Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
žáci U15
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina E 1. kolo 15235
Basketbal Dubňany
SKB Tišnov
1. 10. 2022
-
Preview
Skupina E 1. kolo 15236
Basketbal Dubňany
SKB Tišnov
2. 10. 2022
-
Preview
Skupina E 1. kolo 15237
Sokol Šlapanice
BBK Blansko
1. 10. 2022
-
Preview
Skupina E 1. kolo 15238
Sokol Šlapanice
BBK Blansko
2. 10. 2022
-
Preview
Skupina E 1. kolo 15239
SK Žabovřesky "B"
Sokol Židlochovice
1. 10. 2022
-
Preview
Skupina E 1. kolo 15240
SK Žabovřesky "B"
Sokol Židlochovice
2. 10. 2022
-
Preview
Skupina E 2. kolo 15241
SKB Tišnov
Sokol Židlochovice
15. 10. 2022
-
Preview
Skupina E 2. kolo 15242
SKB Tišnov
Sokol Židlochovice
16. 10. 2022
-
Preview
Skupina E 2. kolo 15243
BBK Blansko
SK Žabovřesky "B"
15. 10. 2022
-
Preview
Skupina E 2. kolo 15244
BBK Blansko
SK Žabovřesky "B"
16. 10. 2022
-
Preview
Skupina E 2. kolo 15245
Basketbal Dubňany
Sokol Šlapanice
15. 10. 2022
-
Preview
Skupina E 2. kolo 15246
Basketbal Dubňany
Sokol Šlapanice
16. 10. 2022
-
Preview
Skupina E 3. kolo 15247
Sokol Šlapanice
SKB Tišnov
5. 11. 2022
-
Preview
Skupina E 3. kolo 15248
Sokol Šlapanice
SKB Tišnov
6. 11. 2022
-
Preview
Skupina E 3. kolo 15249
SK Žabovřesky "B"
Basketbal Dubňany
5. 11. 2022
-
Preview
Skupina E 3. kolo 15250
SK Žabovřesky "B"
Basketbal Dubňany
6. 11. 2022
-
Preview
Skupina E 3. kolo 15251
Sokol Židlochovice
BBK Blansko
5. 11. 2022
-
Preview
Skupina E 3. kolo 15252
Sokol Židlochovice
BBK Blansko
6. 11. 2022
-
Preview
Skupina E 4. kolo 15253
SKB Tišnov
BBK Blansko
19. 11. 2022
-
Preview
Skupina E 4. kolo 15254
SKB Tišnov
BBK Blansko
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina E 4. kolo 15255
Basketbal Dubňany
Sokol Židlochovice
19. 11. 2022
-
Preview
Skupina E 4. kolo 15256
Basketbal Dubňany
Sokol Židlochovice
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina E 4. kolo 15257
Sokol Šlapanice
SK Žabovřesky "B"
19. 11. 2022
-
Preview
Skupina E 4. kolo 15258
Sokol Šlapanice
SK Žabovřesky "B"
20. 11. 2022
-
Preview
Skupina E 5. kolo 15259
SK Žabovřesky "B"
SKB Tišnov
3. 12. 2022
-
Preview
Skupina E 5. kolo 15260
SK Žabovřesky "B"
SKB Tišnov
4. 12. 2022
-
Preview
Skupina E 5. kolo 15261
Sokol Židlochovice
Sokol Šlapanice
3. 12. 2022
-
Preview
Skupina E 5. kolo 15262
Sokol Židlochovice
Sokol Šlapanice
4. 12. 2022
-
Preview
Skupina E 5. kolo 15263
BBK Blansko
Basketbal Dubňany
3. 12. 2022
-
Preview
Skupina E 5. kolo 15264
BBK Blansko
Basketbal Dubňany
4. 12. 2022
-
Preview
Skupina E 6. kolo 15265
SKB Tišnov
Basketbal Dubňany
17. 12. 2022
-
Preview
Skupina E 6. kolo 15266
SKB Tišnov
Basketbal Dubňany
18. 12. 2022
-
Preview
Skupina E 6. kolo 15267
BBK Blansko
Sokol Šlapanice
17. 12. 2022
-
Preview
Skupina E 6. kolo 15268
BBK Blansko
Sokol Šlapanice
18. 12. 2022
-
Preview
Skupina E 6. kolo 15269
Sokol Židlochovice
SK Žabovřesky "B"
17. 12. 2022
-
Preview
Skupina E 6. kolo 15270
Sokol Židlochovice
SK Žabovřesky "B"
18. 12. 2022
-
Preview
Skupina E 7. kolo 15271
Sokol Židlochovice
SKB Tišnov
14. 1. 2023
-
Preview
Skupina E 7. kolo 15272
Sokol Židlochovice
SKB Tišnov
15. 1. 2023
-
Preview
Skupina E 7. kolo 15273
SK Žabovřesky "B"
BBK Blansko
14. 1. 2023
-
Preview
Skupina E 7. kolo 15274
SK Žabovřesky "B"
BBK Blansko
15. 1. 2023
-
Preview
Skupina E 7. kolo 15275
Sokol Šlapanice
Basketbal Dubňany
14. 1. 2023
-
Preview
Skupina E 7. kolo 15276
Sokol Šlapanice
Basketbal Dubňany
15. 1. 2023
-
Preview
Skupina E 8. kolo 15278
SKB Tišnov
Sokol Šlapanice
29. 1. 2023
-
Preview
Skupina E 8. kolo 15279
Basketbal Dubňany
SK Žabovřesky "B"
28. 1. 2023
-
Preview
Skupina E 8. kolo 15280
Basketbal Dubňany
SK Žabovřesky "B"
29. 1. 2023
-
Preview
Skupina E 8. kolo 15281
BBK Blansko
Sokol Židlochovice
28. 1. 2023
-
Preview
Skupina E 8. kolo 15282
BBK Blansko
Sokol Židlochovice
29. 1. 2023
-
Preview
Skupina E 8. kolo 15277
SKB Tišnov
Sokol Šlapanice
28. 1. 2023
-
Preview
Skupina E 9. kolo 15283
BBK Blansko
SKB Tišnov
11. 2. 2023
-
Preview
Skupina E 9. kolo 15284
BBK Blansko
SKB Tišnov
12. 2. 2023
-
Preview
Skupina E 9. kolo 15285
Sokol Židlochovice
Basketbal Dubňany
11. 2. 2023
-
Preview
Skupina E 9. kolo 15286
Sokol Židlochovice
Basketbal Dubňany
12. 2. 2023
-
Preview
Skupina E 9. kolo 15287
SK Žabovřesky "B"
Sokol Šlapanice
11. 2. 2023
-
Preview
Skupina E 9. kolo 15288
SK Žabovřesky "B"
Sokol Šlapanice
12. 2. 2023
-
Preview
Skupina E 10. kolo 15289
SKB Tišnov
SK Žabovřesky "B"
25. 2. 2023
-
Preview
Skupina E 10. kolo 15290
SKB Tišnov
SK Žabovřesky "B"
26. 2. 2023
-
Preview
Skupina E 10. kolo 15291
Sokol Šlapanice
Sokol Židlochovice
25. 2. 2023
-
Preview
Skupina E 10. kolo 15292
Sokol Šlapanice
Sokol Židlochovice
26. 2. 2023
-
Preview
Skupina E 10. kolo 15293
Basketbal Dubňany
BBK Blansko
25. 2. 2023
-
Preview
Skupina E 10. kolo 15294
Basketbal Dubňany
BBK Blansko
26. 2. 2023
-
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. Basketbal Dubňany 0 0 0
2. Sokol Šlapanice 0 0 0
3. SK Žabovřesky "B" 0 0 0
4. SKB Tišnov 0 0 0
5. BBK Blansko 0 0 0
6. Sokol Židlochovice 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Kvido Sekot Sokol Nová Paka 15 1
Michal Lier SKB Rokycany 14 1
Tobiáš Ekl SKB Tišnov 15 1
Václav Havelek SKB Tišnov 16 1
Dominik Parys SKB Tišnov 15 1
Marek Krátký SK Žabovřesky "B" 14 1
Anna Marie Kněbortová TJ Turnov 15 1
David Port BK Teplice 16 1
Dominik Pova BK Teplice 15 1
Eliáš Nepomucký BK Teplice 16 1
Pavel Toronica BK Levharti Chomutov 13 1
Matyáš Vimr SKB Rokycany 14 1
Lukáš Cibulka Basketbal Dubňany 15 1
Marek Dvořák BK Levharti Chomutov 12 1
Matěj Dvořák BK Levharti Chomutov 12 1
Elisabeth Mařanová TJ Turnov 14 1
Tomáš König TJ Turnov 12 1
Gabriel Kubík Sokol Nová Paka 14 1
Filip Lukeš SKB Rokycany 14 1
Jakub Svozil Basket Valmez 15 1
Štěpán Černoch Basket Valmez 15 1
Matyas Sebera SKB Tišnov 12 1
Jan Holub Basket Valmez 15 1
Martin Večeřa SKB Tišnov 14 1
Pavel Hanuš SK Bruntál 13 1
Matyáš Podroužek Sokol Šlapanice 14 1
Patrick Váňa SK Bruntál 14 1
Lukáš Cicvárek Sokol Šlapanice 12 1
Sebastian Sadílek SKB Rokycany 14 1
Šimon Lazur BK M. Lázně 14 1
David Barusel SK Bruntál 14 1
Marek Suchý TJ Šumperk 15 1
Alexander Eremiáš Basketbal Dubňany 12 1
Richard Zedek Sokol Šlapanice 15 1
Jan Špondr SK Žabovřesky "B" 14 1
Vojtěch Mareš SK Bruntál 15 1
Tobiáš Kubalec Sokol Šlapanice 14 1
Jan Pokorný SK Žabovřesky "B" 15 1
Sebastian Smělík SK Žabovřesky "B" 14 1
Pavel Plechatý BK Levharti Chomutov 15 1
Richard Karč SK Žabovřesky "B" 14 1
Martin Froš Sokol Nová Paka 15 1
Marek Potřeba TJ Turnov 14 1
Kryštof Koutník SK Bruntál 15 1
Štěpán Janda TJ Turnov 14 1
Jan Bevilaqua TJ Turnov 13 1
Filip Tomáš Holubka TJ Turnov 14 1
Štěpán Vyšohlíd TJ Turnov 12 1
Petr Flégr TJ Turnov 13 1
Jan Oliver Holubka TJ Turnov 16 1
Tomáš Heřman BK M. Lázně 13 1
Oskar Bobek TJ Turnov 14 1
Daniel Kopecký Jižní Supi 14 1
Ondřej Pluta Jižní Supi 15 1
Prokop Hanzlík BK Teplice 13 1
Max Půček SK Žabovřesky "B" 14 1
Štěpán Borovec BK Teplice 13 1
David Egermeier BK Teplice 15 1
Jiří Blaha Basketbal Dubňany 14 1
Filip Horal TJ Turnov 15 1
David Pavlata TJ Turnov 15 1
Martin Kubík Loko Trutnov 14 1
Samuel Sajan TJ AŠ Mladá Boleslav 14 1
Daniel Jůza SKB Tišnov 12 1
Dalibor Jež SKB Tišnov 14 1
Tomáš Vacek SK Žabovřesky "B" 14 1
Matěj Steinhauser TJ AŠ Mladá Boleslav 14 1
Nikola Nepožitek STHAV 15 1
Jáchym Mikuláš TJ Šumperk 13 1
František Chramosta TJ AŠ Mladá Boleslav 13 1
Jan Stěhulka Sokol Nová Paka 13 1
Tomáš Kaprálek TJ Turnov 15 1
Michael Jakub Cafourek Sokol Šlapanice 16 1
Josef Vančura Sokol Nová Paka 15 1
Kristián Konečný SKB Tišnov 14 1
Jiří Gloza TJ Šumperk 15 1
František Harapát TJ Šumperk 14 1
Tomáš Tranžík BK Levharti Chomutov 13 1
Jan Sasko BK M. Lázně 13 1
Jakub Novák BK M. Lázně 14 1
Jakub Martinec Sokol Nová Paka 15 1
Eliáš Štěpánek SK Žabovřesky "B" 14 1
Jiří Šenfeldr Basketbal Dubňany 14 1
Jaroslav Perlík BA 2006 Roudnice n.L. 14 1
Lukáš Horák SKB Tišnov 14 1
Dominik Přibyl BK Teplice 15 1
Vítězslav Zimák Basketbal Dubňany 13 1
Kryštof Hajič SKB Rokycany 14 1
Edward Trabalík TJ AŠ Mladá Boleslav 14 1
Filip Havlíček TJ AŠ Mladá Boleslav 15 1
Michal Žitňanský TJ Šumperk 15 1
Václav Miczka STHAV 15 1
Bohdan Čech TJ Šumperk 15 1
Václav Jelínek BK Teplice 15 1
Ondřej Kosatík BBK Blansko 15 1
Radek Malits BBK Blansko 14 1
Jakub Kornia BBK Blansko 13 1
Adam Vrba Basketbal Dubňany 14 1
David Torresi Basketbal Dubňany 14 1
Petr Šebek SK Žabovřesky "B" 14 1
Monika Čechová TJ Turnov 15 1
Matěj Musil SKB Tišnov 13 1
Vojtěch Olah TJ Turnov 15 1
Altangerel Darkhanorgil BBK Blansko 15 1
František Köhler BK M. Lázně 12 1
Samuel Šáfr BA 2006 Roudnice n.L. 15 1
Tomáš Zöld BA 2006 Roudnice n.L. 15 1
Jakub Wolný STHAV 15 1
Battushig Odbayar BBK Blansko 14 1
Lukáš Holeček SK Bruntál 11 1
Delgermurun Ganbold BBK Blansko 14 1
Alex Pličanič Sokol Šlapanice 15 1
David Einšpigl Basket Valmez 15 1
Martin Vrabec BK Levharti Chomutov 14 1
Šimon Potěšil SKB Tišnov 13 1
Jakub Cigáň SKB Tišnov 13 1
Jakub Kovář TJ Turnov 15 1
Alexander Marko BK M. Lázně 11 1
Jan Sauer BK M. Lázně 13 1
Jáchym Broža SKB Tišnov 14 1
David Špička SKB Tišnov 13 1
Jakub Pecha TJ Turnov 15 1
Matěj Caban TJ Turnov 15 1
Viktor Janda BA 2006 Roudnice n.L. 13 1
Matouš Novotný TJ Turnov 15 1
Jan Kaiser BA 2006 Roudnice n.L. 13 1
Filip Mikota BA 2006 Roudnice n.L. 14 1
Jaroslav Hrnčíř BA 2006 Roudnice n.L. 14 1
Aleš Král BA 2006 Roudnice n.L. 14 1
Vojtěch Blažek BBK Blansko 13 1
Šimon Novotný TJ Turnov 15 1
Jan Pažout TJ Turnov 15 1
Jan Mareš SK Bruntál 12 1
Sayer Li Monaghan Basketbal Dubňany 13 1
Jaroslav Jánský BK Levharti Chomutov 14 1
Jiří Stavinoha SK Žabovřesky "B" 15 1
Viktor De Stefanis BK Levharti Chomutov 13 1
Filip Hrdlovič BK Levharti Chomutov 13 1
Marek Starý SKB Tišnov 16 1
Patrik Starý SKB Tišnov 14 1
Martin Hrubý BK Teplice 16 1
Ivan Fary BA 2006 Roudnice n.L. 14 1
Matěj Beran SKB Tišnov 14 1
David Körner TJ Šumperk 16 1
Stanislav Škarpa Basket Valmez 14 1
Lukáš Peterka SKB Tišnov 14 1
Adam Patočka TJ Turnov 13 1
Adam Jurco TJ Turnov 14 1
Alex Kobr TJ Turnov 16 1
Michal Blinka Basket Valmez 14 1
Ondřej Svejkovský BK Levharti Chomutov 15 1
Kristián Čupr SKB Tišnov 14 1
Jan Brandejs SKB Rokycany 14 1
Jakub Karvay SKB Rokycany 14 1
Jan Vlášek TJ AŠ Mladá Boleslav 14 1
Alex Bernard SK Žabovřesky "B" 15 1
Martin Kuffner SKB Rokycany 14 1
Matyáš Dokoupil Basketbal Dubňany 11 1
Petr Kopecký BBK Blansko 12 1
Lukáš Pelc SK Bruntál 15 1
Martin Němeček SK Žabovřesky "B" 14 1
Simon Vacek Basketbal Dubňany 14 1
Radovan Šácha BK Teplice 13 1
Kryštof Zika BA 2006 Roudnice n.L. 14 1
Jonáš Kubricht BK Levharti Chomutov 13 1
Filip Šulc Sokol Nová Paka 15 1
Michal Kubínek BK Teplice 15 1
Pavel Palát Basket Valmez 14 1
Jakub Malík STHAV 15 1
Vojtěch Malík STHAV 13 1
Vojtěch Lacina Jižní Supi 15 1
Václav Muras STHAV 15 1
Tomáš Popelka BBK Blansko 14 1
Lukáš Kubínek BK Teplice 15 1
Matěj Vurma BK Levharti Chomutov 15 1
Tobias Brückner Basket Valmez 14 1
Jakub Mrkvík BK Levharti Chomutov 15 1
Štěpán Veselý BK Levharti Chomutov 15 1
Lukáš Hofman TJ AŠ Mladá Boleslav 15 1
Jakub Mladý TJ AŠ Mladá Boleslav 13 1
Antonín Konopka TJ AŠ Mladá Boleslav 13 1
Robert Máj TJ AŠ Mladá Boleslav 15 1
Matěj Kracík Sokol Nová Paka 15 1
Tomáš Leide Basket Valmez 15 1
Matěj Makovička BA 2006 Roudnice n.L. 14 1
Jáchym Šrámek BK Levharti Chomutov 13 1
Ravi Nabil Khoury Jižní Supi 15 1
Jiří Bárta Sokol Šlapanice 16 1
Samuel Kříž BBK Blansko 12 1
David Kříž BBK Blansko 12 1
Matěj Košata Jižní Supi 15 1
Daniel Horňák BA 2006 Roudnice n.L. 14 1
Denis Špringl BA 2006 Roudnice n.L. 14 1
Matěj Veverka BA 2006 Roudnice n.L. 15 1
Albert Pavlásek TJ AŠ Mladá Boleslav 14 1
Martin Vais BK Teplice 13 1
Michal Igonda TJ AŠ Mladá Boleslav 13 1
Miroslav Příhoda TJ AŠ Mladá Boleslav 15 1
Petr Fedor Sokol Nová Paka 14 1
Štěpán Kracík Sokol Nová Paka 13 1
Jonáš Janotka BK Teplice 14 1
Jiří Bastl SKB Rokycany 15 1
Václav Chládek SKB Tišnov 15 1
Šimon Pažout BA 2006 Roudnice n.L. 14 1
Zdeněk Rosa Loko Trutnov 14 1
Daniel Novotný BK Levharti Chomutov 15 1
Marek Pešák Sokol Šlapanice 15 1
Adam Vomastek Jižní Supi 15 1
Martin Fiala Loko Trutnov 15 1
David Formánek Sokol Nová Paka 14 1
Isa Halilaj BK Teplice 15 1
Lukáš Zezula BBK Blansko 14 1
Štěpán Polák BK Levharti Chomutov 15 1
Jakub Švejda Jižní Supi 15 1
Kryštof Kalaš Jižní Supi 15 1
Martin Chaloupka BBK Blansko 15 1
Štěpán Grygar Basket Valmez 15 1
Filip Bartoš Jižní Supi 14 1
Jiří Linhart Jižní Supi 15 1
Adam Baltaretu BA 2006 Roudnice n.L. 14 1
Jan Pechman SKB Rokycany 15 1
Matyáš Faltus TJ Šumperk 15 1
Michal Růžička BBK Blansko 15 1
Matěj Šnobl BK Sokolov 11 1
Matěj Matuška BBK Blansko 15 1
František Burian Basket Valmez 15 1
Jan Kordoš BK Levharti Chomutov 15 1
Jakub Šebek BK Teplice 15 1
František Sýkora Sokol Nová Paka 14 1
Ondřej Klucho Loko Trutnov 15 1
František Fořtík BBK Blansko 14 1
Martin Jelínek SKB Tišnov 15 1
Dalimil Horák BBK Blansko 14 1
Jáchym Klobouček BK Teplice 13 1
Jan Kopecký BK Teplice 12 1
Štěpán Prášil BBK Blansko 14 1
Adam Ježák Basket Valmez 14 1
František Němec BA 2006 Roudnice n.L. 15 1
Jan Čecho BA 2006 Roudnice n.L. 15 1
Josef Zimák BA 2006 Roudnice n.L. 15 1
Mikuláš Jirků BBK Blansko 14 1
David Polcar BK Levharti Chomutov 15 1
Radim Křenek Basket Valmez 15 1
Adam Prokopec Loko Trutnov 15 1
Marek Rešetko Basket Valmez 15 1
Matouš Plotěný Sokol Šlapanice 14 1
Tomáš Cicvárek Sokol Šlapanice 15 1
Marek Jenček BK Levharti Chomutov 14 1
Hanuš Donát SKB Rokycany 13 1
Marek Holčák Basket Valmez 14 1
Martin Jančík SK Žabovřesky "B" 15 1
Adam Postránský BK M. Lázně 13 1
Lukáš Tóth BK M. Lázně 13 1
Štěpán Kolář SKB Rokycany 14 1
Matěj Ivanič SKB Rokycany 14 1
Jan Rau SKB Rokycany 13 1
Daniel Šnajdr SKB Rokycany 13 1
Filip Sedláček BK M. Lázně 13 1
Jan Koula TJ AŠ Mladá Boleslav 12 1
Tomáš Praženica BK Levharti Chomutov 13 1
Vojtěch Árvai Jižní Supi 15 1
Tomáš Zátka SKB Rokycany 15 1
Ondřej Polánka STHAV 15 1
Vojtěch Gargula BA 2006 Roudnice n.L. 15 1
Patrik Sailer BA 2006 Roudnice n.L. 15 1
Max Bělunek Basket Valmez 14 1
Adam Škraňka Jižní Supi 15 1
Tomáš Bittner BK Levharti Chomutov 12 1
Alexander Jauris BK M. Lázně 14 1
Jan Vitvar BK Levharti Chomutov 14 1
Filip Lázňovský Jižní Supi 15 1
Juraj Onuška Jižní Supi 14 1
Šimon Hrabal Basketbal Dubňany 14 1
Richard Dolák Basketbal Dubňany 14 1
David Haflant Basketbal Dubňany 13 1
Dominik Maška Basketbal Dubňany 11 1
Adam Placek Basket Valmez 14 1
Lukáš Sedláček BK M. Lázně 13 1
Adam Alex Sedláček BK M. Lázně 12 1
Jakub Jelínek STHAV 15 1
Lukáš Vaněk Sokol Šlapanice 14 1
Michal Kotulek Basket Valmez 14 1
Oliver Šichtař SK Žabovřesky "B" 14 1
Adam Busby SK Žabovřesky "B" 14 1
Adrian Valentin Coufal SK Žabovřesky "B" 14 1
Benjamin Vlásenko BK M. Lázně 14 1
Ondřej Ladnar BA 2006 Roudnice n.L. 15 1
Patrik Hula TJ AŠ Mladá Boleslav 14 1
Václav Kolář BK Levharti Chomutov 15 1
Martin Lassek STHAV 15 1
Jindřich Kadečka TJ AŠ Mladá Boleslav 14 1
Juraj Polák Jižní Supi 15 1
Karel Spáčil Sokol Šlapanice 15 1
Dominik Gasiúnas-Demčenko Jižní Supi 15 1
Jakub Medveď Jižní Supi 14 1
Thomas Lannen Loko Trutnov 15 1
David Sotolář SK Žabovřesky "B" 14 1
Šimon Wimětal SK Žabovřesky "B" 14 1
Tomáš Remiš TJ Šumperk 14 1
Jiří Popelka BBK Blansko 12 1
Lukáš Jánošík STHAV 15 1
Šimon Petráš Sokol Šlapanice 14 1
Jonáš Vaněk SK Žabovřesky "B" 14 1
Filip Tichák Sokol Šlapanice 15 1
Patrik Tichák Sokol Šlapanice 15 1
Marek Pilát STHAV 15 1
Pavel Budínský Sokol Nová Paka 14 1
Šimon Dezort Jižní Supi 15 1
Lukáš Mikolanda TJ AŠ Mladá Boleslav 14 1
Dominik Němec BBK Blansko 14 1
Ihor Lykholat BA 2006 Roudnice n.L. 15 1
Matěj Korda TJ AŠ Mladá Boleslav 14 1
Radovan Žampach BBK Blansko 15 1
Michal Brumlich Sokol Nová Paka 15 1
Aleš Růžička BA 2006 Roudnice n.L. 14 1
Adrian Skála TJ Šumperk 14 1
Jan Kaňák TJ Šumperk 14 1
Ondřej Baklík TJ Šumperk 15 1
Lukáš Bill Basket Valmez 14 1
Marek Sekáč BK Levharti Chomutov 14 1
Daniel Kubičný Basket Valmez 16 1
Jiří Zeman BBK Blansko 14 1
Filip Roček TJ Šumperk 14 1
Adam Kutscherauer STHAV 15 1
Lukáš Dus TJ Šumperk 15 1
Vojtěch Novák TJ AŠ Mladá Boleslav 14 1
Vít Jirouš SK Bruntál 12 1
Jan Debre TJ Šumperk 13 1
Patrick Pávek TJ Turnov 15 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře