Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
1. |
10. 5. 2024
Pá 14:40 |
BK Opava
Válečníci Děčín A
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Skupina C |
|
Preview |
1. |
10. 5. 2024
Pá 19:20 |
Válečníci Děčín A
BK Brandýs n.L.U13B (kv)
|
-
- |
-
-
-
-
-
-
-
- |
Skupina C |
|
Preview |
4. |
15. 4. 2024
Po 16:45 |
Válečníci Děčín A
BK Teplice
|
50
21
|
16
5
30
8
41
18 |
Oblastní přebor U13M, 1 - 4 |
|
review |
4. |
15. 4. 2024
Po 18:30 |
Válečníci Děčín A
BK Teplice
|
64
23
|
19
6
33
15
49
17 |
Oblastní přebor U13M, 1 - 4 |
|
review |
3. |
13. 4. 2024
So 12:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín A
|
32
60
|
5
16
9
29
24
43 |
Oblastní přebor U13M, 1 - 4 |
|
review |
3. |
13. 4. 2024
So 14:00 |
SLUNETA Ústí n.L.
Válečníci Děčín A
|
23
74
|
8
22
15
42
15
63 |
Oblastní přebor U13M, 1 - 4 |
|
review |
2. |
23. 3. 2024
So 09:30 |
BK Teplice
Válečníci Děčín A
|
33
63
|
5
23
16
35
31
48 |
Oblastní přebor U13M, 1 - 4 |
|
review |
2. |
23. 3. 2024
So 11:15 |
BK Teplice
Válečníci Děčín A
|
35
73
|
11
16
13
39
30
50 |
Oblastní přebor U13M, 1 - 4 |
|
review |
1. |
14. 3. 2024
Čt 16:00 |
Válečníci Děčín A
SLUNETA Ústí n.L.
|
84
25
|
33
5
49
13
68
17 |
Oblastní přebor U13M, 1 - 4 |
|
review |
1. |
14. 3. 2024
Čt 17:45 |
Válečníci Děčín A
SLUNETA Ústí n.L.
|
78
35
|
21
11
49
22
62
30 |
Oblastní přebor U13M, 1 - 4 |
|
review |
5. |
18. 2. 2024
Ne 00:00 |
Válečníci Děčín A
Slavoj BK Litoměřice
|
62
36
|
12
6
31
10
41
27 |
Oblastní přebor U13M, 1 - 4 |
|
review |
5. |
18. 2. 2024
Ne 00:00 |
Válečníci Děčín A
Slavoj BK Litoměřice
|
69
27
|
22
2
35
3
55
14 |
Oblastní přebor U13M, 1 - 4 |
|
review |
10. |
18. 2. 2024
Ne 09:00 |
Válečníci Děčín A
Slavoj BK Litoměřice
|
62
36
|
12
6
31
10
41
27 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
10. |
18. 2. 2024
Ne 11:00 |
Válečníci Děčín A
Slavoj BK Litoměřice
|
69
27
|
22
2
35
3
55
14 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
9. |
18. 1. 2024
Čt 15:00 |
Válečníci Děčín B
Válečníci Děčín A
|
14
54
|
5
10
10
34
10
42 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
9. |
18. 1. 2024
Čt 16:30 |
Válečníci Děčín B
Válečníci Děčín A
|
24
61
|
6
13
10
27
16
42 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
8. |
13. 1. 2024
So 09:00 |
Válečníci Děčín A
TJ Slovan Varnsdorf
|
67
11
|
13
2
31
5
48
9 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
8. |
13. 1. 2024
So 10:45 |
Válečníci Děčín A
TJ Slovan Varnsdorf
|
76
25
|
21
9
43
14
61
20 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
7. |
16. 12. 2023
So 16:00 |
BA Lynx Liberec
Válečníci Děčín A
|
13
140
|
6
42
10
80
13
108 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
7. |
16. 12. 2023
So 17:30 |
BA Lynx Liberec
Válečníci Děčín A
|
7
112
|
2
32
5
56
5
84 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
3. |
8. 12. 2023
Pá 16:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín A
|
16
60
|
2
23
12
42
14
54 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
3. |
8. 12. 2023
Pá 17:45 |
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín A
|
22
81
|
6
13
8
34
16
47 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
6. |
3. 12. 2023
Ne 09:00 |
BA 2006 Roudnice n.L.
Válečníci Děčín A
|
10
89
|
2
24
6
45
8
69 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
6. |
3. 12. 2023
Ne 10:45 |
BA 2006 Roudnice n.L.
Válečníci Děčín A
|
7
112
|
3
30
3
54
5
88 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
5. |
17. 11. 2023
Pá 00:00 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín A
|
29
47
|
1
20
9
27
15
34 |
Oblastní přebor U13M, 1 - 4 |
|
review |
5. |
17. 11. 2023
Pá 00:00 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín A
|
29
64
|
4
22
21
27
24
40 |
Oblastní přebor U13M, 1 - 4 |
|
review |
5. |
17. 11. 2023
Pá 09:00 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín A
|
29
47
|
1
20
9
27
15
34 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
5. |
17. 11. 2023
Pá 11:00 |
Slavoj BK Litoměřice
Válečníci Děčín A
|
29
64
|
4
22
21
27
24
40 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
4. |
12. 11. 2023
Ne 14:30 |
Válečníci Děčín A
Válečníci Děčín B
|
127
4
|
30
2
61
2
90
4 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
4. |
12. 11. 2023
Ne 16:00 |
Válečníci Děčín A
Válečníci Děčín B
|
122
13
|
24
4
56
11
92
13 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
2. |
7. 10. 2023
So 09:30 |
Válečníci Děčín A
BA Lynx Liberec
|
137
3
|
33
3
67
3
96
3 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
2. |
7. 10. 2023
So 11:30 |
Válečníci Děčín A
BA Lynx Liberec
|
80
7
|
14
4
40
4
59
5 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
1. |
24. 9. 2023
Ne 10:00 |
Válečníci Děčín A
BA 2006 Roudnice n.L.
|
152
3
|
44
0
77
0
117
2 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
1. |
24. 9. 2023
Ne 12:00 |
Válečníci Děčín A
BA 2006 Roudnice n.L.
|
161
0
|
42
0
88
0
129
0 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |