Žákovská liga U14Ž

Základní informace

Kategorie
mladší žákyně U14
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina D 1. kolo 143
KP Brno
SK Basketbal Tišnov
28. 9. 2023
08:50
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Aleš Chlup
Tereza Večeřová
72
37
25
7
37
21
52
27
Review
Skupina D 1. kolo 144
BK Studánka Pardubice
BK Sojky Pelhřimov
28. 9. 2023
10:00
tělocvična sportovní Gymnázium Petr Havlíček
Ondřej Vlach
82
37
26
8
53
16
63
27
Review
Skupina D 1. kolo 141
Žabiny Brno
BK Žabiny Brno B
24. 10. 2023
16:30
ZŠ Plovdivská Natálie Kunclová
Tereza Večeřová
127
17
32
4
62
12
98
13
Review
Skupina D 1. kolo 142
K2 Prostějov
FASTAV Zlín
27. 9. 2023
18:00
ZŠ Palackého Ondřej Veselý
Theodor Kuba
40
58
18
12
27
24
37
43
Review
Skupina D 2. kolo 146
BK Žabiny Brno B
BK Sojky Pelhřimov
5. 11. 2023
08:00
SH Rosnička Brno Michal Kult
Natálie Karabínová
45
53
9
15
22
27
41
41
Review
Skupina D 2. kolo 145
Žabiny Brno
BK Studánka Pardubice
17. 9. 2023
12:00
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
60
32
22
5
39
17
50
26
Review
Skupina D 2. kolo 148
FASTAV Zlín
SK Basketbal Tišnov
16. 9. 2023
14:00
Městská SH Zelené Theodor Kuba
Martin Koch
87
10
20
2
47
5
67
8
Review
Skupina D 2. kolo 147
K2 Prostějov
KP Brno
16. 9. 2023
16:00
ZŠ Palackého Ondřej Veselý
Filip Hudec
31
76
3
24
16
44
24
60
Review
Skupina D 3. kolo 151
K2 Prostějov
SK Basketbal Tišnov
17. 9. 2023
10:00
ZŠ Palackého Michal Slovák
Filip Hudec
56
27
14
3
31
11
42
18
Review
Skupina D 3. kolo 149
Žabiny Brno
BK Sojky Pelhřimov
4. 11. 2023
12:00
SH Rosnička Brno Petr Jakubík
Kristýna Jansová
100
21
29
1
44
8
72
13
Review
Skupina D 3. kolo 152
FASTAV Zlín
KP Brno
17. 9. 2023
12:00
Městská SH Zelené Theodor Kuba
Martin Koch
40
70
5
16
18
30
33
49
Review
Skupina D 3. kolo 150
BK Žabiny Brno B
BK Studánka Pardubice
17. 9. 2023
16:30
SH Rosnička Brno Štěpán Urbánek
Tereza Večeřová
20
99
2
22
10
53
14
74
Review
Skupina D 4. kolo 154
BK Sojky Pelhřimov
SK Basketbal Tišnov
30. 9. 2023
11:15
SH Pelhřimov Ondřej Josefus
Tereza Večeřová
101
16
25
8
52
8
74
14
Review
Skupina D 4. kolo 155
Žabiny Brno
K2 Prostějov
30. 9. 2023
12:00
SH Rosnička Brno Kristýna Jansová
Jan Helis
173
6
53
0
83
2
143
2
Review
Skupina D 4. kolo 156
BK Žabiny Brno B
FASTAV Zlín
30. 9. 2023
14:00
SH Rosnička Brno Kristýna Jansová
Jan Helis
46
36
17
3
24
13
35
25
Review
Skupina D 4. kolo 153
BK Studánka Pardubice
KP Brno
30. 9. 2023
16:00
SH ZŠ Studánka Klára Novotná
Zajistí pořadatel
108
39
28
6
61
16
95
23
Review
Skupina D 5. kolo 160
BK Žabiny Brno B
K2 Prostějov
1. 10. 2023
09:00
SH Rosnička Brno Kristýna Jansová
Natálie Kunclová
55
28
15
8
39
15
47
22
Review
Skupina D 5. kolo 159
Žabiny Brno
FASTAV Zlín
1. 10. 2023
13:00
SH Rosnička Brno Kristýna Jansová
Natálie Kunclová
144
25
53
6
79
11
103
17
Review
Skupina D 5. kolo 157
BK Studánka Pardubice
SK Basketbal Tišnov
1. 10. 2023
13:30
SH ZŠ Studánka Klára Novotná
Antonín Beran
127
20
30
4
65
8
97
12
Review
Skupina D 5. kolo 158
BK Sojky Pelhřimov
KP Brno
10. 10. 2023
18:00
SH Pelhřimov Maxmilian Zavřel
Tereza Večeřová
44
65
11
16
16
39
28
53
Review
Skupina D 6. kolo 161
K2 Prostějov
BK Studánka Pardubice
10. 12. 2023
10:00
ZŠ Palackého Pavel Nehoda
Martin Koch
11
110
4
28
6
47
8
88
Review
Skupina D 6. kolo 162
FASTAV Zlín
BK Sojky Pelhřimov
10. 12. 2023
13:30
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Martin Koch
44
55
12
15
19
34
37
45
Review
Skupina D 6. kolo 163
KP Brno
Žabiny Brno
14. 10. 2023
14:30
Tělocvična Purkyňova 2 Radim Horký
Ondřej Tesař
21
99
2
25
10
53
16
77
Review
Skupina D 6. kolo 164
SK Basketbal Tišnov
BK Žabiny Brno B
14. 10. 2023
16:00
SH SKK Tišnov Martin Jelínek
Václav Havelek
31
59
14
14
17
36
25
43
Review
Skupina D 7. kolo 168
SK Basketbal Tišnov
Žabiny Brno
15. 10. 2023
09:00
SH SKK Tišnov Martin Jelínek
Václav Havelek
25
179
6
50
10
100
12
141
Review
Skupina D 7. kolo 167
KP Brno
BK Žabiny Brno B
15. 10. 2023
11:30
Tělocvična Purkyňova 1 Radim Horký
Ondřej Tesař
68
37
15
4
34
16
52
29
Review
Skupina D 7. kolo 166
FASTAV Zlín
BK Studánka Pardubice
9. 12. 2023
14:00
Městská SH Zelené Pavel Nehoda
Martin Koch
36
95
2
24
19
49
27
77
Review
Skupina D 7. kolo 165
K2 Prostějov
BK Sojky Pelhřimov
9. 12. 2023
16:00
ZŠ Palackého Jiří Fanta
Zdeněk Latík
34
61
11
19
20
32
24
45
Review
Skupina D 8. kolo 172
BK Sojky Pelhřimov
BK Studánka Pardubice
17. 11. 2023
09:30
SH Pelhřimov Rastislav Frass
Michal Kubeš
32
85
6
18
15
47
25
66
Review
Skupina D 8. kolo 171
SK Basketbal Tišnov
KP Brno
17. 11. 2023
16:00
SH SKK Tišnov Jan Bráblík
Tereza Večeřová
19
91
5
26
13
36
15
67
Review
Skupina D 8. kolo 169
BK Žabiny Brno B
Žabiny Brno
31. 10. 2023
16:30
ZŠ Plovdivská Ondřej Josefus
Dominik Holaň
15
112
6
27
7
63
11
92
Review
Skupina D 8. kolo 170
FASTAV Zlín
K2 Prostějov
16. 11. 2023
18:00
Městská SH Zelené Martin Koch
Daniel Krčmář
79
45
17
12
36
16
59
30
Review
Skupina D 9. kolo 175
SK Basketbal Tišnov
K2 Prostějov
4. 11. 2023
12:30
SH ZŠ Smíškova Tišnov Martin Jelínek
Václav Havelek
41
64
7
17
21
31
29
48
Review
Skupina D 9. kolo 176
KP Brno
FASTAV Zlín
4. 11. 2023
13:50
Tělocvična Purkyňova 2 Dominik Krčmář
Daniel Krčmář
67
37
23
6
46
8
63
24
Review
Skupina D 9. kolo 174
BK Studánka Pardubice
BK Žabiny Brno B
4. 11. 2023
15:00
Hala BK Pardubice, V Ráji 311 Roman Mareš
Martin Růžička
92
11
15
0
50
3
71
6
Review
Skupina D 9. kolo 173
BK Sojky Pelhřimov
Žabiny Brno
3. 10. 2023
17:00
SH Pelhřimov Daniel Tomášek
Diana Kratochvílová
30
103
7
27
13
56
19
83
Review
Skupina D 10. kolo 179
KP Brno
K2 Prostějov
5. 11. 2023
09:25
Tělocvična Purkyňova 2 Ondřej Tesař
Dan Borek
87
21
35
4
47
8
71
11
Review
Skupina D 10. kolo 177
BK Studánka Pardubice
Žabiny Brno
5. 11. 2023
13:00
hala Sportovní gymnázium Roman Mareš
Matěj Sádovský
59
74
17
10
25
28
45
50
Review
Skupina D 10. kolo 180
SK Basketbal Tišnov
FASTAV Zlín
5. 11. 2023
15:00
SH ZŠ Smíškova Tišnov Martin Jelínek
Václav Havelek
42
87
14
18
27
41
30
60
Review
Skupina D 10. kolo 178
BK Sojky Pelhřimov
BK Žabiny Brno B
26. 9. 2023
17:00
SH Pelhřimov Michal Pivovarský
Diana Kratochvílová
59
43
11
10
34
17
50
29
Review
Skupina D 11. kolo 182
KP Brno
BK Sojky Pelhřimov
18. 11. 2023
13:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Malá hala) Marek Vaníček
Michal Kubeš
54
40
19
11
28
21
43
21
Review
Skupina D 11. kolo 181
SK Basketbal Tišnov
BK Studánka Pardubice
18. 11. 2023
16:00
SH SKK Tišnov Martin Jelínek
Václav Havelek
16
116
7
33
8
61
10
95
Review
Skupina D 11. kolo 183
FASTAV Zlín
Žabiny Brno
18. 11. 2023
17:15
Městská SH Zelené Jakub Sochor
Daniel Krčmář
26
125
3
40
7
77
16
102
Review
Skupina D 11. kolo 184
K2 Prostějov
BK Žabiny Brno B
18. 11. 2023
18:00
ZŠ Palackého Martin Koch
Theodor Kuba
35
66
8
12
18
24
20
44
Review
Skupina D 12. kolo 185
KP Brno
BK Studánka Pardubice
19. 11. 2023
08:30
STAREZ ARÉNA VODOVA (Velká hala) Marek Vaníček
Michal Kubeš
27
57
7
11
16
20
19
43
Review
Skupina D 12. kolo 186
SK Basketbal Tišnov
BK Sojky Pelhřimov
19. 11. 2023
09:00
SH SKK Tišnov Václav Havelek
Martin Jelínek
29
80
8
16
16
34
21
53
Review
Skupina D 12. kolo 188
FASTAV Zlín
BK Žabiny Brno B
19. 11. 2023
11:45
Městská SH Zelené Jakub Sochor
Břetislav Kraváček
43
45
5
16
15
28
33
38
Review
Skupina D 12. kolo 187
K2 Prostějov
Žabiny Brno
19. 11. 2023
14:00
ZŠ Palackého Martin Koch
Theodor Kuba
19
122
6
40
9
73
11
88
Review
Skupina D 13. kolo 192
Žabiny Brno
SK Basketbal Tišnov
9. 12. 2023
09:00
Tělocvična Purkyňova 2 Marek Vaníček
Tereza Večeřová
177
14
55
4
100
6
130
8
Review
Skupina D 13. kolo 189
BK Sojky Pelhřimov
K2 Prostějov
15. 10. 2023
10:00
SH Pelhřimov Dennis Billík
Daniel Chvála
77
15
16
3
29
7
51
13
Review
Skupina D 13. kolo 191
BK Žabiny Brno B
KP Brno
9. 12. 2023
12:00
SH Rosnička Brno Marek Bešina
Štěpán Urbánek
35
63
7
14
22
29
27
47
Review
Skupina D 13. kolo 190
BK Studánka Pardubice
FASTAV Zlín
15. 10. 2023
13:00
SH ZŠ Studánka Jan Hejnic
Roman Mareš
88
30
22
2
38
15
63
22
Review
Skupina D 14. kolo 196
BK Žabiny Brno B
SK Basketbal Tišnov
10. 12. 2023
08:00
SH Rosnička Brno Ondřej Josefus
Tereza Večeřová
74
22
16
6
48
8
64
20
Review
Skupina D 14. kolo 193
BK Studánka Pardubice
K2 Prostějov
14. 10. 2023
12:00
tělocvična ZŠ Studánka, Luční ul. Jan Hejnic
Roman Mareš
125
11
25
3
60
5
94
9
Review
Skupina D 14. kolo 194
BK Sojky Pelhřimov
FASTAV Zlín
14. 10. 2023
13:00
SH Pelhřimov Dennis Billík
Daniel Chvála
53
39
20
7
26
14
41
26
Review
Skupina D 14. kolo 195
Žabiny Brno
KP Brno
10. 12. 2023
16:00
SH Rosnička Brno Petr Jakubík
Aleš Chlup
101
16
26
9
56
9
85
12
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Anna Fejksová Sokol H. Králové 14 29 1.0 22.4 9.1 0.2 3.6/6.6 54.7 2.0
20 Nela Vitíková BSK TJ Jičín 13 23 1.0 26.1 10.2 1.3 1.7/3.4 51.3 1.1
55 Anna Plačková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 30 1.0 18.8 7.4 0.6 2.2/3.0 73.6 1.2
Eliška Navrátilová Žabiny Brno 14 31 1.0 17.8 8.2 0.1 1.0/1.9 0.0* 1.0
Johanka Grindlerová BK Lvice Litoměřice 14 24 1.0 21.3 8.3 0.5 3.2/5.5 57.6 1.9
Tereza Svatoňová Basket Slovanka 14 29 1.0 17.5 5.9 1.0 2.9/6.8 42.9 2.4
5 Lucie Svobodová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 31 1.0 14.5 5.6 0.5 1.8/4.5 41.3 2.5
Veronika Kocourková BK Havířov 13 26 1.0 16.8 7.8 0.0 1.3/3.4 38.6 1.1
Mariana Landová Válečnice Děčín 13 29 1.0 15.0 6.3 0.0 2.4/6.2 38.7 2.2
Eliška Brudná BK Havířov 14 25 1.0 16.9 6.6 0.2 3.1/6.4 48.8 1.4
67 Alice Matějková Studánka Pardubice 14 30 1.0 14.0 6.1 0.0 1.7/3.4 50.5 1.0
38 Sarah Radosavljević ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 23 1.0 18.1 7.2 0.3 2.9/5.1 56.8 2.7
Karolína Černošková Basket Ostrava 14 22 1.0 18.8 7.5 0.5 2.1/4.0 52.9 1.7
Valérie Heincová BK Havířov 14 25 1.0 16.5 7.8 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.6
Adéla Růžičková Žabiny Brno 14 27 1.0 15.2 7.0 0.1 1.1/2.1 50.9 1.0
18 Lucie Makovcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 25 1.0 16.1 5.8 0.3 3.6/6.6 53.6 0.9
Sára Machurová Tygři Praha 14 29 1.0 13.4 5.8 0.1 1.5/3.2 45.7 1.8
Valerie Špicová Žabiny Brno 14 31 1.0 12.4 5.1 0.2 1.5/2.5 63.2 1.2
Beáta Zdeňková SBŠ Ostrava 14 23 1.0 16.6 6.8 0.4 1.9/5.3 35.2 2.0
Vendula Salaková Válečnice Děčín 14 28 1.0 13.6 5.3 0.2 2.5/4.8 51.9 0.9
Nikola Kaiserová BA Sparta Praha 14 21 1.0 17.9 7.4 0.3 2.2/5.0 45.2 2.7
23 Simona Bociánová SK Bruntál 14 24 1.0 15.3 6.0 0.3 2.3/5.6 41.5 1.3
Timea Tsameti SBŠ Ostrava 14 23 1.0 15.9 6.9 0.0 2.0/3.4 59.0 1.6
Lucie Petelová BK Strakonice 14 25 1.0 13.8 5.2 0.6 1.5/3.1 48.7 0.0
11 Klára Štanclová FASTAV Zlín 14 28 1.0 12.3 5.0 0.2 1.6/3.3 47.3 2.3
Tereza Slámová Žabiny Brno 14 25 1.0 13.4 5.7 0.4 0.8/1.8 0.0* 1.4
Nina Nevečeřalová Válečnice Děčín 13 29 1.0 11.4 5.1 0.1 1.0/2.1 45.2 1.7
Tereza Pantůčková Tygři Praha 14 28 1.0 11.5 4.8 0.0 1.9/3.8 48.6 1.9
Olga Josefína Rozsívalová Žabiny Brno 14 29 1.0 11.0 4.3 0.6 0.8/1.1 0.0* 1.3
Nikola Zamykalová OSK Olomouc 14 24 1.0 13.1 5.0 0.3 2.5/4.6 53.6 1.8
Elen Hortenzie Hopanová Basket Ostrava 14 26 1.0 12.1 5.2 0.1 1.3/3.8 35.0 2.2
Vilma Malečková HB Basket 14 26 1.0 12.0 4.3 0.3 2.5/6.2 40.7 2.6
Kateřina Rozsívalová Loko Trutnov 14 23 1.0 13.3 6.0 0.0 1.2/2.3 50.0 1.3
Bára Mrázová BK Strakonice 14 26 1.0 11.7 5.0 0.1 1.2/2.6 47.8 0.0
Timea Valerie Király BK Lvice Litoměřice 14 28 1.0 10.8 3.5 0.6 2.1/4.0 51.3 1.8
Stella Výrková SBŠ Ostrava 14 25 1.0 11.9 5.0 0.2 1.2/2.8 42.0 1.0
Nella Pencáková Sokol H. Králové 13 26 1.0 11.4 4.3 0.5 1.4/2.7 52.9 2.4
11 Matylda Sacherová TJ Sokol Nusle 14 21 1.0 14.0 5.4 0.6 1.2/3.1 40.0 2.7
Ema Dyntarová BK Brandýs n.L. 14 27 1.0 10.6 3.6 0.4 2.2/3.9 56.2 1.4
Kateřina Procházková Basket Slovanka 14 27 1.0 10.5 3.4 0.2 2.9/5.7 51.0 2.6
Ema Novotná BK Brandýs n.L. 14 27 1.0 10.2 3.6 0.1 2.5/4.6 53.6 1.2
Amy Elizabeth Springthorpe Basket Slovanka 14 29 1.0 9.4 3.8 0.3 1.1/2.4 46.4 2.1
Ella Benýšková K2 Prostějov 13 16 1.0 17.0 6.8 0.2 2.9/7.4 39.5 2.1
4 Alžběta Baxová DBaK 14 24 1.0 11.3 4.8 0.1 1.4/4.0 35.1 1.9
Adéla Hrubá SBŠ Ostrava 14 24 1.0 11.2 5.1 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.8
88 Julie Lípová BK Levhartice Chomutov 13 18 1.0 14.8 6.1 0.1 2.3/5.2 44.7 1.7
Nikola Drasnarová BC Slaný 14 21 1.0 12.5 5.2 0.0 2.1/4.9 43.1 2.4
23 Penny Makovičková BCM Sokolov 13 24 1.0 10.8 3.4 0.7 1.8/3.1 58.7 1.6
Sára Vaňková Sokol H. Králové 13 24 1.0 10.7 4.8 0.0 1.1/2.8 40.3 1.8
Adéla Mlejnková Sokol H. Králové 14 29 1.0 8.8 3.2 0.6 0.6/1.0 0.0* 2.0
Kateřina Zemanová BK Strakonice 14 26 1.0 9.7 3.3 0.6 1.3/2.6 51.5 0.0
36 Emma Bělohubá AŠ Mladá Boleslav 14 18 1.0 13.9 5.5 0.2 2.3/7.1 32.3 2.8
8 Kateřina Rájková Sokol Kladno 13 18 1.0 13.9 5.9 0.0 2.0/4.9 40.4 1.8
98 Klára Šimůnková Studánka Pardubice 14 26 1.0 9.5 4.4 0.0 0.7/1.3 0.0* 2.0
Aneta Jägrová Válečnice Děčín 14 28 1.0 8.9 3.5 0.4 0.6/2.1 30.5 2.8
Bára Chrapková SBŠ Ostrava 14 19 1.0 12.9 5.7 0.1 1.3/3.1 41.4 2.1
Alexandra Antonická KP Brno 14 23 1.0 10.6 3.8 0.4 1.7/3.1 56.3 1.3
Emma Maurencová Válečnice Děčín 14 20 1.0 12.0 4.4 0.6 1.4/2.5 55.1 1.4
Justýna Lorencová OSK Olomouc 14 27 1.0 8.9 2.9 0.6 1.3/2.5 50.0 1.4
Natálie Vejrová Sokol H. Králové 14 29 1.0 8.2 3.6 0.0 1.1/2.3 46.3 1.4
Nela Sumcová Panter Javorník 14 25 1.0 9.5 4.3 0.0 0.7/2.4 30.5 2.0
Hana Malenová Žabiny Brno 14 30 1.0 7.9 3.4 0.1 0.9/1.8 0.0* 1.2
Simona Novotná BK Brandýs n.L. 13 27 1.0 8.7 3.5 0.0 1.7/4.2 41.6 2.7
14 Lilly Sofie Šímová DBaK 14 26 1.0 9.0 3.8 0.0 1.4/3.8 36.7 2.0
Veronika Plutová Basket Ostrava 14 27 1.0 8.7 3.6 0.2 0.9/3.1 28.9 2.3
6 Emma Podhrázská BCM Sokolov 14 22 1.0 10.6 4.0 0.3 1.7/3.5 48.7 2.0
Michaela Musilová Žabiny Brno B 13 24 1.0 9.7 3.5 0.2 2.2/5.5 39.7 1.3
37 Tereza Horná Studánka Pardubice 14 30 1.0 7.5 2.1 0.7 1.1/2.4 45.8 1.6
Sofie Pencáková Sokol H. Králové 13 26 1.0 8.6 3.6 0.2 0.7/1.7 0.0* 2.0
22 Julie Kalinová TJ Sokol Nusle 14 19 1.0 11.8 5.3 0.1 0.9/3.2 30.0 2.6
Kristýna Štiftová Basket Ostrava 14 27 1.0 8.3 3.1 0.3 1.4/3.0 45.1 1.4
Viktorie Červenková BC Benešov 14 22 1.0 10.1 3.5 0.3 2.1/4.3 48.9 1.0
Rozálie Mustarová SBŠ Ostrava 14 27 1.0 8.3 2.9 0.4 1.2/2.8 43.4 2.1
Karolína Smrčková HB Basket 14 21 1.0 10.6 3.8 0.3 2.0/4.6 42.3 2.1
15 Terezie Janovská Studánka Pardubice 14 27 1.0 8.2 2.7 0.5 1.3/2.4 55.4 2.0
Barbora Tejmarová USK Praha 13 24 1.0 9.1 4.0 0.0 1.1/2.5 43.3 1.3
Kateřina Kočičková Žabiny Brno 14 30 1.0 7.3 3.2 0.2 0.4/0.9 0.0* 2.2
Ema Kutinová Tygři Praha 13 27 1.0 8.0 3.5 0.1 0.9/1.9 0.0* 1.8
17 Veronika Zimáková FASTAV Zlín 13 26 1.0 8.3 3.0 0.3 1.5/3.3 46.5 1.7
Nika Svobodová BK Lvice Litoměřice 14 25 1.0 8.6 3.5 0.0 1.6/3.5 44.8 0.9
6 Kateřina Tomíšková Sojky Pelhřimov 13 22 1.0 9.7 3.2 0.2 2.6/5.6 46.8 1.8
Amálie Pečtová SBŠ Ostrava B 13 25 1.0 8.5 4.1 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.0
Lenka Myšíková OSK Olomouc 14 27 1.0 7.8 3.5 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.3
Ellen Krausová Tygři Praha 14 23 1.0 9.1 4.1 0.1 0.7/1.5 0.0* 1.9
Veronika Holínová BK Strakonice 14 24 1.0 8.5 3.4 0.2 1.1/2.9 37.7 0.0
10 Luisa Ročková TJ Sokol Nusle 14 19 1.0 10.8 4.3 0.3 1.5/2.7 53.8 2.5
Veronika Procházková USK Praha 14 26 1.0 7.8 3.5 0.0 0.8/1.7 0.0* 0.7
45 Tereza Mazancová Sojky Pelhřimov 13 23 1.0 8.9 3.7 0.0 1.6/3.9 40.4 0.7
22 Natalie Kheilová BCM Sokolov 14 21 1.0 9.7 3.9 0.0 2.0/3.6 54.7 2.2
3 Anna Vičíková FASTAV Zlín 13 28 1.0 7.1 2.9 0.1 1.0/2.7 38.7 2.1
Sára Mocová Basket Slovanka 14 26 1.0 7.7 3.5 0.1 0.5/1.3 0.0* 1.3
59 Karolína Mendelová KP Brno 14 21 1.0 9.5 3.0 0.7 1.3/2.0 66.7 3.1
Adéla Chalupová HB Basket 14 24 1.0 8.1 3.1 0.1 1.5/3.6 42.5 1.5
Tereza Činková Válečnice Děčín 13 27 1.0 7.1 2.9 0.2 0.7/1.4 0.0* 1.6
Kaiba Bílková SBŠ Ostrava B 13 18 1.0 10.7 4.8 0.1 0.7/1.2 0.0* 1.7
22 Karolína Jurková SK Bruntál 14 28 1.0 6.8 2.8 0.1 0.9/2.0 0.0* 1.3
21 Nela Trybenekrová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 14 1.0 13.6 6.4 0.0 0.8/3.4 22.9 2.0
Kateřina Bednářová Tygři Praha 14 20 1.0 9.5 4.2 0.1 1.0/2.7 35.8 1.3
9 Lucie Palová SK Bruntál 14 24 1.0 7.9 3.3 0.0 1.1/2.2 49.1 2.5
Nikola Zahradníčková OSK Olomouc 14 12 1.0 15.8 5.1 1.3 1.6/3.2 50.0 1.3
9 Natálie Vaněčková FASTAV Zlín 14 21 1.0 8.9 4.1 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.0
22 Valentina Vyplelová FASTAV Zlín 14 26 1.0 7.2 3.3 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.2
Magdaléna Vybíralová Basket Ostrava 14 18 1.0 10.4 4.7 0.1 0.6/2.6 23.4 1.3
11 Nikol Šimlová DBaK 14 25 1.0 7.5 3.0 0.3 0.6/1.8 0.0* 1.5
Sofie Novotná Basket Slovanka 14 28 1.0 6.6 2.3 0.5 0.6/1.6 0.0* 1.6
Adéla Kárová OSK Olomouc 12 25 1.0 7.4 2.7 0.0 2.0/3.5 57.5 0.3
Eliška Urbanová BC Benešov 14 19 1.0 9.7 4.4 0.1 0.8/2.6 30.0 2.3
Kateřina Pleyerová BK Lvice Litoměřice 14 29 1.0 6.2 2.9 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.7
10 Tereza Bláhová BSK TJ Jičín 14 25 1.0 7.1 2.4 0.3 1.4/3.3 42.7 1.4
Natálie Brabencová Tygři Praha 14 29 1.0 6.1 2.8 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.0
Eliška Ličková SBŠ Ostrava B 13 18 1.0 9.8 4.2 0.2 0.9/2.6 34.8 1.1
Kamila Doležalová Žabiny Brno 14 29 1.0 6.0 2.7 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.0
Isabella Martinková BK Havířov 13 28 1.0 6.2 2.8 0.0 0.6/2.0 30.4 0.9
Natálie Srchová Sokol H. Králové 14 26 1.0 6.6 2.4 0.3 1.0/1.6 0.0* 3.0
Natálie Outratová SBŠ Ostrava 14 27 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/1.5 0.0* 1.9
18 Tereza Jasińska BSK TJ Jičín 13 25 1.0 6.8 3.0 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.8
Ema Haflantová Panter Javorník 14 18 1.0 9.4 4.5 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.7
Julie Kousalíková Tygři Praha 14 21 1.0 8.0 3.4 0.0 1.3/3.0 42.9 2.5
Sára Obadalová USK Praha 14 26 1.0 6.5 2.8 0.0 0.7/2.0 32.1 2.1
Anna Wojnarowská SBŠ Ostrava B 12 23 1.0 7.3 3.1 0.1 0.7/1.7 0.0* 1.7
Valérie Hátlová BK Strakonice 14 24 1.0 6.9 3.0 0.0 0.9/2.3 37.5 0.0
19 Natálie Kavková Studánka Pardubice 14 27 1.0 6.1 2.2 0.5 0.3/0.9 0.0* 2.3
31 Kristýna Rutschová Sojky Pelhřimov 14 17 1.0 9.7 2.8 0.3 3.2/4.9 65.1 0.8
Eliška Horká Žabiny Brno B 13 26 1.0 6.3 2.4 0.0 1.5/4.3 34.8 2.5
Magdaléna Gábiková BK Strakonice 14 23 1.0 7.1 3.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.0
Vanesa Podracká USK Praha 14 20 1.0 8.1 3.5 0.1 1.1/2.8 38.2 1.5
Nicole Jedlička K2 Prostějov 13 18 1.0 8.9 3.6 0.1 1.7/5.7 29.1 3.3
Eliška Víchová BC Slaný 14 17 1.0 9.4 4.1 0.1 1.1/3.2 35.2 1.5
Kristýna Civínová Tygři Praha 14 26 1.0 6.1 2.7 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.3
Tereza Slezáková SBŠ Ostrava 14 19 1.0 8.4 3.6 0.1 0.8/1.5 0.0* 1.5
16 Barbora Houdková DBaK 13 22 1.0 7.2 3.4 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.0
Katka Adamcová Válečnice Děčín 14 25 1.0 6.3 1.8 0.4 1.5/3.4 44.0 3.4
Amálie Bedřichová SKB Tišnov 14 21 1.0 7.5 3.2 0.0 1.1/2.6 44.4 1.7
18 Tereza Mladá AŠ Mladá Boleslav 12 13 1.0 12.2 5.0 0.0 2.2/5.8 37.3 0.4
Šárka Štětinová BC Benešov 14 21 1.0 7.4 3.3 0.1 0.6/2.0 0.0* 1.1
19 Zuzana Jílková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 30 1.0 5.2 2.2 0.1 0.5/1.1 0.0* 2.1
Eliška Baumruková BK Lvice Litoměřice 13 26 1.0 6.0 2.8 0.0 0.4/1.1 0.0* 2.4
Polina Dybkina BA Sparta Praha 14 20 1.0 7.8 2.9 0.1 1.9/5.8 33.0 3.6
Anna Duchoslavová SKB Tišnov 13 24 1.0 6.5 2.8 0.0 0.8/2.3 33.9 2.5
21 Františka Baborovská BCM Sokolov 14 20 1.0 7.8 3.1 0.1 1.4/2.5 54.0 1.3
Aneta Roháčová BC Slaný 13 21 1.0 7.4 3.0 0.0 1.3/3.2 41.2 1.9
Nela Hlaváčová Žabiny Brno B 13 18 1.0 8.6 3.8 0.1 0.7/2.8 25.5 1.4
Hana Pešková Tygři Praha 14 25 1.0 6.1 2.6 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.2
Julie Skřivanová Loko Trutnov 14 19 1.0 8.0 3.7 0.0 0.5/2.6 20.4 2.7
11 Šárka Bromová Sojky Pelhřimov 14 26 1.0 5.8 2.5 0.2 0.3/1.4 0.0* 3.3
Sofie Suchopárková BC Slaný 14 14 1.0 10.8 4.4 0.0 1.9/4.4 43.5 1.1
Lucie Magyaricsová BK Havířov 14 24 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/1.4 0.0* 1.1
68 Sofia Jelínková Studánka Pardubice 14 23 1.0 6.5 3.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.6
Zuzana Piliarová Žabiny Brno 14 26 1.0 5.8 2.4 0.1 0.7/1.8 0.0* 0.1
Alena Kudová Žabiny Brno B 13 26 1.0 5.8 2.4 0.0 0.9/2.7 33.8 1.0
8 Natálie Machová BCM Sokolov 14 23 1.0 6.5 2.7 0.0 1.0/3.3 30.3 2.0
10 Veronika Marková Studánka Pardubice 14 29 1.0 5.1 1.7 0.4 0.3/0.8 0.0* 1.4
15 Tereza Korbelová KP Brno 14 23 1.0 6.5 2.2 0.4 1.0/2.0 46.8 2.5
8 Natálie Řeháková BSK TJ Jičín 14 21 1.0 7.0 3.0 0.1 0.5/1.4 0.0* 2.8
23 Leontýna Houšková TJ Sokol Nusle 14 23 1.0 6.3 2.2 0.4 0.6/1.5 0.0* 2.5
Aneta Janáková SBŠ Ostrava B 13 18 1.0 8.1 3.6 0.0 1.0/2.7 37.5 1.3
Heda Ospalá Žabiny Brno 14 30 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.5
12 Anna Dotlačilová Sokol Kladno 13 22 1.0 6.6 2.9 0.0 0.9/2.4 35.8 1.8
Simona Němcová Basket Ostrava 14 25 1.0 5.8 1.8 0.5 0.7/1.5 0.0* 1.5
Kristýna Rozumová BK Brandýs n.L. 13 26 1.0 5.5 2.2 0.0 1.2/2.7 42.3 1.7
Adéla Ježová Žabiny Brno B 12 24 1.0 5.9 2.4 0.1 0.9/1.8 0.0* 0.7
4 Lucie Ornstová Sokol Kladno 13 23 1.0 6.1 2.4 0.2 0.8/2.9 28.4 2.0
Nikol Procházková Loko Trutnov 13 24 1.0 5.8 2.3 0.0 1.3/4.4 30.5 1.0
17 Anežka Zemanová BCM Sokolov 14 24 1.0 5.8 2.4 0.0 1.0/2.5 37.7 1.1
13 Adina Hoduláková TJ Sokol Nusle 14 23 1.0 5.9 2.7 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.9
Natálie Pavlatová BK Karlovy Vary 14 23 1.0 5.9 2.5 0.0 0.9/3.3 27.6 2.0
17 Vendula Martínková Sojky Pelhřimov 14 24 1.0 5.6 2.4 0.0 0.8/2.0 37.5 1.5
Magdaléna Stašová SBŠ Ostrava 14 14 1.0 9.5 4.5 0.0 0.5/1.6 0.0* 0.9
Magdalena Vlčková BK Brandýs n.L. 14 12 1.0 10.8 4.1 0.0 2.7/4.0 66.7 0.7
Ema Vojancová Žabiny Brno B 13 25 1.0 5.2 2.0 0.0 1.1/2.7 39.7 1.8
Hana Korecká Žabiny Brno 14 27 1.0 4.8 2.0 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.0
Elena Pastýříková USK Praha 13 26 1.0 5.0 2.1 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.3
12 Tereza Macnerová BSK TJ Jičín 13 21 1.0 6.1 2.4 0.2 0.6/1.9 0.0* 3.1
Lucie Sobotová USK Praha 14 23 1.0 5.6 2.3 0.0 0.9/2.0 0.0* 1.9
74 Eliška Hrdličková Studánka Pardubice 13 28 1.0 4.5 1.8 0.0 0.9/2.1 41.4 1.3
Anna Zemanová BK Lvice Litoměřice 14 27 1.0 4.7 1.9 0.0 0.9/1.5 0.0* 1.9
Liliana Šedivcová HB Basket 13 20 1.0 6.3 2.7 0.1 0.7/1.5 0.0* 1.8
70 Amélie Ciprová Studánka Pardubice 13 14 1.0 8.9 4.0 0.0 0.9/3.1 30.2 2.0
Anna Malá Loko Trutnov 12 24 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.7
15 Terezie Zeidlerová Sokol Kladno 14 21 1.0 5.9 2.5 0.0 0.7/2.5 28.3 2.4
11 Kateřina Špičáková SK Bruntál 14 26 1.0 4.7 1.8 0.0 1.0/2.8 35.1 1.9
Michaela Koďousková Sokol H. Králové 14 27 1.0 4.5 1.7 0.2 0.6/1.4 0.0* 1.1
30 Tereza Němcová SK Bruntál 14 27 1.0 4.5 2.1 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.1
91 Amálie Houtová BK Levhartice Chomutov 14 24 1.0 5.0 1.7 0.4 0.5/1.3 0.0* 2.5
5 Lucie Řezníčková Sojky Pelhřimov 14 23 1.0 5.1 1.7 0.4 0.6/1.3 0.0* 1.7
Julie Táborská USK Praha 13 23 1.0 4.9 2.3 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.4
Eva Hasilová BK Havířov 13 23 1.0 4.9 2.0 0.0 0.9/2.4 36.4 0.9
Beata Přibylová Tygři Praha 13 25 1.0 4.5 1.8 0.0 0.8/2.6 28.8 1.0
16 Klára Tomíšková Sojky Pelhřimov 13 26 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.8
5 Markéta Pařízková FASTAV Zlín 12 26 1.0 4.3 1.7 0.0 0.8/1.3 0.0* 0.8
4 Amálie Voráčová FASTAV Zlín 14 25 1.0 4.4 2.0 0.0 0.4/1.3 0.0* 1.3
5 Lucie Dymáčková Sokol Kladno 14 13 1.0 8.5 3.3 0.2 1.2/3.4 36.4 1.6
71 Klára Zdobinská Studánka Pardubice 14 18 1.0 6.1 2.7 0.0 0.8/2.2 35.0 2.1
Adéla Kohoutová SKB Tišnov 14 24 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.5
12 Emma Smeets Sojky Pelhřimov 12 24 1.0 4.5 1.9 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.0
Sofia Sovová USK Praha 13 6 1.0 17.8 5.7 1.0 3.5/7.0 50.0 2.2
8 Klára Buličková KP Brno 14 25 1.0 4.3 2.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.4
Magdaléna Michaela Kulichová Sokol H. Králové 13 23 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.9
94 Eliška Sýkorová Studánka Pardubice 14 24 1.0 4.4 1.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.5
10 Aneta Zronková Sokol Kladno 14 20 1.0 5.3 2.2 0.1 0.6/1.6 0.0* 1.0
Veronika Bílová OSK Olomouc 13 25 1.0 4.2 1.9 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.1
Adéla Domašíková SBŠ Ostrava B 13 24 1.0 4.3 2.0 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.3
Mia Bendíková USK Praha 13 21 1.0 4.9 2.2 0.0 0.4/1.8 0.0* 2.4
Adéla Marková BC Slaný 14 22 1.0 4.6 1.7 0.0 1.3/3.9 32.9 2.9
98 Stella Klimešová BK Levhartice Chomutov 14 24 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.5
Barbora Velflová HB Basket 14 22 1.0 4.6 1.9 0.0 0.8/2.0 38.6 1.8
Kateřina Švancarová BK Brandýs n.L. 14 28 1.0 3.6 1.4 0.0 0.8/2.0 40.4 0.8
Kristýna Pokorná Sokol H. Králové 13 26 1.0 3.9 1.7 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.7
36 Beata Zítková KP Brno 14 23 1.0 4.3 1.7 0.1 0.4/1.7 0.0* 2.6
Lucie Trejbalová Loko Trutnov 13 22 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.7
22 Ilona Kazdová BSK TJ Jičín 12 25 1.0 3.9 1.7 0.0 0.6/2.1 26.9 3.0
2 Dora Sedláčková KP Brno 14 27 1.0 3.6 1.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.4
84 Anna Veronika Pátková BK Levhartice Chomutov 14 24 1.0 4.0 1.5 0.3 0.2/0.7 0.0* 1.3
12 Nela Němcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 27 1.0 3.6 1.4 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.4
Tereza Veselková SBŠ Ostrava B 13 25 1.0 3.8 1.6 0.0 0.6/1.7 0.0* 0.8
Sofie Poňuchálková BK Karlovy Vary 13 21 1.0 4.5 1.9 0.0 0.8/2.0 38.1 1.9
Jana Fialová Sokol H. Králové 14 27 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.8
Dominika Trunkátová SBŠ Ostrava B 13 26 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.3
27 Natálie Svobodová SK Bruntál 14 25 1.0 3.8 1.5 0.2 0.2/0.6 0.0* 0.8
Alice Jaworková K2 Prostějov 13 19 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.1
Natálie Poláchová BC Slaný 13 22 1.0 4.2 1.5 0.0 1.2/3.0 40.0 1.9
Laura Matuszková Žabiny Brno B 13 16 1.0 5.8 2.4 0.0 0.9/2.1 42.4 0.6
Eliška Dolejší BC Benešov 13 15 1.0 6.1 2.6 0.0 0.9/2.5 37.8 0.3
Amálie Slánská BC Benešov 13 20 1.0 4.5 1.9 0.0 0.7/1.9 0.0* 0.5
Laura Venigerová Basket Slovanka 14 11 1.0 8.2 3.3 0.3 0.8/1.8 0.0* 2.4
Matylda Bela Galiová BK Lvice Litoměřice 12 27 1.0 3.3 1.4 0.1 0.3/0.7 0.0* 1.2
Viktorie Trávníčková K2 Prostějov 13 10 1.0 9.0 3.9 0.1 0.9/3.5 25.7 1.4
17 Viola Motlíková DBaK 14 22 1.0 4.0 1.6 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.3
Adéla Kmeciková OSK Olomouc 13 27 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.9
Petra Dvořáčková SKB Tišnov 14 24 1.0 3.7 1.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.4
Barbora Adamcová Basket Slovanka 13 22 1.0 4.0 1.3 0.2 0.6/1.7 0.0* 1.9
Julie Chromá BK Karlovy Vary 13 21 1.0 4.1 1.8 0.0 0.5/1.6 0.0* 0.9
Sára Tuháčková BC Slaný 13 14 1.0 6.1 2.6 0.0 0.9/2.0 46.4 1.0
21 Eliška Stýblová FASTAV Zlín 14 17 1.0 4.9 2.4 0.0 0.1/1.0 0.0* 1.4
19 Eliška Holečková Sokol Kladno 13 24 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.8
Tereza Hubníková SBŠ Ostrava B 12 23 1.0 3.6 1.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.5
63 Sofie Hájková AŠ Mladá Boleslav 14 14 1.0 5.9 2.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 2.2
26 Adriana Hrušková TJ Sokol Nusle 14 23 1.0 3.6 1.4 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.5
Michaela Havlíčková BK Karlovy Vary 13 19 1.0 4.3 1.5 0.1 1.1/2.4 46.7 0.8
15 Stella Suchánková FASTAV Zlín 13 24 1.0 3.4 1.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.9
4 Barbora Nenutilová TJ Sokol Nusle 14 21 1.0 3.9 1.5 0.0 0.8/2.0 40.5 1.6
16 Nicol Urielová Studánka Pardubice 13 17 1.0 4.8 1.6 0.2 0.8/1.9 0.0* 1.1
Eliška Hovorková BC Benešov 14 19 1.0 4.2 1.6 0.1 0.7/2.5 29.8 1.6
32 Eliška Pohanová Sojky Pelhřimov 14 23 1.0 3.5 1.5 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.3
Rosa Schubertová Loko Trutnov 13 25 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
Alžběta Borkalová SBŠ Ostrava B 13 27 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Johana Diabelková Tygři Praha 13 27 1.0 2.9 1.0 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.6
9 Anna Holečková Sokol Kladno 13 19 1.0 4.2 1.8 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.2
Anna Olšáková BK Havířov 13 23 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.0
23 Alena Havlová DBaK 14 21 1.0 3.7 1.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.7
72 Nikola Řezáčová AŠ Mladá Boleslav 14 18 1.0 4.3 1.9 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.5
Klára Kuldová BC Benešov 14 20 1.0 3.9 1.6 0.0 0.8/2.3 32.6 1.1
80 Nicol Schovancová BK Levhartice Chomutov 13 16 1.0 4.8 1.9 0.0 0.9/2.3 40.5 1.4
Emily Christlová Loko Trutnov 14 13 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/1.1 0.0* 0.5
17 Anežka Kruntorádová Sokol Kladno 14 14 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.5
Michaela Hovorková BC Benešov 14 23 1.0 3.3 1.4 0.0 0.4/1.4 0.0* 0.7
Barbora Malečková SBŠ Ostrava 14 23 1.0 3.2 1.3 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.1
Michaela Streitová Žabiny Brno B 12 20 1.0 3.7 1.4 0.1 0.8/2.7 27.8 0.8
4 Nikola Bulisová AŠ Mladá Boleslav 14 18 1.0 4.1 1.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 3.8
20 Natálie Hartová Sojky Pelhřimov 13 24 1.0 3.0 1.4 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.7
Eliška Florčíková Basket Ostrava 13 14 1.0 5.0 2.1 0.0 0.9/3.1 27.9 1.6
Ema Petříková BK Brandýs n.L. 13 26 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.8
15 Aneta Hlaváčová AŠ Mladá Boleslav 13 25 1.0 2.8 1.1 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.0
33 Natálie Janišová Studánka Pardubice 14 26 1.0 2.7 1.0 0.1 0.4/0.5 0.0* 0.5
Gabriela Bořilová Basket Ostrava 14 19 1.0 3.6 1.7 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.8
22 Ema Pěcháčková KP Brno 13 23 1.0 3.0 1.1 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.2
Olívia Kinčíková BA Sparta Praha 13 21 1.0 3.2 1.1 0.0 1.0/3.2 29.4 1.6
Andrea Žídková KP Brno 13 20 1.0 3.4 1.2 0.2 0.4/0.8 0.0* 0.9
Hana Vávrová Basket Ostrava 14 25 1.0 2.7 1.0 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.9
60 Adéla Picková AŠ Mladá Boleslav 14 14 1.0 4.8 1.8 0.0 1.2/2.6 45.9 1.7
32 Nora Scharingerová TJ Sokol Nusle 13 18 1.0 3.7 1.3 0.2 0.4/1.1 0.0* 0.8
17 Aneta Ponerová BSK TJ Jičín 14 25 1.0 2.6 1.1 0.1 0.1/0.6 0.0* 2.2
Mariana Prokůpková Loko Trutnov 13 22 1.0 3.0 1.3 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.7
34 Karolína Schneiderová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 23 1.0 2.8 1.1 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.7
23 Vanesa Marie Michalová Sojky Pelhřimov 14 24 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/1.5 0.0* 2.0
Václava Zatloukalová BC Benešov 13 14 1.0 4.6 1.5 0.1 1.4/3.2 42.2 1.1
16 Adéla Valášková Sokol Kladno 14 11 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.4
11 Tereza Häcklová Sokol Kladno 13 21 1.0 3.0 1.2 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
18 Adriana Bradáčová KP Brno 13 15 1.0 4.3 1.7 0.1 0.4/3.1 13.0 2.5
3 Anna Kladišovská TJ Sokol Nusle 14 15 1.0 4.3 2.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
Tereza Zbrojová Tygři Praha 13 22 1.0 2.9 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
48 Martina Abtová BK Levhartice Chomutov 14 24 1.0 2.6 1.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.9
Aneta Kopecká BK Strakonice 13 23 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.0
7 Adéla Pelikánová DBaK 14 18 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.5
Barbora Čapková Basket Slovanka 13 22 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.6
57 Bára Abrahám AŠ Mladá Boleslav 14 19 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.1
Barbora Machálková Basket Ostrava 14 27 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.3
Natálie Steffková Basket Ostrava 13 22 1.0 2.8 1.1 0.0 0.4/1.5 0.0* 1.2
5 Klára Šustrová DBaK 14 23 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.1 0.0* 2.3
Marie Pawingerová BK Brandýs n.L. 13 27 1.0 2.2 0.9 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.6
Barbora Kozaková Panter Javorník 13 26 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.6
Anna Kmoníčková Basket Slovanka 14 22 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.9
Kristýna Šváchová BK Brandýs n.L. 13 19 1.0 3.1 1.1 0.1 0.8/1.8 0.0* 0.7
19 Klára Ježová FASTAV Zlín 13 17 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.5
Olesia Cherchelyuk Válečnice Děčín 14 24 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.5
Lucie Přivřelová SBŠ Ostrava B 13 15 1.0 3.9 1.7 0.0 0.5/0.9 0.0* 1.3
Dora Bartoňková Žabiny Brno 14 19 1.0 3.0 1.1 0.2 0.3/0.6 0.0* 0.6
Iva Ambrožová OSK Olomouc 13 24 1.0 2.4 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Bára Horáková Žabiny Brno B 13 21 1.0 2.7 1.0 0.1 0.3/1.3 0.0* 0.9
Štěpánka Štefková Panter Javorník 14 9 1.0 6.3 2.8 0.1 0.4/1.8 0.0* 2.0
Lucie Lazárková BC Benešov 13 16 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.3
Nikola Mervartová BC Slaný 13 13 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/3.1 25.0 0.9
Kristýna Viková Sokol H. Králové 14 24 1.0 2.3 0.8 0.2 0.1/0.4 0.0* 0.5
Natálie Zemánková K2 Prostějov 13 22 1.0 2.5 1.1 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.1
5 Rylee Margaret Meyer KP Brno 14 27 1.0 2.1 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Leontýna Hrubinová BK Brandýs n.L. 14 27 1.0 2.0 1.0 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.7
Klára Galovičová USK Praha 14 21 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.1
13 Karolína Klímová DBaK 14 24 1.0 2.3 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.6
5 Anežka Netíková BSK TJ Jičín 13 24 1.0 2.3 0.9 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.8
13 Justýna Hacklová Sokol Kladno 14 22 1.0 2.5 1.1 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.4
6 Justýna Klimešová SK Bruntál 14 22 1.0 2.5 0.8 0.0 0.9/2.1 41.3 2.7
Lucie Růžičková Žabiny Brno B 11 15 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.1
9 Dora Sýkorová DBaK 13 22 1.0 2.5 1.0 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.6
Pavlína Kuželová Loko Trutnov 14 20 1.0 2.7 1.1 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.3
Nicol Nikrmajerová BK Karlovy Vary 14 7 1.0 7.7 3.3 0.0 1.1/3.4 33.3 1.9
Lucie Mrvová BC Benešov 13 17 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/1.5 0.0* 0.5
Mariia Shelest HB Basket 13 24 1.0 2.2 0.9 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.2
18 Alžběta Soukupová Sokol Kladno 13 13 1.0 4.0 1.8 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.7
Jana Losmanová Panter Javorník 13 18 1.0 2.9 1.1 0.0 0.7/1.1 0.0* 1.3
Michaela Vilášková SBŠ Ostrava B 13 25 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.0
Melánie Knápková Basket Ostrava 13 10 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.3
Charlotte Divišová Žabiny Brno B 13 26 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.3
Karolína Berková BC Benešov 14 14 1.0 3.6 1.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.7
Izabela Hopjanová SBŠ Ostrava B 13 23 1.0 2.2 1.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.1
22 Jana Kučerová Sokol Kladno 13 18 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.9
Ema Šindlerová BK Havířov 14 28 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Anežka Víchová BC Slaný 14 13 1.0 3.9 1.8 0.0 0.2/0.7 0.0* 2.5
Eliška Čapková BK Strakonice 14 20 1.0 2.6 0.8 0.1 0.7/1.6 0.0* 0.0
Edita Richtrová BK Brandýs n.L. 14 23 1.0 2.2 1.0 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.6
Anna Formánková BC Slaný 13 15 1.0 3.4 1.3 0.1 0.7/1.6 0.0* 1.4
94 Lenka Lisá BK Levhartice Chomutov 14 19 1.0 2.6 1.2 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.7
Laura Kopová USK Praha 14 23 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.7
10 Viktorie Sedlářová KP Brno 13 17 1.0 2.9 1.4 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.6
96 Eliška Růžičková Studánka Pardubice 14 17 1.0 2.9 1.3 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.8
Isabela Nováková BC Slaný 14 22 1.0 2.2 1.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.8
28 Viktorie Vlková BCM Sokolov 13 24 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
25 Sara Hedvika Franzová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 21 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.2
Eliška Zimmermannová BK Karlovy Vary 14 20 1.0 2.4 0.7 0.2 0.4/1.1 0.0* 2.1
Viktoria Parmová USK Praha 13 18 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.7
Emma Prellová BA Sparta Praha 14 20 1.0 2.3 0.9 0.0 0.5/1.8 0.0*