Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina B1 1. kolo 15295
BK Teplice
BK Levharti Chomutov
14. 1. 2023
10:00
Sokolovna Na Letné Artem Petrenko
Filip Roubíček
59
50
13
14
26
34
44
44
Review
skupina B1 1. kolo 15296
BA Lynx Liberec B
BK R&J EBC Mělník
14. 1. 2023
17:30
Sportovní hala Kort Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
79
47
22
15
34
23
59
39
Review
skupina B1 2. kolo 15297
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK R&J EBC Mělník
24. 2. 2023
20:00
SH Budyně nad Ohří Mattias Kundert
Adéla Zemancová
Preview
skupina B1 3. kolo 15298
BK Teplice
BA 2006´ Roudnice n.L.
28. 1. 2023
10:00
Sokolovna Na Letné Artem Petrenko
Filip Roubíček
57
75
11
14
25
32
40
64
Review
skupina B1 3. kolo 15299
BA Lynx Liberec B
BK Levharti Chomutov
28. 1. 2023
16:00
Sportovní hala Kort Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
43
69
4
20
16
37
28
54
Review
skupina B1 4. kolo 15300
BK Teplice
BA Lynx Liberec B
29. 1. 2023
10:00
Sokolovna Na Letné Artem Petrenko
Filip Roubíček
62
51
13
12
33
18
51
34
Review
skupina B1 4. kolo 15301
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Levharti Chomutov
29. 1. 2023
10:00
SH Budyně nad Ohří Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
66
80
11
18
32
40
50
54
Review
skupina B1 5. kolo 15302
BA 2006´ Roudnice n.L.
BA Lynx Liberec B
18. 2. 2023
-
Preview
skupina B1 5. kolo 15303
BK R&J EBC Mělník
BK Levharti Chomutov
8. 2. 2023
17:30
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B1 6. kolo 15304
BK R&J EBC Mělník
BK Teplice
25. 2. 2023
13:30
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B1 7. kolo 15305
BK R&J EBC Mělník
BA 2006´ Roudnice n.L.
11. 3. 2023
13:30
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B1 8. kolo 15306
BK Levharti Chomutov
BK Teplice
12. 3. 2023
-
Preview
skupina B1 8. kolo 15307
BK R&J EBC Mělník
BA Lynx Liberec B
12. 3. 2023
10:00
Tělocvična IŠST
Preview
skupina B1 9. kolo 15308
BA Lynx Liberec B
BK Teplice
25. 3. 2023
-
Preview
skupina B1 9. kolo 15309
BK Levharti Chomutov
BA 2006´ Roudnice n.L.
25. 3. 2023
-
Preview
skupina B1 10. kolo 15310
BA 2006´ Roudnice n.L.
BK Teplice
26. 3. 2023
-
Preview
skupina B1 10. kolo 15311
BK Levharti Chomutov
BA Lynx Liberec B
26. 3. 2023
-
Preview
skupina B1 11. kolo 15312
BK Teplice
BK R&J EBC Mělník
15. 4. 2023
-
Preview
skupina B1 12. kolo 15313
BA Lynx Liberec B
BA 2006´ Roudnice n.L.
16. 4. 2023
-
Preview
skupina B1 12. kolo 15314
BK Levharti Chomutov
BK R&J EBC Mělník
16. 4. 2023
-
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Šimon Batelka BC Kolín 14 15 1.0 23.3 10.1 0.3 2.0/4.0 50.0 2.3
23 Šimon Malínský Slavoj Č. Brod 15 13 1.0 22.8 8.6 1.1 2.4/4.9 48.4 2.9
Mykhaylo Shumskyy BA Lynx Liberec B 16 13 1.0 21.3 8.7 0.8 1.4/2.9 47.4 2.7
Jáchym Prüher BC Vysočina 15 14 1.0 17.5 8.1 0.0 1.4/3.0 45.2 1.4
Jan Vybíral BK Lions J. Hradec 12 16 1.0 13.5 5.3 0.6 1.2/1.9 0.0* 1.1
Adrian Skála TJ Šumperk 15 7 1.0 30.1 10.1 2.1 3.4/5.6 61.5 2.0
Antonín Vonzino BK Snakes Orlová 16 8 1.0 26.1 11.1 0.9 1.3/3.1 40.0 2.5
František Grill BK Lions J. Hradec 14 16 1.0 12.8 5.4 0.1 1.6/5.1 31.7 2.3
Dalimil Horák BBK Blansko 15 12 1.0 16.8 6.1 1.0 1.7/3.8 43.5 2.6
Daniel Schiel STHAV 15 8 1.0 25.0 10.9 0.4 2.1/3.4 63.0 2.9
David Klieštik BC Vysočina 15 13 1.0 15.3 7.3 0.0 0.7/1.7 0.0* 0.8
55 Vladimír Krýsl BK Sokolov 15 5 1.0 39.2 16.8 1.0 2.6/5.2 50.0 1.0
Lukáš Ladman TJ Třebíč 15 16 1.0 12.1 5.4 0.1 1.1/1.8 0.0* 2.1
František Fořtík BBK Blansko 15 12 1.0 15.8 6.7 0.0 2.5/5.8 42.9 2.0
Prokop Hanzlík BK Teplice 14 13 1.0 14.5 5.1 0.6 2.5/5.5 46.5 2.2
Filip Mikota BA 2006 Roudnice n.L. 15 12 1.0 15.5 6.5 0.3 1.8/4.5 38.9 3.2
Jaroslav Perlík BA 2006 Roudnice n.L. 15 11 1.0 16.6 6.5 0.4 2.5/4.5 54.0 2.3
Jiří Zeman BBK Blansko 15 12 1.0 15.2 6.2 0.3 1.8/2.8 64.7 1.8
Richard Jendželovský BC Kolín 15 13 1.0 13.9 5.8 0.5 0.8/1.5 0.0* 1.4
Lukáš Pokorný TJ Třebíč 15 16 1.0 11.3 5.3 0.0 0.8/1.9 0.0* 1.4
Jáchym Šrámek BK Levharti Chomutov 14 9 1.0 19.9 7.0 0.9 3.2/7.6 42.6 3.3
Kryštof Holba BC Vysočina 15 15 1.0 11.9 4.9 0.3 1.2/4.2 28.6 2.1
David Hyský BC Vysočina 15 9 1.0 18.1 6.7 0.2 4.1/6.1 67.3 1.1
Tomáš Sokol STHAV 14 7 1.0 23.1 10.0 0.4 1.9/4.4 41.9 1.9
David Jedrzejczyk STHAV 15 7 1.0 23.0 10.1 0.3 1.9/4.0 46.4 2.7
12 Matěj Šnobl BK Sokolov 12 7 1.0 23.0 8.9 1.1 1.9/2.7 68.4 1.0
Albert Večeřa STHAV 15 8 1.0 19.6 9.1 0.0 1.4/3.1 44.0 3.4
Dominik Němec BBK Blansko 15 14 1.0 11.2 4.9 0.0 1.5/3.2 46.7 1.7
Matyáš Vávra BK Bizoni Náchod 15 5 1.0 31.0 13.8 0.0 3.4/8.0 42.5 3.0
4 Jan Hlaváč Slavoj Č. Brod 15 12 1.0 12.8 5.9 0.1 0.8/2.3 32.1 1.3
Jeroným Tyle R&J EBC Mělník 16 11 1.0 13.5 5.5 0.3 1.5/2.6 58.6 1.0
Jakub Coubal BC Kolín 14 14 1.0 10.4 4.5 0.1 1.1/2.7 42.1 1.4
Huy Thanh Phan Slavoj Č. Brod 15 14 1.0 10.4 3.9 0.4 1.4/2.4 60.6 1.7
Adam Blažek TJ Třebíč 14 16 1.0 8.9 3.9 0.0 1.2/2.4 50.0 1.9
Jan Gabriel Vereška BK Snakes Orlová 14 8 1.0 17.8 7.9 0.3 1.3/3.1 40.0 1.8
David Horák Slavia Kroměříž 15 7 1.0 20.0 9.0 0.0 2.0/4.9 41.2 2.3
Matyáš Zajíc BK Lions J. Hradec 14 12 1.0 11.3 4.1 0.6 1.4/3.3 43.6 3.7
Václav Vačkář R&J EBC Mělník 15 10 1.0 13.4 5.3 0.6 1.0/3.0 33.3 1.9
Marek Dvořák BK Levharti Chomutov 13 7 1.0 19.1 8.3 0.0 2.6/3.9 66.7 2.7
Tomáš Janík BK Příbram 2000 15 6 1.0 22.3 10.2 0.2 1.5/3.0 50.0 0.8
Zdeněk Čikl BA Lynx Liberec B 16 13 1.0 10.2 4.7 0.1 0.6/2.2 27.6 2.5
Max Šmidrkal Jiskra Humpolec 16 7 1.0 18.4 7.6 0.1 2.9/7.9 36.4 2.4
Matěj Krátký BK Sokolov 14 5 1.0 25.6 11.0 0.2 3.0/7.0 42.9 1.6
Petr Žabenský Slavoj Č. Brod 15 8 1.0 15.8 7.4 0.0 1.0/1.4 0.0* 0.4
Lukáš Vaněk BK Lions J. Hradec 14 15 1.0 8.1 3.3 0.0 1.6/3.8 42.1 2.3
Denis Špringl BA 2006 Roudnice n.L. 15 11 1.0 10.7 4.7 0.2 0.7/2.5 28.6 1.3
František Harapát TJ Šumperk 15 7 1.0 16.6 7.1 0.3 1.4/2.4 58.8 2.3
Jan Sauer BK M. Lázně 14 6 1.0 19.3 8.3 0.3 1.7/3.3 50.0 2.2
Michal Mašín Slavoj Č. Brod 15 4 1.0 28.5 13.0 0.0 2.5/5.8 43.5 2.5
Šimon Jaroš Jiskra Humpolec 15 12 1.0 9.3 4.3 0.2 0.3/2.8 12.1 2.7
Lukáš Michalík Slavia Kroměříž 14 8 1.0 13.5 6.1 0.0 1.3/1.6 0.0* 1.8
Jan Pechman SKB Rokycany 16 6 1.0 17.7 8.3 0.0 1.0/1.8 0.0* 2.0
ST Daniel Krčmář TBS Přerov 16 6 1.0 17.7 5.7 1.2 2.8/8.0 35.4 0.8
Jonas Mathias Hasselrot BC Benešov 15 6 1.0 17.5 7.3 0.5 1.3/4.8 27.6 2.5
Jan Koudelka BC Benešov 14 15 1.0 6.9 2.9 0.2 0.5/1.3 0.0* 1.7
Tomáš Severa BK Lions J. Hradec 14 15 1.0 6.9 2.8 0.1 0.9/2.1 41.9 3.2
Dominik Přibyl BK Teplice 16 8 1.0 12.8 5.1 0.0 2.5/5.8 43.5 1.9
Šimon Pažout BA 2006 Roudnice n.L. 15 9 1.0 10.7 3.9 0.8 0.6/2.3 23.8 2.4
Adam Placek Basket Valmez 15 5 1.0 18.8 7.8 0.2 2.6/4.8 54.2 1.0
Jakub Dušek BC Benešov 15 6 1.0 15.3 6.2 0.2 2.5/4.8 51.7 1.8
Matěj Ivanič SKB Rokycany 15 5 1.0 18.4 7.2 0.4 2.8/4.2 66.7 2.2
Matouš Novák BC Vysočina 14 15 1.0 6.1 2.9 0.0 0.2/1.0 0.0* 2.1
Florián Vonzino BK Snakes Orlová 14 8 1.0 11.4 4.9 0.3 0.9/2.4 36.8 2.6
Petr Martinů TJ Třebíč 16 15 1.0 6.0 2.4 0.1 1.0/3.0 33.3 2.9
Ondřej Klucho Loko Trutnov 16 6 1.0 15.0 6.7 0.3 0.7/1.5 0.0* 2.0
Vojtěch Blažek BBK Blansko 14 8 1.0 11.3 5.1 0.1 0.6/2.0 31.3 0.3
Jakub Doležel BK Lions J. Hradec 14 16 1.0 5.6 2.4 0.0 0.8/2.1 39.4 1.9
Mikoláš Břeň BK Příbram 2000 16 6 1.0 14.7 6.8 0.2 0.5/2.0 25.0 2.3
Oskar Výborný BC Benešov 14 14 1.0 6.2 2.3 0.3 0.8/2.6 29.7 2.4
Martin Kuffner SKB Rokycany 15 5 1.0 17.2 7.6 0.2 1.4/2.2 63.6 1.4
David Paulíček BK Bizoni Náchod 14 4 1.0 21.3 9.3 0.0 2.8/3.5 78.6 2.3
Max Vedral Jižní Supi 15 9 1.0 9.4 4.3 0.0 0.8/2.4 31.8 2.8
Adam Vašák BC Benešov 14 14 1.0 6.1 2.4 0.0 1.2/2.6 47.2 1.2
13 Vojtěch Mokroš Slavoj Č. Brod 15 13 1.0 6.5 3.0 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.5
Matěj Dvořák BK Levharti Chomutov 13 9 1.0 9.3 3.0 0.9 0.7/1.0 0.0* 2.2
Jan Kálal Sokol Bor 15 6 1.0 13.8 4.8 1.0 1.2/2.8 41.2 2.5
Ondřej Götz Spartak Uh. Brod 15 7 1.0 11.7 4.6 0.4 1.3/5.0 25.7 1.9
Filip Sedláček BK M. Lázně 14 6 1.0 13.7 6.2 0.3 0.3/1.3 0.0* 2.3
Vojtěch Palát TJ Třebíč 14 15 1.0 5.4 2.3 0.1 0.5/1.5 0.0* 1.5
David Stoklas Slavia Kroměříž 14 8 1.0 10.1 4.6 0.0 0.9/2.0 43.8 2.4
Jiří Kučera BK Sokolov 14 5 1.0 16.2 7.4 0.4 0.2/1.0 0.0* 0.8
Filip Hrdlovič BK Levharti Chomutov 14 5 1.0 16.2 7.0 0.4 1.0/3.0 33.3 2.0
Jonáš Novák PŘÍ 15 6 1.0 13.3 6.0 0.2 0.8/4.2 20.0 2.8
Viktor De Stefanis BK Levharti Chomutov 14 12 1.0 6.7 2.2 0.3 1.6/2.6 61.3 1.2
Delgermurun Ganbold BBK Blansko 15 14 1.0 5.7 2.5 0.1 0.3/0.9 0.0* 0.6
Filip Tomáš Holubka TJ Turnov 15 5 1.0 15.8 7.4 0.0 1.0/3.4 29.4 3.0
Matěj Starý BC Kolín 14 14 1.0 5.6 2.6 0.0 0.4/1.4 0.0* 1.3
Jakub Šebek BK Teplice 16 8 1.0 9.6 4.1 0.3 0.6/1.8 0.0* 2.1
Robin Duba BC Vysočina 14 11 1.0 7.0 3.2 0.0 0.6/2.0 31.8 2.3
Radovan Žampach BBK Blansko 16 6 1.0 12.7 6.0 0.0 0.7/2.2 30.8 1.2
Adam Konrád R&J EBC Mělník 14 7 1.0 10.9 5.0 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.7
Kryštof Kačer BC Kolín 15 13 1.0 5.8 2.7 0.1 0.2/1.5 0.0* 3.1
Jakub Červenka Spartak Uh. Brod 15 5 1.0 15.0 6.2 0.0 2.6/5.4 48.1 2.4
Matěj Makovička BA 2006 Roudnice n.L. 15 10 1.0 7.5 3.4 0.0 0.7/1.0 0.0* 1.2
Kryštof Kamiš BC Kolín 16 6 1.0 12.3 6.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.2
Matěj Dubský BK Levharti Chomutov 14 10 1.0 7.4 2.6 0.3 1.3/2.4 54.2 1.6
Jáchym Duben BC Vysočina 15 12 1.0 6.2 2.9 0.1 0.1/0.8 0.0* 1.5
Michal Kraj R&J EBC Mělník 15 7 1.0 10.6 4.1 0.1 1.9/3.4 54.2 2.0
Lukáš Gapko BK Ústí nad Orlicí 16 6 1.0 12.2 3.3 1.2 2.0/5.0 40.0 1.0
David Litoš SKB Strakonice 16 4 1.0 18.3 8.5 0.0 1.3/6.0 20.8 3.0
Adam Stoklas Slavia Kroměříž 14 8 1.0 9.1 3.3 0.6 0.8/1.5 0.0* 2.5
Jan Hampl R&J EBC Mělník 14 11 1.0 6.5 2.4 0.4 0.7/1.7 0.0* 1.6
Jan Kaiser BA 2006 Roudnice n.L. 14 11 1.0 6.5 2.2 0.3 1.4/3.0 45.5 1.6
Filip Lukeš SKB Rokycany 15 5 1.0 14.2 6.0 0.0 2.2/4.4 50.0 1.0
Matěj Petrák Jižní Supi 15 10 1.0 7.0 3.3 0.0 0.4/2.3 17.4 2.1
Filip Kopáč Jiskra Humpolec 16 12 1.0 5.8 2.8 0.0 0.2/0.4 0.0* 2.8
Pavel Skřeček TBS Přerov 14 6 1.0 11.7 4.3 0.3 2.0/5.5 36.4 1.7
46 Štěpán Nagy BK Sokolov 14 7 1.0 9.7 4.6 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.6
Jaroslav Man Jiskra Humpolec 14 13 1.0 5.2 2.5 0.1 0.0/0.5 0.0* 0.6
Jonáš Kubricht BK Levharti Chomutov 14 6 1.0 11.0 4.3 0.2 1.8/5.0 36.7 2.2
9 Petr Verner BK Sokolov 15 7 1.0 9.4 4.3 0.0 0.9/1.7 0.0* 1.4
Petr Vašička VS 15 6 1.0 11.0 4.8 0.0 1.3/6.0 22.2 2.0
Jiří Potužák BK Lions J. Hradec 14 13 1.0 5.0 2.2 0.1 0.5/1.6 0.0* 2.2
Matěj Mikulec VS 15 6 1.0 10.8 4.8 0.0 1.2/3.7 31.8 0.8
Jáchym Jabůrek Jižní Supi 15 7 1.0 9.1 3.9 0.1 1.0/1.7 0.0* 2.7
Vojtěch Musil SKB Rokycany 15 4 1.0 15.8 6.5 0.0 2.8/4.3 64.7 1.8
David Valter TJ Třebíč 14 14 1.0 4.5 2.1 0.0 0.4/1.6 0.0* 0.9
Lukáš Gregor Jižní Supi 15 4 1.0 15.5 6.5 0.3 1.8/4.8 36.8 1.8
Petr Štrof BK Bizoni Náchod 16 5 1.0 12.0 6.0 0.0 0.0/1.6 0.0* 1.6
Lukáš Zezula BBK Blansko 15 10 1.0 6.0 2.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.1
Vojtěch Vozka BK Příbram 2000 15 5 1.0 11.8 5.6 0.0 0.6/4.0 15.0 1.0
Jakub Kasper Loko Trutnov 13 5 1.0 11.8 5.4 0.2 0.4/1.6 0.0* 0.8
Ondřej Mika BK Snakes Orlová 15 5 1.0 11.8 5.2 0.0 1.4/2.8 50.0 2.4
Richard Horáček TBS Přerov 15 6 1.0 9.7 3.5 0.2 2.2/4.7 46.4 3.0
Zdeněk Fryč TBS Přerov 15 5 1.0 11.6 5.0 0.0 1.6/3.6 44.4 1.6
Ondřej Sedlák BC Vysočina 14 12 1.0 4.8 2.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.2
Jan Bryška BK Ústí nad Orlicí 14 5 1.0 11.4 4.8 0.0 1.8/5.0 36.0 0.6
29 Martin Kantor Slavoj Č. Brod 14 14 1.0 4.1 1.4 0.1 0.9/1.4 0.0* 0.9
Mikuláš Jirků BBK Blansko 15 8 1.0 7.1 3.1 0.0 0.9/3.1 28.0 2.3
Patrik Hendl BK Bizoni Náchod 15 5 1.0 11.2 5.2 0.2 0.2/3.0 6.7 2.6
Václav Ponrt BC Benešov 15 10 1.0 5.6 2.4 0.0 0.8/2.6 30.8 2.1
Štěpán Lebeda BK Ústí nad Orlicí 13 5 1.0 11.2 4.2 0.2 2.2/3.0 73.3 2.2
Tadeáš Kicka Slavoj Č. Brod 15 12 1.0 4.7 1.8 0.2 0.5/1.0 0.0* 1.1
Albert Pavlásek TJ AŠ Mladá Boleslav 15 5 1.0 11.2 4.6 0.0 2.0/3.0 66.7 2.6
Patrik Sean Průša Jiskra Humpolec 16 4 1.0 13.8 5.8 0.0 2.3/5.3 42.9 4.0
Štěpán Prášil BBK Blansko 15 10 1.0 5.5 2.5 0.1 0.2/0.6 0.0* 0.6
Jan Vašička VS 15 4 1.0 13.8 6.0 0.3 1.0/3.5 28.6 3.0
Jakub Horčička BA Lynx Liberec B 15 8 1.0 6.8 3.4 0.0 0.0/0.9 0.0* 2.5
Lukáš Tóth BK M. Lázně 14 6 1.0 9.0 4.2 0.0 0.7/2.2 30.8 3.5
František Krejčí TJ Třebíč 15 7 1.0 7.6 3.7 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.3
Šimon Kvídera SK Žabovřesky "B" 15 6 1.0 8.8 4.0 0.0 0.8/2.8 29.4 0.5
Ondřej Migal TJ Šumperk 15 6 1.0 8.5 3.8 0.2 0.3/0.8 0.0* 0.5
Matyáš Breburda BC Benešov 14 12 1.0 4.3 1.9 0.0 0.4/1.1 0.0* 0.7
Vítek Janeka BK Lions J. Hradec 15 15 1.0 3.4 1.1 0.3 0.3/0.6 0.0* 1.4
Viktor Janda BA 2006 Roudnice n.L. 14 8 1.0 6.3 2.8 0.0 0.8/3.4 22.2 2.0
Jan Prüher BC Vysočina 14 13 1.0 3.8 1.7 0.0 0.5/1.4 0.0* 1.3
Lukáš Sedláček BK M. Lázně 14 6 1.0 8.3 3.5 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.3
Matyáš Mikula BK Snakes Orlová 15 6 1.0 8.2 4.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
František Jindra BK Příbram 2000 15 6 1.0 8.0 3.5 0.0 1.0/2.2 46.2 2.0
Antonín Štěpánek STHAV 15 5 1.0 9.6 4.2 0.0 1.2/1.6 0.0* 1.2
Matouš Knotek Jižní Supi 15 6 1.0 8.0 3.3 0.2 0.8/2.3 35.7 1.8
Martin Vais BK Teplice 14 8 1.0 5.9 2.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.1
Benjamin Benža SK Žabovřesky "B" 14 6 1.0 7.8 3.3 0.0 1.2/3.2 36.8 1.8
Radim Svoboda Jižní Supi 15 10 1.0 4.7 2.0 0.1 0.4/1.3 0.0* 1.5
Ondřej Murga BK Bizoni Náchod 14 4 1.0 11.8 5.5 0.3 0.0/1.0 0.0* 1.0
Ondřej Shejbal BK Ústí nad Orlicí 15 4 1.0 11.8 5.0 0.3 1.0/2.3 44.4 1.3
Pavel Toronica BK Levharti Chomutov 14 11 1.0 4.2 1.4 0.5 0.1/1.5 0.0* 2.5
Jonáš Janotka BK Teplice 15 7 1.0 6.6 2.9 0.0 0.9/2.1 40.0 1.1
Jakub Mladý TJ AŠ Mladá Boleslav 14 6 1.0 7.7 3.7 0.0 0.3/2.0 16.7 1.3
Martin Pavlát PŘÍ 14 5 1.0 9.2 4.0 0.0 1.2/2.8 42.9 0.8
Oskar Bouček BLNP 15 5 1.0 9.0 4.2 0.0 0.6/1.8 0.0* 2.4
Jiří Popelka BBK Blansko 13 6 1.0 7.3 3.0 0.3 0.3/0.7 0.0* 1.0
Matyáš Zána SKB Strakonice 15 4 1.0 11.0 4.0 0.3 2.3/4.0 56.3 2.3
Martin Fajfr Loko Trutnov 14 5 1.0 8.8 4.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.0
Ondřej Kosatík BBK Blansko 16 14 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Jakub Zajíc PŘÍ 14 5 1.0 8.6 4.0 0.0 0.6/1.4 0.0* 2.0
Daniel Hlaváč Slavoj Č. Brod 13 12 1.0 3.6 1.7 0.1 0.0/0.2 0.0* 0.4
Karel Skalický SKB Strakonice 16 4 1.0 10.8 5.0 0.0 0.8/4.0 18.8 0.3
Ondřej Soukop BK Teplice 15 7 1.0 6.1 2.3 0.0 1.6/3.1 50.0 2.3
Martin Dvořák TJ Šumperk 14 6 1.0 7.0 3.3 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.7
Lukáš Kučera BK Levharti Chomutov 15 9 1.0 4.7 2.1 0.0 0.4/1.6 0.0* 2.1
Jonáš Krause BC Kolín 16 7 1.0 6.0 2.6 0.0 0.9/1.1 0.0* 0.7
Petr Urban BK Teplice 13 10 1.0 4.2 1.4 0.1 1.1/1.6 0.0* 1.8
Jan Kubát BC Vysočina 15 3 1.0 13.7 6.7 0.0 0.3/1.7 0.0* 2.0
Dominik Nejedlý BC Vysočina 15 11 1.0 3.7 1.6 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.5
Matyáš Brych R&J EBC Mělník 15 9 1.0 4.6 2.1 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.8
Jáchym Štěpánek Basket Valmez 14 6 1.0 6.8 3.2 0.0 0.5/1.5 0.0* 1.5
Jan Debre TJ Šumperk 14 5 1.0 8.2 3.2 0.6 0.0/0.6 0.0* 1.6
Filip Novák Jižní Supi 15 8 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.3
Dominik Smutek Jižní Supi 15 8 1.0 5.0 1.4 0.6 0.4/2.0 18.8 2.0
David Václavík Spartak Uh. Brod 14 5 1.0 7.8 2.8 0.4 1.0/3.6 27.8 1.8
Michal Jenčík Jižní Supi 15 9 1.0 4.3 1.9 0.0 0.6/1.4 0.0* 0.7
Matyáš Krkoška PŘÍ 13 5 1.0 7.8 3.8 0.0 0.2/2.8 7.1 2.2
Jakub Iltis Jižní Supi 15 8 1.0 4.9 1.6 0.3 0.9/1.8 0.0* 1.5
Vojtěch Fučík BC Kolín 15 7 1.0 5.6 2.3 0.1 0.6/2.1 26.7 0.9
Jonáš Vaněk SK Žabovřesky "B" 15 8 1.0 4.9 2.1 0.0 0.6/1.3 0.0* 0.8
Jan Odermatt SK Žabovřesky "B" 15 5 1.0 7.8 2.6 0.8 0.2/1.0 0.0* 0.8
Eduard Zadražil BC Vysočina 14 13 1.0 2.9 1.4 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.5
Jan Aschenbrenner Slavoj Č. Brod 15 9 1.0 4.2 1.9 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.8
Adam Baltaretu BA 2006 Roudnice n.L. 15 11 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.5
Daniel Horňák BA 2006 Roudnice n.L. 15 10 1.0 3.8 1.3 0.0 1.2/1.9 0.0* 1.7
Matěj Zálešák Loko Trutnov 14 6 1.0 6.3 3.2 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.8
David Pikl SKB Strakonice 12 5 1.0 7.4 3.0 0.2 0.8/0.8 0.0* 2.0
Nhat Vi Nguyen Spartak Uh. Brod 15 6 1.0 6.2 2.2 0.5 0.3/1.0 0.0* 0.7
Jan Maňas SKB Rokycany 15 4 1.0 9.3 4.5 0.0 0.3/2.0 12.5 1.0
Václav Botur BK Snakes Orlová 14 8 1.0 4.5 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.4
Tobias Brückner Basket Valmez 15 7 1.0 5.1 2.1 0.1 0.4/1.0 0.0* 3.9
Tomáš Popelka BBK Blansko 15 10 1.0 3.5 1.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.7
Erik Nikel PŘÍ 14 6 1.0 5.7 2.5 0.0 0.7/3.5 19.0 1.2
Jiří Koláček BK Snakes Orlová 15 5 1.0 6.8 3.0 0.2 0.2/1.2 0.0* 2.8
Vítek Trtík BC Kolín 14 10 1.0 3.4 1.7 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
David Blažek TJ Třebíč 14 8 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Tomáš Řezníček BC Kolín 15 9 1.0 3.8 1.7 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.7
Tadeáš Nikel PŘÍ 12 5 1.0 6.8 1.6 1.0 0.6/0.8 0.0* 0.4
Dominik Žárský Slavia Kroměříž 14 7 1.0 4.7 1.6 0.4 0.3/0.9 0.0* 1.7
Marek Vitovský TJ AŠ Mladá Boleslav 15 4 1.0 8.3 2.5 0.5 1.8/7.3 24.1 3.0
Michal Benedikt SKB Rokycany 15 6 1.0 5.5 2.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
David Ira SK Žabovřesky "B" 14 6 1.0 5.5 2.7 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.3
Benjamin Vlásenko BK M. Lázně 15 6 1.0 5.5 2.2 0.0 1.2/2.5 46.7 1.7
ST David Šulák VS 16 6 1.0 5.3 2.7 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.0
Jan Hlaváč SKB Strakonice 15 6 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/1.2 0.0* 2.0
Kryštof Oczadlý SK Žabovřesky "B" 14 4 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/1.5 0.0* 1.8
Zdeněk Rosa Loko Trutnov 15 3 1.0 10.7 5.3 0.0 0.0/0.7 0.0* 2.0
Kryštof Tůma Jiskra Humpolec 15 13 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/1.2 0.0* 3.1
Yari Hossain-Selsdon Slavia Kroměříž 15 7 1.0 4.4 2.1 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.4
Zdeněk Švejnoha BK M. Lázně 15 4 1.0 7.8 3.8 0.0 0.3/1.0 0.0* 1.3
Tobiáš Kučera SKB Strakonice 15 5 1.0 6.2 2.2 0.4 0.6/1.8 0.0* 2.8
Eliáš Štěpánek SK Žabovřesky "B" 15 5 1.0 6.2 2.2 0.2 1.2/3.6 33.3 2.8
František Chramosta TJ AŠ Mladá Boleslav 14 6 1.0 5.2 2.2 0.0 0.8/1.5 0.0* 0.7
ST Ivaylo Petrov Krastev Spartak Uh. Brod 16 3 1.0 10.0 4.3 0.3 0.3/2.0 16.7 0.7
Jáchym Klobouček BK Teplice 14 8 1.0 3.8 1.4 0.0 1.0/4.0 25.0 1.9
Šimon Polzer BA Lynx Liberec B 15 10 1.0 3.0 1.0 0.2 0.4/1.4 0.0* 1.5
Michal Lier SKB Rokycany 15 7 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.1
František Břeň BK Příbram 2000 14 6 1.0 5.0 2.2 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.8
Matěj Steinhauser TJ AŠ Mladá Boleslav 15 5 1.0 6.0 2.8 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.4
Kryštof Kolář BK Bizoni Náchod 14 3 1.0 9.7 4.7 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.3
Jan Blaško BK Ústí nad Orlicí 14 4 1.0 7.3 2.5 0.5 0.8/2.5 30.0 2.5
Jonáš Stolín Loko Trutnov 14 4 1.0 7.3 3.5 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.8
Josef Tomek BK Bizoni Náchod 16 5 1.0 5.6 2.2 0.4 0.0/1.4 0.0* 1.4
Oskar Bobek TJ Turnov 15 3 1.0 9.3 4.7 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.7
Aleš Král BA 2006 Roudnice n.L. 15 9 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.7
66 Lukáš Bílý BK Sokolov 14 7 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.6 0.0* 0.6
Michael Novák TBS Přerov 14 6 1.0 4.7 2.2 0.0 0.3/0.8 0.0* 1.3
Ondřej Snopek Loko Trutnov 15 4 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.8
Šimon Šulc BC Benešov 13 4 1.0 7.0 3.0 0.0 1.0/3.5 28.6 2.0
Jiří Worek STHAV 13 8 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.6 0.0* 1.4
Matyáš Zadníček Jiskra Humpolec 15 8 1.0 3.4 1.6 0.0 0.1/1.3 0.0* 2.3
Tomáš Mihel Spartak Uh. Brod 15 6 1.0 4.5 1.7 0.0 1.2/2.7 43.8 1.5
Pavel Přikryl Slavia Kroměříž 14 8 1.0 3.4 1.4 0.0 0.6/1.0 0.0* 1.1
Jiří Kumstát BA Lynx Liberec B 14 13 1.0 2.1 0.9 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.8
Michal Třetina SK Žabovřesky "B" 14 7 1.0 3.9 1.9 0.0 0.1/0.9 0.0* 2.0
Jakub Holík SK Žabovřesky "B" 14 6 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/0.7 0.0* 0.0
Vojtěch Barnáš PŘÍ 14 4 1.0 6.8 3.3 0.0 0.3/2.5 10.0 1.5
Jan Špaček BK Bizoni Náchod 14 1 1.0 27.0 12.0 0.0 3.0/6.0 50.0 4.0
Vojtěch Novák TJ AŠ Mladá Boleslav 15 5 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.4
Aleš Růžička BA 2006 Roudnice n.L. 15 12 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.8
Filip Štětka BK Teplice 15 9 1.0 2.9 1.2 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.7
David Tomala TJ Třebíč 16 11 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.3
Jan Buksa Slavia Kroměříž 15 4 1.0 6.3 2.5 0.3 0.5/1.0 0.0* 0.8
Oto Heinzl Sokol Bor 15 6 1.0 4.2 1.8 0.0 0.5/1.2 0.0* 2.0
Cayden Shepperson STHAV 14 6 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
Jan Dobeš BK Bizoni Náchod 14 5 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/1.6 0.0* 1.0
David Kříž BBK Blansko 13 4 1.0 6.0 3.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Lutonský TBS Přerov 15 6 1.0 4.0 1.8 0.0 0.3/1.2 0.0* 1.3
Filip Bejček SK Žabovřesky "B" 14 8 1.0 3.0 1.3 0.1 0.1/0.3 0.0* 1.0
Matěj Chalupa Jižní Supi 15 7 1.0 3.4 1.4 0.1 0.1/0.3 0.0* 0.9
Radek Višnyei BK Snakes Orlová 15 7 1.0 3.4 1.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.6
Jakub Tomáš Jižní Supi 15 8 1.0 2.9 1.0 0.1 0.5/1.5 0.0* 0.6
Juraj Onuška Jižní Supi 15 6 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/1.8 0.0* 1.7
Marek Zajíček BK Teplice 14 10 1.0 2.3 0.6 0.3 0.2/1.0 0.0* 0.8
Zbyněk Ženíšek Slavoj Č. Brod 15 5 1.0 4.6 2.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.0
Ondřej Fejta SK Žabovřesky "B" 14 4 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.0
Matouš Novotný TJ Turnov 16 4 1.0 5.8 2.8 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.8
Dominik Nosek TJ Turnov 15 4 1.0 5.5 2.8 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.8
Petr Krontorád SK Žabovřesky "B" 14 3 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.7
Tadeáš Mareš SK Žabovřesky "B" 14 5 1.0 4.4 2.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Jiří Široký STHAV 14 3 1.0 7.3 3.3 0.0 0.7/2.7 25.0 3.7
Filip Veselý BK Teplice 15 4 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/1.8 0.0* 1.0
Lukáš Frinta Loko Trutnov 13 1 1.0 22.0 11.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
David Košařík Slavia Kroměříž 15 7 1.0 3.1 1.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Marek Krátký SK Žabovřesky "B" 15 6 1.0 3.5 1.7 0.0 0.2/1.3 0.0* 0.2
Azamat Ozdojev Loko Trutnov 15 5 1.0 4.2 2.0 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.6
Marián Skála TJ Šumperk 13 4 1.0 5.0 2.0 0.0 1.0/1.8 0.0* 0.8
Matyáš Eger BA 2006 Roudnice n.L. 15 8 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.9 0.0* 0.8
Radek Přibyla STHAV 14 7 1.0 2.9 1.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Grobárová BA Lynx Liberec B 16 7 1.0 2.9 1.4 0.0 0.0/1.1 0.0* 2.1
Jiří Střeštík SK Žabovřesky "B" 14 5 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.2
Matyáš Svach SKB Strakonice 12 2 1.0 9.5 4.0 0.0 1.5/2.0 75.0 2.0
Michal Jendželovský BC Kolín 13 2 1.0 9.5 2.5 1.5 0.0/1.0 0.0* 2.5
Ondřej Zacha TJ Třebíč 14 8 1.0 2.4 1.0 0.1 0.0/0.3 0.0* 0.6
Michal Bejšovec SK Žabovřesky "B" 14 4 1.0 4.8 2.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.5
Jan Vitovský BK Snakes Orlová 15 8 1.0 2.3 1.1 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.9
Karel Vlček BK Lions J. Hradec 14 11 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Vít Feix R&J EBC Mělník 15 9 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.4
Štěpán Tuž BLNP 16 4 1.0 4.5 2.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Josef Čermák BK Bizoni Náchod 15 4 1.0 4.5 2.3 0.0 0.0/1.0 0.0* 1.3
David Král BC Vysočina 14 8 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.3
Vít Barabáš Basket Valmez 14 4 1.0 4.5 1.8 0.0 1.0/2.0 50.0 3.3
David Čaloud BC Vysočina 14 3 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.3
Matěj Novohradský Sokol Bor 11 4 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/2.3 22.2 1.8
Radim Grobár BA Lynx Liberec B 14 6 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.3
Hugo Hrouda BA Lynx Liberec B 16 6 1.0 3.0 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.7
Matěj Korda TJ AŠ Mladá Boleslav 15 3 1.0 6.0 2.3 0.3 0.3/1.7 0.0* 1.0
Tomáš Brouček TJ Turnov 14 3 1.0 6.0 2.3 0.3 0.3/2.0 16.7 3.3
Oliver Anderle PŘÍ 13 3 1.0 6.0 2.3 0.3 0.3/0.7 0.0* 0.7
70 Martin Bureš BK Sokolov 13 4 1.0 4.5 1.8 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Martin Göpfert SK Žabovřesky "B" 14 2 1.0 8.5 3.5 0.0 1.5/2.0 75.0 2.5
Tomáš Franěk BK Příbram 2000 15 3 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Šimon Šebestík Slavia Kroměříž 14 6 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
Matěj Galia PŘÍ 14 5 1.0 3.4 1.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.2
Marek Němeček SK Žabovřesky "B" 15 4 1.0 4.3 1.8 0.0 0.8/1.3 0.0* 0.0
Nikola Kašparovský SK Žabovřesky "B" 14 2 1.0 8.5 4.0 0.0 0.5/0.5 0.0* 1.5
Jakub Fajx BLNP 15 6 1.0 2.8 1.2 0.2 0.0/0.3 0.0* 3.2
Matěj Krmíček SK Žabovřesky "B" 14 4 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/1.8 0.0* 1.0
Antonín Stiak TJ Šumperk 15 3 1.0 5.7 2.0 0.3 0.7/3.7 18.2 1.0
Jan Rau SKB Rokycany 14 7 1.0 2.4 1.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Vít Klíma R&J EBC Mělník 13 4 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/5.5 36.4 0.5
Jakub Neugebauer TBS Přerov 14 2 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
Vojtěch Doušek TBS Přerov 15 7 1.0 2.3 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.1
Mikuláš Pokorný BC Benešov 14 14 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.7 0.0* 1.1
Tadeáš Tkáč Jiskra Humpolec 16 9 1.0 1.8 0.9 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.3
René Lehman BA 2006 Roudnice n.L. 14 1 1.0 16.0 5.0 0.0 6.0/10.0 60.0 4.0
David Nicolas Vodnárek BLNP 14 5 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.0
Maxmilián Tylka Sokol Bor 14 5 1.0 3.2 1.4 0.0 0.4/0.8 0.0* 2.0
ST Bohdan Čech TJ Šumperk 16 5 1.0 3.2 1.2 0.2 0.2/0.4 0.0* 1.2
Tomáš Kukrál BK Bizoni Náchod 16 4 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Filip Nosek Slavoj Č. Brod 15 9 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
Antonín Lada BC Benešov 15 11 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.5
Ondřej Rózanski Loko Trutnov 14 6 1.0 2.5 0.7 0.2 0.7/1.3 0.0* 2.0
Jiří Pražák Slavia Kroměříž 14 2 1.0 7.5 3.0 0.0 1.5/2.5 60.0 0.0
Štěpán Borovec BK Teplice 14 7 1.0 2.1 1.0 0.0 0.1/0.3 0.0* 2.3
Jakub Auxt BK Ústí nad Orlicí 13 6 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/1.3 0.0* 2.0
Oliver Zatloukal TBS Přerov 14 6 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.8
Alexander Jauris BK M. Lázně 15 3 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/3.3 10.0 1.7
Filip Roček TJ Šumperk 15 6 1.0 2.5 1.0 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.3
Josef Nosál BC Kolín 15 15 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.5
Jan Hrušovský BK Příbram 2000 15 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.0
29 Jan Vinš BK Sokolov 15 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tobiáš Slivka BK Příbram 2000 16 3 1.0 4.7 2.3 0.0 0.0/1.3 0.0* 1.7
Anna Marie Kněbortová TJ Turnov 16 4 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.8
Tomáš Neumann R&J EBC Mělník 15 9 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.7
Adam Vrána VS 15 4 1.0 3.5 1.5 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.0
Jáchym Mikuláš TJ Šumperk 14 6 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.3 0.0* 2.5
Lukáš Vilím TBS Přerov 14 6 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.2 0.0* 3.3
Lukáš Binder SK Žabovřesky "B" 15 5 1.0 2.8 1.2 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.2
Oliver Kakara BC Kolín 14 8 1.0 1.8 0.6 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.3
Michal Socha TJ Třebíč 14 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.3
ST Šimon Filip TBS Přerov 16 7 1.0 2.0 0.9 0.0 0.3/0.9 0.0* 2.0
Štěpán Kolář SKB Rokycany 15 6 1.0 2.3 1.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Filip Silný Slavia Kroměříž 15 5 1.0 2.8 1.4 0.0 0.0/0.2 0.0* 2.8
František Köhler BK M. Lázně 13 3 1.0 4.3 2.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.3
Jan Brandejs SKB Rokycany 15 7 1.0 1.9 0.9 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
Matyáš Krejčí SK Žabovřesky "B" 14 4 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.8
Richard Karč SK Žabovřesky "B" 15 6 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/1.0 0.0* 1.3
Josef Hedvík BC Benešov 15 7 1.0 1.9 0.7 0.0 0.4/1.0 0.0* 1.0
Ondřej Vacek Jiskra Humpolec 15 9 1.0 1.4 0.7 0.0 0.1/0.2 0.0* 2.8
Adam Patočka TJ Turnov 14 1 1.0 13.0 6.0 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Štěpán Adam SKB Strakonice 15 6 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.2
Šimon Novotný TJ Turnov 16 4 1.0 3.3 1.0 0.3 0.5/1.5 0.0* 2.3
Matěj Procházka BC Kolín 14 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Jiří Němeček Loko Trutnov 14 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/1.5 0.0* 0.8
Tomáš Remiš TJ Šumperk 15 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Kryštof Baránek Basket Valmez 14 3 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Jakub Mikolášek BC Benešov 15 4 1.0 3.0 1.0 0.3 0.3/0.5 0.0* 2.0
Nazarij Salko BK M. Lázně 15 4 1.0 3.0 1.3 0.0 0.5/2.5 20.0 2.5
Ondřej Mašek Jiskra Humpolec 15 7 1.0 1.7 0.9 0.0 0.0/0.9 0.0* 1.4
David Hutera BK Příbram 2000 14 6 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Zdeněk Doležal BC Benešov 15 9 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.4
Marek Pavlík Jižní Supi 15 2 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Antonín Lukáš SKB Strakonice 11 6 1.0 2.0 0.8 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.3
Luboš Kysela BA Lynx Liberec B 15 10 1.0 1.1 0.2 0.0 0.7/1.0 0.0* 0.6
Michal Nevrlý TJ Šumperk 15 7 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.3
Václav Jelínek BK Teplice 16 8 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.8
Tomáš Heřman BK M. Lázně 14 4 1.0 2.8 1.3 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.5
Tomáš Elgner BA Lynx Liberec B 14 11 1.0 1.0 0.4 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.8
Sebastian Sadílek SKB Rokycany 15 5 1.0 2.2 0.8 0.0 0.6/1.2 0.0* 0.8
Matyáš Vodička BLNP 15 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/2.0 16.7 0.3
Adam Niebauer BK Sokolov 15 7 1.0 1.6 0.7 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.1
Jan David Dušek BK Ústí nad Orlicí 15 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.7
David Dobruský BK Ústí nad Orlicí 15 4 1.0 2.8 1.0 0.0 0.8/1.5 0.0* 3.3
Marek Sekáč BK Levharti Chomutov 15 1 1.0 11.0 4.0 0.0 3.0/5.0 60.0 0.0
Patrik Baránek Basket Valmez 14 3 1.0 3.7 1.3 0.0 1.0/1.3 0.0* 0.0
Jan Vrba BK Teplice 15 9 1.0 1.2 0.4 0.0 0.3/0.8 0.0* 0.7
Kryštof Švíka Jiskra Humpolec 14 9 1.0 1.2 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
Jakub Vosyka Sokol Bor 14 4 1.0 2.8 0.8 0.0 1.3/3.5 35.7 2.0
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 13 4 1.0 2.8 1.0 0.3 0.0/0.0 0.0* 1.8
Jan Volkman BC Kolín 14 8 1.0 1.3 0.6 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Jakub Paloušek STHAV 13 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.8
Tobias Rulf PŘÍ 13 2 1.0 5.0 1.5 0.0 2.0/5.5 36.4 0.5
Štěpán Šabacký TJ Třebíč 16 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Daniel Šnajdr SKB Rokycany 14 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jindřich Kadečka TJ AŠ Mladá Boleslav 15 5 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.6
Jakub Pierowski BA Lynx Liberec B 15 5 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/0.4 0.0* 1.2
Samuel Vinzens BK Ústí nad Orlicí 13 1 1.0 10.0 5.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Lukáš Jakoubek BLNP 14 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.0
Štěpán Procházka BBK Blansko 15 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.4 0.0* 0.3
Martin Vrabec BK Levharti Chomutov 15 6 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.0
Martin Majkut TJ Šumperk 15 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marek Stojaspal Spartak Uh. Brod 15 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.6 0.0* 2.0
Petr Flégr TJ Turnov 14 2 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.5 0.0* 2.5
Matěj Skandera VS 15 6 1.0 1.7 0.5 0.2 0.2/1.3 0.0* 1.3
Vendelín Vokurka BA Lynx Liberec B 14 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 2.3
Battushig Odbayar BBK Blansko 15 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.5
Josef Bělunek Basket Valmez 14 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/1.3 0.0* 1.7
Ondřej Němeček BC Vysočina 15 9 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.6
Adam Remeš BK Příbram 2000 15 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.7
Michal Blinka Basket Valmez 15 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.8
Jan Vitvar BK Levharti Chomutov 15 10 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.8 0.0* 1.9
Václav Kočí BK Ústí nad Orlicí 15 1 1.0 9.0 4.0 0.0 1.0/2.0 50.0 0.0
Adam Dvořák R&J EBC Mělník 14 8 1.0 1.1 0.4 0.1 0.0/0.5 0.0* 1.6
Václav Široký SK Žabovřesky "B" 14 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.3
Jiří Šíma BK Sokolov 13 3 1.0 3.0 1.3 0.0 0.3/1.7 0.0* 0.7
Jan Zuziak BK Snakes Orlová 15 7 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.9 0.0* 1.7
Matěj Michael Bureš TJ Třebíč 14 11 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.4
Jakub Procházka BA Lynx Liberec B 15 3 1.0 2.7 1.0 0.0 0.7/1.3 0.0* 1.7
Milan Petráček BK Bizoni Náchod 14 1 1.0 8.0 4.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Koželuha Spartak Uh. Brod 13 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.7 0.0* 1.0