Nadregionální liga

Základní informace

Kategorie
junioři U19
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Skupina C 1. kolo 19001
Basketbal TJ Svitavy
Kanonýři Josefov
27. 9. 2020
10:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská David Schmidt
Zdeněk Táborský
60
81
17
24
25
40
38
58
Review
Skupina C 1. kolo 19002
Basketbal TJ Svitavy
Kanonýři Josefov
27. 9. 2020
12:00
Gymnasium Svitavy, Sokolovská Zdeněk Táborský
David Schmidt
58
123
12
27
32
64
49
90
Review
Skupina C 1. kolo 19003
Tesla Pardubice
Loko Trutnov
6. 10. 2020
18:30
SH ZŠ Studánka Petr Dočkal
Jakub Šrámek
69
42
18
13
36
15
50
30
Review
Skupina C 1. kolo 19004
Tesla Pardubice
Loko Trutnov
6. 10. 2020
20:15
SH ZŠ Studánka Jakub Šrámek
Petr Dočkal
78
47
17
11
41
27
63
34
Review
Skupina C 1. kolo 19005
Sokol Vysoké Mýto
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Sportovní hala TSVM
Preview
Skupina C 1. kolo 19006
Sokol Vysoké Mýto
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Sportovní hala TSVM
Preview
Skupina C 2. kolo 19007
Loko Trutnov
Sokol Vysoké Mýto
Bude upřesněno
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
Skupina C 2. kolo 19008
Loko Trutnov
Sokol Vysoké Mýto
Bude upřesněno
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
Skupina C 2. kolo 19009
Kanonýři Josefov
Tesla Pardubice
10. 10. 2020
13:00
Tělocvična SŠŘ Tomáš Polda
Marek Černohorský
41
88
7
19
22
38
34
63
Review
Skupina C 2. kolo 19010
Kanonýři Josefov
Tesla Pardubice
10. 10. 2020
15:00
Tělocvična SŠŘ Marek Černohorský
Tomáš Polda
45
112
10
24
21
48
35
76
Review
Skupina C 2. kolo 19011
TJ Sokol BK Chrudim
Basketbal TJ Svitavy
10. 10. 2020
09:00
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205 Vojtěch Krejsa
Jan Špaček
104
55
24
10
54
23
77
36
Review
Skupina C 2. kolo 19012
TJ Sokol BK Chrudim
Basketbal TJ Svitavy
10. 10. 2020
11:00
hala TJ Sokol Chrudim Jan Špaček
Vojtěch Krejsa
105
33
22
12
42
21
76
27
Review
Skupina C 3. kolo 19013
Tesla Pardubice
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina C 3. kolo 19014
Tesla Pardubice
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina C 3. kolo 19015
Sokol Vysoké Mýto
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
Skupina C 3. kolo 19016
Sokol Vysoké Mýto
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
Skupina C 3. kolo 19017
Sokol Nová Paka
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 3. kolo 19018
Sokol Nová Paka
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 4. kolo 19019
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
Skupina C 4. kolo 19020
Kanonýři Josefov
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
Skupina C 4. kolo 19021
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Vysoké Mýto
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
Skupina C 4. kolo 19022
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Vysoké Mýto
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
Skupina C 4. kolo 19023
Basketbal TJ Svitavy
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Na Střelnici
Preview
Skupina C 4. kolo 19024
Basketbal TJ Svitavy
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
SH Na Střelnici
Preview
Skupina C 5. kolo 19025
Sokol Vysoké Mýto
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
Skupina C 5. kolo 19026
Sokol Vysoké Mýto
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
Skupina C 5. kolo 19027
Sokol Nová Paka
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 5. kolo 19028
Sokol Nová Paka
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 5. kolo 19029
Loko Trutnov
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
Skupina C 5. kolo 19030
Loko Trutnov
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
Skupina C 6. kolo 19031
TJ Sokol BK Chrudim
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205
Preview
Skupina C 6. kolo 19032
TJ Sokol BK Chrudim
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
hala SOŠ a SOU, Čáslavská 205
Preview
Skupina C 6. kolo 19033
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
SH Na Střelnici
Preview
Skupina C 6. kolo 19034
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
SH Na Střelnici
Preview
Skupina C 6. kolo 19035
Tesla Pardubice
Sokol Vysoké Mýto
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina C 6. kolo 19036
Tesla Pardubice
Sokol Vysoké Mýto
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina C 7. kolo 19037
Sokol Nová Paka
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 7. kolo 19038
Sokol Nová Paka
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 7. kolo 19039
Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
Skupina C 7. kolo 19040
Loko Trutnov
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
Skupina C 7. kolo 19041
Kanonýři Josefov
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
Skupina C 7. kolo 19042
Kanonýři Josefov
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
Skupina C 8. kolo 19043
Kanonýři Josefov
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
Skupina C 8. kolo 19044
Kanonýři Josefov
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
Skupina C 8. kolo 19045
Loko Trutnov
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
Skupina C 8. kolo 19046
Loko Trutnov
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
Gymnázium, Jiráskovo nám. 325
Preview
Skupina C 8. kolo 19047
Sokol Nová Paka
Sokol Vysoké Mýto
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 8. kolo 19048
Sokol Nová Paka
Sokol Vysoké Mýto
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 9. kolo 19049
Sokol Vysoké Mýto
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
Skupina C 9. kolo 19050
Sokol Vysoké Mýto
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
Skupina C 9. kolo 19051
Tesla Pardubice
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina C 9. kolo 19052
Tesla Pardubice
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina C 9. kolo 19053
Basketbal TJ Svitavy
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
SH Na Střelnici
Preview
Skupina C 9. kolo 19054
Basketbal TJ Svitavy
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
SH Na Střelnici
Preview
Skupina C 10. kolo 19055
TJ Sokol BK Chrudim
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
Skupina C 10. kolo 19056
TJ Sokol BK Chrudim
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
Skupina C 10. kolo 19057
Kanonýři Josefov
Sokol Vysoké Mýto
Bude upřesněno
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
Skupina C 10. kolo 19058
Kanonýři Josefov
Sokol Vysoké Mýto
Bude upřesněno
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
Skupina C 10. kolo 19059
Loko Trutnov
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
Skupina C 10. kolo 19060
Loko Trutnov
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
Skupina C 11. kolo 19061
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 11. kolo 19062
Sokol Nová Paka
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 11. kolo 19063
Sokol Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
Skupina C 11. kolo 19064
Sokol Vysoké Mýto
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
Skupina C 11. kolo 19065
Tesla Pardubice
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina C 11. kolo 19066
Tesla Pardubice
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina C 12. kolo 19067
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Vysoké Mýto
Bude upřesněno
-
SH Na Střelnici
Preview
Skupina C 12. kolo 19068
Basketbal TJ Svitavy
Sokol Vysoké Mýto
Bude upřesněno
-
SH Na Střelnici
Preview
Skupina C 12. kolo 19069
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
Skupina C 12. kolo 19070
TJ Sokol BK Chrudim
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
Skupina C 12. kolo 19071
Kanonýři Josefov
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
Skupina C 12. kolo 19072
Kanonýři Josefov
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
Sport.areál, O.Španiela 817
Preview
Skupina C 13. kolo 19073
Loko Trutnov
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
Skupina C 13. kolo 19074
Loko Trutnov
TJ Sokol BK Chrudim
Bude upřesněno
-
3. ZŠ
Preview
Skupina C 13. kolo 19075
Sokol Nová Paka
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 13. kolo 19076
Sokol Nová Paka
Basketbal TJ Svitavy
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Nová Paka
Preview
Skupina C 13. kolo 19077
Sokol Vysoké Mýto
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
Skupina C 13. kolo 19078
Sokol Vysoké Mýto
Tesla Pardubice
Bude upřesněno
-
SH (Domov mládeže) Vysoké Mýto
Preview
Skupina C 14. kolo 19079
Tesla Pardubice
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina C 14. kolo 19080
Tesla Pardubice
Sokol Nová Paka
Bude upřesněno
-
SH ZŠ Studánka
Preview
Skupina C 14. kolo 19081
Basketbal TJ Svitavy
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
SH Na Střelnici
Preview
Skupina C 14. kolo 19082
Basketbal TJ Svitavy
Loko Trutnov
Bude upřesněno
-
SH Na Střelnici
Preview
Skupina C 14. kolo 19083
TJ Sokol BK Chrudim
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview
Skupina C 14. kolo 19084
TJ Sokol BK Chrudim
Kanonýři Josefov
Bude upřesněno
-
hala TJ Sokol Chrudim
Preview

Tabulky

Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Jan Haman Kanonýři Josefov 18 4 1.0 14.8 5.0 1.0 1.8/3.3 53.8 0.8
Ondřej Týfa BK Loko Trutnov 19 7 1.0 7.9 2.4 0.9 0.4/0.6 0.0* 1.9
Tomáš Sýkora CBU 18 3 1.0 16.7 4.0 2.3 1.7/3.3 50.0 3.0
Vít Ženíšek BK Loko Plzeň 19 2 6.5 16.0 4.5 1.5 / 0.5 2.5/3.0 83.3 2.5
Jakub Šurý BK Klatovy "B" 19 1 1.0 23.0 7.0 1.0 6.0/10.0 60.0 3.0
4 Tomáš Olbort Tygři Brno 17 4 18.3 5.3 2.0 0.0 / 1.8 1.3/2.0 62.5 2.0
Aleš Venzara TJ Sokol BK Chrudim 19 2 1.0 10.0 4.5 0.0 1.0/3.0 33.3 1.0
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary (MS) 18 1 1.0 20.0 4.0 3.0 3.0/6.0 50.0 5.0
David Fraňo Levharti Chomutov 18 3 1.0 6.0 1.0 1.3 0.0/0.0 0.0* 2.3
Jan Kolář BKj Kralupy 19 2 1.0 7.0 3.5 0.0 0.0/2.0 0.0 1.5
Eliáš Kalish BCM Orli Prostějov 16 4 15.3 3.5 0.5 0.8 / 2.3 0.3/0.5 0.0* 1.3
Vít Kadlec TB Č. Budějovice C 18 2 1.0 6.0 2.5 0.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 17 1 1.0 12.0 4.0 1.0 1.0/2.0 50.0 1.0
Dalibor Gojiš BK Vyškov 18 2 1.0 5.5 1.5 0.5 1.0/1.5 0.0* 1.0
Radek Slavíček SKB Tišnov 19 2 1.0 5.5 2.0 0.0 1.5/1.5 0.0* 3.0
Jakub Šrámek Tesla Pardubice 19 2 1.0 5.5 2.0 0.5 0.0/0.0 0.0* 2.0
Štěpán Jirků BBK Blansko 19 2 1.0 5.0 1.5 0.5 0.5/1.5 0.0* 1.5
Jonáš Janota BA Nymburk 16 4 10.5 2.5 0.8 0.0 1.0/1.3 0.0* 1.0
Jáchym Cita Válečníci Děčín 19 2 1.0 4.0 0.5 1.0 0.0/1.0 0.0* 3.5
Jan Kříž Sokol Písek B 19 1 1.0 7.0 2.0 1.0 0.0/2.0 0.0 2.0
Matěj Tegel Sokol Nová Paka 18 1 1.0 6.0 2.0 0.0 2.0/2.0 100.0 2.0
Stanislav Sychra Slovan Černá Pole C 18 2 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/2.5 20.0 3.0
Igor Janouch BK Tábor 18 1 1.0 5.0 1.0 0.0 3.0/7.0 42.9 1.0
Jan Popelka Tigers Č. Budějovice 19 1 1.0 5.0 1.0 1.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Marek Řízek BK Děčín Křešice 19 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Tomáš Eibl BK Baník Most B 19 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/1.0 0.0* 2.5
Tomáš Candrák ADFORS Basket Litomy 18 4 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.3
Vojtěch Konečný Basket Brno 17 2 12.5 1.0 0.5 0.0 / 0.5 0.0/0.0 0.0* 3.5
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 19 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Jan Jelínek SA Brno 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Lukšík SAM Brno B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Pospíšil SAM Brno C 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Rossi Sokol BK Chrudim 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 František Horák Tesla Pardubice 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Michal Novák BK Kral-Jun.muži 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Musil Loko Břeclav 20 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Heřík Snakes Ostrava C 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslav Jirák BA Nymburk 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Beneš BK Brandýs n. L. 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Kapusta BBK DS Brno 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Dominik Brož BK Přeštice 16 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Lašák Jižní Supi B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Max Kočvara Basket Kohouti D 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matěj Šesták SK Bruntál 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vítek Bis TJ Znojmo 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Choma BK Krnov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ondřej Fleisig BK Klatovy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Jurman BK Teplice 18 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Adam Helvig Sokol pražský 18 1 5.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Mikulaj NH Ostrava B 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tadeáš Fousek BC Benešov 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michal Uldrych SKB Rokycany 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Václav Bartoš BC Benešov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Severa Basketbal TJ Svitavy 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Pastrňák Snakes Ostrava B 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Vojtěch Kvapil BVK Holice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Petr Brada BK Přeštice 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Peterek SKB Rokycany "B" 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Chytil Sokol Vysoké Mýto 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Řánek TJ Loko Cheb 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tomáš Davies Lipník 19 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 3.0
Jan Pacelt BK Sokolov U 22 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Sklenář Měl 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Blaštík BK Opava 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Radim Stehlík BK Loko Plzeň 16 2 3.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Aleš Kejmar BraB 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jan Franěk R&J EBC Mělník 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Robin Klapetek Opava B 17 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Holman BK Teplice 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Šimon Kolář Bra 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lukáš Kalabza SKB Rokycany (MS) 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kilián Krytinář BK Vyškov 18 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jakub Neděla Sp. Uherský Brod 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
David Mihál NH Ostrava 17 2 16.0 0.0 0.0 0.0 / 1.5 0.0/0.0 0.0* 0.5
Michael Jan Franěk Jižní Supi 19 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Jan Haman Kanonýři Josefov 18 42 16 4 6 2
Ondřej Týfa BK Loko Trutnov 19 81 27 6 9 6
Tomáš Sýkora CBU 18
Vít Ženíšek BK Loko Plzeň 19 32 14 0 4 6
Jakub Šurý BK Klatovy "B" 19 78 20 12 2 4
4 Tomáš Olbort Tygři Brno 17
Aleš Venzara TJ Sokol BK Chrudim 19 24 12 0 4 4
Petr Ondřej Vitvar Thermia K. Vary (MS) 18 20 4 3 3 5
David Fraňo Levharti Chomutov 18
Jan Kolář BKj Kralupy 19
Eliáš Kalish BCM Orli Prostějov 16
Vít Kadlec TB Č. Budějovice C 18 2 1 0 0 0
Šimon Sůva BK Mariánské Lázně 17 12 4 1 1 1
Dalibor Gojiš BK Vyškov 18 6 2 1 1 2
Radek Slavíček SKB Tišnov 19 9 4 0 2 4
Jakub Šrámek Tesla Pardubice 19
Štěpán Jirků BBK Blansko 19 7 3 1 1 2
Jonáš Janota BA Nymburk 16
Jáchym Cita Válečníci Děčín 19
Jan Kříž Sokol Písek B 19
Matěj Tegel Sokol Nová Paka 18
Stanislav Sychra Slovan Černá Pole C 18
Igor Janouch BK Tábor 18 10 2 0 6 2
Jan Popelka Tigers Č. Budějovice 19 5 1 1 0 1
Marek Řízek BK Děčín Křešice 19
Tomáš Eibl BK Baník Most B 19
Tomáš Candrák ADFORS Basket Litomy 18
Vojtěch Konečný Basket Brno 17
Ondřej Patera BA 2006 Roudnice n.L. 19
Jan Jelínek SA Brno 19
Tomáš Lukšík SAM Brno B 18
Matěj Pospíšil SAM Brno C 18
Tomáš Rossi Sokol BK Chrudim 18 20 10 1 2 2
14 František Horák Tesla Pardubice 19
Michal Novák BK Kral-Jun.muži 18
Jakub Musil Loko Břeclav 20
Lukáš Heřík Snakes Ostrava C 19
Jaroslav Jirák BA Nymburk 19
Jan Vojtíšek Válečníci Děčín B 17
Tadeáš Beneš BK Brandýs n. L. 19
Jakub Kapusta BBK DS Brno 18
Dominik Brož BK Přeštice 16
David Lašák Jižní Supi B 19
Max Kočvara Basket Kohouti D 18
Matěj Šesták SK Bruntál 18
Vítek Bis TJ Znojmo 18
Jakub Choma BK Krnov 19
Ondřej Fleisig BK Klatovy 19
Vojtěch Jurman BK Teplice 18
Adam Helvig Sokol pražský 18
Jan Mikulaj NH Ostrava B 18
Tadeáš Fousek BC Benešov 19
Michal Uldrych SKB Rokycany 18 3 1 0 1 1
Václav Bartoš BC Benešov 18
Daniel Severa Basketbal TJ Svitavy 19
Patrik Pastrňák Snakes Ostrava B 19
Vojtěch Kvapil BVK Holice 18 20 10 0 0 1
Petr Brada BK Přeštice 18 1 0 0 1 0
Jan Peterek SKB Rokycany "B" 19 5 2 0 1 4
Aleš Chytil Sokol Vysoké Mýto 19
David Řánek TJ Loko Cheb 19 4 2 0 0 0
Tomáš Davies Lipník 19 0 0 0 0 6
Jan Pacelt BK Sokolov U 22 19 7 2 1 0 1
Jan Sklenář Měl 19
Jan Blaštík BK Opava 19
Radim Stehlík BK Loko Plzeň 16 16 2 3 3 0
Aleš Kejmar BraB 18
Jan Franěk R&J EBC Mělník 18
Robin Klapetek Opava B 17
Lukáš Holman BK Teplice 19
Šimon Kolář Bra 18
Lukáš Kalabza SKB Rokycany (MS) 19
Kilián Krytinář BK Vyškov 18 5 2 1 1 5
Jakub Neděla Sp. Uherský Brod 19
David Mihál NH Ostrava 17
Michael Jan Franěk Jižní Supi 19
Tým Z 2B 3B TH TH % F-
2 29.5 4.0 11.0 /17.5 62.9 14.5
1 23.0 3.0 4.0 /13.0 30.8 15.0
2 27.0 5.0 5.5 /8.5 64.7 10.5
2 14.0 2.5 4.0 /11.5 34.8 12.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
4 17.3 2.8 8.8 /14.1 62.5 11.8
4 24.5 6.3 4.8 /10.8 44.2 16.5
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
1 29.0 4.0 15.0 /26.0 57.7 15.0
3 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
4 33.5 3.5 9.3 /17.1 54.4 11.5
2 16.5 2.5 4.0 /6.5 61.5 9.5
2 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 23.5 2.5 12.0 /21.0 57.1 25.5
1 16.0 3.0 8.0 /14.0 57.1 11.0
1 18.0 3.0 11.0 /16.0 68.8 14.0
1 15.0 2.0 11.0 /28.0 39.3 12.0
1 22.0 3.0 7.0 /13.0 53.8 25.0
1 34.0 9.0 7.0 /10.0 70.0 8.0
1 28.0 3.0 9.0 /12.0 75.0 10.0
2 46.5 1.5 7.0 /14.0 50.0 11.5
1 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
1 17.0 4.0 13.0 /26.0 50.0 15.0
0 0.0 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
2 26.0 2.5 4.0 /5.5 72.7 15.0
2 18.5 2.5 6.5 /13.5 48.1 12.0
1 41.0 11.0 5.0 /13.0 38.5 25.0
1 19.0 3.0 5.0 /25.0 20.0 0.0
1 25.0 2.0 6.0 /15.0 40.0 14.0