Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
14. |
20. 4. 2024
So 09:00 |
ŠBK Sadská U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
|
69
52
|
13
17
33
31
45
48 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A |
|
review |
14. |
20. 4. 2024
So 11:00 |
ŠBK Sadská U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
|
58
48
|
8
9
22
19
40
31 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 |
|
review |
13. |
6. 4. 2024
So 14:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
ŠSK Příbram U12G (ms)
|
57
24
|
26
6
36
10
49
14 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A |
|
review |
13. |
6. 4. 2024
So 16:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
ŠSK Příbram U12G (ms)
|
58
34
|
12
16
28
22
40
31 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 |
|
review |
11. |
24. 2. 2024
So 09:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
TJ Sokol Kladno U12G
|
64
28
|
24
2
28
7
50
15 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A |
|
review |
11. |
24. 2. 2024
So 11:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
TJ Sokol Kladno U12G
|
60
16
|
18
4
33
12
43
14 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 |
|
review |
10. |
10. 2. 2024
So 13:00 |
BK Brandýs n. L. U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
|
71
29
|
16
9
25
13
44
23 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A |
|
review |
10. |
10. 2. 2024
So 15:00 |
BK Brandýs n. L. U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
|
67
12
|
17
2
31
7
43
11 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 |
|
review |
8. |
20. 1. 2024
So 11:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
TJ Sokol Pečky U12G
|
37
32
|
10
5
20
10
29
21 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 |
|
review |
8. |
20. 1. 2024
So 09:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
TJ Sokol Pečky U12G
|
47
49
|
17
10
23
26
45
34 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A |
|
review |
5. |
13. 1. 2024
So 11:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
BC Benešov U12G
|
60
72
|
18
22
36
36
46
57 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 |
|
review |
5. |
13. 1. 2024
So 09:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
BC Benešov U12G
|
27
79
|
10
15
12
35
19
51 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A |
|
review |
7. |
6. 1. 2024
So 10:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
ŠBK Sadská U12G
|
48
54
|
10
6
24
22
38
41 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 |
|
review |
7. |
6. 1. 2024
So 08:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
ŠBK Sadská U12G
|
41
55
|
20
0
20
25
34
34 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A |
|
review |
4. |
18. 11. 2023
So 11:00 |
TJ Sokol Kladno U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
|
24
67
|
6
14
8.30
14
51 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 |
|
review |
4. |
18. 11. 2023
So 09:00 |
TJ Sokol Kladno U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
|
32
67
|
6
24
14
35
15
61 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A |
|
review |
3. |
4. 11. 2023
So 17:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
BK Brandýs n. L. U12G
|
31
102
|
7
20
18
46
22
67 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 |
|
review |
3. |
4. 11. 2023
So 15:00 |
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
BK Brandýs n. L. U12G
|
20
87
|
15
11
16
33
20
51 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A |
|
review |
1. |
30. 9. 2023
So 12:00 |
TJ Sokol Pečky U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
|
76
55
|
24
12
44
17
62
36 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 |
|
review |
1. |
30. 9. 2023
So 08:30 |
TJ Sokol Pečky U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
|
70
29
|
12
12
41
14
47
27 |
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A |
|
review |
12. |
00:00 |
BC Benešov U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
|
20
0
|
|
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A |
|
review |
6. |
00:00 |
ŠSK Příbram U12G (ms)
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
|
20
0
|
|
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 |
|
review |
12. |
00:00 |
BC Benešov U12G
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
|
20
0
|
|
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A1 |
|
review |
6. |
00:00 |
ŠSK Příbram U12G (ms)
AŠ Mladá Boleslav U12G(ms)
|
20
0
|
|
Přípravná soutěž mladších minižákyň U12 SK A |
|
review |