Přípravná soutěž U13Ž

Základní informace

Kategorie
starší minižákyně U13
Sezona
2023/24

Zápasy

fáze kolo číslo domácí / hosté datum a čas místo rozhodčí Komisař skore čtvrtiny
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 1. kolo 1
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G (ms)
Basket Pastelka MB (ms) U13G
23. 9. 2023
13:00
Hala ZŠ Leoš Kvíz
Nikola Caňkářová
83
34
18
10
38
20
60
28
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 1. kolo 2
BC Kolín U13G(ms)
Basket Říčany z.s.U13G
23. 9. 2023
13:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Jiří Mazur
Tomáš Mach
51
39
10
8
25
16
33
26
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 1. kolo 3
TJ Sokol Pečky U13G (ms)
BC Benešov U13G
23. 9. 2023
16:00
Městská sportovní hala Petr Vávra
19
72
6
12
11
29
15
49
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 2. kolo 4
Basket Poděbrady z.s.U13G
Basket Pastelka MB (ms) U13G
24. 9. 2023
08:30
MSH Ostende Kateřina Jakubcová
35
44
8
6
15
21
17
31
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 2. kolo 6
TJ Sokol Pečky U13G (ms)
Basket Říčany z.s.U13G
24. 9. 2023
09:00
Městská sportovní hala Jan Mikulec
25
45
8
16
12
29
18
35
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 2. kolo 5
BC Kolín U13G(ms)
BC Benešov U13G
24. 9. 2023
10:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín 24
67
6
17
16
31
22
53
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 3. kolo 8
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G (ms)
BC Kolín U13G(ms)
7. 10. 2023
09:00
Hala ZŠ Leoš Kvíz
Nikola Caňkářová
130
11
29
0
69
2
100
8
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 3. kolo 7
Basket Pastelka MB (ms) U13G
Basket Říčany z.s.U13G
7. 10. 2023
13:00
IX. základní škola
52
20
11
4
27
10
35
16
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 3. kolo 9
Basket Poděbrady z.s.U13G
TJ Sokol Pečky U13G (ms)
7. 10. 2023
13:00
MSH Ostende Jan Průša
Dušan Dvorský
55
11
15
0
27
2
49
3
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 4. kolo 12
Basket Poděbrady z.s.U13G
BC Kolín U13G(ms)
8. 10. 2023
09:00
MSH Ostende Jaroslav Janovský
Jan Průša
54
22
15
6
18
11
30
17
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 4. kolo 10
Basket Pastelka MB (ms) U13G
BC Benešov U13G
8. 10. 2023
10:00
IX. základní škola 31
45
12
9
16
23
22
29
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 4. kolo 11
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G (ms)
TJ Sokol Pečky U13G (ms)
5. 10. 2023
18:00
Hala ZŠ Leoš Kvíz
Nikola Caňkářová
104
13
30
5
52
7
78
9
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 5. kolo 13
BC Kolín U13G(ms)
Basket Pastelka MB (ms) U13G
21. 10. 2023
13:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Petr Buršík
Jiří Mazur
29
63
17
12
24
33
27
43
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 5. kolo 15
BC Benešov U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G
21. 10. 2023
14:00
SH Benešov Ondřej Vaněk
57
37
6
18
27
24
35
31
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 5. kolo 14
Basket Říčany z.s.U13G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G (ms)
21. 10. 2023
17:00
Sportovní hala Říčany Pavel Strnad
Barbora Dudová
20
99
2
33
6
54
11
81
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 6. kolo 16
TJ Sokol Pečky U13G (ms)
Basket Pastelka MB (ms) U13G
22. 10. 2023
09:00
Městská sportovní hala Petr Frána
30
77
11
12
20
30
28
54
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 6. kolo 17
Basket Říčany z.s.U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G
22. 10. 2023
09:00
Sportovní hala Říčany Pavel Strnad
Barbora Naxerová
39
63
7
17
22
29
29
53
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 6. kolo 18
BC Benešov U13G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G (ms)
22. 10. 2023
09:00
SH Benešov Jakub Eichler
Karel Martínek
38
35
9
12
10
22
26
33
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 7. kolo 19
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G (ms)
Basket Poděbrady z.s.U13G
11. 11. 2023
10:00
Hala ZŠ Leoš Kvíz
70
42
15
12
39
16
48
26
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 7. kolo 21
Basket Říčany z.s.U13G
BC Benešov U13G
11. 11. 2023
13:00
Sportovní hala Říčany Pavel Strnad
Lucie Málková
22
97
5
22
9
45
18
69
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 7. kolo 20
BC Kolín U13G(ms)
TJ Sokol Pečky U13G (ms)
11. 11. 2023
14:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Jaroslav Janovský
Tomáš Mach
52
31
12
6
21
14
39
19
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 8. kolo 22
Basket Poděbrady z.s.U13G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G (ms)
12. 11. 2023
09:00
MSH Ostende David Volný
Jaroslav Janovský
64
47
17
8
29
20
44
32
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 8. kolo 23
TJ Sokol Pečky U13G (ms)
BC Kolín U13G(ms)
12. 11. 2023
09:00
Městská sportovní hala Kateřina Jakubcová
Jakub Hájek
59
28
20
9
29
12
42
17
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 8. kolo 24
BC Benešov U13G
Basket Říčany z.s.U13G
12. 11. 2023
09:00
SH Benešov Ondřej Vaněk
Jakub Eichler
61
26
19
6
29
12
41
18
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 9. kolo 27
Basket Říčany z.s.U13G
TJ Sokol Pečky U13G (ms)
2. 12. 2023
09:00
Sportovní hala Říčany Alžběta Rýcová
Anna Pánková
43
40
13
10
29
14
37
25
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 9. kolo 25
Basket Pastelka MB (ms) U13G
Basket Poděbrady z.s.U13G
2. 12. 2023
14:00
IX. základní škola 40
54
2
14
18
29
29
42
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 9. kolo 26
BC Benešov U13G
BC Kolín U13G(ms)
20. 1. 2024
16:30
SH Benešov Ondřej Vaněk
Jakub Eichler
55
29
9
11
25
15
35
22
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 10. kolo 28
Basket Pastelka MB (ms) U13G
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G (ms)
Bude upřesněno
-
IX. základní škola
20
0
*
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 10. kolo 30
BC Benešov U13G
TJ Sokol Pečky U13G (ms)
3. 12. 2023
09:00
SH Benešov Jakub Eichler
Ondřej Vaněk
79
8
29
0
45
4
67
4
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 10. kolo 29
Basket Říčany z.s.U13G
BC Kolín U13G(ms)
3. 12. 2023
17:00
Sportovní hala Říčany Jakub Hájek
Barbora Dudová
53
30
11
5
27
13
40
20
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 11. kolo 31
BC Benešov U13G
Basket Pastelka MB (ms) U13G
16. 12. 2023
17:00
SH Benešov Klaudie Kolbabová
Ondřej Vaněk
54
44
12
6
24
17
38
32
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 11. kolo 33
BC Kolín U13G(ms)
Basket Poděbrady z.s.U13G
5. 2. 2024
17:00
Tělocvična 1.ZŠ Kolín Michal Dub
Tomáš Mach
35
55
11
18
21
28
29
38
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 11. kolo 32
TJ Sokol Pečky U13G (ms)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G (ms)
24. 1. 2024
18:30
Městská sportovní hala Jan Mikulec
Jakub Hájek
35
51
8
16
21
31
29
45
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 12. kolo 35
BC Kolín U13G(ms)
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G (ms)
Bude upřesněno
-
Tělocvična 1.ZŠ Kolín
20
0
*
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 12. kolo 36
TJ Sokol Pečky U13G (ms)
Basket Poděbrady z.s.U13G
14. 1. 2024
09:00
Městská sportovní hala Šárka Smítková
Ondřej Jánský
28
57
2
19
13
24
17
41
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 12. kolo 34
Basket Říčany z.s.U13G
Basket Pastelka MB (ms) U13G
14. 1. 2024
09:30
Sportovní hala Říčany Lucie Málková
Barbora Dudová
19
50
2
19
4
27
10
42
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 13. kolo 39
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G (ms)
BC Benešov U13G
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ 0
20
*
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 13. kolo 38
Basket Poděbrady z.s.U13G
Basket Říčany z.s.U13G
27. 1. 2024
14:00
MSH Ostende Nikola Caňkářová
Artem Petrenko
78
29
21
5
45
19
66
25
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 13. kolo 37
Basket Pastelka MB (ms) U13G
TJ Sokol Pečky U13G (ms)
27. 1. 2024
15:00
IX. základní škola Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
42
22
12
7
17
12
28
17
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 14. kolo 41
ŠBK Parker-Hannifin Sadská U13G (ms)
Basket Říčany z.s.U13G
Bude upřesněno
-
Hala ZŠ 0
20
*
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 14. kolo 40
Basket Pastelka MB (ms) U13G
BC Kolín U13G(ms)
28. 1. 2024
09:00
IX. základní škola Zajistí pořadatel
Zajistí pořadatel
65
21
13
8
33
13
49
16
Review
Středočeský minibasketbalový přebor starších minižákyň U13 Sk.A 14. kolo 42
Basket Poděbrady z.s.U13G
BC Benešov U13G
31. 1. 2024
17:00
MSH Ostende Leoš Kvíz
Nikola Kvízová
36
67
15
16
19
37
31
46
Review
Číslo Hráč Tým Věk Z Min. B 2B 3B TH TH % F-
Ella Milošová Junior U13G 13 18 1.0 15.1 6.6 0.0 1.9/3.4 54.8 1.2
Eliška Manželová Pod U13G(ms) 13 19 1.0 10.3 4.3 0.1 1.4/3.3 41.3 1.7
4 Aneta Roháčová Sla U13G 13 15 1.0 12.5 5.0 0.0 2.5/5.3 47.5 2.2
44 Anna Formánková Sla U13G 13 18 1.0 9.9 4.3 0.0 1.2/2.7 44.9 2.0
21 Simona Novotná ŠBK Sadská U13G 13 10 1.0 17.6 7.0 0.1 3.3/6.3 52.4 2.9
12 Sára Tuháčková Sla U13G 13 16 1.0 10.6 5.0 0.0 0.6/2.1 30.3 1.5
16 Marie Vaňhová KlS U13G 13 17 1.0 9.8 4.6 0.0 0.6/2.5 26.2 1.0
Kateřina Rájková KlS U13G 13 10 1.0 15.7 7.1 0.0 1.5/3.5 42.9 2.0
Barbora Zedníková Pod U13G(ms) 13 18 1.0 8.4 3.4 0.0 1.6/4.1 39.7 1.6
Aneta Lipovská Junior U13G 12 19 1.0 7.9 3.7 0.0 0.6/2.9 20.0 1.4
22 Kristýna Rozumová ŠBK Sadská U13G 13 12 1.0 11.8 4.8 0.3 1.6/4.6 34.5 2.4
21 Marie Švejnohová SokPečU13G 14 13 1.0 10.7 4.5 0.1 1.5/3.5 44.4 2.0
11 Michaela Karlová KlS U13G 13 19 1.0 7.2 3.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.4
Amálie Slánská BCBenU13G 13 14 1.0 9.2 4.1 0.0 0.9/1.9 0.0* 0.9
24 Nikol Procházková Pas U13G 13 19 1.0 6.7 2.9 0.0 0.9/3.0 31.6 0.7
34 Anežka Marková Pas U13G 14 17 1.0 7.2 3.5 0.0 0.3/1.5 0.0* 1.1
12 Nela Němcová ŠBK Sadská U13G 13 11 1.0 10.9 5.1 0.1 0.5/1.7 0.0* 1.2
Ema Jelínková Pod U13G(ms) 13 18 1.0 6.6 3.0 0.0 0.6/2.4 23.3 0.8
17 Jana Kučerová KlS U13G 13 17 1.0 6.9 3.2 0.0 0.5/1.6 0.0* 1.3
8 Valeriia Bondar Pas U13G 13 19 1.0 5.6 2.3 0.0 0.9/2.0 47.4 2.7
7 Nela Kormošová Pas U13G 13 19 1.0 5.5 2.6 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.9
Anna Dotlačilová KlS U13G 13 12 1.0 8.7 4.2 0.0 0.3/1.6 0.0* 0.9
25 Jasmína Strnišťová SokPečU13G 12 16 1.0 6.2 2.6 0.0 1.1/3.8 27.9 2.6
28 Emma Volštátová ŠBK Sadská U13G 11 9 1.0 10.8 4.8 0.0 1.2/4.2 28.9 0.4
Sofie Šlégrová Pod U13G(ms) 13 14 1.0 6.8 2.9 0.1 0.7/2.9 25.0 1.1
Lola Šarlota Drbolová BCW 13 14 1.0 6.6 2.8 0.1 0.6/2.7 23.7 2.1
21 Kateřina Slabá KlS U13G 13 16 1.0 5.7 2.5 0.0 0.7/1.4 0.0* 0.6
Mariana Kačmáčková BA Říč U13G 13 13 1.0 6.8 3.1 0.0 0.6/2.2 28.6 0.0
25 Sara Hedvika Franzová ŠBK Sadská U13G 13 13 1.0 6.8 3.3 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
69 Marie Poláčková Sla U13G 12 19 1.0 4.5 1.7 0.0 1.0/2.6 38.8 0.9
Lucie Růžičková Junior U13G 13 16 1.0 5.3 2.5 0.0 0.3/1.4 0.0* 2.3
Barbora Čapková BASlov U13 13 7 1.0 12.0 5.3 0.0 1.4/2.7 52.6 0.6
Karolína Marsová Junior U13G 13 17 1.0 4.9 2.1 0.0 0.6/1.9 0.0* 1.8
Dora Nývltová Pod U13G(ms) 13 20 1.0 4.0 1.9 0.0 0.2/0.5 0.0* 1.3
Lucie Ornstová KlS U13G 13 11 1.0 7.3 3.4 0.0 0.5/1.1 0.0* 1.5
23 Bára Kyselová SokPečU13G 13 13 1.0 6.2 2.7 0.0 0.8/2.1 37.0 1.5
Denisa Holoubková BCKOLU13G(ms) 13 12 1.0 6.7 2.9 0.0 0.8/2.6 32.3 0.8
8 Anastázie Kovaříčková ŠBK Sadská U13G 13 12 1.0 6.7 2.8 0.0 1.0/2.3 44.4 1.7
Madlen Jurková BCBenU13G 13 16 1.0 4.9 2.1 0.0 0.7/1.8 0.0* 1.6
20 Kristýna Palánová ŠBK Sadská U13G 11 11 1.0 7.2 3.0 0.0 1.2/2.5 46.4 1.1
9 Natálie Poláchová Sla U13G 13 16 1.0 4.8 2.1 0.0 0.7/1.9 0.0* 2.9
Eliška Holečková KlS U13G 13 12 1.0 6.4 3.0 0.0 0.4/0.9 0.0* 0.8
Nina Štěpánová BA Říč U13G 13 13 1.0 5.8 2.7 0.0 0.5/1.8 0.0* 0.0
Václava Zatloukalová BCBenU13G 13 10 1.0 7.5 3.7 0.0 0.1/1.4 0.0* 1.0
11 Karolína Krásná Pas U13G 13 13 1.0 5.8 2.5 0.0 0.7/2.0 34.6 1.0
Viktorie Blažková Junior U13G 13 19 1.0 3.9 1.5 0.0 0.8/2.9 28.6 0.7
Lenka Nerudová BCKOLU13G(ms) 13 13 1.0 5.6 2.5 0.0 0.5/2.9 18.4 1.6
Eliška Dolejší BCBenU13G 13 8 1.0 8.9 4.0 0.0 0.9/2.9 30.4 0.6
10 Sofie Knesplová Pas U13G 12 18 1.0 3.9 1.8 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.8
Klára Hájková BASlov U13 13 6 1.0 11.7 5.5 0.0 0.7/3.0 22.2 1.7
10 Veronika Slabá KlS U13G 13 17 1.0 4.1 1.9 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.6
Lucie Mrvová BCBenU13G 13 11 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/1.8 0.0* 1.5
Tereza Zázvorková Junior U13G 13 19 1.0 3.6 1.7 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.3
Lea Horčicová BCKOLU13G(ms) 13 11 1.0 6.1 2.7 0.0 0.6/1.5 0.0* 1.1
Kateřina Zemanová BCBenU13G 12 5 1.0 13.4 6.6 0.0 0.2/0.8 0.0* 0.4
Lily Christlová Pod U13G(ms) 12 18 1.0 3.7 1.4 0.0 0.8/2.5 31.1 1.4
Barbora Jindřichová HBU13G(ms) 14 12 1.0 5.4 2.4 0.1 0.3/1.5 0.0* 1.2
Alice Kačírková BA Říč U13G 13 12 1.0 5.3 2.4 0.0 0.5/1.2 0.0* 0.0
3 Nikola Mervartová Sla U13G 13 11 1.0 5.8 2.4 0.0 1.1/3.5 31.6 1.0
Patricia Marie Murphy BASlov U13 13 12 1.0 5.3 2.4 0.0 0.5/1.5 0.0* 2.3
Tereza Orgoníková Junior U13G 13 16 1.0 3.9 1.8 0.0 0.4/1.5 0.0* 2.6
Liliana Šedivcová HBU13G(ms) 13 4 1.0 15.5 6.3 0.3 2.3/4.8 47.4 3.0
Karolína Bubeníková BCKOLU13G(ms) 14 12 1.0 5.0 2.2 0.0 0.7/2.4 27.6 2.5
Elen Zdražilová BCBenU13G 13 8 1.0 7.4 3.5 0.0 0.4/0.9 0.0* 1.3
Eva Jindřišková HBU13G(ms) 12 11 1.0 5.4 2.3 0.0 0.8/1.8 0.0* 2.3
Tereza Häcklová KlS U13G 13 11 1.0 5.4 2.4 0.0 0.6/1.3 0.0* 1.4
5 Sofie Sedláčková Pas U13G 13 19 1.0 3.1 1.2 0.0 0.7/1.5 0.0* 1.3
Saskia Boršoš BASlov U13 12 10 1.0 5.8 2.7 0.0 0.4/1.1 0.0* 1.1
Eliška Rathouská BCBenU13G 12 10 1.0 5.5 2.5 0.0 0.5/2.4 20.8 1.0
Anna Křížová BASlov U13 12 5 1.0 11.0 5.2 0.0 0.6/2.0 30.0 1.2
Adina Cidlinová BASlov U13 13 9 1.0 6.0 2.7 0.0 0.7/1.2 0.0* 1.1
Emma Prellová BA Sparta "B" (ms) 14 11 1.0 4.9 2.2 0.0 0.5/2.2 25.0 2.1
Michaela Hargašová BA Sparta "B" (ms) 12 10 1.0 5.4 2.7 0.0 0.0/0.8 0.0* 0.1
Anděla Hodačová BA Říč U13G 12 16 1.0 3.3 1.5 0.0 0.3/1.5 0.0* 0.0
Anežka Kunstátová BCW 13 11 1.0 4.7 2.3 0.0 0.2/1.3 0.0* 1.6
Sára Havlinová Pod U13G(ms) 13 19 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.9 0.0* 1.4
Emma Urbanová BCKOLU13G(ms) 13 13 1.0 4.0 1.5 0.0 0.9/3.1 30.0 0.5
24 Stela Chocholatá SokPečU13G 12 18 1.0 2.9 1.2 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.6
24 Viktorie Bálintová KlS U13G 12 9 1.0 5.7 2.7 0.0 0.3/1.0 0.0* 0.2
Lucie Lazárková BCBenU13G 13 11 1.0 4.6 2.2 0.0 0.3/0.7 0.0* 1.1
Klára Šimuničová BA Říč U13G 12 11 1.0 4.6 2.3 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.0
15 Eliška Smetanová Sla U13G 13 12 1.0 4.1 1.8 0.0 0.6/2.0 29.2 0.5
Ema Richterová Junior U13G 12 12 1.0 4.0 1.8 0.0 0.5/1.8 0.0* 0.6
Patricie Jarolímová BCW 11 13 1.0 3.6 1.5 0.0 0.5/2.1 25.9 0.8
Vendula Formánková Junior U13G 13 11 1.0 4.3 1.6 0.0 1.0/1.6 0.0* 1.5
Ema Popová BCBenU13G 12 9 1.0 5.1 2.4 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.0
Sára Šestáková HBU13G(ms) 12 14 1.0 3.3 1.4 0.0 0.4/0.7 0.0* 0.7
Daniela Nováková BCBenU13G 13 16 1.0 2.9 1.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.6
Anna Holečková KlS U13G 13 9 1.0 5.0 2.3 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.3
13 Natálie Škvárová KlS U13G 13 12 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/2.8 23.5 1.3
Veronika Vaňková BASlov U13 12 3 1.0 14.7 7.0 0.0 0.7/0.7 0.0* 1.7
Sára Skřivanová BCBenU13G 13 18 1.0 2.4 1.1 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.4
Viktorie Výborná BCBenU13G 13 9 1.0 4.7 1.9 0.0 0.9/3.2 27.6 1.0
Vanda Smetáková BCKOLU13G(ms) 13 13 1.0 3.1 1.3 0.0 0.5/1.8 0.0* 0.9
Alžběta Soukupová KlS U13G 13 8 1.0 4.9 2.3 0.0 0.4/1.8 0.0* 1.5
Isabela Černá HBU13G(ms) 14 14 1.0 2.8 1.3 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.7
Laura Šefčíková BCBenU13G 13 15 1.0 2.5 1.1 0.0 0.4/0.8 0.0* 1.3
Olívia Kinčíková BA Sparta "B" (ms) 13 11 1.0 3.5 1.5 0.0 0.4/2.7 13.3 1.8
2 Olexandra Plyska SokPečU13G 13 14 1.0 2.7 1.2 0.0 0.3/1.1 0.0* 1.0
Bianca Lukáčová HBU13G(ms) 13 11 1.0 3.5 1.6 0.0 0.2/0.7 0.0* 0.7
Karolína Zuzana Votrubová BA Říč U13G 12 14 1.0 2.6 1.1 0.0 0.3/0.9 0.0* 0.0
Johana Davidová HBU13G(ms) 13 8 1.0 4.5 2.0 0.0 0.5/2.6 19.0 1.6
4 Eliška Knapíková ŠBK Sadská U13G 13 10 1.0 3.6 1.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 1.5
Anežka Chaloupková Pod U13G(ms) 13 18 1.0 2.0 0.9 0.0 0.1/0.6 0.0* 1.0
Mariia Shelest HBU13G(ms) 13 5 1.0 7.0 3.2 0.0 0.6/1.6 0.0* 1.4
Emma Vejplachová HBU13G(ms) 14 9 1.0 3.8 1.8 0.0 0.2/0.8 0.0* 1.3
Eliška Zahradníková BASlov U13 13 3 1.0 11.0 5.0 0.0 1.0/3.0 33.3 0.7
Simona Křupková BCBenU13G 13 13 1.0 2.5 1.2 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.1
Karolína Kricnerová Junior U13G 12 11 1.0 3.0 1.5 0.0 0.1/1.5 0.0* 1.5
Tereza Štuksová BA Říč U13G 12 16 1.0 2.1 0.8 0.0 0.6/1.6 0.0* 0.0
88 Veronika Dragounová Sla U13G 13 16 1.0 2.1 0.9 0.0 0.3/1.3 0.0* 1.0
6 Jana Müllerová Pas U13G 12 16 1.0 2.0 0.8 0.0 0.4/0.6 0.0* 0.6
Lucie Pajerová BCW 12 14 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.6 0.0* 2.4
Eliška Benešová BCBenU13G 13 13 1.0 2.4 1.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Barbora Hálková BA Sparta "B" (ms) 12 6 1.0 4.8 2.0 0.0 0.8/2.3 35.7 1.7
32 Aneta Hlaváčová Pas U13G 13 8 1.0 3.6 1.8 0.0 0.1/1.3 0.0* 1.4
Laura Pospíšilová BCKOLU13G(ms) 14 13 1.0 2.2 1.0 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.8
23 Ema Soukupová KlS U13G 13 8 1.0 3.5 1.6 0.0 0.3/0.5 0.0* 1.3
Eliška Jursíková BCBenU13G 12 4 1.0 7.0 3.3 0.0 0.5/3.0 16.7 1.5
Klára Kalinová HBU13G(ms) 13 10 1.0 2.8 1.2 0.1 0.1/0.6 0.0* 0.6
Kristýna Holubová HBU13G(ms) 12 7 1.0 4.0 1.7 0.0 0.6/2.7 21.1 2.3
18 Vanessa Foffová SokPečU13G 14 18 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Barbora Adamcová BASlov U13 13 2 1.0 13.5 6.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Adele Martynova HBU13G(ms) 12 6 1.0 4.3 1.5 0.0 1.3/3.2 42.1 3.2
Adéla Vršecká BA Sparta "B" (ms) 14 9 1.0 2.9 1.0 0.0 0.9/2.4 36.4 1.1
19 Magdalena Skalová SokPečU13G 13 16 1.0 1.6 0.7 0.0 0.3/0.9 0.0* 1.7
Karolína Boudníková BASlov U13 12 5 1.0 5.0 2.4 0.0 0.2/1.6 0.0* 1.4
16 Klára Kyselová SokPečU13G 11 14 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.5
Adéla Rašovská BASlov U13 13 10 1.0 2.5 1.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.7
10 Ema Poživilová Sla U13G 13 14 1.0 1.7 0.8 0.0 0.1/0.6 0.0* 0.6
Eva Filipová Pod U13G(ms) 12 20 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.5 0.0* 0.3
Rozálie Horáková Pod U13G(ms) 12 20 1.0 1.1 0.5 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.0
Zuzana Bartoníčková BA Sparta "B" (ms) 13 11 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 1.0
Iga Weronika Pińska HBU13G(ms) 12 6 1.0 3.7 1.5 0.0 0.7/1.3 0.0* 0.3
22 Nelly Valášková KlS U13G 13 16 1.0 1.3 0.6 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.6
Nikola Skopová BA Sparta "B" (ms) 12 9 1.0 2.3 1.1 0.0 0.1/1.2 0.0* 1.1
Natálie Dostálová BA Říč U13G 13 13 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.6 0.0* 0.0
Julie Mašínová BCW 13 11 1.0 1.9 0.7 0.1 0.2/0.4 0.0* 0.6
Luisa Novotná BASlov U13 12 4 1.0 5.0 2.3 0.0 0.5/1.3 0.0* 0.5
Diana Zárubová BASlov U13 12 4 1.0 5.0 2.5 0.0 0.0/1.0 0.0* 0.8
Johana Schreiberová BASlov U13 13 8 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.6
Aneta Vančurová HBU13G(ms) 13 5 1.0 4.0 1.8 0.0 0.4/1.6 0.0* 1.2
Marie Sochorová BA Říč U13G 12 15 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
1 Marie Katrnošková SokPečU13G 13 15 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.3 0.0* 1.1
22 Sofie Briknerová Sla U13G 12 12 1.0 1.6 0.8 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.3
5 Alžběta Pospíšilová KlS U13G 13 13 1.0 1.5 0.7 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.7
Markéta Kloudová HBU13G(ms) 12 8 1.0 2.4 0.8 0.0 0.9/1.4 0.0* 1.3
Rozálie Štiková HBU13G(ms) 12 3 1.0 6.3 3.0 0.0 0.3/2.7 12.5 1.7
Adéla Majorová HBU13G(ms) 13 15 1.0 1.2 0.5 0.0 0.1/0.7 0.0* 0.4
Barbora Wagnerová BA Říč U13G 12 14 1.0 1.3 0.6 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.0
6 Ema Velíková Sla U13G 13 11 1.0 1.6 0.5 0.0 0.5/1.1 0.0* 0.4
Johanka Lomičková BA Sparta "B" (ms) 13 9 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Simona Kinclová BCBenU13G 13 9 1.0 2.0 0.9 0.0 0.2/0.9 0.0* 0.7
Diana Koval HBU13G(ms) 12 5 1.0 3.4 1.2 0.0 1.0/2.0 50.0 2.4
Nina Macáková BA Sparta "B" (ms) 12 10 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/1.6 0.0* 1.5
3 Victorija Haysak SokPečU13G 11 16 1.0 1.0 0.4 0.0 0.1/0.4 0.0* 1.2
Viktorie Abazher BCKOLU13G(ms) 13 13 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 1.2
33 Viktorie Havlišová Pas U13G 14 15 1.0 1.1 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.6
11 Tereza Poživilová Sla U13G 13 15 1.0 1.1 0.4 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.9
12 Klára Skalická Pas U13G 13 17 1.0 0.9 0.4 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.9
Julie Mehed HBU13G(ms) 13 4 1.0 3.8 1.8 0.0 0.3/1.5 0.0* 3.0
Ester Marešová BA Říč U13G 12 15 1.0 1.0 0.5 0.0 0.1/0.8 0.0* 0.0
13 Sophia Výdová Sla U13G 11 8 1.0 1.9 0.8 0.0 0.4/0.5 0.0* 0.3
Anežka Vavřínková BASlov U13 13 6 1.0 2.5 1.0 0.0 0.5/0.7 0.0* 1.7
Ema Dostálová BA Říč U13G 11 9 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Smítková BA Říč U13G 13 12 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/0.3 0.0* 0.0
Lucie Dvořáková BASlov U13 13 10 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.2
Natálie Šlégrová Pod U13G(ms) 11 18 1.0 0.8 0.3 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.6
Lucie Havlenová HBU13G(ms) 13 9 1.0 1.6 0.7 0.0 0.2/0.9 0.0* 1.4
20 Karolína Kočová Sla U13G 12 14 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.1
Tereza Horáková Junior U13G 13 5 1.0 2.4 1.0 0.0 0.4/0.8 0.0* 0.4
Ema Machovcová Pod U13G(ms) 11 17 1.0 0.7 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
3 Mája Cibulková ŠBK Sadská U13G 12 7 1.0 1.7 0.7 0.0 0.3/0.6 0.0* 0.7
30 Nikola Kadlecová Pas U13G 13 16 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.6
Natálie Hájková BCKOLU13G(ms) 13 12 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.6
9 Ema Chaloupková SokPečU13G 12 14 1.0 0.9 0.2 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.9
Monika Šebková HBU13G(ms) 13 14 1.0 0.8 0.4 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.4
Emma Borovská BA Sparta "B" (ms) 12 7 1.0 1.4 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
Laura Kašpárková BCW 13 4 1.0 2.5 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
Laurencie Kratochvílová BASlov U13 12 6 1.0 1.7 0.8 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.3
Nela Posová BA Sparta "B" (ms) 13 10 1.0 1.0 0.4 0.0 0.2/0.4 0.0* 1.5
8 Tereza Pušmanová KlS U13G 13 10 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tereza Hofmanová HBU13G(ms) 12 4 1.0 2.3 1.0 0.0 0.3/2.0 12.5 0.3
Tereza Svátková Junior U13G 13 15 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.5 0.0* 0.6
Markéta Zemanová BCKOLU13G(ms) 13 13 1.0 0.7 0.3 0.0 0.1/0.2 0.0* 1.5
Viktorie Stahlová BASlov U13 13 5 1.0 1.8 0.8 0.0 0.2/1.6 0.0* 1.2
Hana Kopecká ŠBK Sadská U13G 14 3 1.0 2.7 1.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Natálie Bradáčová Pod U13G(ms) 13 9 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.1
5 Pavlína Svobodová ŠBK Sadská U13G 11 6 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.5
5 Alžběta Šelichová Sla U13G 13 17 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.1
Veronika Šimmrová BCW 12 13 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.2
Nela Hofmanová BASlov U13 12 5 1.0 1.6 0.8 0.0 0.0/0.8 0.0* 1.2
Zuzana Kolková BA Říč U13G 12 12 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.0
4 Kateřina Honzátková Pas U13G 12 14 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.6
Magdalena Krulišová Junior U13G 13 16 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.1 0.0* 0.9
Emilly Štěpánková BCW 12 6 1.0 1.2 0.5 0.0 0.2/1.0 0.0* 0.5
29 Anežka Dlesková Pas U13G 12 11 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/1.1 0.0* 0.5
8 Kristýna Mimrová SokPečU13G 12 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.5
Karolína Zaoralová Junior U13G 12 18 1.0 0.4 0.2 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.8
Lucie Rezková BA Říč U13G 12 12 1.0 0.6 0.2 0.0 0.3/0.3 0.0* 0.0
16 Terezie Mikešová ŠBK Sadská U13G 14 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Veronika Anežka Mokrycki BA Říč U13G 13 9 1.0 0.7 0.2 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.0
7 Justína Labiková KlS U13G 13 10 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
7 Michaela Jílková ŠBK Sadská U13G 12 13 1.0 0.5 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Marina Peprníčková BCBenU13G 13 7 1.0 0.9 0.4 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
Barbora Poláková BA Sparta "B" (ms) 12 8 1.0 0.8 0.4 0.0 0.0/0.3 0.0* 1.1
68 Zuzana Štěpánková Sla U13G 12 15 1.0 0.4 0.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.3
1 Silvie Drahorádová ŠBK Sadská U13G 13 8 1.0 0.6 0.0 0.0 0.6/1.0 0.0* 0.8
Ella Mackoviková BASlov U13 13 8 1.0 0.6 0.3 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.6
9 Kateřina Kaiserová Pas U13G 13 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.3
4 Aneta Ornstová KlS U13G 11 4 1.0 1.3 0.5 0.0 0.3/0.5 0.0* 0.0
Natálie Pleváková KlS U13G 13 3 1.0 1.3 0.7 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Žofie Tomášková BCW 11 11 1.0 0.4 0.1 0.0 0.2/0.4 0.0* 0.2
Adéla Pánková BCBenU13G 14 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.3 0.0* 0.3
24 Sofie Zemanová Sla U13G 13 13 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.2 0.0* 0.2
Aneta Trávníčková ŠBK Sadská U13G 11 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Klára Buchtelová BCW 12 9 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.4 0.0* 1.2
Anna Meleková BCW 13 4 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.3
21 Karolína Sopirjaková Pas U13G 12 17 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.6
Vanesa Plachá BCBenU13G 14 7 1.0 0.6 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
14 Sofie Vranková ŠBK Sadská U13G 14 1 1.0 4.0 2.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Škapová HBU13G(ms) 13 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Kristýna Hnízdová ŠBK Sadská U13G 14 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
12 Adéla Houžvičková KlS U13G 12 6 1.0 0.7 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.8
Libuše Šubrová BASlov U13 12 2 1.0 2.0 1.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.5
55 Anežka Foukalová Sla U13G 13 16 1.0 0.2 0.1 0.0 0.1/0.3 0.0* 0.4
31 Kateřina Čiháková SokPečU13G 13 9 1.0 0.3 0.1 0.0 0.1/0.4 0.0* 0.2
Olivia Čermáková BASlov U13 12 2 1.0 1.5 0.5 0.0 0.5/1.0 0.0* 1.5
Aneta Paskovská Pod U13G(ms) 11 13 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Sofie Bernhardová BA Sparta "B" (ms) 14 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/2.0 0.0 0.5
15 Magdalena Kratochvílová SokPečU13G 12 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Lilien Jirsová BASlov U13 12 6 1.0 0.3 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Kristýna Lukešová BCBenU13G 14 14 1.0 0.1 0.1 0.0 0.0/0.1 0.0* 0.9
23 Alžběta Jílková ŠBK Sadská U13G 12 9 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Tůmová BCW 12 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
18 Nikol Křižanová KlS U13G 12 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Ema Krejčová SokPečU13G 13 7 1.0 0.3 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
19 Tereza Mertová Pas U13G 12 5 1.0 0.4 0.2 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.4
14 Ester Schindlerová KlS U13G 12 4 1.0 0.5 0.3 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.8
Kateřina Tmejová BCW 12 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
Anna Cigániková Junior U13G 11 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Simona Soukupová BCKOLU13G(ms) 13 2 1.0 1.0 0.5 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Maňasová BCBenU13G 13 10 1.0 0.2 0.1 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.7
6 Sabina Vernerová SokPečU13G 12 11 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.4
9 Kristýna Průchová KlS U13G 12 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Šarlota Novotná HBU13G(ms) 12 6 1.0 0.2 0.0 0.0 0.2/0.7 0.0* 1.0
Lucie Veselá BASlov U13 12 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.5
Aneta Dašková BCBenU13G 12 1 1.0 1.0 0.0 0.0 1.0/2.0 50.0 3.0
Sára Nožičková BCW 11 9 1.0 0.1 0.0 0.0 0.1/0.2 0.0* 0.0
Alice Štěpaníková HBU13G(ms) 13 2 1.0 0.5 0.0 0.0 0.5/1.0 0.0* 0.0
Nikola Meserodová SokPečU13G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
18 Markéta Lacová Sla U13G 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Abike Dominika Samuel BASlov U13 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Bezděkovská BCW 10 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Zuzana Jandová BASlov U13 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Betty Hofmanová BA Říč U13G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Alexandra Turavinina BCKOLU13G(ms) 10 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Sofie Hořejší SokPečU13G 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Matylda Rychtová BASlov U13 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
16 Jasmína Veronika Šašková Sla U13G 12 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Klára Herlíková KlS U13G 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elizaveta Tselykh HBU13G(ms) 12 6 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Jana Popych HBU13G(ms) 12 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.5 0.0* 0.0
Sára Štěpánková BA Sparta "B" (ms) 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Marie Braunová KlS U13G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sharon Daniel Messele BA Sparta "B" (ms) 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.7 0.0* 0.7
Laura Kolaříková BASlov U13 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
14 Adéla Španihelová SokPečU13G 11 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Magdaléna Šmídová BCW 12 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.6
Veronika Hejnarová BCW 12 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Veronika Michálková BCW 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ivana Pauerová KlS U13G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Ema Rotreklová KlS U13G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Navrátilová BA Sparta "B" (ms) 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Taxová SokPečU13G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Černá BCKOLU13G(ms) 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 2.0
Emma Podstatová BASlov U13 12 5 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Natálie Leśniková ŠBK Sadská U13G 10 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sandra Černá BA Sparta "B" (ms) 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Emma Maria Delfs BA Sparta "B" (ms) 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Markéta Mlejnková ŠBK Sadská U13G 10 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Valerie Ferusová SokPečU13G 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Švejnohová SokPečU13G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Benešová BA Sparta "B" (ms) 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
23 Barbora Drasnarová Sla U13G 11 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Zuzana Látalová BA Říč U13G 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emma Bulanova BA Sparta "B" (ms) 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Julie Kopčanová BA Říč U13G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Klatovská BASlov U13 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
10 Tereza Hnízdová ŠBK Sadská U13G 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Kateřina Tichá BASlov U13 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Gololobová HBU13G(ms) 12 9 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.2
Andrea Slováková Pas U13G 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elina Marie Kristina Virrankari BA Sparta "B" (ms) 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
6 Marie Mansfeldová ŠBK Sadská U13G 10 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Blažková Junior U13G 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Stella Gospodinová Junior U13G 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Karolína Skalická Pas U13G 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Jaroslava Bělunková BCBenU13G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Tereza Makásková BA Sparta "B" (ms) 12 8 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Tereza Benešová SokPečU13G 11 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Kašová SokPečU13G 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ema Milá BA Sparta "B" (ms) 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
15 Anna Wolfová ŠBK Sadská U13G 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Sršňová SokPečU13G 14 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Natálie Patočková SokPečU13G 13 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Šárka Koudelková HBU13G(ms) 12 3 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Laura Fenclová HBU13G(ms) 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Linda Rollerová KlS U13G 13 4 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.3
Denisa Holá SokPečU13G 12 1 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 1.0
Hermína Rýdlová BASlov U13 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Anna Čermochová BCBenU13G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Ella Kamasová BASlov U13 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.5
Nikola Žajglová BCBenU13G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Elizabeth Bečvářová BASlov U13 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Sofie Kudrnová BASlov U13 13 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Eliška Bílkovská BASlov U13 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Emílie Procházková BASlov U13 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
Nela Vaněčková BCBenU13G 12 1 0.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0
17 Tereza Kubelková SokPečU13G 12 2 1.0 0.0 0.0 0.0 0.0/0.0 0.0* 0.0

* - Hráč v dané statistice nedosáhl na alespoň 2 střely za zápas

Číslo Hráč Tým Věk B 2B 3B TH F-
Ella Milošová Junior U13G 13 30 15 0 9 4
Eliška Manželová Pod U13G(ms) 13 20 9 1 5 3
4 Aneta Roháčová Sla U13G 13 17 7 0 8 5
44 Anna Formánková Sla U13G 13 24 11 0 5 5
21 Simona Novotná ŠBK Sadská U13G 13 33 15 1 7 5
12 Sára Tuháčková Sla U13G 13 26 13 0 2 4
16 Marie Vaňhová KlS U13G 13 18 9 0 3 3
Kateřina Rájková KlS U13G 13 29 13 0 3 5
Barbora Zedníková Pod U13G(ms) 13 21 8 0 5 4
Aneta Lipovská Junior U13G 12 14 7 0 2 4
22 Kristýna Rozumová ŠBK Sadská U13G 13 22 11 3 6 5
21 Marie Švejnohová SokPečU13G 14 24 11 1 4 4
11 Michaela Karlová KlS U13G 13 23 11 0 1 4
Amálie Slánská BCBenU13G 13 12 6 0 4 4
24 Nikol Procházková Pas U13G 13 11 5 0 3 2
34 Anežka Marková Pas U13G 14 16 8 0 2 3
12 Nela Němcová ŠBK Sadská U13G 13 24 12 1 2 3
Ema Jelínková Pod U13G(ms) 13 16 8 0 5 4
17 Jana Kučerová KlS U13G 13 18 8 0 2 5
8 Valeriia Bondar Pas U13G 13 19 9 0 3 5
7 Nela Kormošová Pas U13G 13 13 6 0 3 3
Anna Dotlačilová KlS U13G 13 14 7 0 2 2
25 Jasmína Strnišťová SokPečU13G 12 15 7 0 4 5
28 Emma Volštátová ŠBK Sadská U13G 11 18 8 0 3 1
Sofie Šlégrová Pod U13G(ms) 13 16 8 1 4 3
Lola Šarlota Drbolová BCW 13 17 8 2 2 5
21 Kateřina Slabá KlS U13G 13 16 8 0 4 2
Mariana Kačmáčková BA Říč U13G 13 15 7 0 2 0
25 Sara Hedvika Franzová ŠBK Sadská U13G 13 16 8 0 2 4
69 Marie Poláčková Sla U13G 12 13 6 0 3 3
Lucie Růžičková Junior U13G 13 12 6 0 1 4
Barbora Čapková BASlov U13 13 22 11 0 6 2
Karolína Marsová Junior U13G 13 10 5 0 3 4
Dora Nývltová Pod U13G(ms) 13 8 4 0 2 3
Lucie Ornstová KlS U13G 13 21 9 0 3 3
23 Bára Kyselová SokPečU13G 13 14 6 0 3 4
Denisa Holoubková BCKOLU13G(ms) 13 16 8 0 3 2
8 Anastázie Kovaříčková ŠBK Sadská U13G 13 16 8 0 3 3
Madlen Jurková BCBenU13G 13 15 7 0 2 4
20 Kristýna Palánová ŠBK Sadská U13G 11 12 5 0 4 3
9 Natálie Poláchová Sla U13G 13 19 8 0 3 5
Eliška Holečková KlS U13G 13 15 7 0 2 2
Nina Štěpánová BA Říč U13G 13 18 9 0 3 0
Václava Zatloukalová BCBenU13G 13