Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
skupina A 1. kolo 1
BC Kolín
SKB Česká Třebová
17. 9. 2022
10:00
SOU Spojů Kolín Michal Dub
Jáchym Povolný
50
66
4
11
11
31
30
44
Review
skupina A 1. kolo 3
Válečnice Děčín
BC Benešov U19G
17. 9. 2022
11:30
ARMEX Sportcentrum 41
42
14
10
27
26
31
35
Review
skupina A 1. kolo 2
TJ Lokomotiva Liberec
BC Slaný
17. 9. 2022
17:00
Hala TJ Lokomotiva 63
65
18
15
30
36
48
50
Review
skupina A 2. kolo 4
TJ Lokomotiva Liberec
BC Benešov U19G
18. 9. 2022
12:00
Hala TJ Lokomotiva
59
48
13
13
31
26
48
35
Review
skupina A 2. kolo 5
Válečnice Děčín
BC Slaný
18. 9. 2022
14:00
ARMEX Sportcentrum Matyáš Fichtner
Jakub Pešek
43
65
10
17
21
34
31
48
Review
skupina A 3. kolo 8
SKB Česká Třebová
Válečnice Děčín
28. 1. 2023
13:00
hala VOŠ a SŠ
Preview
skupina A 3. kolo 7
BC Kolín
TJ Lokomotiva Liberec
1. 10. 2022
15:00
SOU Spojů Kolín Karel Křenek
Jáchym Povolný
64
56
9
18
33
27
52
44
64
56
Review
skupina A 3. kolo 6
BC Slaný
BC Benešov U19G
1. 10. 2022
15:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Bukovský
Petr Frána
75
61
19
14
32
32
55
49
Review
skupina A 4. kolo 9
BC Kolín
Válečnice Děčín
2. 10. 2022
11:00
SOU Spojů Kolín Jan Machálek
Jiří Pavýza
81
48
14
14
39
21
59
34
81
48
Review
skupina A 4. kolo 10
SKB Česká Třebová
TJ Lokomotiva Liberec
27. 11. 2022
14:00
hala VOŠ a SŠ Dominik Štancl
Jan Pačovský
43
54
8
12
22
26
32
34
Review
skupina A 5. kolo 11
TJ Lokomotiva Liberec
Válečnice Děčín
15. 10. 2022
15:00
Hala TJ Lokomotiva Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
57
34
16
7
29
18
43
23
Review
skupina A 5. kolo 12
BC Slaný
BC Kolín
15. 10. 2022
15:30
Víceúčelová sportovní hala Michal Dub
Jan Machálek
50
59
13
14
29
28
43
46
Review
skupina A 5. kolo 13
BC Benešov U19G
SKB Česká Třebová
15. 10. 2022
17:00
SH Benešov Petr Buršík
Karel Martínek
51
58
12
14
23
27
32
38
Review
skupina A 6. kolo 14
BC Slaný
SKB Česká Třebová
16. 10. 2022
09:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Jáchym Schveinert
65
72
18
16
37
35
52
49
Review
skupina A 6. kolo 15
BC Benešov U19G
BC Kolín
16. 10. 2022
11:30
SH Benešov David Volný
Karel Martínek
55
80
11
18
20
34
38
51
Review
skupina A 7. kolo 16
BC Benešov U19G
TJ Lokomotiva Liberec
5. 11. 2022
16:00
SH Benešov Petr Frána
Jáchym Povolný
58
56
14
16
30
26
48
34
Review
skupina A 7. kolo 17
BC Slaný
Válečnice Děčín
5. 11. 2022
17:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Rozálie Hacklová
72
57
18
6
34
21
55
37
Review
skupina A 8. kolo 18
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec
6. 11. 2022
11:00
Víceúčelová sportovní hala Jiří Veselý
Jáchym Schveinert
53
63
16
12
28
28
42
48
Review
skupina A 8. kolo 19
BC Benešov U19G
Válečnice Děčín
6. 11. 2022
11:30
SH Benešov Karel Martínek
Jáchym Povolný
75
57
19
9
41
16
59
38
Review
skupina A 8. kolo 20
SKB Česká Třebová
BC Kolín
6. 11. 2022
16:30
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
Matouš Jelínek
58
50
15
17
28
23
40
37
Review
skupina A 9. kolo 22
TJ Lokomotiva Liberec
SKB Česká Třebová
19. 11. 2022
11:00
Hala TJ Lokomotiva Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
68
81
17
12
48
34
56
61
Review
skupina A 9. kolo 21
Válečnice Děčín
BC Kolín
19. 11. 2022
13:00
ARMEX Sportcentrum Jakub Pešek
Zajistí pořadatel
33
51
8
11
19
28
28
44
Review
skupina A 10. kolo 24
Válečnice Děčín
SKB Česká Třebová
16. 4. 2023
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 10. kolo 23
TJ Lokomotiva Liberec
BC Kolín
20. 11. 2022
10:00
Hala TJ Lokomotiva Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
54
50
13
6
23
16
39
30
Review
skupina A 10. kolo 25
BC Benešov U19G
BC Slaný
20. 11. 2022
13:00
SH Benešov David Volný
Petr Frána
74
69
19
17
31
37
50
48
Review
skupina A 11. kolo 27
BC Kolín
BC Benešov U19G
10. 12. 2022
11:00
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina A 11. kolo 26
SKB Česká Třebová
BC Slaný
10. 12. 2022
16:30
hala VOŠ a SŠ Karel Němec
Matouš Jelínek
Preview
skupina A 12. kolo 28
BC Kolín
BC Slaný
11. 12. 2022
09:00
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina A 12. kolo 30
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec
11. 12. 2022
13:45
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 12. kolo 29
SKB Česká Třebová
BC Benešov U19G
11. 12. 2022
17:15
hala VOŠ a SŠ Matěj Sádovský
Dominik Štancl
Preview
skupina A 13. kolo 31
BC Kolín
SKB Česká Třebová
14. 1. 2023
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina A 13. kolo 32
TJ Lokomotiva Liberec
BC Slaný
14. 1. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 13. kolo 33
Válečnice Děčín
BC Benešov U19G
14. 1. 2023
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 14. kolo 34
TJ Lokomotiva Liberec
BC Benešov U19G
15. 1. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 14. kolo 35
Válečnice Děčín
BC Slaný
15. 1. 2023
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 15. kolo 36
BC Slaný
BC Benešov U19G
28. 1. 2023
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 15. kolo 37
BC Kolín
TJ Lokomotiva Liberec
28. 1. 2023
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina A 15. kolo 38
SKB Česká Třebová
Válečnice Děčín
28. 1. 2023
15:00
hala VOŠ a SŠ
Preview
skupina A 16. kolo 39
BC Kolín
Válečnice Děčín
29. 1. 2023
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina A 16. kolo 40
SKB Česká Třebová
TJ Lokomotiva Liberec
29. 1. 2023
13:30
hala VOŠ a SŠ
Preview
skupina A 17. kolo 41
TJ Lokomotiva Liberec
Válečnice Děčín
18. 2. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 17. kolo 42
BC Slaný
BC Kolín
18. 2. 2023
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 17. kolo 43
BC Benešov U19G
SKB Česká Třebová
18. 2. 2023
-
SH Benešov
Preview
skupina A 18. kolo 44
BC Slaný
SKB Česká Třebová
19. 2. 2023
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 18. kolo 45
BC Benešov U19G
BC Kolín
19. 2. 2023
-
SH Benešov
Preview
skupina A 19. kolo 46
BC Benešov U19G
TJ Lokomotiva Liberec
25. 3. 2023
-
SH Benešov
Preview
skupina A 19. kolo 47
BC Slaný
Válečnice Děčín
25. 3. 2023
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 20. kolo 48
BC Slaný
TJ Lokomotiva Liberec
26. 3. 2023
-
Víceúčelová sportovní hala
Preview
skupina A 20. kolo 49
BC Benešov U19G
Válečnice Děčín
26. 3. 2023
-
SH Benešov
Preview
skupina A 20. kolo 50
SKB Česká Třebová
BC Kolín
26. 3. 2023
10:30
hala VOŠ a SŠ
Preview
skupina A 21. kolo 51
Válečnice Děčín
BC Kolín
15. 4. 2023
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 21. kolo 52
TJ Lokomotiva Liberec
SKB Česká Třebová
15. 4. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 22. kolo 53
TJ Lokomotiva Liberec
BC Kolín
16. 4. 2023
-
Hala TJ Lokomotiva
Preview
skupina A 22. kolo 54
Válečnice Děčín
SKB Česká Třebová
16. 4. 2023
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 22. kolo 55
BC Benešov U19G
BC Slaný
16. 4. 2023
-
SH Benešov
Preview
skupina A 23. kolo 57
BC Kolín
BC Benešov U19G
29. 4. 2023
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina A 23. kolo 56
SKB Česká Třebová
BC Slaný
29. 4. 2023
15:30
hala VOŠ a SŠ
Preview
skupina A 24. kolo 58
BC Kolín
BC Slaný
30. 4. 2023
-
SOU Spojů Kolín
Preview
skupina A 24. kolo 60
Válečnice Děčín
TJ Lokomotiva Liberec
30. 4. 2023
-
ARMEX Sportcentrum
Preview
skupina A 24. kolo 59
SKB Česká Třebová
BC Benešov U19G
30. 4. 2023
10:30
hala VOŠ a SŠ
Preview
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Barbora Krausová BC Kolín 17 8 1.0 18.8 5.1 2.0 2.5/3.8 66.7 3.0
Laura Barthová Loko Liberec 16 9 1.0 15.6 5.2 1.2 1.4/3.2 44.8 1.8
Eliška Kubečková Loko Liberec 18 8 1.0 15.6 6.0 0.1 3.3/5.3 61.9 3.5
Nela Sadílková BC Slaný 18 7 1.0 17.1 6.9 0.6 1.7/2.3 75.0 3.3
Nikola Samcová BC Slaný 17 7 1.0 17.0 7.3 0.0 2.4/4.7 51.5 2.9
Veronika Hrdličková SKB Česká Třebová 18 6 1.0 19.0 6.7 1.3 1.7/3.5 47.6 2.7
Vanessa Ada Mayunga BCBenU19G 17 8 1.0 13.3 5.6 0.0 2.0/3.6 55.2 2.9
Anna Pospíšilová BC Slaný 18 7 1.0 12.4 4.1 0.9 1.6/3.1 50.0 3.1
Johanka Kindermannová BC Slaný 18 6 1.0 13.2 5.5 0.0 2.2/3.8 56.5 1.5
Tereza Vaňková BC Kolín 15 8 1.0 9.4 3.8 0.4 0.8/1.3 0.0* 2.3
Anna Horká BC Kolín 16 8 1.0 8.9 3.1 0.0 2.6/4.9 53.8 2.5
Michaela Jebavá BC Kolín 15 6 1.0 11.3 4.5 0.0 2.3/3.3 70.0 3.5
Veronika Šímová Loko Liberec 15 9 1.0 7.4 3.3 0.0 0.8/2.3 33.3 1.4
Eliška Seilerová Válečnice Děčín 18 6 1.0 10.2 4.5 0.0 1.2/3.7 31.8 1.5
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 16 6 1.0 9.5 3.2 0.3 2.2/4.5 48.1 2.7
Romana Školníková Válečnice Děčín 19 7 1.0 7.9 1.6 1.3 0.9/1.6 0.0* 2.7
Markéta Andrlová Loko Liberec 18 8 1.0 6.6 1.8 0.8 0.9/1.8 0.0* 1.8
Valerie Hocková BCBenU19G 16 7 1.0 7.3 1.6 0.9 1.6/2.9 55.0 3.3
Alena Šímová Loko Liberec 18 7 1.0 7.1 1.9 1.0 0.4/1.1 0.0* 1.7
Simona Dohaničová BC Kolín 17 8 1.0 6.3 2.4 0.3 0.8/2.1 35.3 1.4
Natálie Melnyková SKB Česká Třebová 16 5 1.0 9.0 3.6 0.4 0.6/1.8 0.0* 2.2
Alžběta Stránská Loko Liberec 16 9 1.0 4.9 2.1 0.0 0.7/1.2 0.0* 0.9
Michaela Tomšů SKB Česká Třebová 16 6 1.0 7.0 1.5 1.2 0.5/1.3 0.0* 2.0
Berenika Gultová SKB Česká Třebová 15 6 1.0 6.8 2.8 0.0 1.2/3.8 30.4 0.8
Alžběta Rýcová BCBenU19G 17 8 1.0 5.0 1.6 0.1 1.4/1.8 0.0* 0.9
Marianna Kmínková Válečnice Děčín 18 4 1.0 9.5 3.0 0.3 2.8/3.5 78.6 1.0
Klára Seidlová BCBenU19G 16 5 1.0 6.4 2.2 0.0 2.0/3.8 52.6 2.8
Klaudie Kolbabová BCBenU19G 15 4 1.0 7.5 2.8 0.0 2.0/5.3 38.1 1.3
Ema Flegelová Válečnice Děčín 17 7 1.0 4.1 2.0 0.0 0.1/0.6 0.0* 2.1
Markéta Pithartová BC Kolín 16 8 1.0 3.6 1.6 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.8
Anna Červenková BCBenU19G 15 4 1.0 7.0 2.0 0.0 3.0/6.5 46.2 1.0
Rozálie Žížalová BCBenU19G 15 6 1.0 4.5 1.2 0.5 0.7/2.3 28.6 1.8
Marika Rýdlová BCBenU19G 16 4 1.0 6.5 2.5 0.3 0.8/2.3 33.3 1.3
Kateřina Zatloukalová BCBenU19G 16 5 1.0 5.2 2.4 0.0 0.4/1.2 0.0* 2.8
Jolana Kolářová SKB Česká Třebová 16 4 1.0 6.0 1.8 0.3 1.8/2.3 77.8 1.5
Kateřina Miličová Válečnice Děčín 17 6 1.0 4.0 1.0 0.0 2.0/3.8 52.2 1.2
Zuzana Lajžnerová Loko Liberec 15 9 1.0 2.7 1.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
Martina Benetková BC Slaný 18 5 1.0 4.4 1.6 0.0 1.2/2.0 60.0 2.8
Natálie Hejčová BC Slaný 15 4 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.3
Zuzana Nepomucká Válečnice Děčín 16 7 1.0 3.0 1.0 0.0 1.0/1.7 0.0* 1.1
Andrea Jiroušková SKB Česká Třebová 17 5 1.0 4.0 1.4 0.2 0.6/1.2 0.0* 0.6
Tereza Kuntošová Loko Liberec 18 8 1.0 2.5 0.6 0.3 0.5/1.0 0.0* 1.3
Nela Škeříková SKB Česká Třebová 15 6 1.0 3.2 1.5 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.7
Magdaléna Kmínková Válečnice Děčín 18 3 1.0 6.3 1.0 1.0 1.3/1.7 0.0* 1.7
Tereza Hrbková Válečnice Děčín 17 5 1.0 3.6 1.4 0.0 0.8/1.8 0.0* 1.8
Nela Bláhová BC Kolín 16 2 1.0 8.5 2.5 0.5 2.0/2.0 100.0 5.0
Anna Jiráčková BCBenU19G 15 6 1.0 2.8 0.7 0.3 0.5/0.5 0.0* 1.7
Anna Ulčová BC Kolín 15 7 1.0 2.3 0.9 0.1 0.1/0.9 0.0* 2.3
Petra Havlínová BC Slaný 17 1 1.0 16.0 1.0 1.0 11.0/16.0 68.8 4.0
Klára Slavíková Válečnice Děčín 17 6 1.0 2.2 0.8 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Ema Sochůrková BCBenU19G 15 4 1.0 3.0 0.5 0.5 0.5/1.5 0.0* 1.0
Phoebe Kolmanová BCBenU19G 17 3 1.0 3.7 1.0 0.0 1.7/3.7 45.5 2.7
Karolína Kolaříková BC Slaný 15 3 1.0 3.7 1.7 0.0 0.3/0.7 0.0* 2.3
Natálie Žížalová BCBenU19G 15 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/2.5 60.0 1.0
Adéla Pluchová BC Slaný 18 6 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.3
Lucie Zahálková SKB Česká Třebová 17 6 1.0 1.8 0.7 0.2 0.0/0.0 0.0* 0.5
Aneta Zahradníčková BCBenU19G 15 6 1.0 1.8 0.7 0.2 0.0/0.0 0.0* 1.3
Michaela Kopáčková Válečnice Děčín 16 6 1.0 1.8 0.3 0.3 0.2/0.3 0.0* 0.3
Anna Hrubiková BC Slaný 15 8 1.0 1.4 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
Kristýna Sedláčková BCBenU19G 15 5 1.0 2.2 0.8 0.0 0.6/0.8 0.0* 0.6
Tereza Kuldová BCBenU19G 16 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.5
Kamila Bečvářová BC Kolín 15 3 1.0 3.0 0.7 0.3 0.7/2.0 33.3 1.3
Anna Burdová Válečnice Děčín 15 3 1.0 2.7 0.7 0.3 0.3/0.7 0.0* 3.3
Anna Pánková BCBenU19G 16 4 1.0 1.8 0.5 0.0 0.8/2.5 30.0 0.8
Magdaléna Neradová BC Slaný 17 2 1.0 3.5 1.0 0.5 0.0/1.0 0.0* 1.0
Barbora Bencová Válečnice Děčín 16 5 1.0 1.4 0.4 0.2 0.0/0.0 0.0* 2.8
Tereza Honická BC Slaný 18 7 1.0 0.9 0.3 0.0 0.3/0.3 0.0* 1.7
Karin Šmídová Loko Liberec 16 7 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.0
Natálie Borková SKB Česká Třebová 17 6 1.0 0.8 0.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.5
Michaela Kulhánková Válečnice Děčín 18 2 1.0 2.0 0.5 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Karolína Hálová BCBenU19G 16 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Dobrovolná Válečnice Děčín 16 3 1.0 1.0 0.3 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.7
Magdaléna Špačková Loko Liberec 15 9 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.7
Karolína Kupsová BCBenU19G 15 1 1.0 2.0 0.0 0.0 2.0/2.0 100.0 1.0
Aneta Dítětová BC Slaný 17 7 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.4
Nicole Kurelová Válečnice Děčín 19 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jasmin Jiráková BCBenU19G 16 1 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Michaela Kučerová BC Slaný 17 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Barbora Zvolská BCBenU19G 16 3 1.0 0.3 0.0 0.0 0.3/0.7 0.0* 0.0
Nikola Chundelová Loko Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lenka Spurná Válečnice Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Romana Hylenová SKB Česká Třebová 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Vondrušková Válečnice Děčín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Dvořáková Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Nidrlová Loko Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Szentesiová BC Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Gregarová SKB Česká Třebová 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elisabeth Sýkorová Loko Liberec 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aneta Zůzová BC Slaný 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Hodboďová Válečnice Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Bublíková BC Slaný 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Blaško SKB Česká Třebová 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Jarošová BC Slaný 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Suchá Loko Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Vondráčková Válečnice Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kristýna Kadlecová Loko Liberec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Kropíková Loko Liberec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Ševčíková Loko Liberec 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jana Švarcová Loko Liberec 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Jindrová Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Brzobohatá Loko Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Pevná Loko Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Pikalová BCBenU19G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Kolibačová BC Slaný 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vendula Boskovicová BC Kolín 16 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Anna Marie Hůlová BC Slaný 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Hejrová BCBenU19G 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Pithartová BC Kolín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Taleski Loko Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sára Petráková Loko Liberec 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Zelená Válečnice Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Dvorská BCBenU19G 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Majerová Válečnice Děčín 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Pluchová BC Slaný 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Prislupčáková Válečnice Děčín 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Nováková BC Slaný 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petra Kovářová BC Slaný 15 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Andrlová Loko Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Viktorie Hromková Loko Liberec 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Marie Hendrychová BC Kolín 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Gončárová BC Slaný 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Barbora Valachová Válečnice Děčín 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jitka Victoria Jankujová Loko Liberec 17 7 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Tereza Malá BC Slaný 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Barbora Krausová BC Kolín 17 27 7 5 4 5
Laura Barthová Loko Liberec 16 21 9 3 4 4
Eliška Kubečková Loko Liberec 18 22 8 1 7 5
Nela Sadílková BC Slaný 18 29 10 2 4 5
Nikola Samcová BC Slaný 17 24 10 0 8 4
Veronika Hrdličková SKB Česká Třebová 18 38 14 3 4 5
Vanessa Ada Mayunga BCBenU19G 17 19 8 0 6 5
Anna Pospíšilová BC Slaný 18 20 7 2 3 5
Johanka Kindermannová BC Slaný 18 22 11 0 6 3
Tereza Vaňková BC Kolín 15 19 9 2 3 4
Anna Horká BC Kolín 16 18 7 0 4 4
Michaela Jebavá BC Kolín 15 24 10 0 4 5
Veronika Šímová Loko Liberec 15 11 5 0 2 3
Eliška Seilerová Válečnice Děčín 18 11 5 0 4 3
Vendula Hrdličková SKB Česká Třebová 16 17 6 1 5 4
Romana Školníková Válečnice Děčín 19 18 4 4 2 5
Markéta Andrlová Loko Liberec 18 9 4 2 2 4
Valerie Hocková BCBenU19G 16 18 3 2 6 5
Alena Šímová Loko Liberec 18 14 3 3 2 3
Simona Dohaničová BC Kolín 17 16 8 1 2 4
Natálie Melnyková SKB Česká Třebová 16 14 7 1 2 3
Alžběta Stránská Loko Liberec 16 10 5 0 2 4
Michaela Tomšů SKB Česká Třebová 16 22 3 5 2 3
Berenika Gultová SKB Česká Třebová 15 10 4 0 2 3
Alžběta Rýcová BCBenU19G 17 10 4 1 5 2
Marianna Kmínková Válečnice Děčín 18 16 5 1 5 2
Klára Seidlová BCBenU19G 16 13 5 0 4 4
Klaudie Kolbabová BCBenU19G 15 15 6 0 3 2
Ema Flegelová Válečnice Děčín 17 12 6 0 1 4
Markéta Pithartová BC Kolín 16 8 4 0 2 1
Anna Červenková BCBenU19G 15 10 3 0 4 3
Rozálie Žížalová BCBenU19G 15 9 3 1 2 3
Marika Rýdlová BCBenU19G 16 11 5 1 2 3
Kateřina Zatloukalová BCBenU19G 16 15 7 0 1 5
Jolana Kolářová SKB Česká Třebová 16 14 5 1 4 3
Kateřina Miličová Válečnice Děčín 17 9 3 0 3 4
Zuzana Lajžnerová Loko Liberec 15 12 5 0 2 2
Martina Benetková BC Slaný 18 8 3 0 4 5
Natálie Hejčová BC Slaný 15 13 6 0 1 4
Zuzana Nepomucká Válečnice Děčín 16 7 3 0 2 3
Andrea Jiroušková SKB Česká Třebová 17 7 3 1 2 1
Tereza Kuntošová Loko Liberec 18 5 2 1 2 4
Nela Škeříková SKB Česká Třebová 15 8 4 0 1 2
Magdaléna Kmínková Válečnice Děčín 18 10 2 2 4 3
Tereza Hrbková Válečnice Děčín 17 10 5 0 3 3
Nela Bláhová BC Kolín 16 9 3 1 2 5
Anna Jiráčková BCBenU19G 15 5 2 1 2 3
Anna Ulčová BC Kolín 15 5 2 1 1 5
Petra Havlínová BC Slaný 17 16 1 1 11 4
Klára Slavíková Válečnice Děčín 17 4 2 0 3 1
Ema Sochůrková BCBenU19G 15 5 1 1 2 2
Phoebe Kolmanová BCBenU19G 17 5 1 0 3 4
Karolína Kolaříková BC Slaný 15 8 4 0 1 4
Natálie Žížalová BCBenU19G 15 11 4 0 3 2
Adéla Pluchová BC Slaný 18 4 2 0 1 4
Lucie Zahálková SKB Česká Třebová 17 7 2 1 0 1
Aneta Zahradníčková BCBenU19G 15 5 1 1 0 4
Michaela Kopáčková Válečnice Děčín 16 6 1 1 1 1
Anna Hrubiková BC Slaný 15 4 2 0 1 2
Kristýna Sedláčková BCBenU19G 15 7 2 0 3 2
Tereza Kuldová BCBenU19G 16 5 2 0 1 2
Kamila Bečvářová BC Kolín 15 5 1 1 1 3
Anna Burdová Válečnice Děčín 15 6 1 1 1 4
Anna Pánková BCBenU19G 16 5 2 0 1 2
Magdaléna Neradová BC Slaný 17 7 2 1 0 1
Barbora Bencová Válečnice Děčín 16 3 1 1 0 5
Tereza Honická BC Slaný 18 4 1 0 2 2
Karin Šmídová Loko Liberec 16 3 1 0 1 2
Natálie Borková SKB Česká Třebová 17 4 2 0 1 2
Michaela Kulhánková Válečnice Děčín 18 4 1 0 2 4
Karolína Hálová BCBenU19G 16 4 2 0 0 0
Adéla Dobrovolná Válečnice Děčín 16 3 1 0 1 2
Magdaléna Špačková Loko Liberec 15 2 0 0 2 2
Karolína Kupsová BCBenU19G 15 2 0 0 2 1
Aneta Dítětová BC Slaný 17 2 0 0 2 1
Nicole Kurelová Válečnice Děčín 19 2 1 0 0 0
Jasmin Jiráková BCBenU19G 16 2 1 0 0 1
Michaela Kučerová BC Slaný 17 2 1 0 0 4
Barbora Zvolská BCBenU19G 16 1 0 0 1 0
Vendula Boskovicová BC Kolín 16 0 0 0 0 2
Jitka Victoria Jankujová Loko Liberec 17 0 0 0 0 1
Tým Z 2B 3B TH TH %
BC Kolín 8 21.0 3.0 9.6 /17.0 56.6
SKB Česká Třebová 6 22.0 3.7 8.0 /18.2 44.0
Loko Liberec 9 21.0 3.0 7.9 /15.9 49.7
BC Slaný 8 24.9 1.5 10.0 /17.5 57.1
BC Benešov U19G 8 19.8 2.0 12.5 /25.9 48.3
Válečnice Děčín 7 14.4 2.4 8.6 /16.6 51.7
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Zajistí pořadatel 7 3 4 0 - - -
Volný David 2 2 0 0 - - -
Veselý Jiří 3 3 0 0 - - -
Štancl Dominik 1 1 0 0 - - -
Schveinert Jáchym 2 0 2 0 - - -
Povolný Jáchym 4 0 4 0 - - -
Pešek Jakub 2 1 1 0 - - -
Pavýza Jiří 1 0 1 0 - - -
Pačovský Jan 1 0 1 0 - - -
Němec Karel 1 1 0 0 - - -
Martínek Karel 3 1 2 0 - - -
Machálek Jan 2 1 1 0 - - -
Křenek Karel 1 1 0 0 - - -
Jelínek Matouš 1 0 1 0 - - -
Hacklová Rozálie 1 0 1 0 - - -
Frána Petr 3 1 2 0 - - -
Fichtner Matyáš 1 1 0 0 - - -
Dub Michal 2 2 0 0 - - -
Buršík Petr 1 1 0 0 - - -
Bukovský Michal 1 1 0 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře