Oblastní přebor nejmladších minižáků U11

Základní informace

Kategorie
nejmladší minižáci U11
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část - 1.třída 1. kolo 5
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava Poruba
17. 9. 2022
08:30
ZŠ Dvorského
33
19
6
2
16
4
23
8
Review
Základní část - 1.třída 1. kolo 6
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava Poruba
17. 9. 2022
10:00
ZŠ Dvorského 20
31
4
5
14
13
18
22
Review
Základní část - 1.třída 2. kolo 13
BK NH Ostrava PORG
BK Snakes Hrabůvka
1. 10. 2022
08:00
SH Ostrava-Tatran
56
18
8
6
42
8
50
12
Review
Základní část - 1.třída 2. kolo 14
BK NH Ostrava PORG
BK Snakes Hrabůvka
1. 10. 2022
09:00
SH Ostrava-Tatran
46
27
14
9
28
19
38
23
Review
Základní část - 1.třída 3. kolo 19
BK Snakes Hrabůvka
BK Opava
16. 10. 2022
09:00
ZŠ Dvorského
35
23
8
2
21
7
27
17
Review
Základní část - 1.třída 3. kolo 20
BK Snakes Hrabůvka
BK Opava
16. 10. 2022
10:30
ZŠ Dvorského
40
17
10
5
17
11
29
11
Review
Základní část - 1.třída 4. kolo 31
BK Snakes Poruba
BK Snakes Hrabůvka
5. 11. 2022
13:00
ZŠ Dvorského 18
35
0
8
8
10
13
24
Review
Základní část - 1.třída 4. kolo 32
BK Snakes Poruba
BK Snakes Hrabůvka
5. 11. 2022
14:30
ZŠ Dvorského 25
46
4
15
17
23
24
34
Review
Základní část - 1.třída 5. kolo 33
BK Snakes Hrabůvka
TJ Start Havířov
20. 11. 2022
09:00
ZŠ Dvorského 14
65
0
20
6
32
10
52
Review
Základní část - 1.třída 5. kolo 34
BK Snakes Hrabůvka
TJ Start Havířov
20. 11. 2022
10:30
ZŠ Dvorského 39
43
7
15
13
20
24
33
Review
Základní část - 1.třída 6. kolo 47
BK Snakes Hrabůvka
BK Příbor
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část - 1.třída 6. kolo 48
BK Snakes Hrabůvka
BK Příbor
Bude upřesněno
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část - 1.třída 7. kolo 51
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Hrabůvka
14. 1. 2023
11:00
Basketpoint aréna
89
12
25
2
43
10
65
12
89
12
Review
Základní část - 1.třída 7. kolo 52
Basketpoint Frýdek-Místek
BK Snakes Hrabůvka
14. 1. 2023
12:30
Basketpoint aréna
69
39
28
6
35
15
50
25
69
39
Review
Základní část - 1.třída 8. kolo 61
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Hrabůvka
28. 1. 2023
17:00
SH Ostrava-Tatran
30
26
6
6
15
11
19
18
Review
Základní část - 1.třída 8. kolo 62
BK NH Ostrava Poruba
BK Snakes Hrabůvka
28. 1. 2023
18:00
SH Ostrava-Tatran
33
28
10
8
16
13
23
19
Review
Základní část - 1.třída 9. kolo 69
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava PORG
18. 2. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část - 1.třída 9. kolo 70
BK Snakes Hrabůvka
BK NH Ostrava PORG
18. 2. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část - 1.třída 10. kolo 75
BK Opava
BK Snakes Hrabůvka
11. 3. 2023
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část - 1.třída 10. kolo 76
BK Opava
BK Snakes Hrabůvka
11. 3. 2023
-
Víceúčelová hala Opava
Preview
Základní část - 1.třída 11. kolo 87
BK Snakes Hrabůvka
BK Snakes Poruba
25. 3. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část - 1.třída 11. kolo 88
BK Snakes Hrabůvka
BK Snakes Poruba
25. 3. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část - 1.třída 12. kolo 89
TJ Start Havířov
BK Snakes Hrabůvka
15. 4. 2023
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Základní část - 1.třída 12. kolo 90
TJ Start Havířov
BK Snakes Hrabůvka
15. 4. 2023
-
Městská SH ZŠ Žákovská
Preview
Základní část - 1.třída 13. kolo 103
BK Příbor
BK Snakes Hrabůvka
29. 4. 2023
-
ZŠ npor. Loma Příbor
Preview
Základní část - 1.třída 13. kolo 104
BK Příbor
BK Snakes Hrabůvka
29. 4. 2023
-
ZŠ npor. Loma Příbor
Preview
Základní část - 1.třída 14. kolo 107
BK Snakes Hrabůvka
Basketpoint Frýdek-Místek
13. 5. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Základní část - 1.třída 14. kolo 108
BK Snakes Hrabůvka
Basketpoint Frýdek-Místek
13. 5. 2023
-
ZŠ Dvorského
Preview
Hráč Tým Věk Z
Adam Knebel Snakes Hrabůvka 11 1
Daniel Hrbáč Snakes Hrabůvka 11 1
Matyáš Bystřičan Snakes Hrabůvka 11 1
Simon Nitsche Snakes Hrabůvka 10 1
Matyáš Neumann Snakes Hrabůvka 11 1
David Konvičný Snakes Hrabůvka 11 1
Leon Pavlidis Snakes Hrabůvka 10 1
Alex Robenek Snakes Hrabůvka 11 1
Patrik Kaláb Snakes Hrabůvka 11 1
Ondřej Čihánek Snakes Hrabůvka 10 1
David Görlich Snakes Hrabůvka 11 1
Jan Filipec Snakes Hrabůvka 11 1
Matěj Zajíček Snakes Hrabůvka 11 1
Vojta Maschke Snakes Hrabůvka 11 1
František Kozák Snakes Hrabůvka 12 1
Tomáš Seidler Snakes Hrabůvka 11 1
Maxim Pospíchal Snakes Hrabůvka 11 1
Jakub Ryška Snakes Hrabůvka 11 1
Martin Škrov Snakes Hrabůvka 10 1
Dominik Honěk Snakes Hrabůvka 9 1
Šimon Mužík Snakes Hrabůvka 9 1
Adam Hrabinský Snakes Hrabůvka 11 1
Jonáš Jureček Snakes Hrabůvka 12 1
Jakub Dziadura Snakes Hrabůvka 11 1
Eduard Žemla Snakes Hrabůvka 12 1
Karel Latečka Snakes Hrabůvka 12 1
Sebastian Nagy Snakes Hrabůvka 12 1
Jakub Kuhejda Snakes Hrabůvka 12 1
Samuel Nagy Snakes Hrabůvka 12 1
Vojtěch Ulmann Snakes Hrabůvka 12 1
Šimon Chvostek Snakes Hrabůvka 12 1
Jan Zielinski Snakes Hrabůvka 12 1
Adam Ondruš Snakes Hrabůvka 12 1
Fabián Skočík Snakes Hrabůvka 11 1
Luděk Prokeš Snakes Hrabůvka 11 1
Martin Kunzl Snakes Hrabůvka 12 1
David Samul Snakes Hrabůvka 12 1
Šimon Kaděra Snakes Hrabůvka 12 1
Daniel Pavera Snakes Hrabůvka 11 1
Kristián Matějů Snakes Hrabůvka 11 1
Lukáš Lázenský Snakes Hrabůvka 11 1
Jan Stejskal Snakes Hrabůvka 11 1
Šimon Hrabánek Snakes Hrabůvka 12 1
Matyáš Lacki Snakes Hrabůvka 12 1
Filip Šaja Snakes Hrabůvka 12 1
Matyáš Kočerha Snakes Hrabůvka 11 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z 2B TH TH %
Start Havířov 4 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Opava 16 11.4 1.6 /2.7 59.5
Snakes Poruba 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
Snakes Hrabůvka 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
BK Příbor 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
Basketpoint 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
NH Poruba 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
NH PORG 2 0.0 0.0 /0.0 0.0
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře