Zápasy

nebo
Kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezóny Live
5. 27. 4. 2022
St 20:00
SK Slavia Praha
Sokol Písek Sršni
89
87
17
17
42
37
58
58
play-off
Vysílame na TV Com
review
5. 24. 4. 2022
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
SK Slavia Praha
94
106
18
25
47
56
67
74
play-off
Vysílame na TV Com
review
5. 22. 4. 2022
Pá 20:00
SK Slavia Praha
Sokol Písek Sršni
86
87
23
25
51
45
68
65
play-off
Vysílame na TV Com
review
3. 13. 4. 2022
St 20:00
Tuři Svitavy
Sokol Písek Sršni
85
92
17
20
40
44
54
74
play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 10. 4. 2022
Ne 18:00
Sokol Písek Sršni
Tuři Svitavy
88
82
28
20
44
46
71
68
play-off
Vysílame na TV Com
review
1. 8. 4. 2022
Pá 20:00
Tuři Svitavy
Sokol Písek Sršni
85
55
28
12
45
28
69
37
play-off
Vysílame na TV Com
review
3. 1. 4. 2022
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Snakes Ostrava
111
65
28
21
53
35
89
48
play-off
Vysílame na TV Com
review
2. 27. 3. 2022
Ne 17:00
Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
65
105
14
25
40
51
49
83
play-off
Vysílame na TV Com
review
1. 25. 3. 2022
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Snakes Ostrava
101
62
24
15
51
33
75
49
play-off
Vysílame na TV Com
review
6. 18. 3. 2022
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
Snakes Ostrava
104
46
30
15
47
23
81
32
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
5. 11. 3. 2022
Pá 19:00
BC Nový Jičín
Sokol Písek Sršni
91
84
23
25
36
39
55
52
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
4. 6. 3. 2022
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
Tuři Svitavy
80
77
18
18
38
37
56
56
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
3. 27. 2. 2022
Ne 17:00
Snakes Ostrava
Sokol Písek Sršni
86
101
32
28
61
56
76
73
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
2. 18. 2. 2022
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
BC Nový Jičín
108
67
25
23
57
32
86
54
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
1. 13. 2. 2022
Ne 18:00
Tuři Svitavy
Sokol Písek Sršni
100
76
32
27
55
42
78
56
skupina C 1.-6. místo
Vysílame na TV Com
review
18. 28. 1. 2022
Pá 19:00
BK Lokomotiva Plzeň
Sokol Písek Sršni
82
90
11
19
33
44
54
70
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
17. 23. 1. 2022
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
USK Praha B
102
66
36
22
56
41
83
54
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
16. 14. 1. 2022
Pá 19:30
BK Levharti Chomutov
Sokol Písek Sršni
82
98
23
33
45
67
57
91
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
4. 12. 1. 2022
St 19:00
Sokol Písek Sršni
ERA Basketball Nymburk
67
109
19
31
38
56
57
88
Český pohár mužů - XXIX. ročník
review
15. 9. 1. 2022
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
Sokol Vyšehrad
111
60
30
7
57
27
88
44
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
13. 10. 12. 2021
Pá 19:00
Sokol Písek Sršni
SK Slavia Praha
105
129
30
41
58
68
80
104
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
12. 5. 12. 2021
Ne 17:30
Basketbal Polabí
Sokol Písek Sršni
76
111
23
31
46
59
57
89
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
3. 1. 12. 2021
St 20:00
BK Levharti Chomutov
Sokol Písek Sršni
86
88
14
22
38
47
54
71
Český pohár mužů - XXIX. ročník
review
11. 28. 11. 2021
Ne 18:00
Sokol Písek Sršni
Sokol Pražský
77
61
19
13
32
31
56
50
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
9. 24. 11. 2021
St 19:00
Sokol Písek Sršni
BK Lokomotiva Plzeň
94
58
22
15
47
35
85
46
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
10. 21. 11. 2021
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
Slavoj BK Litoměřice
94
66
23
15
43
31
73
50
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
2. 17. 11. 2021
St 10:00
TJ Sokol Kbely
Sokol Písek Sršni
58
103
16
28
31
54
46
78
Český pohár mužů - XXIX. ročník
review
8. 5. 11. 2021
Pá 20:00
USK Praha B
Sokol Písek Sršni
88
94
20
16
43
48
69
64
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
7. 31. 10. 2021
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
BK Levharti Chomutov
107
78
29
13
62
31
96
52
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
6. 22. 10. 2021
Pá 19:00
Sokol Vyšehrad
Sokol Písek Sršni
67
107
16
26
31
59
46
93
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
5. 17. 10. 2021
Ne 18:00
Sokol Písek Sršni
GBA Sojky Pelhřimov
87
63
22
8
52
25
71
44
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
4. 10. 10. 2021
Ne 18:00
SK Slavia Praha
Sokol Písek Sršni
102
73
30
19
48
35
74
51
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
3. 3. 10. 2021
Ne 17:00
Sokol Písek Sršni
Basketbal Polabí
92
65
29
9
43
23
72
48
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
2. 24. 9. 2021
Pá 19:30
Sokol Pražský
Sokol Písek Sršni
74
112
15
35
29
64
55
87
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
1. 17. 9. 2021
Pá 19:00
Slavoj BK Litoměřice
Sokol Písek Sršni
88
75
22
17
43
37
62
52
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review
14.
-
GBA Sojky Pelhřimov
Sokol Písek Sršni
0
20
skupina ZÁPAD
Vysílame na TV Com
review