Sokol Kladno U13G

Kategorie
Starší minižákyně U13
Soutěž
Přípravná soutěž U13Ž

Základní informace

Organizační pracovník

od: 19. 8. 2011
Ing. Radka Škvárová
skvarovaradka@seznam.cz
737 262 117

Trenér

od: 18. 9. 2023
Mgr. Romana Rájková
romana@rajek.cz
608 405 647

1. asistent trenéra

od: 18. 9. 2023
Marie Šedová
maruska.sedova@seznam.cz
312 250 400

Technický zápis

od: 14. 9. 2023
Jan Ornst
jan.ornst@josoft.eu
602 566 903

Technický zápis

od: 14. 9. 2023
Ing. Radka Škvárová
skvarovaradka@seznam.cz
737 262 117

Asistent trenéra

od: 18. 9. 2023
Markéta Šedová
mase1@centrum.cz
725 359 917

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Kladno
tř. T. G. Masaryka
27201 Kladno

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z Min. B 2B TH TH % F-
16 Marie Vaňhová 2011 170 13 14 1.0 10.1 4.6 0.8/2.6 30.6 1.1
11 Michaela Karlová 2011 174 13 14 1.0 8.6 4.2 0.1/0.6 0.0 1.4
Kateřina Rájková 2011 169 13 6 1.0 19.3 8.8 1.7/3.0 55.6 1.3
17 Jana Kučerová 2011 165 13 12 1.0 7.3 3.3 0.6/1.8 0.0 1.3
21 Kateřina Slabá 2011 165 13 13 1.0 5.7 2.5 0.6/1.4 0.0 0.7
Lucie Ornstová 2011 150 13 8 1.0 8.6 4.0 0.6/1.3 0.0 1.5
Anna Dotlačilová 2011 159 13 7 1.0 8.6 4.1 0.3/1.4 0.0 1.0
10 Veronika Slabá 2011 165 13 12 1.0 4.4 2.1 0.3/1.0 0.0 0.7
Eliška Holečková 2011 170 13 8 1.0 6.3 3.0 0.3/0.9 0.0 0.9
24 Viktorie Bálintová 2012 0 12 8 1.0 6.1 2.9 0.4/1.1 0.0 0.3
Tereza Häcklová 2011 158 13 7 1.0 6.3 2.9 0.6/0.9 0.0 1.4
13 Natálie Škvárová 2011 159 13 7 1.0 5.7 2.4 0.9/2.9 30.0 2.0
Anna Holečková 2011 170 13 6 1.0 5.7 2.7 0.3/1.3 0.0 1.5
23 Ema Soukupová 2011 160 13 6 1.0 4.7 2.2 0.3/0.7 0.0 1.5
Alžběta Soukupová 2011 160 13 5 1.0 4.8 2.2 0.4/2.0 20.0 1.6
5 Alžběta Pospíšilová 2011 150 13 9 1.0 1.9 0.9 0.1/0.7 0.0 0.8
22 Nelly Valášková 2011 155 13 12 1.0 1.3 0.5 0.3/0.5 0.0 0.7
8 Tereza Pušmanová 2011 160 13 7 1.0 1.1 0.6 0.0/0.0 0.0 0.4
7 Justína Labiková 2011 0 13 9 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0 0.0
4 Aneta Ornstová 2013 0 11 4 1.0 1.3 0.5 0.3/0.5 0.0 0.0
12 Adéla Houžvičková 2012 0 12 3 1.0 1.3 0.7 0.0/0.0 0.0 0.7
18 Nikol Křižanová 2012 0 12 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.0
14 Ester Schindlerová 2012 0 12 3 1.0 0.7 0.3 0.0/0.0 0.0 2.3
Natálie Pleváková 2011 0 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0/0.0 0.0 0.5
9 Kristýna Průchová 2012 0 12 2 1.0 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0 0.5
Eliška Nováková 2010 162 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Durecová 2010 171 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Ema Rotreklová 2012 0 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anna Marie Braunová 2012 0 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sofie Bloomfield 2010 158 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Linda Rollerová 2011 158 13 3 1.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ivana Pauerová 2012 0 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Sofie Božíková 2010 172 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Yoana Dimitrova 2010 162 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Bahar Tulin Dorukoglu 2011 0 13 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Aneta Zronková 2010 166 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Terezie Zeidlerová 2010 164 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kristýna Vašáková 2010 168 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Lucie Dymáčková 2010 166 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Adéla Valášková 2010 170 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Veronika Mouchová 2010 164 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Nela Tauberová 2010 164 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Justýna Hacklová 2010 163 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Gabriela Stará 2010 172 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Ella Hrdličková 2010 171 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Kristina Sofie Kilijánová 2012 12 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Veronika Košťálová 2010 164 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Anežka Kruntorádová 2010 164 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Karolína Lendacká 2010 166 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Markéta Lochovská 2010 155 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Veronika Mocová 2010 150 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Melissa Bilinčuk 2010 172 14 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Klára Herlíková 2013 0 11 0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0 0.0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre 2B TH TH %
114 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Domácí 14. 4. 2024 KlS U13G : 0 /0 %
110 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Domácí 13. 4. 2024 KlS U13G : 0 /0 %
85 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Domácí 24. 3. 2024 KlS U13G : 0 /0 %
105 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Domácí 24. 3. 2024 Pod U13G(ms) : 0 /0 %
101 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Domácí 23. 3. 2024 ŠBK Sadská U13G : 0 /0 %
93 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Domácí 19. 3. 2024 BCBenU13G : 0 /0 %
97 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Domácí 22. 2. 2024 Pas U13G 115:24 51 13/24 54.2%
90 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Hosté 18. 2. 2024 ŠBK Sadská U13G 51:81 37 7/19 36.8%
82 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Domácí 28. 1. 2024 HBU13G(ms) 75:17 34 7/17 41.2%
79 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Domácí 27. 1. 2024 BA Sparta "B" (ms) 76:16 36 4/13 30.8%
73 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Hosté 25. 1. 2024 BASlov U13 21:60 26 8/28 28.6%
76 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Hosté 21. 1. 2024 BCW 12:109 52 7/20 35%
70 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Domácí 11. 12. 2023 Sla U13G 76:32 38 0/3 0%
67 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Domácí 7. 12. 2023 Junior U13G 30:71 14 2/3 66.7%
46 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Hosté 17. 11. 2023 Junior U13G 37:53 24 5/21 23.8%
58 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Hosté 22. 10. 2023 BA Sparta "B" (ms) 14:70 33 4/11 36.4%
55 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Hosté 21. 10. 2023 HBU13G(ms) 20:74 35 4/8 50%
52 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Domácí 8. 10. 2023 BASlov U13 92:28 43 6/17 35.3%
49 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Domácí 7. 10. 2023 BCW 108:22 52 4/18 22.2%
43 Přípravná soutěž U13Ž (starší minižákyně U13) Hosté 18. 9. 2023 Sla U13G 52:30 13 4/12 33.3%
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 18. 9. 2023
16:20
BC Slaný U13G
TJ Sokol Kladno U13G
52
30
18
7
34
14
40
22
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.B Review
3. kolo 7. 10. 2023
14:00
TJ Sokol Kladno U13G
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
108
22
18
2
52
5
76
17
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.B Review
4. kolo 8. 10. 2023
11:15
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Slovanka U13G(ms)
92
28
25
4
43
13
68
20
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.B Review
5. kolo 21. 10. 2023
14:15
HB Basket U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
20
74
6
18
10
32
18
53
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.B Review
6. kolo 22. 10. 2023
13:00
BA Sparta "B" (ms)
TJ Sokol Kladno U13G
14
70
2
18
7
32
10
55
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.B Review
2. kolo 17. 11. 2023
10:00
BK Kralupy junior,z.s.U13G
TJ Sokol Kladno U13G
37
53
11
9
13
22
25
37
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.B Review
9. kolo 7. 12. 2023
16:45
TJ Sokol Kladno U13G
BK Kralupy junior,z.s.U13G
30
71
7
22
14
40
24
58
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.B Review
10. kolo 11. 12. 2023
17:15
TJ Sokol Kladno U13G
BC Slaný U13G
76
32
28
7
38
17
56
24
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.B Review
12. kolo 21. 1. 2024
13:00
BC Wizards Újezd nad Lesy (ms)
TJ Sokol Kladno U13G
12
109
0
28
0
57
9
73
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.B Review
11. kolo 25. 1. 2024
17:30
Basket Slovanka U13G(ms)
TJ Sokol Kladno U13G
21
60
3
21
12
38
15
52
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.B Review
13. kolo 27. 1. 2024
09:00
TJ Sokol Kladno U13G
BA Sparta "B" (ms)
76
16
21
4
43
8
61
11
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.B Review
14. kolo 28. 1. 2024
09:00
TJ Sokol Kladno U13G
HB Basket U13G(ms)
75
17
30
1
40
5
61
10
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.B Review
2. kolo 18. 2. 2024
09:00
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G (ms)
TJ Sokol Kladno U13G
51
81
18
27
32
39
39
55
Nadstavba A Review
4. kolo 22. 2. 2024
17:00
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Pastelka MB (ms) U13G
115
24
33
5
58
11
94
19
Nadstavba A Review
3. kolo 19. 3. 2024
18:00
TJ Sokol Kladno U13G
BC Benešov U13G
Nadstavba A Preview
5. kolo 23. 3. 2024
00:00
TJ Sokol Kladno U13G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G (ms)
Nadstavba A Preview
1. kolo 24. 3. 2024
13:00
Basket Poděbrady z.s.U13G
TJ Sokol Kladno U13G
Nadstavba A Preview
6. kolo 24. 3. 2024
09:00
TJ Sokol Kladno U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G
Nadstavba A Preview
7. kolo 13. 4. 2024
00:00
Basket Pastelka MB (ms) U13G
TJ Sokol Kladno U13G
Nadstavba A Preview
8. kolo 14. 4. 2024
00:00
BC Benešov U13G
TJ Sokol Kladno U13G
Nadstavba A Preview