Žákovská liga U14Ž

Základní informace

Kategorie
mladší žákyně U14
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 2
TJ Sokol Nusle
Basket Slovanka
28. 9. 2023
10:00
TJ Sokol Nusle Ondřej Melzer
Jáchym Povolný
38
99
8
18
15
50
30
77
Review
Skupina A 1. kolo 3
BK Karlovy Vary
BCM Sokolov
28. 9. 2023
11:00
SH BK Loko Karlovy Vary Lukáš Kalabza
Adéla Hejná
21
64
3
20
9
39
10
54
Review
Skupina A 1. kolo 1
DBaK
BK Strakonice
28. 9. 2023
12:30
Tělocvična 25. ZŠ Klaudia Aleksandra Karwowska
Michal Dub
52
70
17
13
29
30
37
55
Review
Skupina A 2. kolo 5
BK Strakonice
BCM Sokolov
16. 9. 2023
14:00
STARZ aréna Diana Kratochvílová
Daniel Tomášek
86
37
17
10
36
17
60
21
Review
Skupina A 2. kolo 6
TJ Sokol Nusle
BC Benešov
24. 10. 2023
17:50
TJ Sokol Nusle Ondřej Koc
Radomír Kohout
58
53
15
4
29
31
39
42
Review
Skupina A 2. kolo 4
DBaK
BK Karlovy Vary
13. 10. 2023
18:30
Tělocvična 25. ZŠ Michal Kuncl
Martin Kozel
74
16
17
2
34
3
60
10
Review
Skupina A 3. kolo 7
DBaK
BCM Sokolov
17. 9. 2023
10:00
Tělocvična 25. ZŠ Michal Kuncl
Jiří Jodl
58
26
15
4
34
12
50
15
Review
Skupina A 3. kolo 9
Basket Slovanka
BC Benešov
17. 9. 2023
10:00
ZŠ Hovorčovická Vladimir Samoylov
Jan Bartoš
55
24
13
2
30
5
45
10
Review
Skupina A 3. kolo 8
BK Strakonice
BK Karlovy Vary
3. 10. 2023
17:00
STARZ aréna Pavel Podhůrský
Petr Havlíček
91
39
23
11
51
13
77
29
Review
Skupina A 4. kolo 10
BK Karlovy Vary
BC Benešov
30. 9. 2023
13:00
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Roman Kinka
30
61
5
17
13
31
21
43
Review
Skupina A 4. kolo 11
DBaK
TJ Sokol Nusle
30. 9. 2023
13:00
Sportovní areál Prokopávka Plzeň Pavel Podhůrský
Veronika Šlaisová
88
45
14
16
45
29
58
34
Review
Skupina A 4. kolo 12
BK Strakonice
Basket Slovanka
30. 9. 2023
16:30
STARZ aréna Michal Pivovarský
Martin Šlehofer
67
59
20
13
34
31
50
46
Review
Skupina A 5. kolo 13
BCM Sokolov
BC Benešov
1. 10. 2023
08:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Petr Hovorka
62
50
12
13
29
27
40
39
Review
Skupina A 5. kolo 14
DBaK
Basket Slovanka
1. 10. 2023
09:00
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Podhůrský
Veronika Šlaisová
39
58
7
14
9
28
27
42
Review
Skupina A 5. kolo 15
BK Strakonice
TJ Sokol Nusle
1. 10. 2023
10:00
STARZ aréna Michal Pivovarský
Martin Šlehofer
100
41
17
11
45
22
76
29
Review
Skupina A 6. kolo 17
Basket Slovanka
BCM Sokolov
14. 10. 2023
11:00
ZŠ Hovorčovická Jan Lejčko
Kateřina Křemenová
78
27
20
6
45
12
58
20
Review
Skupina A 6. kolo 16
TJ Sokol Nusle
BK Karlovy Vary
14. 10. 2023
13:30
TJ Sokol Nusle Albert Jilg
Martin Kunc
61
21
18
2
35
6
45
12
Review
Skupina A 6. kolo 18
BC Benešov
DBaK
14. 10. 2023
17:00
SH Benešov Petr Frána
Jan Průša
32
59
14
10
18
26
25
41
Review
Skupina A 7. kolo 19
TJ Sokol Nusle
BCM Sokolov
15. 10. 2023
09:00
TJ Sokol Nusle Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
43
69
11
16
26
31
38
51
Review
Skupina A 7. kolo 20
Basket Slovanka
BK Karlovy Vary
15. 10. 2023
10:00
ZŠ Hovorčovická Miloslav Jon
Pavel Týř
103
14
17
2
47
8
62
12
Review
Skupina A 7. kolo 21
BC Benešov
BK Strakonice
15. 10. 2023
11:00
SH Benešov Petr Frána
Jan Průša
49
71
9
12
21
35
26
54
Review
Skupina A 8. kolo 23
Basket Slovanka
TJ Sokol Nusle
17. 11. 2023
10:00
TJ Sokol Nusle Michal Tesař
Richard Gottfried
92
33
24
8
53
16
73
25
Review
Skupina A 8. kolo 24
BCM Sokolov
BK Karlovy Vary
17. 11. 2023
10:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Tomáš Morávek
Jan Hendrych
74
43
24
6
42
13
65
28
Review
Skupina A 8. kolo 22
BK Strakonice
DBaK
17. 11. 2023
10:30
STARZ aréna Michal Kuncl
Martin Kozel
76
62
15
14
29
36
49
52
Review
Skupina A 9. kolo 26
BK Karlovy Vary
BK Strakonice
4. 11. 2023
11:00
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Dub
Fedor Lysov
27
73
4
27
6
43
13
62
Review
Skupina A 9. kolo 25
BCM Sokolov
DBaK
4. 11. 2023
11:45
Tělocvična Gymnázia Sokolov Matěj Heřman
Roman Kinka
42
65
11
15
18
28
31
43
Review
Skupina A 9. kolo 27
BC Benešov
Basket Slovanka
4. 11. 2023
14:00
SH Benešov Jan Lejčko
Michal Mainuš
14
75
8
16
10
40
12
61
Review
Skupina A 10. kolo 28
BK Karlovy Vary
DBaK
5. 11. 2023
09:15
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Dub
Fedor Lysov
9
63
0
18
0
28
3
44
Review
Skupina A 10. kolo 29
BCM Sokolov
BK Strakonice
5. 11. 2023
11:15
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Matěj Heřman
49
74
13
18
24
38
32
63
Review
Skupina A 10. kolo 30
BC Benešov
TJ Sokol Nusle
5. 11. 2023
13:00
SH Benešov Lukáš Balog
Klára Seidlová
70
48
12
9
27
26
46
40
Review
Skupina A 11. kolo 32
Basket Slovanka
DBaK
18. 11. 2023
12:30
ZŠ Hovorčovická Kateřina Křemenová
Barbora Loudová
62
49
14
16
33
30
50
38
Review
Skupina A 11. kolo 31
BC Benešov
BCM Sokolov
18. 11. 2023
13:00
SH Benešov František Kolář
Petr Frána
41
47
9
14
17
23
29
33
Review
Skupina A 11. kolo 33
TJ Sokol Nusle
BK Strakonice
18. 11. 2023
16:00
TJ Sokol Nusle Jakub Hejduk
Ondřej Melzer
47
76
10
16
20
31
33
61
Review
Skupina A 12. kolo 34
BC Benešov
BK Karlovy Vary
19. 11. 2023
09:00
SH Benešov Michal Tesař
Jan Neubauer
64
21
21
9
31
17
47
19
Review
Skupina A 12. kolo 35
TJ Sokol Nusle
DBaK
19. 11. 2023
09:00
TJ Sokol Nusle Jan Hošek
Ondřej Melzer
49
68
14
13
30
29
41
49
Review
Skupina A 12. kolo 36
Basket Slovanka
BK Strakonice
19. 11. 2023
13:00
ZŠ Na Slovance Fedor Lysov
David Volný
58
66
15
16
32
34
42
49
Review
Skupina A 13. kolo 39
BK Strakonice
BC Benešov
9. 12. 2023
11:00
STARZ aréna Martin Janda
Martin Šlehofer
82
51
19
13
41
32
60
44
Review
Skupina A 13. kolo 37
BCM Sokolov
TJ Sokol Nusle
9. 12. 2023
13:00
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Matěj Heřman
46
59
11
19
22
35
31
47
Review
Skupina A 13. kolo 38
BK Karlovy Vary
Basket Slovanka
9. 12. 2023
14:30
SH BK Loko Karlovy Vary Pavel Šenk
Jan Lejčko
18
63
7
12
9
30
12
48
Review
Skupina A 14. kolo 41
BCM Sokolov
Basket Slovanka
10. 12. 2023
09:30
Tělocvična Gymnázia Sokolov Roman Kinka
Matěj Heřman
34
60
12
11
17
34
28
47
Review
Skupina A 14. kolo 40
BK Karlovy Vary
TJ Sokol Nusle
10. 12. 2023
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Petr Skořepa
Ingrid Ašenbrenerová
23
86
4
24
6
41
15
64
Review
Skupina A 14. kolo 42
DBaK
BC Benešov
10. 12. 2023
14:00
Tělocvična 25. ZŠ Michal Horník
Pavel Matys
49
57
10
13
24
32
37
51
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
20 Nela Vitíková BSK TJ Jičín 13 20 1.0 26.5 10.6 1.3 1.7/3.3 50.8 1.0
Anna Fejksová Sokol H. Králové 14 18 1.0 24.6 10.4 0.2 3.0/5.6 53.5 1.9
Eliška Navrátilová Žabiny Brno 14 20 1.0 20.3 9.6 0.1 0.9/1.7 0.0* 1.0
Karolína Černošková Basket Ostrava 14 19 1.0 19.4 8.1 0.4 2.1/4.1 50.6 1.9
55 Anna Plačková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 19 1.0 19.4 8.1 0.4 2.1/3.1 67.8 1.1
Beáta Zdeňková SBŠ Ostrava 14 19 1.0 17.9 7.5 0.4 1.7/5.0 33.7 1.7
5 Lucie Svobodová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 20 1.0 17.0 6.7 0.6 2.0/4.3 46.5 2.3
67 Alice Matějková Studánka Pardubice 14 21 1.0 16.0 7.1 0.0 1.7/3.5 47.9 0.9
Tereza Svatoňová Basket Slovanka 14 19 1.0 17.4 6.2 0.8 2.5/6.1 41.4 2.2
Veronika Kocourková BK Havířov 13 19 1.0 16.2 7.5 0.0 1.3/3.4 37.5 1.2
Eliška Brudná BK Havířov 14 18 1.0 17.0 6.7 0.1 3.2/6.7 47.9 1.6
23 Simona Bociánová SK Bruntál 14 20 1.0 15.2 6.1 0.3 2.2/6.0 37.0 1.3
Valérie Heincová BK Havířov 14 18 1.0 16.8 8.1 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.9
Adéla Růžičková Žabiny Brno 14 18 1.0 16.4 7.6 0.0 1.3/2.3 54.8 0.8
Timea Tsameti SBŠ Ostrava 14 17 1.0 17.2 7.6 0.1 1.9/2.9 64.0 1.5
Mariana Landová Válečnice Děčín 13 17 1.0 17.2 7.4 0.0 2.5/6.7 37.7 2.1
Sára Machurová Tygři Praha 14 19 1.0 14.5 6.4 0.1 1.5/3.1 49.2 1.8
Ella Benýšková K2 Prostějov 13 16 1.0 17.0 6.8 0.2 2.9/7.4 39.5 2.1
Valerie Špicová Žabiny Brno 14 20 1.0 13.1 5.5 0.2 1.8/2.6 68.6 1.0
11 Klára Štanclová FASTAV Zlín 14 22 1.0 11.6 4.9 0.2 1.4/3.1 44.1 2.3
Johanka Grindlerová BK Lvice Litoměřice 14 11 1.0 23.1 9.5 0.3 3.2/5.2 61.4 1.4
Nikola Kaiserová BA Sparta Praha 14 14 1.0 17.7 7.5 0.3 1.9/4.4 41.9 2.9
Stella Výrková SBŠ Ostrava 14 21 1.0 11.8 5.1 0.2 1.0/2.4 41.2 1.0
Adéla Hrubá SBŠ Ostrava 14 20 1.0 12.1 5.6 0.1 0.7/1.6 0.0* 2.1
Elen Hortenzie Hopanová Basket Ostrava 14 18 1.0 13.1 5.7 0.1 1.4/4.5 32.1 1.9
Kateřina Rozsívalová Loko Trutnov 14 18 1.0 12.9 5.8 0.0 1.2/2.6 46.8 1.3
38 Sarah Radosavljević ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 14 1.0 16.6 6.9 0.1 2.4/4.1 59.6 2.2
Nikola Zamykalová OSK Olomouc 14 18 1.0 12.8 5.2 0.2 1.8/4.1 43.8 2.0
Lucie Petelová BK Strakonice 14 15 1.0 15.2 5.5 0.7 1.9/3.9 50.0 0.0
Olga Josefína Rozsívalová Žabiny Brno 14 20 1.0 11.2 4.3 0.6 0.9/1.4 0.0* 1.2
Vilma Malečková HB Basket 14 19 1.0 11.7 4.4 0.2 2.4/5.4 43.7 2.8
Tereza Slámová Žabiny Brno 14 16 1.0 13.8 6.3 0.2 0.8/1.3 0.0* 1.3
18 Lucie Makovcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 14 1.0 15.7 5.9 0.2 3.2/6.4 50.6 0.9
Ema Dyntarová BK Brandýs n.L. 14 19 1.0 11.6 3.9 0.5 2.3/3.8 58.9 1.5
4 Alžběta Baxová DBaK 14 19 1.0 11.6 5.0 0.1 1.4/3.8 37.5 1.9
Bára Mrázová BK Strakonice 14 16 1.0 13.5 6.1 0.0 1.4/2.7 51.2 0.0
Vendula Salaková Válečnice Děčín 14 16 1.0 13.5 5.6 0.3 1.6/3.9 41.9 0.9
Justýna Lorencová OSK Olomouc 14 21 1.0 10.2 3.4 0.8 1.2/2.6 46.3 1.6
Ema Novotná BK Brandýs n.L. 14 19 1.0 11.3 4.1 0.2 2.6/4.8 53.8 1.1
98 Klára Šimůnková Studánka Pardubice 14 22 1.0 9.7 4.5 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.7
23 Penny Makovičková BCM Sokolov 13 18 1.0 11.3 3.6 0.7 1.9/3.4 56.5 1.3
Tereza Pantůčková Tygři Praha 14 18 1.0 11.1 4.7 0.0 1.7/3.3 50.8 1.9
Nikola Drasnarová BC Slaný 14 16 1.0 12.4 5.4 0.0 1.7/4.1 40.9 2.6
11 Matylda Sacherová TJ Sokol Nusle 14 15 1.0 13.1 4.9 0.7 1.1/3.1 34.8 2.7
8 Kateřina Rájková Sokol Kladno 13 14 1.0 14.0 6.3 0.0 1.4/4.2 33.9 1.7
Nella Pencáková Sokol H. Králové 13 16 1.0 12.1 4.7 0.5 1.3/2.3 54.1 2.6
21 Nela Trybenekrová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 14 1.0 13.6 6.4 0.0 0.8/3.4 22.9 2.0
Timea Valerie Király BK Lvice Litoměřice 14 16 1.0 11.9 4.0 0.7 1.8/3.7 49.2 1.7
Kristýna Štiftová Basket Ostrava 14 19 1.0 10.0 3.7 0.3 1.6/3.7 42.9 1.4
6 Emma Podhrázská BCM Sokolov 14 18 1.0 10.4 4.2 0.2 1.4/3.2 43.1 2.2
Alexandra Antonická KP Brno 14 17 1.0 10.9 4.2 0.2 1.9/3.4 55.2 1.2
Kateřina Zemanová BK Strakonice 14 16 1.0 11.5 4.0 0.6 1.6/3.3 50.0 0.0
Rozálie Mustarová SBŠ Ostrava 14 21 1.0 8.8 3.3 0.4 1.0/2.3 45.8 1.8
Simona Novotná BK Brandýs n.L. 13 19 1.0 9.6 3.9 0.0 1.8/4.4 41.7 2.7
14 Lilly Sofie Šímová DBaK 14 19 1.0 9.6 4.1 0.0 1.4/3.7 38.0 1.8
Lenka Myšíková OSK Olomouc 14 21 1.0 8.7 4.0 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.3
Nela Sumcová Panter Javorník 14 17 1.0 10.6 4.8 0.1 0.9/2.8 34.0 2.5
Amy Elizabeth Springthorpe Basket Slovanka 14 19 1.0 9.4 3.7 0.3 1.2/2.1 55.0 2.1
Veronika Plutová Basket Ostrava 14 19 1.0 9.4 4.1 0.1 1.1/3.4 30.8 2.1
Adéla Mlejnková Sokol H. Králové 14 18 1.0 9.7 3.5 0.7 0.7/1.2 0.0* 1.7
Kateřina Procházková Basket Slovanka 14 17 1.0 10.2 3.6 0.2 2.4/4.5 53.9 2.4
Karolína Mendelová KP Brno 14 18 1.0 9.5 3.1 0.7 1.3/2.1 62.2 3.2
Adéla Chalupová HB Basket 14 18 1.0 9.4 3.7 0.2 1.6/3.8 41.2 1.6
Kaiba Bílková SBŠ Ostrava B 13 16 1.0 10.6 4.8 0.1 0.8/1.1 0.0* 1.6
Bára Chrapková SBŠ Ostrava 14 13 1.0 12.9 5.9 0.1 0.8/2.4 35.5 1.9
Hana Malenová Žabiny Brno 14 19 1.0 8.7 3.9 0.1 0.8/1.8 0.0* 0.8
Nina Nevečeřalová Válečnice Děčín 13 17 1.0 9.8 4.5 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.6
Kateřina Kočičková Žabiny Brno 14 19 1.0 8.6 3.8 0.2 0.4/1.1 0.0* 1.7
Nikola Zahradníčková OSK Olomouc 14 9 1.0 18.0 6.1 1.3 1.8/3.7 48.5 1.4
Michaela Musilová Žabiny Brno B 13 16 1.0 10.1 3.8 0.2 1.9/5.4 34.9 1.3
Magdaléna Vybíralová Basket Ostrava 14 14 1.0 11.4 5.1 0.1 0.7/3.1 23.3 1.5
45 Tereza Mazancová Sojky Pelhřimov 13 18 1.0 8.8 3.7 0.0 1.4/3.4 41.0 0.4
Kateřina Bednářová Tygři Praha 14 16 1.0 9.9 4.5 0.0 0.9/2.4 39.5 1.3
18 Tereza Mladá AŠ Mladá Boleslav 12 13 1.0 12.2 5.0 0.0 2.2/5.8 37.3 0.4
10 Luisa Ročková TJ Sokol Nusle 14 15 1.0 10.5 4.0 0.3 1.5/2.7 55.0 2.5
15 Terezie Janovská Studánka Pardubice 14 18 1.0 8.7 3.0 0.4 1.4/2.4 58.1 1.8
Karolína Smrčková HB Basket 14 15 1.0 10.5 3.9 0.3 1.9/5.0 38.7 1.9
37 Tereza Horná Studánka Pardubice 14 21 1.0 7.4 2.5 0.5 0.9/2.2 41.3 1.7
Sofie Novotná Basket Slovanka 14 19 1.0 8.2 2.9 0.6 0.6/1.4 0.0* 1.4
Ema Kutinová Tygři Praha 13 17 1.0 9.1 4.1 0.1 0.8/1.6 0.0* 1.5
Eliška Víchová BC Slaný 14 16 1.0 9.6 4.1 0.1 1.2/3.4 35.2 1.4
36 Emma Bělohubá AŠ Mladá Boleslav 14 12 1.0 12.8 5.4 0.0 2.0/7.0 28.6 2.8
6 Kateřina Tomíšková Sojky Pelhřimov 13 17 1.0 9.0 2.8 0.3 2.5/5.6 43.8 2.0
17 Veronika Zimáková FASTAV Zlín 13 20 1.0 7.7 2.8 0.2 1.5/2.9 50.0 2.0
Julie Skřivanová Loko Trutnov 14 19 1.0 8.0 3.7 0.0 0.5/2.6 20.4 2.7
Sofie Pencáková Sokol H. Králové 13 16 1.0 9.4 3.8 0.3 0.8/1.9 0.0* 1.8
88 Julie Lípová BK Levhartice Chomutov 13 12 1.0 12.4 5.3 0.0 1.8/3.7 47.7 1.1
9 Lucie Palová SK Bruntál 14 19 1.0 7.8 3.4 0.0 1.0/2.2 45.2 2.5
19 Natálie Kavková Studánka Pardubice 14 20 1.0 7.4 2.7 0.6 0.3/0.9 0.0* 2.4
10 Tereza Bláhová BSK TJ Jičín 14 20 1.0 7.4 2.8 0.2 1.3/3.0 43.3 1.3
Isabella Martinková BK Havířov 13 21 1.0 7.0 3.1 0.0 0.8/2.2 34.8 1.1
Adéla Kárová OSK Olomouc 12 19 1.0 7.7 2.8 0.0 2.0/3.6 55.1 0.3
Aneta Jägrová Válečnice Děčín 14 16 1.0 9.1 4.1 0.1 0.5/1.8 0.0* 2.7
Sára Vaňková Sokol H. Králové 13 14 1.0 10.3 4.6 0.0 1.0/2.6 38.9 1.4
Natálie Vejrová Sokol H. Králové 14 18 1.0 8.0 3.7 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.1
22 Valentina Vyplelová FASTAV Zlín 14 20 1.0 7.1 3.3 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.3
Viktorie Červenková BC Benešov 14 15 1.0 9.4 3.0 0.3 2.4/4.7 51.4 1.0
Tereza Slezáková SBŠ Ostrava 14 15 1.0 9.3 4.0 0.1 0.9/1.6 0.0* 1.8
Veronika Holínová BK Strakonice 14 14 1.0 10.0 4.2 0.1 1.1/2.6 44.4 0.0
Sofie Suchopárková BC Slaný 14 12 1.0 11.6 4.7 0.0 2.3/5.0 45.0 1.3
22 Natalie Kheilová BCM Sokolov 14 15 1.0 9.3 3.9 0.0 1.5/3.0 51.1 2.3
Magdaléna Gábiková BK Strakonice 14 15 1.0 9.3 4.4 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.0
Barbora Tejmarová USK Praha 13 15 1.0 9.1 4.0 0.0 1.1/2.2 51.5 1.6
Natálie Outratová SBŠ Ostrava 14 21 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.9
11 Nikol Šimlová DBaK 14 18 1.0 7.4 3.1 0.3 0.5/1.6 0.0* 1.2
18 Tereza Jasińska BSK TJ Jičín 13 20 1.0 6.7 3.1 0.1 0.4/1.4 0.0* 1.8
22 Julie Kalinová TJ Sokol Nusle 14 13 1.0 10.2 4.6 0.1 0.7/2.5 27.3 2.6
3 Anna Vičíková FASTAV Zlín 13 22 1.0 6.0 2.4 0.1 0.8/2.1 37.0 1.9
Veronika Procházková USK Praha 14 17 1.0 7.8 3.5 0.0 0.7/1.5 0.0* 0.7
Magdalena Vlčková BK Brandýs n.L. 14 12 1.0 10.8 4.1 0.0 2.7/4.0 66.7 0.7
Amálie Pečtová SBŠ Ostrava B 13 17 1.0 7.6 3.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.9
31 Kristýna Rutschová Sojky Pelhřimov 14 14 1.0 9.2 2.6 0.3 3.1/5.0 61.4 0.7
Tereza Korbelová KP Brno 14 17 1.0 7.6 2.4 0.5 1.2/2.4 48.8 2.4
21 Františka Baborovská BCM Sokolov 14 17 1.0 7.5 3.1 0.0 1.3/2.4 55.0 1.4
Aneta Roháčová BC Slaný 13 16 1.0 7.9 3.4 0.1 1.0/2.9 34.0 1.7
9 Natálie Vaněčková FASTAV Zlín 14 15 1.0 8.3 3.7 0.1 0.7/1.8 0.0* 2.0
10 Veronika Marková Studánka Pardubice 14 20 1.0 6.3 2.2 0.6 0.2/0.7 0.0* 1.1
Eliška Urbanová BC Benešov 14 14 1.0 8.9 4.1 0.0 0.8/2.6 30.6 2.5
Anna Wojnarowská SBŠ Ostrava B 12 16 1.0 7.8 3.3 0.1 0.8/2.1 35.3 1.8
Tereza Činková Válečnice Děčín 13 15 1.0 8.3 3.3 0.3 0.7/1.4 0.0* 1.4
Kristýna Rozumová BK Brandýs n.L. 13 18 1.0 6.9 2.9 0.0 1.0/2.3 43.9 1.8
Ellen Krausová Tygři Praha 14 13 1.0 9.5 4.3 0.2 0.4/1.1 0.0* 2.2
Sára Mocová Basket Slovanka 14 17 1.0 7.2 3.2 0.1 0.6/1.4 0.0* 1.2
Aneta Janáková SBŠ Ostrava B 13 14 1.0 8.7 3.9 0.0 1.0/2.1 46.7 1.3
22 Karolína Jurková SK Bruntál 14 22 1.0 5.5 2.4 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.3
Eliška Horká Žabiny Brno B 13 20 1.0 6.1 2.4 0.0 1.3/4.1 30.5 2.5
Hana Pešková Tygři Praha 14 15 1.0 8.0 3.5 0.0 0.9/2.1 45.2 1.1
Sára Obadalová USK Praha 14 17 1.0 7.1 3.2 0.0 0.7/2.5 27.9 1.9
Natálie Srchová Sokol H. Králové 14 16 1.0 7.4 2.8 0.3 1.2/2.0 59.4 2.8
16 Barbora Houdková DBaK 13 17 1.0 7.0 3.4 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.0
Nika Svobodová BK Lvice Litoměřice 14 13 1.0 9.2 4.0 0.0 1.2/2.8 41.7 0.9
Adéla Ježová Žabiny Brno B 12 19 1.0 6.2 2.5 0.1 0.9/1.5 0.0* 0.6
Heda Ospalá Žabiny Brno 14 19 1.0 6.2 2.8 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.3
Ema Haflantová Panter Javorník 14 10 1.0 11.5 5.4 0.1 0.4/1.4 0.0* 2.4
Emma Maurencová Válečnice Děčín 14 10 1.0 11.5 4.5 0.5 1.0/1.5 0.0* 1.4
Magdaléna Stašová SBŠ Ostrava 14 10 1.0 11.4 5.4 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.0
11 Šárka Bromová Sojky Pelhřimov 14 21 1.0 5.4 2.2 0.2 0.3/1.6 0.0* 3.1
Eliška Ličková SBŠ Ostrava B 13 11 1.0 10.3 4.4 0.3 0.7/2.5 29.6 0.9
68 Sofia Jelínková Studánka Pardubice 14 15 1.0 7.5 3.6 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.3
Anna Duchoslavová SKB Tišnov 13 19 1.0 5.8 2.4 0.0 1.0/2.6 38.0 2.4
Zuzana Piliarová Žabiny Brno 14 17 1.0 6.5 2.8 0.1 0.5/1.5 0.0* 0.1
17 Vendula Martínková Sojky Pelhřimov 14 19 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/2.2 35.7 1.7
23 Leontýna Houšková TJ Sokol Nusle 14 18 1.0 6.1 2.2 0.4 0.6/1.3 0.0* 2.4
19 Zuzana Jílková ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 19 1.0 5.7 2.5 0.1 0.5/1.2 0.0* 1.8
Kamila Doležalová Žabiny Brno 14 18 1.0 5.9 2.7 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.7
4 Lucie Ornstová Sokol Kladno 13 18 1.0 5.9 2.3 0.2 0.7/2.5 28.9 2.1
8 Natálie Řeháková BSK TJ Jičín 14 17 1.0 6.2 2.6 0.2 0.4/1.4 0.0* 2.5
Natálie Brabencová Tygři Praha 14 19 1.0 5.5 2.5 0.0 0.6/1.9 0.0* 0.8
70 Amélie Ciprová Studánka Pardubice 13 11 1.0 9.5 4.3 0.0 1.0/3.2 31.4 1.8
Nicole Jedlička K2 Prostějov 13 14 1.0 7.5 3.0 0.1 1.3/4.8 26.9 3.6
12 Anna Dotlačilová Sokol Kladno 13 17 1.0 6.1 2.6 0.0 0.9/2.2 42.1 1.6
Kristýna Civínová Tygři Praha 14 17 1.0 6.1 2.8 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.2
13 Adina Hoduláková TJ Sokol Nusle 14 17 1.0 6.1 2.7 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.1
Polina Dybkina BA Sparta Praha 14 14 1.0 7.3 2.8 0.1 1.5/5.1 29.2 3.4
Nela Hlaváčová Žabiny Brno B 13 12 1.0 8.5 3.7 0.1 0.9/3.3 27.5 1.3
Michaela Koďousková Sokol H. Králové 14 17 1.0 6.0 2.4 0.2 0.6/1.5 0.0* 1.2
Simona Němcová Basket Ostrava 14 17 1.0 5.9 1.9 0.5 0.6/1.5 0.0* 1.6
Klára Buličková KP Brno 14 20 1.0 5.0 2.3 0.0 0.4/0.9 0.0* 2.2
Alena Kudová Žabiny Brno B 13 18 1.0 5.4 2.2 0.0 1.0/2.9 34.0 0.8
Kateřina Pleyerová BK Lvice Litoměřice 14 16 1.0 6.1 3.0 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.6
5 Markéta Pařízková FASTAV Zlín 12 22 1.0 4.5 1.7 0.0 1.0/1.4 0.0* 0.7
Anna Malá Loko Trutnov 12 19 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.6
Lucie Magyaricsová BK Havířov 14 17 1.0 5.5 2.6 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.1
74 Eliška Hrdličková Studánka Pardubice 13 19 1.0 4.9 1.9 0.1 0.9/2.2 41.5 1.2
Katka Adamcová Válečnice Děčín 14 13 1.0 7.1 2.1 0.4 1.8/3.7 47.9 3.2
Jana Fialová Sokol H. Králové 14 17 1.0 5.4 2.6 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.9
30 Tereza Němcová SK Bruntál 14 21 1.0 4.4 2.0 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.0
Valérie Hátlová BK Strakonice 14 14 1.0 6.5 2.6 0.1 1.1/2.9 40.0 0.0
17 Anežka Zemanová BCM Sokolov 14 18 1.0 5.1 2.2 0.0 0.7/2.3 31.7 1.2
5 Lucie Řezníčková Sojky Pelhřimov 14 18 1.0 5.1 1.6 0.5 0.4/1.1 0.0* 1.9
Amálie Bedřichová SKB Tišnov 14 16 1.0 5.7 2.4 0.0 0.9/2.5 37.5 1.9
94 Eliška Sýkorová Studánka Pardubice 14 17 1.0 5.3 2.4 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.5
Nikol Procházková Loko Trutnov 13 19 1.0 4.7 1.8 0.0 1.1/4.1 26.0 0.8
Laura Venigerová Basket Slovanka 14 11 1.0 8.2 3.3 0.3 0.8/1.8 0.0* 2.4
16 Klára Tomíšková Sojky Pelhřimov 13 21 1.0 4.2 2.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.8
Kateřina Švancarová BK Brandýs n.L. 14 20 1.0 4.5 1.7 0.0 1.1/2.4 43.8 0.9
Vanesa Podracká USK Praha 14 12 1.0 7.4 3.0 0.1 1.2/2.8 41.2 1.7
12 Tereza Macnerová BSK TJ Jičín 13 16 1.0 5.5 2.3 0.1 0.5/1.9 0.0* 3.2
Natálie Pavlatová BK Karlovy Vary 14 15 1.0 5.9 2.5 0.0 0.8/3.4 23.5 1.9
8 Natálie Machová BCM Sokolov 14 17 1.0 5.2 2.1 0.0 0.9/2.7 34.8 2.1
Eliška Baumruková BK Lvice Litoměřice 13 13 1.0 6.6 3.2 0.0 0.3/1.0 0.0* 2.4
Ema Vojancová Žabiny Brno B 13 17 1.0 5.1 2.0 0.0 1.1/2.8 37.5 1.5
12 Emma Smeets Sojky Pelhřimov 12 19 1.0 4.5 1.9 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.1
11 Kateřina Špičáková SK Bruntál 14 20 1.0 4.3 1.6 0.1 0.9/3.0 30.0 1.7
Elena Pastýříková USK Praha 13 17 1.0 5.0 2.1 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.1
15 Terezie Zeidlerová Sokol Kladno 14 17 1.0 4.9 2.1 0.0 0.8/2.4 32.5 2.3
Beata Zítková KP Brno 14 18 1.0 4.6 1.9 0.1 0.5/1.8 0.0* 2.8
Eliška Dolejší BC Benešov 13 13 1.0 6.4 2.7 0.0 1.0/2.4 41.9 0.3
Liliana Šedivcová HB Basket 13 13 1.0 6.3 2.8 0.1 0.5/1.0 0.0* 1.8
Adéla Domašíková SBŠ Ostrava B 13 19 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.1
4 Amálie Voráčová FASTAV Zlín 14 19 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.6
Adéla Kohoutová SKB Tišnov 14 19 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.5
12 Nela Němcová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 16 1.0 5.1 2.1 0.0 0.9/2.2 42.9 1.3
Beata Přibylová Tygři Praha 13 17 1.0 4.8 1.9 0.1 0.8/2.9 28.0 1.0
Barbora Velflová HB Basket 14 15 1.0 5.3 2.2 0.0 0.9/2.4 36.1 1.5
84 Anna Veronika Pátková BK Levhartice Chomutov 14 18 1.0 4.4 1.6 0.3 0.3/0.8 0.0* 1.2
Kristýna Pokorná Sokol H. Králové 13 16 1.0 4.9 2.1 0.1 0.4/0.7 0.0* 2.0
Lucie Sobotová USK Praha 14 17 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.2 0.0* 2.1
Adéla Kmeciková OSK Olomouc 13 21 1.0 3.7 1.7 0.0 0.2/1.0 0.0* 0.8
91 Amálie Houtová BK Levhartice Chomutov 14 18 1.0 4.3 1.4 0.3 0.6/1.4 0.0* 2.7
23 Alena Havlová DBaK 14 17 1.0 4.5 1.9 0.1 0.5/0.9 0.0* 1.7
98 Stella Klimešová BK Levhartice Chomutov 14 18 1.0 4.2 1.9 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.6
Julie Táborská USK Praha 13 15 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.1
Magdaléna Michaela Kulichová Sokol H. Králové 13 13 1.0 5.7 2.5 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.7
5 Lucie Dymáčková Sokol Kladno 14 9 1.0 8.2 3.3 0.1 1.2/3.1 39.3 1.7
Hana Korecká Žabiny Brno 14 16 1.0 4.6 2.0 0.1 0.4/0.6 0.0* 1.1
15 Stella Suchánková FASTAV Zlín 13 20 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/1.8 0.0* 0.7
Sofie Poňuchálková BK Karlovy Vary 13 14 1.0 5.1 2.1 0.0 1.0/2.6 38.9 1.8
Šárka Štětinová BC Benešov 14 14 1.0 5.1 2.4 0.0 0.3/1.6 0.0* 0.8
Dominika Trunkátová SBŠ Ostrava B 13 18 1.0 4.0 1.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 0.9
26 Adriana Hrušková TJ Sokol Nusle 14 17 1.0 4.2 1.7 0.1 0.6/1.8 0.0* 1.4
10 Aneta Zronková Sokol Kladno 14 15 1.0 4.7 1.9 0.1 0.5/1.5 0.0* 0.8
Laura Matuszková Žabiny Brno B 13 12 1.0 5.9 2.6 0.0 0.8/1.9 0.0* 0.6
Tereza Veselková SBŠ Ostrava B 13 17 1.0 4.1 1.7 0.0 0.7/1.7 0.0* 0.9
Anna Zemanová BK Lvice Litoměřice 14 15 1.0 4.7 2.1 0.0 0.5/1.2 0.0* 1.7
Veronika Bílová OSK Olomouc 13 19 1.0 3.6 1.6 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.1
19 Eliška Holečková Sokol Kladno 13 19 1.0 3.6 1.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.8
Lucie Trejbalová Loko Trutnov 13 17 1.0 4.0 1.6 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.7
Dora Sedláčková KP Brno 14 21 1.0 3.2 1.5 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.2
Julie Kousalíková Tygři Praha 14 11 1.0 6.0 2.7 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.5
33 Natálie Janišová Studánka Pardubice 14 20 1.0 3.3 1.3 0.2 0.3/0.4 0.0* 0.6
Eliška Hovorková BC Benešov 14 15 1.0 4.3 1.6 0.1 0.7/2.5 29.7 1.3
4 Nikola Bulisová AŠ Mladá Boleslav 14 14 1.0 4.6 2.2 0.0 0.1/0.9 0.0* 3.5
16 Adéla Valášková Sokol Kladno 14 11 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/0.5 0.0* 1.4
Rosa Schubertová Loko Trutnov 13 20 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
27 Natálie Svobodová SK Bruntál 14 19 1.0 3.3 1.4 0.1 0.3/0.5 0.0* 0.8
17 Anežka Kruntorádová Sokol Kladno 14 11 1.0 5.7 2.5 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.3
Gabriela Bořilová Basket Ostrava 14 17 1.0 3.7 1.8 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.8
Adéla Marková BC Slaný 14 17 1.0 3.7 1.4 0.0 1.0/3.2 30.9 2.8
22 Ilona Kazdová BSK TJ Jičín 12 20 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/2.0 35.0 3.0
9 Anna Holečková Sokol Kladno 13 14 1.0 4.4 1.9 0.0 0.7/2.1 34.5 2.1
Amálie Slánská BC Benešov 13 15 1.0 4.1 1.7 0.0 0.7/1.9 0.0* 0.5
Mia Bendíková USK Praha 13 13 1.0 4.8 2.2 0.0 0.3/1.5 0.0* 2.5
Alžběta Borkalová SBŠ Ostrava B 13 20 1.0 3.1 1.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
32 Eliška Pohanová Sojky Pelhřimov 14 18 1.0 3.4 1.5 0.1 0.2/1.0 0.0* 1.2
Eva Hasilová BK Havířov 13 16 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/2.1 33.3 1.0
Alice Jaworková K2 Prostějov 13 15 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.1
Andrea Žídková KP Brno 13 17 1.0 3.5 1.2 0.2 0.5/0.8 0.0* 0.9
Barbora Malečková SBŠ Ostrava 14 17 1.0 3.4 1.5 0.1 0.2/0.7 0.0* 2.4
Adriana Bradáčová KP Brno 13 14 1.0 4.1 1.6 0.1 0.4/3.0 11.9 2.5
Natálie Poláchová BC Slaný 13 17 1.0 3.4 1.2 0.0 0.9/2.3 38.5 1.5
Štěpánka Štefková Panter Javorník 14 9 1.0 6.3 2.8 0.1 0.4/1.8 0.0* 2.0
Sára Tuháčková BC Slaný 13 11 1.0 5.1 2.3 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.9
Natálie Steffková Basket Ostrava 13 17 1.0 3.3 1.5 0.0 0.4/1.7 0.0* 1.4
Michaela Havlíčková BK Karlovy Vary 13 11 1.0 5.1 1.8 0.0 1.5/3.0 48.5 0.6
Ema Pěcháčková KP Brno 13 19 1.0 2.9 1.2 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.4
4 Barbora Nenutilová TJ Sokol Nusle 14 16 1.0 3.5 1.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.5
34 Karolína Schneiderová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 14 1.0 3.9 1.5 0.1 0.7/1.1 0.0* 0.9
71 Klára Zdobinská Studánka Pardubice 14 11 1.0 5.0 2.2 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.8
Julie Chromá BK Karlovy Vary 13 13 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/2.0 26.9 1.2
72 Nikola Řezáčová AŠ Mladá Boleslav 14 13 1.0 4.2 1.9 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.8
Eliška Florčíková Basket Ostrava 13 10 1.0 5.4 2.3 0.0 0.8/2.7 29.6 1.9
3 Anna Kladišovská TJ Sokol Nusle 14 13 1.0 4.2 2.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.9
11 Tereza Häcklová Sokol Kladno 13 16 1.0 3.3 1.4 0.1 0.4/0.9 0.0* 1.2
Ema Petříková BK Brandýs n.L. 13 18 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.8
Matylda Bela Galiová BK Lvice Litoměřice 12 14 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.2
23 Vanesa Marie Michalová Sojky Pelhřimov 14 20 1.0 2.7 1.2 0.1 0.2/1.7 0.0* 2.0
60 Adéla Picková AŠ Mladá Boleslav 14 10 1.0 5.3 1.9 0.0 1.5/2.9 51.7 1.9
Lucie Přivřelová SBŠ Ostrava B 13 14 1.0 3.7 1.6 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.4
5 Klára Šustrová DBaK 14 16 1.0 3.3 1.2 0.0 0.9/1.6 0.0* 1.9
Mariana Prokůpková Loko Trutnov 13 17 1.0 3.0 1.4 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.8
7 Adéla Pelikánová DBaK 14 12 1.0 4.2 1.9 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.3
Kristýna Šváchová BK Brandýs n.L. 13 11 1.0 4.5 1.6 0.0 1.3/2.4 53.8 1.0
18 Alžběta Soukupová Sokol Kladno 13 10 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/1.7 0.0* 0.9
17 Viola Motlíková DBaK 14 15 1.0 3.3 1.6 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.8
Petra Dvořáčková SKB Tišnov 14 19 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.6
20 Natálie Hartová Sojky Pelhřimov 13 20 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.9
Michaela Hovorková BC Benešov 14 16 1.0 3.1 1.3 0.0 0.6/1.8 0.0* 0.9
Hana Vávrová Basket Ostrava 14 17 1.0 2.9 1.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Michaela Streitová Žabiny Brno B 12 15 1.0 3.3 1.2 0.0 0.9/2.9 29.5 1.0
Dora Bartoňková Žabiny Brno 14 12 1.0 4.0 1.4 0.3 0.4/0.5 0.0* 0.8
15 Aneta Hlaváčová AŠ Mladá Boleslav 13 19 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 2.0
Anežka Víchová BC Slaný 14 12 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.4
Barbora Machálková Basket Ostrava 14 19 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.3
Kristýna Viková Sokol H. Králové 14 15 1.0 3.1 1.1 0.3 0.2/0.7 0.0* 0.7
Barbora Adamcová Basket Slovanka 13 14 1.0 3.4 1.3 0.1 0.6/1.5 0.0* 1.5
Lucie Růžičková Žabiny Brno B 11 10 1.0 4.7 2.1 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.0
25 Sara Hedvika Franzová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 13 14 1.0 3.3 1.4 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.4
Emily Christlová Loko Trutnov 14 10 1.0 4.6 2.1 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.3
Eliška Stýblová FASTAV Zlín 14 12 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.3
63 Sofie Hájková AŠ Mladá Boleslav 14 9 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.0
Viktorie Sedlářová KP Brno 13 15 1.0 3.0 1.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.7
Barbora Kozaková Panter Javorník 13 19 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.6
Václava Zatloukalová BC Benešov 13 11 1.0 4.0 1.5 0.0 1.1/2.6 41.4 1.4
Klára Kuldová BC Benešov 14 13 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 0.9
Iva Ambrožová OSK Olomouc 13 18 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.8
94 Lenka Lisá BK Levhartice Chomutov 14 15 1.0 2.9 1.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.5
23 Marie Vaňhová Sokol Kladno 13 8 1.0 5.4 2.3 0.0 0.9/2.5 35.0 0.9
13 Justýna Hacklová Sokol Kladno 14 17 1.0 2.5 1.1 0.0 0.4/1.2 0.0* 1.4
Berenika Pokorná OSK Olomouc 13 15 1.0 2.9 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.1
21 Klára Ježová FASTAV Zlín 13 13 1.0 3.3 1.6 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.8
Marie Pawingerová BK Brandýs n.L. 13 19 1.0 2.3 1.1 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.7
Tereza Zbrojová Tygři Praha 13 14 1.0 3.1 1.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Aneta Kopecká BK Strakonice 13 13 1.0 3.3 1.4 0.1 0.3/0.8 0.0* 0.0
9 Dora Sýkorová DBaK 13 17 1.0 2.5 1.0 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.5
Edita Richtrová BK Brandýs n.L. 14 16 1.0 2.7 1.3 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.6
Ema Šindlerová BK Havířov 14 21 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
Anna Olšáková BK Havířov 13 17 1.0 2.5 1.1 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.2
Izabela Hopjanová SBŠ Ostrava B 13 15 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.1
Pavlína Kuželová Loko Trutnov 14 15 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.5
Elen Zdražilová BC Benešov 13 15 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.1
Lucie Lazárková BC Benešov 13 12 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.9
Anna Formánková BC Slaný 13 13 1.0 3.2 1.1 0.1 0.8/1.8 0.0* 1.5
57 Bára Abrahám AŠ Mladá Boleslav 14 14 1.0 2.9 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
32 Nora Scharingerová TJ Sokol Nusle 13 14 1.0 2.9 1.0 0.2 0.3/0.8 0.0* 0.7
Eliška Čapková BK Strakonice 14 15 1.0 2.7 0.8 0.1 0.7/1.7 0.0* 0.0
Karolína Berková BC Benešov 14 12 1.0 3.4 1.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.8
Viktoria Parmová USK Praha 13 13 1.0 3.1 1.3 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.7
48 Martina Abtová BK Levhartice Chomutov 14 18 1.0 2.2 0.8 0.0 0.6/1.2 0.0* 1.6
Leontýna Hrubinová BK Brandýs n.L. 14 20 1.0 2.0 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.8
Johana Diabelková Tygři Praha 13 17 1.0 2.3 0.8 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.8
17 Aneta Ponerová BSK TJ Jičín 14 20 1.0 2.0 0.9 0.1 0.1/0.3 0.0* 2.3
Viktorie Trávníčková K2 Prostějov 13 6 1.0 6.3 2.7 0.0 1.0/4.3 23.1 2.2
Denisa Skácelová SBŠ Ostrava 14 9 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
95 Tereza Melicharová Studánka Pardubice 14 10 1.0 3.8 1.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jana Losmanová Panter Javorník 13 12 1.0 3.2 1.2 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.7
Rylee Margaret Meyer KP Brno 14 21 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Natálie Zemánková K2 Prostějov 13 18 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.1
Melánie Knápková Basket Ostrava 13 9 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.3
Klára Galovičová USK Praha 14 14 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.6
96 Eliška Růžičková Studánka Pardubice 14 14 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Barbora Čapková Basket Slovanka 13 12 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
35 Barbora Bušová ŠBK Parker-Hannifin Sadská 14 14 1.0 2.6 1.1 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.1
22 Jana Kučerová Sokol Kladno 13 13 1.0 2.8 1.4 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.0
Charlotte Divišová Žabiny Brno B 13 20 1.0 1.9 0.9 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.2
Nikola Mervartová BC Slaný 13 8 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/3.8 16.7 0.6
Alice Štěpaníková HB Basket 13 13 1.0 2.8 1.2 0.0 0.5/0.8 0.0* 0.5
Sofia Sovová USK Praha 13 2 1.0 18.0 5.0 1.0 5.0/9.0 55.6 2.0
Michaela Vilášková SBŠ Ostrava B 13 18 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.6
Nela Seidlová BK Strakonice 13 16 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.0
Anna Kmoníčková Basket Slovanka 14 12 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/1.2 0.0* 1.5
28 Viktorie Vlková BCM Sokolov 13 18 1.0 2.0 0.9 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.3
Bára Horáková Žabiny Brno B 13 15 1.0 2.4 0.8 0.1 0.4/1.6 0.0* 0.9
Tereza Hubníková SBŠ Ostrava B 12 16 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.5
Amálie Kopecká K2 Prostějov 13 14 1.0 2.5 1.1 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.1
Sofie Balog KP Brno 14 21 1.0 1.7 0.6 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.3
5 Anežka Netíková BSK TJ Jičín 13 19 1.0 1.8 0.6 0.1 0.2/0.8 0.0* 2.0
Isabela Nováková BC Slaný 14 17 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Aneta Štursová SKB Tišnov 14 18 1.0 1.9 0.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.3
16 Nicol Urielová Studánka Pardubice 13 9 1.0 3.7 1.3 0.2 0.3/0.9 0.0* 0.6
Lucie Mrvová BC Benešov 13 12 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.3 0.0* 0.4
Olesia Cherchelyuk Válečnice Děčín 14 14 1.0 2.4 1.0 0.1 0.1/0.4 0.0* 2.4
Zuzana Decastelo Tygři Praha 13 13 1.0 2.5 0.9 0.0 0.6/1.5 0.0* 0.8
24 Anna Kaiserová TJ Sokol Nusle 14 5 1.0 6.4 3.2 0.0 0.0/1.8 0.0* 0.2
5 Veronika Sedláková TJ Sokol Nusle 14 15 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
13 Karolína Klímová DBaK 14 17 1.0 1.9 0.8 0.1 0.2/0.8 0.0* 2.1
24 Zuzana Novotná Sojky Pelhřimov 13 14 1.0 2.3 0.8 0.1 0.5/1.2 0.0* 0.4
Klára Hájková Basket Slovanka 13 9 1.0 3.4 1.7 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.6
Mariia Shelest HB Basket 13 17 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.2
Laura Kopová USK Praha 14 15 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
Michaela Duchoslavová SKB Tišnov 13 19 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Khrystyna Dubiuk HB Basket 14 17 1.0 1.8 0.7 0.0 0.4/2.1 19.4 2.8
Tereza Hübnerová Žabiny Brno 14 19 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
Lucie Grégrová KP Brno 14 17 1.0 1.8 0.7 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.3
Eliška Zimmermannová BK Karlovy Vary 14 12 1.0 2.5 0.6 0.3 0.3/1.2 0.0* 2.2
Veronika Tauscheová Válečnice Děčín 13 13 1.0 2.3 0.6 0.3 0.2/0.5 0.0* 0.4
Eliška Dobošová Válečnice Děčín 13 12 1.0 2.5 1.0 0.1 0.3/0.6 0.0* 1.2
Zuzana Kačorová Panter Javorník 14 15 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.1
Eliška Křivková Loko Trutnov 13 13 1.0 2.3 0.9 0.0 0.5/0.6 0.0* 1.4
6 Justýna Klimešová SK Bruntál 14 16 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/1.3 0.0* 2.4
13 Alexa Trnková SK Bruntál 14 19 1.0 1.5 0.7 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.1
Karolina Boyko BK Karlovy Vary 13 14 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.6
Leona Králová KP Brno 14 17 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.8
Barbora Dlohošová BK Karlovy Vary 14 13 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/1.2 0.0* 2.0
Katrin Nováková SKB Tišnov 13 17 1.0 1.7 0.8 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.6
Annamari Brychtová Basket Slovanka 14 19 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.2
80 Nicol Schovancová BK Levhartice Chomutov 13 10 1.0 2.9 1.0 0.0 0.9/2.4 37.5