1.třída

Základní informace

Kategorie
muži
Sezona
2021/22

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní fáze 1. kolo 3
Sokol Vyšehrad C
Sokol Kbely C
5. 10. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Lejčko
Vojta Schaffner
55
71
17
19
25
32
41
51
Review
Základní fáze 2. kolo 11
Sršni D
Sokol Vyšehrad C
12. 10. 2021
20:40
SK Aritma Praha Linda Bendová
Dominik Kočovský
47
31
13
3
24
13
32
19
Review
Základní fáze 3. kolo 14
Sokol Vyšehrad C
BC Loudilové
19. 10. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Pavel Týř
Daniel Čížek
56
68
10
20
29
36
45
47
Review
Základní fáze 4. kolo 24
VSK Iuridica A
Sokol Vyšehrad C
26. 10. 2021
19:40
ZŠ U Roháčových kasáren František Syrovátka
Matej Kovačovič
58
65
19
17
28
33
41
52
Review
Základní fáze 5. kolo 25
Sokol Vyšehrad C
Kačeři Kunratice A
2. 11. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad František Syrovátka
Jan Jeřáb
60
65
19
11
30
28
48
47
Review
Základní fáze 6. kolo 36
Sokol Vyšehrad C
Technika Praha
9. 11. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Barbora Toboláková
Daniel Čížek
61
51
21
8
33
26
43
42
Review
Základní fáze 7. kolo 38
Sokol Horní Počernice A
Sokol Vyšehrad C
16. 11. 2021
20:15
Sokol Horní Počernice Jakub Petrák
Radomír Kohout
58
66
13
12
23
37
38
50
Review
Základní fáze 8. kolo 47
Sokol Vyšehrad C
Slovan Bohnice B
23. 11. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Pavel Týř
Jan Lejčko
61
71
18
19
38
32
55
56
Review
Základní fáze 9. kolo 51
Sokol Motol B
Sokol Vyšehrad C
29. 11. 2021
18:40
Gym. Arabská Pavel Týř
Lukáš Balog
80
43
19
9
39
19
59
31
Review
Základní fáze 10. kolo 58
Sokol Vyšehrad C
Stavební fakulta B
7. 12. 2021
20:45
Sokolovna Vyšehrad Barbora Toboláková
Dominik Kočovský
56
70
11
26
23
42
38
53
Review
Základní fáze 11. kolo 64
Danube Mavericks
Sokol Vyšehrad C
16. 12. 2021
20:00
Hala Královka, plocha B Michal Bakajsa
Ondřej Koc
56
45
10
10
23
17
43
36
Review
Základní fáze 12. kolo 69
Sokol Kbely C
Sokol Vyšehrad C
12. 1. 2022
19:40
hala Třinecká Jakub Petrák
Miloslav Jon
71
44
19
12
33
20
49
32
Review
Základní fáze 13. kolo 77
Sokol Vyšehrad C
Sršni D
8. 3. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Barbora Toboláková
Dominik Kočovský
56
71
16
15
29
39
46
56
Review
Základní fáze 14. kolo 80
BC Loudilové
Sokol Vyšehrad C
26. 1. 2022
19:25
SOU Ohradní Ondřej Koc
Vojta Schaffner
84
56
24
21
42
23
66
44
Review
Základní fáze 15. kolo 90
Sokol Vyšehrad C
VSK Iuridica A
1. 2. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Sedláček
Jan Hošek
71
59
21
9
32
34
51
48
Review
Základní fáze 16. kolo 91
Kačeři Kunratice A
Sokol Vyšehrad C
7. 2. 2022
19:00
ZŠ Předškolní Petr Šmůla
Vojta Schaffner
55
59
20
17
34
28
49
45
Review
Základní fáze 17. kolo 102
Technika Praha
Sokol Vyšehrad C
14. 2. 2022
20:10
ZŠ Na Dlouhém lánu Milan Kucharič
Matěj Záruba
60
48
15
8
26
16
43
29
Review
Základní fáze 18. kolo 104
Sokol Vyšehrad C
Sokol Horní Počernice A
22. 2. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Pavel Týř
Daniel Čížek
64
72
12
19
29
29
48
52
Review
Základní fáze 19. kolo 113
Slovan Bohnice B
Sokol Vyšehrad C
1. 3. 2022
19:30
SH TJ Slovan Bohnice František Syrovátka
Daniel Čížek
47
69
10
13
18
32
37
43
Review
Základní fáze 20. kolo 117
Sokol Vyšehrad C
Sokol Motol B
22. 3. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jan Sedláček
Vojta Schaffner
65
56
17
17
30
28
48
40
Review
Základní fáze 21. kolo 124
Stavební fakulta B
Sokol Vyšehrad C
28. 3. 2022
19:00
hala ČVUT Jan Sedláček
Radek Lochman
86
64
24
6
51
26
70
37
Review
Základní fáze 22. kolo 130
Sokol Vyšehrad C
Danube Mavericks
5. 4. 2022
20:45
Sokolovna Vyšehrad Jonáš Kavan
Dominik Kočovský
58
67
14
11
29
28
45
49
Review
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Tomáš Korch Sokol Vyšehrad C 26 10 1.0 15.5 4.7 1.9 0.4/0.6 0.0* 1.9
Petr Ulrych Sokol Vyšehrad C 35 21 1.0 7.3 2.2 0.3 2.1/3.5 59.5 1.6
David Janowski Sokol Vyšehrad C 22 16 1.0 9.3 3.9 0.1 1.3/2.2 60.0 3.4
Lukáš Slaboch Sokol Vyšehrad C 43 16 1.0 7.4 2.1 0.7 1.3/1.9 0.0* 1.8
Ondřej Mrožík Sokol Vyšehrad C 33 19 1.0 5.3 2.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.3
Matěj Majer Sokol Vyšehrad C 20 10 1.0 9.9 2.8 1.1 1.0/2.0 50.0 1.3
Jakub Kříž Sokol Vyšehrad C 36 18 1.0 4.1 1.7 0.1 0.4/0.9 0.0* 2.4
Ondřej Botlík Sokol Vyšehrad C 35 10 1.0 7.3 2.7 0.2 1.3/2.4 54.2 2.4
Ondřej Krajdl Sokol Vyšehrad C 31 21 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/1.3 0.0* 1.4
Jan Černý Sokol Vyšehrad C 37 4 1.0 13.0 4.8 0.8 1.3/2.3 55.6 3.3
Dušan Jokič Sokol Vyšehrad C 29 7 1.0 6.9 2.3 0.3 1.4/2.9 50.0 3.1
Filip Váňa Sokol Vyšehrad C 36 17 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.1
Radek Kovač Sokol Vyšehrad C 26 2 1.0 15.5 5.5 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Jan Bakule Sokol Vyšehrad C 26 4 1.0 7.8 3.0 0.5 0.3/1.8 0.0* 2.5
Jan Hofman Sokol Vyšehrad C 35 2 1.0 14.0 4.5 1.5 0.5/1.0 0.0* 2.5
Aleš Chán Sokol Vyšehrad C 41 1 1.0 16.0 7.0 0.0 2.0/3.0 66.7 2.0
Michal Štefaňák Sokol Vyšehrad C 40 13 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.5
Martin Vyskočil Sokol Vyšehrad C 35 1 1.0 11.0 4.0 1.0 0.0/2.0 0.0 1.0
Tomáš Hlavatý Sokol Vyšehrad C 41 16 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.8
David Zhang Sokol Vyšehrad C 22 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.5
Martin Kunc Sokol Vyšehrad C 37 15 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
Luka Lukašević Sokol Vyšehrad C 26 3 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.7
Daniel Sejrek Sokol Vyšehrad C 35 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Martin Kobosil Sokol Vyšehrad C 30 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Nejtek Sokol Vyšehrad C 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Ulrych Sokol Vyšehrad C 33 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B 3B TH TH %
Technika Praha 22 20.0 4.0 8.4 /14.8 56.8
Danube Mavericks 22 22.4 6.1 8.5 /16.1 52.5
Slovan Bohnice B 22 23.6 3.0 9.5 /15.1 62.7
Sokol Motol B 22 19.7 4.9 9.2 /16.0 57.4
S.H.Počernice A 22 23.1 3.4 7.4 /12.5 59.3
Stavební fakulta B 22 19.7 6.0 9.5 /15.6 60.9
VSK Iuridica A 22 18.9 7.8 10.1 /18.6 54.5
Sršní D 22 18.1 3.3 10.9 /19.7 55.2
BC Loudilové 22 25.5 5.8 8.0 /13.1 61.0
Kačeři Kunratice A 22 18.6 5.8 7.6 /13.6 56.0
Sokol Vyšehrad C 22 20.1 3.0 7.7 /15.0 51.2
Sokol Kbely C 22 21.1 6.7 10.8 /17.3 62.2
Rozhodčí Z 1. 2. 3. D H C
Záruba Matěj 1 0 1 0 - - -
Vošahlík Marek 3 0 3 0 - - -
Vondráček Marek 1 1 0 0 - - -
Vampola Jakub 10 7 3 0 - - -
Ulrych Lukáš 1 0 1 0 - - -
Týř Pavel 21 19 2 0 - - -
Tvrdíková Michaela 3 2 1 0 - - -
Toboláková Barbora 13 12 1 0 - - -
Šmůla Petr 5 4 1 0 - - -
Šenk Pavel 5 2 3 0 - - -
Syrovátka František 6 5 1 0 - - -
Svejkovský Ondřej 3 1 2 0 - - -
Schaffner Vojta 11 2 9 0 - - -
Sedláček Jan 14 8 6 0 - - -
Petrák Jakub 10 7 3 0 - - -
Neubauer Jan 1 0 1 0 - - -
Matys Pavel 4 0 4 0 - - -
Lochman Radek 3 0 3 0 - - -
Lejčko Jan 8 7 1 0 - - -
Lahoda Radek 3 1 2 0 - - -
Kucharič Milan 6 5 1 0 - - -
Kovačovič Matej 3 1 2 0 - - -
Kotrbatá Zuzana 10 3 7 0 - - -
Kohout Radomír 13 1 12 0 - - -
Kočovský Dominik 13 4 9 0 - - -
Koc Ondřej 6 3 3 0 - - -
Kejklíček Roman 2 1 1 0 - - -
Kavan Jonáš 11 10 1 0 - - -
Jon Miloslav 10 1 9 0 - - -
Jeřáb Jan 6 1 5 0 - - -
Hošek Jan 1 0 1 0 - - -
Hendrich Pavel 1 1 0 0 - - -
Hejduk Jakub 10 9 1 0 - - -
Čížek Daniel 10 1 9 0 - - -
Buršík Martin 5 1 4 0 - - -
Bukovský Michal 6 1 5 0 - - -
Bohata Pavel 4 2 2 0 - - -
Bendová Linda 4 4 0 0 - - -
Barták Matěj 3 0 3 0 - - -
Balog Lukáš 11 4 7 0 - - -
Bakajsa Michal 3 1 2 0 - - -
LEGENDA:
Z: počet utkání, k nimž byl rozhodčí nominován
1/2/3: počet utkání, ke kterým byl nominován jako první resp. druhý resp. třetí rozhodčí
D: průměrná známka od domácích
H: průměrná známka od hostů
C: celková průměrná známka
Komisař N MIN AVG MAX o
Pro zvolenou sezónu nejsou dostupná žádná data.
LEGENDA:
N: počet známek komisaře
MIN: nejnižší známka komisaře
AVG: průměrná známka komisaře
MAX: nejvyšší známka komisaře
o: směrodatná odchylka komisaře