DBaK

Kategorie
Mladší minižáci U12
Soutěž
Kvalifikace o NF | Krajský přebor U12Ž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 22. 9. 2016
Ing. Irena Piksová
ipiksova@dbak.cz
605182751

Trenér

od: 24. 8. 2023
Petra Halamová
petra.halamova@centrum.cz
773 537 253

1. asistent trenéra

od: 24. 8. 2023
Petr Rada
prada@dbak.cz

Asistent trenéra

od: 24. 8. 2023
Monika Kapitánová
kapitanovamonika@gmail.com

Asistent trenéra

od: 24. 8. 2023
Ing. Irena Piksová
ipiksova@dbak.cz
605182751

Technický zápis

od: 24. 8. 2023
Jiří Buňka
info@dbak.cz
378 774 264

Technický zápis

od: 24. 8. 2023
Petra Halamová
petra.halamova@centrum.cz
773 537 253

Statistika

od: 29. 8. 2022
Jiří Buňka
info@dbak.cz
378 774 264

Statistika

od: 24. 8. 2023
Petra Halamová
petra.halamova@centrum.cz
773 537 253

Statistika

od: 9. 7. 2012
Bc. Michal Pipta
info@dbak.cz
377 529 450

Adresa

BaK Plzeň, z.s.
Politických vězňů
30100 Plzeň

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Julie Bolfová 2011 13 0
Amanda Ramírez Svoboda 2014 10 0
Tereza Tichá 2011 13 0
Anežka Vavřičková 2011 13 0
Sára Veberová 2013 11 0
24 Karla Votavová 2012 12 0
Veronika Zikmundová 2011 0 13 0
6 Viktorie Krocová 2012 12 0
7 Adéla Remešová 2013 11 0
Eliška Babušková 2013 11 0
Natálie Bártová 2014 10 0
Simona Krocová 2014 10 0
8 Alžběta Tarabová 2012 0 12 0
10 Rosarie Kindlová 2012 0 12 0
9 Karolína Menclová 2012 12 0
14 Valentýna Najmanová 2012 12 0
Kristýna Pavlisová 2014 10 0
Anna Švíková 2014 10 0
4 Zuzana Vlčková 2012 12 0
21 Dora Voláková 2012 12 0
22 Karolína Krestýnová 2012 12 0
23 Jasmina Dana Siala 2012 12 0
Ella Thompson 2011 13 0
Sofie Šťastná 2011 13 0
26 Alena Čechová 2012 12 0
12 Julie Krtičková 2012 12 0
Klára Foryová 2011 13 0
Kate Hermann 2011 13 0
18 Anežka Horálková 2012 12 0
Barbora Houdková 2011 179 13 0
Alena Jánošová 2011 13 0
Markéta Jarošíková 2012 12 0
Magdaléna Kleinová 2011 0 13 0
Karolína Knaislová 2012 12 0
Julie Kopecká 2011 0 13 0
Klára Menšíková 2011 13 0
Kateřina Šlaisová 2011 13 0
Ema Pachová 2011 13 0
17 Kateřina Roušalová 2012 12 0
Lucie Smejkalová 2011 13 0
Nikol Suchánková 2011 0 13 0
11 Barbora Sujová 2012 12 0
Ema Svátková 2011 0 13 0
Dora Sýkorová 2011 156 13 0
Liliana Šedivcová 2011 157 13 0
16 Nikol Ella Šímová 2012 12 0
Natálie Šťastná 2012 12 0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
19 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 21. 4. 2024 DBaK :
20 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 21. 4. 2024 DBaK :
1 Kvalifikace o NF (mladší minižákyně U12) Domácí 17. 3. 2024 DBaK :
2 Kvalifikace o NF (mladší minižákyně U12) Domácí 17. 3. 2024 Basket Tachov :
33 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 5. 3. 2024 DBaK :
34 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 5. 3. 2024 DBaK :
29 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 11. 2. 2024 TJ Sokol Toužim (MS) 74:44
30 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 11. 2. 2024 TJ Sokol Toužim (MS) 92:53
27 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 10. 2. 2024 DBaK 30:91
28 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 10. 2. 2024 DBaK 32:67
39 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 9. 12. 2023 Basket Tachov 67:20
40 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 9. 12. 2023 Basket Tachov 54:18
13 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 17. 11. 2023 BK Karpem Holýšov (M 86:12
14 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 17. 11. 2023 BK Karpem Holýšov (M 98:23
9 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Hosté 4. 11. 2023 TJ Sokol Toužim (MS) 47:79
10 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Hosté 4. 11. 2023 TJ Sokol Toužim (MS) 50:75
7 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 27. 9. 2023 SKB Rokycany (MS) 67:16
8 Krajský přebor U12Ž (mladší minižákyně U12) Domácí 27. 9. 2023 SKB Rokycany (MS) 44:21
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
2. kolo 27. 9. 2023
17:00
DBaK
SKB Rokycany (MS)
67
16
13
4
29
6
51
12
Krajský přebor Review
2. kolo 27. 9. 2023
18:45
DBaK
SKB Rokycany (MS)
44
21
10
7
20
13
30
21
Krajský přebor Review
3. kolo 4. 11. 2023
12:00
TJ Sokol Toužim (MS)
DBaK
50
75
23
11
27
43
36
55
Krajský přebor Review
3. kolo 4. 11. 2023
10:00
TJ Sokol Toužim (MS)
DBaK
47
79
12
20
30
32
39
55
Krajský přebor Review
4. kolo 17. 11. 2023
11:00
DBaK
BK Karpem Holýšov (MS, mix)
98
23
18
9
48
13
70
17
Krajský přebor Review
4. kolo 17. 11. 2023
09:00
DBaK
BK Karpem Holýšov (MS, mix)
86
12
20
3
41
6
66
10
Krajský přebor Review
10. kolo 9. 12. 2023
10:45
DBaK
Basketbal Tachov
54
18
16
10
26
10
36
18
Krajský přebor Review
10. kolo 9. 12. 2023
09:00
DBaK
Basketbal Tachov
67
20
18
6
33
6
45
18
Krajský přebor Review
7. kolo 10. 2. 2024
11:30
SKB Rokycany (MS)
DBaK
30
91
6
31
16
51
18
83
Krajský přebor Review
7. kolo 10. 2. 2024
13:30
SKB Rokycany (MS)
DBaK
32
67
7
27
21
35
24
54
Krajský přebor Review
8. kolo 11. 2. 2024
13:00
DBaK
TJ Sokol Toužim (MS)
74
44
22
10
42
21
53
34
Krajský přebor Review
8. kolo 11. 2. 2024
14:45
DBaK
TJ Sokol Toužim (MS)
92
53
24
16
51
27
70
35
Krajský přebor Review
9. kolo 5. 3. 2024
18:00
BK Karpem Holýšov (MS, mix)
DBaK
Krajský přebor Preview
9. kolo 5. 3. 2024
16:00
BK Karpem Holýšov (MS, mix)
DBaK
Krajský přebor Preview
1. kolo 17. 3. 2024
09:00
Basketbal Tachov
DBaK
Kvalifikace o NF/F Preview
1. kolo 17. 3. 2024
10:45
DBaK
Basketbal Tachov
Kvalifikace o NF/F Preview
5. kolo 21. 4. 2024
00:00
Basketbal Tachov
DBaK
Krajský přebor Preview
5. kolo 21. 4. 2024
00:00
Basketbal Tachov
DBaK
Krajský přebor Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 Kvalifikace o NF 1 8
2022/23 Krajský přebor 1 23
2021/22 Kvalifikace o NF 1 4
2021/22 Krajský přebor 1 22
2019/20 Oblastní přebor U 12 5 25
2018/19 Kvalifikace o NF 3 6
2018/19 Krajský přebor (sdružený) 4 19
2017/18 Kvalifikace o NF 2 9
2017/18 Oblastní přebor U 12 dívky 5 18
2016/17 Oblastní přebor U 12 dívky 1 30
2015/16 Oblastní přebor 2 27

články