Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
1. 8. 5. 2022
Ne 18:00
GBA LIONS Jindřichův Hradec
SK Slavia Praha
64
78
16
14
34
29
45
51
Baráž o KNBL 2022/2023
Vysílame na TV Com
review
1. 6. 5. 2022
Pá 20:00
SK Slavia Praha
GBA LIONS Jindřichův Hradec
74
78
20
16
46
36
62
57
Baráž o KNBL 2022/2023
Vysílame na TV Com
review
5. 27. 4. 2022
St 20:00
SK Slavia Praha
Sokol Písek Sršni
89
87
17
17
42
37
58
58
play-off
Vysílame na TV Com
review
5. 24. 4. 2022
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
SK Slavia Praha
94
106
18
25
47
56
67
74
play-off
Vysílame na TV Com
review
5. 22. 4. 2022
Pá 20:00
SK Slavia Praha
Sokol Písek Sršni
86
87
23
25
51
45
68
65
play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 10. 4. 2022
Ne 16:00
BC Nový Jičín
SK Slavia Praha
70
106
18
30
32
56
55
87
play-off
Vysílame na TV Com
review
1. 8. 4. 2022
Pá 20:00
SK Slavia Praha
BC Nový Jičín
114
73
31
18
58
35
88
54
play-off
Vysílame na TV Com
review
3. 30. 3. 2022
St 19:00
SK Slavia Praha
BASKET Brno U23
111
65
29
9
55
32
83
47
play-off
Vysílame na TV Com
review
1. 27. 3. 2022
Ne 19:00
SK Slavia Praha
BASKET Brno U23
101
76
21
11
44
28
71
51
play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 25. 3. 2022
Pá 17:30
BASKET Brno U23
SK Slavia Praha
84
100
34
25
45
60
65
80
play-off
Vysílame na TV Com
review
6. 19. 3. 2022
So 17:30
SK Slavia Praha
BC Nový Jičín
112
62
32
15
52
33
81
50
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 13. 3. 2022
Ne 18:00
Tuři Svitavy
SK Slavia Praha
76
68
24
15
39
38
58
56
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 4. 3. 2022
Pá 20:00
SK Slavia Praha
Snakes Ostrava
120
59
26
23
58
35
88
44
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 25. 2. 2022
Pá 19:00
BC Nový Jičín
SK Slavia Praha
80
117
16
26
39
55
63
80
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 18. 2. 2022
Pá 20:00
SK Slavia Praha
Tuři Svitavy
92
61
23
15
45
29
67
49
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 13. 2. 2022
Ne 17:00
Snakes Ostrava
SK Slavia Praha
70
80
22
24
39
39
58
58
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 28. 1. 2022
Pá 19:30
BK Levharti Chomutov
SK Slavia Praha
73
111
26
21
38
47
53
85
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
17. 26. 1. 2022
St 19:30
SK Slavia Praha
Sokol Vyšehrad
114
45
27
7
58
24
80
37
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
16. 16. 1. 2022
Ne 18:00
GBA Sojky Pelhřimov
SK Slavia Praha
62
118
12
26
26
55
38
78
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
15. 9. 1. 2022
Ne 18:00
SK Slavia Praha
Sokol Pražský
104
62
31
16
55
29
82
48
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
14. 17. 12. 2021
Pá 20:00
SK Slavia Praha
Basketbal Polabí
137
77
35
20
69
40
102
56
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
4. 15. 12. 2021
St 18:00
SK Slavia Praha
BC GEOSAN Kolín
68
87
19
24
27
46
48
67
Český pohár mužů - XXIX. ročník
review
13. 10. 12. 2021
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
SK Slavia Praha
105
129
30
41
58
68
80
104
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
12. 3. 12. 2021
Pá 20:00
SK Slavia Praha
Slavoj BK Litoměřice
95
45
23
17
54
28
68
34
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
3. 1. 12. 2021
St 20:30
SK Slavia Praha
Sokol Pražský
104
64
25
15
56
29
78
53
Český pohár mužů - XXIX. ročník
review
11. 26. 11. 2021
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
SK Slavia Praha
55
125
6
32
19
62
42
101
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
10. 19. 11. 2021
Pá 20:00
SK Slavia Praha
USK Praha B
102
63
29
19
57
28
76
44
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
2. 17. 11. 2021
St 16:00
TJ Tesla Pardubice
SK Slavia Praha
76
124
25
32
39
52
69
94
Český pohár mužů - XXIX. ročník
review
9. 12. 11. 2021
Pá 20:00
SK Slavia Praha
BK Levharti Chomutov
111
83
28
22
62
39
82
55
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
8. 5. 11. 2021
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
SK Slavia Praha
70
139
16
37
30
73
49
101
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
7. 29. 10. 2021
Pá 19:45
SK Slavia Praha
GBA Sojky Pelhřimov
114
68
25
9
54
27
83
53
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
6. 22. 10. 2021
Pá 19:30
Sokol Pražský
SK Slavia Praha
72
92
23
22
39
45
56
65
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
5. 17. 10. 2021
Ne 17:30
Basketbal Polabí
SK Slavia Praha
76
98
22
21
38
47
58
80
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
4. 10. 10. 2021
Ne 18:00
SK Slavia Praha
Sokol Písek Sršni
102
73
30
19
48
35
74
51
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
3. 1. 10. 2021
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
SK Slavia Praha
83
81
17
17
40
39
61
59
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
2. 24. 9. 2021
Pá 20:00
SK Slavia Praha
BK Lokomotiva Plzeň
103
64
23
18
54
34
86
46
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
1. 17. 9. 2021
Pá 20:00
USK Praha B
SK Slavia Praha
69
81
18
21
35
35
53
53
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review