Severomoravská liga mužů - 2.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2022/23

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
BK Frýdek-Místek
BO TJ Hlučín
Bude upřesněno
-
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 1. kolo 4
BK Snakes Háj ve Slezsku
Restart Havířov
13. 12. 2022
19:45
Hala Háj ve Slezsku Ondřej Chodura
Kamil Vavrečka
85
62
18
16
41
37
68
44
Review
Základní část 2. kolo 5
BO TJ Hlučín
BK Snakes Háj ve Slezsku
27. 9. 2022
18:30
Sportovní hala Jan Posker
Aleš Jurda
53
77
13
13
22
32
42
53
Review
Základní část 2. kolo 8
BK Hladnov Ostrava C
BC Nový Jičín C
30. 9. 2022
19:15
Gymnázium Hladnov Tomáš Nevřela
Marek Pilch
66
73
21
13
37
26
47
52
Review
Základní část 3. kolo 12
Restart Havířov
BO TJ Hlučín
14. 10. 2022
20:00
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Johana Križanová
83
61
19
16
42
33
58
40
Review
Základní část 3. kolo 9
BK Labrador Ostrava B
BK Hladnov Ostrava C
11. 10. 2022
20:15
Trojhalí Jan Posker
Aleš Jurda
54
66
14
15
26
35
38
49
Review
Základní část 4. kolo 15
BK Hladnov Ostrava C
BK Frýdek-Místek
21. 10. 2022
20:00
Gymnázium Hladnov Dominik Holaň
Vojtěch Ščurek
64
55
13
11
40
31
46
47
Review
Základní část 4. kolo 16
BC Nový Jičín C
BK Labrador Ostrava B
19. 10. 2022
20:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
Filip Hudec
74
89
28
25
38
55
53
75
Review
Základní část 5. kolo 18
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Hladnov Ostrava C
5. 11. 2022
17:00
Hala Háj ve Slezsku
96
43
30
9
53
21
73
31
Review
Základní část 5. kolo 17
BK Frýdek-Místek
BC Nový Jičín C
3. 11. 2022
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek Adam Giecek
Radim Kavka
Preview
Základní část 6. kolo 22
BK Hladnov Ostrava C
Restart Havířov
11. 11. 2022
19:15
Gymnázium Hladnov Jan Posker
Marek Pilch
78
71
12
9
33
34
49
54
Review
Základní část 6. kolo 23
BC Nový Jičín C
BK Snakes Háj ve Slezsku
11. 11. 2022
19:30
SH Krytý bazén Matouš Přidal
Vojtěch Ščurek
76
84
19
23
38
51
65
70
Review
Základní část 6. kolo 24
BK Labrador Ostrava B
BK Frýdek-Místek
10. 11. 2022
20:15
Trojhalí Václav Sýkora
Aleš Jurda
53
78
14
15
22
39
33
57
Review
Základní část 7. kolo 27
BO TJ Hlučín
BK Hladnov Ostrava C
22. 11. 2022
18:30
Sportovní hala Tomáš Holubek
Jan Posker
59
70
14
15
28
41
45
51
Review
Základní část 7. kolo 25
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Labrador Ostrava B
22. 11. 2022
19:45
Hala Háj ve Slezsku Ondřej Chodura
Martin Čarnecký
101
62
22
10
49
25
65
42
Review
Základní část 7. kolo 26
Restart Havířov
BC Nový Jičín C
25. 11. 2022
20:00
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Johana Križanová
73
62
16
18
34
34
49
47
Review
Základní část 8. kolo 30
BC Nový Jičín C
BO TJ Hlučín
28. 11. 2022
20:00
SH Krytý bazén Filip Hudec
Michal Slovák
59
54
15
14
39
21
55
34
Review
Základní část 8. kolo 31
BK Labrador Ostrava B
Restart Havířov
1. 12. 2022
20:15
Trojhalí Adam Giecek
Marek Pilch
81
79
16
15
38
33
63
51
Review
Základní část 8. kolo 32
BK Frýdek-Místek
BK Snakes Háj ve Slezsku
1. 12. 2022
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek Radim Kavka
Ondřej Marek
84
79
25
25
42
41
60
62
Review
Základní část 9. kolo 34
BO TJ Hlučín
BK Labrador Ostrava B
3. 1. 2023
18:30
Sportovní hala Vojtěch Ščurek
Jan Posker
61
71
14
20
20
37
34
44
Review
Základní část 9. kolo 33
Restart Havířov
BK Frýdek-Místek
6. 1. 2023
20:00
SPŠE Havířov Johana Križanová
Radim Kavka
88
52
25
8
48
16
69
36
Review
Základní část 10. kolo 39
BO TJ Hlučín
BK Frýdek-Místek
17. 1. 2023
18:30
Sportovní hala Adam Giecek
Aleš Jurda
71
74
17
20
34
34
51
48
Review
Základní část 10. kolo 40
Restart Havířov
BK Snakes Háj ve Slezsku
20. 1. 2023
20:00
SPŠE Havířov Tomáš Kraina
Adam Orlewski
76
93
15
23
39
38
57
67
Review
Základní část 11. kolo 41
BK Snakes Háj ve Slezsku
BO TJ Hlučín
28. 1. 2023
16:00
Hala Háj ve Slezsku Jan Posker
Aleš Jurda
94
50
34
11
60
20
78
35
Review
Základní část 11. kolo 44
BC Nový Jičín C
BK Hladnov Ostrava C
25. 1. 2023
20:00
SH Krytý bazén Ivo Dolinek
David Tichý
66
45
8
14
29
16
47
36
Review
Základní část 12. kolo 48
BO TJ Hlučín
Restart Havířov
7. 2. 2023
18:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 12. kolo 45
BK Hladnov Ostrava C
BK Labrador Ostrava B
24. 2. 2023
19:00
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 13. kolo 52
BK Labrador Ostrava B
BC Nový Jičín C
18. 2. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 13. kolo 51
BK Frýdek-Místek
BK Hladnov Ostrava C
16. 2. 2023
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 14. kolo 53
BC Nový Jičín C
BK Frýdek-Místek
4. 3. 2023
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 14. kolo 54
BK Hladnov Ostrava C
BK Snakes Háj ve Slezsku
4. 3. 2023
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 15. kolo 58
Restart Havířov
BK Hladnov Ostrava C
18. 3. 2023
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 15. kolo 59
BK Snakes Háj ve Slezsku
BC Nový Jičín C
18. 3. 2023
16:00
Hala Háj ve Slezsku
Preview
Základní část 15. kolo 60
BK Frýdek-Místek
BK Labrador Ostrava B
16. 3. 2023
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Základní část 16. kolo 61
BK Labrador Ostrava B
BK Snakes Háj ve Slezsku
1. 4. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 16. kolo 62
BC Nový Jičín C
Restart Havířov
1. 4. 2023
-
SH Krytý bazén
Preview
Základní část 16. kolo 63
BK Hladnov Ostrava C
BO TJ Hlučín
1. 4. 2023
-
Gymnázium Hladnov
Preview
Základní část 17. kolo 67
Restart Havířov
BK Labrador Ostrava B
15. 4. 2023
-
SPŠE Havířov
Preview
Základní část 17. kolo 68
BK Snakes Háj ve Slezsku
BK Frýdek-Místek
15. 4. 2023
16:00
Hala Háj ve Slezsku
Preview
Základní část 17. kolo 66
BO TJ Hlučín
BC Nový Jičín C
11. 4. 2023
18:30
Sportovní hala
Preview
Základní část 18. kolo 70
BK Labrador Ostrava B
BO TJ Hlučín
29. 4. 2023
-
Trojhalí
Preview
Základní část 18. kolo 69
BK Frýdek-Místek
Restart Havířov
27. 4. 2023
20:30
SH SPŠ Frýdek Místek
Preview
Hráč Tým Věk Z
Pavel Hurník Hladnov C 37 1
Lukáš Heřík Snakes Háj 21 1
David Vyhnánek Snakes Háj 24 1
David Wiesner Snakes Háj 24 1
Jan Bystroň Nový Jičín C 21 1
Přemysl Kořínek Snakes Háj 23 1
Aleš Zapletal Snakes Háj 21 1
Jan Kolarčík Hlučín 37 1
Jan Goryczka Hladnov C 22 1
Radovan Kovalský Snakes Háj 49 1
Jakub Havrlant Nový Jičín C 24 1
Radim Jašek Nový Jičín C 18 1
Adam Kiša Snakes Háj 21 1
Damián Kravčenko Nový Jičín C 20 1
Jan Samek Hlučín 27 1
David Vlček Hladnov C 20 1
Jan Vala Snakes Háj 25 1
Martin Malíček Labrador C 24 1
Matěj Rygel Labrador B 23 1
Jakub Javorský Snakes Háj 25 1
Michal Kowalski Snakes Háj 25 1
Tomáš Veselý Labrador C 53 1
Adam Havlík Hlučín 26 1
Tomáš Noga BK FM 30 1
Jaromír Sládek Hladnov C 32 1
Daniel Špitalský Snakes Háj 24 1
Lukáš Holčapek Snakes Háj 23 1
Štěpán Vons Snakes Háj 23 1
Tomáš Doležel Snakes Háj 25 1
Jaroslav Bednář Snakes Háj 23 1
Jiří Janiš Snakes Háj 24 1
Jiří Klepáč Snakes Háj 23 1
Vojtěch Vons Snakes Háj 23 1
Tomáš Khýr Restart Havířov 55 1
Robert Hajda Nový Jičín C 23 1
Ondřej Skácel Hladnov C 23 1
Karel Bednář Snakes Háj 23 1
Petr Šindler Nový Jičín C 23 1
Ferdinand Tischlinger Nový Jičín C 56 1
Miroslav Buchta Hlučín 45 1
Ondřej Michalčák Hladnov C 43 1
Jakub Kopčanský Snakes Háj 23 1
Adam Kandráč Snakes Háj 23 1
Simon Jurdanov Nový Jičín C 18 1
Ondřej Ferenc Labrador B 38 1
Radek Miľo Nový Jičín C 20 1
Václav Makový BK FM 33 1
Jaroslav Beňo Hladnov C 41 1
Jozef Ďurovič Restart Havířov 38 1
Patrik Matzke Nový Jičín C 24 1
Marek Matula Labrador C 25 1
Tomáš Janíček Nový Jičín C 18 1
Vojtěch Velebil Labrador C 19 1
Andrei Aleksashin BK FM 30 1
Martin Nevrlý Hladnov C 32 1
Martin Hykel Hladnov C 35 1
Igor Mihalčík Labrador B 61 1
Ondřej Žurek Hladnov C 38 1
Dalibor Vrtaník Snakes Háj 23 1
Tadeáš Daněk Nový Jičín C 23 1
Michal Štěnička Snakes Háj 19 1
Lukáš Kaplan Snakes Háj 26 1
David Mihál Labrador C 19 1
Radan Swaczyna Labrador B 31 1
Patrik Hlisnikovský Hlučín 19 1
Lukáš Hanzelka Nový Jičín C 18 1
Denis Němec Hlučín 18 1
Filip Holek Snakes Háj 26 1
Radim Pavlík Restart Havířov 43 1
Martin Koval Nový Jičín C 21 1
Martin Mikenda Hlučín 17 1
Lukáš Hegar Nový Jičín C 18 1
David Paťorek Labrador B 47 1
Milan Žák Labrador B 64 1
Vojtěch Šelong Restart Havířov 30 1
Erik Cigánek Hladnov C 20 1
Lukáš Horký BK FM 44 1
Václav Novotný Hlučín 33 1
Jan Poczatek Hladnov C 30 1
Jakub Ondruš Hlučín 36 1
Petr Sobčák BK FM 35 1
Petr Pešat BK FM 41 1
Pavel Kahánek Hladnov C 38 1
Jan Stebel Restart Havířov 42 1
Martin Lokaj Hlučín 36 1
Roman Brys BK FM 41 1
Jiří Kohutek Hladnov C 34 1
Petr Sabol BK FM 41 1
Michal Hájek BK FM 42 1
Lukáš Dytko Hladnov C 35 1
Michal Enter BK FM 32 1
Karel Polívka Hlučín 35 1
Petr Lokša Hlučín 32 1
Jiří Kobělka Restart Havířov 53 1
Vojtěch Gruchala Labrador C 40 1
Jan Štembírek Hladnov C 42 1
Petr Karkoška Restart Havířov 50 1
Filip Talacek Hlučín 36 1
Václav Mojžíšek BK FM 42 1
Michal Malík Restart Havířov 42 1
Martin Křídlo Nový Jičín C 43 1
Daniel Eliáš Nový Jičín C 38 1
Adam Černý Labrador B 24 1
Ondřej Rusz Hladnov C 29 1
Tomáš Janů Labrador C 48 1
Vladimír Vaněk Labrador B 43 1
Ondřej Pečta Labrador B 41 1
Lukáš Pospíšilík Nový Jičín C 39 1
Martin Pachlopník BK FM 41 1
Lukáš Mik Nový Jičín C 39 1
René Ruffer BK FM 50 1
Jan Roško BK FM 41 1
David Kiša Labrador C 50 1
Jiří Malík Restart Havířov 46 1
Marián Križan Restart Havířov 52 1
Tomáš Wrobel Hlučín 52 1
Jaromír Kudela BK FM 38 1
Michal Polách Nový Jičín C 28 1
Richard Výtisk Hlučín 27 1
Jiří Lepík BK FM 36 1
Jakub Peška Labrador C 27 1
Petr Martinásek Labrador B 36 1
Michal Martinásek Labrador B 38 1
Tomáš Ševčík Hlučín 27 1
Lukáš Breitkopf Hlučín 34 1
Tomáš Beier Labrador B 32 1
Radek Mocek Nový Jičín C 44 1
Radek Ondráček Labrador C 27 1
Jakub Brenner Restart Havířov 37 1
Michael Uchytil Labrador C 27 1
Jiří Šajna Restart Havířov 42 1
Jan Mikolajek Snakes Háj 27 1
Martin Jankovič Labrador C 28 1
Ondřej Navrátil Hladnov C 33 1
Adam Giecek Hladnov C 37 1
Lukáš Stáňa Restart Havířov 40 1
Ondřej Dostál Labrador B 40 1
David Stiborek Labrador C 27 1
Ondřej Florčík Labrador C 28 1
Jakub Bednář Hlučín 27 1
Pavel Olka BK FM 34 1
Jindřich Brejcha Hlučín 26 1
Filip Adámek Hladnov C 33 1
Miroslav Chudoba Hlučín 26 1
Petr Šupol Restart Havířov 44 1
Tomáš Bedrunka Hlučín 56 1
Rostislav Ondráček Labrador C 30 1
Marek Nogol BK FM 32 1
Ondřej Vícha Hlučín 29 1
Filip Štec Labrador C 30 1
Jan Heidrich BK FM 32 1
Dalibor Vaněk Nový Jičín C 36 1
Petr Olka BK FM 27 1
Vladimír Dědek Hladnov C 34 1
Martin Horkel Labrador C 27 1
Markos Maskaĺ Labrador C 28 1
Lukáš Veselý Labrador C 27 1
Vítězslav Jurena Snakes Háj 39 1

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Hráč Tým Věk
Tým Z
Tým
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Vavrečka Kamil 1 0 1 0 - - -
Tichý David 1 0 1 0 - - -
Ščurek Vojtěch 3 1 2 0 - - -
Sýkora Václav 1 1 0 0 - - -
Slovák Michal 1 0 1 0 - - -
Přidal Matouš 1 1 0 0 - - -
Posker Jan 6 4 2 0 - - -
Pilch Marek 3 0 3 0 - - -
Orlewski Adam 1 0 1 0 - - -
Nevřela Tomáš 1 1 0 0 - - -
Marek Ondřej 1 0 1 0 - - -
Križanová Johana 3 1 2 0 - - -
Kraina Tomáš 3 3 0 0 - - -
Kavka Radim 2 1 1 0 - - -
Jurda Aleš 5 0 5 0 - - -
Chodura Ondřej 2 2 0 0 - - -
Hudec Filip 2 1 1 0 - - -
Holubek Tomáš 1 1 0 0 - - -
Holaň Dominik 1 1 0 0 - - -
Giecek Adam 2 2 0 0 - - -
Dolinek Ivo 2 2 0 0 - - -
Čarnecký Martin 1 0 1 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře