Žákovská liga U15Ž

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina D 1. kolo 171
SKB FASTAV Zlín
Žabiny Brno
11. 11. 2023
15:00
Městská SH Zelené Marek Bešina
Martin Koch
10
117
2
25
6
52
8
85
Review
Skupina D 1. kolo 169
Basket Ostrava
SBŠ Ostrava
11. 11. 2023
16:00
Trojhalí Petr Opletal
Matouš Přidal
70
59
16
12
37
28
51
41
Review
Skupina D 1. kolo 172
Basketky Krnov
Basket Opava 2010
11. 11. 2023
16:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Veselý
Lenka Bočková
39
68
13
23
17
42
23
57
Review
Skupina D 1. kolo 170
OSK Olomouc
BK Havířov
11. 11. 2023
17:00
Sportovní hala SŠP René Klapetek
Theodor Kuba
66
69
13
15
42
31
53
47
Review
Skupina D 2. kolo 173
Basket Ostrava
Basketky Krnov
23. 9. 2023
15:00
Trojhalí Tomáš Kraina
Jan Krzywoň
87
16
23
2
44
7
70
12
Review
Skupina D 2. kolo 174
SBŠ Ostrava
Basket Opava 2010
23. 9. 2023
16:00
SH Ostravské univerzity Kryštof Svoboda
Lukáš Fajkus
93
44
12
9
40
22
66
28
Review
Skupina D 2. kolo 176
BK Havířov
Žabiny Brno
23. 9. 2023
17:00
SPŠE Havířov Vojtěch Kučeva
Dalibor Vaněk
57
77
16
21
30
40
41
61
Review
Skupina D 2. kolo 175
OSK Olomouc
SKB FASTAV Zlín
23. 9. 2023
17:30
Sportovní hala SŠP Linda Vildová
Zuzana Kopřivová
84
39
21
12
44
22
60
37
Review
Skupina D 3. kolo 179
OSK Olomouc
Žabiny Brno
24. 9. 2023
09:00
Sportovní hala SŠP Linda Vildová
Zuzana Kopřivová
40
65
4
13
11
32
24
41
Review
Skupina D 3. kolo 177
Basket Ostrava
Basket Opava 2010
24. 9. 2023
09:30
Sportovní hala SPŠ Ostrava Tomáš Kraina
Jan Krzywoň
69
29
16
12
41
21
56
29
Review
Skupina D 3. kolo 178
SBŠ Ostrava
Basketky Krnov
24. 9. 2023
10:00
SH Ostravské univerzity Kryštof Svoboda
Lukáš Fajkus
102
37
34
8
56
20
74
27
Review
Skupina D 3. kolo 180
BK Havířov
SKB FASTAV Zlín
24. 9. 2023
10:00
SPŠE Havířov Vojtěch Kučeva
Dalibor Vaněk
95
47
21
15
42
26
74
43
Review
Skupina D 4. kolo 184
SBŠ Ostrava
BK Havířov
14. 1. 2024
10:00
SH Ostravské univerzity Kryštof Svoboda
Jan Krzywoň
78
90
28
28
55
47
70
70
Review
Skupina D 4. kolo 181
Basketky Krnov
SKB FASTAV Zlín
7. 10. 2023
16:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Veselý
Jan Krzywoň
65
64
20
20
39
35
53
51
Review
Skupina D 4. kolo 183
Basket Ostrava
OSK Olomouc
7. 10. 2023
17:00
Gymnázium Hladnov Ondřej Chodura
David Tichý
59
41
15
4
24
18
39
28
Review
Skupina D 4. kolo 182
Basket Opava 2010
Žabiny Brno
7. 10. 2023
17:15
Sportovní hala Malé Hoštice Petr Opletal
Jiří Navrátil
19
96
3
24
8
55
17
72
Review
Skupina D 5. kolo 185
Basketky Krnov
Žabiny Brno
8. 10. 2023
10:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Veselý
Jan Krzywoň
28
129
6
45
18
73
22
100
Review
Skupina D 5. kolo 188
SBŠ Ostrava
OSK Olomouc
8. 10. 2023
10:00
SH Ostravské univerzity Johana Križanová
Kateřina Seberová
82
72
26
14
34
40
61
59
Review
Skupina D 5. kolo 186
Basket Opava 2010
SKB FASTAV Zlín
8. 10. 2023
10:15
Sportovní hala Malé Hoštice Petr Opletal
Jiří Navrátil
56
57
18
15
29
31
38
42
Review
Skupina D 5. kolo 187
Basket Ostrava
BK Havířov
8. 10. 2023
14:30
Sportovní hala SPŠ Ostrava Ondřej Chodura
David Tichý
72
43
13
8
31
19
51
35
Review
Skupina D 6. kolo 192
Žabiny Brno
SBŠ Ostrava
21. 10. 2023
10:00
SH Rosnička Brno Ondřej Josefus
Petr Jakubík
96
29
27
8
52
15
83
24
Review
Skupina D 6. kolo 191
SKB FASTAV Zlín
Basket Ostrava
21. 10. 2023
15:00
Městská SH Zelené Dominik Krčmář
Daniel Krčmář
26
85
8
19
10
44
26
60
Review
Skupina D 6. kolo 190
BK Havířov
Basket Opava 2010
21. 10. 2023
16:00
SPŠE Havířov Ondřej Marek
Kateřina Seberová
91
36
27
11
48
20
69
29
Review
Skupina D 6. kolo 189
OSK Olomouc
Basketky Krnov
21. 10. 2023
17:00
Sportovní hala SŠP Jakub Petrák
Jakub Sochor
75
39
20
4
39
17
56
29
Review
Skupina D 7. kolo 196
Žabiny Brno
Basket Ostrava
22. 10. 2023
08:00
SH Rosnička Brno Martin Veis
Marek Vaníček
78
51
23
7
45
20
58
35
Review
Skupina D 7. kolo 194
BK Havířov
Basketky Krnov
22. 10. 2023
09:00
SPŠE Havířov Ondřej Marek
Kateřina Seberová
98
57
25
15
55
32
73
50
Review
Skupina D 7. kolo 193
OSK Olomouc
Basket Opava 2010
22. 10. 2023
10:00
Sportovní hala SŠP Jakub Petrák
Jakub Sochor
71
43
13
8
29
17
58
21
Review
Skupina D 7. kolo 195
SKB FASTAV Zlín
SBŠ Ostrava
22. 10. 2023
12:30
Městská SH Zelené Dominik Krčmář
Daniel Krčmář
39
82
14
27
23
45
24
59
Review
Skupina D 8. kolo 199
Žabiny Brno
SKB FASTAV Zlín
12. 11. 2023
08:30
SH Rosnička Brno Dominik Holaň
Ondřej Josefus
133
25
40
2
71
9
98
19
Review
Skupina D 8. kolo 197
SBŠ Ostrava
Basket Ostrava
12. 11. 2023
09:00
Hala Sportovního Gymnázia Tomáš Holubek
Jan Menšík
64
41
14
11
35
23
48
32
Review
Skupina D 8. kolo 198
BK Havířov
OSK Olomouc
12. 11. 2023
10:00
SPŠE Havířov Petr Opletal
Lukáš Fajkus
61
55
14
9
29
22
42
38
52
52
Review
Skupina D 8. kolo 200
Basket Opava 2010
Basketky Krnov
12. 11. 2023
10:15
Sportovní hala Malé Hoštice Ondřej Marek
Kryštof Svoboda
65
33
15
11
30
22
43
24
Review
Skupina D 9. kolo 202
Basketky Krnov
SBŠ Ostrava
19. 11. 2023
10:00
Hala TJ Lokomotiva Ondřej Marek
Kryštof Svoboda
36
97
7
26
18
48
28
75
Review
Skupina D 9. kolo 204
SKB FASTAV Zlín
BK Havířov
2. 12. 2023
14:45
Městská SH Zelené Jiří Krejčiřík
Daniel Krčmář
33
82
9
19
22
43
27
61
Review
Skupina D 9. kolo 203
Žabiny Brno
OSK Olomouc
2. 12. 2023
15:00
SH Rosnička Brno Marek Vaníček
Maxmilian Zavřel
113
37
26
10
67
24
85
31
Review
Skupina D 9. kolo 201
Basket Opava 2010
Basket Ostrava
2. 12. 2023
16:15
Sportovní hala Malé Hoštice Johana Križanová
Jiří Navrátil
27
63
9
11
13
31
21
47
Review
Skupina D 10. kolo 207
SKB FASTAV Zlín
OSK Olomouc
3. 12. 2023
09:00
Městská SH Zelené Jiří Krejčiřík
Jakub Sochor
34
83
11
17
20
32
26
58
Review
Skupina D 10. kolo 208
Žabiny Brno
BK Havířov
3. 12. 2023
09:00
SH Rosnička Brno Marek Vaníček
Maxmilian Zavřel
89
60
25
14
55
34
66
50
Review
Skupina D 10. kolo 205
Basketky Krnov
Basket Ostrava
3. 12. 2023
10:00
Hala TJ Lokomotiva Lukáš Fajkus
Jan Krzywoň
48
78
11
27
15
44
27
64
Review
Skupina D 10. kolo 206
Basket Opava 2010
SBŠ Ostrava
23. 11. 2023
17:00
Sportovní hala Malé Hoštice Kryštof Svoboda
Lukáš Fajkus
61
73
11
10
24
39
48
55
Review
Skupina D 11. kolo 209
Žabiny Brno
Basketky Krnov
13. 1. 2024
13:00
SH Rosnička Brno Michal Kult
Martin Račanský
128
12
37
7
74
9
100
12
Review
Skupina D 11. kolo 211
BK Havířov
Basket Ostrava
13. 1. 2024
17:00
SPŠE Havířov Jan Menšík
Ondřej Marek
54
66
20
12
30
28
41
42
Review
Skupina D 11. kolo 212
OSK Olomouc
SBŠ Ostrava
13. 1. 2024
17:00
Sportovní hala SŠP Marek Vaníček
Martin Koch
68
66
19
13
38
25
52
45
Review
Skupina D 11. kolo 210
SKB FASTAV Zlín
Basket Opava 2010
13. 1. 2024
18:00
Městská SH Zelené Jiří Krejčiřík
Tereza Večeřová
43
46
14
13
24
21
39
36
Review
Skupina D 12. kolo 214
Žabiny Brno
Basket Opava 2010
14. 1. 2024
08:30
SH Rosnička Brno Michal Kult
Martin Račanský
110
14
32
3
55
3
73
5
Review
Skupina D 12. kolo 215
OSK Olomouc
Basket Ostrava
14. 1. 2024
09:30
Sportovní hala SŠP Marek Vaníček
Martin Koch
43
67
6
8
23
26
34
49
Review
Skupina D 12. kolo 213
SKB FASTAV Zlín
Basketky Krnov
14. 1. 2024
12:30
Městská SH Zelené Jiří Krejčiřík
Tereza Večeřová
57
42
21
9
34
20
51
33
Review
Skupina D 12. kolo 216
BK Havířov
SBŠ Ostrava
6. 10. 2023
17:00
SPŠE Havířov Ondřej Veselý
Lenka Bočková
44
92
13
28
25
47
36
71
Review
Skupina D 13. kolo 218
Basketky Krnov
BK Havířov
27. 1. 2024
12:00
Hala TJ Lokomotiva Kryštof Svoboda
Jan Krzywoň
33
95
6
27
12
47
20
70
Review
Skupina D 13. kolo 220
Basket Ostrava
Žabiny Brno
27. 1. 2024
15:00
Trojhalí Tomáš Kraina
David Tichý
58
59
19
22
33
28
43
42
Review
Skupina D 13. kolo 219
SBŠ Ostrava
SKB FASTAV Zlín
27. 1. 2024
16:00
SH Ostravské univerzity Petr Opletal
Lukáš Fajkus
80
61
24
17
39
29
56
51
Review
Skupina D 13. kolo 217
Basket Opava 2010
OSK Olomouc
27. 1. 2024
16:15
Sportovní hala Malé Hoštice Jiří Navrátil
Kateřina Seberová
40
64
6
13
17
24
34
39
Review
Skupina D 14. kolo 221
Basketky Krnov
OSK Olomouc
28. 1. 2024
10:00
Hala TJ Lokomotiva Kryštof Svoboda
Jan Krzywoň
40
83
11
21
23
41
27
65
Review
Skupina D 14. kolo 224
SBŠ Ostrava
Žabiny Brno
28. 1. 2024
10:00
SH Ostravské univerzity Petr Opletal
Lukáš Fajkus
46
80
9
17
17
38
33
57
Review
Skupina D 14. kolo 222
Basket Opava 2010
BK Havířov
28. 1. 2024
10:15
Sportovní hala Malé Hoštice Jiří Navrátil
Kateřina Seberová
43
83
8
21
19
43
27
68
Review
Skupina D 14. kolo 223
Basket Ostrava
SKB FASTAV Zlín
28. 1. 2024
13:30
Trojhalí Petr Opletal
Lukáš Fajkus
85
32
28
11
48
19
63
23
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
21 Laura Marcolová KraJ 15 18 1.0 31.4 12.9 0.4 4.2/6.4 64.7 3.1
13 Vendula Salaková Sluneta Ústí n.L. 14 22 1.0 23.7 8.9 0.7 3.7/7.1 52.2 1.2
Tereza Listopadová OSK Olomouc 15 22 1.0 22.2 7.0 2.0 2.3/4.5 51.0 1.9
Anežka Misíková USK Praha 15 21 1.0 21.6 9.8 0.1 1.7/2.8 60.3 1.5
Zuzana Vosková Klatovy U15 15 22 1.0 20.5 7.5 0.6 3.7/6.6 56.2 2.8
Antonie Šebestová BSK TJ Jičín 15 20 1.0 22.5 8.5 0.9 2.8/4.7 59.1 1.0
Adéla Velická Tygři Praha 15 20 1.0 22.0 8.7 0.8 2.3/3.8 60.5 2.8
Linda Kotrčová BK Strakonice 15 20 1.0 21.6 7.1 1.0 4.4/7.4 59.2 0.3
Tereza Runštuková BKHAV 15 18 1.0 23.2 9.8 0.0 3.7/7.3 50.4 1.6
20 Nela Vitíková BSK TJ Jičín 13 22 1.0 18.3 5.4 1.9 2.0/3.5 56.4 2.3
4 Dominika Pencáková Sokol H. Králové 15 19 1.0 20.1 8.0 0.8 1.5/3.1 50.0 1.8
Eliška Zástřešková Basket Ostrava 15 25 1.0 15.2 5.3 0.5 3.1/5.4 57.8 1.7
Adéla Kutrová SBŠ Ostrava 15 23 1.0 16.3 4.3 1.7 2.6/4.1 63.2 1.9
3 Adéla Úlehlová SKB FASTAV Zlín 15 22 1.0 16.3 5.7 0.9 2.3/3.8 59.5 3.1
Sára Pozníčková HB Basket 15 22 1.0 16.2 5.6 0.7 2.8/4.2 65.6 2.1
55 Anna Plačková ŠBK P-H Sadská 14 25 1.0 13.9 5.7 0.6 0.6/0.9 0.0* 1.2
Sofie Lysoňová BKHAV 15 21 1.0 16.4 6.6 0.3 2.3/4.8 48.5 1.7
Kateřina Sára Zelo KP Brno 15 22 1.0 14.9 5.7 0.6 1.5/2.7 55.0 2.2
Anna Červená SBŠ Ostrava 15 18 1.0 18.0 7.3 0.3 2.5/5.6 45.0 2.9
Martina Pařízková Žabiny Brno 15 25 1.0 12.8 5.2 0.2 2.0/3.4 60.7 1.7
53 Laura Grzonka ŠBK P-H Sadská 15 17 1.0 18.9 7.9 0.5 1.4/2.4 58.5 2.1
Barbora Čálková USK Praha 15 21 1.0 15.0 6.1 0.3 1.8/3.9 46.9 1.5
Adéla Růžičková Žabiny Brno 14 21 1.0 15.0 6.5 0.0 1.8/3.1 57.6 0.9
Ellen Krausová Klatovy U15 14 21 1.0 14.9 6.2 0.5 1.0/3.0 34.9 2.7
Sofia Robson USK Praha 15 25 1.0 12.4 4.6 0.4 2.1/3.7 57.0 1.9
50 Karolína Göllnerová ŠBK P-H Sadská 15 21 1.0 14.7 5.3 0.6 2.2/4.6 49.0 1.6
8 Anna Bínová Sluneta Ústí n.L. 15 22 1.0 13.8 5.9 0.0 2.0/5.1 39.8 2.5
Michaela Karoĺová BK Strakonice 15 21 1.0 14.4 4.6 1.2 1.5/2.5 60.4 0.1
Adéla Pechatá BK Lvice Litoměřice 15 19 1.0 15.9 6.4 0.3 2.2/4.4 50.6 2.4
Eliška Navrátilová Žabiny Brno 14 23 1.0 13.0 6.0 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.3
Anastázie Doksanská BK Levhartice Chomutov 15 21 1.0 14.1 5.8 0.6 0.7/1.4 0.0* 1.6
Valerie Gashi Klatovy U15 15 22 1.0 12.9 5.4 0.4 1.1/2.2 50.0 3.5
10 Emma Maurencová Sluneta Ústí n.L. 14 14 1.0 19.6 8.1 0.4 2.0/3.4 58.3 2.2
Kamila Krampolová Žabiny Brno 15 25 1.0 10.8 4.8 0.1 0.7/1.0 0.0* 0.9
21 Kateryna Pryimak Sokol Nusle 15 22 1.0 12.1 5.2 0.1 1.2/3.2 38.0 2.7
5 Emma Černá Sokol H. Králové 15 23 1.0 11.5 3.8 0.9 1.2/2.1 56.3 2.7
Karolína Grossová BK Strakonice 15 22 1.0 11.6 4.8 0.2 1.3/2.9 44.4 0.3
Valerie Vaňková Basket Opava 2010 15 19 1.0 13.2 4.1 0.2 4.3/8.2 52.9 1.7
Vanessa Jurašek Vlčice BK Žďár n. S. 15 19 1.0 12.9 3.9 0.9 2.3/3.6 63.8 1.8
7 Lenka Lukášková DBaK 15 21 1.0 11.7 4.6 0.6 0.6/1.0 0.0* 2.8
Denisa Uhlíková BK Levhartice Chomutov 15 21 1.0 11.6 4.0 0.4 2.3/3.7 61.5 2.0
17 Aneta Kounovská TJ Sokol Kladno 15 20 1.0 12.1 4.8 0.6 0.9/2.5 34.0 2.1
Tereza Svatoňová Basket Slovanka 14 16 1.0 14.9 5.4 0.4 2.8/5.4 51.2 2.4
8 Amy Elizabeth Springthorpe KraJ 14 20 1.0 11.9 5.1 0.1 1.5/2.5 61.2 2.3
Adéla Kadečková BA Sparta 15 22 1.0 10.7 3.6 0.3 2.6/6.2 41.6 2.8
Daniela Tonková USK Praha 15 24 1.0 9.8 4.5 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.0
7 Petra Klazarová ŠBK P-H Sadská 15 25 1.0 9.3 3.3 0.5 1.1/2.4 47.5 2.1
Klára Zvolánková SBŠ Ostrava 15 23 1.0 10.0 3.3 0.6 1.5/2.7 57.4 2.1
Karolína Zíková BA Sparta 15 22 1.0 10.4 4.0 0.0 2.5/4.2 59.1 2.4
34 Barbora Štěpová Sokol Nusle 15 17 1.0 13.2 5.4 0.0 2.4/6.0 39.2 2.6
Nikol Kekrtová BK Lvice Litoměřice 15 20 1.0 11.2 4.1 0.3 2.2/3.3 66.2 1.0
Taťána Lucie Rudolfová OSK Olomouc 15 18 1.0 12.2 4.3 0.9 1.0/2.1 48.6 1.4
Marie Choutková HB Basket 15 17 1.0 12.8 5.5 0.2 1.2/3.6 32.3 2.0
Adéla Petrová Basketky Krnov 15 18 1.0 12.1 5.2 0.1 1.6/3.0 51.9 2.7
Ema Bartošová USK Praha 15 22 1.0 9.8 4.4 0.0 1.0/2.1 47.8 1.3
Kateřina Rozsívalová Loko Trutnov 14 20 1.0 10.8 4.7 0.0 1.5/2.9 50.9 1.3
23 Anna Fejksová Sokol H. Králové 14 16 1.0 13.4 5.6 0.0 2.3/3.9 58.1 1.9
Sofie Suchopárková BC Slaný 14 19 1.0 11.2 4.0 0.0 3.2/5.0 64.2 0.5
Sára Machurová Tygři Praha 14 19 1.0 11.2 4.4 0.1 2.3/3.9 58.7 1.4
Eva Klímová Vlčice BK Žďár n. S. 14 22 1.0 9.5 4.0 0.2 1.0/2.1 44.7 2.5
Nikola Kaiserová BA Sparta 14 21 1.0 10.0 4.1 0.1 1.3/3.0 45.2 2.1
67 Alice Matějková Studánka Pardubice 14 18 1.0 11.6 4.6 0.0 2.4/4.3 55.8 1.4
6 Marie Hupačová DBaK 15 19 1.0 10.9 4.8 0.1 1.1/2.1 50.0 1.8
22 Aneta Bohuslavová Sokol H. Králové 15 20 1.0 10.3 3.1 1.1 0.9/1.5 0.0* 1.9
Marie Heřmanová Tygři Praha 15 25 1.0 8.0 3.4 0.2 0.6/1.6 0.0* 1.7
Sofie Kýnová Tygři Praha 15 25 1.0 8.0 3.5 0.1 0.8/1.4 0.0* 2.2
Nikola Drasnarová BC Slaný 14 19 1.0 10.4 3.9 0.1 2.3/4.1 56.4 2.2
Lucie Pavlíková BKHAV 15 16 1.0 12.3 5.6 0.0 1.1/3.1 36.0 0.4
Veronika Čiklová KP Brno 15 18 1.0 10.7 4.0 0.6 0.9/1.6 0.0* 0.6
Nela Bukovská Basket Slovanka 15 22 1.0 8.7 3.4 0.2 1.5/3.5 42.1 2.4
Sára Urbanová BC Slaný 15 16 1.0 11.9 4.1 0.4 2.6/4.8 54.5 3.2
Elen Hortenzie Hopanová Basket Ostrava 14 19 1.0 9.8 3.8 0.3 1.4/2.8 48.1 1.6
Johanka Grindlerová BK Lvice Litoměřice 14 15 1.0 12.3 4.7 0.5 1.4/3.4 41.2 1.6
Tereza Školová HB Basket 15 17 1.0 10.7 4.4 0.0 2.0/2.9 68.0 1.3
Mia Špačková Vlčice BK Žďár n. S. 15 20 1.0 9.1 4.0 0.1 0.8/2.4 34.0 1.7
Karolína Ševčíková Basket Ostrava 15 22 1.0 8.2 3.0 0.4 1.2/2.8 43.5 2.3
Marie Sedláčková BA Sparta 15 22 1.0 8.2 2.4 0.7 1.4/2.8 50.8 1.8
98 Klára Šimůnková Studánka Pardubice 14 16 1.0 11.1 4.9 0.1 1.0/1.8 0.0* 2.0
Valerie Špicová Žabiny Brno 14 23 1.0 7.7 3.2 0.1 1.0/1.8 0.0* 1.0
Nikola Zamykalová OSK Olomouc 14 22 1.0 8.0 3.1 0.3 0.9/1.8 0.0* 1.4
Sarah Radosavljević ŠBK P-H Sadská 14 22 1.0 8.0 3.3 0.1 1.1/2.2 49.0 2.0
Lucie Brabcová Žabiny Brno 15 24 1.0 7.4 3.0 0.0 1.5/2.8 52.2 1.9
15 Nicole Dorazilová SKB FASTAV Zlín 15 22 1.0 8.0 2.7 0.7 0.4/1.0 0.0* 1.8
Elisabeth Charvátová Basketky Krnov 15 15 1.0 11.8 4.8 0.1 2.0/5.1 39.0 2.6
Tereza Röschelová BK Karlovy Vary 15 17 1.0 10.4 3.8 0.1 2.4/5.8 40.4 2.1
Daryna Sharkan BK Strakonice 15 15 1.0 11.7 4.0 0.9 0.9/1.9 0.0* 0.6
Dominika Suchá BK Lvice Litoměřice 15 21 1.0 8.3 3.7 0.0 1.0/2.6 38.9 2.0
9 Eliška Naarová Sokol H. Králové 15 23 1.0 7.5 3.3 0.0 0.9/2.6 33.9 3.0
Martina Masárová BK Lvice Litoměřice 15 20 1.0 8.5 3.1 0.1 2.2/3.5 61.4 1.4
Tereza Šťastná Basket Opava 2010 15 22 1.0 7.7 3.0 0.0 1.5/2.8 53.2 2.5
Eliška Víchová BC Slaný 14 18 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/2.7 46.9 1.4
Sofia Sovová USK Praha 13 24 1.0 6.9 2.9 0.2 0.5/1.8 0.0* 1.8
Karolina Kazdová BSK TJ Jičín 15 16 1.0 10.3 3.6 0.5 1.7/3.3 51.9 3.8
Adriana Górná Basket Ostrava 15 25 1.0 6.6 2.7 0.2 0.5/2.0 26.0 0.9
Barbora Luxová USK Praha 15 20 1.0 8.1 2.4 0.6 1.5/2.3 63.0 1.7
Anežka Zapletalová KP Brno 15 22 1.0 7.3 2.5 0.4 1.2/2.0 57.8 1.3
5 Lucie Dymáčková TJ Sokol Kladno 14 13 1.0 12.2 4.2 0.2 3.3/5.8 56.6 1.6
5 Katka Adamcová Sluneta Ústí n.L. 14 20 1.0 7.9 2.8 0.4 1.2/2.2 55.8 2.8
Aneta Slabá Basket Slovanka 15 20 1.0 7.9 2.5 0.8 0.5/1.2 0.0* 1.5
63 Markéta Procházková Studánka Pardubice 15 20 1.0 7.9 2.3 0.6 1.6/3.3 48.5 2.2
16 Johana Kvasničková Sokol Nusle 15 16 1.0 9.8 3.4 0.4 1.9/4.1 45.5 3.9
Ema Janošcová Basket Ostrava 15 19 1.0 8.2 3.3 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.9
10 Eliška Pošarová DBaK 15 22 1.0 7.0 3.1 0.1 0.4/1.2 0.0* 0.7
Olga Josefína Rozsívalová Žabiny Brno 14 25 1.0 6.2 2.4 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.4
Tereza Forster BK Levhartice Chomutov 15 21 1.0 7.3 3.4 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.6
30 Ema Václavíková Sokol Nusle 15 20 1.0 7.7 2.6 0.5 1.2/2.7 45.3 2.1
Julie Přichystalová Basket Slovanka 15 17 1.0 8.9 3.4 0.5 0.8/2.5 33.3 1.7
Lucie Petelová BK Strakonice 14 17 1.0 8.8 3.4 0.4 0.9/2.1 42.9 0.1
14 Nikol Šedivcová DBaK 15 19 1.0 7.8 3.1 0.4 0.4/0.7 0.0* 1.4
19 Natálie Topolová KraJ 15 17 1.0 8.7 3.5 0.2 0.9/2.8 33.3 1.2
28 Ema Zahradníčková DBaK 15 13 1.0 11.2 4.5 0.1 1.8/3.2 57.1 1.6
Ema Nováková USK Praha 15 19 1.0 7.6 3.3 0.0 1.1/1.6 0.0* 1.2
Anna Doleželová Klatovy U15 15 22 1.0 6.6 2.3 0.2 1.3/2.0 62.2 1.0
Růžena Drgová Basket Ostrava 15 24 1.0 6.0 2.3 0.3 0.5/1.3 0.0* 1.8
Elen Havlíčková Basketky Krnov 15 19 1.0 7.5 3.4 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.7
Tereza Slámová Žabiny Brno 14 21 1.0 6.7 2.8 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.2
Karolína Piková Basket Ostrava 15 25 1.0 5.6 2.4 0.0 0.8/2.1 37.7 2.7
Lucie Varmužková KP Brno 15 13 1.0 10.6 4.1 0.2 1.8/3.8 46.9 2.4
Petra Šípková Basket Slovanka 15 22 1.0 6.3 2.5 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.8
Dagmar Bláhová KP Brno 15 18 1.0 7.7 2.3 0.5 1.6/4.0 40.3 2.9
Tereza Pantůčková Tygři Praha 14 21 1.0 6.5 2.8 0.0 1.0/1.9 0.0* 2.0
Veronika Růžičková OSK Olomouc 15 22 1.0 6.1 2.3 0.1 1.3/2.5 53.7 0.7
Laura Velkoborská BKHAV 15 20 1.0 6.7 2.5 0.1 1.4/2.6 54.9 1.8
93 Adéla Studničková Studánka Pardubice 15 21 1.0 6.4 2.3 0.4 0.4/1.1 0.0* 2.3
Karolína Smrčková HB Basket 14 20 1.0 6.7 2.8 0.1 0.8/1.9 0.0* 1.7
Francesca Filippi Vlčice BK Žďár n. S. 14 20 1.0 6.7 2.8 0.0 1.1/3.5 30.0 1.5
Markéta Němcová Vlčice BK Žďár n. S. 15 20 1.0 6.6 2.9 0.1 0.5/2.0 0.0* 2.5
14 Martina Opová Sokol H. Králové 15 24 1.0 5.5 1.9 0.3 0.8/2.3 33.9 1.6
Eliška Brudná BKHAV 14 18 1.0 7.2 2.7 0.2 1.3/2.6 48.9 1.5
Josefína Řehulková Basket Opava 2010 14 20 1.0 6.5 2.9 0.0 0.8/2.3 34.8 3.3
Alexandra Razuvajeva BK Karlovy Vary 15 21 1.0 6.1 2.7 0.0 0.8/2.7 29.8 1.7
Anna Mokrá BK Karlovy Vary 15 19 1.0 6.8 2.8 0.2 0.6/1.5 0.0* 3.2
Vilma Malečková HB Basket 14 20 1.0 6.4 2.4 0.2 1.0/2.6 37.3 2.2
9 Sofia Padevětová TJ Sokol Kladno 15 17 1.0 7.5 3.2 0.0 1.0/2.2 44.7 2.2
5 Veronika Novotná DBaK 15 17 1.0 7.5 3.1 0.2 0.6/1.2 0.0* 0.9
Karolína Balounová Vlčice BK Žďár n. S. 15 19 1.0 6.6 2.7 0.1 0.9/2.0 44.7 1.2
16 Kateřina Procházková KraJ 14 13 1.0 9.5 3.4 0.0 2.8/4.6 60.0 2.5
Justýna Lorencová OSK Olomouc 14 22 1.0 5.6 2.0 0.1 1.2/1.9 0.0* 0.9
17 Veronika Procházková KraJ 14 19 1.0 6.4 2.6 0.2 0.7/1.5 0.0* 0.9
Taťána Bialková SBŠ Ostrava 15 21 1.0 5.7 2.4 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.1
Emma Podhrázská BK Levhartice Chomutov 14 15 1.0 7.9 2.6 0.4 1.5/3.1 47.8 1.9
Helena Havva Gürbüz OSK Olomouc 15 20 1.0 5.9 2.1 0.3 0.9/1.3 0.0* 1.3
11 Klára Štanclová SKB FASTAV Zlín 14 22 1.0 5.3 2.0 0.1 1.0/2.3 41.2 2.5
21 Martina Hercíková DBaK 15 22 1.0 5.3 2.0 0.2 0.7/1.1 0.0* 1.0
Veronika Sejvalová HB Basket 15 22 1.0 5.2 1.6 0.6 0.3/0.6 0.0* 0.7
Lucie Palová Basketky Krnov 14 20 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
Adéla Garajová BK Karlovy Vary 15 8 1.0 14.4 6.1 0.0 2.1/5.4 39.5 2.0
Eliška Urxová HB Basket 15 22 1.0 5.2 2.1 0.1 0.6/1.4 0.0* 2.0
Kateřina Zemanová BK Strakonice 14 22 1.0 5.2 1.9 0.4 0.3/0.5 0.0* 0.2
Lucie Bartošová KP Brno 15 22 1.0 5.1 1.7 0.4 0.7/1.3 0.0* 1.3
45 Anežka Kolářová ŠBK P-H Sadská 15 23 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.8
5 Lucie Svobodová ŠBK P-H Sadská 14 23 1.0 4.9 1.8 0.2 0.6/1.5 0.0* 1.3
Barbora Žoričová BKHAV 15 19 1.0 5.9 2.4 0.1 0.8/1.2 0.0* 0.7
Tereza Zedníčková Vlčice BK Žďár n. S. 14 18 1.0 6.1 2.7 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.6
Marie Pavlátová SBŠ Ostrava 15 25 1.0 4.3 1.4 0.3 0.8/1.2 0.0* 1.2
Anna Pataridisová BA Sparta 15 22 1.0 4.8 1.8 0.0 1.3/3.5 36.4 2.8
41 Barbora Váňová Studánka Pardubice 15 20 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.1
Penny Makovičková BK Levhartice Chomutov 13 15 1.0 7.1 2.6 0.3 0.9/1.5 0.0* 1.5
18 Lucie Makovcová ŠBK P-H Sadská 14 18 1.0 5.8 2.1 0.2 1.2/2.4 51.2 0.5
18 Viktorie Volejníková Sokol H. Králové 15 19 1.0 5.5 2.0 0.4 0.4/1.5 0.0* 1.6
Karolína Černošková Basket Ostrava 14 10 1.0 10.5 3.9 0.4 1.5/2.9 51.7 0.7
Klára Nedopílková Basket Opava 2010 14 21 1.0 5.0 2.1 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.9
Kristýna Ježková BSK TJ Jičín 15 21 1.0 4.9 1.9 0.0 1.0/2.2 42.6 1.6
Isabela Polenová BK Strakonice 15 17 1.0 6.1 2.6 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.4
Anděla Suchá Klatovy U15 15 19 1.0 5.4 2.4 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.9
Tereza Libřická Loko Trutnov 15 19 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.3
Sofie Janošcová Tigers Basketball České Budějovice 14 10 1.0 10.1 3.7 0.3 1.8/4.4 40.9 2.7
Adéla Forster BK Levhartice Chomutov 15 21 1.0 4.8 2.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
16 Tereza Čechová DBaK 15 19 1.0 5.3 2.1 0.1 0.8/1.8 0.0* 2.0
Valerie Pastrňáková SBŠ Ostrava 15 18 1.0 5.5 1.7 0.2 1.5/2.8 54.0 0.5
Bára Chrapková SBŠ Ostrava 14 10 1.0 9.8 3.8 0.2 1.6/2.8 57.1 3.1
Natálie Pavlatová BK Karlovy Vary 14 15 1.0 6.5 2.6 0.1 0.9/2.9 32.6 1.5
Beáta Zdeňková SBŠ Ostrava 14 13 1.0 7.5 2.8 0.2 1.5/3.8 38.0 0.5
Viktorie Červenková Basket Slovanka 14 19 1.0 5.0 1.7 0.2 1.1/2.0 52.6 0.8
Valérie Hátlová BK Strakonice 14 21 1.0 4.5 2.0 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.2
9 Ella Petrovská Sluneta Ústí n.L. 15 21 1.0 4.5 1.8 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.8
Valentina Folcová Loko Trutnov 15 19 1.0 4.9 1.9 0.0 1.2/4.0 28.9 2.8
Bára Mrázová BK Strakonice 14 21 1.0 4.4 1.9 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.5
18 Anežka Voláková DBaK 15 21 1.0 4.3 1.8 0.1 0.4/0.5 0.0* 0.9
Isabella Gajdáčková SBŠ Ostrava 15 23 1.0 3.9 1.5 0.1 0.6/1.0 0.0* 1.2
Soňa Pokorná Tygři Praha 15 17 1.0 5.3 2.3 0.1 0.5/0.9 0.0* 2.3
7 Julie Ondroušková Sokol Nusle 15 18 1.0 5.0 1.8 0.1 1.0/2.6 39.1 3.2
Adéla Mrštinová Loko Trutnov 15 22 1.0 4.1 1.5 0.0 1.0/2.5 41.8 3.1
Lucie Maya Fajkusová Basket Opava 2010 14 20 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.6
Zuzana Diabelková Tygři Praha 15 18 1.0 4.9 1.8 0.1 1.1/2.3 45.2 2.4
Lucie Dvořáková BK Lvice Litoměřice 15 16 1.0 5.5 2.2 0.1 0.8/1.4 0.0* 1.9
Kristýna Civínová Tygři Praha 14 23 1.0 3.8 1.6 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.8
Kateřina Konopková BK Levhartice Chomutov 15 6 1.0 14.5 5.3 0.7 1.8/3.5 52.4 1.8
Hana Malenová Žabiny Brno 14 23 1.0 3.7 1.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.1
7 Adéla Mlejnková Sokol H. Králové 14 18 1.0 4.7 1.6 0.4 0.3/0.5 0.0* 0.8
40 Magdalena Vlčková ŠBK P-H Sadská 14 22 1.0 3.8 1.6 0.0 0.6/1.3 0.0* 0.8
Kateřina Kočičková Žabiny Brno 14 17 1.0 4.9 1.9 0.3 0.2/0.7 0.0* 2.4
Markéta Horáková SBŠ Ostrava 15 21 1.0 4.0 1.7 0.1 0.3/1.3 0.0* 0.7
22 Vanesa Podracká KraJ 14 15 1.0 5.5 2.3 0.0 1.0/2.8 35.7 1.3
Nika Svobodová BK Lvice Litoměřice 14 16 1.0 5.1 1.9 0.0 1.3/1.9 0.0* 0.8
Eliška Jánská Tigers Basketball České Budějovice 15 20 1.0 4.1 1.5 0.2 0.7/2.4 27.7 2.7
13 Kateřina Javorková Sokol H. Králové 15 22 1.0 3.7 1.3 0.2 0.4/1.2 0.0* 1.1
Tereza Petrovická HB Basket 15 22 1.0 3.7 1.5 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.1
22 Adéla Valášková TJ Sokol Kladno 14 20 1.0 4.0 1.7 0.0 0.6/2.2 27.9 2.3
6 Stella Muroňová Sokol Nusle 15 16 1.0 5.0 2.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.4
Gita Čížková BA Sparta 15 22 1.0 3.6 1.5 0.1 0.2/1.0 0.0* 0.9
Julie Lípová BK Levhartice Chomutov 13 12 1.0 6.5 2.5 0.3 0.8/2.1 36.0 0.9
Valerie Balušková Basketky Krnov 14 22 1.0 3.5 1.4 0.0 0.6/2.0 31.1 2.1
Adéla Kokošková BKHAV 15 14 1.0 5.4 1.8 0.5 0.4/0.6 0.0* 1.9
10 Sára Zbořilová SKB FASTAV Zlín 15 15 1.0 5.1 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Kamila Augustinová Basket Slovanka 15 18 1.0 4.2 1.7 0.2 0.4/1.2 0.0* 0.8
Natálie Christen USK Praha 15 18 1.0 4.2 2.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.2
Natálie Brabencová Tygři Praha 14 24 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/1.1 0.0* 0.9
Karolína Sklenářová Tigers Basketball České Budějovice 15 20 1.0 3.7 1.6 0.2 0.2/0.3 0.0* 3.1
Polina Dybkina BA Sparta 14 19 1.0 3.9 1.7 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.8
21 Eliška Stýblová SKB FASTAV Zlín 14 18 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.7
Marie Kročilová Basketky Krnov 15 15 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.4
Kateřina Pleyerová BK Lvice Litoměřice 14 14 1.0 5.2 2.6 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
Karolína Mendelová KP Brno 14 13 1.0 5.6 1.4 0.5 1.2/1.8 0.0* 2.1
37 Tereza Horná Studánka Pardubice 14 17 1.0 4.2 0.9 0.5 1.1/2.1 51.4 1.8
Julie Kousalíková Tygři Praha 14 16 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.2
10 Tereza Bláhová BSK TJ Jičín 14 21 1.0 3.4 1.3 0.0 0.9/2.0 0.0* 0.9
Klára Fűrbacherová Klatovy U15 14 12 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/2.3 28.6 1.8
Adéla Kočárková USK Praha 15 22 1.0 3.2 1.2 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.3
Eva Havlištová KP Brno 15 20 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.8
Veronika Holínová BK Strakonice 14 19 1.0 3.7 1.5 0.1 0.4/1.4 0.0* 0.3
68 Sofia Jelínková Studánka Pardubice 14 16 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 2.5
Anna Doubková Loko Trutnov 15 18 1.0 3.9 1.3 0.2 0.8/2.4 34.9 1.4
36 Natálie Vejrová Sokol H. Králové 14 11 1.0 6.3 2.8 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.2
Valerie Suchnová Vlčice BK Žďár n. S. 15 17 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.0
Marie Černíková Vlčice BK Žďár n. S. 15 15 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.6
Angela Poláchová Žabiny Brno 15 24 1.0 2.8 0.8 0.4 0.1/0.4 0.0* 1.2
Beata Zítková KP Brno 14 21 1.0 3.2 1.0 0.2 0.5/0.9 0.0* 2.1
Nikola Mlnaříková BK Strakonice 15 21 1.0 3.2 1.3 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.3
Marie Turečková Loko Trutnov 15 20 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 3.1
6 Barbora Hájková ŠBK P-H Sadská 15 25 1.0 2.6 1.0 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.8
14 Karolína Deutschová Sluneta Ústí n.L. 15 14 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.2
15 Anežka Kruntorádová TJ Sokol Kladno 14 15 1.0 4.4 2.1 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
8 Eliška Kadlecová TJ Sokol Kladno 15 19 1.0 3.5 1.2 0.0 1.2/3.4 34.4 2.3
Eliška Rumlová Tygři Praha 15 20 1.0 3.3 1.5 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.9
Adéla Popelářová SBŠ Ostrava 15 23 1.0 2.7 1.1 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.9
6 Veronika Tauscheová Sluneta Ústí n.L. 13 20 1.0 3.1 0.6 0.4 0.7/1.4 0.0* 0.6
Lenka Myšíková OSK Olomouc 14 20 1.0 3.1 1.2 0.0 0.8/1.2 0.0* 0.7
Mia Valentina Emes USK Praha 15 22 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.1
9 Linda Ottová ŠBK P-H Sadská 15 23 1.0 2.6 1.1 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.4
4 Petra Tatarlová Sluneta Ústí n.L. 15 19 1.0 3.2 0.8 0.4 0.4/1.3 0.0* 2.3
Eliška Matušková Basket Opava 2010 14 21 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.6
17 Justýna Harantová DBaK 15 22 1.0 2.7 1.1 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.1
14 Ema Pospíšilová Sokol H. Králové 15 25 1.0 2.3 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.2
Adéla Chodilová OSK Olomouc 15 9 1.0 6.4 2.4 0.0 1.6/3.1 50.0 2.2
Nikola Zahradníčková OSK Olomouc 14 6 1.0 9.7 3.5 0.7 0.7/2.7 25.0 2.0
18 Anna Perglová TJ Sokol Kladno 15 15 1.0 3.9 1.7 0.0 0.5/1.4 0.0* 0.9
6 Ema Tomková Sokol H. Králové 15 23 1.0 2.5 1.0 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
Sára Mináriková Basketky Krnov 15 21 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.2
9 Natálie Vaněčková SKB FASTAV Zlín 14 18 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.4
10 Luisa Ročková Sokol Nusle 14 16 1.0 3.6 1.5 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.3
Nela Zejdová KP Brno 15 21 1.0 2.7 1.0 0.2 0.0/0.1 0.0* 1.0
Tereza Berglerová BA Sparta 15 19 1.0 2.9 1.1 0.1 0.7/1.8 0.0* 0.7
Judita Válková Žabiny Brno 15 11 1.0 5.0 1.6 0.4 0.6/2.2 29.2 1.4
Adéla Burlová Klatovy U15 14 20 1.0 2.8 1.2 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.0
Bára Račáková BKHAV 15 18 1.0 3.1 1.1 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.3
19 Justýna Melicharová TJ Sokol Kladno 15 14 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.3
Darina Rufferová Basket Ostrava 15 13 1.0 4.0 1.8 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.4
Karolína Karasová Tigers Basketball České Budějovice 15 21 1.0 2.5 1.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.3
Aneta Zronková TJ Sokol Kladno 14 8 1.0 6.4 2.8 0.0 0.9/2.1 41.2 1.3
Romana Gerstendörferová BK Lvice Litoměřice 15 18 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
23 Natalie Němcová KraJ 15 18 1.0 2.7 0.8 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.8
Eliška Prchalová Basket Opava 2010 15 20 1.0 2.5 1.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.2
Adéla Marková BC Slaný 14 18 1.0 2.7 1.1 0.1 0.4/1.4 0.0* 2.3
8 Natálie Řeháková BSK TJ Jičín 14 20 1.0 2.5 1.0 0.1 0.3/1.2 0.0* 3.1
Amálie Krejbichová HB Basket 15 22 1.0 2.2 0.9 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.7
Alexandra Antonická KP Brno 14 9 1.0 5.4 2.1 0.3 0.2/0.6 0.0* 0.9
Emma Kubová Tigers Basketball České Budějovice 14 17 1.0 2.9 1.2 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.8
Stella Výrková SBŠ Ostrava 14 8 1.0 6.0 2.1 0.3 1.0/2.9 34.8 0.1
19 Natálie Kavková Studánka Pardubice 14 15 1.0 3.2 1.1 0.2 0.3/1.1 0.0* 2.4
Michaela Zbedinová Basketky Krnov 15 20 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.9
22 Valentina Vyplelová SKB FASTAV Zlín 14 17 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.4
15 Terezie Janovská Studánka Pardubice 14 7 1.0 6.7 2.4 0.4 0.6/2.1 26.7 3.0
Timea Valerie Király BK Lvice Litoměřice 14 9 1.0 5.2 1.6 0.1 1.8/3.3 53.3 1.8
Julie Skřivanová Loko Trutnov 14 10 1.0 4.7 1.7 0.0 1.3/2.7 48.1 2.6
4 Alžběta Baxová DBaK 14 17 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
Markéta Steffková Basket Ostrava 15 23 1.0 2.0 0.8 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.1
Andrea Jurašek Vlčice BK Žďár n. S. 12 9 1.0 5.0 2.1 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.9
70 Amélie Ciprová Studánka Pardubice 13 3 1.0 15.0 6.7 0.0 1.7/2.7 62.5 2.7
24 Michaela Kohoutová TJ Sokol Kladno 15 9 1.0 4.9 2.1 0.0 0.7/3.4 19.4 1.3
Soňa Černeková BC Slaný 15 17 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.2
25 Karolína Šmídová KraJ 15 17 1.0 2.6 1.1 0.1 0.2/0.6 0.0* 2.0
Anežka Víchová BC Slaný 14 16 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.1
Sofie Novotná Basket Slovanka 14 14 1.0 2.9 1.1 0.2 0.0/0.3 0.0* 1.3
Valérie Heincová BKHAV 14 20 1.0 2.1 0.9 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.8
Isabel Lavaud BA Sparta 15 8 1.0 5.1 2.5 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.1
Veronika Karbanová BSK TJ Jičín 15 20 1.0 2.0 0.9 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.9
Anna Uchytilová Basket Slovanka 15 4 1.0 10.0 4.5 0.3 0.3/1.3 0.0* 1.5
12 Barbora Häcklová TJ Sokol Kladno 15 15 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.7
Pavlína Svobodová Žabiny Brno 15 10 1.0 3.9 1.6 0.1 0.4/0.7 0.0* 0.8
Sára Mocová Basket Slovanka 14 11 1.0 3.5 1.5 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.2
13 Ema Taylor Earl TJ Sokol Kladno 15 12 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Elizabeth Matalová Žabiny Brno 15 12 1.0 3.2 1.1 0.3 0.3/0.3 0.0* 1.1
Eliška Marečková Basket Opava 2010 14 20 1.0 1.9 0.7 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.4
Rozálie Mustarová SBŠ Ostrava 14 10 1.0 3.8 1.3 0.2 0.6/1.5 0.0* 1.3
Klára Smělá Klatovy U15 14 18 1.0 2.1 0.8 0.1 0.2/0.7 0.0* 0.7
8 Anna Růžičková DBaK 15 15 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Anna Zemanová BK Lvice Litoměřice 14 17 1.0 2.2 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.9
Kateřina Rupčíková BKHAV 15 20 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.8
Kateřina Bednářová Tygři Praha 14 6 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/3.0 38.9 0.7
9 Theodora Ulrichová Sokol Nusle 15 13 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.1
Barbora Havelková BSK TJ Jičín 15 22 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 3.6
Kristýna Koubová BK Strakonice 15 17 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.0
Eliška Přistálová Basket Opava 2010 14 22 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.0
Klára Očenášková OSK Olomouc 15 6 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.8
Blanka Sedláčková Tygři Praha 15 22 1.0 1.6 0.5 0.2 0.0/0.1 0.0* 1.0
Anna Veronika Pátková BK Levhartice Chomutov 14 17 1.0 2.0 0.9 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.9
26 Rozárka Nováková ŠBK P-H Sadská 15 21 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Natálie Ráczová BC Slaný 15 19 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Agáta Měšťanová BSK TJ Jičín 15 17 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.8
Amálie Houtová BK Levhartice Chomutov 14 16 1.0 2.1 0.8 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.6
Diana Pauerová Tigers Basketball České Budějovice 13 11 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.9
Anna Šrámková Tigers Basketball České Budějovice 13 7 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/2.4 23.5 1.3
Pavlína Kuželová Loko Trutnov 14 13 1.0 2.5 0.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.9
72 Markéta Špryncová Studánka Pardubice 15 13 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.2
Anna Dlouhá BK Lvice Litoměřice 15 6 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/2.3 35.7 1.3
71 Klára Zdobinská Studánka Pardubice 14 6 1.0 5.2 2.3 0.0 0.5/2.2 23.1 1.7
2 Adéla Karolína Nejedlá KraJ 15 16 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.6
4 Amálie Voráčová SKB FASTAV Zlín 14 16 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.7
Magdaléna Žemlová Basket Slovanka 15 18 1.0 1.7 0.7 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.7
Nela Honková Basket Opava 2010 13 16 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.8
Barbora Velflová HB Basket 14 12 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.4
Adéla Chalupová HB Basket 14 14 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
21 Anna Králová ŠBK P-H Sadská 15 7 1.0 3.7 0.7 0.3 1.4/2.1 66.7 1.0
Alžběta Slechanová USK Praha 15 17 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
17 Aneta Šlechtová Sokol H. Králové 15 14 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
Karolína Novotná USK Praha 15 12 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Ema Kutinová Tygři Praha 13 5 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
14 Julie Holanová Sokol Nusle 15 17 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.1
Anna Malá Loko Trutnov 12 9 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.6
Timea Tsameti SBŠ Ostrava 14 4 1.0 6.0 2.5 0.3 0.3/0.8 0.0* 0.8
Barbora Dlohošová BK Karlovy Vary 14 15 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.5
33 Natálie Janišová Studánka Pardubice 14 10 1.0 2.4 0.8 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.5
27 Adéla Ryšavá Sokol Nusle 15 13 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Anna Marcela Humpolcová Vlčice BK Žďár n. S. 14 22 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
Antonie Rubášová Klatovy U15 15 18 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.9
Stella Fantová KP Brno 15 16 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.8
Kristýna Štiftová Basket Ostrava 14 17 1.0 1.4 0.6 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.4
16 Lucie Gabajová Sluneta Ústí n.L. 14 17 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
Tereza Korbelová KP Brno 14 3 1.0 7.7 2.3 0.3 2.0/5.0 40.0 1.7