Žákovská liga U15Ž

Základní informace

Kategorie
starší žákyně U15
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 1
BK Karlovy Vary
BK Levhartice Chomutov
11. 11. 2023
09:30
SH BK Loko Karlovy Vary Lucie Moravcová
Filip Hackl
40
60
15
12
21
25
33
40
Review
Skupina A 1. kolo 2
DBaK
BK Klatovy
11. 11. 2023
14:00
Tělocvična 25. ZŠ Jan Neubauer
Michal Mainuš
90
77
30
14
55
33
69
56
Review
Skupina A 1. kolo 3
USK Praha
HB Basket Praha
11. 11. 2023
15:00
SH Královka Tomáš Tejček
Ondřej Vlach
82
39
30
9
50
18
61
32
Review
Skupina A 1. kolo 4
BK Strakonice
Tigers Basketball České Budějovice
8. 11. 2023
18:30
STARZ aréna Michal Pivovarský
Martin Šlehofer
111
33
35
7
58
13
98
19
Review
Skupina A 2. kolo 7
DBaK
USK Praha
23. 9. 2023
14:00
Hala TJ Slavoj Plzeň Albert Jilg
Adam Križanský
34
99
11
25
19
53
26
78
Review
Skupina A 2. kolo 5
BK Karlovy Vary
BK Strakonice
23. 9. 2023
15:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jindřich Nesper
Adéla Hejná
19
117
4
28
8
60
15
83
Review
Skupina A 2. kolo 6
BK Levhartice Chomutov
Tigers Basketball České Budějovice
23. 9. 2023
16:00
Městská sportovní hala - malá Lucie Humlová
Kateřina Žatecká
94
32
22
6
47
17
70
23
Review
Skupina A 2. kolo 8
BK Klatovy
HB Basket Praha
26. 10. 2023
17:00
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Mattias Kundert
58
66
9
15
24
35
44
54
Review
Skupina A 3. kolo 10
BK Levhartice Chomutov
BK Strakonice
24. 9. 2023
09:00
Městská sportovní hala - malá Jan Kout
Jakub Gabriel
37
67
10
19
26
25
29
46
Review
Skupina A 3. kolo 11
DBaK
HB Basket Praha
24. 9. 2023
09:00
Tělocvična 25. ZŠ Michal Dub
Adam Križanský
78
53
14
13
41
25
51
42
Review
Skupina A 3. kolo 9
BK Karlovy Vary
Tigers Basketball České Budějovice
24. 9. 2023
10:00
SH BK Loko Karlovy Vary Jindřich Nesper
Tomáš Morávek
50
56
11
18
24
33
35
46
Review
Skupina A 3. kolo 12
BK Klatovy
USK Praha
29. 10. 2023
16:00
SH BK Klatovy Martin Kozel
Lukáš Kalabza
48
129
11
39
29
68
37
104
Review
Skupina A 4. kolo 16
BK Levhartice Chomutov
BK Klatovy
7. 10. 2023
13:00
Městská sportovní hala - malá Filip Hackl
Adéla Zemancová
43
61
12
9
19
25
29
43
Review
Skupina A 4. kolo 13
BK Strakonice
USK Praha
7. 10. 2023
14:00
STARZ aréna Jakub Petrák
Lucie Moravcová
58
61
19
15
37
28
50
41
Review
Skupina A 4. kolo 15
BK Karlovy Vary
DBaK
7. 10. 2023
14:30
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Dub
Jan Lejčko
49
64
2
17
18
35
36
49
Review
Skupina A 4. kolo 14
Tigers Basketball České Budějovice
HB Basket Praha
7. 10. 2023
16:30
SH ZŠ Kubatova Daniel Chvála
Michal Pivovarský
36
118
13
31
22
58
36
86
Review
Skupina A 5. kolo 17
BK Strakonice
HB Basket Praha
8. 10. 2023
09:30
STARZ aréna Jakub Petrák
Lucie Moravcová
69
45
19
10
33
19
50
29
Review
Skupina A 5. kolo 19
BK Karlovy Vary
BK Klatovy
8. 10. 2023
09:30
SH BK Loko Karlovy Vary Michal Dub
Jan Lejčko
49
66
11
13
30
34
40
57
Review
Skupina A 5. kolo 18
Tigers Basketball České Budějovice
USK Praha
8. 10. 2023
12:00
SH ZŠ Kubatova Daniel Chvála
Michal Hána
28
140
12
32
16
75
26
107
Review
Skupina A 5. kolo 20
BK Levhartice Chomutov
DBaK
8. 10. 2023
13:00
Městská sportovní hala - malá Filip Hackl
Adéla Zemancová
45
75
6
20
22
31
31
60
Review
Skupina A 6. kolo 21
DBaK
BK Strakonice
21. 10. 2023
14:00
Tělocvična 25. ZŠ Jonáš Kavan
Ondřej Melzer
48
52
16
17
24
33
31
47
Review
Skupina A 6. kolo 23
USK Praha
BK Karlovy Vary
21. 10. 2023
16:00
SK Aritma Praha Ondřej Svejkovský
Miloslav Jon
134
17
27
4
64
10
98
12
Review
Skupina A 6. kolo 24
HB Basket Praha
BK Levhartice Chomutov
21. 10. 2023
16:00
sportovní hala Zličín Michaela Scholzová
Filip Hackl
60
41
20
4
33
16
50
25
Review
Skupina A 6. kolo 22
BK Klatovy
Tigers Basketball České Budějovice
21. 10. 2023
19:00
SH BK Klatovy Pavel Šenk
Michal Dub
106
45
21
14
52
22
81
33
Review
Skupina A 7. kolo 25
DBaK
Tigers Basketball České Budějovice
22. 10. 2023
09:30
Tělocvična 25. ZŠ Jonáš Kavan
Ondřej Melzer
117
37
32
6
61
23
92
30
Review
Skupina A 7. kolo 28
HB Basket Praha
BK Karlovy Vary
22. 10. 2023
09:30
sportovní hala Zličín Milan Kucharič
Luděk Svoboda
100
28
28
8
60
11
79
17
Review
Skupina A 7. kolo 27
USK Praha
BK Levhartice Chomutov
27. 1. 2024
10:00
Hala Královka, plocha B Jan Hendrych
Lucie Moravcová
76
17
21
4
35
4
62
13
Review
Skupina A 7. kolo 26
BK Klatovy
BK Strakonice
22. 10. 2023
13:00
SH BK Klatovy Pavel Šenk
Michal Dub
33
116
8
20
19
53
25
94
Review
Skupina A 8. kolo 30
BK Klatovy
DBaK
12. 11. 2023
09:00
SH BK Klatovy Michal Kuncl
Jan Lejčko
73
74
20
16
31
38
51
50
Review
Skupina A 8. kolo 31
HB Basket Praha
USK Praha
12. 11. 2023
10:00
sportovní hala Zličín Michal Dub
Fedor Lysov
59
87
18
27
33
52
47
69
Review
Skupina A 8. kolo 29
BK Levhartice Chomutov
BK Karlovy Vary
12. 11. 2023
13:00
Městská sportovní hala - velká Jan Kout
Vojta Kočárník
64
25
18
5
29
16
46
20
Review
Skupina A 8. kolo 32
Tigers Basketball České Budějovice
BK Strakonice
9. 11. 2023
18:00
SH ZŠ Kubatova Michal Hána
Michal Pivovarský
13
108
0
27
7
53
11
86
Review
Skupina A 9. kolo 33
Tigers Basketball České Budějovice
BK Karlovy Vary
2. 12. 2023
14:00
SH ZŠ Kubatova Jáchym Povolný
Daniel Chvála
47
67
18
9
27
26
39
48
Review
Skupina A 9. kolo 34
BK Strakonice
BK Levhartice Chomutov
2. 12. 2023
15:00
STARZ aréna Michal Horník
Adam Križanský
88
56
28
16
50
31
74
42
Review
Skupina A 9. kolo 36
USK Praha
BK Klatovy
2. 12. 2023
15:00
Hala Královka, plocha B Jiří Jodl
Jan Neubauer
115
31
26
8
55
14
86
24
Review
Skupina A 9. kolo 35
HB Basket Praha
DBaK
2. 12. 2023
15:30
sportovní hala Zličín Štěpán Beran
Vojtěch Schaffner
63
57
17
8
30
20
57
38
Review
Skupina A 10. kolo 38
Tigers Basketball České Budějovice
BK Levhartice Chomutov
3. 12. 2023
09:00
SH ZŠ Kubatova Jáchym Povolný
Daniel Chvála
51
96
12
28
25
46
40
70
Review
Skupina A 10. kolo 40
HB Basket Praha
BK Klatovy
3. 12. 2023
09:30
sportovní hala Zličín Jan Neubauer
Štěpán Beran
75
57
18
19
42
30
71
40
Review
Skupina A 10. kolo 37
BK Strakonice
BK Karlovy Vary
3. 12. 2023
10:00
STARZ aréna Pavel Matys
Adam Križanský
93
24
35
3
57
11
83
22
Review
Skupina A 10. kolo 39
USK Praha
DBaK
3. 12. 2023
11:00
Hala Královka, plocha B Lukáš Ulrych
Daniel Čížek
78
41
23
7
36
17
58
30
Review
Skupina A 11. kolo 42
USK Praha
Tigers Basketball České Budějovice
13. 1. 2024
14:00
Hala Královka, plocha B Richard Gottfried
Vojtěch Tesárek
162
21
27
2
80
9
119
17
Review
Skupina A 11. kolo 44
DBaK
BK Levhartice Chomutov
13. 1. 2024
14:00
ZŠ Kožlany Jiří Buňka
Klára Buňková
73
43
18
4
42
14
55
33
Review
Skupina A 11. kolo 41
HB Basket Praha
BK Strakonice
13. 1. 2024
15:00
sportovní hala Zličín Jan Jeřáb
Jan Neubauer
49
68
13
25
21
43
31
59
Review
Skupina A 11. kolo 43
BK Klatovy
BK Karlovy Vary
13. 1. 2024
16:00
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Fedor Lysov
110
39
38
7
58
14
86
22
Review
Skupina A 12. kolo 47
DBaK
BK Karlovy Vary
14. 1. 2024
09:00
Tělocvična 25. ZŠ Jan Karásek
Pavel Poliček
95
20
19
9
53
13
74
15
Review
Skupina A 12. kolo 45
USK Praha
BK Strakonice
14. 1. 2024
10:00
Hala Královka, plocha B Richard Gottfried
Jiří Šlaj
65
58
13
16
32
35
47
46
Review
Skupina A 12. kolo 46
HB Basket Praha
Tigers Basketball České Budějovice
14. 1. 2024
10:30
SK Aritma Praha Petr Buršík
Miloslav Jon
100
23
30
6
50
16
78
18
Review
Skupina A 12. kolo 48
BK Klatovy
BK Levhartice Chomutov
14. 1. 2024
11:00
SH BK Klatovy Lukáš Kalabza
Fedor Lysov
64
75
17
20
44
43
52
61
Review
Skupina A 13. kolo 52
BK Karlovy Vary
HB Basket Praha
27. 1. 2024
14:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jiří Jodl
Michal Kuncl
25
90
4
22
13
53
17
70
Review
Skupina A 13. kolo 50
BK Strakonice
BK Klatovy
27. 1. 2024
15:30
STARZ aréna Daniel Chvála
Jan Lejčko
78
55
25
14
46
25
65
34
Review
Skupina A 13. kolo 49
Tigers Basketball České Budějovice
DBaK
27. 1. 2024
16:00
SH ZŠ Kubatova Michal Dub
Lucie Moravcová
34
121
12
23
21
61
25
89
Review
Skupina A 13. kolo 51
BK Levhartice Chomutov
USK Praha
22. 10. 2023
17:00
Městská sportovní hala - malá Michal Tesař
Vladislav Lunhul
48
91
12
25
21
55
34
78
Review
Skupina A 14. kolo 55
BK Karlovy Vary
USK Praha
28. 1. 2024
09:30
SH BK Loko Karlovy Vary Jiří Jodl
Michal Kuncl
19
108
6
34
15
58
19
81
Review
Skupina A 14. kolo 53
BK Strakonice
DBaK
28. 1. 2024
11:00
STARZ aréna Daniel Chvála
Jan Lejčko
69
43
25
8
38
16
54
26
Review
Skupina A 14. kolo 54
Tigers Basketball České Budějovice
BK Klatovy
28. 1. 2024
12:00
SH ZŠ Kubatova Michal Dub
Lucie Moravcová
24
118
6
37
8
70
19
94
Review
Skupina A 14. kolo 56
BK Levhartice Chomutov
HB Basket Praha
28. 1. 2024
13:00
Městská sportovní hala - velká Vladislav Lunhul
Ondřej Josefus
53
57
11
17
29
28
40
38
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
21 Laura Marcolová KraJ 15 18 1.0 31.4 12.9 0.4 4.2/6.4 64.7 3.1
13 Vendula Salaková Sluneta Ústí n.L. 14 22 1.0 23.7 8.9 0.7 3.7/7.1 52.2 1.2
Tereza Listopadová OSK Olomouc 15 22 1.0 22.2 7.0 2.0 2.3/4.5 51.0 1.9
Anežka Misíková USK Praha 15 21 1.0 21.6 9.8 0.1 1.7/2.8 60.3 1.5
Zuzana Vosková Klatovy U15 15 22 1.0 20.5 7.5 0.6 3.7/6.6 56.2 2.8
Antonie Šebestová BSK TJ Jičín 15 20 1.0 22.5 8.5 0.9 2.8/4.7 59.1 1.0
Adéla Velická Tygři Praha 15 20 1.0 22.0 8.7 0.8 2.3/3.8 60.5 2.8
Linda Kotrčová BK Strakonice 15 20 1.0 21.6 7.1 1.0 4.4/7.4 59.2 0.3
Tereza Runštuková BKHAV 15 18 1.0 23.2 9.8 0.0 3.7/7.3 50.4 1.6
20 Nela Vitíková BSK TJ Jičín 13 22 1.0 18.3 5.4 1.9 2.0/3.5 56.4 2.3
4 Dominika Pencáková Sokol H. Králové 15 19 1.0 20.1 8.0 0.8 1.5/3.1 50.0 1.8
Eliška Zástřešková Basket Ostrava 15 25 1.0 15.2 5.3 0.5 3.1/5.4 57.8 1.7
Adéla Kutrová SBŠ Ostrava 15 23 1.0 16.3 4.3 1.7 2.6/4.1 63.2 1.9
3 Adéla Úlehlová SKB FASTAV Zlín 15 22 1.0 16.3 5.7 0.9 2.3/3.8 59.5 3.1
Sára Pozníčková HB Basket 15 22 1.0 16.2 5.6 0.7 2.8/4.2 65.6 2.1
55 Anna Plačková ŠBK P-H Sadská 14 25 1.0 13.9 5.7 0.6 0.6/0.9 0.0* 1.2
Sofie Lysoňová BKHAV 15 21 1.0 16.4 6.6 0.3 2.3/4.8 48.5 1.7
Kateřina Sára Zelo KP Brno 15 22 1.0 14.9 5.7 0.6 1.5/2.7 55.0 2.2
Anna Červená SBŠ Ostrava 15 18 1.0 18.0 7.3 0.3 2.5/5.6 45.0 2.9
Martina Pařízková Žabiny Brno 15 25 1.0 12.8 5.2 0.2 2.0/3.4 60.7 1.7
53 Laura Grzonka ŠBK P-H Sadská 15 17 1.0 18.9 7.9 0.5 1.4/2.4 58.5 2.1
Barbora Čálková USK Praha 15 21 1.0 15.0 6.1 0.3 1.8/3.9 46.9 1.5
Adéla Růžičková Žabiny Brno 14 21 1.0 15.0 6.5 0.0 1.8/3.1 57.6 0.9
Ellen Krausová Klatovy U15 14 21 1.0 14.9 6.2 0.5 1.0/3.0 34.9 2.7
Sofia Robson USK Praha 15 25 1.0 12.4 4.6 0.4 2.1/3.7 57.0 1.9
50 Karolína Göllnerová ŠBK P-H Sadská 15 21 1.0 14.7 5.3 0.6 2.2/4.6 49.0 1.6
8 Anna Bínová Sluneta Ústí n.L. 15 22 1.0 13.8 5.9 0.0 2.0/5.1 39.8 2.5
Michaela Karoĺová BK Strakonice 15 21 1.0 14.4 4.6 1.2 1.5/2.5 60.4 0.1
Adéla Pechatá BK Lvice Litoměřice 15 19 1.0 15.9 6.4 0.3 2.2/4.4 50.6 2.4
Eliška Navrátilová Žabiny Brno 14 23 1.0 13.0 6.0 0.0 0.9/1.9 0.0* 1.3
Anastázie Doksanská BK Levhartice Chomutov 15 21 1.0 14.1 5.8 0.6 0.7/1.4 0.0* 1.6
Valerie Gashi Klatovy U15 15 22 1.0 12.9 5.4 0.4 1.1/2.2 50.0 3.5
10 Emma Maurencová Sluneta Ústí n.L. 14 14 1.0 19.6 8.1 0.4 2.0/3.4 58.3 2.2
Kamila Krampolová Žabiny Brno 15 25 1.0 10.8 4.8 0.1 0.7/1.0 0.0* 0.9
21 Kateryna Pryimak Sokol Nusle 15 22 1.0 12.1 5.2 0.1 1.2/3.2 38.0 2.7
5 Emma Černá Sokol H. Králové 15 23 1.0 11.5 3.8 0.9 1.2/2.1 56.3 2.7
Karolína Grossová BK Strakonice 15 22 1.0 11.6 4.8 0.2 1.3/2.9 44.4 0.3
Valerie Vaňková Basket Opava 2010 15 19 1.0 13.2 4.1 0.2 4.3/8.2 52.9 1.7
Vanessa Jurašek Vlčice BK Žďár n. S. 15 19 1.0 12.9 3.9 0.9 2.3/3.6 63.8 1.8
7 Lenka Lukášková DBaK 15 21 1.0 11.7 4.6 0.6 0.6/1.0 0.0* 2.8
Denisa Uhlíková BK Levhartice Chomutov 15 21 1.0 11.6 4.0 0.4 2.3/3.7 61.5 2.0
17 Aneta Kounovská TJ Sokol Kladno 15 20 1.0 12.1 4.8 0.6 0.9/2.5 34.0 2.1
Tereza Svatoňová Basket Slovanka 14 16 1.0 14.9 5.4 0.4 2.8/5.4 51.2 2.4
8 Amy Elizabeth Springthorpe KraJ 14 20 1.0 11.9 5.1 0.1 1.5/2.5 61.2 2.3
Adéla Kadečková BA Sparta 15 22 1.0 10.7 3.6 0.3 2.6/6.2 41.6 2.8
Daniela Tonková USK Praha 15 24 1.0 9.8 4.5 0.0 0.8/1.7 0.0* 1.0
7 Petra Klazarová ŠBK P-H Sadská 15 25 1.0 9.3 3.3 0.5 1.1/2.4 47.5 2.1
Klára Zvolánková SBŠ Ostrava 15 23 1.0 10.0 3.3 0.6 1.5/2.7 57.4 2.1
Karolína Zíková BA Sparta 15 22 1.0 10.4 4.0 0.0 2.5/4.2 59.1 2.4
34 Barbora Štěpová Sokol Nusle 15 17 1.0 13.2 5.4 0.0 2.4/6.0 39.2 2.6
Nikol Kekrtová BK Lvice Litoměřice 15 20 1.0 11.2 4.1 0.3 2.2/3.3 66.2 1.0
Taťána Lucie Rudolfová OSK Olomouc 15 18 1.0 12.2 4.3 0.9 1.0/2.1 48.6 1.4
Marie Choutková HB Basket 15 17 1.0 12.8 5.5 0.2 1.2/3.6 32.3 2.0
Adéla Petrová Basketky Krnov 15 18 1.0 12.1 5.2 0.1 1.6/3.0 51.9 2.7
Ema Bartošová USK Praha 15 22 1.0 9.8 4.4 0.0 1.0/2.1 47.8 1.3
Kateřina Rozsívalová Loko Trutnov 14 20 1.0 10.8 4.7 0.0 1.5/2.9 50.9 1.3
23 Anna Fejksová Sokol H. Králové 14 16 1.0 13.4 5.6 0.0 2.3/3.9 58.1 1.9
Sofie Suchopárková BC Slaný 14 19 1.0 11.2 4.0 0.0 3.2/5.0 64.2 0.5
Sára Machurová Tygři Praha 14 19 1.0 11.2 4.4 0.1 2.3/3.9 58.7 1.4
Eva Klímová Vlčice BK Žďár n. S. 14 22 1.0 9.5 4.0 0.2 1.0/2.1 44.7 2.5
Nikola Kaiserová BA Sparta 14 21 1.0 10.0 4.1 0.1 1.3/3.0 45.2 2.1
67 Alice Matějková Studánka Pardubice 14 18 1.0 11.6 4.6 0.0 2.4/4.3 55.8 1.4
6 Marie Hupačová DBaK 15 19 1.0 10.9 4.8 0.1 1.1/2.1 50.0 1.8
22 Aneta Bohuslavová Sokol H. Králové 15 20 1.0 10.3 3.1 1.1 0.9/1.5 0.0* 1.9
Marie Heřmanová Tygři Praha 15 25 1.0 8.0 3.4 0.2 0.6/1.6 0.0* 1.7
Sofie Kýnová Tygři Praha 15 25 1.0 8.0 3.5 0.1 0.8/1.4 0.0* 2.2
Nikola Drasnarová BC Slaný 14 19 1.0 10.4 3.9 0.1 2.3/4.1 56.4 2.2
Lucie Pavlíková BKHAV 15 16 1.0 12.3 5.6 0.0 1.1/3.1 36.0 0.4
Veronika Čiklová KP Brno 15 18 1.0 10.7 4.0 0.6 0.9/1.6 0.0* 0.6
Nela Bukovská Basket Slovanka 15 22 1.0 8.7 3.4 0.2 1.5/3.5 42.1 2.4
Sára Urbanová BC Slaný 15 16 1.0 11.9 4.1 0.4 2.6/4.8 54.5 3.2
Elen Hortenzie Hopanová Basket Ostrava 14 19 1.0 9.8 3.8 0.3 1.4/2.8 48.1 1.6
Johanka Grindlerová BK Lvice Litoměřice 14 15 1.0 12.3 4.7 0.5 1.4/3.4 41.2 1.6
Tereza Školová HB Basket 15 17 1.0 10.7 4.4 0.0 2.0/2.9 68.0 1.3
Mia Špačková Vlčice BK Žďár n. S. 15 20 1.0 9.1 4.0 0.1 0.8/2.4 34.0 1.7
Karolína Ševčíková Basket Ostrava 15 22 1.0 8.2 3.0 0.4 1.2/2.8 43.5 2.3
Marie Sedláčková BA Sparta 15 22 1.0 8.2 2.4 0.7 1.4/2.8 50.8 1.8
98 Klára Šimůnková Studánka Pardubice 14 16 1.0 11.1 4.9 0.1 1.0/1.8 0.0* 2.0
Valerie Špicová Žabiny Brno 14 23 1.0 7.7 3.2 0.1 1.0/1.8 0.0* 1.0
Nikola Zamykalová OSK Olomouc 14 22 1.0 8.0 3.1 0.3 0.9/1.8 0.0* 1.4
Sarah Radosavljević ŠBK P-H Sadská 14 22 1.0 8.0 3.3 0.1 1.1/2.2 49.0 2.0
Lucie Brabcová Žabiny Brno 15 24 1.0 7.4 3.0 0.0 1.5/2.8 52.2 1.9
15 Nicole Dorazilová SKB FASTAV Zlín 15 22 1.0 8.0 2.7 0.7 0.4/1.0 0.0* 1.8
Elisabeth Charvátová Basketky Krnov 15 15 1.0 11.8 4.8 0.1 2.0/5.1 39.0 2.6
Tereza Röschelová BK Karlovy Vary 15 17 1.0 10.4 3.8 0.1 2.4/5.8 40.4 2.1
Daryna Sharkan BK Strakonice 15 15 1.0 11.7 4.0 0.9 0.9/1.9 0.0* 0.6
Dominika Suchá BK Lvice Litoměřice 15 21 1.0 8.3 3.7 0.0 1.0/2.6 38.9 2.0
9 Eliška Naarová Sokol H. Králové 15 23 1.0 7.5 3.3 0.0 0.9/2.6 33.9 3.0
Martina Masárová BK Lvice Litoměřice 15 20 1.0 8.5 3.1 0.1 2.2/3.5 61.4 1.4
Tereza Šťastná Basket Opava 2010 15 22 1.0 7.7 3.0 0.0 1.5/2.8 53.2 2.5
Eliška Víchová BC Slaný 14 18 1.0 9.3 4.0 0.0 1.3/2.7 46.9 1.4
Sofia Sovová USK Praha 13 24 1.0 6.9 2.9 0.2 0.5/1.8 0.0* 1.8
Karolina Kazdová BSK TJ Jičín 15 16 1.0 10.3 3.6 0.5 1.7/3.3 51.9 3.8
Adriana Górná Basket Ostrava 15 25 1.0 6.6 2.7 0.2 0.5/2.0 26.0 0.9
Barbora Luxová USK Praha 15 20 1.0 8.1 2.4 0.6 1.5/2.3 63.0 1.7
Anežka Zapletalová KP Brno 15 22 1.0 7.3 2.5 0.4 1.2/2.0 57.8 1.3
5 Lucie Dymáčková TJ Sokol Kladno 14 13 1.0 12.2 4.2 0.2 3.3/5.8 56.6 1.6
5 Katka Adamcová Sluneta Ústí n.L. 14 20 1.0 7.9 2.8 0.4 1.2/2.2 55.8 2.8
Aneta Slabá Basket Slovanka 15 20 1.0 7.9 2.5 0.8 0.5/1.2 0.0* 1.5
63 Markéta Procházková Studánka Pardubice 15 20 1.0 7.9 2.3 0.6 1.6/3.3 48.5 2.2
16 Johana Kvasničková Sokol Nusle 15 16 1.0 9.8 3.4 0.4 1.9/4.1 45.5 3.9
Ema Janošcová Basket Ostrava 15 19 1.0 8.2 3.3 0.3 0.6/1.4 0.0* 1.9
10 Eliška Pošarová DBaK 15 22 1.0 7.0 3.1 0.1 0.4/1.2 0.0* 0.7
Olga Josefína Rozsívalová Žabiny Brno 14 25 1.0 6.2 2.4 0.3 0.5/0.8 0.0* 1.4
Tereza Forster BK Levhartice Chomutov 15 21 1.0 7.3 3.4 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.6
30 Ema Václavíková Sokol Nusle 15 20 1.0 7.7 2.6 0.5 1.2/2.7 45.3 2.1
Julie Přichystalová Basket Slovanka 15 17 1.0 8.9 3.4 0.5 0.8/2.5 33.3 1.7
Lucie Petelová BK Strakonice 14 17 1.0 8.8 3.4 0.4 0.9/2.1 42.9 0.1
14 Nikol Šedivcová DBaK 15 19 1.0 7.8 3.1 0.4 0.4/0.7 0.0* 1.4
19 Natálie Topolová KraJ 15 17 1.0 8.7 3.5 0.2 0.9/2.8 33.3 1.2
28 Ema Zahradníčková DBaK 15 13 1.0 11.2 4.5 0.1 1.8/3.2 57.1 1.6
Ema Nováková USK Praha 15 19 1.0 7.6 3.3 0.0 1.1/1.6 0.0* 1.2
Anna Doleželová Klatovy U15 15 22 1.0 6.6 2.3 0.2 1.3/2.0 62.2 1.0
Růžena Drgová Basket Ostrava 15 24 1.0 6.0 2.3 0.3 0.5/1.3 0.0* 1.8
Elen Havlíčková Basketky Krnov 15 19 1.0 7.5 3.4 0.0 0.8/1.4 0.0* 1.7
Tereza Slámová Žabiny Brno 14 21 1.0 6.7 2.8 0.0 1.0/1.5 0.0* 1.2
Karolína Piková Basket Ostrava 15 25 1.0 5.6 2.4 0.0 0.8/2.1 37.7 2.7
Lucie Varmužková KP Brno 15 13 1.0 10.6 4.1 0.2 1.8/3.8 46.9 2.4
Petra Šípková Basket Slovanka 15 22 1.0 6.3 2.5 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.8
Dagmar Bláhová KP Brno 15 18 1.0 7.7 2.3 0.5 1.6/4.0 40.3 2.9
Tereza Pantůčková Tygři Praha 14 21 1.0 6.5 2.8 0.0 1.0/1.9 0.0* 2.0
Veronika Růžičková OSK Olomouc 15 22 1.0 6.1 2.3 0.1 1.3/2.5 53.7 0.7
Laura Velkoborská BKHAV 15 20 1.0 6.7 2.5 0.1 1.4/2.6 54.9 1.8
93 Adéla Studničková Studánka Pardubice 15 21 1.0 6.4 2.3 0.4 0.4/1.1 0.0* 2.3
Karolína Smrčková HB Basket 14 20 1.0 6.7 2.8 0.1 0.8/1.9 0.0* 1.7
Francesca Filippi Vlčice BK Žďár n. S. 14 20 1.0 6.7 2.8 0.0 1.1/3.5 30.0 1.5
Markéta Němcová Vlčice BK Žďár n. S. 15 20 1.0 6.6 2.9 0.1 0.5/2.0 0.0* 2.5
14 Martina Opová Sokol H. Králové 15 24 1.0 5.5 1.9 0.3 0.8/2.3 33.9 1.6
Eliška Brudná BKHAV 14 18 1.0 7.2 2.7 0.2 1.3/2.6 48.9 1.5
Josefína Řehulková Basket Opava 2010 14 20 1.0 6.5 2.9 0.0 0.8/2.3 34.8 3.3
Alexandra Razuvajeva BK Karlovy Vary 15 21 1.0 6.1 2.7 0.0 0.8/2.7 29.8 1.7
Anna Mokrá BK Karlovy Vary 15 19 1.0 6.8 2.8 0.2 0.6/1.5 0.0* 3.2
Vilma Malečková HB Basket 14 20 1.0 6.4 2.4 0.2 1.0/2.6 37.3 2.2
9 Sofia Padevětová TJ Sokol Kladno 15 17 1.0 7.5 3.2 0.0 1.0/2.2 44.7 2.2
5 Veronika Novotná DBaK 15 17 1.0 7.5 3.1 0.2 0.6/1.2 0.0* 0.9
Karolína Balounová Vlčice BK Žďár n. S. 15 19 1.0 6.6 2.7 0.1 0.9/2.0 44.7 1.2
16 Kateřina Procházková KraJ 14 13 1.0 9.5 3.4 0.0 2.8/4.6 60.0 2.5
Justýna Lorencová OSK Olomouc 14 22 1.0 5.6 2.0 0.1 1.2/1.9 0.0* 0.9
17 Veronika Procházková KraJ 14 19 1.0 6.4 2.6 0.2 0.7/1.5 0.0* 0.9
Taťána Bialková SBŠ Ostrava 15 21 1.0 5.7 2.4 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.1
Emma Podhrázská BK Levhartice Chomutov 14 15 1.0 7.9 2.6 0.4 1.5/3.1 47.8 1.9
Helena Havva Gürbüz OSK Olomouc 15 20 1.0 5.9 2.1 0.3 0.9/1.3 0.0* 1.3
11 Klára Štanclová SKB FASTAV Zlín 14 22 1.0 5.3 2.0 0.1 1.0/2.3 41.2 2.5
21 Martina Hercíková DBaK 15 22 1.0 5.3 2.0 0.2 0.7/1.1 0.0* 1.0
Veronika Sejvalová HB Basket 15 22 1.0 5.2 1.6 0.6 0.3/0.6 0.0* 0.7
Lucie Palová Basketky Krnov 14 20 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.0
Adéla Garajová BK Karlovy Vary 15 8 1.0 14.4 6.1 0.0 2.1/5.4 39.5 2.0
Eliška Urxová HB Basket 15 22 1.0 5.2 2.1 0.1 0.6/1.4 0.0* 2.0
Kateřina Zemanová BK Strakonice 14 22 1.0 5.2 1.9 0.4 0.3/0.5 0.0* 0.2
Lucie Bartošová KP Brno 15 22 1.0 5.1 1.7 0.4 0.7/1.3 0.0* 1.3
45 Anežka Kolářová ŠBK P-H Sadská 15 23 1.0 4.9 2.3 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.8
5 Lucie Svobodová ŠBK P-H Sadská 14 23 1.0 4.9 1.8 0.2 0.6/1.5 0.0* 1.3
Barbora Žoričová BKHAV 15 19 1.0 5.9 2.4 0.1 0.8/1.2 0.0* 0.7
Tereza Zedníčková Vlčice BK Žďár n. S. 14 18 1.0 6.1 2.7 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.6
Marie Pavlátová SBŠ Ostrava 15 25 1.0 4.3 1.4 0.3 0.8/1.2 0.0* 1.2
Anna Pataridisová BA Sparta 15 22 1.0 4.8 1.8 0.0 1.3/3.5 36.4 2.8
41 Barbora Váňová Studánka Pardubice 15 20 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.4 0.0* 2.1
Penny Makovičková BK Levhartice Chomutov 13 15 1.0 7.1 2.6 0.3 0.9/1.5 0.0* 1.5
18 Lucie Makovcová ŠBK P-H Sadská 14 18 1.0 5.8 2.1 0.2 1.2/2.4 51.2 0.5
18 Viktorie Volejníková Sokol H. Králové 15 19 1.0 5.5 2.0 0.4 0.4/1.5 0.0* 1.6
Karolína Černošková Basket Ostrava 14 10 1.0 10.5 3.9 0.4 1.5/2.9 51.7 0.7
Klára Nedopílková Basket Opava 2010 14 21 1.0 5.0 2.1 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.9
Kristýna Ježková BSK TJ Jičín 15 21 1.0 4.9 1.9 0.0 1.0/2.2 42.6 1.6
Isabela Polenová BK Strakonice 15 17 1.0 6.1 2.6 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.4
Anděla Suchá Klatovy U15 15 19 1.0 5.4 2.4 0.1 0.3/1.1 0.0* 1.9
Tereza Libřická Loko Trutnov 15 19 1.0 5.4 2.5 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.3
Sofie Janošcová Tigers Basketball České Budějovice 14 10 1.0 10.1 3.7 0.3 1.8/4.4 40.9 2.7
Adéla Forster BK Levhartice Chomutov 15 21 1.0 4.8 2.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
16 Tereza Čechová DBaK 15 19 1.0 5.3 2.1 0.1 0.8/1.8 0.0* 2.0
Valerie Pastrňáková SBŠ Ostrava 15 18 1.0 5.5 1.7 0.2 1.5/2.8 54.0 0.5
Bára Chrapková SBŠ Ostrava 14 10 1.0 9.8 3.8 0.2 1.6/2.8 57.1 3.1
Natálie Pavlatová BK Karlovy Vary 14 15 1.0 6.5 2.6 0.1 0.9/2.9 32.6 1.5
Beáta Zdeňková SBŠ Ostrava 14 13 1.0 7.5 2.8 0.2 1.5/3.8 38.0 0.5
Viktorie Červenková Basket Slovanka 14 19 1.0 5.0 1.7 0.2 1.1/2.0 52.6 0.8
Valérie Hátlová BK Strakonice 14 21 1.0 4.5 2.0 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.2
9 Ella Petrovská Sluneta Ústí n.L. 15 21 1.0 4.5 1.8 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.8
Valentina Folcová Loko Trutnov 15 19 1.0 4.9 1.9 0.0 1.2/4.0 28.9 2.8
Bára Mrázová BK Strakonice 14 21 1.0 4.4 1.9 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.5
18 Anežka Voláková DBaK 15 21 1.0 4.3 1.8 0.1 0.4/0.5 0.0* 0.9
Isabella Gajdáčková SBŠ Ostrava 15 23 1.0 3.9 1.5 0.1 0.6/1.0 0.0* 1.2
Soňa Pokorná Tygři Praha 15 17 1.0 5.3 2.3 0.1 0.5/0.9 0.0* 2.3
7 Julie Ondroušková Sokol Nusle 15 18 1.0 5.0 1.8 0.1 1.0/2.6 39.1 3.2
Adéla Mrštinová Loko Trutnov 15 22 1.0 4.1 1.5 0.0 1.0/2.5 41.8 3.1
Lucie Maya Fajkusová Basket Opava 2010 14 20 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.6
Zuzana Diabelková Tygři Praha 15 18 1.0 4.9 1.8 0.1 1.1/2.3 45.2 2.4
Lucie Dvořáková BK Lvice Litoměřice 15 16 1.0 5.5 2.2 0.1 0.8/1.4 0.0* 1.9
Kristýna Civínová Tygři Praha 14 23 1.0 3.8 1.6 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.8
Kateřina Konopková BK Levhartice Chomutov 15 6 1.0 14.5 5.3 0.7 1.8/3.5 52.4 1.8
Hana Malenová Žabiny Brno 14 23 1.0 3.7 1.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.1
7 Adéla Mlejnková Sokol H. Králové 14 18 1.0 4.7 1.6 0.4 0.3/0.5 0.0* 0.8
40 Magdalena Vlčková ŠBK P-H Sadská 14 22 1.0 3.8 1.6 0.0 0.6/1.3 0.0* 0.8
Kateřina Kočičková Žabiny Brno 14 17 1.0 4.9 1.9 0.3 0.2/0.7 0.0* 2.4
Markéta Horáková SBŠ Ostrava 15 21 1.0 4.0 1.7 0.1 0.3/1.3 0.0* 0.7
22 Vanesa Podracká KraJ 14 15 1.0 5.5 2.3 0.0 1.0/2.8 35.7 1.3
Nika Svobodová BK Lvice Litoměřice 14 16 1.0 5.1 1.9 0.0 1.3/1.9 0.0* 0.8
Eliška Jánská Tigers Basketball České Budějovice 15 20 1.0 4.1 1.5 0.2 0.7/2.4 27.7 2.7
13 Kateřina Javorková Sokol H. Králové 15 22 1.0 3.7 1.3 0.2 0.4/1.2 0.0* 1.1
Tereza Petrovická HB Basket 15 22 1.0 3.7 1.5 0.1 0.3/0.5 0.0* 1.1
22 Adéla Valášková TJ Sokol Kladno 14 20 1.0 4.0 1.7 0.0 0.6/2.2 27.9 2.3
6 Stella Muroňová Sokol Nusle 15 16 1.0 5.0 2.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.4
Gita Čížková BA Sparta 15 22 1.0 3.6 1.5 0.1 0.2/1.0 0.0* 0.9
Julie Lípová BK Levhartice Chomutov 13 12 1.0 6.5 2.5 0.3 0.8/2.1 36.0 0.9
Valerie Balušková Basketky Krnov 14 22 1.0 3.5 1.4 0.0 0.6/2.0 31.1 2.1
Adéla Kokošková BKHAV 15 14 1.0 5.4 1.8 0.5 0.4/0.6 0.0* 1.9
10 Sára Zbořilová SKB FASTAV Zlín 15 15 1.0 5.1 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.3
Kamila Augustinová Basket Slovanka 15 18 1.0 4.2 1.7 0.2 0.4/1.2 0.0* 0.8
Natálie Christen USK Praha 15 18 1.0 4.2 2.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.2
Natálie Brabencová Tygři Praha 14 24 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/1.1 0.0* 0.9
Karolína Sklenářová Tigers Basketball České Budějovice 15 20 1.0 3.7 1.6 0.2 0.2/0.3 0.0* 3.1
Polina Dybkina BA Sparta 14 19 1.0 3.9 1.7 0.0 0.5/1.6 0.0* 2.8
21 Eliška Stýblová SKB FASTAV Zlín 14 18 1.0 4.1 1.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.7
Marie Kročilová Basketky Krnov 15 15 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.4
Kateřina Pleyerová BK Lvice Litoměřice 14 14 1.0 5.2 2.6 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
Karolína Mendelová KP Brno 14 13 1.0 5.6 1.4 0.5 1.2/1.8 0.0* 2.1
37 Tereza Horná Studánka Pardubice 14 17 1.0 4.2 0.9 0.5 1.1/2.1 51.4 1.8
Julie Kousalíková Tygři Praha 14 16 1.0 4.5 1.9 0.0 0.6/1.6 0.0* 2.2
10 Tereza Bláhová BSK TJ Jičín 14 21 1.0 3.4 1.3 0.0 0.9/2.0 0.0* 0.9
Klára Fűrbacherová Klatovy U15 14 12 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/2.3 28.6 1.8
Adéla Kočárková USK Praha 15 22 1.0 3.2 1.2 0.2 0.3/0.7 0.0* 1.3
Eva Havlištová KP Brno 15 20 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.7 0.0* 1.8
Veronika Holínová BK Strakonice 14 19 1.0 3.7 1.5 0.1 0.4/1.4 0.0* 0.3
68 Sofia Jelínková Studánka Pardubice 14 16 1.0 4.4 1.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 2.5
Anna Doubková Loko Trutnov 15 18 1.0 3.9 1.3 0.2 0.8/2.4 34.9 1.4
36 Natálie Vejrová Sokol H. Králové 14 11 1.0 6.3 2.8 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.2
Valerie Suchnová Vlčice BK Žďár n. S. 15 17 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.0
Marie Černíková Vlčice BK Žďár n. S. 15 15 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.6
Angela Poláchová Žabiny Brno 15 24 1.0 2.8 0.8 0.4 0.1/0.4 0.0* 1.2
Beata Zítková KP Brno 14 21 1.0 3.2 1.0 0.2 0.5/0.9 0.0* 2.1
Nikola Mlnaříková BK Strakonice 15 21 1.0 3.2 1.3 0.1 0.3/0.7 0.0* 0.3
Marie Turečková Loko Trutnov 15 20 1.0 3.4 1.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 3.1
6 Barbora Hájková ŠBK P-H Sadská 15 25 1.0 2.6 1.0 0.2 0.1/0.3 0.0* 1.8
14 Karolína Deutschová Sluneta Ústí n.L. 15 14 1.0 4.7 2.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.2
15 Anežka Kruntorádová TJ Sokol Kladno 14 15 1.0 4.4 2.1 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
8 Eliška Kadlecová TJ Sokol Kladno 15 19 1.0 3.5 1.2 0.0 1.2/3.4 34.4 2.3
Eliška Rumlová Tygři Praha 15 20 1.0 3.3 1.5 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.9
Adéla Popelářová SBŠ Ostrava 15 23 1.0 2.7 1.1 0.1 0.2/0.5 0.0* 0.9
6 Veronika Tauscheová Sluneta Ústí n.L. 13 20 1.0 3.1 0.6 0.4 0.7/1.4 0.0* 0.6
Lenka Myšíková OSK Olomouc 14 20 1.0 3.1 1.2 0.0 0.8/1.2 0.0* 0.7
Mia Valentina Emes USK Praha 15 22 1.0 2.7 1.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.1
9 Linda Ottová ŠBK P-H Sadská 15 23 1.0 2.6 1.1 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.4
4 Petra Tatarlová Sluneta Ústí n.L. 15 19 1.0 3.2 0.8 0.4 0.4/1.3 0.0* 2.3
Eliška Matušková Basket Opava 2010 14 21 1.0 2.9 1.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.6
17 Justýna Harantová DBaK 15 22 1.0 2.7 1.1 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.1
14 Ema Pospíšilová Sokol H. Králové 15 25 1.0 2.3 1.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.2
Adéla Chodilová OSK Olomouc 15 9 1.0 6.4 2.4 0.0 1.6/3.1 50.0 2.2
Nikola Zahradníčková OSK Olomouc 14 6 1.0 9.7 3.5 0.7 0.7/2.7 25.0 2.0
18 Anna Perglová TJ Sokol Kladno 15 15 1.0 3.9 1.7 0.0 0.5/1.4 0.0* 0.9
6 Ema Tomková Sokol H. Králové 15 23 1.0 2.5 1.0 0.0 0.3/0.4 0.0* 1.0
Sára Mináriková Basketky Krnov 15 21 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/0.8 0.0* 2.2
9 Natálie Vaněčková SKB FASTAV Zlín 14 18 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.4
10 Luisa Ročková Sokol Nusle 14 16 1.0 3.6 1.5 0.1 0.4/0.7 0.0* 1.3
Nela Zejdová KP Brno 15 21 1.0 2.7 1.0 0.2 0.0/0.1 0.0* 1.0
Tereza Berglerová BA Sparta 15 19 1.0 2.9 1.1 0.1 0.7/1.8 0.0* 0.7
Judita Válková Žabiny Brno 15 11 1.0 5.0 1.6 0.4 0.6/2.2 29.2 1.4
Adéla Burlová Klatovy U15 14 20 1.0 2.8 1.2 0.1 0.3/0.4 0.0* 1.0
Bára Račáková BKHAV 15 18 1.0 3.1 1.1 0.2 0.3/0.4 0.0* 1.3
19 Justýna Melicharová TJ Sokol Kladno 15 14 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.3
Darina Rufferová Basket Ostrava 15 13 1.0 4.0 1.8 0.1 0.2/0.7 0.0* 1.4
Karolína Karasová Tigers Basketball České Budějovice 15 21 1.0 2.5 1.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 2.3
Aneta Zronková TJ Sokol Kladno 14 8 1.0 6.4 2.8 0.0 0.9/2.1 41.2 1.3
Romana Gerstendörferová BK Lvice Litoměřice 15 18 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.2
23 Natalie Němcová KraJ 15 18 1.0 2.7 0.8 0.3 0.3/1.0 0.0* 1.8
Eliška Prchalová Basket Opava 2010 15 20 1.0 2.5 1.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.2
Adéla Marková BC Slaný 14 18 1.0 2.7 1.1 0.1 0.4/1.4 0.0* 2.3
8 Natálie Řeháková BSK TJ Jičín 14 20 1.0 2.5 1.0 0.1 0.3/1.2 0.0* 3.1
Amálie Krejbichová HB Basket 15 22 1.0 2.2 0.9 0.1 0.1/0.5 0.0* 0.7
Alexandra Antonická KP Brno 14 9 1.0 5.4 2.1 0.3 0.2/0.6 0.0* 0.9
Emma Kubová Tigers Basketball České Budějovice 14 17 1.0 2.9 1.2 0.1 0.4/1.0 0.0* 1.8
Stella Výrková SBŠ Ostrava 14 8 1.0 6.0 2.1 0.3 1.0/2.9 34.8 0.1
19 Natálie Kavková Studánka Pardubice 14 15 1.0 3.2 1.1 0.2 0.3/1.1 0.0* 2.4
Michaela Zbedinová Basketky Krnov 15 20 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.9
22 Valentina Vyplelová SKB FASTAV Zlín 14 17 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.2 0.0* 1.4
15 Terezie Janovská Studánka Pardubice 14 7 1.0 6.7 2.4 0.4 0.6/2.1 26.7 3.0
Timea Valerie Király BK Lvice Litoměřice 14 9 1.0 5.2 1.6 0.1 1.8/3.3 53.3 1.8
Julie Skřivanová Loko Trutnov 14 10 1.0 4.7 1.7 0.0 1.3/2.7 48.1 2.6
4 Alžběta Baxová DBaK 14 17 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
Markéta Steffková Basket Ostrava 15 23 1.0 2.0 0.8 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.1
Andrea Jurašek Vlčice BK Žďár n. S. 12 9 1.0 5.0 2.1 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.9
70 Amélie Ciprová Studánka Pardubice 13 3 1.0 15.0 6.7 0.0 1.7/2.7 62.5 2.7
24 Michaela Kohoutová TJ Sokol Kladno 15 9 1.0 4.9 2.1 0.0 0.7/3.4 19.4 1.3
Soňa Černeková BC Slaný 15 17 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.2
25 Karolína Šmídová KraJ 15 17 1.0 2.6 1.1 0.1 0.2/0.6 0.0* 2.0
Anežka Víchová BC Slaný 14 16 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.5 0.0* 2.1
Sofie Novotná Basket Slovanka 14 14 1.0 2.9 1.1 0.2 0.0/0.3 0.0* 1.3
Valérie Heincová BKHAV 14 20 1.0 2.1 0.9 0.1 0.1/0.1 0.0* 0.8
Isabel Lavaud BA Sparta 15 8 1.0 5.1 2.5 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.1
Veronika Karbanová BSK TJ Jičín 15 20 1.0 2.0 0.9 0.1 0.2/0.4 0.0* 1.9
Anna Uchytilová Basket Slovanka 15 4 1.0 10.0 4.5 0.3 0.3/1.3 0.0* 1.5
12 Barbora Häcklová TJ Sokol Kladno 15 15 1.0 2.6 1.0 0.0 0.6/1.5 0.0* 2.7
Pavlína Svobodová Žabiny Brno 15 10 1.0 3.9 1.6 0.1 0.4/0.7 0.0* 0.8
Sára Mocová Basket Slovanka 14 11 1.0 3.5 1.5 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.2
13 Ema Taylor Earl TJ Sokol Kladno 15 12 1.0 3.2 1.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
Elizabeth Matalová Žabiny Brno 15 12 1.0 3.2 1.1 0.3 0.3/0.3 0.0* 1.1
Eliška Marečková Basket Opava 2010 14 20 1.0 1.9 0.7 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.4
Rozálie Mustarová SBŠ Ostrava 14 10 1.0 3.8 1.3 0.2 0.6/1.5 0.0* 1.3
Klára Smělá Klatovy U15 14 18 1.0 2.1 0.8 0.1 0.2/0.7 0.0* 0.7
8 Anna Růžičková DBaK 15 15 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Anna Zemanová BK Lvice Litoměřice 14 17 1.0 2.2 0.9 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.9
Kateřina Rupčíková BKHAV 15 20 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.8
Kateřina Bednářová Tygři Praha 14 6 1.0 6.2 2.5 0.0 1.2/3.0 38.9 0.7
9 Theodora Ulrichová Sokol Nusle 15 13 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.1
Barbora Havelková BSK TJ Jičín 15 22 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 3.6
Kristýna Koubová BK Strakonice 15 17 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.0
Eliška Přistálová Basket Opava 2010 14 22 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.0
Klára Očenášková OSK Olomouc 15 6 1.0 5.8 2.5 0.0 0.8/1.8 0.0* 0.8
Blanka Sedláčková Tygři Praha 15 22 1.0 1.6 0.5 0.2 0.0/0.1 0.0* 1.0
Anna Veronika Pátková BK Levhartice Chomutov 14 17 1.0 2.0 0.9 0.1 0.1/0.4 0.0* 0.9
26 Rozárka Nováková ŠBK P-H Sadská 15 21 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Natálie Ráczová BC Slaný 15 19 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Agáta Měšťanová BSK TJ Jičín 15 17 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 2.8
Amálie Houtová BK Levhartice Chomutov 14 16 1.0 2.1 0.8 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.6
Diana Pauerová Tigers Basketball České Budějovice 13 11 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.9
Anna Šrámková Tigers Basketball České Budějovice 13 7 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/2.4 23.5 1.3
Pavlína Kuželová Loko Trutnov 14 13 1.0 2.5 0.9 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.9
72 Markéta Špryncová Studánka Pardubice 15 13 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.2
Anna Dlouhá BK Lvice Litoměřice 15 6 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/2.3 35.7 1.3
71 Klára Zdobinská Studánka Pardubice 14 6 1.0 5.2 2.3 0.0 0.5/2.2 23.1 1.7
2 Adéla Karolína Nejedlá KraJ 15 16 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.6
4 Amálie Voráčová SKB FASTAV Zlín 14 16 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.9 0.0* 0.7
Magdaléna Žemlová Basket Slovanka 15 18 1.0 1.7 0.7 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.7
Nela Honková Basket Opava 2010 13 16 1.0 1.8 0.6 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.8
Barbora Velflová HB Basket 14 12 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.0 0.0* 0.4
Adéla Chalupová HB Basket 14 14 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
21 Anna Králová ŠBK P-H Sadská 15 7 1.0 3.7 0.7 0.3 1.4/2.1 66.7 1.0
Alžběta Slechanová USK Praha 15 17 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
17 Aneta Šlechtová Sokol H. Králové 15 14 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
Karolína Novotná USK Praha 15 12 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Ema Kutinová Tygři Praha 13 5 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
14 Julie Holanová Sokol Nusle 15 17 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.1
Anna Malá Loko Trutnov 12 9 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/1.1 0.0* 0.6
Timea Tsameti SBŠ Ostrava 14 4 1.0 6.0 2.5 0.3 0.3/0.8 0.0* 0.8
Barbora Dlohošová BK Karlovy Vary 14 15 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 2.5
33 Natálie Janišová Studánka Pardubice 14 10 1.0 2.4 0.8 0.2 0.2/0.4 0.0* 0.5
27 Adéla Ryšavá Sokol Nusle 15 13 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Anna Marcela Humpolcová Vlčice BK Žďár n. S. 14 22 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.9
Antonie Rubášová Klatovy U15 15 18 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.9
Stella Fantová KP Brno 15 16 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.8
Kristýna Štiftová Basket Ostrava 14 17 1.0 1.4 0.6 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.4
16 Lucie Gabajová Sluneta Ústí n.L. 14 17 1.0 1.4 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
Tereza Korbelová KP Brno 14 3 1.0 7.7 2.3 0.3 2.0/5.0 40.0 1.7