Nadregionální liga U17Ž

Základní informace

Kategorie
kadetky U17
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 17123
BK Levhartice Chomutov "B"
BA Tygřice Louny
30. 9. 2023
09:00
Městská sportovní hala - malá Michal Bureš
Zajistí pořadatel
34
97
7
17
17
47
25
72
Review
Skupina A 1. kolo 17121
BSK Tatran Kraslice
DBaK B
1. 10. 2023
10:00
Základní škola Ivana Krištůfková
Ingrid Ašenbrenerová
20
135
5
37
10
73
18
99
Review
Skupina A 1. kolo 17122
TJ Sokol Kladno
BK Kralupy junior
1. 10. 2023
15:45
Hala 5. ZŠ Kladno Jaroslav Janovský
Filip Hackl
69
33
16
10
32
18
45
24
Review
Skupina A 2. kolo 17124
DBaK B
BA Tygřice Louny
14. 10. 2023
10:00
ZŠ Kožlany Jiří Buňka
Petr Buršík
60
44
9
11
21
18
41
32
Review
Skupina A 2. kolo 17126
BSK Tatran Kraslice
TJ Sokol Kladno
15. 10. 2023
10:00
Základní škola Ivana Krištůfková
Petr Hovorka
20
146
4
36
6
75
14
111
Review
Skupina A 2. kolo 17125
BK Kralupy junior
BK Levhartice Chomutov "B"
14. 10. 2023
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Leoš Kvíz
Jakub Hájek
51
58
8
15
24
25
36
41
Review
Skupina A 3. kolo 17129
BA Tygřice Louny
BK Kralupy junior
4. 11. 2023
09:30
Tělocvična ZŠ kpt. O. Jaroše Ondřej Špinka
Silvie Netáhlová
93
16
26
3
51
6
72
12
Review
Skupina A 3. kolo 17128
BK Levhartice Chomutov "B"
BSK Tatran Kraslice
4. 11. 2023
11:00
Městská sportovní hala - malá Pavel Plechatý
Ondřej Svejkovský
90
7
17
1
42
5
62
7
Review
Skupina A 3. kolo 17127
TJ Sokol Kladno
DBaK B
5. 11. 2023
15:00
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Frána
Radek Šťavík
81
70
12
16
36
39
57
57
Review
Skupina A 4. kolo 17131
BSK Tatran Kraslice
BA Tygřice Louny
18. 11. 2023
13:00
Základní škola Ivana Krištůfková
Ingrid Ašenbrenerová
43
123
10
36
25
58
33
94
Review
Skupina A 4. kolo 17132
TJ Sokol Kladno
BK Levhartice Chomutov "B"
18. 11. 2023
13:15
Hala 5. ZŠ Kladno
71
37
21
9
38
24
49
28
Review
Skupina A 4. kolo 17130
DBaK B
BK Kralupy junior
18. 11. 2023
16:00
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Tauber
Veronika Šlaisová
93
44
19
4
51
20
68
34
Review
Skupina A 5. kolo 17134
BA Tygřice Louny
TJ Sokol Kladno
9. 12. 2023
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Plechatý
Kateřina Žatecká
60
50
14
9
34
19
47
33
Review
Skupina A 5. kolo 17135
BK Kralupy junior
BSK Tatran Kraslice
16. 3. 2024
16:00
SH Kralupy nad Vltavou Michal Bukovský
Jan Průša
67
44
17
9
31
23
48
31
Review
Skupina A 5. kolo 17133
BK Levhartice Chomutov "B"
DBaK B
16. 3. 2024
17:00
Městská sportovní hala - malá Mattias Kundert
Vojtěch Kopenec
15
85
11
15
13
44
15
66
Review
Skupina A 6. kolo 17138
BA Tygřice Louny
BK Levhartice Chomutov "B"
6. 1. 2024
09:30
Hala ZŠ Přemyslovců Silvie Netáhlová
Jakub Mrkvík
63
41
10
7
31
19
49
31
Review
Skupina A 6. kolo 17136
DBaK B
BSK Tatran Kraslice
6. 1. 2024
14:00
Tělocvična 25. ZŠ Pavel Poliček
Anna Rebej
122
23
26
6
53
14
89
23
Review
Skupina A 6. kolo 17137
BK Kralupy junior
TJ Sokol Kladno
6. 1. 2024
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Strnad
Jakub Hájek
27
80
7
21
15
48
23
68
Review
Skupina A 7. kolo 17139
BA Tygřice Louny
DBaK B
10. 3. 2024
11:30
Hala ZŠ Přemyslovců Tomáš Morávek
Ondřej Špinka
53
65
8
10
27
24
34
42
Review
Skupina A 7. kolo 17141
TJ Sokol Kladno
BSK Tatran Kraslice
20. 1. 2024
13:30
Hala 5. ZŠ Kladno Petr Frána
Jakub Hájek
146
8
36
0
77
2
108
6
Review
Skupina A 7. kolo 17140
BK Levhartice Chomutov "B"
BK Kralupy junior
20. 1. 2024
18:00
Městská sportovní hala - malá Ondřej Asztalos
Mattias Kundert
50
26
17
2
29
10
35
20
Review
Skupina A 8. kolo 17143
BSK Tatran Kraslice
BK Levhartice Chomutov "B"
11. 2. 2024
10:00
Základní škola Ingrid Ašenbrenerová
Štefan Čúzy
36
65
7
22
11
34
20
50
Review
Skupina A 8. kolo 17142
DBaK B
TJ Sokol Kladno
9. 3. 2024
13:00
Tělocvična 25. ZŠ Tomáš Sklenář
Jakub Mašek
91
63
19
12
52
27
76
47
Review
Skupina A 8. kolo 17144
BK Kralupy junior
BA Tygřice Louny
10. 2. 2024
15:00
SH Kralupy nad Vltavou Pavel Strnad
Alžběta Rýcová
46
78
17
21
26
32
39
56
Review
Skupina A 9. kolo 17146
BA Tygřice Louny
BSK Tatran Kraslice
24. 2. 2024
11:00
Hala ZŠ Přemyslovců Pavel Poliček
Pavel Plechatý
119
9
38
2
63
2
96
4
Review
Skupina A 9. kolo 17145
BK Kralupy junior
DBaK B
19. 11. 2023
14:00
SH Kralupy nad Vltavou Jiří Veselý
Jan Mikulec
54
55
7
14
19
23
34
33
Review
Skupina A 9. kolo 17147
BK Levhartice Chomutov "B"
TJ Sokol Kladno
24. 2. 2024
14:00
Městská sportovní hala - malá Pavel Poliček
Pavel Plechatý
30
84
9
19
17
43
21
62
Review
Skupina A 10. kolo 17148
DBaK B
BK Levhartice Chomutov "B"
10. 12. 2023
10:00
Tělocvična 25. ZŠ Václav Galajda
Mattias Kundert
72
48
20
8
43
20
58
37
Review
Skupina A 10. kolo 17150
BSK Tatran Kraslice
BK Kralupy junior
9. 12. 2023
13:30
Základní škola Petr Hovorka
Petr Skořepa
58
74
12
16
34
31
44
57
Review
Skupina A 10. kolo 17149
TJ Sokol Kladno
BA Tygřice Louny
16. 3. 2024
14:15
Hala 5. ZŠ Kladno Radek Šťavík
Vojtěch Beneš
56
96
14
17
26
48
38
73
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Valerie Janíková BK Frýdek-Místek 16 12 1.0 26.5 11.0 1.1 1.3/2.3 53.6 1.6
Aneta Svátková ŠBK Borotín 16 13 1.0 21.5 8.7 0.2 3.6/7.9 45.6 2.8
4 Petra Hofmanová Loko Liberec 16 18 1.0 14.7 6.9 0.0 0.8/2.1 36.8 1.8
Anna Kříženecká BK Č. Lípa 16 13 1.0 19.2 7.1 0.4 3.8/6.5 59.5 3.0
37 Sofie Jandová AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 12.7 4.5 0.8 1.2/2.8 43.1 1.4
Barbora Naxerová Basket Říčany 16 18 1.0 11.8 4.3 0.2 2.7/5.3 51.0 1.9
Tereza Džurdženíková Tygřice Louny 17 10 1.0 21.0 7.3 1.2 2.8/4.8 58.3 2.1
Lucie Pavelková Basket Valmez 16 12 1.0 16.7 6.0 1.3 0.9/1.8 0.0* 1.4
Lucie Čapatá BK Frýdek-Místek 17 11 1.0 18.0 7.1 1.0 0.8/1.4 0.0* 1.2
29 Lída Straková BK Příbor 15 13 1.0 15.2 5.7 0.4 2.6/5.1 51.5 1.8
23 Anna Marie Kněbortová AŠ Mladá Boleslav 17 18 1.0 10.8 4.6 0.0 1.7/3.9 44.3 1.7
Adéla Úlehlová Basket Valmez 15 12 1.0 16.3 6.3 1.0 0.8/2.4 31.0 1.9
Zuzana Kopřivová TBS Přerov 17 13 1.0 14.8 5.7 0.8 1.1/3.9 27.5 2.1
24 Melánie Šimová SK Bruntál 18 12 1.0 15.7 5.9 0.8 1.3/3.9 34.0 2.0
41 Radka Dlouhá AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 10.2 4.6 0.2 0.4/1.6 0.0* 0.8
Dominika Mia Srdínková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 14 1.0 12.3 4.9 0.0 2.6/6.5 39.6 1.5
5 Eliška Kaderková BK Start Ostrava 16 14 1.0 12.1 5.1 0.4 0.7/1.1 0.0* 2.2
23 Natálie Kulfánková Loko Liberec 16 14 1.0 11.9 5.0 0.0 1.9/4.1 44.8 2.3
Aneta Havlíková BK Č. Lípa 17 13 1.0 12.8 4.8 0.1 3.0/5.0 60.0 2.0
3 Anežka Barusel SK Bruntál 18 10 1.0 15.3 7.3 0.0 0.7/1.6 0.0* 0.7
Ema Janošcová BK Frýdek-Místek 15 11 1.0 13.8 5.6 0.3 1.7/2.5 67.9 1.5
6 Helena Havva Gürbüz BK Mohelnice 15 9 1.0 16.7 6.8 0.1 2.8/4.2 65.8 2.1
Kristýna Recmanová BK Frýdek-Místek 17 10 1.0 13.9 5.4 0.8 0.7/1.2 0.0* 1.2
Anastázie Havláková BK Frýdek-Místek 16 13 1.0 10.7 4.0 0.6 0.8/2.1 40.7 0.9
14 Anita Kožíšková AŠ Mladá Boleslav 16 14 1.0 9.7 4.4 0.0 1.0/2.3 43.8 1.3
Martina Bilová Basket Valmez 17 9 1.0 15.0 6.3 0.4 1.0/2.0 50.0 1.6
9 Adéla Kutrová SK Bruntál 15 10 1.0 13.5 4.0 1.5 1.0/2.0 50.0 1.1
25 Lucie Krejčí BK Příbor 16 10 1.0 13.3 5.3 0.1 2.4/5.0 48.0 2.2
44 Sabina Valášková TJ Sokol Kladno 16 10 1.0 12.9 6.4 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.3
Amálie Albrechtová BK Č. Lípa 15 12 1.0 10.6 4.8 0.0 1.1/2.8 38.2 1.5
Sofie Jarolímová BC Wizards Újezd nad Lesy 16 12 1.0 10.6 4.5 0.1 1.3/4.0 33.3 2.6
Barbora Dudová Basket Říčany 17 14 1.0 9.1 3.7 0.1 1.2/2.9 42.5 2.6
9 Sofia Padevětová TJ Sokol Kladno 15 8 1.0 15.9 7.0 0.0 1.9/3.3 57.7 1.0
Veronika Dudová Basket Říčany 15 8 1.0 15.8 6.9 0.0 2.0/4.0 50.0 0.6
1 Anna Hálová AŠ Mladá Boleslav 16 18 1.0 6.8 3.1 0.2 0.2/0.6 0.0* 1.7
Šárka Smítková Basket Říčany 16 12 1.0 10.0 4.4 0.1 0.9/2.6 35.5 1.5
18 Lucie Pavlíková BK Start Ostrava 15 11 1.0 10.9 4.6 0.0 1.6/4.0 40.9 1.4
13 Adéla Lávičková BK Mohelnice 16 12 1.0 9.9 3.1 0.7 1.8/4.8 36.8 2.1
Barbora Podzimková Basket Říčany 16 7 1.0 16.6 6.3 0.6 2.3/4.9 47.1 1.1
25 Elisabeth Charvátová SK Bruntál 15 12 1.0 9.6 3.8 0.2 1.6/3.9 40.4 2.8
15 Barbora Horná Loko Liberec 14 18 1.0 6.3 2.7 0.0 0.9/2.6 36.2 1.8
Tereza Hejnová BK Č. Lípa 15 11 1.0 10.3 4.5 0.0 1.4/3.6 37.5 3.0
7 Aneta Kounovská TJ Sokol Kladno 15 10 1.0 11.3 4.6 0.4 0.9/2.1 42.9 2.2
Karolína Ševčíková BK Frýdek-Místek 15 11 1.0 10.2 4.5 0.2 0.7/1.4 0.0* 1.8
Petra Fidranská Tygřice Louny 16 8 1.0 14.0 5.9 0.6 0.4/1.0 0.0* 3.0
2 Sabina Netrvalová AŠ Mladá Boleslav 16 15 1.0 7.5 3.3 0.0 0.9/2.3 40.0 2.2
Veronika Tomanová BK Frýdek-Místek 16 8 1.0 13.9 6.1 0.1 1.3/2.0 62.5 2.3
Tereza Hrstková Basket Valmez 17 13 1.0 8.2 3.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Karolína Vojtěchovská BC Wizards Újezd nad Lesy 15 16 1.0 6.6 2.7 0.1 1.1/3.8 27.9 2.8
12 Veronika Šímová Loko Liberec 17 7 1.0 15.0 6.4 0.0 2.1/4.6 46.9 1.4
Anna Buchtelová BC Wizards Újezd nad Lesy 16 11 1.0 9.5 3.0 0.5 2.1/5.0 41.8 1.5
Veronika Boráková Basket Valmez 16 5 1.0 20.4 9.6 0.2 0.6/1.2 0.0* 1.2
12 Gabriela Lukáčová BK Start Ostrava 16 11 1.0 9.1 3.3 0.5 1.2/2.8 41.9 2.2
6 Eliška Jenišová AŠ Mladá Boleslav 16 9 1.0 11.1 5.1 0.0 0.9/4.4 20.0 2.6
8 Eliška Kadlecová TJ Sokol Kladno 15 10 1.0 10.0 4.3 0.0 1.4/3.6 38.9 2.6
Soňa Bilová Basket Valmez 17 9 1.0 11.0 5.2 0.1 0.2/0.6 0.0* 2.0
Tereza Galajdová BK Frýdek-Místek 17 11 1.0 8.9 3.3 0.5 1.0/1.5 0.0* 1.7
Nela Kovářová Basket Valmez 16 12 1.0 8.2 3.5 0.0 1.2/1.8 0.0* 1.8
4 Markéta Mičková SK Bruntál 17 11 1.0 8.6 3.5 0.3 0.9/2.6 34.5 1.2
Lucie Málková Basket Říčany 16 14 1.0 6.8 3.1 0.0 0.6/1.8 0.0* 1.1
Klára Příhodová Tygřice Louny 16 10 1.0 9.3 4.3 0.1 0.4/1.6 0.0* 1.8
26 Nela Přívratská Loko Liberec 16 12 1.0 7.8 3.6 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.3
Natálie Sochorová Tygřice Louny 16 6 1.0 15.3 6.8 0.0 1.7/2.5 66.7 2.7
Klára Zvolánková BK Frýdek-Místek 15 8 1.0 11.5 4.5 0.8 0.3/0.3 0.0* 1.5
13 Terezie Lukáčová BK Start Ostrava 16 12 1.0 7.6 2.5 0.7 0.6/1.1 0.0* 2.1
Klára Smítalová TBS Přerov 17 13 1.0 6.8 3.2 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.0
Catherine Eva Polášková Basket Valmez 16 10 1.0 8.9 4.2 0.0 0.5/0.9 0.0* 2.0
Justýna Blažková Vsetínský Basket 14 11 1.0 8.0 3.6 0.1 0.5/1.9 0.0* 1.8
Nicol Papadopulosová Basketky Krnov 17 9 1.0 9.8 2.9 0.7 2.0/4.4 45.0 3.3
Vanda Brandalíková Basket Říčany 16 16 1.0 5.5 2.1 0.0 1.3/2.2 57.1 1.3
Natálie Karen Bára Basketky Krnov 17 8 1.0 10.9 4.6 0.0 1.6/3.4 48.1 1.6
27 Beáta Klimešová BC Benešov "B" 16 15 1.0 5.7 2.3 0.0 1.1/4.7 22.9 0.6
Vanda Zacharová TBS Přerov 15 12 1.0 7.2 3.2 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.8
13 Aneta Kalousová BC Benešov "B" 15 14 1.0 6.0 2.1 0.1 1.5/4.3 35.0 1.9
Julie Goldmanová Basketky Krnov 16 7 1.0 12.0 5.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.1
Sára Zbořilová Basket Valmez 15 9 1.0 9.1 4.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.9
12 Marie Kučerová BK Mohelnice 16 9 1.0 8.8 3.1 0.6 0.9/1.8 0.0* 1.7
33 Barbora Křižanová BK Start Ostrava 17 11 1.0 7.2 3.5 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.8
43 Linda Zahradníková TJ Sokol Kladno 17 8 1.0 9.8 4.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.9
Tereza Bláhová BKj. Kralupy n.V. 16 8 1.0 9.6 3.1 0.8 1.1/3.1 36.0 3.6
19 Barbora Linhartová AŠ Mladá Boleslav 18 12 1.0 6.3 2.7 0.3 0.2/0.8 0.0* 1.5
Alica Gazdová ŠBK Borotín 16 10 1.0 7.5 2.2 0.7 1.0/4.6 21.7 2.1
Hana Nožinová Tygřice Louny 15 8 1.0 9.4 3.3 0.9 0.3/0.6 0.0* 1.8
Marie Zázvorková BKj. Kralupy n.V. 16 10 1.0 7.4 3.4 0.0 0.6/3.1 19.4 1.3
Johana Ježáková Basket Valmez 14 11 1.0 6.6 2.9 0.0 0.8/1.9 0.0* 0.7
21 Katka Debefová BK Příbor 14 15 1.0 4.9 1.9 0.2 0.4/0.7 0.0* 0.7
21 Eliška Mohelníková SK Bruntál 16 8 1.0 9.1 1.8 1.8 0.4/0.5 0.0* 1.0
38 Barbora Bančanská AŠ Mladá Boleslav 17 9 1.0 7.9 2.4 0.7 1.0/2.6 39.1 3.1
Eliška Šimková Tygřice Louny 17 9 1.0 7.9 3.3 0.2 0.6/1.1 0.0* 1.8
Kateřina Loudová BKj. Kralupy n.V. 16 8 1.0 8.9 3.4 0.6 0.3/0.3 0.0* 2.6
Marie Chmelíková Basket Říčany 15 11 1.0 6.4 3.1 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.1
0 Natálie Jedrzejczyková SK Bruntál 16 9 1.0 7.7 2.7 0.6 0.7/1.4 0.0* 0.9
8 Barbora Zvolská BC Benešov "B" 18 15 1.0 4.5 1.4 0.3 0.7/3.1 23.4 3.2
Kira Krejčí BK Č. Lípa 16 9 1.0 7.6 3.1 0.1 1.0/2.6 39.1 3.1
11 Kateřina Dupačová TJ Sokol Kladno 17 9 1.0 7.4 3.4 0.0 0.6/1.1 0.0* 1.0
16 Nikola Jajčišinová BC Benešov "B" 15 10 1.0 6.6 2.4 0.1 1.5/6.5 23.1 2.6
Julie Paličková TBS Přerov 16 10 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.8
Anna Melcrová Basketky Krnov 17 9 1.0 7.2 3.0 0.2 0.6/1.2 0.0* 3.4
Veronika Housová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 16 1.0 4.0 1.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.8
Terezie Svobodová Tygřice Louny 17 6 1.0 10.7 4.8 0.0 1.0/2.5 40.0 2.5
Anna Šindelářová BK Č. Lípa 16 13 1.0 4.8 2.1 0.1 0.4/0.8 0.0* 2.8
Karolína Novotná ŠBK Borotín 15 8 1.0 7.8 3.1 0.1 1.1/2.5 45.0 2.5
Elena Milotová BKj. Kralupy n.V. 16 8 1.0 7.8 3.4 0.1 0.6/3.3 19.2 0.8
Lýdia Čamborová Basket Říčany 15 17 1.0 3.6 1.6 0.0 0.3/1.1 0.0* 2.1
23 Isabella Gajdáčková BK Start Ostrava 15 8 1.0 7.5 3.3 0.1 0.6/1.3 0.0* 1.4
Klárka Porodová ŠBK Borotín 15 12 1.0 4.9 2.2 0.0 0.6/2.0 29.2 1.0
Kateřina Pechačová ŠBK Borotín 15 12 1.0 4.9 2.3 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.5
Kateřina Vacková Basket Říčany 16 10 1.0 5.9 2.8 0.0 0.3/1.6 0.0* 1.8
Antonie Hodačová Basket Říčany 15 16 1.0 3.6 1.7 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.3
Karla Janková TBS Přerov 16 13 1.0 4.4 2.2 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.8
Amálie Šamořilová TBS Přerov 17 4 1.0 14.3 6.0 0.3 1.5/3.5 42.9 3.3
Magdaléna Vokálová BK Č. Lípa 17 12 1.0 4.7 1.2 0.5 0.9/1.6 0.0* 1.8
41 Aneta Šašková BC Benešov "B" 15 10 1.0 5.5 1.9 0.0 1.7/5.2 32.7 1.3
4 Adéla Navrátilová BK Mohelnice 16 7 1.0 7.7 3.6 0.0 0.6/1.7 0.0* 1.1
22 Bára Račáková BK Start Ostrava 15 8 1.0 6.6 3.0 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.1
24 Alžběta Slaná BK Start Ostrava 14 13 1.0 4.0 1.4 0.2 0.8/3.5 21.7 1.8
56 Amálie Ječná AŠ Mladá Boleslav 16 17 1.0 3.1 1.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.1
Kristýnka Porodová ŠBK Borotín 15 12 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.1
5 Ema Taylor Earl TJ Sokol Kladno 15 7 1.0 7.3 3.6 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.6
Emma Čamborová Basket Říčany 16 15 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.3
Markéta Šindelářová BK Č. Lípa 16 13 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 2.3
2 Adéla Karolína Nejedlá BKj. Kralupy n.V. 15 9 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.1
Barbora Koňaříková Vsetínský Basket 15 11 1.0 4.5 1.7 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.7
33 Daniela Františáková SK Bruntál 16 11 1.0 4.3 1.6 0.2 0.5/1.1 0.0* 0.7
Adéla Kunstátová BC Wizards Újezd nad Lesy 16 11 1.0 4.3 1.9 0.0 0.5/1.1 0.0* 2.1
22 Karolína Hálová BC Benešov "B" 18 15 1.0 3.1 1.4 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.1
20 Karolína Shonová TJ Sokol Kladno 16 7 1.0 5.9 2.6 0.0 0.7/1.4 0.0* 1.9
26 Adéla Pekařová BK Start Ostrava 15 10 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.8
Magdalena Kopková ŠBK Borotín 16 14 1.0 2.9 1.1 0.1 0.1/0.4 0.0* 1.3
5 Anna Šafářová BK Mohelnice 15 11 1.0 3.6 1.1 0.2 0.9/1.6 0.0* 2.5
Marie Olšáková BK Frýdek-Místek 16 10 1.0 3.9 1.1 0.5 0.2/1.0 0.0* 1.9
3 Karolína Vlková BK Příbor 16 11 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/2.4 3.8 0.9
Natálie Svobodová BK Mohelnice 17 4 1.0 9.8 4.3 0.0 1.3/2.5 50.0 0.8
Vanesa Peclinovská ŠBK Borotín 14 14 1.0 2.8 1.2 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.4
5 Karolína Nejedlová Loko Liberec 16 15 1.0 2.6 0.9 0.0 0.7/1.9 0.0* 1.4
Lucie Reková BK Frýdek-Místek 17 1 1.0 38.0 15.0 2.0 2.0/2.0 100.0 3.0
14 Taťána Lucie Rudolfová BK Mohelnice 15 4 1.0 9.3 3.5 0.0 2.3/5.3 42.9 1.8
26 Claudia Honešová BK Příbor 15 11 1.0 3.2 1.2 0.2 0.3/1.5 0.0* 0.6
25 Natálie Slaninová BC Benešov "B" 16 11 1.0 3.2 1.4 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.9
34 Lenka Starostová BC Benešov "B" 17 13 1.0 2.6 1.2 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.8
11 Taťána Bialková BK Start Ostrava 15 4 1.0 8.5 3.0 0.0 2.5/4.5 55.6 3.5
Alžběta Matyšková Basketky Krnov 16 7 1.0 4.9 2.1 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.1
23 Natalie Němcová BKj. Kralupy n.V. 15 6 1.0 5.7 2.3 0.2 0.5/1.3 0.0* 2.5
10 Anna Perglová TJ Sokol Kladno 15 7 1.0 4.7 2.3 0.0 0.1/1.7 0.0* 0.6
1 Magdaléna Špačková Loko Liberec 17 14 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.4 0.0* 1.9
Lucie Mládková ŠBK Borotín 15 13 1.0 2.5 1.1 0.1 0.2/0.8 0.0* 1.4
22 Zuzana Vondrušková BC Benešov "B" 16 13 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.7
28 Alice Křišťanová SK Bruntál 17 7 1.0 4.7 2.0 0.1 0.3/1.1 0.0* 0.3
Beáta Triebová Tygřice Louny 16 7 1.0 4.6 2.0 0.0 0.6/1.4 0.0* 1.0
4 Veronika Dvorská BC Benešov "B" 17 3 1.0 10.7 5.0 0.0 0.7/2.3 28.6 0.3
7 Lucie Schejbalová Loko Liberec 15 11 1.0 2.9 1.3 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.9
17 Nikola Skripová BK Start Ostrava 15 14 1.0 2.2 0.9 0.1 0.1/0.8 0.0* 1.9
Eliška Rychlíková BK Start Ostrava 16 4 1.0 7.8 2.0 1.3 0.0/0.5 0.0* 2.8
6 Valérie Kůstková BC Benešov "B" 15 11 1.0 2.8 1.1 0.0 0.6/2.1 30.4 1.9
Lea Vítámvásová Basketky Krnov 17 8 1.0 3.8 1.5 0.0 0.8/2.1 35.3 2.6
45 Kateřina Horáková AŠ Mladá Boleslav 17 9 1.0 3.3 1.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.0
Karin Gerbocová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 11 1.0 2.7 1.4 0.0 0.0/0.9 0.0* 1.5
34 Pavla Kratochvílová TJ Sokol Kladno 17 6 1.0 4.8 2.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.7
Karolína Drápalová Tygřice Louny 17 6 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.3
Viktorie Čepková Basketky Krnov 16 8 1.0 3.5 1.4 0.0 0.8/1.3 0.0* 1.5
38 Valérie Suková BC Benešov "B" 15 7 1.0 4.0 1.4 0.0 1.1/2.1 53.3 1.7
Johana Ekrtová BK Č. Lípa 15 13 1.0 2.0 0.5 0.2 0.5/0.7 0.0* 1.6
Sára Přibíková Tygřice Louny 16 10 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 2.1
Gabriela Greipelová Vsetínský Basket 18 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
13 Valerie Balušková SK Bruntál 14 12 1.0 2.2 0.8 0.2 0.2/0.2 0.0* 1.5
22 Anna Paličková BK Příbor 16 15 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.7
Adéla Holakovská BKj. Kralupy n.V. 16 7 1.0 3.6 1.4 0.1 0.3/0.9 0.0* 1.1
19 Justýna Melicharová TJ Sokol Kladno 15 5 1.0 4.8 2.4 0.0 0.0/1.2 0.0* 0.6
40 Lucie Pelikánová BC Benešov "B" 16 2 1.0 12.0 5.5 0.0 1.0/3.0 33.3 2.0
19 Ema Sochůrková BC Benešov "B" 17 3 1.0 7.7 2.0 0.7 1.7/4.3 38.5 1.3
Karolína Juřínková Vsetínský Basket 15 11 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.8
10 Magdalena Kulihová BK Příbor 16 11 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Klaudie Ertingerová Basket Valmez 17 11 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/0.4 0.0* 0.5
Kateřina Bulová TBS Přerov 16 11 1.0 2.0 0.8 0.1 0.1/0.2 0.0* 0.5
Sofie Klempererová BKj. Kralupy n.V. 14 1 1.0 22.0 9.0 0.0 4.0/6.0 66.7 3.0
16 Berenika Barvíková BK Příbor 15 14 1.0 1.6 0.6 0.1 0.2/0.6 0.0* 1.7
20 Adéla Kolářová SK Bruntál 16 4 1.0 5.5 2.3 0.3 0.3/1.5 0.0* 2.0
20 Eliška Jančarová BK Start Ostrava 16 8 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
15 Monika Šipková BK Mohelnice 16 5 1.0 4.2 1.4 0.0 1.4/3.4 41.2 1.0
22 Adéla Šibalová SK Bruntál 16 11 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.1 0.0* 1.0
11 Lucie Monsportová BK Příbor 14 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 1.0
21 Marie Pavlátová BK Start Ostrava 15 4 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.3 0.0* 2.5
Tereza Žáková BK Mohelnice 15 4 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
22 Vendula Řepková Loko Liberec 16 15 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.3
Rosemary Tlašková Vsetínský Basket 15 10 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.6
Lucie Dymáčková TJ Sokol Kladno 14 2 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/3.0 50.0 1.0
Anežka Krátká BC Wizards Újezd nad Lesy 15 13 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
Kateřina Drápalová Tygřice Louny 15 7 1.0 2.6 1.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.4
Terezie Čejková BK Frýdek-Místek 14 3 1.0 6.0 2.0 0.7 0.0/0.0 0.0* 0.7
Bára Vykopalová Basket Valmez 16 6 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.8 0.0* 0.5
8 Eliška Kropíková Loko Liberec 17 16 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.6
Adéla Petrová Basketky Krnov 15 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/2.3 11.1 1.3
Anna Komnacká Vsetínský Basket 18 9 1.0 1.9 0.8 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
17 Martina Stárková BK Mohelnice 14 9 1.0 1.8 0.6 0.0 0.7/1.6 0.0* 1.4
9 Nora o´grady Loko Liberec 14 17 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.4
Barbora Kulhánová Basketky Krnov 17 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/2.0 100.0 3.0
Karolína Havlová ŠBK Borotín 15 13 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.1
Nela Sedláková Basket Valmez 15 4 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/0.5 0.0* 3.3
21 Eliška Zapadlová AŠ Mladá Boleslav 16 10 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.8
Jana Gazdošová TBS Přerov 15 13 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.1
11 Eva Mekysková BK Mohelnice 14 11 1.0 1.5 0.6 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
Elen Honková Basketky Krnov 17 5 1.0 3.0 1.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
Diana Sedláčková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 10 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.7
14 Alena Šajtarová BK Příbor 15 12 1.0 1.3 0.5 0.1 0.0/0.0 0.0* 1.3
11 Eliška Jurčová Loko Liberec 17 10 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Tereza Tržická BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 1.0 15.0 6.0 0.0 3.0/7.0 42.9 4.0
Eliška Boušková Basket Říčany 15 9 1.0 1.6 0.6 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.6
Emílie Bartošová ŠBK Borotín 16 12 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 1.1
25 Barbora Häcklová TJ Sokol Kladno 15 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/2.5 10.0 1.0
Adéla Popelářová BK Frýdek-Místek 15 4 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Eliška Stašková ŠBK Borotín 15 12 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.0
31 Patricie Jandová AŠ Mladá Boleslav 18 11 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Amálie Dostálová TBS Přerov 17 10 1.0 1.2 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
45 Laura Vávrová BK Start Ostrava 16 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
Lucie Iva Janíčková BK Mohelnice 16 2 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/3.0 16.7 2.5
Natálie Husáková BC Wizards Újezd nad Lesy 16 11 1.0 0.9 0.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.5
15 Alena Severová SK Bruntál 16 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Lucie Knapíková BK Č. Lípa 15 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.5
25 Karolína Šmídová BKj. Kralupy n.V. 15 3 1.0 3.3 1.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.7
18 Alžběta Rybková BC Benešov "B" 16 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.8
Nikol Foltová Basket Valmez 16 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Adéla Forster BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Valášková TJ Sokol Kladno 14 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Marie Kročilová Basketky Krnov 15 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
8 Barbora Macháčková BK Mohelnice 16 11 1.0 0.8 0.3 0.1 0.0/0.4 0.0* 1.5
Kristýna Kadlecová Loko Liberec 17 9 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Marie Rajnochová Vsetínský Basket 17 5 1.0 1.8 0.4 0.0 1.0/2.8 35.7 0.4
Ema Sívková Vsetínský Basket 16 11 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.5 0.0* 1.4
28 Michaela Ivanova AŠ Mladá Boleslav 18 8 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Nikola Němcová Basket Valmez 16 4 1.0 2.0 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Karolína Zemanová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 10 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.1
12 Kateřina Volná BK Příbor 16 10 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
16 Eliška Rakušanová AŠ Mladá Boleslav 17 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.6
Sára Bzduchová Vsetínský Basket 16 6 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.3
Markéta Pilařová Loko Liberec 17 1 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.0
Shayna Rose Mc Bride TJ Sokol Kladno 15 2 1.0 3.0 1.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
16 Karolína Veselá BK Mohelnice 16 9 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Markéta Horáková BK Frýdek-Místek 15 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Lucie Schejbalová Tygřice Louny 17 7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Ema Szmeková BK Frýdek-Místek 14 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.0
Anastázie Málková BK Č. Lípa 15 5 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.4
18 Kateřina Byrtusová SK Bruntál 15 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Julie Drozdová Vsetínský Basket 14 8 1.0 0.5 0.1 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.6
5 Nela Holubová BK Příbor 14 15 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Eliška Seibertová BK Příbor 16 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
20 Justýna Prokešová BKj. Kralupy n.V. 15 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.1
8 Soňa Metelková BK Start Ostrava 14 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/1.0 0.0* 0.0
Anežka Vávrová BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Elena Zamykalová BKj. Kralupy n.V. 15 9 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
Julie Vacková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Viktorie Kolisková BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Michaela Heluzová BK Levhartice Chomutov "B" 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Karolína Cibáková SK Bruntál 16 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tereza Forster BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Šloserová BKj. Kralupy n.V. 15 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Justýna Kohoutová BKj. Kralupy n.V. 15 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Lucie Bartošová ŠBK Borotín 14 8 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.4
45 Adéla Procházková TJ Sokol Kladno 16 4 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 0.0
Vanessa Foldynová BK Frýdek-Místek 16 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
28 Vanda Fialová BKj. Kralupy n.V. 14 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.5
42 Michaela Kohoutová TJ Sokol Kladno 15 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Elen Havlíčková Basketky Krnov 15 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Anežka Kruntorádová TJ Sokol Kladno 14 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
9 Eliška Jořenková BK Mohelnice 15 8 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.9
Natálie Zmrzlá BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Rozárie Vrabcová BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kopecká DBaK B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Marie Hupačová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Holubčáková BK Levhartice Chomutov "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Svátková DBaK B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Formáčková BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Jirmařová DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Drtíková BK Levhartice Chomutov "B" 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elena Tesařová BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radka Tesařová BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Čermáková BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Kulíšková TBS Přerov 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Zaoralová BKj. Kralupy n.V. 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Fujava BC Wizards Újezd nad Lesy 14 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Beáta Čimerová BKj. Kralupy n.V. 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Valerija Savčuková TJ Sokol Kladno 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Viktorie Špačková BC Wizards Újezd nad Lesy 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Kateřina Smolíková DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Diana Kropáčková DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Šmídová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.4
Barbora Tillová BC Wizards Újezd nad Lesy 15 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Clara Boccanegra Vsetínský Basket 15 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Claudie Kučerová BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Březovjáková BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Rulíková BSK Tatran Kraslice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Simona Malá BSK Tatran Kraslice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Habalová BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
30 Kristýna Holoubková BK Start Ostrava 15 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Emílie Podzemná Vsetínský Basket 14 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
18 Pavla Vedralová BKj. Kralupy n.V. 14 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.0
Veronika Veselá Loko Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Rozálie Spurná BK Příbor 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Ondráková Basketky Krnov 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
65 Laura Sobalíková AŠ Mladá Boleslav 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elisabetta Pogna Vsetínský Basket 16 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Agáta Fajkusová BK Č. Lípa 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Valentyna Kulová BK Start Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
12 Anna Cvalínová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stela Vránová BK Příbor 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Kosmáková BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Mouchová TJ Sokol Kladno 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Anastasiia Ivashkina DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Šudáková BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Lenka Adámková DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
19 Leontýna Jůzlová DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
34 Eliška Baloghová BK Start Ostrava 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Johana Tláskalová BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Amálie Houtová BK Levhartice Chomutov "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Langrová TBS Přerov 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Bielčíková SK Bruntál 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Víchová Loko Liberec 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lucie Zábrodská ŠBK Borotín 15 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
16 Tereza Čechová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Dřímalová Basket Říčany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Žemlová Basket Říčany 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Uhříčková BK Levhartice Chomutov "B" 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Tereza Mádrová DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Anna Růžičková DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Amélie Kadlečková DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Lajžnerová Loko Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Hostoušová Tygřice Louny 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Veronika Novotná DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Jana Štruncová DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
10 Eliška Pošarová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Lenka Lukášková DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Barbora Baxová DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Martina Hercíková DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
28 Ema Zahradníčková DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Mocová Loko Liberec 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Navrátilová DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Justýna Harantová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
8 Amy Elizabeth Springthorpe BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Rumlová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Rumlová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Ménerová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
4 Natálie Dagmar Křivancová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
20 Petra Srbová BC Benešov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
22 Vanesa Podracká BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lilien Červenková BC Wizards Újezd nad Lesy 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kubičná Basket Valmez 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Kaslová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Šišková BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Markéta Tomanová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Klimešová BK Levhartice Chomutov "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Čížová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Hönigová BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Barbora Bužgová BK Frýdek-Místek 16 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Valentýna Hrušková BK Příbor 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Darina Rufferová BK Frýdek-Místek 15 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Halašová BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Nohejlová TBS Přerov 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Adéla Zicháčková BK Start Ostrava 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Nikol Šedivcová DBaK B 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Bára Langrová TBS Přerov 15 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Magdalena Ten Donkelaar BC Wizards Újezd nad Lesy 16 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Frankovičová BSK Tatran Kraslice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
21 Laura Marcolová BKj. Kralupy n.V. 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Nella Bínová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikol Suchánková DBaK B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nikola Kůželová BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Kubánková BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Zikmundová DBaK B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Kleinová DBaK B 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martina Rubnerová DBaK B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Veronika Procházková BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
99 Alena Mlýnková BK Start Ostrava 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
5 Štěpánka Pavelková AŠ Mladá Boleslav 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Veronika Pátková BK Levhartice Chomutov "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Iveta Roubíková BK Levhartice Chomutov "B" 16 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/4.0 0.0 2.0
Helena Červená BK Levhartice Chomutov "B" 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Patzáková BKj. Kralupy n.V. 14 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.5
Martina Abtová BK Levhartice Chomutov "B" 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Kateřina Procházková BKj. Kralupy n.V. 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Slabá BSK Tatran Kraslice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
11 Tereza Houdková DBaK B 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Jirásková BK Č. Lípa 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Košařová BSK Tatran Kraslice 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Mihulová BK Frýdek-Místek 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Jahodová Tygřice Louny 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Nekolová BSK Tatran Kraslice 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0*