Sokol Michle

Kategorie
Ženy
Soutěž
1.třída

Základní informace

Organizační pracovník

od: 27. 7. 2020
Veronika Dubská
dubska.veronika@gmail.com
736 203 028

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Michle
Pod Stárkou 4
14000 Praha 4

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Tereza De Castro 1983 173 39
Natálie Habichová 1998 24
Klára Janderová 1986 36
Julie Kratochvílová 1997 183 25
Kateřina Merklová 1988 180 34
Barbora Tomková 1987 174 35
Nikola Hunalová 1996 178 26
Marie Francová 1999 170 23
Martina Kovářová 1974 48
Adéla Marková 1997 180 25
Libuše Tomková 1960 165 62
Tereza Jirásková 1994 177 28
Veronika Dubská 1987 185 35
Jitka Kapičková 1983 39
Klára Kučerová 1997 0 25
Lenka Slezáková 1985 37
Anna Zítová 1998 24
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
132 1.třída (ženy) Domácí 3. 4. 2023 Sokol Michle :
121 1.třída (ženy) Domácí 27. 3. 2023 HB Basket :
120 1.třída (ženy) Domácí 20. 3. 2023 TJ Sokol Jinonice :
110 1.třída (ženy) Domácí 6. 3. 2023 Sokol Michle :
107 1.třída (ženy) Domácí 27. 2. 2023 Stavební fakulta :
99 1.třída (ženy) Domácí 20. 2. 2023 Sokol Michle :
94 1.třída (ženy) Domácí 13. 2. 2023 BK Prosek A :
88 1.třída (ženy) Domácí 30. 1. 2023 Sokol Michle :
81 1.třída (ženy) Domácí 23. 1. 2023 Sokol Horní Počernice :
68 1.třída (ženy) Domácí 9. 1. 2023 DDM Praha 10 :
66 1.třída (ženy) Domácí 13. 12. 2022 VSK Iuridica :
55 1.třída (ženy) Domácí 8. 12. 2022 Sokol Michle :
54 1.třída (ženy) Domácí 1. 12. 2022 Sokol Michle :
44 1.třída (ženy) Domácí 22. 11. 2022 Sokol Dolní Počernice B 55:75
41 1.třída (ženy) Hosté 15. 11. 2022 Stavební fakulta 59:37
33 1.třída (ženy) Domácí 8. 11. 2022 BK Prosek B 52:47
28 1.třída (ženy) Hosté 1. 11. 2022 BK Prosek A 88:52
22 1.třída (ženy) Domácí 25. 10. 2022 BK Pirelli B 32:73
15 1.třída (ženy) Hosté 21. 10. 2022 Sokol Horní Počernice 60:42
2 1.třída (ženy) Domácí 3. 10. 2022 Sokol Michle 42:39
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 3. 10. 2022
20:10
DDM Praha 10
Sokol Michle
42
39
10
10
26
25
31
33
Základní fáze Review
3. kolo 21. 10. 2022
20:00
Sokol Horní Počernice
Sokol Michle
60
42
13
11
31
18
41
34
Základní fáze Review
4. kolo 25. 10. 2022
18:35
Sokol Michle
BK Pirelli B
32
73
7
15
14
26
25
46
Základní fáze Review
5. kolo 1. 11. 2022
19:45
BK Prosek A
Sokol Michle
88
52
17
14
46
27
69
42
Základní fáze Review
6. kolo 8. 11. 2022
18:35
Sokol Michle
BK Prosek B
52
47
16
10
34
29
44
42
Základní fáze Review
7. kolo 15. 11. 2022
20:10
Stavební fakulta
Sokol Michle
59
37
17
13
29
19
41
25
Základní fáze Review
8. kolo 22. 11. 2022
18:35
Sokol Michle
Sokol Dolní Počernice B
55
75
14
22
24
42
43
59
Základní fáze Review
9. kolo 1. 12. 2022
20:00
TJ Sokol Jinonice
Sokol Michle
Základní fáze Preview
10. kolo 8. 12. 2022
19:15
HB Basket
Sokol Michle
Základní fáze Preview
11. kolo 13. 12. 2022
18:35
Sokol Michle
VSK Iuridica
Základní fáze Preview
12. kolo 9. 1. 2023
00:00
Sokol Michle
DDM Praha 10
Základní fáze Preview
14. kolo 23. 1. 2023
00:00
Sokol Michle
Sokol Horní Počernice
Základní fáze Preview
15. kolo 30. 1. 2023
00:00
BK Pirelli B
Sokol Michle
Základní fáze Preview
16. kolo 13. 2. 2023
00:00
Sokol Michle
BK Prosek A
Základní fáze Preview
17. kolo 20. 2. 2023
00:00
BK Prosek B
Sokol Michle
Základní fáze Preview
18. kolo 27. 2. 2023
00:00
Sokol Michle
Stavební fakulta
Základní fáze Preview
19. kolo 6. 3. 2023
00:00
Sokol Dolní Počernice B
Sokol Michle
Základní fáze Preview
20. kolo 20. 3. 2023
00:00
Sokol Michle
TJ Sokol Jinonice
Základní fáze Preview
21. kolo 27. 3. 2023
00:00
Sokol Michle
HB Basket
Základní fáze Preview
22. kolo 3. 4. 2023
00:00
VSK Iuridica
Sokol Michle
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2021/22 1.třída 9 26
2019/20 2.třída 3 32
2018/19 2.třída 3 33
2017/18 2.třída 7 39
2016/17 2. třída B 2 21
2015/16 2. třída 12 24