 1.6
10 Kryštof Hartoš TJ Sokol Dubeč 12 15 1.0 5.1 2.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.3
Metoděj Andrle Tygři Praha 12 17 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.1
Tadeáš Šídlo BA Radotín 13 13 1.0 5.5 2.6 0.0 0.2/1.3 0.0* 2.1
Vojtěch Riedel BA Radotín 12 17 1.0 4.1 1.6 0.0 0.9/2.6 36.4 1.8
Vojtěch Špiláček USK Praha 13 9 1.0 7.7 3.1 0.2 0.8/1.7 0.0* 1.1
Marek Andrejsek BA Sparta 13 17 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.1
Matěj Průšek BA Sparta 13 17 1.0 3.9 1.6 0.1 0.4/1.1 0.0* 0.9
Vladislav Riško Sokol Kbely 13 17 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/2.6 31.8 2.1
Rostislav Hušák Sokol Žižkov Cubs 11 14 1.0 4.6 1.9 0.0 0.7/1.6 0.0* 0.6
Šimon Lanča TJ Sokol Dubeč 12 12 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/2.2 15.4 1.3
Albert Wieden Sokol Kbely 13 17 1.0 3.7 1.8 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.8
Matyáš Hartmann Sokol Kbely 12 13 1.0 4.8 1.0 0.4 1.7/2.5 66.7 1.9
Aiden Öymen Tygři Praha 13 12 1.0 5.2 2.5 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
Ondřej Havránek USK Praha 13 15 1.0 4.1 2.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Josef Somol Porg Basket 13 14 1.0 4.2 2.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Filip Petrovichev Tygři Praha 13 14 1.0 4.1 1.9 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.7
Jan Matěj Krupička BA Sparta 13 17 1.0 3.4 1.5 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.8
Tobiáš Liška Sokol Kbely 13 12 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/2.1 12.0 1.3
Maxmilian Šmíd BA Radotín 13 15 1.0 3.8 1.6 0.0 0.6/1.5 0.0* 0.7
Jakub Vypior BA Sparta 13 13 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.7
Maxmilián Šebek Sokol Kbely 13 17 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.5
Jaroslav Kasyanov Sokol Pražský 13 17 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.0
Damian Filip Sokol Žižkov Cubs 12 9 1.0 5.9 2.4 0.0 1.0/4.6 22.0 2.2
Adam Vasilenko USK Praha 13 15 1.0 3.5 1.7 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.5
Andreas Pázler BA Sparta 13 17 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.7
Filip Nguyen BA Sparta 13 17 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.5
Jonas Tapio Niemelä Porg Basket 13 12 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.4
5 Benjamín Filo TJ Sokol Dubeč 12 15 1.0 3.3 1.3 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.6
Lukáš Hynek Sokol Žižkov Cubs 13 15 1.0 3.3 1.4 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.8
Adam Fridrich Tygři Praha 13 10 1.0 4.8 2.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Miloš Bešlič Jižní Supi 12 15 1.0 3.2 1.3 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.2
Patrik Duchoň TJ Sokol Dubeč 13 8 1.0 5.9 2.5 0.0 0.9/2.5 35.0 1.1
Filip Michalík TJ Sokol Dubeč 12 10 1.0 4.7 1.9 0.0 0.9/3.2 28.1 1.1
Adam Král Jižní Supi 13 9 1.0 5.1 2.4 0.0 0.2/1.7 0.0* 0.9
Jakub Kalaš TJ Sokol Dubeč 13 11 1.0 4.1 1.7 0.0 0.6/2.7 23.3 2.1
Lukáš Veniger Jižní Supi 13 14 1.0 3.2 1.1 0.0 1.1/4.6 23.4 1.4
David Rojíček Sokol Pražský 13 17 1.0 2.6 0.9 0.0 0.7/1.1 0.0* 0.7
Daniel Chalupa TJ Sokol Dubeč 13 12 1.0 3.7 1.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.0
Vojtěch Ptačinský Basketbal Kunratice 12 12 1.0 3.7 1.8 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.8
Eliáš Zavadil Sokol Pražský 13 16 1.0 2.8 1.1 0.1 0.4/1.4 0.0* 0.9
Matyáš Šilhánek Jižní Supi 12 10 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.7 0.0* 0.4
Matyáš Bílý Sokol Žižkov Cubs 13 15 1.0 2.9 1.2 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.3
Tadeáš Moravec SK Velká Ohrada 13 10 1.0 4.2 2.1 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.0
Hugo Benža Tygři Praha 12 10 1.0 4.2 2.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Erik Mulenga TJ Sokol Dubeč 13 15 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.1
Albert Spěvák Sokol Pražský 13 14 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.6
Michal Blaško Sokol Kbely 13 16 1.0 2.5 1.1 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.0
Jan Štros Sokol Kbely 12 14 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.9
William Walter Basketbal Kunratice 13 11 1.0 3.5 1.6 0.0 0.2/1.8 0.0* 0.6
Damián Fibír USK Praha 13 8 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.3
Martin Novák Basketbal Kunratice 12 16 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.3
Tobias Sellner Basketbal Kunratice 13 14 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
Roman Baranov Sokol Pražský 13 14 1.0 2.4 1.1 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.6
Dmytro Tymko Sokol Kbely 12 17 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/2.1 20.0 1.0
Oto Galamb Sokol Vyšehrad 13 8 1.0 4.0 1.5 0.1 0.6/1.8 0.0* 2.0
Martin Střela Tygři Praha 12 12 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.9
Jáchym Zajíček Tygři Praha 13 6 1.0 5.2 2.5 0.0 0.2/1.3 0.0* 1.2
Dominik Mašek Sokol Vyšehrad 12 8 1.0 3.9 1.5 0.0 0.9/2.3 38.9 1.9
Jan Hárovník Tygři Praha 13 12 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.9
Patrik Šokira Sokol Kbely 12 4 1.0 7.5 3.3 0.0 1.0/1.8 0.0* 1.5
Josef Šimek Porg Basket 13 11 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.3
Martin Douša Sokol Kbely 12 11 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.2
Kryštof Drozd Jižní Supi 12 12 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.8
Dmytro Kazakov Sokol Žižkov Cubs 13 5 1.0 5.4 2.0 0.0 1.4/3.2 43.8 2.2
Antonín Geršl BA Sparta 12 11 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.5
Tomáš Skácelík Sokol Žižkov Cubs 13 13 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/1.5 0.0* 0.8
Sebastian Vait Tygři Praha 12 10 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.8
Matěj Rychlý Sokol Žižkov Cubs 13 9 1.0 2.9 1.1 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.3
Matouš Kunc SK Velká Ohrada 13 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.0
Zdeněk Podraský Jižní Supi 13 9 1.0 2.9 1.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.2
Antonín Wedell Tygři Praha 13 10 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.0
Abou Jan Ba Sokol Pražský 13 8 1.0 3.1 1.4 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.6
David Malý TJ Sokol Dubeč 13 12 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.1 0.0* 1.1
Roko Prskalo Tygři Praha 11 8 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.3
Matěj Šára Tygři Praha 12 8 1.0 3.0 1.4 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.3
Tadeáš Kotisa USK Praha 13 7 1.0 3.4 0.9 0.3 0.9/1.9 0.0* 1.6
Leo Kielty Sokol Vyšehrad 13 6 1.0 3.8 1.7 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.8
Edwin Kwame Adjei Sokol Žižkov Cubs 13 3 1.0 7.7 3.3 0.0 1.0/2.3 42.9 0.3
Matěj Bednář Jižní Supi 13 13 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.2
Patrik Maňák Basketbal Kunratice 12 16 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.6
Adam Lahmar Jižní Supi 13 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.2
Hoang Hai Pham Basketbal Kunratice 13 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.7
Daniel Moreno Sokol Žižkov Cubs 12 14 1.0 1.5 0.6 0.0 0.4/1.3 0.0* 0.5
Aleksandar Vuk Obrenovic USK Praha 13 12 1.0 1.8 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Adam Štěpaník BA Sparta 11 17 1.0 1.2 0.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.4
Matyáš Frieb Sokol Pražský 13 8 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/1.1 0.0* 0.9
Matěj Buchvaldek Sokol Pražský 13 13 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Jakub Konarovský Sokol Pražský 12 14 1.0 1.4 0.4 0.1 0.1/0.2 0.0* 1.2
Prokop Vojtěchovský Sokol Pražský 13 12 1.0 1.6 0.7 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.6
Oliver Pavlas Jižní Supi 13 12 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Samuel Spišák Basketbal Kunratice 13 14 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/1.1 0.0* 0.6
Jakub Dvořáček Porg Basket 13 8 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Jakub Iain Manson Porg Basket 13 12 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Tobias Třasák Porg Basket 13 13 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.5
Jan Jirmásek Jižní Supi 12 15 1.0 1.1 0.3 0.0 0.5/1.7 0.0* 1.9
Tomáš Strnad Jižní Supi 13 8 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Vladan Petrović SK Velká Ohrada 10 12 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.1
Vladimir Shelopuho USK Praha 13 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Karel Steiner USK Praha 13 6 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Frydl BA Radotín 13 19 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.5
Adam Pavlovský BA Radotín 13 19 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.7
Michal Vávra Basketbal Kunratice 12 16 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.6
Kristián Boldiš USK Praha 13 10 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.1
David Gregor Sokol Pražský 13 12 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.9
Benjamin Koenigsmark Porg Basket 12 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.5
Jonáš Tureček Sokol Vyšehrad 13 8 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.8 0.0* 2.4
Adam Kugler Sokol Vyšehrad 13 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.7
Oleksandr Ovsiannikov Sokol Kbely 13 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.4
Antonín Řezníček BA Sparta 13 16 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Tadeáš Hůrka USK Praha 13 5 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Bartoníček Sokol Vyšehrad 13 2 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Said Kanan SK Velká Ohrada 13 10 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
Viktor Voleský Porg Basket 13 12 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jiří Lukeš USK Praha 13 8 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Alexandr Runciv Sokol Vyšehrad 13 4 1.0 2.8 0.8 0.0 1.3/3.0 41.7 1.0
Jiří Šťastný BA Radotín 13 19 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
Nikola Arandjelovič TJ Sokol Dubeč 11 9 1.0 1.2 0.4 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.3
9 Robin Beneš TJ Sokol Dubeč 12 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/2.0 8.3 1.7
Tobiáš Duspiva SK Velká Ohrada 13 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.0
Tobiáš Petřina SK Velká Ohrada 13 14 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.1
Vojtěch Kobes BA Radotín 12 16 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Kryštof Tuček SK Velká Ohrada 12 2 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Jakub Patera Sokol Žižkov Cubs 13 10 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.6
Jakub Belha BA Radotín 13 18 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.9
Max Ivo Hofman Porg Basket 13 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.0
Štěpán Zavadil Tygři Praha 13 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Štěpán Štorkán Basketbal Kunratice 11 9 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/2.2 15.0 0.8
Sebastian Sekanina Sokol Pražský 12 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.0
Marek Janásek Basketbal Kunratice 13 14 1.0 0.6 0.1 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.9
Nicolas Nikodým Jižní Supi 13 15 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.5
Matěj Sova SK Velká Ohrada 11 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Tomáš Vlk SK Velká Ohrada 13 10 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.4
Nazar Tytarchuk BA Radotín 12 9 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Soyenbo Enkhbaatar Sokol Vyšehrad 12 7 1.0 1.1 0.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Tomáš Lorenc Jižní Supi 13 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Viliam Ladziansky SK Velká Ohrada 13 10 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Matouš Fiedler BA Radotín 11 14 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
David Bezpalec Sokol Žižkov Cubs 12 3 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.0
Pavel Krejčí Basketbal Kunratice 12 14 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
Daniel Tsalyy Sokol Vyšehrad 13 5 1.0 1.4 0.4 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.0
Gorjan Kovačevský Sokol Kbely 13 12 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Filip Holler Sokol Vyšehrad 13 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jonáš Novák USK Praha 13 11 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Šimon Havlík Sokol Žižkov Cubs 13 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Theodore Anthony Temperante TJ Sokol Dubeč 12 12 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.3
Adam Skrbek Sokol Žižkov Cubs 12 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.0
Mykola Nikirka SK Velká Ohrada 12 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Benjamin Richard Lauren Porg Basket 13 9 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
Oscar Armah Sokol Žižkov Cubs 11 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.2
Metoděj Steinbauer TJ Sokol Dubeč 13 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.9
Tomáš Hrůza Sokol Žižkov Cubs 13 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Jiabao Li Sokol Žižkov Cubs 13 8 1.0 0.8 0.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Kamron Rajabiy Tygři Praha 13 4 1.0 1.5 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Martin Šíp SK Velká Ohrada 12 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.0
Tomáš Obitko Sokol Kbely 13 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Vonšík Sokol Vyšehrad 13 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Tomáš Vrana SK Velká Ohrada 12 9 1.0 0.4 0.1 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.1
Adam Otčenáš Sokol Žižkov Cubs 12 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Slavomír Čmolík Sokol Žižkov Cubs 13 5 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.2
Oskar Novotný BA Radotín 13 10 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Bureš Jižní Supi 13 9 1.0 0.4 0.1 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.4
Karel Rous Sokol Žižkov Cubs 13 9 1.0 0.4 0.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Maxim Faltus Tygři Praha 13 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tomáš Sosvor SK Velká Ohrada 13 14 1.0 0.2 0.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.0
Mathew Hamdan SK Velká Ohrada 12 6 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.0
David Cibulka BA Sparta 13 12 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Jan Bartáček Sokol Pražský 13 8 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
Prokop Jurajda Basketbal Kunratice 11 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šťastný Sokol Vyšehrad 13 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Jan Litsch Sokol Vyšehrad 13 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.1
Filip Buchníček TJ Sokol Dubeč 13 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Marek Schäfer Jižní Supi 13 11 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.1
Jonáš Běhal Sokol Žižkov Cubs 13 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Štěpán Havránek TJ Sokol Dubeč 12 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Maxmilian Bělina BA Radotín 12 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Tobias Ptáček Sokol Žižkov Cubs 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Pěkný Basketbal Kunratice 12 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Jonáš Doležal Sokol Žižkov Cubs 13 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jaroslav Dandár SK Velká Ohrada 13 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Lovíšek BA Sparta 13 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.1
Samuel John Lockhart Sokol Vyšehrad 12 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.5
Šimon Kalina SK Velká Ohrada 12 2 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.0
Matěj Brodský BA Sparta 13 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Alex Harviš BA Sparta 13 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Ondřej Fořt Porg Basket 12 12 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Tomáš Hrníčko Sokol Kbely 11 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Martin Lipš SK Velká Ohrada 12 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
Jakub Václav Mejvald Sokol Kbely 13 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Vojtěch Fischkandl Jižní Supi 13 10 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.3
Prokop Vyhnálek BA Radotín 13 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Jáchym Šedivý Basketbal Kunratice 12 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/1.5 0.0* 0.5
Benjamin Havlín BA Radotín 12 14 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Jiří Konhefr Basketbal Kunratice 13 7 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.1
Sebastian Pech Sokol Vyšehrad 12 7 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Jan Jůna Sokol Vyšehrad 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Oliver Švec Sokol Žižkov Cubs 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Maxmilian Aubrecht Sokol Žižkov Cubs 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tamim Khoujah Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Rožník TJ Sokol Dubeč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Humphers Porg Basket 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Ryger TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
William Antonín Bentley Sokol Vyšehrad 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Vasylenko BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Tsvietkov Sokol Kbely 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štefan Tichý Sokol Žižkov Cubs 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Bartoš Basketbal Kunratice 12 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Denis Michal BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Škvaridlo Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Pecina Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Yaman Emiroglu Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikolas Rakušan Basketbal Kunratice 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Lejčko Sokol Kbely 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šimek Sokol Žižkov Cubs 13 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Mikuláš Kočík Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Macoun Sokol Kbely 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vít Landergott TJ Sokol Dubeč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kvido František Švejda Sokol Žižkov Cubs 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Emil Bogodelov SK Velká Ohrada 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Mareda TJ Sokol Dubeč 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Mathias Montermini Sokol Kbely 13 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Jan Smékal Sokol Vyšehrad 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Šula TJ Sokol Dubeč 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Bedrníček Basketbal Kunratice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hloupý BA Radotín 12 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Lejčko Sokol Kbely 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Staníček Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kyselý TJ Sokol Dubeč 12 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Hubert Kolář Sokol Kbely 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Matoulek Jižní Supi 13 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
Richard Staněk Sokol Kbely 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Hofmann Basketbal Kunratice 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Zelinger Sokol Kbely 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Yehor Nesterenko Sokol Kbely 13 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Josef Šimon Martinský Sokol Žižkov Cubs 13 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.0
Tobiáš Jan Jelínek Sokol Kbely 13 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eduard Pluhař Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Musílek TJ Sokol Dubeč 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Botek TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sebastian Prchlík Basketbal Kunratice 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Mutinský Basketbal Kunratice 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Chlum Sokol Vyšehrad 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Dvořák Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Havlíček Sokol Pražský 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kročák BA Radotín 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Řičica BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Gába BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Myška BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Bouda Sokol Kbely 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Noah Müller BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Komárek SK Velká Ohrada 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Filip Štulc Sokol Pražský 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Neumann SK Velká Ohrada 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Rakušan Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Ignác Plesník TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Vyšata SK Velká Ohrada 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Hynek Klíma Sokol Pražský 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Čáp TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Čáp TJ Sokol Dubeč 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Dvořák Sokol Kbely 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Hrodek Sokol Kbely 13 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tomáš Pirkl USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Kolář Sokol Vyšehrad 13 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Vojtěch Mühlbauer Sokol Kbely 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Milan Ceeh SK Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Šesták BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matyáš Koštýř Sokol Kbely 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Benda Sokol Žižkov Cubs 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Chvosta Sokol Kbely 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Kmet Porg Basket 12 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Aleksandar Vuk Obrenovic Sokol Vyšehrad 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Novotný TJ Sokol Dubeč 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Guram Matsaberidze Sokol Žižkov Cubs 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Sedláček Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktor Tyl SK Velká Ohrada 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Fuka Jižní Supi 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jonáš Kadečka SK Velká Ohrada 13 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Tesarczyk SK Velká Ohrada 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Ježovít Sokol Žižkov Cubs 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Greženi Basketbal Kunratice 11 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Janda Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Richtr Basketbal Kunratice 11 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Tomáš Rain Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Adamčík Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Polišenský USK Praha 13 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Matouš Halousek Sokol Žižkov Cubs 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jamal Jafaru Jižní Supi 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jovan Ristović BA Sparta 12 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Tobias Jan Jáchim TJ Sokol Dubeč 12 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Čihák BA Sparta 13 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Semyon Dybkin BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kryštof Knapp BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Richard Jelínek BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
William Kaiser Sokol Žižkov Cubs 13 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Alexandr Andrjuščenko Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Dobeš BA Sparta 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Pospíchal Tygři Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexander Aram Kočandrle Sokol Vyšehrad 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Bábík Sokol Žižkov Cubs 13 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Michal Čajka Sokol Kbely 13 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mikuláš Lelek Jižní Supi 13 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Lakatoš Sokol Vyšehrad 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Mychailo Bokoch BA Sparta 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Vokatý SK Velká Ohrada 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Matúš Basketbal Kunratice 13 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Antonín Lauda Jižní Supi 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Theodor Čipera Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Knobloch Sokol Žižkov Cubs 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Nenutil Jižní Supi 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Novák Sokol Kbely 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Jeřábek BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Štěpán Dubitzký TJ Sokol Dubeč 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Matějovský USK Praha 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sheng Chen Sokol Vyšehrad 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marek Kugler Sokol Vyšehrad 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adam Břichnáč BA Sparta 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Jindra Sokol Vyšehrad 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Antonín Chvál TJ Sokol Dubeč 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Kutnohorský Sokol Kbely 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ralf Kronďák Porg Basket 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karel Kašpárek Sokol Kbely 12 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Blanda Sokol Vyšehrad