Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
10. |
15. 4. 2023
So 09:00 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
27
102
|
3
14
5
51
10
81
27
102 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G |
|
review |
10. |
15. 4. 2023
So 11:00 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
29
92
|
13
11
34
14
27
58
29
92 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" |
|
review |
9. |
25. 3. 2023
So 12:00 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G
|
15
55
|
2
14
8
24
13
40 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G |
|
review |
9. |
25. 3. 2023
So 14:00 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Benešov U11G
|
38
53
|
12
12
23
28
31
35 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" |
|
review |
8. |
4. 3. 2023
So 15:00 |
Basket Říčany U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
41
45
|
8
13
23
21
34
35 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G |
|
review |
8. |
4. 3. 2023
So 16:30 |
Basket Říčany U11G (ms)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
58
53
|
13
6
32
21
46
34 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" |
|
review |
7. |
28. 1. 2023
So 10:00 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
29
27
|
6
7
13
13
22
19
27
27 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G |
|
review |
7. |
28. 1. 2023
So 12:00 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
21
23
|
2
6
6
11
12
19 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" |
|
review |
6. |
14. 1. 2023
So 09:00 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Basket Pastelka MB U11G
|
58
22
|
14
5
26
13
40
21 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G |
|
review |
6. |
14. 1. 2023
So 11:00 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Basket Pastelka MB U11G
|
62
26
|
10
3
24
15
42
22 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" |
|
review |
5. |
19. 11. 2022
So 08:30 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
65
12
|
18
2
40
8
50
10 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G |
|
review |
5. |
19. 11. 2022
So 10:30 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
53
18
|
12
04
24
16
38
16 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" |
|
review |
4. |
5. 11. 2022
So 10:00 |
BC Benešov U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
52
21
|
14
0
31
7
42
15 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G |
|
review |
4. |
5. 11. 2022
So 12:00 |
BC Benešov U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
52
29
|
20
0
28
10
42
19 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" |
|
review |
3. |
15. 10. 2022
So 09:00 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Basket Říčany U11G (ms)
|
34
30
|
7
8
14
16
24
22 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G |
|
review |
3. |
15. 10. 2022
So 11:00 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
Basket Říčany U11G (ms)
|
45
50
|
8
12
15
20
29
30
36
36
42
42 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" |
|
review |
2. |
1. 10. 2022
So 10:00 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
27
71
|
3
18
10
35
18
53 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G |
|
review |
2. |
1. 10. 2022
So 11:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
17
50
|
3
14
6
20
15
36 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" |
|
review |
1. |
17. 9. 2022
So 08:30 |
Basket Pastelka MB U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
20
64
|
6
26
11
40
12
55 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G |
|
review |
1. |
17. 9. 2022
So 10:30 |
Basket Pastelka MB U11G
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
19
25
|
1
8
7
14
15
25 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "B" |
|
review |