Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U10
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina A 1. kolo 45
BK NH MOaP
TJ Start Havířov
8. 10. 2022
08:00
SH Ostrava-Tatran
16
12
8
2
10
8
16
10
Review
Skupina A 1. kolo 46
BK NH MOaP
TJ Start Havířov
8. 10. 2022
09:00
SH Ostrava-Tatran
30
24
6
4
14
12
22
16
Review
Skupina A 1. kolo 47
BK Příbor
BK Snakes Poruba
8. 10. 2022
09:00
ZŠ npor. Loma Příbor
50
19
20
6
24
8
40
10
Review
Skupina A 1. kolo 48
BK Příbor
BK Snakes Poruba
8. 10. 2022
10:30
ZŠ npor. Loma Příbor
65
24
14
4
24
11
57
11
Review
Skupina A 2. kolo 49
TJ Start Havířov
BK Příbor
22. 10. 2022
08:30
ZŠ M. Kudeříkové Havířov 16
46
0
19
10
27
14
34
Review
Skupina A 2. kolo 50
TJ Start Havířov
BK Příbor
22. 10. 2022
09:45
ZŠ M. Kudeříkové Havířov 18
35
8
10
16
17
18
25
Review
Skupina A 2. kolo 51
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
BK NH MOaP
22. 10. 2022
10:00
Basketpoint aréna 23
37
8
6
13
23
19
28
Review
Skupina A 2. kolo 52
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
BK NH MOaP
22. 10. 2022
11:30
Basketpoint aréna 20
27
4
4
10
10
14
14
Review
Skupina A 3. kolo 53
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
12. 11. 2022
09:00
ZŠ npor. Loma Příbor
56
35
9
12
23
18
37
24
Review
Skupina A 3. kolo 54
BK Příbor
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
12. 11. 2022
10:30
ZŠ npor. Loma Příbor
55
46
8
18
19
21
39
44
Review
Skupina A 3. kolo 55
BK Snakes Poruba
TJ Start Havířov
12. 11. 2022
17:45
ZŠ Dvorského
32
17
4
3
8
7
12
15
Review
Skupina A 3. kolo 56
BK Snakes Poruba
TJ Start Havířov
12. 11. 2022
19:00
ZŠ Dvorského
23
10
4
2
10
2
17
8
Review
Skupina A 4. kolo 57
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
BK Snakes Poruba
26. 11. 2022
10:00
Basketpoint aréna
46
10
13
0
24
8
40
10
Review
Skupina A 4. kolo 58
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
BK Snakes Poruba
26. 11. 2022
11:30
Basketpoint aréna
34
23
16
4
16
10
26
12
Review
Skupina A 4. kolo 59
BK NH MOaP
BK Příbor
27. 11. 2022
15:00
SH Ostrava-Tatran
63
37
22
9
34
14
54
28
Review
Skupina A 4. kolo 60
BK NH MOaP
BK Příbor
27. 11. 2022
16:00
SH Ostrava-Tatran
70
31
25
8
36
12
54
29
Review
Skupina A 5. kolo 63
TJ Start Havířov
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
10. 12. 2022
08:45
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
Preview
Skupina A 5. kolo 61
BK Snakes Poruba
BK NH MOaP
10. 12. 2022
09:00
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina A 5. kolo 64
TJ Start Havířov
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
10. 12. 2022
10:00
ZŠ M. Kudeříkové Havířov
Preview
Skupina A 5. kolo 62
BK Snakes Poruba
BK NH MOaP
10. 12. 2022
10:30
ZŠ Dvorského
Preview
Skupina A 6. kolo 65
TJ Start Havířov
BK NH MOaP
14. 1. 2023
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina A 6. kolo 66
TJ Start Havířov
BK NH MOaP
14. 1. 2023
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina A 6. kolo 67
BK Snakes Poruba
BK Příbor
14. 1. 2023
-
SŠSP Ostrava-Poruba
Preview
Skupina A 6. kolo 68
BK Snakes Poruba
BK Příbor
14. 1. 2023
-
SŠSP Ostrava-Poruba
Preview
Skupina A 7. kolo 69
BK Příbor
TJ Start Havířov
21. 1. 2023
-
ZŠ npor. Loma Příbor
Preview
Skupina A 7. kolo 70
BK Příbor
TJ Start Havířov
21. 1. 2023
-
ZŠ npor. Loma Příbor
Preview
Skupina A 7. kolo 71
BK NH MOaP
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
21. 1. 2023
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina A 7. kolo 72
BK NH MOaP
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
21. 1. 2023
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina A 8. kolo 73
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
BK Příbor
11. 2. 2023
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
Skupina A 8. kolo 74
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
BK Příbor
11. 2. 2023
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
Skupina A 8. kolo 75
TJ Start Havířov
BK Snakes Poruba
11. 2. 2023
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina A 8. kolo 76
TJ Start Havířov
BK Snakes Poruba
11. 2. 2023
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Skupina A 9. kolo 77
BK Snakes Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
4. 3. 2023
-
SŠSP Ostrava-Poruba
Preview
Skupina A 9. kolo 78
BK Snakes Poruba
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
4. 3. 2023
-
SŠSP Ostrava-Poruba
Preview
Skupina A 9. kolo 79
BK Příbor
BK NH MOaP
4. 3. 2023
-
ZŠ npor. Loma Příbor
Preview
Skupina A 9. kolo 80
BK Příbor
BK NH MOaP
4. 3. 2023
-
ZŠ npor. Loma Příbor
Preview
Skupina A 10. kolo 81
BK NH MOaP
BK Snakes Poruba
18. 3. 2023
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina A 10. kolo 82
BK NH MOaP
BK Snakes Poruba
18. 3. 2023
-
SH Ostrava-Tatran
Preview
Skupina A 10. kolo 83
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
TJ Start Havířov
18. 3. 2023
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
Skupina A 10. kolo 84
Basketpoint Frýdek-Místek "F"
TJ Start Havířov
18. 3. 2023
-
Gymnázium Petra Bezruče
Preview
Hráč Tým Věk Z
Vojtěch Jendrysek NH MOaP 10 1
Oliver Klapsia SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 8 1
Tomáš Kostrhún NH MOaP 7 1
Filip Čech NH Slezská 9 1
Ema Kaňoková SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 8 1
Jan Milan NH MOaP 7 1
Štefan Kováč NH Slezská 7 1
Adam Bureš SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 7 1
Dominik Mráček Snakes Poruba 9 1
Patrik Jílek Snakes Poruba 8 1
Kryštof Bittner Snakes Poruba 8 1
Lukáš Lochman Start Havířov 8 1
Matteo Bolom Snakes Poruba 9 1
Jiří Rykala NH Slezská 8 1
David Mikulský NH MOaP 5 1
Michael Novák Snakes Poruba 8 1
Sebastian Pochylý Start Havířov 9 1
Tomáš Sami Pastrňák Snakes Hrabůvka 8 1
Janis Janakos Snakes Hrabůvka 9 1
Milan Proske Snakes Hrabůvka 9 1
Vojtěch Kudela Snakes Hrabůvka 9 1
Ondřej Paloušek Start Havířov 7 1
Matyáš Klimesch NH Slezská 7 1
Petr Paseka NH Slezská 9 1
Josef Novák NH MOaP 8 1
Lucie Klimková SBŠ Sokol Karviná - zelená 10 1
Natálie Klimková SBŠ Sokol Karviná - zelená 10 1
Šimon Vlk SBŠ Sokol Karviná - zelená 9 1
David Nykš NH Slezská 7 1
Jakub Kludka NH MOaP 8 1
Šimon Horný NH MOaP 9 1
Jakub Telnar NH MOaP 8 1
Matěj Habusta NH Slezská 8 1
Filip Černoušek SBŠ Sokol Karviná - zelená 9 1
Ondřej Salomon NH Slezská 9 1
Lukáš Bouchal NH MOaP 9 1
Damián Sunega Start Havířov 10 1
Patrik Špírek NH MOaP 9 1
Václav Sikora NH Slezská 8 1
Ondřej Krejčí NH Slezská 9 1
Vanesa Miterková SBŠ Sokol Karviná - bílá 10 1
Veronika Szamaranská SBŠ Sokol Karviná - žlutá 10 1
Jáchym Zápalka NH MOaP 8 1
Tomáš Jeziorský NH MOaP 7 1
Jan Čajka Snakes Hrabůvka 9 1
Tomáš Hruška NH Slezská 9 1
Lukáš Baláž FM "M" 9 1
Daniel Rochl ZŠ Šenov 9 1
Michal Pavlica ZŠ Petřvald 9 1
David Křístek ZŠ Petřvald 9 1
Lukáš Kitliňski ZŠ Petřvald 9 1
Jakub Daníček ZŠ Petřvald 9 1
Jan Antošík ZŠ Petřvald 9 1
Denis Adamovský ZŠ Petřvald 9 1
Sebastian Vašek ZŠ Šenov 9 1
Kateřina Svobodová ZŠ Šenov 9 1
Hynek Revenda ZŠ Šenov 9 1
Šimon Ševčík ZŠ Petřvald 8 1
Mia Kotásková ZŠ Šenov 8 1
Daniel Jendřejčík ZŠ Šenov 9 1
Daniel Sedlák ZŠ Šenov 8 1
Meda Dvořáková ZŠ Šenov 8 1
Barbora Tvardková ZŠ Šenov 8 1
Tobiáš Rybár ZŠ Šenov 7 1
David Rusnok ZŠ Šenov 8 1
Samuel Hutňan ZŠ Šenov 9 1
Alexandr Piskoř ZŠ Šenov 9 1
Martin Pavuk ZŠ Petřvald 9 1
Patrik Sajdok ZŠ Petřvald 8 1
Tobiáš Černota Snakes Hrabůvka 8 1
Adam Cabala ZŠ Nová Bělá 8 1
Jakub Černý Snakes Hrabůvka 9 1
Simon Malý NH MOaP 7 1
Jan Vavro ZŠ Nová Bělá 8 1
Emma Rizzo ZŠ Nová Bělá 7 1
Martin Paseka ZŠ Nová Bělá 9 1
Jana Lášová ZŠ Nová Bělá 9 1
Klára Hůrková ZŠ Nová Bělá 8 1
Matyáš Hep ZŠ Nová Bělá 7 1
Vojtěch Hedrich ZŠ Nová Bělá 8 1
Adam Klimeček ZŠ Petřkovice 9 1
Daniel Čala ZŠ Petřkovice 7 1
Ondřej Kadlíček ZŠ Petřkovice 9 1
Sebastian Špaček ZŠ Petřkovice 8 1
Dorota Šeneklová ZŠ Petřkovice 8 1
Vitězslav Sekanina ZŠ Petřkovice 9 1
Jan Mikeš ZŠ Petřkovice 9 1
Tomáš Kopřiva ZŠ Petřkovice 8 1
Bruno Kejval ZŠ Petřkovice 8 1
Filip Hromkovic ZŠ Petřkovice 7 1
Tomáš Hahn ZŠ Petřkovice 9 1
Ema Funiok SBŠ Sokol Karviná - zelená 8 1
Jaroslav Bongilaj FM "F" 10 1
Daniel Čižmař Snakes Hrabůvka 9 1
Mikuláš Krejza SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 9 1
Radim Merta NH Slezská 9 1
Jakub Rataj NH Slezská 9 1
Michal Kolařík NH MOaP 9 1
Tobiáš Bembenek SBŠ Sokol Karviná - zelená 11 1
Kamil Durczok SBŠ Sokol Karviná - žlutá 10 1
Zdeněk Szlaur SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových 10 1
Tomáš Földi SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 10 1
Vladimír Krejza SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 10 1
Viktor Chromják SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 8 1
Alexandr Hájek NH MOaP 9 1
Vojtěch Pavel Kříž NH Slezská 8 1
Daniel Hovanec SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 8 1
Marek Měhýš SBŠ Kopřivnice 9 1
Antonín David SBŠ Kopřivnice 9 1
Tobiáš Kuchař SBŠ Kopřivnice 8 1
Lukáš Martiník SBŠ Kopřivnice 9 1
Jan Martynek SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 9 1
Lukáš Grames NH Slezská 8 1
Zdeněk Doležal Start Havířov 8 1
Daniel Rychlý NH MOaP 9 1
Dominik Ferenc SBŠ Sokol Karviná - žlutá 10 1
Norbert Valecký NH Slezská 7 1
Minh Khang Nguyen Snakes Poruba 9 1
Lukáš Musil NH MOaP 8 1
Adam Mýdlo NH MOaP 7 1
Jaroslav Jackanin NH MOaP 8 1
Vít Freivald NH MOaP 7 1
Tobiáš Kafka NH MOaP 10 1
Patrik Hrazdílek FM "M" 9 1
Matěj Lazar SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 8 1
Tomáš Valošek SBŠ Sokol Karviná - žlutá 9 1
Adam Jopek Snakes Poruba 9 1
Matyáš Baštinec Start Havířov 9 1
Benjamin Langer Snakes Poruba 8 1
Daniel Macek Snakes Poruba 9 1
Daniel Štefela Snakes Poruba 8 1
Filip Zeman SBŠ Sokol Karviná - zelená 10 1
Natálie Nová SBŠ Sokol Karviná - zelená 10 1
Richard Sýkora NH MOaP 7 1
Tomáš Gatnar SBŠ Sokol Karviná - žlutá 10 1
Věra Kalická SBŠ Sokol Karviná - bílá 11 1
Sabina Ursuleácová SBŠ Sokol Karviná - bílá 10 1
Matyáš Nitra NH Slezská 7 1
Tereza Pavladyová SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 7 1
Dominik Bárta NH MOaP 8 1
Šimon Mužík Snakes Hrabůvka 8 1
Daniel Boháč FM "F" 9 1
Vít Kristián Roubal FM "F" 10 1
Štěpán Karvay SBŠ Sokol Karviná - bílá 10 1
Sebastián Bober NH MOaP 8 1
Jonas Kolarczyk SBŠ Sokol Karviná - bílá 11 1
David Uhrin SBŠ Sokol Karviná - bílá 8 1
Tobiáš Szadziewicz FM "M" 9 1
Dominik Honěk Snakes Hrabůvka 8 1
Ondřej Dudík Snakes Poruba 10 1
Dennis Geertsema FM "F" 9 1
Jakub Sliž Snakes Poruba 8 1
David Stopa NH MOaP 9 1
Ján Labák SBŠ Sokol Karviná - bílá 9 1
Kristýna Drozdíková SBŠ Sokol Karviná - bílá 8 1
Szczepan Niedoba SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 8 1
Emma Hovorková SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 8 1
Filip Krajčovič SBŠ Sokol Karviná - zelená 10 1
Matyáš Horínka Start Havířov 10 1
Viktor Navláčil NH Slezská 8 1
Filip Paluv FM "F" 9 1
Martin Hanzelka SBŠ Kopřivnice 8 1
Juliana Francuzová SBŠ Sokol Karviná - zelená 8 1
Ondřej Nenutil BK Příbor 8 1
Melissa Stachová SBŠ Sokol Karviná - žlutá 10 1
Matyáš Kupka NH MOaP 8 1
Michal Uherek NH Slezská 8 1
Ondřej Durčák SBŠ Sokol Karviná - žlutá 11 1
Matěj Žiška SBŠ Sokol Karviná - zelená 11 1
Christian Libiger BK Příbor 9 1
Jakub Klus SBŠ Sokol Karviná - žlutá 10 1
Erik Kandráč SBŠ Sokol Karviná - bílá 11 1
Rastislav Kandráč SBŠ Sokol Karviná - bílá 12 1
Petr Raszyk SBŠ Sokol Karviná - zelená 8 1
Patrik Klempár SBŠ Sokol Karviná - bílá 11 1
Tomáš Zemánek SBŠ Sokol Karviná - bílá 9 1
Jonáš Bialas NH Slezská 7 1
Lukáš Snášel NH MOaP 9 1
Tomáš Nevřela NH MOaP 8 1
Vilém Heiler NH Slezská 9 1
Tobiáš Havlík NH Slezská 9 1
Fotios Tasiopoulos NH MOaP 8 1
Kevin Dunka SBŠ Sokol Karviná - bílá 12 1
Lukáš Porembský Start Havířov 8 1
Barbora Jakubíková ZŠ Šenov 8 1
Tomáš Vláčil Snakes Hrabůvka 9 1
Filip Ondejka NH MOaP 9 1
Damián Jaš SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 7 1
Jáchym Folta Snakes Háj ve Slezsku 8 1
Sammy Sedlák SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 9 1
Filip Matwikow SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 9 1
Patrik Siuda SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 6 1
Armando Bongilaj FM "M" 8 1
Agáta Cieslarová SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice 8 1
Peter Jakubek SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice 8 1
Lukáš Andrýsek SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 9 1
Sebastian Sulejmani SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 7 1
Matyáš Kalman Snakes Háj ve Slezsku 9 1
Matyáš Kuhejda BK Příbor 8 1
Adéla Maňáková SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 7 1
Václav Zwyrtek SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 6 1
Tomáš Raszka SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 8 1
Tomáš Furmánek FM "F" 9 1
Samuel Braczek FM "M" 9 1
Michael Frejvolt Start Havířov 7 1
Ondřej Sikora SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 7 1
Linda Olszarová SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 9 1
Terezie Homolová Snakes Háj ve Slezsku 7 1
Viktorie Pašková SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 7 1
Eliáš Meca FM "F" 9 1
Sebastian Sikora SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 7 1
Matěj Kuncíř SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 7 1
Jaroslav Bauer SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 9 1
Alena Lysková SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 8 1
Eliza Hučíková SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 7 1
Laura Konečná SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 7 1
Vincent Werner Snakes Háj ve Slezsku 8 1
Vojtěch Kalus Snakes Háj ve Slezsku 8 1
Vanesa Cankov SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových 6 1
Nela Škrabalová SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 7 1
Anna Gnidová SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 7 1
Jan Cienciala SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 7 1
Jakub Tabačík Start Havířov 5 1
Mikuláš Prachovský SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 7 1
Doubravka Szturcová SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice 9 1
Vojtěch Novák SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 8 1
Matyáš Heczko SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 9 1
Kateřina Sikorová SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 7 1
Linda Liberdová SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 9 1
Šimon Krzyžanek SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 6 1
Tomáš Veverka FM "M" 9 1
Jakub Šimončík FM "F" 9 1
Damián Worek SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 6 1
Mathias Šido ZŠ Petřvald 7 1
Eduard Kaminski ZŠ Petřvald 9 1
Šimon Kasterko ZŠ Petřvald 6 1
Josef Koval ZŠ Petřvald 9 1
Tobiáš Laskovič ZŠ Petřvald 8 1
David Mikula ZŠ Petřvald 6 1
Mikuláš Píšala ZŠ Petřvald 8 1
Marek Pavuk ZŠ Petřvald 6 1
Ondřej Szuster ZŠ Petřvald 6 1
Jalub Vaněk ZŠ Petřvald 8 1
Matěj Spišák ZŠ Šenov 7 1
Leontýna Folwarczna ZŠ Petřkovice 9 1
Josefína Folwarczna ZŠ Petřkovice 9 1
Kristýna Černíková ZŠ Nová Bělá 7 1
Martin Klaga ZŠ Nová Bělá 6 1
Jakub Tichavský ZŠ Nová Bělá 9 1
Radim Richter ZŠ Nová Bělá 7 1
Antonín Kotajny Start Havířov 9 1
Daniel Pokorný Start Havířov 9 1
Alexandr Holčák FM "F" 9 1
Matyáš Tvardek ZŠ Nová Bělá 9 1
Šimon Sládek ZŠ Šenov 8 1
Matyáš Blažek FM "M" 8 1
Adam Hájíček ZŠ Šenov 9 1
Jonáš Hanák FM "F" 8 1
Aneta Gondkova SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 7 1
Ondřej Kubica SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice 7 1
Šimon Chuděj BK Příbor 8 1
Jan Sikora SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 7 1
Jakub Gold BK Příbor 9 1
Tomáš Olka FM "M" 9 1
Ondřej Nico Start Havířov 9 1
Alex Brda ZŠ Šenov 7 1
Vít Jurda ZŠ Šenov 6 1
Elen Moškořová ZŠ Šenov 9 1
Filip Urbančík ZŠ Petřkovice 7 1
Tomas Ohnheiser ZŠ Petřkovice 7 1
Matyáš Wasserbauer ZŠ Petřkovice 6 1
Tadeáš Adámek ZŠ Petřkovice 9 1
Adam Bena ZŠ Šenov 7 1
Claire Dehier ZŠ Šenov 7 1
Vojtěch Kořízek ZŠ Šenov 7 1
Ivan Lažek ZŠ Šenov 6 1
Zuzana Moškořová ZŠ Šenov 7 1
Ondřej Štrych Snakes Háj ve Slezsku 7 1
Nela Bystroňová SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 9 1
Matěj Pospíšil Snakes Hrabůvka 9 1
Dominik Vavruša SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 6 1
Jakub Martynek SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 9 1
Tomáš Martinusík SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 7 1
Vojta Adamovský BK Příbor 7 1
Viktor Hubeňák Start Havířov 7 1
Bartoloměj Běhálek SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 6 1
Eliška Motyková SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 6 1
Rozálie Kirschnerová SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 6 1
Marek Hampel SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 6 1
Dominik Tomíček SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 8 1
Darina Smilowská SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 6 1
Jan Rusz SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových 7 1
Antonín Rusz SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových 9 1
Vít Váňa BK Příbor 8 1
Erik Goryczka SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 8 1
Tobiáš Romanowski SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 7 1
Ondřej Sikora SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 7 1
Tobias Činčala SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových 7 1
Zuzana Tomiczková SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 8 1
Petr Szwarc SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 8 1
Ondřej Kotas SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 6 1
Samuel Czechowski SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 8 1
Zofia Bystroňová SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 8 1
Vojtěch Janko Snakes Hrabůvka 8 1
Samuel Liška Snakes Hrabůvka 9 1
Dominik Hořák Snakes Hrabůvka 8 1
Dominik Nesit Snakes Hrabůvka 8 1
Štěpán Černek Snakes Hrabůvka 8 1
Libor Kreiner NH Slezská 9 1
David Neuwirth NH MOaP 7 1
Maxmilián Kachel NH Slezská 9 1
Martin Nguyen Snakes Hrabůvka 9 1
Marek Nguyen Snakes Hrabůvka 7 1
Lukáš Věžník NH Slezská 9 1
Teo Horváth SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 7 1
Filip Kaplan Snakes Hrabůvka 9 1
Ilya Karpik Snakes Hrabůvka 8 1
Lukáš Bartek NH Slezská 9 1
Richard Pracný Snakes Hrabůvka 9 1
Dominik Bruno Kudela NH MOaP 9 1
Oliver George Hájek NH MOaP 9 1
Vojtěch Suchánek NH Slezská 9 1
Vojtěch Trojak SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 9 1
Matyáš Holuša NH Slezská 7 1
Martin Szwarc SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 6 1
Kateřina Sližová SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 6 1
Michal Wajda SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 8 1
Marián Mareth Snakes Háj ve Slezsku 8 1
Jakub Häuser Snakes Háj ve Slezsku 8 1
Veronika Čečotková SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 7 1
Laura Brojáčová Snakes Háj ve Slezsku 9 1
Anna Hlaváčová Snakes Háj ve Slezsku 9 1
Ludvík Beneš Snakes Háj ve Slezsku 7 1
Ema Lukášová Snakes Háj ve Slezsku 9 1
Tereza Boleslavská Snakes Háj ve Slezsku 9 1
Matyáš Popek Snakes Háj ve Slezsku 8 1
Matěj Bulawa SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 7 1
Matyáš Ostárek Snakes Háj ve Slezsku 8 1
Dominik Miczka SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 9 1
Tomáš Válek SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 7 1
Marie Chmielová SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 9 1
Filip Čmiel SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových 8 1
Šimon Balošák SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 8 1
Nela Čmielova SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových 8 1
Nikolaos Jordanidis SBŠ Třinec/ZŠ Slezská 9 1
Ondřej Holý NH Slezská 7 1
Marek Kováč NH Slezská 7 1
Jan Havránek Snakes Háj ve Slezsku 8 1
Rozálie Žídková Snakes Háj ve Slezsku 9 1
Václav Kaszper SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 6 1
Adéla Kaszperová SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 8 1
Marek Gráf SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 9 1
Anna Fizková SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 7 1
Filip Dembický SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 7 1
Olieia Gajger SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 8 1
Matyáš Zubek SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 9 1
Ema Szlibnerová SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 8 1
Alena Mitrengová SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 7 1
Albert Mrozek SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 8 1
Sofie Stonawská SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 7 1
Nikol Martikánová SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 8 1
Jan Pospíšil Snakes Háj ve Slezsku 9 1
Laura Trnková SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 7 1
David Vlček Start Havířov 8 1
Albert Franek Snakes Háj ve Slezsku 8 1
Sofie Olejáková Snakes Háj ve Slezsku 9 1
Bruno Bystroň SBŠ Třinec/ZŠ Vendryně 8 1
Magda Lepíková SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 7 1
Ema Maroszová SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 8 1
František Hlaváč Snakes Háj ve Slezsku 9 1
Veronika Kožáková Snakes Háj ve Slezsku 7 1
Viktor Drastich NH MOaP 9 1
Sebastián Novák NH MOaP 8 1
Jakub Dobeš NH MOaP 10 1
Daniel Gawlas Start Havířov 10 1
Adam Hrabinský Snakes Hrabůvka 10 1
Matyáš Bystřičan Snakes Hrabůvka 10 1
Simon Nitsche Snakes Hrabůvka 9 1
Patrik Kaláb Snakes Hrabůvka 10 1
Daniel Hrbáč Snakes Hrabůvka 10 1
David Görlich Snakes Hrabůvka 10 1
Matěj Zajíček Snakes Hrabůvka 10 1
Jan Lichnovský NH MOaP 10 1
Tomáš Seidler Snakes Hrabůvka 10 1
Patrik Dolhý NH Slezská 10 1
Maxim Pospíchal Snakes Hrabůvka 10 1
Jakub Jan Marek Start Havířov 10 1
Jakub Staněk Snakes Poruba 10 1
Jakub Mrkva Snakes Poruba 10 1
Matěj Podešva Snakes Poruba 10 1
Adam Formánek Snakes Poruba 7 1
Zdeněk Formánek Snakes Poruba 9 1
Tomáš Dolníček Snakes Poruba 9 1
Štěpán Jedlička NH Slezská 9 1
Štěpán Jendrysek NH MOaP 7 1
Jiří Ardielli NH MOaP 10 1
Jakub Ryška Snakes Hrabůvka 10 1
Jan Szlaur SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových 10 1
Jakub Bartoň SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 9 1
Michael Kostka SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 10 1
Wiktor Wisniewski SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 9 1
Samuel Starý SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových 9 1
Jonáš Sajdok SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 9 1
Kryštof Koren SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových 9 1
Filip Konderla SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 9 1
Adam Beran NH MOaP 9 1
Adam Cienciala SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových 10 1
Hadi Fakhouri NH MOaP 10 1
Filip Horák NH MOaP 10 1
Jakub Bury SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 8 1
Mikuláš Lehnert NH MOaP 9 1
Adrian Malý NH MOaP 9 1
Tadeáš Kala NH Slezská 8 1
Christian Štroch NH Slezská 8 1
Janis Jakovidis NH MOaP 8 1
Kosťa Bolohov NH Slezská 10 1
Daniel Vašek NH MOaP 8 1
Jakub Jurník Snakes Poruba 10 1
Matěj Kocourek Start Havířov 10 1
Damián Kopec SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových 8 1
Tomáš Cieslar SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice 11 1
Maxmilián Pospíšil Start Havířov 10 1
Leonard Ožana NH MOaP 9 1
Lukáš Bojda FM "F" 9 1
Patrik Murka FM "F" 9 1
Vojtěch Sychra Start Havířov 10 1
Jonáš Bojko FM "F" 7 1
Daniel Kraus Snakes Poruba 10 1
Theodor Sedlaczek FM "F" 9 1
Michal Ciran SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice 10 1
Tomáš Koláček FM "F" 10 1
Pavel Lisztwan SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice 9 1
Alexandr Ebr SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice 11 1
Marie Kaletová SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice 8 1
Olga Kaletová SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice 9 1
Natálie Milatová SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice 9 1
Pavlína Miturová SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice 9 1
Bořivoj Dvořák NH Slezská 7 1
Teodor Šumbera NH MOaP 9 1
Jonáš Brožek SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice 10 1
Teodor Weisz FM "F" 10 1
David Cmol FM "F" 9 1
David James Duvall NH MOaP 9 1
Jakub Pyrta NH MOaP 9 1
Tomáš Kamrád NH MOaP 10 1
Vojtěch Kaloč NH MOaP 10 1
Jakub Matějíčka Snakes Poruba 9 1
Václav Dorman Snakes Poruba 10 1
Jakub Vršan Start Havířov 10 1
Jan Purgat Start Havířov 10 1
Jiří Polák NH MOaP 10 1
Nikolai Strebčuk NH MOaP 9 1
Vojtěch Dokulil NH MOaP 10 1
Richard Fojtů NH Slezská 9 1
Jakub Otipka FM "F" 9 1
Ruben Rojíček BK Příbor 9 1
Hynek Ovčačík FM "F" 9 1
Dominik Fiedler FM "F" 9 1
Matěj Družba FM "F" 9 1
Daniel Szewieczek SBŠ Třinec/ZŠ Koperníkova 9 1
Klára Stryjová SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice 9 1
Laura Stošková SBŠ Třinec/ZŠ Bystřice 8 1
Jan Raiskub FM "F" 9 1
Jan Lotko FM "F" 10 1
Adéla Heliošová SBŠ Třinec/ZŠ Zátopkových 9 1
Martin Rosa SBŠ Třinec/ZŠ Nádražní-Masarykova 9 1
Josef Václav Mlčoch SBŠ Třinec/ZŠ Oldřichovice 8 1
Erik Urbanec FM "F" 10 1
Vojtěch Neuwirth NH MOaP 10 1
Josef Štucka NH MOaP 10 1
Michal Artur Matejczyk NH MOaP 9 1
Ondřej Lukáš NH MOaP 9 1
Kristián Vích FM "F" 10 1
Erik Fojtík FM "F" 10 1
Mikuláš Vacho FM "F" 10 1
Matyáš Gřunděl FM "F" 10 1
Matěj Wittek FM "F" 9 1
Eliáš Kubica NH MOaP 10 1
Jakub Lička NH Slezská 10 1
David Varcholák NH MOaP 9 1
Martin Kovář FM "F" 9 1
Tobias Frőhlich FM "F" 9 1
Adrian Hudec NH MOaP 10 1
Filip Lasoň NH Slezská 10 1
Matyáš Sinčák NH MOaP 10 1
Dominik Hráček FM "F" 8 1
Martin Bártek NH Slezská 9 1
Ondřej Polom FM "F" 9 1
Jan Červenka NH MOaP 9 1
Štěpán Macháček NH MOaP 10 1
Jakub Vacula NH MOaP 10 1
Jakub Sálus NH MOaP 10 1
Petr Sýkora NH Slezská 10 1
Jan Hrdý NH Slezská 10 1
Andrej Facuna NH Slezská 10 1
Andreas Adamopulos NH Slezská 10 1
Matyáš Tabášek NH MOaP 10 1
Adam Knebel Snakes Hrabůvka 10 1
Jakub Dziadura Snakes Hrabůvka 10 1
Jakub Přikryl NH Slezská 10 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře