Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s.

Základní informace

Trenér

od: 29. 5. 2021
Markéta Malinová
739 351 051
marketa.mali@email.cz

Organizační pracovník

od: 30. 3. 2021
Ing. Pavel Matys
728703218
adm.nle@seznam.cz

Předseda

od: 30. 3. 2021
Roman Urbanec
urbanec@dumum.cz

Adresa

Sportovní oddíly DDM Praha 10, z.s.
Žirovnická
10600 Praha 10

Další

IČ: 00223018
DIČ:
Počet týmů: 9

kolo datum a čas domácí / hosté kategorie soutěž
14. kolo 24. 1. 2022
19:00
muži 1.třída Preview
14. kolo 25. 1. 2022
18:35
ženy 1.třída Preview
17. kolo 29. 1. 2022
09:00
starší žákyně U15 nadregionální soutěž Preview
8. kolo 30. 1. 2022
09:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
8. kolo 30. 1. 2022
11:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
3. kolo 30. 1. 2022
16:30
starší minižáci U13 Přebor Preview
18. kolo 30. 1. 2022
17:00
starší žákyně U15 nadregionální soutěž Preview
15. kolo 31. 1. 2022
19:00
muži 1.třída Preview
15. kolo 31. 1. 2022
20:10
ženy 1.třída Preview
16. kolo 7. 2. 2022
19:00
muži 1.třída Preview
16. kolo 10. 2. 2022
19:15
ženy 1.třída Preview
16. kolo 12. 2. 2022
00:00
nejmladší minižákyně U11 Přebor Preview
13. kolo 12. 2. 2022
00:00
nejmladší minižákyně U11 Přebor Preview
19. kolo 12. 2. 2022
00:00
starší žákyně U15 nadregionální soutěž Preview
18. kolo 13. 2. 2022
00:00
nejmladší minižákyně U11 Přebor Preview
17. kolo 13. 2. 2022
00:00
nejmladší minižákyně U11 Přebor Preview
17. kolo 15. 2. 2022
19:10
ženy 1.třída Preview
17. kolo 17. 2. 2022
20:00
muži 1.třída Preview
7. kolo 19. 2. 2022
00:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
7. kolo 19. 2. 2022
00:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
15. kolo 20. 2. 2022
15:15
starší žákyně U15 nadregionální soutěž Preview
18. kolo 21. 2. 2022
19:00
muži 1.třída Preview
18. kolo 21. 2. 2022
20:10
ženy 1.třída Preview
9. kolo 26. 2. 2022
00:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
9. kolo 26. 2. 2022
00:00
mladší minižáci U12 Přípravná soutěž mladších minižáků U12 Preview
20. kolo 26. 2. 2022
00:00
starší minižáci U13 Přebor Preview
13. kolo 26. 2. 2022
00:00
starší minižáci U13 Přebor Preview
15. kolo 27. 2. 2022
00:00
starší minižáci U13 Přebor Preview
12. kolo 27. 2. 2022
00:00
starší minižáci U13 Přebor Preview
19. kolo 1. 3. 2022
20:10
ženy 1.třída Preview
19. kolo 2. 3. 2022
19:40
muži 1.třída Preview
21. kolo 5. 3. 2022
00:00
starší žákyně U15 nadregionální soutěž Preview
22. kolo 6. 3. 2022
00:00
starší žákyně U15 nadregionální soutěž Preview
23. kolo 19. 3. 2022
00:00
starší žákyně U15 nadregionální soutěž Preview
24. kolo 20. 3. 2022
00:00
starší žákyně U15 nadregionální soutěž Preview
20. kolo 21. 3. 2022
19:00
muži 1.třída Preview
21. kolo 28. 3. 2022
20:10
ženy 1.třída Preview
21. kolo 29. 3. 2022
20:40
muži 1.třída Preview
21. kolo 2. 4. 2022
00:00
starší minižáci U13 Přebor Preview
16. kolo 2. 4. 2022
00:00
starší minižáci U13 Přebor Preview
15. kolo 2. 4. 2022
00:00
nejmladší minižákyně U11 Přebor Preview
14. kolo 3. 4. 2022
00:00
starší minižáci U13 Přebor Preview
22. kolo 3. 4. 2022
00:00
starší minižáci U13 Přebor Preview
20. kolo 3. 4. 2022
00:00
nejmladší minižákyně U11 Přebor Preview
26. kolo 3. 4. 2022
00:00
starší žákyně U15 nadregionální soutěž Preview
22. kolo 4. 4. 2022
19:00
muži 1.třída Preview
22. kolo 4. 4. 2022
20:10
ženy 1.třída Preview
27. kolo 23. 4. 2022
00:00
starší žákyně U15 nadregionální soutěž Preview
28. kolo 24. 4. 2022
00:00
starší žákyně U15 nadregionální soutěž Preview

Hala

ZŠ Olešská
Olešská 2222,
100 00 Praha 10

Mapa


Hala

ZŠ Horáčkova
ZŠ Horáčkova 1100,
140 00 Praha 4

Mapa


Hala

ZŠ Předškolní
Předškolní 420/5,
148 00 Praha 4

Mapa