Kolo | datum a čas | domácí / hosté | skore | čtvrtiny | fáze sezóny | Live | |
---|---|---|---|---|---|---|---|
4. |
27. 4. 2024
So 10:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
BK Baník Most
|
82
35
|
14
18
38
19
50
27 |
Oblastní přebor U13M, 5 - 8 |
|
review |
4. |
27. 4. 2024
So 11:45 |
TJ Slovan Varnsdorf
BK Baník Most
|
74
51
|
11
24
38
29
50
43 |
Oblastní přebor U13M, 5 - 8 |
|
review |
3. |
14. 4. 2024
Ne 11:00 |
BK Levharti Chomutov
TJ Slovan Varnsdorf
|
46
74
|
19
12
32
19
41
40 |
Oblastní přebor U13M, 5 - 8 |
|
review |
3. |
14. 4. 2024
Ne 13:00 |
BK Levharti Chomutov
TJ Slovan Varnsdorf
|
43
77
|
15
14
28
41
41
57 |
Oblastní přebor U13M, 5 - 8 |
|
review |
2. |
23. 3. 2024
So 10:00 |
BK Baník Most
TJ Slovan Varnsdorf
|
43
64
|
18
10
25
35
39
48 |
Oblastní přebor U13M, 5 - 8 |
|
review |
2. |
23. 3. 2024
So 12:00 |
BK Baník Most
TJ Slovan Varnsdorf
|
45
90
|
18
9
21
48
40
63 |
Oblastní přebor U13M, 5 - 8 |
|
review |
1. |
9. 3. 2024
So 13:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
BK Levharti Chomutov
|
68
27
|
15
6
43
8
53
14 |
Oblastní přebor U13M, 5 - 8 |
|
review |
1. |
9. 3. 2024
So 14:45 |
TJ Slovan Varnsdorf
BK Levharti Chomutov
|
69
34
|
12
7
30
18
53
23 |
Oblastní přebor U13M, 5 - 8 |
|
review |
9. |
24. 2. 2024
So 13:00 |
Slavoj BK Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
|
86
30
|
26
5
44
7
73
13 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
9. |
24. 2. 2024
So 15:00 |
Slavoj BK Litoměřice
TJ Slovan Varnsdorf
|
79
27
|
20
10
35
16
61
21 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
5. |
17. 2. 2024
So 00:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
BA Lynx Liberec
|
45
37
|
4
14
21
17
26
22 |
Oblastní přebor U13M, 5 - 8 |
|
review |
5. |
17. 2. 2024
So 00:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
BA Lynx Liberec
|
58
35
|
15
7
29
11
48
20 |
Oblastní přebor U13M, 5 - 8 |
|
review |
10. |
17. 2. 2024
So 09:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
BA Lynx Liberec
|
45
37
|
4
14
21
17
26
22 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
10. |
17. 2. 2024
So 10:45 |
TJ Slovan Varnsdorf
BA Lynx Liberec
|
58
35
|
15
7
29
11
48
20 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
8. |
13. 1. 2024
So 09:00 |
Válečníci Děčín A
TJ Slovan Varnsdorf
|
67
11
|
13
2
31
5
48
9 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
8. |
13. 1. 2024
So 10:45 |
Válečníci Děčín A
TJ Slovan Varnsdorf
|
76
25
|
21
9
43
14
61
20 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
7. |
16. 12. 2023
So 10:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006 Roudnice n.L.
|
85
30
|
17
12
39
18
57
28 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
7. |
16. 12. 2023
So 12:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
BA 2006 Roudnice n.L.
|
80
20
|
24
7
42
12
57
18 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
3. |
8. 12. 2023
Pá 16:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín A
|
16
60
|
2
23
12
42
14
54 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
3. |
8. 12. 2023
Pá 17:45 |
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín A
|
22
81
|
6
13
8
34
16
47 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
6. |
3. 12. 2023
Ne 14:00 |
Válečníci Děčín B
TJ Slovan Varnsdorf
|
23
77
|
4
15
7
39
11
55 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
6. |
3. 12. 2023
Ne 15:45 |
Válečníci Děčín B
TJ Slovan Varnsdorf
|
20
85
|
4
23
10
41
14
63 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
5. |
25. 11. 2023
So 00:00 |
BA Lynx Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
|
17
54
|
6
8
8
25
12
38 |
Oblastní přebor U13M, 5 - 8 |
|
review |
5. |
25. 11. 2023
So 00:00 |
BA Lynx Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
|
25
80
|
4
22
11
40
18
46 |
Oblastní přebor U13M, 5 - 8 |
|
review |
5. |
25. 11. 2023
So 09:00 |
BA Lynx Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
|
17
54
|
6
8
8
25
12
38 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
5. |
25. 11. 2023
So 10:30 |
BA Lynx Liberec
TJ Slovan Varnsdorf
|
25
80
|
4
22
11
40
18
66 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
4. |
11. 11. 2023
So 13:30 |
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice
|
35
77
|
6
20
20
39
29
62 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
4. |
11. 11. 2023
So 15:15 |
TJ Slovan Varnsdorf
Slavoj BK Litoměřice
|
24
79
|
0
25
14
37
16
58 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
2. |
8. 10. 2023
Ne 09:30 |
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
|
24
116
|
7
28
11
58
14
88 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
2. |
8. 10. 2023
Ne 11:30 |
BA 2006 Roudnice n.L.
TJ Slovan Varnsdorf
|
11
87
|
3
13
3
39
7
59 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
1. |
24. 9. 2023
Ne 09:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín B
|
80
17
|
22
6
39
12
54
13 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |
1. |
24. 9. 2023
Ne 11:00 |
TJ Slovan Varnsdorf
Válečníci Děčín B
|
89
24
|
27
16
47
16
73
18 |
starší minižáci U13, Oblastní přebor, zákl. část A |
|
review |