Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
8. |
5. 4. 2019
Pá 19:00 |
Basketball Nymburk B
SK UP Olomouc
|
56
74
|
11
25
31
42
37
64 |
Play out 13. - 20. místo | review | |
7. |
29. 3. 2019
Pá 19:00 |
Sokol Pražský
SK UP Olomouc
|
88
73
|
22
12
42
31
61
53 |
Play out 13. - 20. místo | review | |
1. |
16. 3. 2019
So 19:00 |
Basket Košíře
SK UP Olomouc
|
105
65
|
27
18
53
40
81
51 |
Play out 13. - 20. místo | review | |
6. |
15. 3. 2019
Pá 19:00 |
Sokol Vyšehrad
SK UP Olomouc
|
92
67
|
25
20
46
31
73
46 |
Play out 13. - 20. místo | review | |
4. |
1. 3. 2019
Pá 19:00 |
SK UP Olomouc
Basketball Nymburk B
|
72
79
|
22
19
41
34
52
57 |
Play out 13. - 20. místo | review | |
3. |
22. 2. 2019
Pá 17:45 |
SK UP Olomouc
Sokol Pražský
|
65
98
|
15
29
36
52
49
72 |
Play out 13. - 20. místo | review | |
5. |
16. 2. 2019
So 19:30 |
SK UP Olomouc
Basket Košíře
|
65
86
|
13
15
25
40
38
64 |
Play out 13. - 20. místo | review | |
2. |
15. 2. 2019
Pá 19:00 |
SK UP Olomouc
Sokol Vyšehrad
|
64
68
|
17
14
32
38
48
52 |
Play out 13. - 20. místo | review | |
18. |
1. 2. 2019
Pá 19:00 |
SK UP Olomouc
BCM Orli Prostějov
|
76
92
|
24
18
43
44
60
78 |
Základní část - skupina Východ | review | |
17. |
27. 1. 2019
Ne 15:30 |
SKB Zlín
SK UP Olomouc
|
79
46
|
23
6
37
26
62
32 |
Základní část - skupina Východ | review | |
16. |
18. 1. 2019
Pá 19:00 |
SK UP Olomouc
Basketbal Olomouc
|
73
88
|
11
31
29
54
59
73 |
Základní část - skupina Východ | review | |
15. |
13. 1. 2019
Ne 17:00 |
Snakes Ostrava
SK UP Olomouc
|
100
69
|
24
13
52
38
73
58 |
Základní část - skupina Východ | review | |
14. |
4. 1. 2019
Pá 19:00 |
SK UP Olomouc
BC Vysočina
|
97
89
|
25
21
52
36
70
65 |
Základní část - skupina Východ | review | |
13. |
16. 12. 2018
Ne 16:00 |
BC Nový Jičín
SK UP Olomouc
|
96
71
|
29
20
51
37
78
50 |
Základní část - skupina Východ | review | |
12. |
9. 12. 2018
Ne 16:00 |
BK Opava B
SK UP Olomouc
|
85
72
|
22
11
48
33
64
57 |
Základní část - skupina Východ | review | |
11. |
30. 11. 2018
Pá 19:00 |
SK UP Olomouc
Sokol Šlapanice
|
83
90
|
15
29
50
44
66
65 |
Základní část - skupina Východ | review | |
10. |
23. 11. 2018
Pá 20:00 |
BK Synthesia Pardubice
SK UP Olomouc
|
90
57
|
28
15
44
25
69
42 |
Základní část - skupina Východ | review | |
9. |
18. 11. 2018
Ne 16:30 |
BCM Orli Prostějov
SK UP Olomouc
|
104
64
|
24
16
51
36
78
52 |
Základní část - skupina Východ | review | |
8. |
9. 11. 2018
Pá 19:00 |
SK UP Olomouc
SKB Zlín
|
75
96
|
22
25
43
57
58
71 |
Základní část - skupina Východ | review | |
7. |
4. 11. 2018
Ne 18:00 |
Basketbal Olomouc
SK UP Olomouc
|
75
70
|
19
11
40
35
60
52 |
Základní část - skupina Východ | review | |
6. |
26. 10. 2018
Pá 19:00 |
SK UP Olomouc
Snakes Ostrava
|
76
78
|
20
23
33
38
59
56 |
Základní část - skupina Východ | review | |
5. |
21. 10. 2018
Ne 15:30 |
BC Vysočina
SK UP Olomouc
|
110
72
|
28
19
60
35
84
59 |
Základní část - skupina Východ | review | |
4. |
12. 10. 2018
Pá 19:00 |
SK UP Olomouc
BC Nový Jičín
|
61
76
|
18
20
28
39
49
58 |
Základní část - skupina Východ | review | |
3. |
5. 10. 2018
Pá 19:00 |
SK UP Olomouc
BK Opava B
|
85
94
|
17
20
38
39
54
70 |
Základní část - skupina Východ | review | |
2. |
30. 9. 2018
Ne 16:30 |
Sokol Šlapanice
SK UP Olomouc
|
110
55
|
33
18
52
30
76
47 |
Základní část - skupina Východ | review | |
1. |
21. 9. 2018
Pá 19:00 |
SK UP Olomouc
BK Synthesia Pardubice
|
66
81
|
7
16
21
42
46
59 |
Základní část - skupina Východ | review |