Oblastní přebor

Základní informace

Kategorie
mladší minižákyně U12
Sezona
2020/21

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Základní část 1. kolo 3
BK Lokomotiva Karlovy Vary
SKB Rokycany (mix)
28. 9. 2020
10:30
SH BK Loko Karlovy Vary Radka Sosnovcová
Adéla Hejná
45
40
14
15
24
24
33
36
Review
Základní část 1. kolo 4
BK Lokomotiva Karlovy Vary
SKB Rokycany (mix)
28. 9. 2020
12:30
SH BK Loko Karlovy Vary Adéla Hejná
Radka Sosnovcová
44
45
8
15
26
22
32
29
Review
Základní část 1. kolo 5
BK Přeštice (mix)
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
28. 9. 2020
09:00
Hala TJ Přeštice Pavel Tauber
95
17
17
2
43
6
59
17
Review
Základní část 1. kolo 6
BK Přeštice (mix)
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
28. 9. 2020
11:00
Hala TJ Přeštice Pavel Tauber
105
13
22
3
48
11
70
13
Review
Základní část 1. kolo 1
Sokol Toužim
DBaK
Bude upřesněno
-
Sportovní hala města
Preview
Základní část 1. kolo 2
Sokol Toužim
DBaK
Bude upřesněno
-
Sportovní hala města
Preview
Základní část 2. kolo 7
SKB Rokycany (mix)
BK Přeštice (mix)
3. 10. 2020
09:00
Sportovní hala SKB Pavel Tauber
Petr Kalabza
48
75
16
24
30
41
38
59
Review
Základní část 2. kolo 8
SKB Rokycany (mix)
BK Přeštice (mix)
3. 10. 2020
11:00
Sportovní hala SKB Petr Kalabza
Pavel Tauber
57
64
12
14
29
23
41
50
Review
Základní část 2. kolo 9
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
Základní část 2. kolo 10
DBaK
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
Základní část 2. kolo 11
BK Klatovy
Sokol Toužim
3. 10. 2020
10:00
SH BK Klatovy Pavel Podhůrský
Jiří Mužík
89
9
11
4
35
4
55
7
Review
Základní část 2. kolo 12
BK Klatovy
Sokol Toužim
3. 10. 2020
12:00
SH BK Klatovy Pavel Podhůrský
Jiří Mužík
107
14
32
0
52
4
81
7
Review
Základní část 3. kolo 13
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Základní část 3. kolo 14
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Základní část 3. kolo 15
BK Přeštice (mix)
DBaK
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Základní část 3. kolo 16
BK Přeštice (mix)
DBaK
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Základní část 3. kolo 17
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
SKB Rokycany (mix)
Bude upřesněno
-
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň
Preview
Základní část 3. kolo 18
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
SKB Rokycany (mix)
Bude upřesněno
-
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň
Preview
Základní část 4. kolo 19
DBaK
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
Základní část 4. kolo 20
DBaK
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
Základní část 4. kolo 21
BK Klatovy
BK Přeštice (mix)
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 4. kolo 22
BK Klatovy
BK Přeštice (mix)
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 4. kolo 23
Sokol Toužim
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
SH Toužim Matěj Heřman
Roman Kinka
Preview
Základní část 4. kolo 24
Sokol Toužim
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
SH Toužim Roman Kinka
Tadeáš Čabala
Preview
Základní část 5. kolo 25
BK Přeštice (mix)
Sokol Toužim
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Základní část 5. kolo 26
BK Přeštice (mix)
Sokol Toužim
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Základní část 5. kolo 27
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň
Preview
Základní část 5. kolo 28
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň
Preview
Základní část 5. kolo 29
SKB Rokycany (mix)
DBaK
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 5. kolo 30
SKB Rokycany (mix)
DBaK
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 6. kolo 31
BK Klatovy
SKB Rokycany (mix)
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 6. kolo 32
BK Klatovy
SKB Rokycany (mix)
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 6. kolo 33
Sokol Toužim
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala města
Preview
Základní část 6. kolo 34
Sokol Toužim
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala města
Preview
Základní část 6. kolo 35
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Přeštice (mix)
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Základní část 6. kolo 36
BK Lokomotiva Karlovy Vary
BK Přeštice (mix)
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Základní část 7. kolo 37
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň
Preview
Základní část 7. kolo 38
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň
Preview
Základní část 7. kolo 39
SKB Rokycany (mix)
Sokol Toužim
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 7. kolo 40
SKB Rokycany (mix)
Sokol Toužim
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 7. kolo 41
DBaK
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
Základní část 7. kolo 42
DBaK
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
Základní část 8. kolo 43
DBaK
Sokol Toužim
28. 9. 2020
11:00
Tělocvična 25. ZŠ Petr Kalabza
Veronika Šlaisová
146
16
44
1
76
5
120
10
Review
Základní část 8. kolo 44
DBaK
Sokol Toužim
28. 9. 2020
13:00
Tělocvična 25. ZŠ Petr Kalabza
Veronika Šlaisová
137
14
28
0
61
4
107
8
Review
Základní část 8. kolo 45
SKB Rokycany (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 8. kolo 46
SKB Rokycany (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 8. kolo 47
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
BK Přeštice (mix)
Bude upřesněno
-
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň
Preview
Základní část 8. kolo 48
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
BK Přeštice (mix)
Bude upřesněno
-
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň
Preview
Základní část 9. kolo 49
BK Přeštice (mix)
SKB Rokycany (mix)
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Základní část 9. kolo 50
BK Přeštice (mix)
SKB Rokycany (mix)
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Základní část 9. kolo 51
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
3. 10. 2020
09:30
SH BK Loko Karlovy Vary Radka Sosnovcová
Adéla Hejná
49
85
8
16
17
32
31
44
Review
Základní část 9. kolo 52
BK Lokomotiva Karlovy Vary
DBaK
3. 10. 2020
11:30
SH BK Loko Karlovy Vary Radka Sosnovcová
Adéla Hejná
32
74
6
22
13
42
25
50
Review
Základní část 9. kolo 53
Sokol Toužim
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Sportovní hala města
Preview
Základní část 9. kolo 54
Sokol Toužim
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Sportovní hala města
Preview
Základní část 10. kolo 55
BK Klatovy
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 10. kolo 56
BK Klatovy
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 10. kolo 57
DBaK
BK Přeštice (mix)
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
Základní část 10. kolo 58
DBaK
BK Přeštice (mix)
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
Základní část 10. kolo 59
SKB Rokycany (mix)
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 10. kolo 60
SKB Rokycany (mix)
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 11. kolo 61
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
DBaK
Bude upřesněno
-
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň
Preview
Základní část 11. kolo 62
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
DBaK
Bude upřesněno
-
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň
Preview
Základní část 11. kolo 63
BK Přeštice (mix)
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Základní část 11. kolo 64
BK Přeštice (mix)
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Základní část 11. kolo 65
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Sokol Toužim
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Základní část 11. kolo 66
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Sokol Toužim
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Základní část 12. kolo 67
Sokol Toužim
BK Přeštice (mix)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala města
Preview
Základní část 12. kolo 68
Sokol Toužim
BK Přeštice (mix)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala města
Preview
Základní část 12. kolo 69
BK Klatovy
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 12. kolo 70
BK Klatovy
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 12. kolo 71
DBaK
SKB Rokycany (mix)
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
Základní část 12. kolo 72
DBaK
SKB Rokycany (mix)
Bude upřesněno
-
Tělocvična 25. ZŠ
Preview
Základní část 13. kolo 73
SKB Rokycany (mix)
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 13. kolo 74
SKB Rokycany (mix)
BK Klatovy
Bude upřesněno
-
Sportovní hala SKB
Preview
Základní část 13. kolo 75
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
Sokol Toužim
Bude upřesněno
-
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň
Preview
Základní část 13. kolo 76
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
Sokol Toužim
Bude upřesněno
-
Krašovská Aktivity Centrum Plzeň
Preview
Základní část 13. kolo 77
BK Přeštice (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Základní část 13. kolo 78
BK Přeštice (mix)
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Bude upřesněno
-
Hala TJ Přeštice
Preview
Základní část 14. kolo 79
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Základní část 14. kolo 80
BK Lokomotiva Karlovy Vary
Baby Basket Academy Plzeň (MS, mix)
Bude upřesněno
-
SH BK Loko Karlovy Vary
Preview
Základní část 14. kolo 81
Sokol Toužim
SKB Rokycany (mix)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala města
Preview
Základní část 14. kolo 82
Sokol Toužim
SKB Rokycany (mix)
Bude upřesněno
-
Sportovní hala města
Preview
Základní část 14. kolo 83
BK Klatovy
DBaK
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview
Základní část 14. kolo 84
BK Klatovy
DBaK
Bude upřesněno
-
SH BK Klatovy
Preview

Tabulky

pořadí tým z v p vstřeleno obdrženo B posledních 5 zápasů
1. DBaK 4 4 0 442 111 8
2. BK Přeštice (mix) 4 4 0 339 135 8
3. SKB Rokycany (mix) 4 1 3 190 228 5
4. BK Loko K. Vary 4 1 3 170 244 5
5. BK Klatovy 2 2 0 196 23 4
6. Sokol Toužim 4 0 4 53 479 4
7. BBA Plzeň (MS. mix) 2 0 2 30 200 2
Hráč Tým Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
Nikol Šedivcová DBaK 12 4 1.0 17.8 8.5 0.8/0.8 0.0* 1.3
Adéla Burlová BK Přeštice (mix) 11 4 1.0 3.5 1.8 0.0/0.3 0.0* 0.5
Michal Pavlíček Sokol Toužim 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anděla Suchá BK Klatovy 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Klímová DBaK 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Michaela Zubová BK Klatovy (d) 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Patrik Janele SKB Rokycany (mix) 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Adéla Velická BK Loko K. Vary 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Daniel Šnajdr SKB Rokycany (mix, MS) 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Smitková BK Loko K. Vary 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Tým Z 2B TH TH % F-
2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0
4 54.5 1.5 /4.0 37.5 10.3
2 0.0 0.0 /0.0 0.0 0.0