Kvalifikace o extraligu

Základní informace

Kategorie
juniorky U19
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
o postup do extraligy 1. kolo 1
K2 Prostějov
SLUNETA Ústí nad Labem
27. 5. 2022
17:00
SPŠ spojů
Preview
o postup do extraligy 2. kolo 2
SLUNETA Ústí nad Labem
KP Brno
28. 5. 2022
15:00
SPŠ spojů
Preview
o postup do extraligy 3. kolo 3
KP Brno
K2 Prostějov
29. 5. 2022
15:00
SPŠ spojů
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. K2 Prostějov 0 0 0
2. Sluneta Ústí n.L. 0 0 0
3. KP Brno 0 0 0
Hráč Tým Věk Z
Denisa Lebedová Sluneta Ústí n.L. 19 1
Pavlína Budská KP Brno 18 1
Adéla Krejčová Sluneta Ústí n.L. 19 1
Kristýna Maderová K2 Prostějov 18 1
Aneta Kytlicová K2 Prostějov 17 1
Kateřina Medáková KP Brno 17 1
Nela Sonnevendová K2 Prostějov 17 1
Vendula Grudlová K2 Prostějov 17 1
Johana Hnízdilová K2 Prostějov 16 1
Terezie Anabela Pavlíčková K2 Prostějov 18 1
Klára Vondřičková Sluneta Ústí n.L. 18 1
Veronika Prokešová KP Brno 17 1
Anna Chalupecká Sluneta Ústí n.L. 19 1
Barbora Hnízdilová Sluneta Ústí n.L. 17 1
Ladislava Hasilová K2 Prostějov 16 1
Tereza Herišerová Sluneta Ústí n.L. 16 1
Veronika Varmužková KP Brno 19 1
Viktorie Švarcová KP Brno 16 1
Veronika Trieblová Sluneta Ústí n.L. 16 1
Tereza Trávníčková KP Brno 17 1
Melánia Skálová KP Brno 17 1
Monika Olečková KP Brno 16 1
Lucie Lindušková K2 Prostějov 15 1
Tereza Kašpárková K2 Prostějov 16 1
Antonie Beníčková K2 Prostějov 19 1
Tereza Klimešová K2 Prostějov 16 1
Nela Stehlíková K2 Prostějov 16 1
Monika Fryčová K2 Prostějov 17 1
Ema Ospalá KP Brno 17 1
Iva Procházková Sluneta Ústí n.L. 18 1
Petra Knoflíčková KP Brno 19 1
Markéta Nováková K2 Prostějov 16 1
Dominica Hynková KP Brno 17 1
Viktorie Jurtíková K2 Prostějov 18 1
Ella Sedláková KP Brno 19 1
Terezie Křenková KP Brno 19 1
Anežka Hozáková Sluneta Ústí n.L. 19 1
Melánie Štréblová Sluneta Ústí n.L. 18 1
Barbora Davidová Sluneta Ústí n.L. 18 1
Tereza Maruštíková Sluneta Ústí n.L. 18 1
Michaela Tintěrová Sluneta Ústí n.L. 19 1
Natálie Ryvolová Sluneta Ústí n.L. 19 1
Veronika Koppová KP Brno 18 1
Viktorie Urbánková Sluneta Ústí n.L. 18 1
Aneta Zahradníčková K2 Prostějov 18 1
Eliška Mátlová KP Brno 18 1
Anna Benešová KP Brno 18 1
Adéla Mašková KP Brno 18 1
Michaela Kadlečková KP Brno 19 1
Marie Riegertová Sluneta Ústí n.L. 18 1
Viola Zajícová Sluneta Ústí n.L. 18 1
Eliška Prokýšková KP Brno 19 1
Agáta Seidelová Sluneta Ústí n.L. 18 1
Tereza Procházková KP Brno 17 1
Michaela Cibulková KP Brno 18 1
Monika Rešková KP Brno 18 1
Karolína Berková K2 Prostějov 17 1
Markéta Andrýsková K2 Prostějov 19 1
Lucie Vaculíková K2 Prostějov 17 1
Anna Marie Suchardová Sluneta Ústí n.L. 16 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře