Nadregionální liga U17Ž

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Nadstavba 1.-4. sk.B 1. kolo 17224
Basket Říčany
TJ Lokomotiva Liberec
10. 2. 2024
18:00
Sportovní hala Říčany Dušan Dvorský
Jakub Hájek
37
66
5
18
16
32
29
46
Review
Nadstavba 1.-4. sk.B 1. kolo 17223
AŠ Mladá Boleslav
BK Česká Lípa
6. 2. 2024
19:00
IX. základní škola Miloš Nesvadba
Zajistí pořadatel
70
67
20
13
33
28
57
44
Review
Nadstavba 1.-4. sk.B 2. kolo 17226
BK Česká Lípa
TJ Lokomotiva Liberec
21. 3. 2024
18:00
ZŠ Slovanka Jiří Beran
Michal Činka
58
52
11
6
24
19
40
38
Review
Nadstavba 1.-4. sk.B 2. kolo 17225
AŠ Mladá Boleslav
Basket Říčany
19. 3. 2024
19:00
IX. základní škola Pavel Velda
Ondřej Balicz
89
51
26
11
43
22
69
38
Review
Nadstavba 1.-4. sk.B 3. kolo 17228
BK Česká Lípa
Basket Říčany
17. 3. 2024
11:00
ZŠ Slovanka Ondřej Špinka
Michael Rélich
73
63
22
21
35
35
54
48
Review
Nadstavba 1.-4. sk.B 3. kolo 17227
AŠ Mladá Boleslav
TJ Lokomotiva Liberec
17. 3. 2024
14:00
IX. základní škola Pavel Velda
Ondřej Balicz
65
42
8
10
33
19
49
33
Review
Nadstavba 1.-4. sk.B 4. kolo 17229
BK Česká Lípa
AŠ Mladá Boleslav
16. 3. 2024
15:00
ZŠ Slovanka Vladimír Kesler
Jiří Beran
80
57
22
13
36
27
60
40
Review
Nadstavba 1.-4. sk.B 4. kolo 17230
TJ Lokomotiva Liberec
Basket Říčany
16. 3. 2024
15:00
Hala TJ Lokomotiva Vladimír Kořínek
Matěj Jiří Vlasák
55
54
13
12
32
28
45
39
Review
Nadstavba 1.-4. sk.B 5. kolo 17232
Basket Říčany
BK Česká Lípa
6. 4. 2024
13:00
Sportovní hala Říčany Barbora Jiroušková
Alžběta Rýcová
103
56
21
17
51
24
80
40
Review
Nadstavba 1.-4. sk.B 5. kolo 17231
TJ Lokomotiva Liberec
AŠ Mladá Boleslav
6. 4. 2024
17:00
Hala TJ Lokomotiva Mykhaylo Shumskyy
Bohdan Hornychar
53
65
11
10
23
36
33
58
Review
Nadstavba 1.-4. sk.B 6. kolo 17233
Basket Říčany
AŠ Mladá Boleslav
7. 4. 2024
09:00
Sportovní hala Říčany Petr Vávra
Alžběta Rýcová
73
54
15
18
34
24
57
37
Review
Nadstavba 1.-4. sk.B 6. kolo 17234
TJ Lokomotiva Liberec
BK Česká Lípa
7. 4. 2024
12:30
Hala TJ Lokomotiva Jan Klajl
Vladimír Kořínek
65
84
14
17
30
43
47
73
Review

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Valerie Janíková BK Frýdek-Místek 16 13 1.0 26.3 10.8 1.1 1.4/2.5 56.3 1.5
Aneta Svátková ŠBK Borotín 16 13 1.0 21.5 8.7 0.2 3.6/7.9 45.6 2.8
4 Petra Hofmanová Loko Liberec 16 18 1.0 14.7 6.9 0.0 0.8/2.1 36.8 1.8
Anna Kříženecká BK Č. Lípa 16 13 1.0 19.2 7.1 0.4 3.8/6.5 59.5 3.0
Lucie Pavelková Basket Valmez 16 14 1.0 17.4 6.1 1.2 1.5/2.3 65.6 1.4
24 Melánie Šimová SK Bruntál 18 15 1.0 15.5 5.9 0.7 1.6/4.2 38.1 1.8
Zuzana Kopřivová TBS Přerov 17 15 1.0 15.3 5.8 0.8 1.3/4.6 29.0 2.3
37 Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 12.7 4.5 0.8 1.2/2.8 43.1 1.4
Barbora Naxerová Basket Říčany 16 18 1.0 11.8 4.3 0.2 2.7/5.3 51.0 1.9
3 Anežka Barusel SK Bruntál 18 13 1.0 16.3 7.8 0.0 0.8/1.9 0.0* 0.8
Tereza Džurdženíková Tygřice Louny 17 10 1.0 21.0 7.3 1.2 2.8/4.8 58.3 2.1
13 Adéla Lávičková BK Mohelnice 16 16 1.0 13.1 4.1 0.9 2.3/5.9 38.9 2.4
Adéla Úlehlová Basket Valmez 15 13 1.0 16.1 6.2 0.9 0.8/2.5 33.3 1.8
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 17 11 1.0 18.0 7.1 1.0 0.8/1.4 0.0* 1.2
29 Lída Straková BK Příbor 15 14 1.0 14.1 5.3 0.4 2.5/4.9 51.5 1.9
5 Eliška Kaderková BK Start Ostrava 16 16 1.0 12.3 5.1 0.4 0.7/1.2 0.0* 2.4
23 Anna Marie Kněbortová AŠ Mladá Boleslav 17 18 1.0 10.8 4.6 0.0 1.7/3.9 44.3 1.7
9 Adéla Kutrová SK Bruntál 15 14 1.0 13.7 4.1 1.5 0.9/1.9 0.0* 1.0
41 Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 10.2 4.6 0.2 0.4/1.6 0.0* 0.8
Dominika Mia Srdínková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 14 1.0 12.3 4.9 0.0 2.6/6.5 39.6 1.5
23 Natálie Kulfánková Loko Liberec 16 14 1.0 11.9 5.0 0.0 1.9/4.1 44.8 2.3
Aneta Havlíková BK Č. Lípa 17 13 1.0 12.8 4.8 0.1 3.0/5.0 60.0 2.0
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek 17 11 1.0 14.6 5.5 0.9 0.8/1.3 0.0* 1.1
Martina Bilová Basket Valmez 17 11 1.0 13.9 6.0 0.4 0.8/1.6 0.0* 1.7
Ema Janošcová BK Frýdek-Místek 15 11 1.0 13.8 5.6 0.3 1.7/2.5 67.9 1.5
25 Elisabeth Charvátová SK Bruntál 15 15 1.0 10.1 4.1 0.1 1.4/3.5 39.6 2.6
6 Helena Havva Gürbüz BK Mohelnice 15 9 1.0 16.7 6.8 0.1 2.8/4.2 65.8 2.1
9 Sofia Padevětová TJ Sokol Kladno 15 10 1.0 14.7 6.4 0.0 1.9/3.6 52.8 1.3
Anastázie Havláková BK Frýdek-Místek 16 14 1.0 10.2 3.8 0.6 0.9/2.1 44.8 0.9
25 Lucie Krejčí BK Příbor 16 11 1.0 13.0 5.2 0.1 2.4/4.7 50.0 2.1
12 Marie Kučerová BK Mohelnice 16 13 1.0 10.9 3.4 0.9 1.4/3.0 46.2 1.7
Karolína Ševčíková BK Frýdek-Místek 15 12 1.0 11.4 5.0 0.3 0.7/1.3 0.0* 1.8
14 Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 16 14 1.0 9.7 4.4 0.0 1.0/2.3 43.8 1.3
44 Sabina Valášková TJ Sokol Kladno 16 12 1.0 11.3 5.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
Soňa Bilová Basket Valmez 17 11 1.0 11.7 5.5 0.2 0.3/0.6 0.0* 2.0
Sofie Jarolímová BC Wizards Újezd nad Lesy 16 12 1.0 10.6 4.5 0.1 1.3/4.0 33.3 2.6
Barbora Dudová Basket Říčany 17 14 1.0 9.1 3.7 0.1 1.2/2.9 42.5 2.6
Amálie Albrechtová BK Č. Lípa 15 12 1.0 10.6 4.8 0.0 1.1/2.8 38.2 1.5
7 Aneta Kounovská TJ Sokol Kladno 15 12 1.0 10.6 4.4 0.3 0.8/1.8 0.0* 2.3
Veronika Dudová Basket Říčany 15 8 1.0 15.8 6.9 0.0 2.0/4.0 50.0 0.6
Justýna Blažková Vsetínský Basket 14 15 1.0 8.4 3.5 0.3 0.5/2.1 25.8 1.9
1 Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 6.8 3.1 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.7
Šárka Smítková Basket Říčany 16 12 1.0 10.0 4.4 0.1 0.9/2.6 35.5 1.5
18 Lucie Pavlíková BK Start Ostrava 15 11 1.0 10.9 4.6 0.0 1.6/4.0 40.9 1.4
21 Eliška Mohelníková SK Bruntál 16 12 1.0 9.8 1.8 1.9 0.4/0.6 0.0* 1.1
Tereza Hrstková Basket Valmez 17 15 1.0 7.8 3.6 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.3
4 Markéta Mičková SK Bruntál 17 15 1.0 7.7 3.2 0.2 0.7/2.1 35.5 1.2
Barbora Podzimková Basket Říčany 16 7 1.0 16.6 6.3 0.6 2.3/4.9 47.1 1.1
15 Barbora Horná Loko Liberec 14 18 1.0 6.3 2.7 0.0 0.9/2.6 36.2 1.8
Tereza Hejnová BK Č. Lípa 15 11 1.0 10.3 4.5 0.0 1.4/3.6 37.5 3.0
Petra Fidranská Tygřice Louny 16 8 1.0 14.0 5.9 0.6 0.4/1.0 0.0* 3.0
2 Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 16 15 1.0 7.5 3.3 0.0 0.9/2.3 40.0 2.2
Veronika Tomanová BK Frýdek-Místek 16 8 1.0 13.9 6.1 0.1 1.3/2.0 62.5 2.3
Klára Smítalová TBS Přerov 17 15 1.0 7.2 3.2 0.1 0.6/1.4 0.0* 0.9
33 Barbora Křižanová BK Start Ostrava 17 13 1.0 8.2 3.8 0.1 0.5/1.0 0.0* 2.2
Nela Kovářová Basket Valmez 16 14 1.0 7.6 3.3 0.0 1.1/1.6 0.0* 2.0
12 Gabriela Lukáčová BK Start Ostrava 16 13 1.0 8.2 2.9 0.4 1.2/3.0 41.0 2.1
Klára Zvolánková BK Frýdek-Místek 15 9 1.0 11.9 4.6 0.8 0.4/0.7 0.0* 1.6
Karolína Vojtěchovská BC Wizards Újezd nad Lesy 15 16 1.0 6.6 2.7 0.1 1.1/3.8 27.9 2.8
12 Veronika Šímová Loko Liberec 17 7 1.0 15.0 6.4 0.0 2.1/4.6 46.9 1.4
8 Eliška Kadlecová TJ Sokol Kladno 15 12 1.0 8.8 3.7 0.0 1.4/3.5 40.5 2.6
Anna Buchtelová BC Wizards Újezd nad Lesy 16 11 1.0 9.5 3.0 0.5 2.1/5.0 41.8 1.5
Catherine Eva Polášková Basket Valmez 16 12 1.0 8.6 4.1 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.8
Veronika Boráková Basket Valmez 16 5 1.0 20.4 9.6 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.2
6 Eliška Jenišová AŠ Mladá Boleslav 16 9 1.0 11.1 5.1 0.0 0.9/4.4 20.0 2.6
Kateřina Loudová BKj. Kralupy n.V. 16 9 1.0 11.1 3.8 1.1 0.2/0.2 0.0* 2.3
Tereza Galajdová BK Frýdek-Místek 17 11 1.0 8.9 3.3 0.5 1.0/1.5 0.0* 1.7
Lucie Málková Basket Říčany 16 14 1.0 6.8 3.1 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.1
26 Nela Přívratská Loko Liberec 16 12 1.0 7.8 3.6 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.3
Klára Příhodová Tygřice Louny 16 10 1.0 9.3 4.3 0.1 0.4/1.6 0.0* 1.8
Natálie Sochorová Tygřice Louny 16 6 1.0 15.3 6.8 0.0 1.7/2.5 66.7 2.7
13 Terezie Lukáčová BK Start Ostrava 16 13 1.0 7.0 2.3 0.6 0.5/1.0 0.0* 2.1
Sára Zbořilová Basket Valmez 15 11 1.0 8.2 4.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Nicol Papadopulosová Basketky Krnov 17 9 1.0 9.8 2.9 0.7 2.0/4.4 45.0 3.3
Vanda Brandalíková Basket Říčany 16 16 1.0 5.5 2.1 0.0 1.3/2.2 57.1 1.3
Natálie Karen Bára Basketky Krnov 17 8 1.0 10.9 4.6 0.0 1.6/3.4 48.1 1.6
Vanda Zacharová TBS Přerov 15 12 1.0 7.2 3.2 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.8
27 Beáta Klimešová BC Benešov "B" 16 15 1.0 5.7 2.3 0.0 1.1/4.7 22.9 0.6
0 Natálie Jedrzejczyková SK Bruntál 16 10 1.0 8.5 2.8 0.7 0.8/1.7 0.0* 0.9
Julie Goldmanová Basketky Krnov 16 7 1.0 12.0 5.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.1
13 Aneta Kalousová BC Benešov "B" 15 14 1.0 6.0 2.1 0.1 1.5/4.3 35.0 1.9
43 Linda Zahradníková TJ Sokol Kladno 17 8 1.0 9.8 4.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.9
4 Adéla Navrátilová BK Mohelnice 16 9 1.0 8.7 3.1 0.2 1.8/3.8 47.1 1.2
Tereza Bláhová BKj. Kralupy n.V. 16 8 1.0 9.6 3.1 0.8 1.1/3.1 36.0 3.6
Karla Janková TBS Přerov 16 15 1.0 5.1 2.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.7
28 Alice Křišťanová SK Bruntál 17 11 1.0 7.0 2.9 0.3 0.4/1.1 0.0* 0.2
19 Barbora Linhartová AŠ Mladá Boleslav 18 12 1.0 6.3 2.7 0.3 0.2/0.8 0.0* 1.5
Hana Nožinová Tygřice Louny 15 8 1.0 9.4 3.3 0.9 0.3/0.6 0.0* 1.8
Alica Gazdová ŠBK Borotín 16 10 1.0 7.5 2.2 0.7 1.0/4.6 21.7 2.1
Marie Zázvorková BKj. Kralupy n.V. 16 10 1.0 7.4 3.4 0.0 0.6/3.1 19.4 1.3
5 Anna Šafářová BK Mohelnice 15 14 1.0 5.3 1.4 0.4 1.4/2.2 61.3 2.4
21 Katka Debefová BK Příbor 14 16 1.0 4.6 1.8 0.2 0.4/0.7 0.0* 0.7
33 Daniela Františáková SK Bruntál 16 15 1.0 4.9 1.8 0.3 0.5/1.2 0.0* 1.1
Johana Ježáková Basket Valmez 14 11 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/1.9 0.0* 0.7
Eliška Šimková Tygřice Louny 17 9 1.0 7.9 3.3 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.8
38 Barbora Bančanská AŠ Mladá Boleslav 17 9 1.0 7.9 2.4 0.7 1.0/2.6 39.1 3.1
Marie Chmelíková Basket Říčany 15 11 1.0 6.4 3.1 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.1
Kira Krejčí BK Č. Lípa 16 9 1.0 7.6 3.1 0.1 1.0/2.6 39.1 3.1
8 Barbora Zvolská BC Benešov "B" 18 15 1.0 4.5 1.4 0.3 0.7/3.1 23.4 3.2
Elena Milotová BKj. Kralupy n.V. 16 9 1.0 7.6 3.3 0.1 0.6/2.9 19.2 0.7
24 Alžběta Slaná BK Start Ostrava 14 15 1.0 4.5 1.5 0.2 0.8/3.3 24.0 2.0
11 Kateřina Dupačová TJ Sokol Kladno 17 9 1.0 7.4 3.4 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.0
16 Nikola Jajčišinová BC Benešov "B" 15 10 1.0 6.6 2.4 0.1 1.5/6.5 23.1 2.6
Anna Melcrová Basketky Krnov 17 9 1.0 7.2 3.0 0.2 0.6/1.2 0.0* 3.4
Julie Paličková TBS Přerov 16 10 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.8
Terezie Svobodová Tygřice Louny 17 6 1.0 10.7 4.8 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Veronika Housová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 16 1.0 4.0 1.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.8
Karolína Novotná ŠBK Borotín 15 8 1.0 7.8 3.1 0.1 1.1/2.5 45.0 2.5
Anna Šindelářová BK Č. Lípa 16 13 1.0 4.8 2.1 0.1 0.4/0.8 0.0* 2.8
23 Isabella Gajdáčková BK Start Ostrava 15 9 1.0 6.9 3.0 0.1 0.6/1.1 0.0* 1.3
Lýdia Čamborová Basket Říčany 15 17 1.0 3.6 1.6 0.0 0.3/1.1 0.0* 2.1
Kateřina Pechačová ŠBK Borotín 15 12 1.0 4.9 2.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.5
Klárka Porodová ŠBK Borotín 15 12 1.0 4.9 2.2 0.0 0.6/2.0 29.2 1.0
Kateřina Vacková Basket Říčany 16 10 1.0 5.9 2.8 0.0 0.3/1.6 0.0* 1.8
5 Ema Taylor Earl TJ Sokol Kladno 15 9 1.0 6.6 3.2 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.8
Antonie Hodačová Basket Říčany 15 16 1.0 3.6 1.7 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.3
Barbora Koňaříková Vsetínský Basket 15 15 1.0 3.9 1.5 0.0 0.9/1.7 0.0* 2.9
14 Taťána Lucie Rudolfová BK Mohelnice 15 5 1.0 11.6 3.4 0.8 2.4/6.4 37.5 1.8
Amálie Šamořilová TBS Přerov 17 4 1.0 14.3 6.0 0.3 1.5/3.5 42.9 3.3
22 Bára Račáková BK Start Ostrava 15 9 1.0 6.2 2.8 0.1 0.3/1.0 0.0* 1.1
Magdaléna Vokálová BK Č. Lípa 17 12 1.0 4.7 1.2 0.5 0.9/1.6 0.0* 1.8
Lucie Reková BK Frýdek-Místek 17 2 1.0 27.5 11.5 1.0 1.5/2.0 75.0 2.0
41 Aneta Šašková BC Benešov "B" 15 10 1.0 5.5 1.9 0.0 1.7/5.2 32.7 1.3
56 Amálie Ječná AŠ Mladá Boleslav 16 17 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.1
Kristýnka Porodová ŠBK Borotín 15 12 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.1
Emma Čamborová Basket Říčany 16 15 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.3
Markéta Šindelářová BK Č. Lípa 16 13 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.3
2 Adéla Karolína Nejedlá BKj. Kralupy n.V. 15 9 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.1
20 Karolína Shonová TJ Sokol Kladno 16 9 1.0 5.3 2.3 0.0 0.7/1.6 0.0* 2.0
Adéla Kunstátová BC Wizards Újezd nad Lesy 16 11 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.1
Gabriela Greipelová Vsetínský Basket 18 15 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.0
22 Karolína Hálová BC Benešov "B" 18 15 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.1
13 Valerie Balušková SK Bruntál 14 16 1.0 2.9 1.2 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.4
26 Adéla Pekařová BK Start Ostrava 15 12 1.0 3.8 1.6 0.0 0.6/2.0 29.2 0.8
Marie Olšáková BK Frýdek-Místek 16 11 1.0 3.9 1.2 0.5 0.2/0.9 0.0* 1.8
11 Eliška Rychlíková BK Start Ostrava 16 6 1.0 7.0 1.5 1.3 0.0/0.3 0.0* 2.5
Magdalena Kopková ŠBK Borotín 16 14 1.0 2.9 1.1 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.3
3 Karolína Vlková BK Příbor 16 12 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/2.3 7.1 0.9
Natálie Svobodová BK Mohelnice 17 4 1.0 9.8 4.3 0.0 1.3/2.5 50.0 0.8
5 Karolína Nejedlová Loko Liberec 16 15 1.0 2.6 0.9 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.4
Vanesa Peclinovská ŠBK Borotín 14 14 1.0 2.8 1.2 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.4
26 Claudia Honešová BK Příbor 15 12 1.0 3.1 1.2 0.2 0.3/1.4 0.0* 0.7
25 Natálie Slaninová BC Benešov "B" 16 11 1.0 3.2 1.4 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.9
Lucie Dymáčková TJ Sokol Kladno 14 4 1.0 8.8 3.3 0.0 2.3/3.0 75.0 1.0
11 Taťána Bialková BK Start Ostrava 15 4 1.0 8.5 3.0 0.0 2.5/4.5 55.6 3.5
34 Lenka Starostová BC Benešov "B" 17 13 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.8
Alžběta Matyšková Basketky Krnov 16 7 1.0 4.9 2.1 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.1
23 Natalie Němcová BKj. Kralupy n.V. 15 6 1.0 5.7 2.3 0.2 0.5/1.3 0.0* 2.5
10 Anna Perglová TJ Sokol Kladno 15 7 1.0 4.7 2.3 0.0 0.1/1.7 0.0* 0.6
1 Magdaléna Špačková Loko Liberec 17 14 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.4 0.0* 1.9
22 Zuzana Vondrušková BC Benešov "B" 16 13 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.7
Karolína Juřínková Vsetínský Basket 15 15 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.7
Lucie Mládková ŠBK Borotín 15 13 1.0 2.5 1.1 0.1 0.2/0.8 0.0* 1.4
Beáta Triebová Tygřice Louny 16 7 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.0
4 Veronika Dvorská BC Benešov "B" 17 3 1.0 10.7 5.0 0.0 0.7/2.3 28.6 0.3
7 Lucie Schejbalová Loko Liberec 15 11 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.9
19 Justýna Melicharová TJ Sokol Kladno 15 7 1.0 4.4 1.9 0.0 0.7/1.7 0.0* 1.0
17 Nikola Skripová BK Start Ostrava 15 16 1.0 1.9 0.8 0.1 0.1/0.7 0.0* 1.9
6 Valérie Kůstková BC Benešov "B" 15 11 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/2.1 30.4 1.9
Kateřina Bulová TBS Přerov 16 13 1.0 2.3 1.0 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.5
45 Kateřina Horáková AŠ Mladá Boleslav 17 9 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.0
Karin Gerbocová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 11 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.9 0.0* 1.5
Lea Vítámvásová Basketky Krnov 17 8 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/2.1 35.3 2.6
34 Pavla Kratochvílová TJ Sokol Kladno 17 6 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
38 Valérie Suková BC Benešov "B" 15 7 1.0 4.0 1.4 0.0 1.1/2.1 53.3 1.7
Viktorie Čepková Basketky Krnov 16 8 1.0 3.5 1.4 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.5
Karolína Drápalová Tygřice Louny 17 6 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
22 Anna Paličková BK Příbor 16 16 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Adéla Holakovská BKj. Kralupy n.V. 16 8 1.0 3.4 1.4 0.1 0.3/0.8 0.0* 1.1
22 Adéla Šibalová SK Bruntál 16 14 1.0 1.9 0.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.9
Sára Přibíková Tygřice Louny 16 10 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.1
Johana Ekrtová BK Č. Lípa 15 13 1.0 2.0 0.5 0.2 0.5/0.7 0.0* 1.6
17 Martina Stárková BK Mohelnice 14 13 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.8
Rosemary Tlašková Vsetínský Basket 15 14 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.8
40 Lucie Pelikánová BC Benešov "B" 16 2 1.0 12.0 5.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
11 Lucie Monsportová BK Příbor 14 5 1.0 4.8 2.2 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.2
20 Eliška Jančarová BK Start Ostrava 16 10 1.0 2.4 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Klaudie Ertingerová Basket Valmez 17 13 1.0 1.8 0.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.4
Nela Sedláková Basket Valmez 15 6 1.0 4.0 1.8 0.0 0.3/0.3 0.0* 2.8
19 Ema Sochůrková BC Benešov "B" 17 3 1.0 7.7 2.0 0.7 1.7/4.3 38.5 1.3
10 Magdalena Kulihová BK Příbor 16 11 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Terezie Čejková BK Frýdek-Místek 14 4 1.0 5.5 1.8 0.5 0.5/0.5 0.0* 0.5
20 Adéla Kolářová SK Bruntál 16 4 1.0 5.5 2.3 0.3 0.3/1.5 0.0* 2.0
16 Berenika Barvíková BK Příbor 15 15 1.0 1.5 0.5 0.1 0.2/0.5 0.0* 1.6
Sofie Klempererová BKj. Kralupy n.V. 14 1 1.0 22.0 9.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
15 Monika Šipková BK Mohelnice 16 5 1.0 4.2 1.4 0.0 1.4/3.4 41.2 1.0
21 Marie Pavlátová BK Start Ostrava 15 4 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.3 0.0* 2.5
42 Michaela Kohoutová TJ Sokol Kladno 15 4 1.0 5.0 1.8 0.5 0.0/0.5 0.0* 1.3
Tereza Žáková BK Mohelnice 15 4 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
8 Barbora Macháčková BK Mohelnice 16 14 1.0 1.4 0.6 0.1 0.0/0.4 0.0* 1.7
Anežka Krátká BC Wizards Újezd nad Lesy 15 13 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
22 Vendula Řepková Loko Liberec 16 15 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.3
Bára Vykopalová Basket Valmez 16 6 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.8 0.0* 0.5
Kateřina Drápalová Tygřice Louny 15 7 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Markéta Horáková BK Frýdek-Místek 15 2 1.0 9.0 3.5 0.5 0.5/3.0 16.7 0.5
Ema Sívková Vsetínský Basket 16 14 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/1.1 0.0* 1.5
8 Eliška Kropíková Loko Liberec 17 16 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.6
Adéla Petrová Basketky Krnov 15 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/2.3 11.1 1.3
Anna Komnacká Vsetínský Basket 18 11 1.0 1.5 0.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Jana Gazdošová TBS Přerov 15 15 1.0 1.1 0.5 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.2
9 Nora o´grady Loko Liberec 14 17 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.4
Barbora Kulhánová Basketky Krnov 17 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
21 Eliška Zapadlová AŠ Mladá Boleslav 16 10 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
11 Eva Mekysková BK Mohelnice 14 11 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
Karolína Havlová ŠBK Borotín 15 13 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Diana Sedláčková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 10 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.7
14 Alena Šajtarová BK Příbor 15 13 1.0 1.2 0.5 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.3
Tereza Tržická BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 1.0 15.0 6.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
11 Eliška Jurčová Loko Liberec 17 10 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Elen Honková Basketky Krnov 17 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
25 Barbora Häcklová TJ Sokol Kladno 15 6 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/2.2 15.4 1.2
Eliška Boušková Basket Říčany 15 9 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.6
16 Karolína Veselá BK Mohelnice 16 13 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Adéla Valášková TJ Sokol Kladno 14 4 1.0 3.5 1.8 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.5
Ema Szmeková BK Frýdek-Místek 14 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/1.2 0.0* 0.8
Emílie Bartošová ŠBK Borotín 16 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
Amálie Dostálová TBS Přerov 17 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
45 Laura Vávrová BK Start Ostrava 16 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
31 Patricie Jandová AŠ Mladá Boleslav 18 11 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Adéla Popelářová BK Frýdek-Místek 15 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Stašková ŠBK Borotín 15 12 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
Lucie Iva Janíčková BK Mohelnice 16 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Adéla Forster BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Knapíková BK Č. Lípa 15 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
Natálie Husáková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 11 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.5
Nikol Foltová Basket Valmez 16 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
15 Alena Severová SK Bruntál 16 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Marie Kročilová Basketky Krnov 15 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
25 Karolína Šmídová BKj. Kralupy n.V. 15 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.7
18 Alžběta Rybková BC Benešov "B" 16 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
Sára Bzduchová Vsetínský Basket 16 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.6 0.0* 1.3
Kristýna Kadlecová Loko Liberec 17 9 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Marie Rajnochová Vsetínský Basket 17 5 1.0 1.8 0.4 0.0 1.0/2.8 35.7 0.4
28 Michaela Ivanova AŠ Mladá Boleslav 18 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nikola Němcová Basket Valmez 16 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
9 Eliška Jořenková BK Mohelnice 15 11 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Shayna Rose Mc Bride TJ Sokol Kladno 15 4 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Karolína Zemanová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 10 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.1
12 Kateřina Volná BK Příbor 16 11 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Anna Recmanová BK Frýdek-Místek 14 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Vanessa Foldynová BK Frýdek-Místek 16 5 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
16 Eliška Rakušanová AŠ Mladá Boleslav 17 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.6
Julie Drozdová Vsetínský Basket 14 11 1.0 0.5 0.2 0.0 0.2/0.2 0.0* 0.8
Markéta Pilařová Loko Liberec 17 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Anastázie Málková BK Č. Lípa 15 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Lucie Schejbalová Tygřice Louny 17 7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
28 Vanda Fialová BKj. Kralupy n.V. 14 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
18 Kateřina Byrtusová SK Bruntál 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Seibertová BK Příbor 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
5 Nela Holubová BK Příbor 14 16 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
8 Soňa Metelková BK Start Ostrava 14 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
20 Justýna Prokešová BKj. Kralupy n.V. 15 8 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
Elena Zamykalová BKj. Kralupy n.V. 15 10 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Anežka Vávrová BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Anežka Kruntorádová TJ Sokol Kladno 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Langrová TBS Přerov 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Viktorie Kolisková BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Elen Havlíčková Basketky Krnov 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
45 Adéla Procházková TJ Sokol Kladno 16 4 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.0
Justýna Kohoutová BKj. Kralupy n.V. 15 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
17 Karolína Cibáková SK Bruntál 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Lucie Bartošová ŠBK Borotín 14 8 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.4
Lucie Šloserová BKj. Kralupy n.V. 15 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Michaela Heluzová BK Levhartice Chomutov "B" 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Vacková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Forster BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radka Tesařová BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Zmrzlá BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Hausnerová TBS Přerov 14 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.8
Eliška Čermáková BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elena Tesařová BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Špačková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Šmídová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
14 Diana Kropáčková DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Kateřina Smolíková DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Tláskalová BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Rozárie Vrabcová BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Jirmařová DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Ondráková Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
65 Laura Sobalíková AŠ Mladá Boleslav 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerija Savčuková TJ Sokol Kladno 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Ema Svátková DBaK B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Tillová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Rozálie Spurná BK Příbor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kopecká DBaK B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Čimerová BKj. Kralupy n.V. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexa Trnková Basketky Krnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Anna Cvalínová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Anastasiia Ivashkina DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Šudáková BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Valentyna Kulová BK Start Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Brňovjáková Basket Valmez 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Nohlová BK Frýdek-Místek 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Lenka Adámková DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Leontýna Jůzlová DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
34 Eliška Baloghová BK Start Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Zaoralová BKj. Kralupy n.V. 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Kosmáková BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Pavla Vedralová BKj. Kralupy n.V. 14 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Agáta Fajkusová BK Č. Lípa 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emílie Podzemná Vsetínský Basket 14 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Aneta Formáčková BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elisabetta Pogna Vsetínský Basket 16 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
30 Kristýna Holoubková BK Start Ostrava 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jana Mouchová TJ Sokol Kladno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Habalová BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Malá BSK Tatran Kraslice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Rulíková BSK Tatran Kraslice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Veselá Loko Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stela Vránová BK Příbor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Březovjáková BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Fujava BC Wizards Újezd nad Lesy 14 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Claudie Kučerová BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Clara Boccanegra Vsetínský Basket 15 10 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Viktorie Švrčková BK Frýdek-Místek 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Holubčáková BK Levhartice Chomutov "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Langrová TBS Přerov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Nekolová BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Kateřina Procházková BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Nikol Šedivcová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Klimešová BK Levhartice Chomutov "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Čížová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Veronika Novotná DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Jana Štruncová DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Eliška Pošarová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valentýna Hrušková BK Příbor 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Lenka Lukášková DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Darina Rufferová BK Frýdek-Místek 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Halašová BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Mihulová BK Frýdek-Místek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Hostoušová Tygřice Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Nohejlová TBS Přerov 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Šišková BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Navrátilová DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Krstičová BK Levhartice Chomutov "B" 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sarah Krstičová BK Levhartice Chomutov "B" 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Tereza Pospíšilová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Slabá BSK Tatran Kraslice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Zábrodská ŠBK Borotín 15 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Kateřina Frankovičová BSK Tatran Kraslice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Tomanová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Amélie Kadlečková DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Žemlová Basket Říčany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Ménerová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Hönigová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Veronika Kaslová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kubičná Basket Valmez 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Natálie Dagmar Křivancová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kulíšková TBS Přerov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Lajžnerová Loko Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Mocová Loko Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Rumlová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Rumlová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Petra Srbová BC Benešov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Amy Elizabeth Springthorpe BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Vanesa Podracká BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lilien Červenková BC Wizards Újezd nad Lesy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Víchová Loko Liberec 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Tereza Čechová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Uhříčková BK Levhartice Chomutov "B" 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Zbedinová Basketky Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Palová Basketky Krnov 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Tereza Mádrová DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Anna Růžičková DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Dřímalová Basket Říčany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Bielčíková SK Bruntál 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Abtová BK Levhartice Chomutov "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kubánková BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nina Zbránková Basket Valmez 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Tereza Houdková DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Veronika Procházková BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Drtíková BK Levhartice Chomutov "B" 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Marie Hupačová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Mináriková Basketky Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Nella Bínová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Suchánková DBaK B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Kůželová BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Zikmundová DBaK B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Junková DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Kleinová DBaK B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdalena Ten Donkelaar BC Wizards Újezd nad Lesy 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Rubnerová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Alena Mlýnková BK Start Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Štěpánka Pavelková AŠ Mladá Boleslav 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Veronika Pátková BK Levhartice Chomutov "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Iveta Roubíková BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Helena Červená BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Patzáková BKj. Kralupy n.V. 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Karolína Šebestová Basketky Krnov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
24 Barbora Vlčková DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Laura Marcolová BKj. Kralupy n.V. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Bužgová BK Frýdek-Místek 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Anna Bathke Basket Valmez 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Barbora Baxová DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Martina Hercíková DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
28 Ema Zahradníčková DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Adéla Zicháčková BK Start Ostrava 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
28 Tereza Račáková BK Start Ostrava 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Justýna Harantová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Jirásková BK Č. Lípa 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Jahodová Tygřice Louny 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Anežka Voláková DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Marie Lívancová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Vlačihová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Bálintová BSK Tatran Kraslice 16 1