Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
7. |
16. 5. 2024
Čt 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Play-off | Preview Livestats | |
6. |
14. 5. 2024
Út 18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Play-off | Preview Livestats | |
5. |
11. 5. 2024
So 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Play-off | Preview Livestats | |
4. |
8. 5. 2024
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Play-off | Preview Livestats | |
3. |
7. 5. 2024
Út 18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
69
83
|
19
14
33
42
50
66 |
Play-off | review | |
2. |
3. 5. 2024
Pá 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
78
88
|
15
23
30
40
51
66 |
Play-off | review | |
1. |
2. 5. 2024
Čt 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
88
78
|
20
17
43
42
63
65 |
Play-off | review | |
5. |
24. 4. 2024
St 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
83
64
|
23
13
41
34
65
54 |
Play-off | review | |
4. |
21. 4. 2024
Ne 17:30 |
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
80
95
|
19
33
37
55
62
78 |
Play-off | review | |
3. |
20. 4. 2024
So 17:30 |
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
78
72
|
21
25
40
45
57
63 |
Play-off | review | |
2. |
17. 4. 2024
St 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
78
68
|
19
22
37
29
57
47 |
Play-off | review | |
1. |
16. 4. 2024
Út 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
84
64
|
23
15
45
27
65
46 |
Play-off | review | |
14. |
6. 4. 2024
So 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
|
96
82
|
25
12
54
40
74
62 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
13. |
30. 3. 2024
So 17:30 |
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
|
88
85
|
18
16
38
35
51
46
72
72 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
12. |
27. 3. 2024
St 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
99
83
|
28
26
58
40
79
53 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
3. |
22. 3. 2024
Pá 15:30 |
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
|
86
72
|
23
11
40
32
63
54 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
11. |
20. 3. 2024
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
71
93
|
22
26
41
58
51
66 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
10. |
17. 3. 2024
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
|
87
80
|
21
16
36
45
60
62 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
9. |
13. 3. 2024
St 18:00 |
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
|
72
90
|
15
21
35
44
52
72 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
8. |
9. 3. 2024
So 18:00 |
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
|
82
70
|
23
23
36
41
60
52 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
7. |
6. 3. 2024
St 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
90
96
|
25
20
45
44
70
61
83
83 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
6. |
3. 3. 2024
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
|
92
78
|
20
14
47
32
70
60 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
5. |
28. 2. 2024
St 17:30 |
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
92
74
|
27
25
36
46
64
54 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
4. |
11. 2. 2024
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
93
83
|
21
18
50
41
71
59 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
2. |
4. 2. 2024
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
|
85
73
|
26
22
47
48
60
60 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
5. |
31. 1. 2024
St 18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
76
71
|
13
16
41
40
56
59 |
Český pohár mužů |
|
review |
1. |
28. 1. 2024
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
|
75
68
|
17
23
43
32
58
48 |
Nadstavbová část – skupina A1 | review | |
22. |
20. 1. 2024
So 18:00 |
ERA Basketball Nymburk
SLUNETA Ústí nad Labem
|
89
83
|
30
24
47
42
67
69 |
Základní část | review | |
21. |
14. 1. 2024
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Sršni Photomate Písek
|
75
67
|
17
14
35
37
55
49 |
Základní část | review | |
4. |
10. 1. 2024
St 18:30 |
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
|
82
84
|
22
23
38
48
65
62 |
Český pohár mužů |
|
review |
20. |
7. 1. 2024
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
Basket Brno
|
116
69
|
27
17
62
36
93
52 |
Základní část | review | |
19. |
3. 1. 2024
St 18:00 |
USK Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
|
62
71
|
19
20
36
37
51
54 |
Základní část | review | |
18. |
30. 12. 2023
So 18:00 |
SK Slavia Praha
SLUNETA Ústí nad Labem
|
92
101
|
26
19
50
41
68
57
85
85 |
Základní část | review | |
17. |
20. 12. 2023
St 18:00 |
BK REDSTONE Olomoucko
SLUNETA Ústí nad Labem
|
80
90
|
26
20
39
54
61
68 |
Základní část | review | |
16. |
17. 12. 2023
Ne 16:45 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK KVIS Pardubice
|
100
101
|
23
22
50
47
67
62
82
82
91
91 |
Základní část | review | |
15. |
10. 12. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
NH Ostrava
|
94
88
|
21
28
47
46
66
71 |
Základní část | review | |
14. |
2. 12. 2023
So 18:00 |
BK ARMEX Děčín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
93
82
|
25
15
45
41
66
65 |
Základní část | review | |
11. |
26. 11. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
ERA Basketball Nymburk
|
85
78
|
17
23
42
39
56
61 |
Základní část | review | |
13. |
19. 11. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK Opava
|
91
96
|
19
26
45
56
65
71 |
Základní část | review | |
12. |
11. 11. 2023
So 17:45 |
BC GEOSAN Kolín
SLUNETA Ústí nad Labem
|
112
108
|
22
26
45
43
75
64
89
89
105
105 |
Základní část | review | |
10. |
1. 11. 2023
St 18:00 |
Sršni Photomate Písek
SLUNETA Ústí nad Labem
|
78
87
|
14
18
33
41
57
64 |
Základní část | review | |
9. |
28. 10. 2023
So 18:00 |
Basket Brno
SLUNETA Ústí nad Labem
|
70
89
|
20
25
36
46
56
61 |
Základní část | review | |
8. |
22. 10. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
USK Praha
|
81
66
|
24
15
46
32
64
56 |
Základní část | review | |
7. |
15. 10. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
SK Slavia Praha
|
84
77
|
30
15
50
40
67
55 |
Základní část | review | |
6. |
11. 10. 2023
St 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK REDSTONE Olomoucko
|
105
87
|
19
22
47
46
87
65 |
Základní část | review | |
5. |
8. 10. 2023
Ne 17:30 |
BK KVIS Pardubice
SLUNETA Ústí nad Labem
|
81
97
|
18
24
35
48
56
78 |
Základní část | review | |
4. |
4. 10. 2023
St 17:30 |
NH Ostrava
SLUNETA Ústí nad Labem
|
62
91
|
15
27
27
50
47
74 |
Základní část | review | |
3. |
1. 10. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BK ARMEX Děčín
|
88
95
|
26
23
56
46
75
69 |
Základní část | review | |
2. |
27. 9. 2023
St 18:30 |
BK Opava
SLUNETA Ústí nad Labem
|
88
79
|
26
16
50
31
69
53 |
Základní část | review | |
1. |
24. 9. 2023
Ne 18:00 |
SLUNETA Ústí nad Labem
BC GEOSAN Kolín
|
86
97
|
19
22
37
36
60
60 |
Základní část | review |