Sokol Libeň

Kategorie
Muži
Soutěž
3.třída B

Základní informace

Organizační pracovník

od: 22. 7. 2022
Lubomír Krečmer
lubos.krecmer@seznam.cz
603 167 170

Adresa

Tělocvičná jednota Sokol Libeň
Zenklova
18000 Praha 8

# Hráč Pozice Rok narození Výška Věk Z
Pavel Churáček 1980 44 0
11 Vít Straka 1981 43 0
34 David Šíma 1993 180 31 0
Jaroslav Eduard Dvořák 1982 42 0
18 Anton Smirnov 1997 175 27 0
17 Jaroslav Přikryl 1995 180 29 0
16 Miroslav Žilka 1960 64 0
14 Daniel Dvořák 1974 50 0
10 Matěj Thomka 1977 47 0
Petr Filip Krajíček 1992 32 0
9 Petr Butta 1982 42 0
8 Lubomír Krečmer 1979 45 0
7 Milan Materna 1978 46 0
6 Martin Müller 1993 31 0
5 Aleš Vančura 1981 43 0
4 Lubomír Švanda 1979 45 0
Petr Soukup 1996 28 0
Ihor Andrushek 1996 28 0
Číslo utkání Soutěž Domácí/hosté Datum Soupeř Skóre
125 3.třída B (muži) Domácí 10. 4. 2024 Sokol Libeň :
129 3.třída B (muži) Domácí 5. 4. 2024 Tygři Praha :
116 3.třída B (muži) Domácí 22. 3. 2024 BK Pirelli B :
114 3.třída B (muži) Domácí 15. 3. 2024 Sokol Libeň :
103 3.třída B (muži) Domácí 6. 3. 2024 Sokol Libeň :
102 3.třída B (muži) Domácí 1. 3. 2024 Sokol Hostivař :
92 3.třída B (muži) Domácí 21. 2. 2024 Sokol Libeň 34:61
89 3.třída B (muži) Domácí 2. 2. 2024 TJ Ruzyně 72:41
81 3.třída B (muži) Hosté 23. 1. 2024 Fenix Modřany 63:56
76 3.třída B (muži) Domácí 19. 1. 2024 Sokol Zlíchov B 55:36
70 3.třída B (muži) Hosté 10. 1. 2024 Sokol Kbely E 34:29
63 3.třída B (muži) Domácí 12. 12. 2023 Sokol Libeň 57:55
59 3.třída B (muži) Domácí 8. 12. 2023 PRABAS 56:67
50 3.třída B (muži) Hosté 1. 12. 2023 BK Pirelli B 55:64
48 3.třída B (muži) Domácí 24. 11. 2023 Basketbal Kunratice C 87:89
37 3.třída B (muži) Domácí 14. 11. 2023 Jižní Tygři 68:53
36 3.třída B (muži) Domácí 7. 11. 2023 Sokol Libeň 51:80
26 3.třída B (muži) Domácí 3. 11. 2023 SK Rapid 64:58
23 3.třída B (muži) Domácí 24. 10. 2023 Sokol Libeň 58:51
15 3.třída B (muži) Domácí 20. 10. 2023 Fenix Modřany 70:46
10 3.třída B (muži) Domácí 11. 10. 2023 Sokol Libeň 45:65
4 3.třída B (muži) Domácí 6. 10. 2023 Sokol Kbely E 70:66
kolo datum a čas domácí / hosté skore čtvrtiny fáze sezony
1. kolo 6. 10. 2023
19:15
Sokol Libeň
Sokol Kbely E
70
66
14
13
28
31
47
49
Základní fáze Review
2. kolo 11. 10. 2023
20:15
Sokol Zlíchov B
Sokol Libeň
45
65
15
14
24
38
31
52
Základní fáze Review
3. kolo 20. 10. 2023
19:15
Sokol Libeň
Fenix Modřany
70
46
18
6
35
18
58
33
Základní fáze Review
4. kolo 24. 10. 2023
20:15
TJ Ruzyně
Sokol Libeň
58
51
10
9
29
28
43
40
Základní fáze Review
5. kolo 3. 11. 2023
19:15
Sokol Libeň
SK Rapid
64
58
21
12
38
28
49
39
Základní fáze Review
6. kolo 7. 11. 2023
20:15
Sokol Hostivař
Sokol Libeň
51
80
13
25
21
38
39
57
Základní fáze Review
7. kolo 14. 11. 2023
20:15
Sokol Libeň
Jižní Tygři
68
53
14
13
32
34
47
43
Základní fáze Review
8. kolo 24. 11. 2023
19:15
Sokol Libeň
Basketbal Kunratice C
87
89
31
23
59
40
79
59
Základní fáze Review
9. kolo 1. 12. 2023
18:10
BK Pirelli B
Sokol Libeň
55
64
13
9
29
16
45
38
Základní fáze Review
10. kolo 8. 12. 2023
19:15
Sokol Libeň
PRABAS
56
67
14
12
32
32
45
47
Základní fáze Review
11. kolo 12. 12. 2023
19:40
Tygři Praha
Sokol Libeň
57
55
17
19
37
30
48
50
Základní fáze Review
12. kolo 10. 1. 2024
19:15
Sokol Kbely E
Sokol Libeň
34
29
6
2
13
14
23
18
Základní fáze Review
13. kolo 19. 1. 2024
19:15
Sokol Libeň
Sokol Zlíchov B
55
36
19
11
24
22
47
25
Základní fáze Review
14. kolo 23. 1. 2024
19:45
Fenix Modřany
Sokol Libeň
63
56
16
11
27
30
42
43
Základní fáze Review
15. kolo 2. 2. 2024
19:15
Sokol Libeň
TJ Ruzyně
72
41
22
8
38
16
58
28
Základní fáze Review
16. kolo 21. 2. 2024
18:05
SK Rapid
Sokol Libeň
34
61
7
15
15
26
32
44
Základní fáze Review
17. kolo 1. 3. 2024
19:15
Sokol Libeň
Sokol Hostivař
Základní fáze Preview
18. kolo 6. 3. 2024
19:40
Jižní Tygři
Sokol Libeň
Základní fáze Preview
19. kolo 15. 3. 2024
20:40
Basketbal Kunratice C
Sokol Libeň
Základní fáze Preview
20. kolo 22. 3. 2024
19:15
Sokol Libeň
BK Pirelli B
Základní fáze Preview
22. kolo 5. 4. 2024
19:15
Sokol Libeň
Tygři Praha
Základní fáze Preview
21. kolo 10. 4. 2024
20:40
PRABAS
Sokol Libeň
Základní fáze Preview
Sezóna Soutěž Umístění Počet bodů
2022/23 2.třída C 12 26
2021/22 3.třída A 1 30
2019/20 3.třída A 9 19
2018/19 2.třída B 12 24
2017/18 3.třída C 3 30
2016/17 2.třída C 11 30
2015/16 3.třída A 3 30