Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
18. |
14. 4. 2018
So 11:15 |
TJ Sokol Pečky U11G(mix)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
70
23
|
24
3
34
13
52
19 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
18. |
14. 4. 2018
So 09:30 |
TJ Sokol Pečky U11G(mix)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
53
41
|
1
12
19
23
39
36 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
17. |
8. 4. 2018
Ne 11:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
85
0
|
20
0
43
0
65
0 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
17. |
8. 4. 2018
Ne 09:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
|
118
16
|
32
6
61
8
93
14 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
16. |
24. 3. 2018
So 13:00 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
49
22
|
16
2
24
6
35
14 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
16. |
24. 3. 2018
So 11:00 |
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
66
21
|
10
8
23
11
44
19 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
15. |
11. 3. 2018
Ne 11:00 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
|
4
66
|
0
15
2
29
2
50 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
15. |
11. 3. 2018
Ne 09:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
|
8
108
|
4
23
6
61
6
82 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
13. |
17. 2. 2018
So 11:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
Pandy Čelákovice U11G(mix)
|
17
50
|
4
16
6
30
14
38 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
13. |
17. 2. 2018
So 09:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
Pandy Čelákovice U11G(mix)
|
13
79
|
7
18
9
35
13
57 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
14. |
4. 2. 2018
Ne 11:30 |
BC Benešov U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
33
12
|
4
2
12
6
21
8 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
14. |
4. 2. 2018
Ne 09:30 |
BC Benešov U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
49
23
|
14
5
29
7
32
14 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
12. |
3. 2. 2018
So 15:00 |
TJ Sokol Kladno U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
49
20
|
15
2
23
9
37
16 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
12. |
3. 2. 2018
So 13:00 |
TJ Sokol Kladno U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
36
34
|
6
4
17
13
24
24 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
10. |
14. 1. 2018
Ne 10:15 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
Basket Pastelka MB U11G(mix)
|
8
68
|
2
22
4
40
6
52 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
10. |
14. 1. 2018
Ne 08:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
Basket Pastelka MB U11G(mix)
|
6
81
|
1
22
3
37
4
57 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
9. |
6. 1. 2018
So 11:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
TJ Sokol Pečky U11G(mix)
|
31
37
|
10
11
13
17
34
33 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
9. |
6. 1. 2018
So 09:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
TJ Sokol Pečky U11G(mix)
|
48
41
|
11
12
20
18
35
35 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
8. |
17. 12. 2017
Ne 15:00 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
18
47
|
4
13
9
23
14
40 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
8. |
17. 12. 2017
Ne 13:00 |
BK Brandýs n. L.o.s. U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
7
76
|
2
18
3
37
5
57 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
7. |
9. 12. 2017
So 11:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
36
72
|
2
24
7
45
22
56 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
7. |
9. 12. 2017
So 09:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BK Studánka Pardubice U11G (ms)
|
22
47
|
8
4
12
19
15
31 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
4. |
27. 11. 2017
Po 18:30 |
Pandy Čelákovice U11G(mix)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
20
43
|
2
14
11
17
11
35 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
4. |
27. 11. 2017
Po 16:30 |
Pandy Čelákovice U11G(mix)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
68
11
|
5
2
32
6
47
7 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
6. |
25. 11. 2017
So 16:30 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
68
13
|
24
0
34
2
58
7 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
6. |
25. 11. 2017
So 15:00 |
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U11G
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
100
16
|
30
3
56
6
75
10 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
5. |
11. 11. 2017
So 11:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BC Benešov U11G
|
17
38
|
4
9
6
20
11
28 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
5. |
11. 11. 2017
So 09:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
BC Benešov U11G
|
13
44
|
1
9
5
22
7
28 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
3. |
14. 10. 2017
So 09:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
TJ Sokol Kladno U11G
|
20
39
|
4
10
11
25
15
27 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
3. |
14. 10. 2017
So 11:30 |
BC Slaný U11G (ms) (mix)
TJ Sokol Kladno U11G
|
23
54
|
5
10
12
25
16
40 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |
1. |
23. 9. 2017
So 09:00 |
Basket Pastelka MB U11G(mix)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
74
13
|
18
2
30
9
52
11 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G"A" |
|
review |
1. |
23. 9. 2017
So 11:00 |
Basket Pastelka MB U11G(mix)
BC Slaný U11G (ms) (mix)
|
81
10
|
19
5
40
5
67
6 |
Přípravná soutěž nejmladších minižákyň U11G "A1" |
|
review |