Žákovská liga U14Ž

Základní informace

Kategorie
mladší žákyně U14
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Liga A 1. kolo 365
BC Slaný
Sokol Kladno
10. 2. 2024
09:00
Víceúčelová sportovní hala Barbora Toboláková
Radek Šťavík
34
80
9
27
19
48
25
63
Review
Liga A 1. kolo 367
TJ Sokol Nusle
USK Praha
24. 2. 2024
10:00
TJ Sokol Nusle Štěpán Beran
Adam Križanský
73
49
18
8
38
29
60
39
Review
Liga A 1. kolo 366
BK Karlovy Vary
BCM Sokolov
24. 2. 2024
12:00
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Kuncl
Lukáš Kalabza
30
74
14
19
18
37
22
59
Review
Liga A 2. kolo 369
Sokol Kladno
USK Praha
6. 1. 2024
08:30
Hala 5. ZŠ Kladno Jiří Veselý
Vojtěch Beneš
88
63
22
14
46
31
67
41
Review
Liga A 2. kolo 370
BK Karlovy Vary
BK Levhartice Chomutov
6. 1. 2024
14:00
SH BK Loko Karlovy Vary Martin Kozel
Lukáš Kalabza
39
38
8
13
19
20
23
27
Review
Liga A 2. kolo 368
BC Slaný
TJ Sokol Nusle
6. 1. 2024
16:00
Víceúčelová sportovní hala Jan Hošek
Jan Mikulec
67
75
14
26
30
38
41
58
Review
Liga A 3. kolo 373
BCM Sokolov
BK Levhartice Chomutov
7. 1. 2024
14:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Matěj Heřman
Roman Kinka
74
29
19
6
42
8
60
18
Review
Liga A 3. kolo 371
BC Slaný
USK Praha
7. 1. 2024
15:00
Víceúčelová sportovní hala Radek Šťavík
Claudie Štroblová
55
69
11
12
27
34
39
50
Review
Liga A 3. kolo 372
Sokol Kladno
TJ Sokol Nusle
5. 1. 2024
17:45
Hala 5. ZŠ Kladno Jindřich Nesper
Fedor Lysov
60
82
14
19
31
35
46
65
Review
Liga A 4. kolo 375
BC Slaný
BK Karlovy Vary
20. 1. 2024
11:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Jan Lejčko
76
39
23
5
32
24
64
30
Review
Liga A 4. kolo 374
TJ Sokol Nusle
BK Levhartice Chomutov
20. 1. 2024
14:30
TJ Sokol Nusle Pavlína Šuláková
Martin Kunc
62
28
18
6
35
15
50
23
Review
Liga A 4. kolo 376
Sokol Kladno
BCM Sokolov
20. 1. 2024
18:00
Hala 5. ZŠ Kladno Barbora Toboláková
Jakub Hájek
61
43
13
6
42
22
47
33
Review
Liga A 5. kolo 377
USK Praha
BK Levhartice Chomutov
21. 1. 2024
09:00
Hala Královka, plocha B Miloslav Jon
Simona Jindřichová
85
24
22
4
48
6
66
15
Review
Liga A 5. kolo 378
BC Slaný
BCM Sokolov
21. 1. 2024
10:00
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Jan Lejčko
56
59
16
20
29
28
45
42
Review
Liga A 5. kolo 379
Sokol Kladno
BK Karlovy Vary
6. 2. 2024
18:00
Hala 5. ZŠ Kladno Lucie Moravcová
Michal Dub
104
43
28
7
53
11
90
32
Review
Liga A 6. kolo 382
BK Levhartice Chomutov
BC Slaný
10. 2. 2024
14:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
Vojtěch Kopenec
31
67
13
15
21
29
27
53
Review
Liga A 6. kolo 380
BK Karlovy Vary
TJ Sokol Nusle
7. 3. 2024
16:00
SH BK Loko Karlovy Vary Roman Kinka
Štefan Čúzy
29
61
4
27
12
32
18
48
Review
Liga A 6. kolo 381
BCM Sokolov
USK Praha
2. 3. 2024
16:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Ondřej Štych
Štěpánka Turanská
57
41
10
9
24
20
44
30
Review
Liga A 7. kolo 385
BK Levhartice Chomutov
Sokol Kladno
11. 2. 2024
15:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
Vojtěch Kopenec
29
74
4
29
11
41
18
62
Review
Liga A 7. kolo 384
BCM Sokolov
TJ Sokol Nusle
21. 2. 2024
17:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Jan Hendrych
Tomáš Morávek
46
71
9
21
26
32
38
59
Review
Liga A 7. kolo 383
BK Karlovy Vary
USK Praha
22. 3. 2024
18:00
SH BK Loko Karlovy Vary Vladislav Lunhul
Jindřich Nesper
49
87
8
24
25
43
34
64
Review
Liga A 8. kolo 386
Sokol Kladno
BC Slaný
11. 2. 2024
09:00
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Frána
Barbora Toboláková
114
35
26
2
57
16
87
27
Review
Liga A 8. kolo 388
USK Praha
TJ Sokol Nusle
25. 2. 2024
11:00
Hala Královka, plocha B Jiří Šlaj
Roman Pommer
67
44
13
5
36
14
43
32
Review
Liga A 8. kolo 387
BCM Sokolov
BK Karlovy Vary
25. 2. 2024
13:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Pavel Matys
Fedor Lysov
84
32
24
8
46
16
64
27
Review
Liga A 9. kolo 390
TJ Sokol Nusle
Sokol Kladno
16. 3. 2024
10:00
TJ Sokol Nusle Fedor Lysov
Martin Kunc
69
53
22
14
33
24
50
47
Review
Liga A 9. kolo 389
USK Praha
BC Slaný
16. 3. 2024
14:30
Hala Šantrochova Simona Jindřichová
Barbora Loudová
76
32
22
4
37
14
58
20
Review
Liga A 9. kolo 391
BK Levhartice Chomutov
BCM Sokolov
16. 3. 2024
15:00
Městská sportovní hala - malá Vojtěch Kopenec
Ondřej Svejkovský
50
49
17
12
22
34
32
37
Review
Liga A 10. kolo 392
TJ Sokol Nusle
BC Slaný
17. 3. 2024
10:00
TJ Sokol Nusle Vojtěch Melzer
Michal Novák
66
55
24
10
35
24
49
35
Review
Liga A 10. kolo 393
USK Praha
Sokol Kladno
17. 3. 2024
12:00
Hala Královka, plocha B Jiří Daňha
Barbora Loudová
66
64
16
17
29
35
36
50
Review
Liga A 10. kolo 394
BK Levhartice Chomutov
BK Karlovy Vary
17. 3. 2024
14:30
Městská sportovní hala - malá Tomáš Morávek
Kateřina Žatecká
72
46
33
10
45
21
65
31
Review
Liga A 11. kolo 397
BK Karlovy Vary
Sokol Kladno
6. 4. 2024
11:00
SH BK Loko Karlovy Vary Ingrid Ašenbrenerová
Karolína Velická
38
102
10
21
16
49
29
76
Review
Liga A 11. kolo 395
BK Levhartice Chomutov
USK Praha
6. 4. 2024
16:00
Městská sportovní hala - malá Vladislav Lunhul
Vojtěch Kočárník
50
54
13
8
30
18
34
36
Review
Liga A 11. kolo 396
BCM Sokolov
BC Slaný
6. 4. 2024
16:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Matěj Heřman
Roman Kinka
81
46
29
4
47
13
58
34
Review
Liga A 12. kolo 400
BCM Sokolov
Sokol Kladno
7. 4. 2024
09:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Matěj Heřman
Štefan Čúzy
61
43
15
12
26
24
47
32
Review
Liga A 12. kolo 398
BK Levhartice Chomutov
TJ Sokol Nusle
7. 4. 2024
10:00
Městská sportovní hala - malá Vladislav Lunhul
Vojtěch Kočárník
43
68
9
15
29
25
33
44
Review
Liga A 12. kolo 399
BK Karlovy Vary
BC Slaný
7. 4. 2024
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Ingrid Ašenbrenerová
Karolína Velická
23
52
7
12
11
24
17
36
Review
Liga A 13. kolo 403
Sokol Kladno
BK Levhartice Chomutov
20. 4. 2024
10:00
Hala 5. ZŠ Kladno Jan Lejčko
Filip Hackl
Preview
Liga A 13. kolo 401
USK Praha
BK Karlovy Vary
20. 4. 2024
14:00
Hala Královka, plocha B Michal Tesař
Jáchym Povolný
Preview
Liga A 13. kolo 402
TJ Sokol Nusle
BCM Sokolov
20. 4. 2024
15:00
TJ Sokol Nusle Jakub Hejduk
Richard Gottfried
Preview
Liga A 14. kolo 404
TJ Sokol Nusle
BK Karlovy Vary
21. 4. 2024
10:00
TJ Sokol Nusle Pavlína Šuláková
Pavel Týř
Preview
Liga A 14. kolo 406
BC Slaný
BK Levhartice Chomutov
21. 4. 2024
10:00
Víceúčelová sportovní hala Lukáš Balog
Jiří Pavýza
Preview
Liga A 14. kolo 405
USK Praha
BCM Sokolov
21. 4. 2024
12:00
Hala Královka, plocha B Jakub Petrák
Barbora Schambergerová
Preview
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
20 Nela Vitíková BSK TJ Jičín 13 23 1.0 26.1 10.2 1.3 1.7/3.4 51.3 1.1
Anna Fejksová Sokol H. Králové 14 23 1.0 23.9 10.0 0.2 3.2/6.1 51.8 2.0
Eliška Navrátilová Žabiny Brno 14 26 1.0 18.8 8.7 0.2 1.0/1.9 0.0* 0.8
55 Anna Plačková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 25 1.0 19.2 7.8 0.5 2.0/2.8 72.5 1.2
Karolína Černošková Basket Ostrava 14 22 1.0 18.8 7.5 0.5 2.1/4.0 52.9 1.7
Johanka Grindlerová BK Lvice Litoměřice 14 19 1.0 21.6 8.5 0.4 3.3/5.4 60.8 1.6
5 Lucie Svobodová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 26 1.0 15.5 6.0 0.5 1.8/4.4 42.1 2.3
Veronika Kocourková BK Havířov 13 24 1.0 16.6 7.7 0.0 1.3/3.5 37.3 1.2
Eliška Brudná BK Havířov 14 23 1.0 17.0 6.6 0.2 3.2/6.6 48.3 1.6
Mariana Landová Válečnice Děčín 13 24 1.0 16.1 6.7 0.0 2.8/6.7 41.0 2.2
Valérie Heincová BK Havířov 14 23 1.0 16.4 7.8 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.7
Tereza Svatoňová Basket Slovanka 14 22 1.0 17.0 6.0 0.9 2.5/6.2 40.4 2.3
23 Simona Bociánová SK Bruntál 14 24 1.0 15.3 6.0 0.3 2.3/5.6 41.5 1.3
Beáta Zdeňková SBŠ Ostrava 14 21 1.0 17.4 7.2 0.4 1.7/5.1 33.6 1.8
67 Alice Matějková Studánka Pardubice 14 24 1.0 15.0 6.8 0.0 1.5/3.3 46.8 1.0
Adéla Růžičková Žabiny Brno 14 22 1.0 16.2 7.5 0.0 1.2/2.3 52.0 0.9
Lucie Petelová BK Strakonice 14 23 1.0 15.0 5.6 0.7 1.7/3.4 48.7 0.0
Timea Tsameti SBŠ Ostrava 14 21 1.0 16.2 7.0 0.0 2.1/3.7 58.4 1.5
Sára Machurová Tygři Praha 14 23 1.0 14.3 6.3 0.1 1.5/3.0 48.6 1.9
Valerie Špicová Žabiny Brno 14 26 1.0 12.7 5.2 0.2 1.6/2.5 64.6 1.0
38 Sarah Radosavljević ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 19 1.0 17.3 7.3 0.2 2.3/4.3 54.3 2.4
18 Lucie Makovcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 20 1.0 16.4 6.1 0.4 3.3/6.1 53.3 0.8
Vendula Salaková Válečnice Děčín 14 23 1.0 13.7 5.3 0.2 2.3/4.6 50.0 0.8
11 Klára Štanclová FASTAV Zlín 14 26 1.0 12.0 5.0 0.2 1.5/3.3 44.8 2.3
Bára Mrázová BK Strakonice 14 24 1.0 12.6 5.5 0.1 1.3/2.8 47.8 0.0
Tereza Slámová Žabiny Brno 14 20 1.0 14.5 6.3 0.4 0.8/1.5 0.0* 1.3
Olga Josefína Rozsívalová Žabiny Brno 14 26 1.0 11.1 4.3 0.5 0.8/1.2 0.0* 1.0
Elen Hortenzie Hopanová Basket Ostrava 14 24 1.0 12.0 5.1 0.1 1.4/4.0 35.1 2.2
Nikola Kaiserová BA Sparta Praha 14 16 1.0 17.3 7.3 0.3 1.9/4.6 41.9 2.9
Stella Výrková SBŠ Ostrava 14 23 1.0 12.0 5.1 0.2 1.2/2.8 41.5 1.0
Vilma Malečková HB Basket 14 23 1.0 12.0 4.2 0.3 2.5/5.8 42.9 2.7
Ema Dyntarová BK Brandýs n.L. 14 25 1.0 11.0 3.8 0.4 2.1/3.7 55.9 1.5
Nikola Zamykalová OSK Olomouc 14 22 1.0 12.5 4.9 0.2 2.1/4.1 50.5 1.8
Kateřina Rozsívalová Loko Trutnov 14 21 1.0 13.0 5.9 0.0 1.1/2.4 48.0 1.3
Ella Benýšková K2 Prostějov 13 16 1.0 17.0 6.8 0.2 2.9/7.4 39.5 2.1
4 Alžběta Baxová DBaK 14 24 1.0 11.3 4.8 0.1 1.4/4.0 35.1 1.9
Ema Novotná BK Brandýs n.L. 14 25 1.0 10.7 3.8 0.2 2.7/4.9 54.5 1.2
11 Matylda Sacherová TJ Sokol Nusle 14 19 1.0 13.9 5.4 0.6 1.3/3.2 39.3 2.7
Timea Valerie Király BK Lvice Litoměřice 14 23 1.0 11.4 3.7 0.7 2.1/4.3 49.5 1.8
Tereza Pantůčková Tygři Praha 14 22 1.0 11.5 4.8 0.0 1.9/3.6 52.5 2.0
Kateřina Zemanová BK Strakonice 14 24 1.0 10.5 3.5 0.7 1.5/2.8 51.5 0.0
Adéla Hrubá SBŠ Ostrava 14 22 1.0 11.4 5.3 0.0 0.7/1.7 0.0* 2.0
8 Kateřina Rájková Sokol Kladno 13 18 1.0 13.9 5.9 0.0 2.0/4.9 40.4 1.8
23 Penny Makovičková BCM Sokolov 13 22 1.0 11.2 3.5 0.8 1.8/3.1 57.4 1.6
98 Klára Šimůnková Studánka Pardubice 14 25 1.0 9.8 4.5 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.0
Nina Nevečeřalová Válečnice Děčín 13 24 1.0 10.1 4.7 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.6
88 Julie Lípová BK Levhartice Chomutov 13 16 1.0 14.9 6.3 0.1 1.9/4.9 39.7 1.4
Nikola Drasnarová BC Slaný 14 20 1.0 12.0 5.2 0.0 1.7/4.3 38.4 2.5
Nella Pencáková Sokol H. Králové 13 21 1.0 11.3 4.4 0.5 1.0/2.2 46.8 2.4
Justýna Lorencová OSK Olomouc 14 25 1.0 9.5 3.0 0.7 1.4/2.7 50.0 1.5
36 Emma Bělohubá AŠ Mladá Boleslav 14 17 1.0 13.7 5.6 0.0 2.4/7.1 33.9 2.8
6 Emma Podhrázská BCM Sokolov 14 21 1.0 10.8 4.1 0.3 1.6/3.3 48.6 2.1
Simona Novotná BK Brandýs n.L. 13 25 1.0 9.0 3.6 0.0 1.8/4.2 42.9 2.7
Alexandra Antonická KP Brno 14 21 1.0 10.7 3.9 0.4 1.8/3.1 56.9 1.1
Veronika Plutová Basket Ostrava 14 25 1.0 9.0 3.7 0.2 1.0/3.2 30.4 2.3
14 Lilly Sofie Šímová DBaK 14 24 1.0 9.1 3.8 0.0 1.4/3.7 37.1 2.1
Kristýna Štiftová Basket Ostrava 14 25 1.0 8.7 3.2 0.3 1.4/3.1 44.9 1.2
Rozálie Mustarová SBŠ Ostrava 14 25 1.0 8.7 3.0 0.5 1.2/2.7 46.3 2.1
Kateřina Procházková Basket Slovanka 14 20 1.0 10.8 3.9 0.2 2.4/5.4 44.4 2.6
Nela Sumcová Panter Javorník 14 20 1.0 10.8 4.9 0.1 0.9/2.8 30.9 2.3
Michaela Musilová Žabiny Brno B 13 22 1.0 9.7 3.5 0.2 2.2/5.5 40.5 1.4
Bára Chrapková SBŠ Ostrava 14 17 1.0 12.5 5.7 0.1 0.9/2.6 35.6 2.1
Adéla Mlejnková Sokol H. Králové 14 23 1.0 9.1 3.4 0.5 0.7/1.1 0.0* 2.0
Amy Elizabeth Springthorpe Basket Slovanka 14 22 1.0 9.5 3.7 0.3 1.1/2.0 53.3 2.0
Hana Malenová Žabiny Brno 14 25 1.0 8.4 3.6 0.1 0.8/1.8 0.0* 0.9
Aneta Jägrová Válečnice Děčín 14 23 1.0 9.0 3.7 0.3 0.7/2.2 30.0 2.6
Barbora Tejmarová USK Praha 13 22 1.0 9.3 4.1 0.0 1.0/2.5 42.6 1.5
Veronika Holínová BK Strakonice 14 22 1.0 9.3 3.7 0.2 1.2/3.1 37.7 0.0
Kateřina Kočičková Žabiny Brno 14 25 1.0 8.0 3.5 0.2 0.3/0.9 0.0* 1.9
22 Julie Kalinová TJ Sokol Nusle 14 17 1.0 11.7 5.2 0.1 1.0/3.2 30.9 2.8
59 Karolína Mendelová KP Brno 14 21 1.0 9.5 3.0 0.7 1.3/2.0 66.7 3.1
Viktorie Červenková BC Benešov 14 20 1.0 9.9 3.4 0.3 2.2/4.5 47.8 1.0
Lenka Myšíková OSK Olomouc 14 25 1.0 7.8 3.5 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.2
15 Terezie Janovská Studánka Pardubice 14 21 1.0 9.2 3.0 0.6 1.4/2.5 54.7 2.0
Kaiba Bílková SBŠ Ostrava B 13 18 1.0 10.7 4.8 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.7
21 Nela Trybenekrová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 14 1.0 13.6 6.4 0.0 0.8/3.4 22.9 2.0
45 Tereza Mazancová Sojky Pelhřimov 13 21 1.0 9.0 3.8 0.0 1.5/3.6 42.1 0.6
Sofie Pencáková Sokol H. Králové 13 21 1.0 9.0 3.8 0.3 0.7/1.6 0.0* 2.0
Nikola Zahradníčková OSK Olomouc 14 12 1.0 15.8 5.1 1.3 1.6/3.2 50.0 1.3
22 Natalie Kheilová BCM Sokolov 14 19 1.0 9.9 3.9 0.0 2.1/3.8 54.8 2.2
6 Kateřina Tomíšková Sojky Pelhřimov 13 20 1.0 9.4 3.1 0.3 2.5/5.7 43.0 1.9
Magdaléna Vybíralová Basket Ostrava 14 18 1.0 10.4 4.7 0.1 0.6/2.6 23.4 1.3
Sára Vaňková Sokol H. Králové 13 19 1.0 9.8 4.4 0.0 1.1/2.7 41.2 1.6
17 Veronika Zimáková FASTAV Zlín 13 24 1.0 7.7 2.8 0.2 1.6/3.3 47.5 1.8
Eliška Urbanová BC Benešov 14 19 1.0 9.7 4.4 0.1 0.8/2.6 30.0 2.3
3 Anna Vičíková FASTAV Zlín 13 26 1.0 7.0 2.8 0.1 1.0/2.6 39.7 2.0
Natálie Vejrová Sokol H. Králové 14 23 1.0 7.8 3.6 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.3
10 Luisa Ročková TJ Sokol Nusle 14 17 1.0 10.6 4.2 0.3 1.4/2.5 53.5 2.5
Veronika Procházková USK Praha 14 24 1.0 7.5 3.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.8
Ellen Krausová Tygři Praha 14 17 1.0 10.5 4.8 0.1 0.5/1.5 0.0* 2.2
Ema Kutinová Tygři Praha 13 21 1.0 8.5 3.8 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.7
Adéla Chalupová HB Basket 14 21 1.0 8.4 3.2 0.1 1.5/3.5 43.2 1.5
Amálie Pečtová SBŠ Ostrava B 13 22 1.0 8.0 3.9 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.9
9 Lucie Palová SK Bruntál 14 22 1.0 8.0 3.5 0.0 1.1/2.3 47.1 2.6
Emma Maurencová Válečnice Děčín 14 15 1.0 11.7 4.5 0.5 1.2/2.1 56.3 1.4
Nika Svobodová BK Lvice Litoměřice 14 21 1.0 8.4 3.6 0.0 1.1/2.9 39.3 0.9
37 Tereza Horná Studánka Pardubice 14 24 1.0 7.2 2.3 0.6 0.8/2.1 39.2 1.5
Tereza Činková Válečnice Děčín 13 22 1.0 7.8 3.1 0.3 0.7/1.4 0.0* 1.8
11 Nikol Šimlová DBaK 14 23 1.0 7.5 3.0 0.3 0.6/1.8 0.0* 1.5
Karolína Smrčková HB Basket 14 18 1.0 9.5 3.5 0.2 1.8/4.5 40.7 2.2
Isabella Martinková BK Havířov 13 26 1.0 6.5 2.9 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.0
Kateřina Bednářová Tygři Praha 14 17 1.0 9.8 4.5 0.0 0.9/2.4 37.5 1.2
22 Karolína Jurková SK Bruntál 14 26 1.0 6.4 2.7 0.1 0.8/1.8 0.0* 1.4
Valérie Hátlová BK Strakonice 14 22 1.0 7.5 3.2 0.0 1.0/2.5 37.5 0.0
10 Tereza Bláhová BSK TJ Jičín 14 23 1.0 7.2 2.6 0.2 1.4/3.1 44.4 1.3
Natálie Outratová SBŠ Ostrava 14 25 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.9
Magdaléna Gábiková BK Strakonice 14 21 1.0 7.8 3.7 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.0
Sofie Novotná Basket Slovanka 14 21 1.0 7.7 2.7 0.6 0.6/1.4 0.0* 1.5
Adéla Kárová OSK Olomouc 12 23 1.0 7.0 2.6 0.0 1.9/3.5 54.3 0.3
9 Natálie Vaněčková FASTAV Zlín 14 19 1.0 8.5 3.9 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.9
Nicole Jedlička K2 Prostějov 13 18 1.0 8.9 3.6 0.1 1.7/5.7 29.1 3.3
22 Valentina Vyplelová FASTAV Zlín 14 24 1.0 6.7 3.1 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.2
Eliška Víchová BC Slaný 14 17 1.0 9.4 4.1 0.1 1.1/3.2 35.2 1.5
18 Tereza Mladá AŠ Mladá Boleslav 12 13 1.0 12.2 5.0 0.0 2.2/5.8 37.3 0.4
Anna Wojnarowská SBŠ Ostrava B 12 20 1.0 7.9 3.3 0.2 0.8/1.9 0.0* 1.9
18 Tereza Jasińska BSK TJ Jičín 13 23 1.0 6.7 3.0 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.7
Kamila Doležalová Žabiny Brno 14 24 1.0 6.5 3.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.8
21 Františka Baborovská BCM Sokolov 14 20 1.0 7.8 3.1 0.1 1.4/2.5 54.0 1.3
19 Natálie Kavková Studánka Pardubice 14 21 1.0 7.3 2.6 0.6 0.3/1.0 0.0* 2.3
Sára Mocová Basket Slovanka 14 20 1.0 7.7 3.4 0.1 0.6/1.2 0.0* 1.2
Eliška Ličková SBŠ Ostrava B 13 15 1.0 10.2 4.3 0.2 0.9/2.8 33.3 1.1
Julie Skřivanová Loko Trutnov 14 19 1.0 8.0 3.7 0.0 0.5/2.6 20.4 2.7
Sára Obadalová USK Praha 14 24 1.0 6.3 2.8 0.0 0.7/2.1 31.4 2.0
Sofie Suchopárková BC Slaný 14 14 1.0 10.8 4.4 0.0 1.9/4.4 43.5 1.1
16 Barbora Houdková DBaK 13 20 1.0 7.4 3.5 0.1 0.4/1.4 0.0* 2.2
Aneta Roháčová BC Slaný 13 20 1.0 7.4 3.0 0.1 1.3/3.2 39.1 1.8
Aneta Janáková SBŠ Ostrava B 13 18 1.0 8.1 3.6 0.0 1.0/2.7 37.5 1.3
Eliška Horká Žabiny Brno B 13 24 1.0 6.0 2.3 0.0 1.4/4.2 33.0 2.6
Tereza Slezáková SBŠ Ostrava 14 17 1.0 8.5 3.6 0.1 0.8/1.5 0.0* 1.6
Ema Haflantová Panter Javorník 14 13 1.0 11.0 5.2 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.9
11 Šárka Bromová Sojky Pelhřimov 14 24 1.0 6.0 2.5 0.2 0.3/1.5 0.0* 3.3
Lucie Magyaricsová BK Havířov 14 22 1.0 6.5 3.1 0.0 0.2/1.3 0.0* 1.2
Heda Ospalá Žabiny Brno 14 25 1.0 5.7 2.6 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.4
15 Tereza Korbelová KP Brno 14 21 1.0 6.8 2.2 0.4 1.0/2.1 46.7 2.4
Kateřina Pleyerová BK Lvice Litoměřice 14 24 1.0 5.9 2.8 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.6
Vanesa Podracká USK Praha 14 18 1.0 7.9 3.3 0.1 1.1/2.9 36.5 1.5
Adéla Ježová Žabiny Brno B 12 24 1.0 5.9 2.4 0.1 0.9/1.8 0.0* 0.7
Natálie Srchová Sokol H. Králové 14 20 1.0 7.1 2.6 0.3 1.0/1.7 0.0* 3.0
31 Kristýna Rutschová Sojky Pelhřimov 14 15 1.0 9.4 2.7 0.3 3.1/4.9 63.0 0.8
19 Zuzana Jílková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 25 1.0 5.6 2.4 0.1 0.5/1.3 0.0* 2.1
Eliška Baumruková BK Lvice Litoměřice 13 21 1.0 6.6 3.1 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.3
Anna Duchoslavová SKB Tišnov 13 22 1.0 6.3 2.7 0.0 0.9/2.5 35.2 2.5
Natálie Brabencová Tygři Praha 14 23 1.0 6.0 2.7 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.0
Kristýna Rozumová BK Brandýs n.L. 13 24 1.0 5.7 2.3 0.0 1.0/2.5 40.7 1.8
4 Lucie Ornstová Sokol Kladno 13 22 1.0 6.1 2.4 0.2 0.9/2.9 30.2 2.0
8 Natálie Řeháková BSK TJ Jičín 14 20 1.0 6.8 3.0 0.2 0.4/1.3 0.0* 2.7
Alena Kudová Žabiny Brno B 13 24 1.0 5.6 2.3 0.0 1.0/2.8 34.3 1.0
Hana Pešková Tygři Praha 14 19 1.0 7.1 3.1 0.1 0.8/1.8 0.0* 1.2
Magdaléna Stašová SBŠ Ostrava 14 14 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/1.6 0.0* 0.9
Šárka Štětinová BC Benešov 14 19 1.0 6.9 3.2 0.0 0.5/2.1 25.6 1.2
10 Veronika Marková Studánka Pardubice 14 23 1.0 5.7 2.0 0.5 0.3/0.8 0.0* 1.1
12 Anna Dotlačilová Sokol Kladno 13 21 1.0 6.2 2.7 0.0 0.9/2.3 37.5 1.7
Zuzana Piliarová Žabiny Brno 14 21 1.0 6.2 2.7 0.1 0.5/1.5 0.0* 0.1
Magdalena Vlčková BK Brandýs n.L. 14 12 1.0 10.8 4.1 0.0 2.7/4.0 66.7 0.7
13 Adina Hoduláková TJ Sokol Nusle 14 21 1.0 6.2 2.8 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.0
Natálie Pavlatová BK Karlovy Vary 14 21 1.0 6.1 2.6 0.0 0.9/3.3 27.5 2.0
Nela Hlaváčová Žabiny Brno B 13 16 1.0 8.0 3.5 0.1 0.8/3.0 27.1 1.4
Amálie Bedřichová SKB Tišnov 14 19 1.0 6.7 2.9 0.0 0.9/2.4 39.1 1.9
8 Natálie Machová BCM Sokolov 14 21 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/3.2 32.4 2.0
70 Amélie Ciprová Studánka Pardubice 13 14 1.0 8.9 4.0 0.0 0.9/3.1 30.2 2.0
17 Vendula Martínková Sojky Pelhřimov 14 22 1.0 5.6 2.5 0.0 0.7/2.0 36.4 1.6
15 Terezie Zeidlerová Sokol Kladno 14 21 1.0 5.9 2.5 0.0 0.7/2.5 28.3 2.4
Simona Němcová Basket Ostrava 14 23 1.0 5.4 1.7 0.5 0.6/1.3 0.0* 1.4
23 Leontýna Houšková TJ Sokol Nusle 14 21 1.0 5.9 2.1 0.3 0.7/1.6 0.0* 2.6
Katka Adamcová Válečnice Děčín 14 20 1.0 6.2 1.8 0.3 1.7/3.5 47.1 3.5
68 Sofia Jelínková Studánka Pardubice 14 17 1.0 7.2 3.5 0.0 0.2/0.8 0.0* 2.2
30 Tereza Němcová SK Bruntál 14 25 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.1
Kristýna Civínová Tygři Praha 14 20 1.0 6.0 2.8 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.4
17 Anežka Zemanová BCM Sokolov 14 22 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/2.5 34.5 1.1
Nikol Procházková Loko Trutnov 13 22 1.0 5.4 2.0 0.0 1.3/4.3 30.5 0.9
Polina Dybkina BA Sparta Praha 14 16 1.0 7.2 2.7 0.1 1.6/5.1 31.7 3.4
Ema Vojancová Žabiny Brno B 13 23 1.0 5.0 2.0 0.0 1.1/2.8 39.1 1.7
Elena Pastýříková USK Praha 13 24 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.3
Lucie Sobotová USK Praha 14 21 1.0 5.4 2.4 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.9
Hana Korecká Žabiny Brno 14 22 1.0 5.2 2.1 0.1 0.5/1.1 0.0* 1.1
11 Kateřina Špičáková SK Bruntál 14 24 1.0 4.7 1.8 0.0 0.9/2.8 32.4 1.8
Anna Malá Loko Trutnov 12 22 1.0 5.0 2.3 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.6
5 Lucie Dymáčková Sokol Kladno 14 13 1.0 8.5 3.3 0.2 1.2/3.4 36.4 1.6
5 Lucie Řezníčková Sojky Pelhřimov 14 21 1.0 5.2 1.8 0.4 0.4/1.0 0.0* 1.8
Anna Zemanová BK Lvice Litoměřice 14 23 1.0 4.8 1.9 0.0 1.0/1.6 0.0* 1.8
Julie Kousalíková Tygři Praha 14 15 1.0 7.1 3.1 0.0 0.9/2.4 36.1 2.6
74 Eliška Hrdličková Studánka Pardubice 13 22 1.0 4.8 1.9 0.0 0.9/2.0 0.0* 1.2
Liliana Šedivcová HB Basket 13 17 1.0 6.2 2.8 0.1 0.5/1.2 0.0* 1.6
Michaela Koďousková Sokol H. Králové 14 21 1.0 5.0 2.0 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.2
12 Tereza Macnerová BSK TJ Jičín 13 19 1.0 5.5 2.3 0.1 0.6/1.9 0.0* 3.1
91 Amálie Houtová BK Levhartice Chomutov 14 22 1.0 4.8 1.6 0.4 0.5/1.4 0.0* 2.5
8 Klára Buličková KP Brno 14 23 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.3
4 Amálie Voráčová FASTAV Zlín 14 23 1.0 4.4 2.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.4
Mia Bendíková USK Praha 13 20 1.0 5.1 2.3 0.0 0.5/1.9 0.0* 2.5
Eva Hasilová BK Havířov 13 21 1.0 4.8 2.0 0.0 0.9/2.4 37.3 1.0
5 Markéta Pařízková FASTAV Zlín 12 24 1.0 4.2 1.6 0.0 0.9/1.3 0.0* 0.8
12 Emma Smeets Sojky Pelhřimov 12 22 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.0
36 Beata Zítková KP Brno 14 22 1.0 4.5 1.8 0.1 0.4/1.7 0.0* 2.6
Kateřina Švancarová BK Brandýs n.L. 14 26 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/2.1 40.0 0.8
16 Klára Tomíšková Sojky Pelhřimov 13 24 1.0 4.0 1.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.8
Adéla Domašíková SBŠ Ostrava B 13 21 1.0 4.6 2.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.1
Adéla Kohoutová SKB Tišnov 14 22 1.0 4.3 2.0 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.5
10 Aneta Zronková Sokol Kladno 14 19 1.0 5.0 2.1 0.1 0.6/1.7 0.0* 1.1
Julie Táborská USK Praha 13 21 1.0 4.5 2.1 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.4
Jana Fialová Sokol H. Králové 14 21 1.0 4.5 2.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
98 Stella Klimešová BK Levhartice Chomutov 14 22 1.0 4.3 2.0 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.5
Kristýna Pokorná Sokol H. Králové 13 21 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/0.6 0.0* 1.8
Alice Jaworková K2 Prostějov 13 19 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.1
Sofia Sovová USK Praha 13 5 1.0 18.4 5.6 1.2 3.6/7.2 50.0 1.8
94 Eliška Sýkorová Studánka Pardubice 14 19 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.6
Laura Matuszková Žabiny Brno B 13 16 1.0 5.8 2.4 0.0 0.9/2.1 42.4 0.6
2 Dora Sedláčková KP Brno 14 25 1.0 3.7 1.7 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.3
Eliška Dolejší BC Benešov 13 15 1.0 6.1 2.6 0.0 0.9/2.5 37.8 0.3
12 Nela Němcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 22 1.0 4.1 1.7 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.1
Lucie Trejbalová Loko Trutnov 13 20 1.0 4.6 1.9 0.1 0.6/1.7 0.0* 1.6
84 Anna Veronika Pátková BK Levhartice Chomutov 14 22 1.0 4.1 1.5 0.3 0.2/0.6 0.0* 1.3
Laura Venigerová Basket Slovanka 14 11 1.0 8.2 3.3 0.3 0.8/1.8 0.0* 2.4
Viktorie Trávníčková K2 Prostějov 13 10 1.0 9.0 3.9 0.1 0.9/3.5 25.7 1.4
Veronika Bílová OSK Olomouc 13 23 1.0 3.9 1.7 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.1
Barbora Velflová HB Basket 14 19 1.0 4.7 1.9 0.0 0.8/2.1 37.5 1.7
Tereza Veselková SBŠ Ostrava B 13 22 1.0 4.0 1.7 0.0 0.7/1.8 0.0* 0.9
27 Natálie Svobodová SK Bruntál 14 23 1.0 3.7 1.6 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.9
Sofie Poňuchálková BK Karlovy Vary 13 19 1.0 4.5 1.8 0.0 0.8/2.2 38.1 2.0
Magdaléna Michaela Kulichová Sokol H. Králové 13 18 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.9
Natálie Poláchová BC Slaný 13 21 1.0 4.0 1.5 0.0 1.1/2.8 39.0 1.7
Adéla Marková BC Slaný 14 21 1.0 4.0 1.5 0.0 1.1/3.6 30.7 2.8
Dominika Trunkátová SBŠ Ostrava B 13 23 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
22 Ilona Kazdová BSK TJ Jičín 12 23 1.0 3.7 1.5 0.0 0.6/2.3 26.9 3.0
Adéla Kmeciková OSK Olomouc 13 25 1.0 3.4 1.5 0.0 0.3/1.2 0.0* 0.9
Beata Přibylová Tygři Praha 13 19 1.0 4.4 1.7 0.1 0.7/2.7 26.9 0.9
Michaela Havlíčková BK Karlovy Vary 13 17 1.0 4.8 1.7 0.1 1.2/2.6 46.7 0.9
26 Adriana Hrušková TJ Sokol Nusle 14 21 1.0 3.9 1.5 0.0 0.7/2.1 31.8 1.5
15 Stella Suchánková FASTAV Zlín 13 24 1.0 3.4 1.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.9
Eliška Hovorková BC Benešov 14 19 1.0 4.2 1.6 0.1 0.7/2.5 29.8 1.6
63 Sofie Hájková AŠ Mladá Boleslav 14 13 1.0 6.1 2.8 0.0 0.4/1.7 0.0* 2.1
17 Viola Motlíková DBaK 14 20 1.0 3.9 1.8 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.2
Julie Chromá BK Karlovy Vary 13 19 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/1.7 0.0* 0.9
Amálie Slánská BC Benešov 13 18 1.0 4.3 1.8 0.0 0.7/2.1 35.1 0.5
Emily Christlová Loko Trutnov 14 13 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.5
Petra Dvořáčková SKB Tišnov 14 22 1.0 3.5 1.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.4
23 Alena Havlová DBaK 14 19 1.0 4.0 1.7 0.1 0.5/0.8 0.0* 1.7
72 Nikola Řezáčová AŠ Mladá Boleslav 14 17 1.0 4.4 1.9 0.0 0.5/1.4 0.0* 2.5
Alžběta Borkalová SBŠ Ostrava B 13 25 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.9
4 Barbora Nenutilová TJ Sokol Nusle 14 19 1.0 3.9 1.6 0.0 0.8/2.1 38.5 1.6
Michaela Streitová Žabiny Brno B 12 20 1.0 3.7 1.4 0.1 0.8/2.7 27.8 0.8
Anna Olšáková BK Havířov 13 22 1.0 3.4 1.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.1
32 Eliška Pohanová Sojky Pelhřimov 14 21 1.0 3.5 1.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.5
19 Eliška Holečková Sokol Kladno 13 23 1.0 3.2 1.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.8
9 Anna Holečková Sokol Kladno 13 18 1.0 4.1 1.7 0.0 0.6/1.7 0.0* 2.3
Rosa Schubertová Loko Trutnov 13 23 1.0 3.1 1.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.3
17 Anežka Kruntorádová Sokol Kladno 14 13 1.0 5.5 2.5 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.4
Matylda Bela Galiová BK Lvice Litoměřice 12 22 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.2
4 Nikola Bulisová AŠ Mladá Boleslav 14 17 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 3.8
Eliška Florčíková Basket Ostrava 13 14 1.0 5.0 2.1 0.0 0.9/3.1 27.9 1.6
Sára Tuháčková BC Slaný 13 13 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.2 0.0* 0.8
Gabriela Bořilová Basket Ostrava 14 19 1.0 3.6 1.7 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.8
15 Aneta Hlaváčová AŠ Mladá Boleslav 13 24 1.0 2.9 1.2 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.0
33 Natálie Janišová Studánka Pardubice 14 22 1.0 3.1 1.1 0.1 0.5/0.6 0.0* 0.6
Andrea Žídková KP Brno 13 20 1.0 3.4 1.2 0.2 0.4/0.8 0.0* 0.9
Barbora Malečková SBŠ Ostrava 14 21 1.0 3.2 1.4 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.3
Barbora Adamcová Basket Slovanka 13 17 1.0 4.0 1.6 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.6
Klára Kuldová BC Benešov 14 18 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.1
32 Nora Scharingerová TJ Sokol Nusle 13 18 1.0 3.7 1.3 0.2 0.4/1.1 0.0* 0.8
Ema Petříková BK Brandýs n.L. 13 24 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.8
60 Adéla Picková AŠ Mladá Boleslav 14 13 1.0 5.0 1.8 0.0 1.3/2.7 48.6 1.8
23 Vanesa Marie Michalová Sojky Pelhřimov 14 22 1.0 3.0 1.3 0.0 0.2/1.6 0.0* 1.8
22 Ema Pěcháčková KP Brno 13 22 1.0 3.0 1.1 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.3
Michaela Hovorková BC Benešov 14 21 1.0 3.1 1.3 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.8
18 Adriana Bradáčová KP Brno 13 15 1.0 4.3 1.7 0.1 0.4/3.1 13.0 2.5
Mariana Prokůpková Loko Trutnov 13 20 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.8
16 Adéla Valášková Sokol Kladno 14 11 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.4
Aneta Kopecká BK Strakonice 13 21 1.0 3.0 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.0
21 Eliška Stýblová FASTAV Zlín 14 15 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.3
Hana Vávrová Basket Ostrava 14 23 1.0 2.7 1.0 0.2 0.0/0.3 0.0* 0.9
Natálie Steffková Basket Ostrava 13 22 1.0 2.8 1.1 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.2
71 Klára Zdobinská Studánka Pardubice 14 12 1.0 4.9 2.2 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.8
11 Tereza Häcklová Sokol Kladno 13 20 1.0 3.0 1.3 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.3
Kristýna Šváchová BK Brandýs n.L. 13 17 1.0 3.5 1.2 0.1 0.9/2.0 47.1 0.7
34 Karolína Schneiderová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 18 1.0 3.3 1.3 0.1 0.6/0.9 0.0* 0.7
5 Klára Šustrová DBaK 14 21 1.0 2.8 1.0 0.0 0.7/1.2 0.0* 2.2
Lucie Přivřelová SBŠ Ostrava B 13 15 1.0 3.9 1.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.3
20 Natálie Hartová Sojky Pelhřimov 13 22 1.0 2.6 1.2 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.7
57 Bára Abrahám AŠ Mladá Boleslav 14 18 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.1
Štěpánka Štefková Panter Javorník 14 9 1.0 6.3 2.8 0.1 0.4/1.8 0.0* 2.0
17 Aneta Ponerová BSK TJ Jičín 14 23 1.0 2.5 1.0 0.1 0.1/0.4 0.0* 2.2
Marie Pawingerová BK Brandýs n.L. 13 25 1.0 2.2 1.0 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.6
7 Adéla Pelikánová DBaK 14 16 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.5
Natálie Zemánková K2 Prostějov 13 22 1.0 2.5 1.1 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.1
Johana Diabelková Tygři Praha 13 21 1.0 2.6 0.9 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.8
48 Martina Abtová BK Levhartice Chomutov 14 22 1.0 2.5 1.0 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.8
Dora Bartoňková Žabiny Brno 14 14 1.0 3.9 1.4 0.2 0.4/0.8 0.0* 0.7
9 Dora Sýkorová DBaK 13 22 1.0 2.5 1.0 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.6
Lucie Lazárková BC Benešov 13 15 1.0 3.6 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
3 Anna Kladišovská TJ Sokol Nusle 14 13 1.0 4.2 2.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.9
Lucie Růžičková Žabiny Brno B 11 13 1.0 4.1 1.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.1
Barbora Machálková Basket Ostrava 14 25 1.0 2.1 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.1
Leontýna Hrubinová BK Brandýs n.L. 14 25 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.7
13 Karolína Klímová DBaK 14 22 1.0 2.4 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.4
Tereza Hubníková SBŠ Ostrava B 12 20 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.6
18 Alžběta Soukupová Sokol Kladno 13 12 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.6 0.0* 0.8
Klára Galovičová USK Praha 14 19 1.0 2.7 1.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.3
Ema Šindlerová BK Havířov 14 26 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.2
Anežka Víchová BC Slaný 14 13 1.0 3.9 1.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.5
Eliška Čapková BK Strakonice 14 20 1.0 2.6 0.8 0.1 0.7/1.6 0.0* 0.0
Karolína Berková BC Benešov 14 14 1.0 3.6 1.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.7
Charlotte Divišová Žabiny Brno B 13 26 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.3
Anna Formánková BC Slaný 13 15 1.0 3.4 1.3 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.4
Kristýna Viková Sokol H. Králové 14 18 1.0 2.8 1.0 0.2 0.2/0.6 0.0* 0.6
Pavlína Kuželová Loko Trutnov 14 18 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.3
5 Anežka Netíková BSK TJ Jičín 13 22 1.0 2.3 0.9 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.9
Nikola Mervartová BC Slaný 13 12 1.0 4.2 1.8 0.0 0.7/3.0 22.2 1.0
10 Viktorie Sedlářová KP Brno 13 17 1.0 2.9 1.4 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.6
Laura Kopová USK Praha 14 21 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.8
13 Justýna Hacklová Sokol Kladno 14 21 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.4
Iva Ambrožová OSK Olomouc 13 22 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.7
Isabela Nováková BC Slaný 14 21 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.8
Barbora Kozaková Panter Javorník 13 22 1.0 2.2 1.0 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.5
Izabela Hopjanová SBŠ Ostrava B 13 20 1.0 2.4 1.1 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.1
25 Sara Hedvika Franzová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 17 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.3
Václava Zatloukalová BC Benešov 13 12 1.0 4.0 1.4 0.0 1.2/2.9 40.0 1.3
Lucie Mrvová BC Benešov 13 15 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.5
Bára Horáková Žabiny Brno B 13 19 1.0 2.5 0.9 0.1 0.3/1.4 0.0* 0.9
94 Lenka Lisá BK Levhartice Chomutov 14 17 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.6
Edita Richtrová BK Brandýs n.L. 14 21 1.0 2.2 1.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.6
28 Viktorie Vlková BCM Sokolov 13 22 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Tereza Zbrojová Tygři Praha 13 16 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.5
Nicol Nikrmajerová BK Karlovy Vary 14 5 1.0 9.4 4.0 0.0 1.4/4.0 35.0 1.6
Anna Kmoníčková Basket Slovanka 14 15 1.0 3.1 1.5 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.5
80 Nicol Schovancová BK Levhartice Chomutov 13 14 1.0 3.3 1.3 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.4
Olesia Cherchelyuk Válečnice Děčín 14 19 1.0 2.4 1.1 0.1 0.2/0.4 0.0* 2.4
5 Rylee Margaret Meyer KP Brno 14 25 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
19 Klára Ježová FASTAV Zlín 13 15 1.0 3.0 1.5 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.7
Viktoria Parmová USK Praha 13 16 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.7
Jana Losmanová Panter Javorník 13 14 1.0 3.2 1.2 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.5
22 Jana Kučerová Sokol Kladno 13 17 1.0 2.6 1.3 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.9
Amálie Kopecká K2 Prostějov 13 17 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.1
Barbora Čapková Basket Slovanka 13 15 1.0 2.9 1.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Tereza Hübnerová Žabiny Brno 14 23 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Berenika Pokorná OSK Olomouc 13 15 1.0 2.9 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.1
23 Marie Vaňhová Sokol Kladno 13 8 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/2.5 35.0 0.9
Mariia Shelest HB Basket 13 21 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.2
Elen Zdražilová BC Benešov 13 18 1.0 2.3 1.1 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.2
Nela Seidlová BK Strakonice 13 24 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Zuzana Kačorová Panter Javorník 14 17 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.1
Eliška Zimmermannová BK Karlovy Vary 14 18 1.0 2.3 0.7 0.2 0.3/1.0 0.0* 1.9
Sofie Beránková BK Lvice Litoměřice 13 24 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
6 Justýna Klimešová SK Bruntál 14 20 1.0 2.1 0.8 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.6
Lucie Monsportová Basket Ostrava 14 10 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.6
16 Nicol Urielová Studánka Pardubice 13 11 1.0 3.7 1.2 0.2 0.8/1.6 0.0* 0.5
Eliška Dobošová Válečnice Děčín 13 18 1.0 2.2 0.8 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.5
18 Anastázie Junková DBaK 14 15 1.0 2.7 1.2 0.1 0.1/0.7 0.0* 0.7
Michaela Vilášková SBŠ Ostrava B 13 22 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.9
Denisa Skácelová SBŠ Ostrava 14 13 1.0 3.1 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Olívia Kinčíková BA Sparta Praha 13 16 1.0 2.5 0.8 0.0 0.9/3.3 26.9 1.5
Barbora Prokešová SBŠ Ostrava B 13 23 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.2
23 Bára Ovčáčková FASTAV Zlín 14 22 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.7
95 Tereza Melicharová Studánka Pardubice 14 12 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Melánie Knápková Basket Ostrava 13 9 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.3
Monika Růžičková BA Sparta Praha 14 11 1.0 3.5 1.5 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
37 Sofie Balog KP Brno 14 24 1.0 1.6 0.5 0.1 0.2/0.3 0.0* 0.3
Aneta Štursová SKB Tišnov 14 20 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.3
Alice Štěpaníková HB Basket 13 14 1.0 2.7 1.1 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.4
96 Eliška Růžičková Studánka Pardubice 14 14 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
35 Barbora Bušová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 14 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.1
Michaela Procházková SKB Tišnov 14 17 1.0 2.2 1.1 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.5
14 Lucie Grégrová KP Brno 14 20 1.0 1.8 0.8 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.5
Eliška Křivková Loko Trutnov 13 16 1.0 2.3 0.9 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.3
Veronika Tauscheová Válečnice Děčín 13 20 1.0 1.8 0.5 0.3 0.2/0.9 0.0* 0.6
Barbora Dlohošová BK Karlovy Vary 14 17 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/1.5 0.0* 2.1
Marie Burdová Válečnice Děčín 14 21 1.0 1.7 0.7 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.4
5 Veronika Sedláková TJ Sokol Nusle 14 18 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.3
Michaela Duchoslavová SKB Tišnov 13 22 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Veronika Fikrtová BK Karlovy Vary 14 16 1.0 2.2 0.9 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.4